Yengeç burcu erkeği özellikleri | Yengeç burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder?

Yengeç burcu erkeği özellikleri | Yengeç burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder?

Astroloji size bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir. Örneğin, Yengeç adamları sadık, dürüst ve güvenilirdir. Ancak aynı zamanda huysuzdurlar. Çoğu zaman, çürümüş bir ruh hali içindedirler. Peki Yengeç burcu erkeği özellikleri nelerdir ve Yengeç burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder? Yengeç burcu olan birine bağlanmadan önce bir Yengeç erkeği hakkında bilmeniz gereken her şey…

Yengeç burcu erkeği Kişilik Özellikleri

Yengeç burcu, Zodyak’ın en duygusal işaretlerinden biridir. Sonuçta, rahatlık ve bakımı temsil eden ay tarafından yönetiliyorlar. Bu mantıklı çünkü Yengeç erkekleri bakıcıdır. Kendileriyle ilgilenmek için çok fazla zaman harcamazlar. Başkaları için iyilik yaptıklarında en mutlu olurlar. Yengeç burcu erkeği her zaman yardım etmeye isteklidir. Bir başkasını gülümsetmek için her şeyi yaparlar.

Yengeçler duygusaldır, bu yüzden geçmişi çok düşünürler. Bu, başkalarının söylediklerini ve yaptıklarını nadiren unuttukları anlamına gelir. Birini affedebilseler de, nasıl incindiklerini asla unutmazlar. Yengeçler, inanılmaz derecede güvensiz oldukları için her kötü kelimeyi kalbe alırlar. Kendilerine pek güvenleri yok. Bu adamlar ne kadar güçlü olduklarının farkında değiller.

Yengeç burcu erkeği Kötü Özellikleri

Genel olarak, Yengeç adamları inanılmaz derecede karamsar. Sonuçta, bir yengeç tarafından temsil ediliyorlar. Bu burç aşırı derecede hassastır, bu yüzden onların etrafında ne söylediğinize dikkat etmelisiniz. Hiçbiri amaçlanmadığında bile saldırıya geçecekler. Yengeç adamları karamsardır, bu yüzden herkesin kendileriyle arkalarından dalga geçtiğini varsayarlar. Güven eksikliği, çevrelerindeki herkes için en kötüsünü düşünmelerine neden olur.

Yengeç burcu erkeği kincidir. En ufak bir şey ters gittiğinde üzülürler. Bu burç pasif-agresiftir ve mutsuz olduklarında başkalarını suçluluk duygusuna sevk eder. Ayrıca şaşırtıcı bir şekilde manipülatiftirler. Yengeç adamları istediklerini elde etmek için duygularını kullanırlar. Başkalarını kendileri için kötü hissettirmek için gözyaşı dökmekten korkmazlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 26 Mart perşembe burç yorumları

Yengeç burcu erkeği İyi Özellikleri

Yengeç burcu erkeği sevdikleri insanları korurlar. Aileleri ve arkadaşları için her şeyi yapabilecek bakıcılardır. Yengeç adamları empatidir, bu yüzden başkalarının duygularını derinden önemserler. Sevdiklerinin mutlu olmasını isterler. Aslında, genellikle başkalarının mutluluğunu kendilerinin önüne koyarlar. Başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak için kendi ihtiyaçlarını feda edeceklerdir.

Yengeç burcu erkeği de sadıktır. Birine bir söz verdikten sonra ilişkiyi bitirmekle ilgilenmezler. Aslında, bazen çok fazla bağlı oldukları için yanlış ilişkide çok uzun süre kalırlar. Partnerlerinden uzaklaşmak yerine sorunları çözmeyi tercih ederler. Bir ilişkiye girdiklerinde, sonsuza kadar içinde kalmayı planlıyorlar. Sıradan bir şey istemiyorlar.

Aşık Yengeç burcu erkeği

Yengeç burcu erkeği özellikleri | Yengeç burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder?

Yengeçler yalnızca ciddi, kararlı, uzun vadeli ilişkilerle ilgilenir. Bir kaçamak ya da tek gecelik ilişki yaşamak istemiyorlar. Duygusuz seks onlar için tatmin edici değildir. Sadece çıktıkları biriyle yatarken kendilerini rahat hissederler. Bir Yengeç burcu erkeği bir aile babasıdır. İstikrarlı bir gelirle yerleşmeyi ve çocuk sahibi olmayı hayal ediyor. Aynı türden geleneksel yaşamla ilgilenen bir ortağa ihtiyacı var. Yengeçler için aileden daha önemli bir şey yoktur.

Yengeç burcu erkeği kendilerine bakabilseler de, ilişkilerde yapışkandırlar. Her uyanma anını partnerleriyle geçirmek isterler. Yengeçler homebodydir, bu yüzden hafta sonları dışarı çıkıp parti yapmak istemezler. Eşleriyle birlikte evde kalmayı ve TV izlemeyi veya kitap okumayı tercih ederler. Hayattaki basit şeylerde neşe bulurlar.

Yengeç burcu erkeği seks

Yengeç burcu erkeği eski kafalı. Seksi severler ama yatak odasında tatmin olmak için fazla bir şeye ihtiyaçları yoktur. Onlara göre, duygular söz konusu olduğu sürece seks harikadır. Cinsel olarak tatmin olmak için eşlerine karşı duygusal olarak bir şeyler hissetmeleri gerekir. Yengeçler sadece kendilerine söz vermiş biriyle yatmak isterler. Seksin tek seferlik bir olay olmasını istemiyorlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  12 Mart hangi burç oluyor| 12 Mart burcunun yükseleni

Genel olarak, Yengeç erkekleri vanilyalı sekse aldırmaz. Bir rutine bağlı kalma konusunda gayet iyiler. Yengeçler yatak odasında macera veya öngörülemezlik istemezler. İşe yaradığını bildikleri şeylere bağlı kalmayı tercih ederler. Yengeç erkekleri, rahatlık alanlarından sık sık ayrılmak istemeyecekleri için cinsel olarak aynı sayfada olan bir ortağa ihtiyaç duyarlar.

Bir Yengeç burcu erkeği ile Çıkmak

Yengeç burcu erkeği romantiktir. Partnerlerine çiçek alacaklar ve onları düzenli olarak güzel restoranlara götürecekler. Yengeç burcu erkekleri bu üç küçük kelimeyi söylemekten korkmazlar. Partnerlerine sürekli iltifat ederler, böylece ne kadar sevildiklerini anlarlar. Ancak spontane geziler ve sürprizler planlamayacaklar. Bu burç tutarlılığı tutkuya tercih eder.

Yengeç erkekleri, eşlerini sağlayarak sevgilerini gösterirler. Hediye almakta ve sürekli ilgi görmekte sorun olmayan birine ihtiyaçları var. Çok bağımsız ve çok fazla alana ihtiyaç duyan biriyle çalışmazlar. Yengeç burcu erkeği inanılmaz derecede yapışkandır. Eşlerinden çok fazla zaman geçirmek zorunda kalırlarsa mutlu olmayacaklar. Yengeç adamlarının bir çift olarak bol bol kaliteli zamana ihtiyacı vardır.

Yengeç burcu erkeğine Güvenin

Yengeçler ev hayatı yaşamak isterler. Parti yapmak, akıl oyunları oynamak ya da eşlerinin dikkatini çekmek için savaşmak istemiyorlar. Sahada oynamak isteyen biriyle bir ilişki sürdüremezler. Yengeç burcu erkeği sadece bir taahhütle ilgilenir. Birisi yerleşmeye hazır değilse, o zaman bir Yengeç burcu erkeği yoluna devam edecek. Yanlış kişiyle vakit kaybetmezler.

Yengeç burcu erkeğine tamamen güvenilebilir. Sadece hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmek konusunda ciddi oldukları insanlara bağlı kalırlar. Başka biriyle flört ederek ilişkiyi mahvetme riskini almayacaklar. Yengeçler sadece eşlerini görürler. Mevcut ilişkilerinde mutlu olduklarını söylediklerinde bunu kastediyorlar.

Yengeç burcu erkeğini Anlamak

Yengeç burcu erkeği özellikleri | Yengeç burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder?

Yengeçler gibi, Yengeçler de duygularını kabuklarının arkasına saklayabilir. Yeni insanlarla tanışırken utangaçtırlar. Yengeçler, özverili oldukları için kendileri hakkında çok fazla konuşmak istemezler. Hatta havayı bozmamak için iyiymiş gibi davranabilirler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 15 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Aralık 2020

Bir Yengeç burcu erkeğini tanıdıktan sonra, daha fazlasını açacak. Zamanla ruh hallerini okumak daha kolay olacak. Üzüldüğünde söylemese de vücut dili bunu belli edecek. Çoğu zaman, bir Yengeç’in tek istediği biraz kucaklaşma ve biraz iltifattır. Mutlu olmak için çok fazla şeye ihtiyaçları yok.

Yengeç burcu erkeğinin Sevdiği ve Sevmediği Şeyler

Yengeç burcu erkeği insanları memnun eder. Ruh hali değişimlerine rağmen, Yengeçler herkesin her zaman iyi bir ruh halinde olmasını ister. Bu yüzden ellerinden geldiğince çatışmadan kaçınırlar. Yüzleşmekten kesinlikle hoşlanmazlar. Herhangi bir tartışmaya girmek istemiyorlar. Ancak, başkalarını kötü hissettirmekte uzmandırlar. Sıkıntılarını çoğu zodyak işaretinden daha incelikli yollarla gösterirler.

Yengeç adamları seyahat etmekten çok evde kalmayı sever. Bu adamlar iyi bir kitap ve bir fincan kahve ile kıvrılmaktan hoşlanırlar. Evin etrafında koşuşturan çocuklar olduğunda daha da iyidir. Yengeç burcu erkeği onlardan beslenir, bu yüzden küçük çocukların yanında olmayı seviyorlar. Kendi ailelerine sahip olmak için sabırsızlanıyorlar.

Yengeç burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder?

Yengeç burcu erkeği sevdikleri için her şeyi yapar. Her zaman kendilerini başkalarının önüne koyarlar. Özverili olmalarına rağmen, Yengeçler takdir edilmek ister. Emeklerinin fark edildiğini bilmek isterler. Bir Yengeç’e teşekkür etmenin en iyi yolu, onlara önemli olduklarını hatırlatmaktır. Unutmayın, bu işaret güvensizdir. Alabilecekleri tüm iltifatlara ihtiyaçları var.

Genel olarak, Yengeçler en sadık, sadık güneş burçlarından biridir. Asla hile yapmazlar, çalmazlar veya yalan söylemezler. Yengeçler sevdikleri insanların incindiğini görmeye dayanamazlar. Başkalarını neşelendirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır. Yengeçler, kendilerinden çok arkadaşlarına ve ailelerine önem verirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.