Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi

Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi 2020

Trendyol Ramazan kolisi kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Siz de alışveriş sitesinin bu sunduğu fırsatlardan faydalanabilir ve isterseniz ihtiyaç sahiplerine göndererek yardımda bulunabilirsiniz.

İçinde unundan, çayına, yağından pirincine kadar tüm temel gıda malzemeleri bulunan kolileri sizin için 2 kısımda detaylı olarak sıraladık. İşte Trendyol Ramazan Paketi…

Trendyol Ramazan Kolisi

Trendyol Ramazanda Birlik Hareketi kolilerini gelen sms ile duyurdu.

“Ramazanda Birlik Hareketi | Özel hazırlanmış Ramazan Paketiyle sen de ihtiyaç sahiplerine destek olabilirsin!”

Ramazan ayında tüketebileceğiniz gerekli gıdalara bir arada yer veren paketlere ek olarak, Kurban Bayramı’nda da ihtiyaç sahiplerine dağıtabileceğiniz paketlere Trendyol üzerinden erişebilirsiniz. Gıda paketleri kategorisi içerisinde bulabileceğiniz farklı paket seçenekleri, alternatif ürün içerikleriyle ihtiyaçlarınız için uygun olanlara yer verir.

Her ailede sıklıkla tüketimi gerçekleştirilebilen siyah çay içerikli ramazan paketleri, misafirlere sıcak içecek sunabilmek için idealdir. Yumuşak içimli siyah çayın yanı sıra bitki çaylarına da paket içeriğinde yer veren koliler, gün içerisinde pratik bir şekilde çay demleyebilmenize yardımcı olur.

Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi

Kurban paketleri içerisinde yer alan kolalar buzdolabınızda soğuk bir içecek bulundurabilmeniz için uygundur. Şekerli ya da şekersiz kolalara sahip paketler arasından birini seçerek serinletici bir içeceği tüketebilmenin keyfini yaşarsınız.

Besleyici Meyve Suları İçeren Paketler

Doğal meyve suları ile içeriği zenginleştirilmiş olan ramazan ve kurban paketi çeşitleri yardımıyla çocuklarınız ve sizin için vitamin değeri yüksek bir doğal içecek tüketebilme şansı elde edersiniz. Portakaldan vişneye kadar farklı meyvelerden üretilen sulara ek olarak karışık içecekler de zengin bir çeşitlilik oluşturur.

Şeker ve tuz paketleri, hem tatlı hazırlarken hem de tuzlu ürünler pişirirken değerlendirebileceğiniz yardımcı maddeler arasındadır. Küp şekerler çay ve kahve gibi sıcak içeceklere pratik bir şekilde atabilmenize uygundur. Tuz paketlerini tuzluğunuza boşaltarak sofranıza taşıyabilirsiniz.

Standart ramazan paketi kolisi içerisindeki ayçiçek yağı aracılığıyla lezzetli yemekler hazırlamanız kolay bir hal alır. Farklı gramaj düzeylerine sahip un paketlerine yer veren ramazan erzak paketi modelleri, börek ve mantı gibi hamur işi gıdaları hazırlamanız için idealdir. Un yardımıyla oluşturabileceğiniz mayalı ve mayasız hamurlar çok geniş bir yiyecek çeşitliliği yaratabilmeniz için size destek olur.

Kısa Sürede Yemek Hazırlayın

Ramazan kolisi içerisinde bulunan bir diğer ürün olan makarnalar ile pratik bir şekilde yemek hazırlayabilirsiniz. Öğlen ve akşam yemeklerinde değerlendirebileceğiniz makarna paketleri, farklı tipteki makarnalarla ağız tadınıza uygun bir yemek yiyebilmeniz için ideal özellikler taşır.

Organik ramazan kolisi çeşitleri, doğal özellikleriyle ön plana çıkan bitkisel ürünlere yer vererek ihtiyaçlarınızı karşılar. Pilavlık pirinç paketlerinin yer aldığı koliler lezzetli pilavlar hazırlayabilmenize olanak tanır.

Kuru fasulye, nohut, mercimek gibi ürünlere de içeriklerinde yer veren koliler, hem Ramazan Bayramı’nda hem de Kurban Bayramı’nda günlerinizi nefis yemeklerle geçirmenize yardım eder. Organik ramazan paketi satın alarak yeşil ve siyah zeytinlerin lezzetini tadabilirsiniz. Kahvaltıların ve bazı hamur işi yemeklerin vazgeçilmezi olan zeytin çeşitleri taze ve lezzetli yapılarıyla takdirinizi kazanır.

Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi

Salçalarla Yemeklerinize Renk Katın

Domates salçasının yanı sıra biber salçasına da yer açan kurban kolisi ürünleri ile bir evin ihtiyacı olan önemli yemeklik malzemelerden biri olan salçaya sahip olabilirsiniz. Yemeklerinize renk ve lezzet katan salçalar doğal özellikleri ile dikkat çeker. Kahvaltılarda da değerlendirebileceğiniz salçalar teneke kutularıyla sağlıklı bir kullanım sağlar.

Organik kurban paketi ürünleri arasındaki kavanoz bal ve reçeller, ağzınızı tatlandırıp sağlıklı bir şekilde beslenebilmeniz için uygun bir seçimdir. Cam kavanoz desteğiyle dayanıklılık kazanan bu tatlı ürünler kahvaltılarınızda çeşitlilik yaratır. Sıcak içeceklerle beraber tüketebileceğiniz bisküviler, sizin ve çocuklarınızın sevebileceği atıştırmalıklar içerisinde yer alır.

Organik kurban kolisi, doğal ortamlarda üretilmiş olan zeytinyağı çeşitleriyle salatalarınıza ekstra lezzet katmayı başarır. Günün her saatinde, kısa zaman içerisinde tüketebileceğiniz helvalar ile tatlı seçeneklerini artıran paketler, ağız tadınıza uygun çok sayıda gıdayı bir arada sunar. Farklı ürünleri bir arada barındıran küçük ve büyük paketler arasından birini hemen satın alabilirsiniz.

Trendyol Ramazan Kolisi

Bolluk ve bereketin simgesi olan Ramazan ayı, tüm yıl boyunca manevi duyguların da en yoğun yaşandığı dönemlerden biridir. Paylaşmayı ve birlik olmayı hatırlatan bu ay, aynı zamanda keyifli vakit geçirilen sofraları da ifade eder. Hem aile olarak hem de misafirlerinizle birlikte yapacağınız sahur ve iftarlar için önceden alışveriş yapmak gerekir.

Bu da ilginizi çekebilir!  9 Haziran Bim aktüel 2020 | Bim 9 Haziran 2020 aktüel ürünler kataloğu

Genellikle Ramazan ayı başlamadan önce yapılan gıda alışverişlerinde ne alınması gerektiği ise çoğu kişi için oldukça önemlidir. Bunun önemli nedenlerinden biri Ramazan ayı boyunca güçlü ve zinde hissetmek için sağlıklı gıdaların tüketilmesi gerekliliğidir. Bu nedenle Ramazan alışverişi listesi yaparken mutfakların temel ihtiyaçları ile birlikte sağlıklı gıdalara yönelmek gerekir.

Erzak paketleri, bu ayda ihtiyaç duyulan tüm gıda ürünlerine tek seferde sahip olmanıza yardımcı olur. Bakliyattan çaya, salçadan una kadar mutfakların temel ihtiyaçlarını içeren Ramazan paketlerinden isterseniz kendiniz yararlanabilir, isterseniz de bu paketleri arkadaşlarınıza ya da ihtiyaç sahiplerine hediye edebilirsiniz. Farklı ürünlerden oluşan gıda kolisi içeriğiaynı zamanda size yalnızca ihtiyaç duyduğunuz ürünlere sahip olma olanağı da tanır.

Online yiyecek alışveriş yöntemi sayesinde ise Ramazan ayında marketleri dolaşma zahmetine katlanmadan istediğiniz ürünleri temin etmeniz de mümkün. Gıda ürünlerinin yanı sıra evden hiç çıkmadan bu ayda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Temizlik ürünleri, şık sofra ürünleri, çay ve kahve makineleri gibi mutfak aletleri, kişisel bakım ürünleri, iftardan sonra keyifli vakit geçirmenize yardımcı olan oyunlar ve kitaplar da Ramazan market alışverişiiçinde temin edebileceğiniz ürünleri oluşturur.

Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi

Trendyol’un bu aya özel olarak sunduğu Ramazan kampanyası ve indirimler ise gıdadan temizlik malzemelerine, mutfak aletlerinden oyunlara kadar farklı ürünleri bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilmenizi sağlar. Ramazan ayında ihtiyaç duyduğunuz ürünlere uygun fiyat avantajıyla sahip olabilmek için Trendyol’un farklı ürün kategorilerini inceleyebilirsiniz.

Ramazan’da İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Gıda Ürünleri

İster tek başınıza, isterseniz de ailenizle birlikte geçireceğiniz Ramazan ayında lezzetli ve sağlıklı gıdalar tüketmek için erzak paketi içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Ramazan alışverişinde neler alınmalı şeklinde araştırma yapanlar öncelikle temel gıdalarla karşılaşır. Bu aya özel hazırlanan erzak kolisi içinde de bu ihtiyaçlara uygun temel gıdalar yer alır.

Çoğu kişi Ramazan alışveriş listesi yaparken neredeyse her yemekte kullanılan ürünlere öncelik verir. Bu ürünler aynı zamanda raf ömrü uzun, saklaması kolay olan gıda ürünleridir. Derin dondurucuda da uzun süre muhafaza edilebilen gıdalar sayesinde Ramazan ayı boyunca tekrar alışveriş yapmanıza gerek yoktur. Hem kendileri hem de ihtiyaç sahipleri için erzak kolisi satın almak isteyenler ise öncelikle Ramazan paketi içeriğini araştırır. Mutfaklarda gün içinde yemek yaparken ihtiyaç duyulan gıda ürünleri bu paketler içinde yer alır.

Makarna ve bakliyatlar, raf ömrü uzun süt ve meyve suyu gibi içecekler, çay ve kahve, un ve şeker, salça ve konserve ürünler, sıvı yağ, kahvaltılık ürünler, derin dondurucuda saklanabilen et ve sebzeler Ramazan ayı boyunca tüketebileceğiniz gıdaları oluşturur. Özellikle hem doyurucu hem de sağlıklı olan bakliyatlar yıl boyu olduğu gibi Ramazan ayında da sofraların vazgeçilmezleri arasında bulunur.

Buğday, nohut, kuru fasulye, bulgur, mercimek ve pirinç Ramazan kumanyası içinde bulunan bakliyatlardan bazılarıdır. Bu temel gıda ürünleri aynı zamanda ekonomik olmaları ve uzun süre tazeliklerini korumalarıyla da tercih edilir. Ramazan kolisi fiyatları ise paket içeriklerine göre değişiklik gösterir.

Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi

Kalabalık aileler için uygun mega paketlerin yanı sıra tek kişilik paketler de hazırlanarak alternatif yaratılır. Bu anlamda, kişi sayısına uygun olarak erzak kolisi seçebilirsiniz. Trendyol’un Ramazan indirimleri ve kampanyaları ise farklı içeriklere sahip olan erzak paketlerini çok daha avantajlı fiyatlarla alabilmenize yardımcı olur.

İftar ve Sahur Sofralarının Vazgeçilmezleri

Ramazan ayında büyük özenle hazırlanan iftar ve sahur sofraları aile olarak keyifli vakit geçirilen zamanlar yaratır. Bu sofraları çok daha lezzetli bir hale getirmek içinse sağlıklı ve besleyici gıdalara öncelik verilir. Lüks Ramazan paketi içinde de yer alan temel gıdaların yanı sıra kahvaltılık ürünlerle sahur ve iftar sofraları hazırlayabilirsiniz.

Sahur sofralarının vazgeçilmezleri arasında bulunan hurma ve zeytin Ramazan ayının gelenekleri arasında bulunur. Bu gıdaların aynı zamanda uzun süre tok tutma ve sindirimi kolaylaştırma özellikleri bulunur. Bakliyatlar ise özellikle iftar sofralarının vazgeçilmezleri arasındadır. Besleyici ve doyurucu olan nohut, kuru fasulye, mercimek gibi bakliyat ürünlerinden farklı yemekler yapılabilmesi de bu ürünlerin sunduğu avantajlardan biridir.

Kalsiyum, potasyum, vitamin, karbonhidrat ve protein yönünden zengin bakliyatları ister ana yemeklerinizi yapmak için isterseniz de sindirimi kolay çorbalar hazırlamak için kullanabilirsiniz. İftar sofralarının bu lezzetli yemeklerini hazırlamak için online Ramazan paketi içinde bulunan bakliyatlar, salça, yağ ve tuz size yardımcı olacaktır.

Ramazan ayında, özellikle iftar sofralarının vazgeçilmezleri arasında tatlılar da bulunur. Özellikle güllaç gibi hafif tatlılar ve şerbetli tatlılar Ramazan ayında sık sık tüketilir. Bu tatlıları kısa sürede ve pratik bir şekilde hazırlamak içinse online market alışverişi ile temin edebileceğiniz erzak kolilerinden yararlanabilirsiniz. Erzak paketleri içinde yer alan hazır tatlıları anında hazırlayabilir ve iftar sofralarını çok daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz.

Çay sahur sofralarının olmazsa olmazlarındandır. Genellikle kahvaltılık gıdaların tüketildiği sahur sofralarında tüm aileniz için demli bir çay demlemek isterseniz geniş hazneli çay makinelerinden yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve tasarım alternatifine sahip olan çay ve kahve makinelerini ister sahurda kahvaltı yaparken isterseniz de iftardan sonra salonda sohbet ederken lezzetli içecekler hazırlamak amacıyla kullanabilirsiniz.

Sofraların En Şık Ürünleri

Ramazan ayında online pazar alışverişi kadar sofra ürünleri de önemlidir. Özellikle sofra görünümüne önem verenler birbirinden farklı kategoride hazırlık ve sunum ürünü bulabilir. İftar ve sahur sofralarının çok daha şık görünmesi için tarzınıza uygun ürünleri kullanabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Dmax HD frekans 2020 türksat | Dmax HD frekans ayarları nasıl yapılır?

Sofralara estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla birbirleri ile uyumlu servis tabakları, sosluklar, bardak altlıkları, çerezlikler, fincan ve bardaklar, baharat takımları, servis tepsileri, meyvelik ve ekmeklikler, salata kaseleri ve ikramlıklar kullanmak gerekir. Özellikle misafir ağırlayacağınız kalabalık iftar sofralarında sunum daha büyük bir önem taşır.

Online gıda alışveriş listenize ekleyebileceğiniz bu şık sunum ürünlerini seçerken iftar menünüzü ve kişi sayısını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Ana yemeğiniz ve menünüzün geneli yöresel yemeklerden oluşuyorsa daha klasik bir sofra görünümü yaratabilirsiniz. Bununla birlikte seçeceğiniz servis sunum ürünleri ile tarzınız doğrultusunda daha modern ve şık bir görünüm de elde edebilirsiniz. Servis takımlarını seçerken ise oldukça geniş alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.

Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi

İster kare ya da dikdörtgen şekilde ve canlı renklerde hazırlanan tabakları kullanarak modern bir sofra hazırlayabilir, isterseniz de daha gösterişli ürünleri seçerek klasik bir sofra yaratabilirsiniz. Bu estetik ürünlerle iftar sofraları çok daha iştah açıcı bir görünüme kavuşacaktır. Sahur sofralarında ise genellikle kahvaltılık ürünler öne çıkar. Bu yiyeceklerin sunumu içinse dekoratif servis tabakları, şık çay bardakları ve farklı kahvaltılık gıdalar için kaseler kullanabilirsiniz.

Bambu sofra altlıkları da sahur sofralarında sıklıkla kullanılan ürünler arasında bulunur. Kişi sayısına uygun olarak ikili, dörtlü, altılı ya da on ikili olarak sunum ürünlerini temin edebilirsiniz. İftar ve sahur sofralarına çok daha şık bir görünüm kazandıran hazırlık ve servis sunum ürünlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Ramazan ayında evden çıkmadan hem gıda hem de sofra sunum ürünlerini Trendyol online süpermarket alışverişi ile satın alabilirsiniz.

Muftaktaki Yardımcılarınız

Ramazan ayında beraberlik duygusunu pekiştiren sofraların büyük önemi vardır. Bu sofralar için birbirinden lezzetli yemekler hazırlamak isteyenler ise mutfak ürünlerinden yardım alır. İster aileniz ve arkadaşlarınızla yiyebileceğiniz iftar yemeklerini isterseniz de sahur atıştırmalıklarını küçük ev aletleri ve mutfak gereçleri ile çok daha kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

İftar ve sahur yemeklerinin hazırlama ve pişirme kısımlarında farklı mutfak aletlerinden yararlanmak mümkündür. Yiyecek ve içecek hazırlamayı kolaylaştıran blender setleri doğrama ve çırpma işlemleri için vakit kaybetmenizin önüne geçer. Trendyol’da bulabileceğiniz blender setlerinin bazılarında rondo, mikser gibi farklı aletler de bulunur. Bu setleri kullanarak çorbalardan tatlılara, hamur işlerinden pürelere kadar farklı yemekleri çok kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

İster online manav alışverişinin ardından lezzetli bir sebze çorbası hazırlayabilir isterseniz de iftardan sonra tüketebileceğiniz hafif bir muhallebi yapabilirsiniz. İnternetten market siparişi verirken satın alabileceğiniz ürünler arasında tencere ve tavalar da bulunur. Özellikle sahurda pratik ve hızlı bir şekilde hazırlayabileceğiniz atıştırmalık ve kahvaltılık ürünler için tavalar idealdir.

Teflon, döküm ya da granit gibi çeşitleri bulunan tavalar farklı boyutlarda üretilerek kullanıcılar için alternatif yaratılır. Siz de lezzetli kahvaltılıklar hazırlayabileceğiniz tavaların seçiminde kişi sayısına dikkat edebilirsiniz. İftar sofralarına hazırlanacak yemekler içinse en çok tencereler kullanılır. Farklı hacim ve görünümlerde üretilen tencerelerde pilavdan çorbalara, kızartma çeşitlerinden et ve sebze yemeklerine kadar iftarda tüketebileceğiniz çeşitli yiyecekleri pişirebilirsiniz.

İftar ve sahurda hızlı ve pratik bir şekilde yiyecek hazırlamak isteyenler içinse mini fırınlar kurtarıcıdır. Özellikle Ramazan paketlerinde de yer alan dondurulmuş gıdaları kısa süre içinde tüketime hazır hale getiren mini fırınlar mutfaklarda fazla yer kaplamamasıyla da öne çıkar.

Enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan ve farklı ısı ayarlarına sahip olan mini fırınlarla iftar sofralarına pratik lezzetler ekleyebilirsiniz. Trendyol online süpermarket alışverişi listenize blender setlerinden tencere ve tavalara kadar farklı mutfak gereçlerini de ekleyebilir ve yemek hazırlama ve pişirme işlemlerini çok daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

İftar Sonrası Eğlence

İftardan sonra evde ailenizle birlikte ya da tek başınıza yapabileceğiniz eğlenceli aktiviteler vardır. Bu aktivitelerin başında oyun konsolları gelir. İftarda lezzetli yemekler yedikten sonra eğlenmenin ve vakit geçirmenin kolay yollarından biri olan oyunları Trendyol’da bulabilirsiniz. Oyun konsollarının yanı sıra yılın popüler oyunlarını da satın alarak iftar sonrası oyun oynayarak eğlenebilirsiniz.

İftar yemeklerinden sonra ailenizle birlikte keyifli anlar geçirmek içinse kutu oyunları idealdir. Masa üzerinde oynanan kutu oyunları vakit geçirmenin en eğlenceli yollarından biridir. Eğlendirmenin yanı sıra eğitici yönleri de bulunan oyunlar hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur. Kutu oyunları içinde bireysel oynanabilen oyunların yanı sıra takım halinde oynanabilen oyunlar da bulunur.

Özellikle kalabalık gruplar halinde yaptığınız iftarın ardından takım olarak bu oyunları oynayabilirsiniz. Stratejik oyunlarda zekanızı kullanarak rekabet yaratabilir, hafızaya dayalı oyunlarda ise odaklanma gücünüzü artırabilirsiniz. Çocuklar için üretilen kutu oyunları ise eğitici yönleri ile küçük yaştakilerin eğlenirken öğrenmesine yardımcı olur.

Ailenizle iftar sonrasında eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacak aktivitelerden biri de puzzledır. Farklı sayıdaki parçaları doğru şekilde birleştirmenin amaçlandığı puzzlelar da eğlenceli oyunlar arasında bulunur. Bu kutu ve konsol oyunlarını gıda paketi temin ederken de satın alabilirsiniz. İftardan sonra bireysel olarak vakit geçirmek isteyenler ise kitaplardan yararlanabilir.

En sevdiğiniz türde romanların yanı sıra bir sonraki gün iftar ya da sahurda yapacağınız yemekleri belirlemek için de kitap okuyabilirsiniz. İster yöresel yemekler isterseniz de dünya mutfağından gurme lezzetleri bulabileceğiniz yemek kitapları iftar sofralarını çok daha kolay hazırlamanıza yardımcı olur. İftardan sonra kitap okurken sahura kadar eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tek başınıza ya da ailenizle birlikte keyifli anlar yaşayabileceğiniz oyunlar ve kitapları Ramazan sepeti içine ekleyebilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Gratis Anneler Günü indirimi 2020 | Gratis Anneler Günü indirimi ne zamana kadar?
Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi

Bayram Temizliğinde Yardımcılarınız

Ramazan alışverişi içinde yalnızca gıda ürünleri değil temizlik malzemeleri de bulunur. Ev ihtiyaçları arasında bulunan temizlik ürünlerine özellikle Ramazan Bayramı öncesinde daha çok gereksinim duyulur. Bayram temizliğine erkenden başlayacaklar temizlik ürünlerini içeren erzak paketlerini de tercih edebilir.

Evlerin temiz ve düzenli görünmesine yardımcı olan hijyenik ürünler arasında ise çamaşır deterjanları, yumuşatıcılar, çamaşır suyu, lavabo açıcılar, yüzey temizleme ürünleri, yağ çözücü ürünler ve bulaşık deterjanları bulunur.

Evlerin mutfak, banyo gibi farklı bölümlerinde kullanıma uygun olan bu ürünlerle Ramazan Bayramı’ndan önce her yeri temizleyebilir, bayramı hijyenik bir evde karşılayabilirsiniz. Bayram temizliğinde genellikle normalden farklı bölümler de hijyenik hale getirilir. Camlar ve halılar bayram temizliğinde özellikle üzerinde durulan eşyalar arasında bulunur.

Trendyol’da bulabileceğiniz sprey temizleyiciler özellikle camlar için idealdir. Güçlü formülleri ile derinde kalan kirleri bile arındıran halı temizleyici ürünler de sıklıkla tercih edilir. Bayram temizliğinde perde ve tüller de cam ve halılar kadar önem taşır. Özellikle tüllerin ilk günkü gibi beyaz görünmesini sağlamak amacıyla bu ince perdeler için özel olarak üretilen deterjanları tercih edebilirsiniz.

Bayram günü hem aileniz hem de misafirlerinizin temiz bir koku eşliğinde sohbet etmesi içinse parfüm aromalı deterjanlar kullanabilirsiniz. Özellikle çamaşırlar için tercih ettiğiniz toz ya da sıvı deterjanların aromalı olması sayesinde evin her odası çiçek gibi kokabilir. Mutfak tezgahları ve banyo lavabolarını ise bu yüzeylere parlak bir görünüm kazandıran temizleyici ürünlerle hijyenik hale getirebilirsiniz.

Bayram temizliğinde dikkat edilen noktalardan biri de zemindir. Farklı tür yüzeylerde kullanılabilen temizleyiciler odalarınızın hoş kokmasını da sağlar. Ramazan Bayramı temizliğinde kullanabileceğiniz bu hijyenik ürünleri indirimli gıda ürünleri ile birlikte Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Ramazan ayında en çok hangi gıdalar tüketilir?

Oruç açarken iftarda hurma, zeytin, kuruyemişler başroldedir. Sulu tencere yemekleri, bakliyat, sebze ve etle çeşitlendirilir. Sahurda ise hafif ve tok tutan gıdalar seçilir.

Ramazan erzak kolisi içinde neler bulunur?

Ramazan paketi içeriği pirinç, bulgur, mercimek, nohut, kuru fasulye gibi bakliyatlar, makarna, çay, un, şeker, salça, yağ, konserve gıdalar, zeytin ve dondurucuda muhafaza edilebilen tavuk-et gibi gıda ürünlerinden oluşur.

İftardan sonra yapılacak eğlenceli aktiviteler nelerdir?

İftardan sonra kitap okuyabilir, ailenizle birlikte ise puzzle yapabilir, kutu ve masa oyunları oynayabilir ya da eğlenceli bir film izleyebilirsiniz.

Ramazan ayına özel kampanyalı ürünler nelerdir?

Viledadan tava, tencere, mini fırın gibi mutfak aletlerine, damacana kılıfından, cilt bakım ürünleri ve vitaminlere kadar farklı ürünler kampanya kapsamında bulunur.

Sahurda kolay uyanabilmek için ne kullanabilirim?

Alarmlı ya da akıllı saatler sahurda çok daha kolay uyanmanızı sağlar.

TRENDYOL RAMAZAN KOLİSİ SİPARİŞİ İÇİN TIKLAYIN !

Trendyol Ramazan Paketi

Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi

RAMAZAN’DA BİRLİK HAREKETİ PAKETİ

Trendyol Ailesi olarak Ramazanda Birlik Hareketi’ni başlatıyoruz. İhtiyaç sahiplerine destek olmak isteyenler, ramazana özel hazırlanan paketleri, Trendyol aracılığı ile tek bir tıkla satın alarak, ihtiyaç sahiplerine gönderebilecekler. Trendyol, temel gıda paketlerini, illerdeki Valiliklere bağlı çalışan Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

Trendyol, temel gıda paketlerini, illerdeki Valiliklere bağlı çalışan Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaktır. Siparişi tamamlarken dilediğiniz herhangi bir adresi seçebilirsiniz. Paketler sipariş verilen adresten bağımsız olarak, illerdeki Valiliklere bağlı çalışan Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaktır.

Ramazan Birlik Hareketi Paketinde neler var?

Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi

1 Ramazanda Birlik Hareketi Nedir?

Trendyol tarafından İçişleri Bakanlığı koordinasyonunda ihtiyaç sahiplerine gıda desteği ulaştırmak için başlatılan bir dayanışma hareketidir.

Türkiye’nin dört bir yanından yardımseverler, Ramazanda Birlik Hareketi kapsamında, ihtiyaç sahiplerine ramazana özel hazırlanan gıda paketlerini Trendyol aracılığı ile ulaştırabileceklerdir.

Ramazanda Birlik Hareketi’ne nasıl katılabilirim?

Trendyol ihtiyaç sahiplerine gıda desteği ulaştırmak için başlattığı bir dayanışma hareketidir.
Ödeme yolu olarak Trendyol’un sunduğu tüm ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Trendyol Ramazan Kolisi | Trendyol Ramazan Paketi

Siparişi tamamlarken dilediğiniz herhangi bir adresi seçebilirsiniz. Paketler sipariş verilen adresten bağımsız olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere valiliklere gönderilecektir.
Faturanız alışverişi gerçekleştirdiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Paketi kendime veya bir tanıdığıma sipariş edebilir miyim?

Ramazanda Birlik Hareketi kapsamında sipariş edilecek yardım paketleri yalnızca İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan ihtiyaç sahibi kişi ve ailelere gönderilecektir.

Eğer tanıdığınız veya kendiniz için belirli bir adrese göndermek üzere gıda paketi satın almak istiyorsanız diğer gıda paketi ürünlerimizi inceleyebilir ve vereceğiniz siparişlerde istediğiniz teslimat adresini belirtebilirsiniz.

Herhangi bir kurum veya kuruluş bu yardımdan maddi kazanç elde ediyor mu?

Ramazanda Birlik Hareketi kapsamında hiçbir kurum veya kuruluş maddi kazanç elde etmemektedir. Sistemimizde satışa sunulan bu paketten Trendyol hiçbir komisyon almamaktadır ve sizler için kargo ücretini karşılamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.