Yay burcu erkeği özellikleri | Yay burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Yay burcu erkeği özellikleri | Yay burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Değişken bir burç olarak Yay, uyumlu ve esnektir, ancak aynı zamanda oldukça dikkatsiz ve tutarsızdır. Onlar yoğun, enerjik ve adanmış varlıklardır. Onlar rutine dayanamayan özgür ruhlardır. Peki Yay burcu erkeği özellikleri ve Yay burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Yay burcu erkeğinin genel özellikleri

Yay burcu erkeği çok eğlenceli, enerjik ve maceracıdır. Çok cesur, keşfetmek ve her şeyi ve her şeyi denemek istiyor. Hayata ve dünyaya karşı bir coşkusu var! Yay, ruh halini hafif tutmak için elinden geleni yapacaktır. Yay genellikle grubun “eğlenceli arkadaşı” olarak kabul edilir ve en sıradan akşamı unutulmaz ve heyecan verici bir şeye dönüştürür.

Kariyerine gelince, bu güneş burcunun ona esneklik ve özgürlük veren bir şeye ihtiyacı var. Boğulduğunu hissettiğinde ne yapması gerektiği söylendiğinde isyan edecektir. Otorite konumunda olan hiç kimseyi sadece özgürlüğünden keyif aldığı için değil, her zaman haklı olduğuna inandığı için de sevmez . Yay erkekleri kendilerine çok güveniyorlar ve bu bazen kendini beğenmişlik olarak tasvir edilebilir. Yay burcu erkeği kendinden ve neye inandığından çok emindir ve nerede olduğunu bilmenizi sağlayacaktır. Çok açık sözlüdür ve kazanmak için bir tartışmada çok kırıcı şeyler söyleyecektir ve kazanacağından çok emin olacaktır .

Yay burcu erkeğinin kötü özellikleri

Yay burcu erkeği çok flörtöz ve çekici olsa da, her zaman gerçek niyetlerle olmaz. Egosunun beslenmesini istediği için sürekli başkalarından ilgi isteyecektir. Narsisizm onun en kötü özelliklerinden biridir. Takdir edilmek ve takdir edilmek ister ve bunun tek bir kişi yerine bir grup insan tarafından olmasını tercih eder. Çoğu yangın işareti gibi, herkesin ona dikkat etmesini ve onu övmesini istiyor. 

Yay burcu erkeği de çok kunt. Dürüst olması iyi olsa da – yalan söylemek için bir nedeni olmadığı için – biraz kırıcı olabilir. Filtresi yok ve kime zarar verirse versin her an her şeyi söyleyecek. Her şeyi olduğu gibi anlatacak birini istiyorsanız, Yay burcu sizin için o kişi olacaktır. Yay burcu erkekleri de pervasız ve dikkatsiz olma eğilimindedir. Duygusal olarak, başkalarının duygularını dikkate almayacak ve arkadaşlıklara ve ilişkilere tamamen bağlı olmayacaktır. Finansal olarak, herhangi bir uzun vadeli yatırımı sevmediği için parasını kötü idare edecektir.

Bu da ilginizi çekebilir!  28 Ocak hangi burç oluyor| 28 Ocak burcunun yükseleni

Yay burcu erkeğinin iyi özellikleri

Yay burcu erkeği özellikleri | Yay burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Yay burcu erkeği, dünyanın gerçeğini ve bilgeliğini arayan çok enerjik ve maceracı varlıklardır. Jüpiter tarafından yönetildiği için bilgiye, öğrenmeye ve felsefeye derinden değer verir. Diğer insanlarla çevrili olmak, bağlantılar kurmak ve yeni şeyler öğrenmek istiyor. İyimser ve enerjik, hayatı dolu dolu yaşamak isteyen bir tip. Deneyimleri paraya veya pahalı bir hediyeye tercih ederdi.

Yay erkeği sohbette oldukça iyidir, her zaman farklı görüşleri, fikirleri ve dünya görüşlerini bilmek ve tartışmak ister. İstenirse tavsiye de verecektir (gerçi çoğu zaman bu , birinin beğenisine göre biraz fazla dürüst ve sert olabilir ). O sadece etrafta olması eğlenceli bir insan. Yay burcunda, başkalarını da en az kendisinin olduğu kadar eğlenmek istemeleri konusunda etkileyen heyecan verici bir enerji vardır.

Yay burcu erkeği aşk

Yay burcu erkekleri kendinden çok emindir. Daha doğrusu ukala. Reddedilmekten korkmuyorlar ve kesinlikle ilk hareketi yapacaklar. Uzaktan biri için can atmayacaklar – size yaklaşacaklar ve sizi tanımaya çalışacaklar. Ancak, sizinle flört ediyor olmaları, ciddi bir romantik ilişkiye ilgi duydukları anlamına gelmez. Aslında, herhangi bir potansiyel taahhütten kaçabilirler. İnsanları yönlendirecek ve sadece egolarını artırmak için etrafta tutacak türden bir adam.

Yay erkeği, hayatının her alanında, özellikle ilişkilerde bağımsız olmayı sever. Yani seninle flört ediyorsa, çok samimi olmayabilir. Aşkta, yapışkan davranışlara iyi tepki vermez. O ihtiyacı onun kişisel alanı. Partnerinin özgürlüğünü elinden aldığını hissederse, kalbini kapatır ve çekip gider.

Yay burcu erkeği seks

Yay burcu bir adamla seks eğlenceli ve heyecan verici olacak. Yatak odasında seks yapmayı ve yeni şeyler denemeyi sevecek. Kendine güvenen tavrı ve eğlenceyi seven özellikleriyle manyetik bir enerjisi var ve o herkesi ve herkesi kendine çekecek türden bir adam . Kendine ve seks dahil yapabileceklerine çok güveniyor. Her şey flört, şehvet ve fiziksel çekim ile ilgili.

Yay adamı, aynı anda birden fazla sevgilisi olan bir adam olabilir. Ya da sadece farklı ortaklara atlıyor. Kovalamayı ve keşfetmeyi ve yeni insanlarla oynamayı seviyor. Yoğun, kısacık bir ilişkiyi ve tüm heyecanını ve zorluklarını takdir edecektir. Yay adam Ancak, olduğu bir ilişkide, yatakta tutkulu olacaktır. Partnerinin gerçekten keyifli bir deneyim yaşamasını isteyen cömert bir sevgili olacaktır. Yine de, ondan sonra kucaklaşmasını ve duyguları hakkında konuşmasını beklemeyin.

Yay burcu bir erkekle çıkmak

Yay burcu erkeği özellikleri | Yay burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Yay burcu bir adamla ilişkinin başlangıcında, kovalamayı takdir edecektir. Kendi kendine yeterli ve hayatta en çok istediği şeyleri, hatta potansiyel bir partneri bile elde etme yeteneğine sahip. O kendini tutacak türden bir adam değil. Sözleri ve eylemleriyle çok açık sözlü olacaktır. Çok hassas olan veya sahip olduğu kişiliği anlamayan biriyle pek uyuşmuyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 8 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 8 Nisan 2020

Yay adamı duygusal olmaktan çok fiziksel bir sevgilidir. Onun mükemmel eşi, bunu anlayabilen ve duygularını nasıl ifade ettiğini anlayan biri. Aşka kendisi kadar macera gözüyle bakan birini istiyor. Rüya randevusu, yürüyüş yapmak, spor yapmak veya bir barda trivia gecesi yapmak gibi maceralı veya zihinsel olarak uyarıcı bir şey yapıyor. Kendisi kadar bağımsız olacak birini de istiyor.

Yay burcu erkeğine Güvenmek

Yay erkeğinin değişken kalitesiyle, biraz serbest akışlı olma eğilimindedir. Sırf çok tutarsız olduğu ve zamanını meşgul edecek bir sonraki yeni şeyi aradığı için en güvenilir kişi değil. Ancak, bu değil mutlaka O güvenilir değil ya. İlişkide veya arkadaşlıkta dürüstlük söz konusu olduğunda, duygusal şefkatiyle değil, eylemlerine ve sözlerine sadıktır. Büyük olasılıkla sizi havaalanından alacak, ancak duygularından bahsetmeyecek ve onu götürmeye çalışan hiç kimseyi takdir etmeyecek.

Yay burcu erkekleri her şeyin yoluna gireceğini varsayar ve çok geç olana kadar ortaya çıkan sorunları görmezden gelme eğilimindedir. Ne yazık ki, her zaman iyi ruh hallerini devam ettirmeye çalıştıkları ve ileriyi planlama konusunda pek iyi olmadıkları için bazen dikkatsiz ve güvenilmez görünebilirler. Acil bir durumda kaçmak için en iyi kişi değiller.

Yay burcu erkeğini Anlamak

Yay adamını anlamak, onu kim yapan özelliklerini, özellikle cesaretini ve bağımsızlığını anlamaktır. Yay gibi yangın işaretleri, yaşamın duygusal yönü ile gerçekten uyumlu değildir. Bir ilişkiye yerleşmek istemek bu burcun kişiliğinde değil. Flört etme yeteneklerine aşırı derecede güvenen sıradan bir adam. Alanı sevdiği kadar ilgiyi de sever.

Bu burç, özellikle tek başına yapabiliyorsa, yeni yerler keşfetmeyi sever. Bağımsız olmayı ve kendi kişisel alanını korumayı sever ve güvenle bir fikirden, yerden veya kişiden diğerine atlar. Yay, gerçeği arayan bir burçtur. Bilgiye, gerçeğe ve seyahate olan susuzluğunu giderebilecek her şeye çok açıktır. Daima dünyanın gerçeğini ve bilgeliğini arar. Arkadaşlarının ve ortaklarının niteliklerini anlamalarını isteyecektir. Onu bağlamaya veya itip kakmaya çalışan herkes, hemen onun kötü tarafına geçecektir.

Yay erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Yay burcu erkeği özellikleri | Yay burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Yay erkeği macerayı sever. Doğa yürüyüşleri, kamp gezileri veya dünyanın herhangi bir yerindeki güzel bir şehre gitmek isteyen bir ortak ve arkadaş istiyor. Onun arzuladığı ve sevdiği özgürlük duygusu – ve hatta bir tehlike duygusu –. Yay erkekleri de eğlenmeyi sever. Karaoke, açık mikrofon komedi seansları – ilgi odağı olmayı sevecek. Spot ışığı onun arkadaşıdır. Yaşama hevesi olan oldukça iyimser bir adam. Hayatın mutsuz olmak için çok kısa olduğuna ve başkaları için bir eğlence kaynağı olmaktan keyif alacaklarına inanıyorlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Burçlara göre hediye seçimi nasıl olmalı? İşte burçlara göre hediyeler 2021

Yay adamı hareketsiz oturmayı sevmez. Her zaman hareket halindedir veya hareket halinde olmak, bir yere gitmek ve bir şeyler yapmak ister. Bu sinirlilik, değişken kalitesinin doğasından gelir ve bu davranışta biraz tutarsız ve pervasız olabilir. Ayrıca itilip kakılmaktan veya aşağılanmaktan da hoşlanmaz. Ateş enerjisiyle, özellikle birisi ona kaba davrandığında veya onu itip kaktığında, huysuz olmaya eğilimlidir. Ne yapması gerektiğinin söylenmesinden ya da sorumluluk almak zorunda kalmaktan hoşlanmaz.

Yay burcu erkeği Davranışı

Yay burcu erkekleri yoğun ve özverili bir kişiliğe sahip olma eğilimindedir. Bu burç çok rekabetçidir ve başarıya ulaşmak için her şeyi yapar. Bir Yay, daha fazla para akışına sahip olmak istiyorsa veya başarılı bir kariyere sahip olmak istiyorsa, bunu çekmek için ne gerekiyorsa yapacaktır. Belirli bir kişiyle çıkmak isterlerse, dünyadaki tüm güvenle onlara yaklaşacak ve çıkma teklif edecekler. Jüpiter kararıyla, şans yanlarındayken, hayattaki çabalarında oldukça başarılı olma eğilimindedirler. Yay, arkanıza yaslanıp rahatlayacak ve bir şeylerin ona gelmesini bekleyecek türden bir adam değildir – dışarı çıkar ve alır.

Yay erkekleri oldukça iyi arkadaşlar edinir. Ancak, mutlaka güvenilir arkadaşlar değildirler . Cömerttirler ve başkalarına yardım etmeye isteklidirler, ancak bu yardım kararlarında biraz pervasız olabilirler. Taahhütleri ve vaatleri yerine getirmekte zorlanacaklar. Ondan tavsiye isteyin ve verecektir, ancak bu oldukça açık ve acımasız olacaktır. Yay burcunun duygularınızın etrafında sessizce dolaşmasını beklemeyin. Romantik bir partner olarak, bu adam en iyisi olmayabilir, çünkü özgürlüğünden hoşlanıyor ve duygularından söz etmiyor. Bir Yay ile çıkıyorsanız, duygusal bir bağ geliştirmekten çok seks ve macera istemesini bekleyin.

Yay burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Yay burcu, insanlardan nefret etmekten hoşlanmıyorsunuz çünkü tek yaptığının hayatınıza kara bir bulut getirmek olduğunu hissediyorsunuz. Tüm zamanını ve enerjini birinden nefret etmeye harcamanın, sonunda yanacak olanın sen olduğun anlamına geldiğini biliyorsun, onlar değil. Bu, kimseden nefret etmediğiniz anlamına gelmez, ama aynı zamanda birinden nasıl nefret ettiğiniz konusunda önemsiz olmayı da umursamıyorsunuz.

Dayanamadığın birinin yanındayken, genellikle omuzlarını silkersin. Eğer oradalarsa odadan ayrılacaksınız, onları bilerek gezilere davet etmeyeceksiniz ve eğer etraftalarsa, dağınık bir şey başlatmak yerine onları görmezden gelmeyi seçeceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.