UZMAN YORUMLARI

Vodafone Ramazan Paketi 2020 1 GB – 10 GB – 15 GB

Vodafone Ramazan Paketi 2020 1 GB – 10 GB – 15 GB sürprizini kullanıcılara sundu. Böylece Vodafone müşterileri farklı paketler halinde bu kampanyadan faydalanabilecekler.

Bu kampanyalı paketler 3 çeşit. 1 GB, 10 GB ve 15 GB olmak üzere faydalanabiliyorsunuz. Peki Vodafone Ramazan Paketi 2020 nasıl yapılır? İşte detaylar…

Ramazanda, 1GB internet Vodafone’dan hediye

Faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterilerine, Ramazan boyunca geçerli 1GB internet hediye.

Paket ücretsiz olup, 23 Mayıs 2020 23:59:59 tarihine kadar 1GB’lık ücretsiz internet erişimi sunmaktadır.

İletişim izni ve veri işleme izni vermiş aboneler faydalanabilir. Bu izinlere sahip olmayıp paketten faydalanmak isteyen abonelerin iletişim izni ve veri işleme izni alınır.

Fırsattan faydalanmak için pakete giriş yapmak gerekmektedir. Pakete giriş Vodafone Yanımda uygulamasından sağlanabilir.

Vodafone Ramazan Paketi 2020 nasıl yapılır?

Vodafone yanımda uygulamasına giriniz. Sağ menülerde bulunan ek paket al butonuna tıklamanın ardından çıkacak sayfada seçenekler içerisinde “internet” kategorisine tıklayıp çıkan sayfada aşağılara indiğinizde Ramazan Hediye Paketini bulup hemen al butonuna tıklamak yeterli olacak.

Eğer 10 GB ve 15 GB’lık diğer kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, aşağıdaki şartlar geçerli olacaktır.

Vodafone mobil kullanıcıları, faturalı ya da ön ödemeli abone farketmeksizin ek 15 GB ramazana özel internete 29TL ödeyerek sahip olabilirler. Ramazan internet paketinin geçerlilik süresi 28 gündür ve size ek 15 GB mobil internet sağlar.

İnternet paketine ek konuşma dakikası bulunmamaktadır ve ramazan internet paketinin süresi 1 ay olarak belirlenmiştir. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterileri kolay paket sayfasından tarifelerine ramazan kampanyasını tanımlayabilirler.

15 GB internet için 29 TL fazla diyen vodafone aboneleri daha düşük olan 10GB interneti 15 TL tutarla alabilirler. Vodafone şimdilik 2020 ramazan ayı için bu ek paketleri duyurdu ve alıma açtı.

Ayrıca diğer operatörlerde de tüm müşterine 23 Mayıs tarihine kadar geçerli olarak hediye internet kampanyası sunuldu.

WhatsApp sürprizi de var!

Vodafone, 2020 yılında evde zaman geçiren milyonlarca müşterisi ve muhtemel müşterileri için çarpıcı bir kampanya duyurdu. Vodafone Freezone tarifelerine gelen ya da geçen kullanıcılar, internet kotalarından düşüm olmaksızın sınırsız WhatsApp kullanabilecekler. Aşağıdaki WhatsApp özellikleri Vodafone internet paketinizden düşülmeyecektir:

  1. WhatsApp yazışma
  2. WhatsApp sesli görüşme
  3. WhatsApp video görüşme

Vodafone Ramazan Paketi 2020 1 GB – 10 GB – 15 GB Esasları

Exit mobile version