Nuray Sayarı 8 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 8 Aralık 2020

Nuray Sayarı 8 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 8 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 8 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 8 Aralık burç yorumları salı…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 8 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 8 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Salı günü, ev ve aile sorumluluklarınıza öncelik verin. Tabii ki, işiniz veya işiniz bundan zarar görmemelidir, ancak orada çok göreviniz varsa, işinizde bir miktar denge sağlamaya çalışın. Bugün, her şey (gelişim olarak) sorumluluklarınızı en iyi ve en pratik şekilde organize etme becerinize bağlı olacaktır. Bu gün, akrabalarınız ve yakın insanlarla finansal ve mülkiyet niteliğinde olan konuşmaları veya eylemleri tercih edecektir.
  • Ailenizde beklenmedik sorunlar ortaya çıkarsa, bunlar daha çok son 5-6 gün içinde çözülmemiş bir sorunla ilgili olacaktır. Hava ve ateşli burçlar altında doğanların küçük sevinçler için nedenleri olacak. Bugün orta yaşın üzerindeki erkekler eski fikirlerini veya arzularını gerçekleştirme, yakın ve uzaktaki insanlarla bozulmuş veya unutulmuş ilişkileri yeniden kurma şansı bulacaklar.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün evde veya aileniz için daha fazla iş yapmayı planlayacaksınız. Beklenmeyen bir olay, gün için bazı planlarınızı değiştirebilir. Ev hayatınızla ilgiliyse, bu gün önemli satın alımlara dikkat edin. Bu, hastalık veya ameliyat sonrası tedavi ve iyileşme için hayırlı bir gün olacaktır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Salı iş ve iş bağlantılarınızın gelişmesiyle ilgili her şey için hayırlı bir gün olacaktır. Bugün muhtemelen parayla ilgili bir sürpriz yaşayacaksınız. Bu sektörde çalışıyorsanız, mal ve hizmet satmak için bugün hayırlı bir gün olacak. Şahsen, özel duygular yaşayacaksınız. Bununla birlikte, dikkat, sözlerinizde maksimum açıklığa ve samimiyete güvenmeniz gereken bir çocuk veya gençlerle ilgili olayları veya konuşmaları gerektirecektir.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız Salı, ailenizle ilgili planların gerçekleşmesi için hayırlı bir gün olacaktır. Bugün çevrenizdeki insanlarla kolayca iletişim kurabileceksiniz. Gerekirse, önemli insanlardan anlayış veya yardım alacaksınız. Bu gün boyunca kendi çocuğunuzla veya ailenizdeki başka bir gençle ilgili ilginç deneyimler yaşayacaksınız. Aşk hayatınızın sizi hiçbir şeyle şaşırtması pek olası değil. Yapmayı planladığınız veya bugün beklenmedik bir şekilde meydana gelecek maliyetlere dikkat edilecektir.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Salı size aileniz veya işiniz için önemli olacak yeni şeylere başlamanız için fırsatlar verecektir. Ancak sevginiz veya duygusal sorunlarınız daha da kötüleşebilir. Aşkınızı veya evlilik ilişkinizi kontrol etme arzunuz bugün partneriniz tarafından hoş görülmeyecektir. Mali işleriniz, yaşadığınız sorunun veya durumun derinliğine bağlı olacaktır. Bu aşamada çözülemeyen sorunlarınız yoktur, ancak her sorunun gelişmesi için zamana ihtiyacı olacaktır. Bir arkadaşla tatsız bir tartışma, gereksiz bir çatışmaya dönüşebilir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Haziran 2020 | Nuray Sayarı Haziran ayı burç yorumları

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Koç…

Bugünlerde yaşadığınız çözümsüzlükte doğrudan bir sorumluluğunuz yok, ama bu sizi yeterince rahatlatamıyor. Daha üretken olmak istiyorsunuz. Bunun için sizi yüreklendirmesini beklediğiniz kişiler var. Onlardan bekledikleriniz bir kısmı bugün gerçekleşebilir. Size dostça davrananları ciddiye almanız, pek çok problemi çözmenizi kolaylaştıracak.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Rutininizi ve son teslim tarihlerinizi optimize etmek için alışkanlıklarınızı değiştirmenin nasıl olumlu olabileceğini fark edin. Genişletin ve sonuçlarınız daha da iyi olacaktır.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kendini beyan etmişse, bu sizinle ilgilendiklerinin bir işaretidir. Olumlu anın tadını çıkarın ve başınıza neler gelebileceğini hissedin.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İşinize sadece bir gelir kaynağı olarak bakmayın. Bunu aşk için de yapın ve kariyerinizde biriyle tanışmaya çalışın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Boğa…

Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir ve çözmekte zorlandığınız bir problemi çözmenizde imdadınıza yetişebilir. Size ulaşan bütün mesajları değerlendirmenizde yarar var. Bugün ektiklerinizi biçebileceğiniz bir gün. Bu anlamda genellikle hayal kırıklığı yaşamanıza karşın, bu defa dostluğunuz ve vefalılığınızın karşılığını göreceksiniz.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Aşırıya kaçmayın, kendinize dikkat edin ve bir şeylerin birikmesine izin vermeyin, çünkü bu daha fazla umutsuzluk hissi yaratır.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kalbiniz, aradığınız cevabı size nasıl vereceğini biliyor. Dikkatlice dinleyin ve aradığınız kişiyi bulabileceksiniz. Kendine inan.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Her taraftan yeni zorluklar çıkıyor ve insanlara meydan okumanın zor olduğunu gösteriyor. Zorluklarınıza bağlı kalın ve her şey aksın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili İkizler…

Bugün yaşadıklarınızı başka yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Size destek olan dostlarınız olacak. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ummadığınız bir davranış gösterebilir ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yaşayacağınız küçük bir kırılma geçmişi de sorgulamanıza neden olabilir. Geçmişi düşününce hayal kırıklığınız daha da büyüyecek.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Biçimli ve iyi tanımlanmış bir vücut istiyorsunuz, ancak gerçek şu ki vücudunuz zaten tüm egzersiz programlarında yeterince acı çekiyor. İyi dinlen.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kalp, yeni bir duygusal ana girmeye istekli olmalı. Hazır olmadan karışmayın.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş ve kişisel hayatı karıştırmak yok. Bunu nasıl yöneteceğinizi öğrenin ve ileriye dönük her şey çok daha iyi akacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 25 Mart çarşamba burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Yengeç…

Ben merkezci davranmanız eleştirilere neden oluyor. Bugün yine kendinize dönük olduğunuz bir gün olabilir. Oysa yaşamınızdaki gelişmeler biraz çevrenizle ilgilenmenizi zorunlu kılıyor. Parlak bir dönemdesiniz ama bunun hiç farkında değilmiş gibi davranıyorsunuz. Özel yaşamınıza ayırdığınız zaman ve enerjiyi dostlarınızdan ve işinizden esirgememelisiniz.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Çevrenizdeki dertleri unutun, onlar sadece vaktinizi ve huzurunuzu boşa harcıyorlar. Her zaman iyi şeylere odaklanın.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevgilinizle aranızdaki iletişime yatırım yapın. Bu temas olmadan sizde hiçbir şey değişmeyecek ve sorunlar su yüzüne çıkacaktır.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eve iş götürmekten ve yapman gerekenden fazlasını yapmaktan kaçının. Genellikle bu, daha düşük ücret için daha fazla çaba anlamına gelir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Aslan…

Bugün umudunuzu arttıracak gelişmeler yaşanabilir. Hayalini kurduğunuz bir haber alabilirsiniz. Bu haber yaşamınızda yeni değişikliklere neden olabilir. Olumlu değişiklikler söz konusu olduğu için ayaklarınız yerden kesilebilir. Yaşamınızdaki köklü değişiklik sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uydurmanıza rağmen biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bu büyük bir huzur ve barış zamanıdır. Suçsuzca eğlenin, çünkü buna ihtiyacınız var.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İyi bir güven ve arkadaşlık temeli olmadan duygular hayatta kalamaz, bu yüzden ötesine bakın.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Seni mutlu etmeyen şeylere teslim olma. Çok daha fazlasını hak ettiğinizi ve buna odaklanmanız gerektiğini bilin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Başak…

Size bu yakınlarda sevindirici bir haber var. Haberi aldığınızda heyecanınızı çok belli edeceksiniz. Çünkü sizini yaşamınızı baştan sona yeniden şekillendirebilecek bir haber olacak bu. Güne iyi başlayacaksınız ama akşam saatlerinde dikkatli olmanız gerekebilir. Çünkü geçmişte kalmış bir yürek sızısı bu akşam kapınızı çalabilir.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yıldızınız yakında parlayacak; korkusuz olmaya ve hayattan ne istediğinizi aramaya hazır olun.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Öz sevginizin en değerli şey olduğunu ve kimsenin sizden alamayacağını unutmayın. Her şeyden önce iyiliğini istemelisin.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Mali durumunuz bu hafta korunacak, ancak bütçenizi çok fazla zorlamamalısınız. Harcama yapmadan önce düşünün ve sonra tekrar düşünün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Terazi…

Bugün alacağınız bir daveti değerlendirebilir ve huzurlu bir akşam geçirebilirsiniz. Son günlerde bir yakınınıza bağımlı yaşıyorsunuz. Adeta kendinizi unuttunuz ve sadece onu düşünüyorsunuz. Oysa yakınınız seçtiği, tercih ettiği bir yaşamı sürdürüyor gibi görünüyor. Bugün onunla yapacağınız konuşma sizi artık kendi yaşamınıza yöneltebilir.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Belirli durumlarda nerede durduğunuzu belirleyin ve size değer vermeyenleri umursamayın. Önce sen geldiğini unutma.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sizden ve masumiyetinizden yararlanmak isteyen insanlarla ilişki kurmaktan kaçının. Aşktan daha önemli hiçbir şey yoktur.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sosyal rolünüzün farkında olun ve çalışma ortamınızda çevrenizdekileri yansıttığınızdan emin olun.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Akrep…

Önünüze atılım yapmanız için fırsatlar çıkabilir, değerlendirip değerlendirememek sizin elinizde. Uzun düşünmeye zamanınız yok, çevrenizdekilerin bu konudaki değerlendirmeleri sizi etkileyebilir. Bu gelişmenin sonu aydınlık gözüküyor. Bir yanınız maceraya atılmak istiyor, bir yanınız ise tembellik yapmak istiyor. Bugünkü seçiminiz önemli olacak.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birine zaman ayırmak için güzel bir gün, ayrıca kan bağışı yapabilir ve ihtiyacı olan insanlara yardım edebilirsiniz.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İlişkili olduğunuz kişilere baskı uygulamamaya dikkat edin. Silahlarınızı indirin ve daha hafif olun; çok fazla talep korkutucu olabilir.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Geçmişte olduğu gibi gelecek vaat eden birine bu fırsatı vererek onlara dikkat edin ve adil olun.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 6 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ekim 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Yay…

Bazen hayatı bir oyun gibi görüyor ve bu oyunu yalnız oynuyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar bir anda anlamlarını yitirebiliyorlar, insanları yok sayabiliyorsunuz. Sizi çok ilgilendiren bir gelişme, örümcek ağı gibi çevrenizi örüyor. Bugünlerde antenleriniz tümüyle açık olmalı. Yapmayı düşündüğünüz gezi, havalar soğudukça düşe dönüşüyor.

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Refahınıza yatırım yapmak için büyük bir fırsat yaklaşıyor. Kendinize değer verin.

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Çevrenizdeki iyi insanlara ve sizi destekleyenlere odaklanın. Hafif ve mutlu karşılaşmalar için güzel bir gün. Güzel bir yer seçin ve keyfini çıkarın.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Büyüyüp daha fazla alana ulaşabileceğinizi hissetmiyorsanız, bunu gerçekleştirmek için birkaç şeyi değiştirmek için iyi bir zaman.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Oğlak…

Gecenin geç saatlerinde içinizi rahatlatacak bir konuşma yapabilirsiniz. Kendinizi açmanızda yarar var. Dinlenme ve içe kapanma dönemindesiniz. Oysa ki, umut ışığınız pırıl pırıl parlıyor. Bu ışığı görmeniz için gözlerinizi aralamanız yetecek. Hayata sürekli gülmeniz ve ona kucak açmanız için sürüyle malzemeniz var.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün en az bir aile yemeği yiyin. Sevdiklerinizle oturun ve enerjinizi nasıl yenilediğini hissedin.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kalp, yeni bir duygusal an yaşamaya istekli olmalı. Hazır olmadan karışmayın.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hafiflemeye başlayın, aksi takdirde başkalarının işini yaparsınız. Gerekeni yapın ve başkalarının işini yapmayı bırakın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Kova…

Çevrenizdekilerin sorunlarıyla ilgilenmekten kendinize zaman ayıramıyorsunuz. Bugün kendinize zaman ayırmak için çokça fırsatınız olabilir. Uzakta yaşayan bir dostunuzla haberleşip, sevinebilirsiniz. Karasızlık yaşayacağınız bir gün. Bunda sizin bir suçunuz yok, çünkü çok çeşitli önerilerle karşılaşıyorsunuz. Sizin için harekete geçme zamanı.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Aptalca tartışmalardan ve çatışmalardan kaçın, bunların hiçbiri sizi gitmek istediğiniz yere götürmez. Kendi iyiliğinize odaklanın.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşkınızın durgunlaşmasına ve tazeliğini ve hafifliğini kaybetmesine izin vermeyin. Acilen denge aramalısın.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sakin olun ve nihai hedeflerinize odaklanın, sonunda onlara ulaşmaya çok yakınsınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 8 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Balık…

İnsanların onayını her konuda almak mümkün olamıyor. Siz son zamanlarda adeta böyle bir talepkarlık içinde gibi davranıyorsunuz. İnsan ilişkilerine biraz daha anlayışlı, alçakgönüllü bakabilirsiniz. Duygulu biri oluşunuz, abartılı üzüntüler yaşamanıza neden oluyor. Soğuk algınlığından yatan arkadaşınıza, ölümcül hasta muamelesi yapabiliyorsunuz.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğiniz insanları ziyaret etmek için dışarı çıkın ve birlikte iyi vakit geçirmeye çalışın, sizi daha hafifletecektir.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Daha uyumlu olun ve mümkün olduğunca romantik davranın, böylece partnerinizin gözlerinde duyarsız görünmekten kaçınırsınız.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Takım çalışması bu aşamada temel olacaktır, iyi ortaklar arayın ve kariyerinizin geliştiğini görün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.