Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Oyunseverlerin, The Sims 4 Eco Lifestyle paketi tanıtım fragmanı yayınlamasından sonra en çok merak ettiği konulardan biri olan Sims 4 için 2020 sonuçları merak ediliyor. Herkesin hayatında en az 1 kere oynadığı bu efsane oyun, pek çok alternatif dünyasıyla dikkat çekiyor.

En sevilen versiyonlarından olan Sims 4 ise bazı dönemlerde ücretsiz olsa da elbette normalde paralı olan bir oyun. İşte Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020 bilgileri…

The Sims 4 Eco Lifestyle için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Electronic Arts ve Maxis stüdyosunun altın yumurtalayan tavuğu diyebileceğimiz The Sims 4 oyunu, önümüzdeki ay içerisinde daha da genişleyecek.

Electronic Arts ve Maxis stüdyosunun altın yumurtlayan tavuğu diyebileceğimiz The Sims 4 oyunu, önümüzdeki ay içerisinde daha da genişleyecek. Bu ayın başlarında duyurusu yapılan Eco Lifestyle genişleme paketi, 5 Haziran 2020 tarihinde PC (Origin), PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak. Geri sayım devam ederken, Electronic Arts ve Maxis genişleme paketi için oynanış fragmanı yayınladılar.

The Sims 4 Eco Lifestyle, ana oyun için yayınlanan dokuzuncu genişleme paketi olacak ve hem karakter(ler)inize hem de komşularınıza yaşamlarını sürdürebilmeleri için farklı yöntemler sunmaya devam edecek.

Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

The Sims 4 haritasına Evergreen Harbor adıyla yeni bir bölgenin ekleneceği Eco Lifestyle, oyunculara yepyeni bir deneyim yaşatacak. Rüzgar türbini ve güneş panelleri gibi şeyler ile faturalarınızı düşürürken kendi elektriğinizi ve suyunuzu üretebileceksiniz.

Bunların yanı sıra, başkalarının işe yaramadığı için attığı eşyaları yeniden kullanabilir veya farklı mobilyalara dönüştürebilirsiniz. Dahası ise kasabada dolaşarak, çöp konteynerlerinden bulacağınız boya ve çeşitli parçaları gibi toplanabilir eşyaları ve materyalleri bulup, yeni projenizde kullanabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Lol urf 2020 Mayıs | Lol urf ne zaman gelecek 2020

Son olarak, Civil Designer, Freelance Crafter ve çok daha fazlasıyla alakalı kariyerler de sizleri bekleyecek. Bunların yanı sıra, zanaatkar mumları, gazlı içecek üretimi ve alternatif besin kaynağı olarak böcek yetiştirmek gibi hobileriniz olacak. Ayrıca komşularınız ile birlikte üretim yapabilmek için onları topluluk üretim alanı için oy vermeye teşvik edebileceksiniz.

Electronic Arts ve Maxis tarafından yayınlanan The Sims 4 Eco Lifestyle oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sims 4 ücretsiz indirilir mi?

The Sims , şimdiye kadar var olan en başarılı oyun serilerinden biridir. Oyuncular kendi küçük dünyalarını kontrol etmelidirler. Ancak, Sims 4’ün kalbinde başarılı bir modlama topluluğu var. Bu modderler, oyuna bir dizi garip (ve genellikle vahşi) eklemeler oluşturduğu biliniyor.

İndirip keyfini çıkarmanız için bir sürü ücretsiz mod barındıran ModTheSims’teki en iyi kreasyonlardan bazılarına göz atın. Ancak bunun öncesinde paketi satın almanız gerekir.

Şu anda Sims 4 oyununun bedava olduğuna yönelik kesin bir bilgi yok.

Modlar güvenli midir?

Her şeyden önce, net olmalıyız.

STRES YOK: Oyuncular, sistemlerinden virüs veya başka kötü amaçlı yazılımlar alma korkusu olmadan modlar indirebilir

Onaylanan içerik oluşturucular indirmelere kötü amaçlı yazılım veya virüs yapıştırmaz.

Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

En iyi modlar

Bu modlara giren ayrıntı seviyesi olağanüstüdür ve tekerlekli sandalye modu ve cinsiyet geçiş iksirleri modu gibi düşüncelerin arkasındaki düşünce iç açıcıdır.

İşte binaları, davranışları ve hatta yaratıkları dönüştüren bazı popüler modlar!

  • Gerçek mutluluk
  • Denizkızları
  • Cinsiyet Tercihi
  • Büyücü
  • Başbakan Emlak
Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

Bununla birlikte, Sims topluluğu ile daha popüler olan birkaç çarpıcı mod var, bunlar arasında:

MorphMaker , CmarNYC tarafından siminizin her santimini tam olarak istediğiniz şekilde şekillendirmenize ve şekillendirmenize izin verir.

Vampirlerin, uzaylıların ve hatta evcil hayvanların yanı sıra normal sim’lerin görünümünü değiştirmek için bu modu kullanın!

Bu da ilginizi çekebilir!  Anonymous George Floyd cinayeti için tehdit videosu yayınlandı!

Fantastik dönüşümler

İnsan formu gerçekten sizin için değilse, siminizi büyülü bir varlığa veya fantastik bir yaratığa dönüştürebilecek birçok mod var.

MERMAIDS: Mit yaratıkları içeren birçok başka mod var
Büyücü mod hokkabaz büyü için sim gücü verir ve yeterince yüksek seviyeye ulaştığında emrinde bazı epik büyü olacaktır.

Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

Ölümsüz olun, ışınlanma kullanın ve hatta anında 50.000 Simoleon kazanmak için sims öldürün.

Vahşi şeyler

Nyx tarafından bir Fairies modu ve doggydog1989 tarafından bir Grim Reaper modu gibi , modderlerin üzerinde çalıştığı bir dizi başka dönüşüm var .

Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

Duygusal Atalet

İle Duygusal Interia mod roBurky ederek, sim davranacağı ve daha canlı bir şekilde hareket ederler.

Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

LTRA-GERÇEKÇİLİK: İstediğiniz bu değil mi?

Bununla kastedilen, sims’in ruh hallerinin uzamasıdır, bu yüzden zihin çerçevelerini değiştirmek için biraz daha çaba harcamanız gerekecektir.

Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi.

Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

Bu mod, özellikle kızgın bir gençle uğraşırken zor olabilir, ancak roBurky şunları açıklar:

“Amaç duygularınızı biraz daha anlamlı hissettirmek, sim’lerinizi biraz daha insan yapmak.”

Sims 4 Eco Lifestyle / Living genişleme çıkış tarihi

Yeni Sims 4 genişletme paketi 5 Haziran 2020’de hem bilgisayarlar hem de konsol için piyasaya sürülecek. Paket, dünyadaki her saat diliminde gece yarısı canlı olacak.

The Sims 4’ü uzun zamandır oynuyorsanız, genişletme paketlerinin takip ettiği aşamalı bırakma yaklaşımını da öğreneceksiniz. Bu, dünyanın neresinde olursanız olun piyasaya sürüleceği anlamına geliyor, paket gece yarısı piyasaya sürülecek.

Zaman dilimleri, bazı Simmers’ın The Sims 4 Eco Lifestyle genişletmesine erken erişim sağlayacağı anlamına gelir. Eğer sıranızı bekleyemezseniz, şanslı olabilirsiniz.

Evet, biliyoruz. Buraya kafanı kâğıt torbasına şokmuş gibi davran.

Sims 4 ücretsiz indirilir mi? Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

Teknolojinin harikaları sayesinde, önceden sipariş edilen The Sims 4 Eco Lifestyle genişlemesine, gece yarısının yaşadığınız yerde olabileceğinizden daha erken erişmenin teknik bir yolu var.

Bu da ilginizi çekebilir!  Valorant şimdilik sadece PC'de... Peki konsollara ne zaman gelecek?

Bu, Sanal Özel Ağ (VPN) kullanılarak yapılabilir. VPN’ler genel olarak daha güvenli bir internet deneyimi için yararlıdır, ancak bu durumda oldukça kullanışlı olabilir.

Bir VPN kullanarak daha önce The Sims 4 Eco Lifestyle Expansion’ı almak için, buradaki talimatları dikkatlice izlemeniz veya hesabınızın Origin’in hizmet şartlarından bazılarını ihlal etmesi nedeniyle yasaklanmasını riske atmalısınız.

Bunu kendi sorumluluğunuzda yaptığınızı unutmayın. Kuralları çiğnemeyin.

Öncelikle, bunu yalnızca önceden sipariş ettiğiniz oyunlarla veya bölgenizden satın alınan oyunlarla yapmalısınız. Diğer bölgelerden “daha ​​iyi fırsatlar” elde etmek için bir VPN kullanmayı denerseniz hesabınızın yasaklanma riskini alırsınız.

Bu nedenle, The Sims 4 Eco Lifestyle’a erken erişim umuyorsanız, VPN’yi açmadan önce genişletme paketi için ödeme yapmanız gerekir.

Sims 4 ücretsiz nasıl indirilir 2020

The Sims 4 Eco Lifestyle için ön sipariş verdiyseniz, erken erişim için bir VPN kullanabilirsiniz. Biraz sinsi olsa da, bir EA Topluluk yöneticisi daha önce destek forumlarında bunu yapmanın iyi olduğunu söylemişti.

Şimdilik oyun için ücretsiz paket açıklaması yapılmadı. Genel olarak ise The Sims fiyatı 50 TL ile 250 TL arasında satılıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.