Sisal Şans nedir? Sisal Şans nasıl oynanır?

Sisal Şans nedir? Sisal Şans nasıl oynanır?

Sisal Şans kamuoyuna duyuruldu. Peki Sisal Şans nedir? Ne zaman başlayacak? Sisal Şans nasıl oynanır? İşte detaylar…

Milli Piyango’yu dünya standartlarında teknolojik altyapı ve şans oyunlarında uluslararası standartlarla buluşturacak ‘Sisal Şans’ dönemi 1 Ağustos’ta başlıyor.

Sisal Şans nedir?

Türkiye çapındaki erişim ağı ve şans oyunları alanındaki deneyimiyle ekonomiye katkı sağlamayı hedefleyerek Demirören-Sisal ortaklığında kurulan Sisal Şans, yeni dönemdeki ilk çekilişini 2 Ağustos’ta gerçekleştirecek.

Sisal Şans nedir? Sisal Şans nasıl oynanır?

Sisal Şans’tan yapılan açıklamada, “Sisal Şans, 1926’da kurularak bugünlere gelmeyi başarmış ve hepimizin hayatında yeri olan, ülkemizin en köklü yerli markalarından Milli Piyango’yu dünya standartlarındaki teknolojik yapısıyla geleceğe taşırken heyecanlı bir şans oyunları deneyimiyle şeffaflıktan da ödün vermeyecek” denildi.

Açıklamada, “Yeni dönemindeki ilk çekilişini 2 Ağustos’ta gerçekleştirecek olan Sisal Şans, son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapısıyla sektöre getireceği yeni oyunlarla, şeffaflık esasıyla oyunculara eğlenceli şans oyunları dünyası sunacak. Bu vesile ile Milli Piyango ile alakalı hizmet alım sözleşmemizin 1 Ağustos 2020 itibariyle devreye alınacağını kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadelerine yer verildi.

Sisal Şans nasıl oynanır?

Sisal Şans, dünya çapında, son teknoloji alt yapısına sahip, şeffaflık esaslı şans oyunlarıdır. 192 yılında kurulan Sisal Şans başarılı hizmetleri ile ülkemizi ileri düzeylere taşımıştır. Şimdide Milli Piyango İdaresi ile yeni bir anlaşma yaparak, son teknolojinin kullanılacağı ve dünya çapında bir altyapıya sahip yeni, eğlenceli şans oyunlarını hizmete sunacak. 1 Ağustos’ta Milli Piyango ile Sisal Şans anlaşması imzalanacak. Ve ardından 2 Ağustos’ta ilk çekilişler düzenlenecek. Sisal Şans nasıl oynanacak bilgisi 27 Temmuz’da duyurulacak.

Sisal Şans nedir? Sisal Şans nasıl oynanır?

Milli Piyango İdaresi ülkemizde birçok şans oyununu bünyesinde bulunduruyor. Bunlarda en önemlileri, milli piyango, sayısal loto, süper loto, 10 numara şans oyunlarıdır. Ve her gün şanslı kişilere büyük miktarlarda paralar ödenmektedir.

Bu da ilginizi çekebilir!  19 Haziran 2020 Cuma hutbesi Diyanet | Cuma mesajları kısa 2020

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.