Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları perşembe…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 9 Temmuz burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Perşembe çok özel bir gün olacak. Her şey bal ve tereyağı ile iyi gitmeyecek, ancak görüşlü (inisiyasyonlar) insanlar için gün özel mesajlar getirecek ve gösterecek. Bu, duruşmaların ceza ve sıkıntı olarak alınmaması, ancak saygınlık ve düşüncenin saflığı ile deneyimlenmesi gereken bir gündür. Kızgın olmayın, rahatsız etmeyin veya incitme. Bu, maneviyatın yaşamdaki malzemeye göre öncelikli olduğu bir gündür.
  • Enerjilerinizi ve düşüncelerinizi dikkatli kullanın. Bu, aşk için, şimdiye kadar hayatınızda kalan insanlara saygı için bir gün. Sizin için karmik bir misyonu olan insanlarla yeni tanıdıklar olacak. Romantik deneyimleriniz duygusal olacak ve ilişkinizin önemini gösterecek: iyi ya da kötü için. Bir erkekle konuşmak, belirli bir olay veya kişi hakkında yanlış bir anlayışa veya bilgiye sahip olduğunuzu gösterecektir.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün parayla ilgili işlerinizde çok fazla ilerleme beklemeyin. Sizin için önemli haberler veya faydalı bilgiler alacağınız bir görüşme yapacaksınız. Perşembe romantik karşılaşmalar ve deneyimler için hayırlı bir gün olacak. Bir kadınla çatışmak, ilişkinizdeki gerçek niyetlerini veya beklentilerini gösterebilir. Bu, bir şeyi kaybederseniz, kader olarak kabul edilmesi gereken bir gündür. Ne ile ilişkili olursa olsun, olumsuz duyguları böyle bir zarara sokmamalısınız.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün zaten başlamış görevler veya taahhütler geliştirebileceksiniz. Bugün başka bir kasabadan haberler sizi üzebilir. Mali işlerinizde dikkatli olun, ancak gün hoş bir sürpriz içermez. Bu, eylemleriniz, başarılarınız veya kayıplarınız üzerinde düşünmek için hayırlı bir gün olacaktır. Bu, hayatınızda yapılacak değişikliklerle ilgili önemli kararlar alma zamanıdır. Duygusal, maddi veya finansal olabilirler, ancak bugün başlamıyorlar.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe seyahat planlarınızı ve görevlerinizi veya farklı mesafelerden insanlarla organize etmek için hayırlı bir gün olacaktır. Bugünün olayları veya haberleri karar vermek ve gelecekteki eylemlerinizi dikkate almak için bir neden olacaktır. Bugün çatışmalar oldukça tatsız olabilir, bu yüzden başlangıçta diplomatik becerilerinizi kullanın. Ne hakkında konuştuğunuzu, neyi ve kiminle paylaştığınızı düşünün. Bugün, etrafınızdaki şeyleri sessiz tutmaya çalışın, varlığınızı, fikrinizi dayatmayın ve yorumlardan kaçının (birisi sizden isterse bile).
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe günü eviniz için önemli işlere veya taahhütlere zaman ve enerji yatırın. Uygulamalarında size daha fazla strese mal olabilirler, ancak sonuçlar sizin için önemli olacaktır. İşinizde, bugün kötü bir ruh halinde olacak insanlara karşı taktik olun. Gün, ailenizdeki bir kişiyle ilgili olarak ortaya çıkan sorunların çözümünde sizden daha fazla sabır gerektirecektir. Çeşitli devlet veya bankacılık kurumlarının temsilcileriyle olası temaslar.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Ekim 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Bugün fiziksel enerjinde artış olabilir. Kendini daha kuvvet dolu hissedebilirsin. Bu güzel enerjiyi ev içinde eksikleri gidermek için kullanabilir ve hijyen konularına odaklanarak harcayabilirsin. 

TEMMUZ AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ev içerisinde temizlik ve düzen konularına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Artık işine yaramayan şeyleri hayatından çıkarmak ve temiz, yeni şeylere odaklanman sana daha iyi bir ruh hali verebilir. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün hislerini karşı tarafa açmak isteyebilirsin. Ancak bu durum için karşı tarafın ruh halini görerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında karşı tarafı düşünmen gerekecek. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün biraz paraya odaklanabilirsin. Ancak parasal konular sana sıkıntı değil de keyif verecek bir değişiklik olarak. Kendin için güzel masraflar yapabilir ve ileriye dönük kararlar alabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Bugün duygusal bir tıkanıklık yaşaman olası. Bir şeyleri ifade ederken bir anda beklenmedik durumlar gerçekleşebilir. Kendi hislerine ve düşüncelerine kendini açman gerekecek. 

TEMMUZ AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı tercihler için nelere odaklanman gerektiğini kendine hatırlatman gerekebilir. Hem zihnini boşaltmak hem de bedenini çalıştırmak isteyebilirsin. Yoga gibi egzersizlere öncelik verebilirsin. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle sakin bir konuşma, bir çok şeyi değiştirebilir. Aranızdaki hissiyatı daha net ifade edebilmeniz için açık bir iletişim gerekebilir. Birbirinize bunun için fırsat vermelisiniz. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sıkı çalışmak belki sana büyük ödüller getirmeyecek ancak sahip olduğun şeylerin kıymetini daha net görmene vesile olabilir. Bugün elinde olanları garanti cepte görmemen gerektiğini hatırlayabilir ve haline şükredebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Sevdiğin kişilerle daha samimi bir gün geçirmek isteyebilirsin. İnsanlarla aranda daha farklı bir enerji olabilir. Bugün bu güzel enerjiyi yapıcı olmaya ve eksik giden şeyleri tamamlamaya kullanabilirsin. 

TEMMUZ AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlık konularına odaklanırken detaylarda boğulabilirsin. Bugün sadece kendine nazik olman gereken bir gün olacak. Kendini gereksiz yere yormamak ve istediğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yeni birisinden hoşlanman olası. Bu kişinin ilginç yanları sana daha samimi gelebilir. Normalde gözardı ettiğin bazı konuları daha fazla ele alabilir ve buna göre hareket edebilirsin. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda kendini biraz kısman gerekebilir. Gereksiz masraflara çok fazla yönelmiş olabilirsin. Özellikle evinin rahatlığında internet üstünden yaptığın harcamalara ekstra dikkat etmen gerekebilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  8 Nisan dolunay 2020 | Dolunay burç yorumları 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Duygusal olarak zorlanabilirsin bugün. Sevdiğin kişilerle alakalı düşünceler kafanı yorabilir. Biraz kendini geri çekip olaylar hakkında nasıl düşündüğüne odaklanabilir ve kendin için farklı kararlar alabilirsin. 

TEMMUZ AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yediklerine özen göstermen gereken bir gün olabilir. Sağlıklı beslenmek için kolaya kaçmamalı ve kendin için mutfağa girmelisin. Sağlıklı bir yemek hazırlamak için kendine vakit ayırman gerekebilir. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle bir şeyler yolunda gitmediğinde kendini içine kapatmamalısın. Bazı konulardaki hassasiyetini karşı tarafa ifade etmen gerekecek. Daha iyi bir enerji yakalayıp iletişimi kuvvetlendirmelisin bugün. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda çevrendekilere fazlaca yardım ediyor olabilirsin. Ancak bu durumdan vazgeçmen gerekecek. Sevdiklerine destek adı altında onlar tarafından kullanılmamak için kendini biraz geri çekmen gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Bugün sevdiğin kişilerin senin hakkında çok az şey biliyor olmasına içerleyebilirsin. İnsanlara verdiğin değeri sorgulayabilir ve bu konularda değişimlere gidebilirsin. Bütün kapıları kapatıp gemileri yakmadan önce kendine zaman vermen gerekebilir. 

TEMMUZ AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığını veya kendine koyduğun hedefleri başkalarınınkiyle kıyaslamamalısın. Bugün kendi bünyene odaklanmalı ve herkesin farklı hızlarda tepki gösterdiğini kendine hatırlatmalısın. Vücudunu ve zihnini gereksiz yere yormamalısın. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişi ile aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. İki taraf da beyaz görürken bir taraf ille de siyah diyebilir. Bu tartışmaların önüne geçmek için kendini biraz geri çekmen gerekecek. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Her detayı iki kere gözden geçirmek senin için yorucu olmaya başlamış olabilir. Bir şeyleri biraz daha oluruna bırakmak daha iyi olabilir maddi açıdan. Parasal konularda dikkatli davranışlarının seni germemesi için biraz sakin olman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Bugün yaratıcı olacaksın, bir şeyleri düşünürken kimsenin bakmadığı açılardan bakabilirsin. Bu güzel enerjiyi seni gereksiz sıkıntılara sokmayacak şeylerde kullanman daha iyi olabilir. Sağlıklı kararlar almak ve güzel yollar üretmek sana çok iyi gelebilir. 

TEMMUZ AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Vücudunu kuvvetlendirmek için biraz daha fazla egzersize odaklanman gerekebilir. Kan dolaşımını artırmalı ve bol bol su tüketmelisin. Kaslarını kuvvetlendirecek egzersizlere yönelmek sana daha iyi gelebilir. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kafan kolaylıkla karışabilir. Aşk konularında dikkatli olman gerekebilir o yüzden. Sevdiğin kişiye verdiğin ama sonradan unuttuğun bir söz gününüzü zora sokabilir. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sosyal konulara odaklanmak maddi kaygılarını geride bırakmana vesile olabilir. Her şeye para odaklı bakmamayı öğrenmek ve biraz sosyal konulara odaklanmak sende büyük değişimler yaratabilir. Bugün arkadaşlıklar, paradan önemli olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Bugün etrafındaki insanlar seni olgun olmamakla suçlayabilir belki ama içindeki çocuğu dinlemek, onların görmekte zorlandığı şeyleri görmeni kolaylaştırabilir. Bugün iç sesine güvenmen gerekecek. 

TEMMUZ AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeylerin kontrolden çıktığını düşünmen ve bununla başa çıkabilecek gücünün olmadığını hissetmen olası. Ancak sana enerji verecek şeyler tükettiğin zaman kendini daha iyi ifade edebilirsin. Bugün, gün içerisinde enerjini devam ettirecek şeyler yeyip içmelisin. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk için büyük bir potansiyel olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni insanlara kendini daha rahat açabilirsin. Aşk konularında kendini daha rahat ifade edebileceksin bugün. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sosyal ortamlarda daha işe yarar şeyler yapmak istiyorsan eğer, sevdiğin insanların yükünü azaltmaya başlayabilirsin. Maddi konularda daha sağlıklı hareketler için bugün çevresel faktörlere odaklanman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Bugün hayatını analiz edebilir ve son bir yılda yaşananlara daha dikkatli odaklanabilirsin. Olaylara daha objektif yaklaşman, önceden görmediklerini anlamanı sağlayabilir. 

TEMMUZ AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sabrının azaldığını hissedebilirsin. Ama bununla başa çıkabilmek için gününün kontrolünü ele geçirmen gerekecek. Yediklerine kendin karar verebilir, eylemlerini sen seçebilirsin. Böylece kendini biraz daha iyi hissedebileceksin. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeylere kolay inanabilirsin bugün aşk konularında. Ancak bu konuda dikkatli olmak sana daha farklı şeyler kazandırabilir. Sevdiğin kişinin hareketlerini kafanda temize çıkarmak yerine bir şeyleri sorgulamalısın. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 7 Mart Cumartesi burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Mart 2020

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda yaşanabilecek gelişmelere ve fırsatlara tedirgin yaklaşırsan başkası bunları kapabilir. Maddi açılardan daha baskın olman ve biraz daha cesur davranman gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Bugün enerjin artabilir. Daha fazla şeyi halledebilirsin. Artacak bu enerjiyi ve kuvveti, halletmen gereken yarım kalmış işlere odaklamalısın. Böylece çok üretken bir gün geçirebileceksin. 

TEMMUZ AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Eğer canını sıkan olaylarla karşılaştıysan son zamanlarda, bugün kendine zaman ayırabilirsin. Biraz sakin bir ortamda vakit geçirmek ve derin nefes egzersizleri yapmak sana iyi gelebilir. Kendine vakit ayırmalısın bugün. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yaşananlara odaklanırken daha sakin bir bakış açısı elde etmen sana iyi gelebilir. Aşk konularında isteklerine değil de iki tarafın da mutluluğuna odaklanabilirsin. İki tarafın isteklerini düşünmek sana daha iyi gelebilir. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Olaylara egoyla bakmamalı ve büyük resmi görmelisin. Maddi konulara sadece kendi bakış açından bakmamak ve geneli görmek senin için daha doğru olabilir. Kendine odaklanıp karar yetini gölgede bırakmamalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Bugün enerji dolu olabilir ancak bu enerjiyi tam olarak nereye odaklayacağına emin olamayabilirsin. Etrafındakileri dinlemek kafanı karıştırabilir. Bugün kendi isteklerine özen göstermek ve kendi işine odaklanmak daha iyi olacak. 

TEMMUZ AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir. Kaslarını çalıştırmak ve eklemlerini oynatmak vücuduna daha iyi gelecek. Kan dolaşımını artırmak için esneme konularına odaklanmalısın. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendine vakit ayırmak, sevdiğin kişiyle bir şeyleri zorlamaktan daha iyi bir tercih olabilir. Kendine göre bir gün geçirmek ve ilişkide iletişimleri zorlamamak daha iyi olabilir senin için. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konulara odaklanman için iyi bir gün. Genel olarak farklı şeylere dikkatini verip odağını dağıtmak yerine maddi konularda daha sakin düşünebilmelisin. Gelir gider tablolarını dikkatle gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Tartışmalara karşı dikkatli olmalısın. İnsanlarla arandaki iletişimde onlara karşı açık olmak ve onlara anlayışla yaklaşmak daha iyi olabilir. Bir şeyleri içinde tutmamalısın, evet, ama bunları ifade ederken sakin olman gerekebilir. 

TEMMUZ AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Vücuduna bakmak ve ihtiyaçlarını gidermek hazırlık isteyen bir durumdur. Bugün bu hazırlıklara girişebilirsin. Yeni bir diyet ve egzersiz için hazırlık yapabilir, hem kendine ortam hazırlayabilir hem de bazı alışverişlere girebilirsin. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Eğer son zamanlarda çok fazla bir biçimde sevdiğin kişinin neler düşündüğüne odaklandıysan bugün biraz geri çekilip kendi isteklerine odaklanabilirsin. Karşı tarafın üstüne düşmek yerine kendi üstüne düşmelisin bugün. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eski mevzular tekrar gündeme gelebilir. Tam halledilmemiş şeyler ile ilgilenmen gerekebilir. Maddi olarak bir şeyleri bitirmeden yeni konulara girmemelisin bugün. Yarım kalan işleri bitirmek için iyi bir gün olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 9 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Bilmediğin şeyler seni huzursuz edebilir. O yüzden kendini öğrenmeye açmalısın. Yolda karşılaştığın kişileri tanımalı, evine aldığın şeyleri iyi tartmalı ve çevresel faktörlere karşı algılarını açmalısın. 

TEMMUZ AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sabrını artırmak için zihnini boşaltman gerekecek. Bunun için de meditasyon veya yoga gibi egzersizlere. Bugün sağlığını düşünüyorsan eğer, zihnini boşaltmalı ve duygusal gerginliklerden uzak durmalısın. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevdiğin kişiyle daha samimi paylaşımlarda bulunabilirsin. Aşk konularında daha içten konuşmalara kendini açmalısın. Bazı şeyleri kendi içinde daha iyi anlamlandırıp karşı tarafa sunman olası. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Öz disiplinini kuvvetlendirerek masrafları kısabilirsin. Bugün maddi olarak seni zora sokan şeyleri bitirmek için iyi bir gün olabilir. Maddi olarak biraz sert kararlar alman olası.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.