Oğlak burcu erkeği özellikleri | Oğlak burcu erkeği neleri kıskanır?

Oğlak burcu erkeği özellikleri | Oğlak burcu erkeği neleri kıskanır?

Oğlak burcu planları, başarı, hayal gücü, yaratıcılık ve üretkenlik simgeleyen bir oğlak ile temsil edilir. Oğlak, kısıtlamalar gezegeni Satürn tarafından yönetilir ve kartta gösterilen zincirler ve kapana kısılma veya sıkışıp kalma duygularıyla, Oğlak, her zaman özgürlük fırsatı olsa da, bir şekilde kısıtlanmış hissedebilir. Peki Oğlak burcu erkeği özellikleri nelerdir ve Oğlak burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Oğlak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Oğlaklar pratik, bağımsız ve kendine güvenen kişilerdir. Evde faydalı şeyler yapmaktan hoşlanırlar ve normalde aynı anda birkaç Kendin Yap projesinde yer alırlar. Oğlaklar çok çalışkan oldukları için boş zamanlarını bile kendilerini geliştirmeye çalışarak geçirirler. Mümkün olduğu kadar çok farklı konu hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için özellikle kurgusal olmayan birçok kitap okuyacaklardır. Dünyayla ilgili her şeyi bilmek isterler ve asla yeterince araştırdıklarını düşünmezler. 

Oğlaklar, ilk tanıştığınızda soğuk ve şefkatsiz görünebilir. Ancak derinlerde, sadık, güvenilir ve özverilidirler. Sadece yüksek duvarları var.  Duygularını açma konusunda kendilerini rahat hissetmeden önce biriyle yıllarını geçirmeleri gerekebilir  . Sadece birkaç yakın arkadaşları var – ama ömür boyu arkadaş kalacaklar. Ayrıca aileleriyle inanılmaz derecede yakınlar ve kendi çocuklarına aktaracakları geleneklere değer veriyorlar. Oğlaklar kendilerini dünyanın çoğuna kapalı tutarlar, bu yüzden sizi içeri alırlarsa size çok değer verirler.

Oğlak Burcu Erkeği Kötü Özellikleri

Oğlaklar çok çalışkan güneş işaretleridir. Kendilerini geliştirmek ve başarı için çabalamak için çok zaman harcarlar. Ancak, öğrenmeye ve çalışmaya çok fazla zaman harcadıkları için biraz küçümseyici olma eğiliminde olabilirler. Her şeyi bilen onlar! Oğlak burcu erkekleri ailelerini, arkadaşlarını ve iş arkadaşlarını inanılmaz derecede yüksek standartlarda tutarlar. Kendilerine zulmedenlere karşı inatçı ve bağışlayıcı olmayacaklardır. Ancak, aynı zamanda kendilerini  bu standartlara da bağlıyorlar  . Onlar kendilerinin en büyük eleştirmenleridir. Kendilerinden asla tatmin olmazlar. 

Oğlak erkeği de biraz materyalist olabilir. Diğer insanların onu nasıl algıladığıyla daha az ilgilenmese de, en yeni aletleri ve kıyafetleri satın almaktan hoşlanır, çünkü bu onu başarılı hissettirir. Aşkta, Oğlak burcu erkeği, duygularını anlatmaktansa eşine muhtemelen daha fazla hediye verecektir.

Oğlak Burcu Erkeği İyi Özellikler

Oğlak burcu erkeği özellikleri | Oğlak burcu erkeği neleri kıskanır?

Oğlak burcu erkekleri etkileyici bir öz kontrole sahiptir ve dürtülerini başarılı bir şekilde nasıl görmezden geleceklerini bilirler. Bu cazibenin kariyerlerini, ilişkilerini veya arkadaşlıklarını mahvetmesine izin vermeyeceklerdir. Bir karara varmadan önce kendilerine sunulan her seçeneği iyice düşünürler ve her eylemin sonuçlarını tartarlar. Çok zeki, çalışkan ve disiplinli bireylerdir. Bu özellikler oldukça takdire şayan!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 4 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 4 Temmuz 2020

Oğlak erkekleri genellikle en romantik insanlar olmasa da, yine de çok sadık ve cömert olacaklardır. Ayrıca çok destekleyicidirler ve her zaman başkalarına yardım etmeye isteklidirler. Birine sevgilerini ve minnettarlıklarını hediyeler veya hizmet eylemleri yoluyla gösterebilirler.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk

Aşık, Oğlak burcu erkeği işleri çok yavaş almak isteyecektir. Kararlarında ve ilişkilerinde kendini güvende hissetmesi uzun zaman alıyor. Oğlak erkeği sevgisini kelimelerle değil davranışlarla gösterecektir. Yine de sevgisini büyük jestler veya PDA ile göstermeyecek. Partnerinin sadece özel günlerde değil, yılın her günü takdir edildiğini anlamasını sağlayacaktır.

Bununla birlikte, Oğlak duygusal duvarlarını yıkmakta zorlanırken, yine de gönülden ilişkiye bağlı olacaktır. Bu bir bakıma değerli, yatırım zamanını boşa harcamış gibi hissetmek istemediğinden, aynı zamanda yeni birini tanımaktansa bir sorunu çözmeyi denemeyi tercih ettiğinden olabilir.

Oğlak burcu erkeği Seks

Yatak odasında samimiyet söz konusu olduğunda, Oğlak erkekleri şehvetli ve tutkulu olacaktır. Biriyle zamanını boşa harcıyormuş gibi hissetmek istemiyor, ama bu aynı zamanda işleri bitirmek için acele edeceği anlamına da gelmiyor. Kişiliğine uyan ya da en azından onunkini anlayabilen biriyle yakın olmak isteyecektir.

Oğlak ister biriyle takılıyor isterse de kararlı bir ilişki içinde olsun, ne olursa olsun partnerinin dürüst olmasını isteyecektir. Yatak odasında nelerden hoşlandıklarını bilmek ister ve her türlü zevki elde etmek için çaba gösterecektir. Oyun oynamak isteyen hiç kimseye müsamaha göstermez. Gereksiz aptallığı ya da onlara güvenmemesi için ona sebep verenleri takdir etmez.

Oğlak burcu erkeği ile Çıkmak

Oğlak burcu erkeği özellikleri | Oğlak burcu erkeği neleri kıskanır?

Oğlak erkeği çok cömert ve düşüncelidir. Muhtemelen hayattaki üstün şeyleri de takdir edecektir. Örneğin, başkalarının gitmediği yeni bir restorana çıkmak isteyecektir. Ayrıca sevgilisine olan sevgisini, minnettarlığını ve saygısını hediyelerle ifade edebilir. Ancak bunlar sıradan bir hediye olmayacak – sizinle olan ilişkisine göre çok özel, üstün ve kişisel olacaklar.

Oğlak burcu erkeği partnerine çok sadık ve kendini adamış olacaktır. Yaşlandıkça ve olgunlaştıkça, bir ilişki ve sevgilisi için büyük bir takdir keşfedecek ve hırslı, kariyer odaklı yollarını aşabilir. Kişiliğini ve başarıya olan bağlılığını anlayabilen, topraklanmış, pratik bir ortak isteyecektir.

Oğlak Adamına Güven

Oğlak burcu erkeği her şeyden önce sadakate değer verir – ve o ikiyüzlü değildir. Karşılığında sana sadık kalacak. Sahada oynamaya hiç ilgisi yok, bu yüzden kendini bir kez adadığında, seni ömür boyu ortakları olarak görüyor. Bu yüzden sana karşı her zaman dürüst olacak. Size duyması zor bir şey söylediğinde bile, onu şekerleme yapmaz. Size yalan söyleyemeyecek kadar saygı duyduğu için tüm gerçeği bilmenizi sağlayacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 20 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Aralık 2020

Oğlak erkeği dürüst ve güvenilir olmasına rağmen, sizi her zaman birinci önceliği olarak görmeyebilir. Kariyerini partnerinin ve kişisel ilişkilerinin üzerine koyabilir, ancak bu onları hiç umursamadığı anlamına gelmez. Sadık olduğuna güvenin ve sevgisinin sessiz ve ince olduğunu anlayın.

Oğlak burcu erkeğini Anlamak

Oğlak burcu erkeğini anlamak istiyorsan, onun hırsını anlamalı ve saygı duymalısın. Büyük olasılıkla kariyerini ve geleceğini ailesi ve ilişkileri üzerine koyacaktır. Çok pratiktir ve partnerinin, eğlenmek veya oyun oynamak yerine güvenliğe ve istikrara ne kadar değer vereceğini anlamasını isteyecektir. Hayata pratik, ciddi bir ışıkla bakmak bu dünya burcunun doğasında var. İş demek.

Çok duygusal bir adam değil. Aslında, nadiren duygularından bahsedecek. Duygularını tamamen bastıracak. Birine sırılsıklam aşık olabilir ama bu tür bir sevgiyi nasıl ifade edeceğini bilemez. Bunu hediyeler veya hizmet eylemleri yoluyla ve nadiren de onaylama sözleriyle yapabilirdi.

Oğlak burcu erkeği Sevdiği ve Sevmediği şeyler

Oğlak burcu erkeği özellikleri | Oğlak burcu erkeği neleri kıskanır?

Oğlak erkeği kontrolü elinde tutmayı ve sorumluluk almayı sever. Başkalarına ne kadar zor görünse de, tüm enerjisini hırslarına verme yeteneğine sahiptir. Başkalarına benzemeyen sıkı çalışmaya bağlılığı var. Ancak bu sadakat aile, arkadaşlıklar ve romantik ilişkiler için de geçerlidir.

Oğlak erkeği olumsuz, cesaret kırıcı insanlardan hoşlanmaz. Dedikodudan da nefret eder. Küçük konuşmalara girmeyecek ve başkalarının mahremiyetini ihlal etmekten hoşlanmayacaktır. Sürekli olarak başkalarının özel hayatları hakkında konuşma dürtüsü hisseden biriyle bir ilişkiye veya arkadaşlığa tahammül edemez. Ayrıca gereksiz aptallıklardan ve tembel insanlardan hoşlanmaz. Oğlak burcu erkeği sürekli olarak hayallerinin peşinden koşar ve kendini geliştirir ve ona göre birinin neden tembel olduğunu veya hayatın pratik meselelerini umursamadığını anlamıyor.

Oğlak burcu erkeği Davranışı

Oğlak erkeği kontrolü sever. O çok kararlı ve hırslı bir adam. Hayatının ve geleceğinin her alanında istikrar ve güvenlik geliştirmeye odaklanmayı tercih ederdi: ailesi, dostlukları ve ilişkileri, kariyeri ve parası. İş konularına daha fazla ilgi duymasını ve romantik çabalar üzerinde başarıya ulaşmasını bekleyin. Oğlak burcu erkekleri, kariyerlerini ilişkilerinden çok daha fazla önemseme eğilimindedir ve başarı için sevgiden ödün vermekte sorun yaşamazlar.

Ayrıca bir ilişkide duyguları hakkında konuşmakta biraz zorlanabilir, ancak yine de sevgilisine nasıl olduğunu bildiği şekilde saygı gösterecektir. Oğlak adamları derinden aşık olduklarında bile duygularını asla açıkça göstermezler. Tatlı jestleri çok ince olabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 7 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Ekim 2020

Oğlak Erkekleri Kıskanç ve Sahiplenici midir?

Oğlak burcu erkeği özellikleri | Oğlak burcu erkeği neleri kıskanır?

Oğlak erkekleri kıskanır mı? Evet ve Hayır. Ve evet ve hayır. Ve evet. Bu karmaşık bir soru.

Mesele şu ki, kıskanıyor ama kontrol etmekte çok iyi. Oğlak erkeği kıskançlığın boşa giden bir duygu olduğunu anlar. Bu nedenle, kıskançlık ve sahiplenme gibi bir şeye girmemeyi tercih ederdi. Bu onu kıskandırmanın kolay olduğu anlamına gelmez.

Oğlak burcu bir adam nadiren kıskanır. Ona böyle hissettirmek için çok özel bir kadın gerekir. Kıskanmak için sana gerçekten aşık olmalı. Ama kıskanırsa, bunun için mükemmel bir açıklama var.

Rekabetçi doğası ondan en iyisini alır. Kıskançlığının çoğu zorluklardan kaynaklanır. Oğlak erkeği çok sert bir adamdır. Ne zaman pozisyonunun tehdit edildiğini hissetse, hayatta kalma moduna giriyor. Ve sonra sadece en uygun olan çıkar. Eşit derecede önemli bir başka faktör de nadiren aşık olmasıdır.

Bu nedenle, Oğlak erkeği aşık olduğunda, aksi takdirde reddedeceği duygulara duyarlı hale gelir. Kıskançlık ve sahiplenme onu rahatsız eden tek duygu olmayacak. Ama bu geçiş kolay olmayacak. Ve sadece onun bu duyguların uçurumuna düşmesine izin vermeyen bir kadın uzun süre hayatta kalacaktır. Bu yüzden onu kıskandırmaya çalışmayın. Geri tepecek.

Oğlak burcu erkeği neleri kıskanır?

Sürekli kıskançlığını kontrol etmeye çalışıyorsa, Oğlak burcu bir erkeğin kıskanç olup olmadığını nasıl anlarsınız? Oğlak burcu bir erkeğin kıskandığını söylemek senin için o kadar zor olmayacak. Sadece bu işaretlere dikkat etmeniz gerekiyor.

Yeni ve garip duygular ifade edecek. Kıskançlık, Oğlak erkeğinin sıklıkla yaşadığı bir şey değildir. Böyle hissettiğinde çılgına dönecek. Kendi yolunda. Kendisini daha çok ifade ettiğini göreceksiniz. Ama oturarak alacağını sanmayın.

İntikam alacak. Oğlak erkeği de sizi kıskandırmaya çalışacaktır. Daha fazla flört edecek ve size geri dönmesine yardımcı olan her şeye daha fazla dikkat edecek. Bunu kaldıramıyorsan, onunla uğraşma. Ve seni de gözetleyecek.

Telefonunuzu gözetlediğini göreceksiniz. Veya size göz kulak olmak için başka yollar kullanın. Bu adam, güçlü bir temeli olana kadar doğrudan bir yüzleşmeye inanmaz. Böylece, bulabileceği tüm bilgileri bulacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.