SNCTM kurucusu Damon Lawner kimdir | Damon Lawner instagram adresi

SNCTM kurucusu Damon Lawner kimdir | Damon Lawner instagram adresi
Son zamanların en merak edilen gizli VIP kulübü için araştırılan soru SNCTM kurucusu Damon Lawner kimdir? İşte Damon Lawner instagram adresi

Snctm Beverly Hills, California merkezli bir Amerikan gece kulübü ve seks kulübüdür. Damon Lawner tarafından kuruldu. Dünyanın en seçkin seks Kulübü olarak adlandırıldı. Erkek katılımcılar smokin giymek için gerekli olan ve kadın katılımcılar iç çamaşırı veya kokteyl elbiseleri giymek ve sadece onay için fotoğraf göndererek katılmak için izin verilir.

Snctm, Kiev, Miami, Hamptons ve Moskova’da özel seks partilerine ev sahipliği yaptı. Snctm’nin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki seks partilerine komedyen Bill Maher ve aktör Gwyneth Paltrow gibi ünlüler katıldı.

Kulüp Showtime unscripted docuseries çıplak SNCTM konusu oldu.

2019 Ağustos ayında kulüp, kendisini daire olarak ifade eden anonim bir yatırım grubuna satıldı.

Damon Lawner instagram adresi

New York’un en seçkin seks kulübünün sahibi — diğerlerinin yanı sıra Gwyneth Paltrow ve Bill Maher’i ağırladı-işi sattı ve Wild erotic club’daki deneyimleri hakkında bir şeyler yazıyor.

Snctm’nin kurucusu Damon Lawner, yılda 425.000 dolara kadar üyelik satıyor ve New York’un en lüks otellerinden bazılarında yüzde 1’lik erotik partilere ev sahipliği yapıyor, kulübü the Circle adlı bir gruba sattığını söylüyor ve şu anda kulüpte fasulye dökmekte özgür olduğunu söylüyor.

Lawner anlattı, ” ben bütün gerçeği başka bir şey söylemek için gidiyorum — Avukatım ve editörüm bana baskı yapıyor söylememem için ama olsun. Heyecan verici bir okuma olacak.”

SNCTM kurucusu Damon Lawner kimdir | Damon Lawner instagram adresi

Lawner, kim LA kulüp başladı 2013, iç gıcıklayıcı tome da söyleyecektir anlattı ” nasıl snctm ortaya çıktı, ve her şeyi gördüm ve benim altı yıllık yolculukta yaşadı.”O kitap yazma yoluyla zaten 2/₃ hakkında olduğunu söyledi.

Bu da ilginizi çekebilir!  Kadınlar boşalır mı? Kadınlar nasıl orgazm olurlar?

Ve “Hollywood eliti olan üyelerimden birkaçı, tamamlandığında kitabı istedi” dedi-şaşırtıcı bir şekilde, kinky sırlarının açığa çıkmayacağından emin olmak için değil, ” bir senaryo / uzun metrajlı film.”

Üyelerine yaptığı veda notunda, Lawner o “ben onun yeni sahibini aramak için memnunum bir beyefendi altın yüzük geçti “olduğunu söyledi, “ve yeni şef kendi hatırlatıyor bir” tutku olduğunu.”

Damon Lawner instagram adresi için https://www.instagram.com/fatherdamon/https://www.instagram.com/fatherdamon/https://www.instagram.com/fatherdamon/

O yeni mülkiyet söyledi:” onların rehberliğinde, Ben snctm gerçek bir küresel marka haline görebilirsiniz, “için planları ile ” Paris içine genişleme, Londra ve kim bilir başka nerede.”

Bu arada Lawner, (cinsiyete dayalı olmayan) Bali müzik Festivalini başlatmayı planladığını söyledi.

Snctm partileri — konukların katılmak ve diğer konukların önünde açıkça seks yapmak için 2,000 dolara kadar ödeme yaptıkları-Beverly Hills, California’da başladı. ve olaylar New York ve Hamptons’ta yapıldı.

Daire yorum yapmayı reddetti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.