UZMAN YORUMLARI

Sayısal Loto sonuçları 15 Temmuz 2020 çarşamba| Sayısal Loto en çok çıkan sayılar 2020

Sayısal loto sonuçları 15 Temmuz 2020 çarşamba çekilişi için oldukça merak ediliyor. Özellikle koronavirüs sebebiyle gerek futbol liglerin, gerek tüm spor organizasyonların iptal edilmesiyle de gözler Sayısal Loto’ya çevrildi. Peki Sayısal Loto çekildi mi? Sayısal Loto en çok çıkan sayılar 2020 ne? İşte tüm detaylar…

Sayısal Loto sonuçları 15 Temmuz 2020 çarşamba

15 Temmuz 2020 çarşamba sonuçları:

SAYISAL LOTO SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Sayısal Loto en çok çıkan sayılar 2020

Sayısal Loto fiyatı ne kadar?

Sayısal Loto’nun kolon bedeli 1.5 TL’dir. Yukarıda da belirtildiği üzere, tek kolonda sıralanmış 1′den 49′a kadar sayılardan altı adet seçip işaretlemek suretiyle tek kolon doldurmuş olursunuz. Tek bilet üzerinde bu şekilde toplam 6 kolon mevcuttur. Kolonların altısını da tek seferde oynayarak kazanma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Bu şekilde tüm bileti doldurursanız toplam 6 X 1.5 TL = 9 TL ödersiniz.

Sayısal Loto 6/49 1.5 TL

On Numara 1 TL

Şans Topu 5+1 1 TL

Süper Loto 6/54 2 TL

Sayısal Loto ne zaman çekilir?

Sayısal Loto Sonuçları resmi duyurusu her Cumartesi ve Çarşamba günü saat 21:30′dan sonra yapılır. Bir kuponda 6 adet kolon ve kolon başına toplam 49 adet sayı bulunur. Bir adet oynamak için bu sayılardan 6 adedi seçilip kalemle işaretlenir. İsterseniz biletinizi sen seç yöntemiyle terminale otomatik olarak doldurtabilirsiniz. Çoklu çekiliş işaretlerseniz, aynı kuponu iki, üç yada dört haftalık oynayabilirsiniz. Sayıların yatay değil dikey şekilde karalanması ideal olarak kabul edilir.

Exit mobile version