27 Ocak hangi burç oluyor| 27 Ocak burcunun yükseleni

16 Şubat hangi burç oluyor| 10 Şubat burcunun yükseleni

27 Ocak zodyak, KOVA’NIN ilk dekanına aittir (20 Ocak-31 Ocak). Bu Dekan, Uranüs gezegeninden güçlü bir şekilde etkilenir. Bu, kova gibi fedakar ve becerikli ve Uranüs gibi meraklı insanlar için temsilcidir. Bu dekanın, hem olumlu hem de olumsuz olan kova burcunun tüm özelliklerini büyüttüğü söyleniyor.

Ayın 27. gününde doğmak azim, bağımsızlık, cömertlik ve sorumluluk anlamına gelir. 27 Ocak için numeroloji 9’dur. Bu sayı değişim, ilerleme ve yenilik ortaya koymaktadır. Dokuz numaralı kova ile birlikte insanlar yenilikçi ve insani idealistler olarak ortaya çıkıyor.

Ocak, Kuzey yarımkürede ikinci kış ayıdır ve yeni bir yılın yeniliğini getirir. Ocak ayında doğanlar esprili ve organize. 27 Ocak zodyak insanlar iddialı ve çalışkan. Ocak için semboller değerli taşlar olarak Granat ve oniks dahil, bir bitki ve açıklıklar ve kapatma Roma tanrısı olarak karanfil.

27 Ocak’ta doğan bir kova olarak, hayat sizin için bir soruşturma ve merak sık sık yer alır. Kolayca avunmak ama bu da öğrenmek ve akranları daha fazla deneyime sahip bağlı olduğu anlamına gelir.

Kelimeler sizin için güçlü bir silahtır ve belagatınız sizi sık sık içine aldığınız zor durumlardan çıkaracaktır. Aşağıda olağanüstü bir kişilik raporu okumaya hazırlanın.

Astrolojik sembolü: su taşıyıcısı. Bu zodyak sembolünün, kova BURCU altında 20 Ocak – 18 Şubat doğanları etkilediği düşünülmektedir. İnsanlığın ve Dünya’nın gençleşmesi ve yenilenmesi için düşündürücüdür.

Alfa Aquarii olmak parlak yıldızı ile kova Takımyıldızı üzerinde yayılır 980 doğuda batıda Oğlak ve Balık arasında sq derece. Görünür enlemleri + 65° ila -90° arasındadır, bu sadece on iki zodyak takımyıldızından biridir.

Su taşıyıcısı için Latince adı, Ocak 27 Burç kova olduğunu. İspanyol ismi acuario, Fransızlar ise Verseau diyor.

Ters işareti: Leo. Bu, kova burcundaki zodyak çemberinin hemen karşısındaki işarettir. Bu samimiyet ve sakin önerir ve bu iki büyük ortaklıklar yapmak için kabul edilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 13 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Aralık 2020

Modalite: Sabit. 27 Ocak’ta doğanların bu kalitesi sakin ve gizlilik önermektedir ve aynı zamanda pratik doğaları hakkında bir fikir sunmaktadır.

İktidar evi: onbirinci ev. Bu yerleşim, sosyal temasın, açıklığın ve dostça davranışların önemini güçlendirir ve bunların neden Kovaların yaşamlarında bu kadar önemli bir rol taşıdığını gösterir.

İktidar organı: Uranüs. Bu bağlantı akıl ve mizah önerir. Aynı zamanda bu yerlilerin hayatlarındaki yaratıcılığı da yansıtır. Uranüs, gökyüzünün Roma sahibi Caelus’a eşdeğerdir.

Öğe: Hava. Bu, 27 Ocak burcunun altında doğanlara fayda sağlayan hareket ve yorumlama unsurudur. Genellikle insanları birbirine bağlayan samimi ve uçucu bir birey önerir.

Şanslı gün: Salı. Mars’ın yönetimi altında, bu gün şiddet ve berraklığı sembolize ediyor. Sadık kova yerlileri için düşündürür.

Şanslı sayılar: 1, 4, 10, 16, 20.

Sloganı: “Biliyorum”

27 Ocak’ta doğan insanlar, hayata parlak ve yaratıcı bir yol kat ediyor ve aynı zamanda çok fedakar ve hayırsever. Sadece gerçek bir kova gibi, onlar empatik, büyük denetim becerilere sahip ve onlar rastlamak herkese iyi bir vibe göndermek gibi görünüyor. Onlar zihin zorlu görüşmeler ve yeni şeyler çalışıyor gibi. Sıradan, fikirlerine katılmayan ve işletmelerini sınırlandırabilecek herhangi bir şeyden kaçınırlar. Bu işaret altında doğanlar, fikir alışverişinde bulunabilecekleri gibi düşünen insanlar tarafından çevrelendiğinde en iyi hissederler.

Olumlu özellikler: dürüst ve çalışkan, bu insanlar samimiyet ve coşku dolu, bu yüzden herkesin onları sevmesi çok kolay. Kova insanlar hoş bir kişilik ve yaşam konularında güçlü bir fikir var. Bu burcun altında doğanlar da onların takdir ve saygı kazanmak isteyenler için güvenilir ve güvenilir. Onlar her şeyi biliyor gibi hissetmeye seviyorum onlar da geniş fikirli ve araştırmacı.

Olumsuz özellikler: kolayca rahatsız ve tahriş etmek daha kolay, bu yerliler genellikle zor kontrol altında dürtüsel öfke tutmak için bulabilirsiniz. Onlar batıl ve övünen ve herhangi olmadığında genellikle işaretleri görmek. Projelerinde, özellikle de bir hevesle başlayanlarda nadiren pragmatiktirler. Geçmişte yaşıyorlar ve bu onlar için tekrarlayan bir sıkıntı kaynağıdır.

Bu da ilginizi çekebilir!  16 Şubat hangi burç oluyor| 16 Şubat burcunun yükseleni

27 Ocak zodyak için aşk ve uyumluluk
27 Ocak’ta doğan aşıklar son derece çekici ve büyüleyici. Her zaman onların sözleri var, ama bu belagat tutkuyla birleştirildiğinde hayal edin. Eksantrikliklerini kabul edebilen ve onlara ayak uydurabilen insanlara ilgi duyuyorlar. Eğer onlar bıkmak asla bu yüzden adım adım kim açığa sanatı usta Eğer kova kalbini fethetmek olabilir. Onlar tek olduğunda onlar bir ilişki içinde olduğunda hemen hemen aynı hareket, onlar hiçbir kısıtlama var ve sadece onun sonuna kadar hayatlarını yaşamak gibi görünüyor.

Zarif ve samimi sevenler, karşı cinsten çok çekicidirler. Doğal olarak büyüleyici, onlara yakın olan kişiyi dünyanın en özel olarak düşünmek için kullanılırlar, bu nedenle sevdiklerine sahip oldukları her şeyi sunarlar ve aynı şeyi beklerler. Onlar için, ilişkiler ve yerleşme muhtemelen karmaşık bir konu olacak ama bir kez onlar kendi ailesi var karar onlar çok koruyucu ve sabırlı olduğu ortaya dönecek. Onlar 3th, 5th, 6th, 12th, 14th, 15th, 21th, 23th, 24th ve 31st doğanlar ile en uyumludur.

Ocak 27 Zodyak insanlar çok diğer hava işaretleri çekilir: İkizler ve terazi onlar hayatın aynı vizyonunu paylaşmak eğilimindedir olarak. Hayatta, kova sürekli meraklı ve vizyoner doğasını anlamak ve bu aslında başka kova onlara sunmak için en uygun birisi için arıyor. Kova Akrep ile en az uyumlu olduğu düşünülmektedir. Diğer yıldız işaretleri ve kova arasındaki uyumlulukların geri kalanına gelince, ne derler bilirsin, yıldızlar yatkındır ama insanlar elden çıkarırlar.

Şanslı renk
Kova BURCU için tercih edilen renk mavi-yeşildir.

Vizyoner ve orijinal kova, yalnızca sulu ve konvansiyonel olmayan tonların karışımı ile uyarılabilir. Bu sulu renk bu yerli enerji ve hayal gücü büyük bir akış getiriyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

27 Ocak’ta doğan insanlara hitap eden diğer tonlar lacivert ve gridir.

Temsilci birthstone
Kova için işaret taşı büyüleyici Ametisttir.

Bu birthstone zihin açma üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğu düşünülmektedir, takas düşünceler ve kova duygularını ifade ve fikirlerini daha iyi iletişim yardımcı olabilir.

27 Ocak’ta doğan insanlar için şans getirdiği düşünülen diğer işaret taşları kehribar ve Granattır.

Karakteristik çiçek
Kova zodyak için temsilci çiçek Orkidedir.

Antik Yunanca, bu çiçeğin doğmamış bir çocuğun cinsiyetini belirlediği düşünülüyordu. Orkide ayrıca zarafeti ve zarafeti sembolize eder.

Kova için düşündüren diğer çiçekler tüm meyve ağaçlarının çiçekleridir.

Sembolik metal
Platin, kova BURCU için karakteristik metaldir.

Platin kişisel değer ve iç gücü önerir. Dünyadaki en nadir metallerden biri olarak, münhasırlık ve prestij ile ilişkilidir.

27 Ocak’ta doğan insanlar için yararlı kabul edilen bir başka metal Alüminyumdur.

İçindekiler

27 Ocak burcunun yükseleni

Kova yükselen yöneticileri Satürn ve Uranüs’dür. Bu iki gezegenin zıt ama tamamlayıcı bir etkisi vardır. Uranüs sizi dürtüsel ve bireyselci yapar, Satürn ise sizi çekingen ama iyi kontrol edilmiş bir şekilde davranır. Uranüs sizi radikal ama eksantrik değişiklikler yapmaya iterken, Satürn sizi geleneksel ve sosyal olarak kabul edilen değerlere göre ilerlemeye davet ediyor. Çelişkili etkiler kullansalar da, bu iki gezegen nihayetinde bağımsızlık duygunuzu ve aziminizi güçlendirir. Uranüs sizi maceraya ve sürprizlere doğru iterken, Satürn sizi Dünya’ya ve hayatın sert gerçekliğine getiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.