UZMAN YORUMLARI

Steam yaz indirimleri 2020 Hangi oyunlar alınmalı?

Artık yaz-kış demeden mevsimsel olarak indirimlerini geleneksel bir hale getiren Steam’den oyunseverleri mutlu edecek haber geldi. Peki Steam yaz indirimleri 2020 hangi oyunlar alınmalı? İşte detaylar…

Popüler oyun platformu Steam’in ‘Yaz İndirimleri’ başladı. Kampanya kapsamında pek çok oyun indirime girdi.

Kısa sürecek olan bu kampanya ile pek çok oyunun fiyatında yüzde 85’e varan indirimler yapıldı. İndirimler kapsamında büyüklü küçüklü birçok yapım, inanılmaz fiyatlar ile birçok oyuncu tarafından satın alınabilir oldu.

Steam yaz indirimleri 2020 başladı!

Ayrıca belirtelim ki; oyuncular, etkinlik kapsamında Steam Yaz İndirimleri süresince satın aldıkları her şeyden puan kazanıyor olacaklar. Oyuncular elde edilen bu puanlar ile Steam üzerinde bazı eşyalar satın alınabilecek. Oyuncular Steam Yaz İndirimleri kapsamında yaptığınız her 1 TL’lik harcamanızdan 14 puan kazanıyor olacak.

Bunun yanında belirtelim, bazı eşyalar 100 puan karşılığında elde edilebilirken bazı eşyalar ise binlerce puana değerinde olduğundan elde etmek kolay olmayacak.

Ayrıca Steam Yaz İndirimleri kapsamında yapacağınız 60 TL ve üzeri değerindeki alışverişlerinizde 10 TL indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Hangi oyunlar alınmalı?

Oyun severlerin merakla beklediği Steam ‘Yaz İndirimleri’ başladı. 9 Temmuz 2020 akşamı sona erecek olan kampanya kapsamında pek çok oyun indirime girdi. İşte o oyunlardan en dikkat çekenler…

Exit mobile version