Süper Loto 4 Ağustos 2020 | Süper Loto yeni sistem

Süper Loto 4 Ağustos 2020 Salı | Süper Loto yeni sistem

Süper Loto sonuçları 4 Ağustos 2020 salı çekilişi için oldukça merak ediliyor. Özellikle koronavirüs sebebiyle gerek futbol ligleri, gerek at yarışlarının iptal edilmesiyle de gözle Süper Loto’ya çevrildi. Peki Süper Loto çekildi mi? Süper Loto en çok çıkan rakamlar 2020 ne? İşte Süper Loto yeni sistem…

Süper Loto yeni sistem

Milli Piyango, şans oyunu severlerin karşısına yeni format ve değişikliklerle çıkmaya hazırlanıyor. Milli Piyango, Sayısal Loto, Süper Loto’nun yanı sıra ‘Kazı Kazan’ oyunları da bayilerin yanı sıra millipiyangoonline.com´da oynanabilecek. Ayrıca Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto artık 90 numaradan 6 tanesi seçilerek oynanacak.

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Süper Piyango sonuçları 5 Mayıs | Milli Piyango sorgulama 2020

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Ne kadar kazanabilirsin? 

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

ARTIK HAFTANIN ÜÇ GÜNÜ ÇEKİLİŞ VAR

Milli Piyango’nun şans oyunlarında değişikliğe gidilerek yeni kuponlar ve oynama sistemi hazırlandı. Yenilenen oyun sisteminde ikramiyeler büyüdü ancak Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto´da 90 numaradan 6 tanesi seçilerek oynanacak. Oyunseverler çoklu çekiliş seçeneğiyle birden fazla çekiliş için oynayabilecekler.

HEMEN SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Süper Loto sonuçları 4 Ağustos 2020

4 Ağustos 2020 salı sonuçları: 19-32-37-41-54-17

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Süper Loto 4 Ağustos 2020 | Süper Loto yeni sistem

İSTER BAYİDEN İSTER ONLİNE

Yeni formatta vatandaşlar hem bayilerde, hem Milli Piyango Online üzerinden, hem Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden de oynayabilecek. Milli Piyango´nun yeni internet sitesi “millipiyangoonline.com” ve mobil uygulaması “Milli Piyango Şans Oyunları” uygulaması ile kullanıcılar diledikleri zaman, diledikleri yerden; hem Milli Piyango biletleri satın alabilecek, hem Sayısal Loto, Süper Loto oynayarak kazanma şansını artırabilecek, hem de 15´ten fazla Kazı Kazan oyunu ile eğlenebilecek.

SAYISAL LOTO’DA NUMARA SAYISI DA İKRAMİYELER DE ARTTI

Yeni kuponlarıyla ve oynama sistemiyle birlikte ikramiyeler değişti. Yenilenen oyun sistemi ile daha büyüyen ikramiyeleri kazanmak için Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto´da 90 numaradan 6 tanesi seçilerek oynanacak. Oyunseverler çoklu çekiliş seçeneğiyle birden fazla çekiliş için oynayabilecekler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Fox TV yayın akışı 15 Nisan 2020 | Fox TV canlı yayın izleme linki

Süper Loto ne zaman çekilir?

Yenilenen oyun deneyimleriyle Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto artık haftanın 3 günü çekilecek. Çılgın Sayısal Loto her Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi çekilecek Süper Loto ise her Salı, Perşembe ve Pazar günü oyun severleriyle buluşacak. Çılgın Sayısal Loto´da büyük ikramiyenin 250 Milyon TL´ye kadar çıkması bekleniyor. Türkiye´nin şansı Milli Piyango ise geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de her zamanki çekiliş günlerinde çekilecek.

Süper Loto 4 Ağustos 2020 | Süper Loto yeni sistem

Süper Loto Kolon Fiyatı

  • Daha önce tek kolonu 2 liraya oynanan Süper Loto’nun kolonu 3 liraya, 12 lira olan tam kolon bilet fiyatı ise 18 liraya çıktı. 
  • Sayısal Loto’nun 1,5 lira olan kolonu, 3 liraya çıktı. Eskiden 8 kolonu 12 lira olan Sayısal Loto’nun 4 kolonu ise 12 lira oldu. 
  • Kolonu 1 lira olan Şans Topu’nun kolon fiyatı 2 liraya yükselirken, tam kolonu da 5 liradan 10 liraya çıktı. 
  • Kolonu 1 lira olan On Numara’nın kolon fiyatı da 2 liraya yükseltildi. Böylece 10 Numara’nın da tam kolonu da 5 liradan 10 lira oldu. 

Öte yandan vatandaş tarafından ödenen zamlı rakamların henüz Milli Piyango İdaresi’nin resmi sayfasında duyurulmadığı öğrenildi.

KAZI KAZAN DA ARTIK ONLİNE OYNANABİLECEK

“Anında Oyna, Anında Kazan” sloganıyla sadece millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasında oyun severlerle buluşacak olan 15 yeni Kazı Kazan oyununda “1.2 Milyon TL ortalama ikramiye” verilecek.

Her ay aralarına 2-3 yeni oyun katılacak olan 15 yeni online Kazı Kazan oyunu ile Türkiye´de bir ilk yaşanacak. Herkesin oyun zevkine uygun oyun bulmanın mümkün olacağı yeni Kazı Kazan online oyunları oyunculara yepyeni bir deneyim yaşatacak.

Süper Loto en çok çıkan rakamlar 2020

Hayatın birçok alanında olduğu gibi şans oyunlarında da istatistiğin önemli bir yeri var. Vatandaşlar Süper Loto’da en çok çıkan numaraları (rakamları) merak ediyor. 3-5-13-37-45-1-43–33-17-31-22 Süper Loto üçlü kombinasyonlara göre en çok çıkan sayılar 21, 22 ve 54 sayıları toplamda 4 kez, 15, 17 ve 37 sayıları toplamda 4 kez, 4, 28 ve 54 sayıları ise toplamda yine 4 kez bir arada çıkmıştır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Teve2 yayın akışı 25 Mayıs 2020 | Teve2 Kelime Oyunu canlı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.