Nuray Sayarı 9 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Aralık 2020

Nuray Sayarı 9 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 9 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 9 Aralık burç yorumları çarşamba…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 9 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 9 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Bugün, günün güzelliğini ve kişisel hayatınızı yeni bir şekilde görmeye çalışın. Kendinizle gurur duymanızı sağlayacak ne güzel işler yaptınız? Başkalarından veya Kader’den onlara minnettar kılan ne tür bir iyilik aldınız? Dünyayı etrafınızda daha iyi bir yer haline getirmek için ne yapabilirsiniz? Düşünmek için birçok konuya sahip olacaksınız, ancak günlük görevleriniz geride bırakılmamalıdır.
  • Genç kadınlar kişisel mali kaynaklarına dikkat etmeli, gereksiz harcamalardan ve riskli eylemlerden kaçınmalıdır. Sevgi ve aile toplantıları ve toplantıları (durumu ne olursa olsun) olumlu ve olumlu bir gelişme gösterecektir. Bir arkadaşınızdan alacağınız bir konuşma veya fikir, sizin için olası faydalar veya şanslar hakkında düşünmenizi sağlayacaktır. Bugün Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan insanlarla ilişkilerinizde dikkatli olun, beklenmedik sorunların ortaya çıkabileceği yerde. Balık burcu, Yengeç veya Akrep burcunda doğan bir kişiyle yeni bir tanıdık veya arkadaşlığın hayatınızdaki misyonu olacak. Bugün eski ilişkilerinizin veya taahhütlerinizin gelişmesi ve yenilerinin ortaya çıkması karşısında şaşırmamak çok önemlidir.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Çarşamba günü yakın ve uzak insanlarla ilginç temaslarınız olacak. Çoğunuzun bir amaç için seyahat ediyor olmanız mümkündür. Bu gün duygusal olarak istikrarsız olacak. Geçmişinizle veya gençliğinizle ilgili üzüntü veya duygusallık anları olacaktır. Gün, bir adamla ilgili önemli bir olayı önceden bildirir. Malınız ve ev işleriniz diğer akrabaların veya bazı kurum, şirketlerin temsilcilerinin muhalefetiyle karşılaşabilir.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Çarşamba günü eviniz için önemli şeyler yapmak için iyi vakit geçireceksiniz. Bu, bir ev sorunu veya bir mülk sorunu çözülürken hissedilecektir. Bugün, bu ayın sonunda gerçekleştirmeniz gerekecek bazı önemli taahhütlerinizi planlamak için zaman ayırın. Bugün kendi sağlığınıza ve daha iyi bir fiziksel şekle dikkat edin.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Çarşamba günü zaten deneyimlediğiniz bir kayıp veya başarısızlıkla ilgili endişelerinizi giderebileceksiniz. Bu, işinizle ilgili değişim için hayırlı bir gün olacak. Bugün ilişkinizde ortaya çıkacak sorun, sizin için olumsuz bir gelişme sağlayabilir. Özel duruma bağlı olarak, dikkatli ve diplomatik olun. Bu gün aşk hayatın için ilginç olacak. Bu gün hava veya ateş burcu altında doğan insanlarla ilgili önemli konuşmalarınız veya olaylarınız var.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Çarşamba işleriniz ve planlarınızın daha yavaş geliştiği bir gün olacak ve bu sizi korkutmamalı veya endişelendirmemelidir. Bugün, düşünmek için her zamankinden daha fazla gönül rahatlığına ve zamana ihtiyacınız var. Bir konuşma yoluyla faydalı veya ilginç bilgiler alacaksınız. Kadınlarla mali ilişkiler mümkündür. İşiniz para içeriyorsa, bu gün içinde iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu gün, bazılarınız profesyonel veya iş anlaşmasını tamamlamaktan mutlu olacak.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Koç…

İnsanlar bugün hislerinize karşı özellikle duyarsız olabilirler, ama bunun için üzerlerine düşmemeye çalışın. Fiziksel anlamda ve yapıcı bir şekilde harekete geçmek için ani bir dürtü hissedebilirsiniz ve bunu yapman için sizi zorlayacağım. Evden çıkın ve göl ya da nehir kenarında yürüyüş yapın ya da koşun. Zihninizi açın, oturduğu kafesten çıkarın ve hayatınıza bir bakış açısı getirin.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Karar vermek her zamankinden daha zor olabilir. Bir yandan ayakları yere basan ve sabit olman gerektiğini hissediyorsun; öte yandan ise enerjinin tavan yaptığını görüyor ve yeni deneyimler, sosyal etkileşimler arıyorsun. Bu iki enerjiyi harmanlayabileceğin bir kombin oluşturmaya çalış. Gergin enerji seni hareket halinde tutacaktır.Bugün sosyal olaylar her iki cinsten de ilginç insanlara sizi bir araya getirirken, romantizm tırmanışa geçiyor. Halihazırda biriyle flört halindeyseniz, bugün partnerinizle daha da yakınlaşacaksınız. Eğer hayatınızda kimse yoksa, yeni biriyle tanışırsanız şaşırmayın. İlgi alanlarınızda başkalarıyla edeceğiniz teşvik edici sohbetler, hayal gücünüzü harekete geçirecek ve daha fazlasını öğrenme arzunuzu ateşleyecek. Günün tadını çıkarın.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Durumdan çok uzaklaşmamaya dikkat edin. İster işle ilgili, ister aşk hayatınızda bir sorun olsun, tutkuyla bu sorunu ele almanız önemli. Eğer insanlar, bir şeyleri isteksiz bir şekilde yaptığınızı düşünürlerse, ne size yardım ederler ne de gösterdiğiniz çabaya inanırlar. Eğer bir şeyin peşindeyseniz, geri çekilmeyin. Tüm varlığınızı, size ilham veren şeylere adayın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 20 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 20 Nisan 2020

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bu dönemde önemli bir finansal ilerleme yaşayabilirsiniz. Bir davadan kredi veya bir ödeme gelebilir. Kaybettiğiniz bir parayı bulabilir ya da şimdiki işinizden avans alabilirsiniz. Kısacası bir şekilde size ekstra bir para gelecek. Şu anda, yükselmek için bazı fırsatlara sahip olabilirsiniz. Sizinle ilgili pozitif düşünceler giderek artıyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Boğa…

İnsanlar bugün aşırı stresli olabilir ve kolay sinirlenebilir, ancak bu kesinlikle içine düşmemeniz gereken bir tuzak. Uyum sağlama becerileriniz sayesinde bugün gibi bir günde kendini göstermesi muhtemel zorlukları aşmanız zor olmayacak. Büyük ihtimalle inatçı bir şekilde birbirine karşı çıkan iki farklı tarafla karşılaşacaksınız. Onların arasında denge sağlamak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Karanlığı terk et ve aydınlığa çık. Meraklı yapın ön plana çıkabilir. Durum elverdiğince öncü davranmakta kendini özgür hisset. Şu anda ihtiyacın olan şey eylem odaklı bir enerji. Yapbozu tamamlayacak en önemli parça sensin. Ayrıca karşına gelebilecek sürprizlere açık ol.Bugün sosyal ve eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızla bir araya gelmek söz konusu olursa ya da bir partiye davet edilirseniz, mutlaka gitmelisiniz. Arkadaşlarınızın ya da ailenizin eşliğinde huzurlu bir şekilde keyifleceksiniz. Evinizde öyle tek başınıza oturmayın! Hali hazırda uğraştığınız bir takım stresli işler olsa bile, onların uzaklaşmasına izin verin. biraz eğlenceyi hakediyorsunuz.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Doğruluğunuzu bugün mercek altına alabilirsiniz. Hepimizin asla bırakmayacağı çok derin inançlarımız var. Ancak toplum bize baskı yapıyor ve ideallerimize tam anlamıyla uygun yaşamamamız her zaman kolay olmuyor. Bugün kendinize sorduğunuz sorular şunlar: Toplumda yaşayabilmek için en önemli inançlarınızın ne kadarını değiştirebilirsiniz? İnançlarınız konusunda cesaretli misiniz?

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Borsadaki ani düşüş finansal geleceğiniz hakkında birkaç endişe uyandırabilir. Geçici bir şekilde sizi negatif olarak etkileyecek bazı yatırımlar yapabilirsiniz. Ancak bu gibi olaylar kesinlikle gelecek için devam eden eğilimleri yansıtmaz, bunu aklınızdan çıkarmayın. İsterseniz güvenli ağ yaratma konusunda bazı adımlar atabilirsiniz fakat otomatik olarak en kötüsünü düşünmeyin. Borsa yarın fırlayacak!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili İkizler…

İnsanlar için aşırı çaba sarf etmeyin ve onlardan da aynı şeyi bekleyin. Bir şeyi önemsediğiniz için yapıyorsanız sorun yok, ancak iyilik yaptığınız kişiden bir beklentiniz olduğu için yapmamalısınız. Bugün büyük dram ve duygu gösterileriyle bir yere varamazsınız, bu yüzden denemeyin bile. Lafla peynir gemisi yürümez.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kararsızlığın yüzünden bütün fırsatlar elinden kaçıp gidebilir. Seni gitmek istediğin yöne götüreceğine inandığın yola hemen baş koymalısın. Kendi ismini katılımcılar arasına yazdırmalısın! Bugün fırsatların ayağına gelmesini bekleyebileceğin bir gün değil. Eğer inandığın bir şey karşına çıkarsa, ona doğru ilerle. Spontane hareket et ve giriştiğin eylemin sonuçlarına çok da odaklanma.Bugün sosyal gruplarınızı değiştiriyor olabilirsiniz. Belki de an itibariyla bazı arkadaşlardan vazgeçiyorsunuzdur. Bu dostluklardan bazılarını bırakmak üzücü olabilir ancak yaşamınıza devam etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Farklı bir çevrede takılmaya çalışın. Eğer her zaman aynı bara, kitapçıya ya da kafeye gidiyorsanız, yeni bir yerler deneyin. Sizi birkaç ilginç insanla tanıştıracak bir çeşit maceraya atılmalısınız.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Duygularınız bugün biraz ilginç olabilir. Radyoda duyduğunuz bir şarkıyla kendinizi gözyaşlarına boğulurken bulabilirsiniz. Ya da sevimli bir hayvan ya da bir bebek gördüğünüzde boğazınız düğümlenebilir. Bu sevgi ve duygusallık aşırı olabilir. Her zaman yanınızda mendil bulundurun!

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bu dönemde, yeteneklerinizi gözler önüne sermek için sıra dışı bir fırsat elde edebilirsiniz. Kendinizi algılanması güç olan şeyler söylerken bulabilir ve etrafınızdakiler de fikirlerinizi daha fazla duymak isteyebilir! Zihniniz şu anda tamamen odaklanmış durumda. İşle ilgili bir durumu kavrayabilirsiniz. (Örneğin; patronunuzun yapamadığı bir şey) Düşüncelerinizi paylaşırken rekabetçi olmayın. Sadece, fikirleriniz gruba genel olarak nasıl katkı sağlayabilir, onu düşünün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yengeç…

İnsanlar arasında uzlaşmayı sağlamak için liderlik edebilirsin. Fakat insanlara nasıl davranmaları gerektiğini söylemen iyi sonuçlar doğurmayabilir. İnsanların çoğu bundan hoşlanmaz zaten. En güzeli, kendin düzgün davranarak onlara örnek olman. Tavırlarının seni başarıya ulaştırdığını gördüklerinde, diğerleri de senin izinden gidecektir.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kafasına göre takılan biri olman ve bağımsız yapın bugün seni ekstra fıkır fıkır hissettirecek, o halde keşif ve genişleme için kendine fırsatlar ver. Oldukça cömert, özgür ve sevgi dolu hissediyorsun; öyleyse bu hisleri çevrendekilere de bulaştırmaya bak! Gülümsemenin bedeli paha biçilemez! Yüzünden onu hiç eksik etmediğine emin ol. Enerjini dışa vur ve etki alanını ne kadar genişletebileceğini gör.Bugün spiritüel bir eğilim gösterebilirsiniz. Dindar biri olmasanız bile, hayatın anlamı üzerine kafa yorabilirsiniz. Hayatınızı doğru bir şekilde sürdürüp sürdürmediğinizi merak edebilirsiniz. Belki de şu sıralar yaşadığınız bir zorluk aklınızı karıştırıyor olabilir. Biraz rahatlamak için dua edebilir ya da meditasyon yapabilirsiniz. Bu sessiz anlarda önemli bir kavrayış yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Doyumsuz merakınızı gidermek için her zaman yeni şeyler öğrenmek istiyorsunuz. Ancak, bugün her şey size çok sıradan görünebilir. Öyleyse neden bir defalığına da olsa daha farklı bir şey yapmıyorsunuz, kendinize iyi bakmak gibi! Ne olur ne olmaz düşüncesiyle doktorunuza gidip muayene olmak isteyebilirsiniz. Bugün sakin olun. Herkes yılın her günü sizin kadar aktif olacak diye bir şey yok!

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Biraz yazı yazmak belki teknik şeyler veya diğer iş odaklı alakalı projeler konusunda çaba sarfederken ustalık becerileriniz canlanabilir. Bu iş hayatınızda size yeni bir aşama sunabilir çünkü yüksek rütbelerdeki insanların ilgisini çekebilirsiniz. Bunun tek dezavantajı: Yazdıklarınızı gözden geçirmek, düzenlemek tekrardan göz geçirmek ve tekrardan düzenleme ihtiyacı içinde kaybolmayın. Sadece bu biraz daha fazla zaman alabilir, eğer olmuyorsa yeniden yazabilirsiniz de.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Aslan…

İnsanlar sana karşı koyuyormuş gibi hissedebilirsin. Onların, senin seçtiğin yönde ilerlemeyi kabul etmesini istiyorsun, hem de hiç şüpheye düşmeden! Peki niyetlerinin neler olduğunu tam olarak açıklamaya yeltendin mi? Belki de bunları açıklamanın planlarını bozabileceğini düşünüyorsundur. Fakat gerçekte bu sadece onları daha inandırıcı kılacaktır.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kariyerini ilgilendiren geçici bir aksaklık sebebiyle yolunu kaybetmiş hissediyor olabilirsin. Aksaklığın sebebi bazı ekipmanlar olabilir. Kendini çılgına döndürme – bu geçici bir mesele, yakında çözülecektir. Kararlılığın, verimliliğin ve pratik yetilerin en kısa sürede aksaklığın giderilmesinde önemli yol oynayacaktır. Aslında gelecek konusunda oldukça pozitifsin ve bu enerji de uzun süre değişmeyecek gibi! Hiçbir sorunu bugün takma. Rahatla ve aile ile dostların eşliğinde günü geçir.Bugün sorunsuz sakin güzel bir gün geçirmeniz bekleniyor, bu yüzden buna göre davranın. Şu anda herhangi bir büyük savaş stratejisi planlamanıza gerek yok. Sakin olmaya ve gereksiz yere strese girmemeye çalışın. Karşınıza çıkan her şeyi aşırı analiz ederek zihninizi fazla yormayın. Yaşadığınız andan keyif alma vaktiniz geldi. Akışına bırakın ve bir sonraki adımınızın ne olacağını düşünmeden eğlenmenize bakın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Temmuz 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Duygularınız çoğu zaman rasyonel düşüncelerinize galip geliyor ve sonunda derinlerde duyguların beslediği bir karmaşa ortaya çıkıyor. Ancak bugün, aklınızın ve kalbinizin önemli konularla aynı fikirde olduğunu ve birlikte hareket ettiğini göreceksiniz. Çok da mantıklı düşünerek kalbinizi görmezde gelmeyin. Amacınız bu ikisi arasında dengeyi bulmak.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bu, global bir bakış açısına sahip olacağınız bir dönem. Şuanki gök haritasından faydalanmak için, ruhen veya seyehat konusunda bazı kitaplar okumak isteyebilirsiniz. Uzun bir tatile çıkmak isterseniz, normal iş rutininizde bu olmasa da şirketiniz sizi uzak bir yere gönderirse şaşırmayın. Tereddüt etmeyin! Çıkın, açık ve engin denizde temiz bir hava alın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Başak…

İnisyatif almakta tereddüt ediyor olabilirsiniz. Büyük bir hamle yapmadan önce olayların gidişatını görmeyi tercih edebilirsiniz. Sebebinden tam olarak emin olmasanız da girişimleriniz bir şekilde engellenmiş. Sezgilerinize güvenip her şeyi çok fazla sorgulamamak en iyisi olacak. Kestirme diye uçurumun kenarından yürümek yerine bildiğiniz, güvenli ama uzun yolu tercih edin.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kaba ve ısrarcı insanlarla uğraşmak zorunda kalmış olabilirsin. Yapabiliyorsan, çatışmalardan kaçın. Sadece dinlemek ve olayın dışında kalmak isteyebilirsin. İnsanların seni kendi melodramlarına sürüklemesine izin verme. Dışarıdan bir gözlemci olarak kalırsan mutluluğu ve huzuru yakalayabilirsin. Kısacası zararlı görünen meselelere bulaşmasan iyi edersin. Sadece izle ve bekle. Kara bulutlar yakında dağılacaktır.Bugün stil anlayışınız gelişebilir. İnsanların size hayranlık ve beğeniyle bakmasını isteyebilirsiniz. Belki de en havalı giysilerinizi giyip sosyal medyada özgüven abidesi bir fotoğraf paylaşırsınız. İçinizde hep model ya da oyuncu olmak isteyen bir yanınız oldu ve bugün kendinizi gösterme şansı bulabilirsiniz. İş çıkışı iki dirhem bir çekirdek giyinip şık bir gece kulübüne ya da restorana gidin. Size hayran olacak birkaç arkadaş edinebilirsiniz!

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Diğer insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz ve bazen sevdikleriniz tavsiye için size geliyor. Bugün o günlerden biri olabilir. Bir arkadaşınız, kafasını toplamada sizden yardım isteyebilir. Arkadaşınız ilişki ya da kariyeri konusunda stresli bir zaman geçiriyor olabilir. Ailenizden biri size kişisel bir endişesini anlatabilir. İyi yürekli benliğinizle bugün insanlara yardım edebileceksiniz.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir uçak seyehati mi düşünüyorsunuz? Bu tarz düzenlemeler yapmak ve seyehatler için hiç de uygun bir zaman değil. Rezervasyonunuz gözden kaçabilir, uçuşunuzla ilgili çok fazla gecikmeler olabilir, valiziniz kaybolabilir. Eğer bugün yolculuk yapmanız gerekiyorsa, yanınıza bir sürü okuma materyali alın ve onay numaralarını aldığınızdan emin olun. En azından bu şekilde hazırlıklı olursunuz!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Terazi…

İnsanlar senin istediğin şekilde bir işbirliği yapmaya yanaşmadığından dolayı bugün tavırların biraz zoraki olabilir. Şu aralar işleri yoluna koymak çok kolay olmayacak çünkü sürekli birileri yolunu tıkayacak. Sinirlenmemeye ve olayı şiddetlendirmemeye çalışmalısın. Belki de küçük bir molaya ihtiyacın vardır. Sen üstüne gittikçe, daha fazla direnişle karşılaşırsın.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kavga etme modunda değilsin. Eğer biri sana olur da meydan okursa, bu kişiyi karşına alıp konuş. Muhtemelen hiç silahlanmana gerek kalmadan savaşı kazanacaksın. Açık dövüş yerine, duyarlı bir muhakemeyi tercih et. Karşı tarafın fikirlerini dinle ve hamleni ona göre yap. Bu ölümüne bir çekişme değil. Sadece arkadaşlar arasında bir konuşma.Bugün sorgulayıcı bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Analitik yetenekleriniz her zamankinden daha güçlü olacak, keza adalet ve denge duygunuz da öyle. Dünyadaki adaletsizliklere karşı çok daha duyarlı olacaksınız. Muhtemelen düşünceleriniz ve yargılarınız hakkında sesinizi yükseltmek isteyeceksiniz. Başkaları arasında farkındalığı artırmaya çalışacaksınız. Bu konuda işinizi kolaylaştıracak bir plan oluşturabilirsiniz.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Duygularınızın bugün biraz düzensiz olduğunu görebilirsiniz. Güçlü enerji dalgalarında ruh haliniz gidip geliyor. Güne, daha önce hiç yapmadığınız bir şekilde başlamanızı sağlayan doğal bir elektrik hissi var. Bir proje üzerinde inisiyatif almanız gerekiyorsa, geri çekilmeyin. Kalbiniz her zaman doğruyu söyler.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugü bir tatil planı ve gezi planlayabilirsiniz. Bazı durumlarda, sizi bir seyehat tutkusu sarıyor ve siz de gidip egzotik bir yerde aniden bir gezi ayarlıyorsunuz. Pahalı bir gezi planlamasınız da, kısa bir kaçamak size çok iyi gelecek. Bugün bazı gezi sitelerini inceleyin çünkü iyi bir indirim yakalayabilirsiniz. Ya da, bir seyehat acentasını arayıp bilgi alabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Akrep…

İnançlarınıza meydan okuyan ve aynı zamanda ufkunuzu genişleten bir şeyle karşılaşabilirsiniz. Muhtemelen bunlar sizin geleneksel düşüncelerinize kolayca uymayan bir şey olacaktır. Belki de her şeyi bildiğini düşündüğünüz birinin şaşırtıcı bir tutku ya da hobisi olduğunu keşfedebilir ya da cinsiyetçilik problemiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat düşündüğünüzde daha önce sorgusuz sualsiz verdiğiniz kararlar sizi şoke edebilir.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İşlerin dozunu kaçırmamaya dikkat et. Hedeflerine ulaşmak konusunda oldukça hararetli olabilirsin. Bu coşkunluğunu ifade etmeye ve yaşamaya kendini bırak elbette; ama bitiş çizgisini çoktan geçtiğini bile fark etmeni önleyebilecek kadar da heyecanlanmamaya özen göster.Bugün su gibi geçip gidebilir. Gezegensel enerjiler sebebiyle zaman iki kat hızlı akıyormuş gibi algılanabilir. Yapmanız gereken her şeyi halletmekte zorlanabilirsiniz. Yapabiliyorsanız, her şeyin hallolduğundan emin olmak için bir plana bağlı kalmaya çalışın. Bugünğn teması “hızlı iletişim” olacak. Elektronik postalar yazabilir, telefon görüşmeleri yapabilir ve gün boyu sorular sorabilirsiniz.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Diğer insanlar sizin için her zaman önemliydi fakat bugün insani ilişkileriniz sizin için normalden daha fazla önem kazanabilir. Bugün bazı ilginç insanlarla tanışabilirsiniz ve hayatınızda biri yoksa, aşık bile olabilirsiniz. Hem eski hem de yeni arkadaşlarınız size aniden daha harika ve ideal görünebilir. Romantik ilişkiler, masalsı olabilir. Ancak, insanları gerçekte olduğu gibi görmeye çalışın.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir işi veya grubu ilgilendiren çok fazla sorumluluk yükü – bazıları ailesel olabilir – bugün kafanızda çok yer etmiş durumda. Kendinizi koca dünyayı omuzlarında taşıyan Atlas gibi hissedebilirsiniz. Yorgunsunuz ve belki de sözlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Doğuştan gelen nezaketiniz yüzünden, gereğinden fazla sözler veriyorsunuz. Vermiş olduklarınızı yerine getirin fakat yenileri için iki kez düşünmeden karar vermeyin. Nihayetinde, siz de çok önemlisiniz, biraz da kendinizi düşünün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yay…

İnsanlar sizi sık sık utangaç ve bir başınıza olarak görürler, ama tabii ki rahat olduğunuzda gerçekten çok açık olduğunuzu biliyoruz. Bugün diğerleriyle etkileşime geçmeyi olağandışı bir şekilde kolay bulacaksınız. Aslında, bugün oldukça girişken ve söyleyecek şeylerle dolu hissediyorsunuz. Bu yeni arkadaş canlısı davranışlarınız imajınız adına harikalar yaratıyor. Biraz işleri gevşetmen gerek ama.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kaygı hissinin hakim olabileceği bir gün. Eğer bir konuda kararsız ve endişeli hissediyorsan, bu muhtemelen bilinçdışından gelen bir sinyaldir ve konuyla alakalı herhangi bir sonuca varmadan önce her şeyi iyice tartmanı önerir. Herkesin çıkarına hizmet etmeyecek şeylere girişmek istemeyebilirsin. Yavaş hareket et ve gereken zamanı kullan.Bugün sizinle konuşmak biraz zor olacak. Siz, herkesin kolayca etkileyebileceği bir kişi olduğunuz halde bugün size anlatılan her şeyi dinliyor ve eleştiriyor olacaksınız. Duygusal ya da belirsiz hiçbir şey kafanıza giremeyecek. Sanki beyninize, sadece izin verdiğiniz şeyin içeri girmesine izin veren çok iyi bir filtre takmış gibisiniz. Bugün gerçek bir uzman gibi görüneceksiniz. Çok fazla gösteriş yapmamaya dikkat edin!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Mart 2021

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Duygusal olarak biraz kötü mü hissediyorsunuz? Sevgilinizin sizden şu anda vermeye hazır olduğunuzdan daha fazla şey bekleyeceğinden mi korkuyorsunuz? Sezgileriniz güçlü durumda. Ve bunları sevgilinizin ne hissettiğini anlamak için kullanın. Büyük olasılıkla bu kişi size bir nikah sözü vermiyor sadece eğlenmek istiyor. Siz de rahatlayın ve birlikte eğlenin!

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün aklınıza yeni ve heyecan verici bir iş stratejisi gelebilir. Eğer bir işletmenin sahibiyseniz, yeni bir piyasa planı icat edebilirsiniz. Aklınızdan geçen ilhamlara kulak verin. Önemli bir şeyin peşinde olabilirsiniz. Yatırım alanında, stok ve bonolardaki hızlı dolaşıma dikkat edin. Değerleri bir anda yükseltecek heyecan verici bir artış yaşanabilir. Bu nedenle, para kazanma konusunda çekimser davranmayın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Oğlak…

İlk izlenimlerinize güvenmelisiniz. Bugün güçlü bir sezgisel tarafınız var. Birinin gerçekleri sakladığı hissine kapılabilirsiniz. O kişiye şüphelerinizden bahsetmekten korkmayın, çünkü altıncı hissinize hayran kalacak. Ve eğer yetkili bir kişi bir şey hakkında net değilse, durumun altında yatan gerçeği ortaya çıkarmak için içgüdülerinize güvenin.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İşleri dengeye sok. Kendine o kadar odaklanmış durumdasın ki diğer insanları tamamen unutuyorsun. Şimdi biraz da başkalarının hissettiklerine odaklanma zamanı. Denge hayatının her alanında önemlidir; çünkü sağlıklı bir bakış açısıyla ilerlersin ve gerçekte olan biteni görebilirsin.Bugün sözleriniz birinin kulağına ok gibi saplanabilir o yüzden sözlerinizin etkilerine dikkat edin. Elbette bu, vermek istediğiniz mesajı gizleyip bambaşka söylemeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Sadece, bir şeyleri olduğu gibi söylediğinizde ve gerçekleri ortaya çıkardığınızda, aşırı duygusal bir tepkiyle karşı karşıya kalabileceğinizin bilincinde olun.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Değişim için çalışıp durmayı bırakın, bunun yerine aşk hayatınıza odaklanın! Neyi kast ettiğimizi biliyorsunuz. Bu, hayatınızda gerçekten dikkat gerektiren tek alan. Bunu sevgilinizden beklemenizin bir anlamı yok, her şey size bağlı. Neden romantik bir hafta sonu için uzaklarda bir yerlerde rezervasyon yaptırmıyorsunuz? Bu, ilişkiniz için harikalar yaratacak ve sadece ikinizin deneyimleyeceği eğlenceyi düşünmek hayatınıza renk katacak.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir eyleme kalkışmak zorunda kalacaksınız gibi görünüyor. Marifetlerinizi gösterin ve iş hayatınızda kendi yolunuzdan gitmeye devam edin. Cesaretli olun! İnsanların neyi ne zaman yapacağınızı söylemesine izin vermeyin. Bir kez daha alışık olduğunuz rahatlığı geride bıraktığınızı göreceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Kova…

İnsanlarla derin seviyede etkileşim kur. Odak noktanın kişisel güvenlik olduğunu fark edebilirsin. Evinin senin için özgür ve konforlu hissettiğin bir tapınak olduğuna emin ol. Anlayışı ve sabrı bütün eylemlerinle ve kelimelerinle göster. Sağlam ve istikrarlı olduğun sürece, tamamlanmış ve insanlarla daha iletişim halinde hissedeceksin.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kaynaklarını boşa harcama. En kesin ve emniyetli yolu tercih et. Seni eyleme teşvik eden kuvvetli bir güç mevcut; fakat çok da inatçı bir tutum sergilememelisin. Bu sadece senin desteğine güvenen ve inanan insanların senden uzaklaşmasına yol açar. Eski ve yeni arasında sağlıklı bir denge oluştur. Değişime ise her açıdan açık ol. Esnek bir tutum benimse.Bugün sizin tarafınızdan gelebilecek herhangi bir bencil davranış, hangi koşulda olursa olsun hoş görülmeyecek. Etrafınızdakilerin duygularını incittiğinizi fark etmemiş gibi yaparak durumu kendiniz için daha da kötü bir hale getirmeyin. İnsanlar bugün muhtemelen normalde olduğundan çok daha hassas olacak, dolayısıyla tek istediği onu dinleyebilecek ya da omzunda ağlayabileceği bir kişi olan birisini kullanmaya çalışmadığınızdan emin olun.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Dün, son üç haftanın etkinliklerini analiz etmeniz için bir fırsat olmuş olmalı! Hiç şüphe yok ki, aşk hayatınız hakkında çok önemli sonuçlara varacaksınız. Son analizinizde, bir şeylerde çok az ilerleme kaydettiğinizi görebilirsiniz. Bu elbette ki cesaret kırıcı bir şey ama görünüşler aldatabilir. Unutmayın, her şey her zaman göründüğü gibi değildir.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün ani kararlar vermemeye çalışın. Haber vermeden, telefon etmeden kapınızı çalan insanlarla birlikte dikkatinizi dağıtan bir sürü şeyle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda, tek bir şeye odaklanmanız oldukça zor olabilir. Telefonlarınızı kapatabilir veya bugünü “balığa çıkma” günü ilan edebilirsiniz. Israrcı insanların baskısı altında kalmanıza izin vermeyin. Bir söz vermeden çnce kafanızı dinlendirmek için kendinize biraz vakit ayırın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 9 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Balık…

İlk adımın karşı taraftan atılmasını bekleyerek zaman öldürme. Her şeyi hemen yapmak ve bitirmek istiyorsun; içinde bitmek bilmez bir ateş yanıyor adeta. Bu tutkuyu bekleyerek öldürme. Yapılması gereken önemli şeyler var, o halde oturduğun yerden kalk ve işe koyul. Bazı işleri başkalarına aktarabilirsin; böylece iş sürecin hızlanır.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İşine gücüne bakmak için uygun bir gün. Artan miktarda fiziksel ve duygusal enerjiye sahipsin. Pozitif bir ruh halindesin. Zorlukların üstesinden gelebileceğini hissediyorsun. Yeni bir proje başlatacak cesarete sahip olacasın; hem kişisel hem de profesyonel olabilir. Ya da fiziksel mücadelelere girişebilirsin; dağ tırmanışı veya maraton eğitimine başlamak gibi…Bugün sözlerinizde başkalarının göz ardı etmekte zorlanacağı bir yoğunluk söz konusu. Keskin bakışlarınız gerçeği hemen görebiliyor ve güçlü fikirlere sahip başkaları size ne düşündüğünü söylemek için sahneye çıktığında geri çekileceğe benzemiyorsunuz. Sırf başka birisi sizinle tamamen aynı şekilde düşünmüyor diye kendinize duyduğunuz güveni yitirmeyin. İçinizde bastırılmak yerine saygı duyulup hayran olunması gereken bir güç var.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Dahil olduğunuz bir grupla bugün rüyalarınız üzerinde bir tartışma gerçekleştirebilirsiniz. Siz ya da gruptan bir başkası romantik bir ilişki hakkında kötü bir rüya mı gördünüz? Arkadaşlarınızla bunu tartışın. Muhtemelen herkes rüyanın gelecekten haberler vermediği, ancak geçmişe dayalı bilinçaltı veya bilinçdışı korkularla ilgili olduğu konusunda hemfikirdirler. Rüyayı gören siz olmasanız bile not edin. Gelecekte faydalı olabilir.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir arkadaşınızla giriştiğiniz bazı iş girişimleri bugün biraz sallantıda gibi duruyor. Bu projeyle ilgili heves ve üzüntü arasında gidip gelebilirsiniz. Proje muhtemelen iyi bir proje ve size istediğiniz başarıyı getirecek. Bugün olan şeyleri temel alarak, geleceğiniz hakkında negatif yargılarda bulunmayın. Birkaç gün içerisinde, tekrardan hepsi hepsi ilerleme kaydedecek. Metin olun!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.