Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Yengeç burcu erkeğini aşık etmek

Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Yengeç burcu erkeğini aşık etmek

Bir Yengeç erkeğini etkilemeyi umuyorsanız, romantik bir partnerde ne aradığını bilmeniz gerekir.

Yengeç erkeği hassas, düşünceli ve tatlı bir kadını sever. Bir ilişkide çok cömerttir ve kendisi kadar romantik ve özverili kadınsı bir bayandan hoşlanır. Güzel, sevgi dolu bir yuva kurmasına ve birlikte bir aile kurmasına yardım edebilecek bir kadınla yerleşmek isteyen geleneksel bir adam. Peki, Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Yengeç burcu erkeğini aşık etmek mümkün mü? Yengeç burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Bir Yengeç erkeğinin sana aşık olup olmadığını merak ediyor musun?

Belki duygularını paylaşmakta iyi olmayan bir Yengeç ile ilişkiniz vardır?

Belki de onun duygu eksikliği, ilişkinizin bir yere gidip gitmediğini merak etmenize neden oluyor?

Yengeç erkeklerinde aşık olduklarında veya bazen bir Yengeç erkeği henüz tam olarak aşık olmadığı bir kadından hoşlansa bile görülen bir takım tipik davranışlar vardır. Yengeç erkeğinizle nerede durduğunuzu kolayca bilmek için onlara göz kulak olun.

Sizi Takip Etmesini Beklemeyin

Ancak, sizi takip edeceğini düşünüyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Yengeç adamları utangaçtır ve reddedilecekleri düşüncesinden nefret ederler, bu yüzden en iyi kadınsı auranızı giyin ve çekiciliği açın. Yapabilirsiniz:

  • Onunla arkadaş ol .
  • Arkadaşlıktan daha fazlasına geçişte ilk adımları atmaya istekli olun.
  • İnce ipuçlarını unutun; direkt olun ve ona ne istediğinizi söyleyin ama ısrarcı olmayın.
Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Yengeç burcu erkeğini aşık etmek

Onu Akşam Yemeğine Davet Edin

Yengeç erkeğinin kalbine giden yolun midesinden ve ailesinden geçtiği söylenir. Onu sizin yerinize akşam yemeği yemeye davet edin; yemek yapabilirsen daha iyi.

Güven Duygusu

Bazı erkekler, duygularını saklayan ve canının yandığını asla kimsenin görmesine izin vermeyen sert, sabırlı kadınlardan hoşlanır. Ancak bir Yengeç erkeği, savunmasızlığını gösterebilen bir bayanı tercih eder.

Zor durumdaki küçük kızı kurtaran parlak zırhlı şövalye olma fikri hoşuna gidiyor ama bu onun zayıf, itaatkar bir kadın istediği anlamına gelmiyor.

Olgun bir Yengeç adamı, savunmasızlığın gerçek bir güç işareti olduğunu ve gardınızı düşürmenin ve birine gerçekten nasıl hissettiğinizi göstermenin çok zaman aldığını bilir. Kalbini koluna takmadan edemiyor ve aynı şeyi yapan bir kadından etkileniyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 27 Eylül - 3 Ekim 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Duyarlılık

Yengeç, belki de tüm zodyakın en hassas işaretidir, bu nedenle bir Yengeç erkeğinin, yalnızca duyarlılığını takdir eden değil, aynı zamanda duyarlı ve sezgisel olan bir kadına ihtiyacı vardır.

Bir Yengeç adamı duygularını paylaşmaktan korkmaz ama aynı zamanda biraz pasif-agresif de olabilir. Tek kelime etmeden ruh halini anlayabilecek bir ortağa ihtiyacı var.

Bu gerçekçi olmayan bir talep gibi görünebilir, ancak partnerinin ihtiyaçlarına her zaman o kadar özen gösterir ki, onun için makul bir beklentidir.

Bazı erkekler, bir kızın çok hassas olmasından hoşlanmazlar. Bunun, duygularını inciteceği veya çok kolay üzüleceği anlamına geldiğini düşünüyorlar.

Ancak bir Yengeç adamı, duyarlılığın bir kişiyi daha düşünceli ve düşünceli kıldığını bilir ve eşinin duygusal ihtiyaçlarını karşılamaktan çok mutludur.

Bağlılık

Her burç, o burcun kişiliği hakkında önemli bir şeyi ortaya çıkaran benzersiz bir sembole sahiptir. Yengeç, gittiği her yerde sırtında sert, koruyucu bir kabuk taşıyan bir yaratık olan yengeç ile sembolize edilir.

Bu bize, bir Yengeç erkeğinin kararlı bir ilişki içinde olmayı sevse de, insanların kalbine girmesine izin verecek kadar güvenmekte zorlandığını söyler. Kalbinin kırılmasından korktuğu için çok dikkatli ve tedbirlidir.

Kesinlikle güvenebileceği son derece sadık bir ortağa ihtiyacı var. Bir Yengeç erkeği için sadakat, tek eşli bir ilişkide sadık olmaktan daha fazlasıdır.

Aynı zamanda tartışmalarda onun tarafını tutmak ve ona ihtiyacı olduğunda her zaman arkasını kollamakla ilgilidir. Hem sevgilisi hem de takım arkadaşı olacak bir kadına ihtiyacı var.

Yaratıcılık

Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Yengeç burcu erkeğini aşık etmek

Bazı burçlar, bir partnerde pratikliğe ve gerçekçiliğe değer verir ve bir Yengeç erkeği bu özelliklere hayran kalırken ve değerlerini kabul ederken, yaratıcı, yenilikçi bir kadına daha çok ilgi duyar.

Sanatsal yönü olan bir kadını sever. Bir Yengeç erkeğini çekmek istiyorsanız, resim yapmak, dans etmek veya şarkı söylemek gibi yaratıcı yeteneklerinizi göstermekten korkmayın.

Bir Yengeç erkeği, partnerini kendini her şekilde ifade etmeye teşvik eder ve güzel bir şey yaratarak iletişim kurduğunda buna bayılır.

Duygusal

Her astrolojik burç, bize o burç hakkında önemli bir şey gösteren belirli bir gök cismi tarafından yönlendirilir. Çoğu burç bir gezegen tarafından yönetilir, ancak Kanser gizemli ay tarafından yönetilir.

Astrolojide ay, duyguların, kadınlığın, anneliğin ve rahatlığın sembolüdür. Bir Yengeç erkeğiyle çıkarsanız, asla duygularınızı saklamanıza veya nasıl hissettiğinizi anlamayacağını düşünmenize gerek yoktur.

Yengeç burcu, zodyakın en duygusal işaretlerinden biridir, bu nedenle duygusal, mizaçlı bir kadınla birlikte olmak onu korkutmaz.

Partnerinin duyguları hakkında konuşmasını dinlemekten çok mutlu olur ve sabırla onun duygularını analiz etmesine ve keşfetmesine yardımcı olur.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 25 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Nisan 2020

Oldukça duygusal da olabilir, bu nedenle hassasiyetini anlayabilecek ve takdir edebilecek bir ortak arıyor.

Romantik

Yengeç çok romantik bir işarettir, bu nedenle bir Yengeç erkeği tutku ve romantizmden yoksun bir ilişkide mutlu olmayacaktır.

Randevusuna bir buket kırmızı gül getirmek ya da ay ışığında at arabasıyla gezintiye çıkmak gibi geleneksel romantik jestleri sever.

Bu jestlere karşılık verecek ve ilişkilerindeki kıvılcımı canlı tutmak için bilinçli bir çaba sarf edecek bir partner ister.

Bir Yengeç erkeğiyle çıkıyorsanız, tatlı, romantik jestlerden çekinmeyin. Ona aşk mektupları yazmak, cebine şirin notlar atmak ya da küçük sevgi işaretleri ile onu şaşırtmak, kalbini eritmenin kesin yollarıdır.

Tutku

Bir Yengeç erkeği, yalnızca ilişkileri konusunda değil, aynı zamanda kendisi için önemli olan bir şey hakkında da tutkulu bir bayan ister.

Onun tutkusunu paylaşmak zorunda değil ve amacının ya da hobisinin ne olduğu önemli değil; sadece partnerinin hayatında onu heyecanlandıran ve ona amaç veren bir şeye sahip olmasını istiyor.

Kariyeri, çevreyi kurtarma veya belirli bir müzisyen konusunda hevesli olabilir. Tutkusu ne olursa olsun, bir Yengeç erkeği, eşini kendisi için önemli olan bir şey hakkında coşkulu görmekten hoşlanır.

Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Yengeç burcu erkeğini aşık etmek

Aile odaklı

Yengeç burcunun “Annesi” olarak bilinir ve Yengeç erkeği çok koruyucu ve babacandır.

Çoğu Yengeç erkeği gelenekseldir ve bir aileye sahip olmak ister. Ebeveynlerine ve diğer akrabalarına son derece yakındırlar ve bir partnerle yerleşmeyi ve kendi çocuklarını doğurmayı dört gözle beklerler.

Bir Yengeç erkeğinin, onunla aynı yaşam tarzını isteyen, aile odaklı bir kadınla birlikte olması gerekir. Anne baba olmayı hevesle beklemeli ve onun ailesine de yaklaşmak için çaba sarf etmelidir.

Evcimen

Her burç, o burcun güçlü yanlarını ve değerlerini ileten bir zodyak evini yönetir. Yengeç, evin, ailenin ve duyguların evi olan dördüncü evi yönetir.

Bu bize bir Yengeç erkeğinin bir ev sahibi olduğunu ve evde kalmayı kendisi kadar seven bir partnerle en mutlu olduğunu söyler.

Asosyal değil; aslında, sevdikleriyle çevrili olmayı sever. Ancak kendi ortamında, en sevdiği insanlarla ve mallarla en rahat olanıdır.

Bir Yengeç adamı da güzel, rahat bir yaşam alanı yaratmasına yardımcı olacak bir ortak ister. Orada çok vakit geçirmekten hoşlandığı için evinin sıcak ve davetkar olmasını ister.

Ya kişisel alanı konusunda çok koruyucu olacak ve insanların evine çok sık gelmesini istemeyecek ya da parladığı yer olduğu için evden eğlenmeyi şiddetle tercih edecektir. Her iki durumda da evi onun mabedidir ve onun kutsal bir alan olmasını ister.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 23 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 23 Eylül 2020

Sevecen

Bazı astrolojik işaretler, eşlerinden çok fazla fiziksel dokunuşa ihtiyaç duymazlar ve halka açık sevgi gösterilerinden nefret ederler. Ancak bir Yengeç erkeği şefkat ister ve bir ilişkide kendini güvende ve sevilmiş hissetmek için ona ihtiyaç duyar.

Bir Kanser adamı çok dokunaklı. Başkalarını sıcak bir kucaklama ve yanaktan bir öpücükle selamlamak gibi dokunuşlarla kendini ifade eden kişidir.

El ele tutuşmak, sarılmak ve hatta yan yana oturmak, bir ilişkide Yengeç erkeği için önemlidir. Toplum içinde öpüşmekten veya geceleri yatakta sarılmaktan hoşlanmayan soğuk, mesafeli bir kadınla mutlu olmayacaktır.

Tıpkı kendisi gibi, sevgisini fiziksel şefkatle ifade eden bir kadını cezbeder. Bir Yengeç erkeğinin size şefkat gösterdiğinde dokunuşundan çekinmeyin ve ondan ne kadar hoşlandığınızı göstermek için onunla fiziksel temas kurmaya çalışın.

Yengeç burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Yengeç burcu erkeğini aşık etmek

O, sevimli yüz hatları olan, orta ya da kısa boylu, etine dolgun, anaç kadınları benimser. Çekim merkezleri göğüslerdir. Dolgun göğüsler baştan çıkarıcıdır onlar için. Zira, seçtikleri kişinin çocuklarına annelik yapabileceğini de hayal ederler. Dolayısıyla, sade, ev halinde bile bakımlı insanların etkisine girerler.

Yengeç burcu erkeği, bakımsız, makyajsız, biraz daha sert hatlara sahip kadınlardan pek hazzetmez. Kısa, yuvarlak saç kesimleri onlara göre değildir. Yanında kendisini erkek gibi hissedebileceği insanları çekici bulur. Saçlar, özellikle fönlü, uzun saçlar onun için vazgeçilmezdir. Saçlara dokunmayı, onları koklamayı severler. İpeksi tenler de dokunmak adına vazgeçilmezdir.

Üstüne yemek kokusu sinmiş, evcimen kadınlar radarlarına takılır. Aşırı makyajdan, ağır kokulardan, bronz tenlilerden hoşlanmazlar. Nerede kelebek inceliğinde, çocuksu, karakterli, uyumlu bir kadın varsa, orada bir Yengeç erkeği de vardır.

Yengeç burcu erkeğini aşık etmek – Özet

Bir Yengeç erkeği ile kendiniz çıkmak isteyip istemediğinizi veya ona mükemmel eşleşmesini ayarlamayı umuyor olsanız da, onun bir kadında neye ilgi duyduğunu bilmeniz gerekir.

Bir Yengeç erkeği hassas, tatlı ve tutkulu bir kadını sever. Güçlü bir sadakat duygusu ve bir aile kurma arzusuyla, onun kadar geleneksel ve romantik olmalı.

Duygusal, sevgi dolu ve sezgisel bir bayansanız, o zaman bir Yengeç erkeği sizin için ideal bir eş olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.