Nuray Sayarı 7 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Temmuz 2020

Nuray Sayarı 7 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Temmuz 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 7 Temmuz 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 7 Temmuz burç yorumları salı…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 7 Temmuz 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 7 Temmuz burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Koç…

Bugün içine sinmeyen şeyleri gözardı etmemelisin. Bazı konularda gereksizlikler yaşandığını daha rahat fark edebilirsin çünkü. Etrafında olan bitene dikkat edip ters gelen şeyleri not etmek sana daha iyi gelecek. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 29 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 29 Nisan 2020

TEMMUZ AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Rüyalarını bir kenara yazmalısın. Çünkü bilinç altının sana söylemek istediği şeyler olabilir. Zihninin gerisine attığın duygusal gerginlikler kendini rüyalarda belli edebilir bu aralar. O yüzden bu konuyu gözardı etmemelisin. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda bazı şeylere daha ciddi ve yapıcı bakabilirsin. Eğer bir ilişkin varsa bu kişi ile arandaki iletişimi bir düzene koymak için kesin çabaların olabilir. Aşk konusunda ilerlemek ve bir yere varmak isteyeceksin bugün. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bu aralar bir şeylerin en iyisi olması için çaba göstermek yerine daha az masraf yapman gerekebilir. Gereksiz masraflarla kendini yormadan günü geçirmenin bir yolunu bulmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Boğa…

Bugün eksik olan bir şeyleri görüp tamamlamada başarılı olabilirsin. Baktığın bir konuda, dikkatini çeken olaylarda “bu böyle olmamalıydı” dediğin şeyler olabilir. Bunları fark etmen, değişime gitmeni kolaylaştırabilir. 

TEMMUZ AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığını ciddiye alman gerekecek. Ve bunu yaparken iyi şeylere odaklanabileceksin. Sadece kısıtlamalar ve egzersiz rutinleri değil de keyfine göre güzel gelişmeler görmen de olası. Bugün sağlığın için alacağın kararlar o kadar da can sıkıcı olmayabilir. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yeni bir insandan etkilenmen olası. Bu kişiyi tanımak için kendine zaman verebilirsin. Karşındaki bu insan sende güzel duygular uyandırabilir. Onu merak etmek ve onu tanımaya çalışmak kalbini ısıtabilir. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Gereksiz masraf yapmana sebep olabilecek şeylerle sarmalanabilirsin. Bir internet indirimi, beklediğin bir ürün… Ancak bu hislere karşı durman gerekecek. İhtiyaçlara odaklanmak daha iyi olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili İkizler…

Bir şeyleri yoluna koymak, halletmek, bütün bir gününü alabilir. Duygusal konuşmalara odaklanmaktan çok işleri bitirmeye odaklanabilirsin. Ancak günün sonunda insanlarla iletişimin tekrar gündeme gelebilir. 

TEMMUZ AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Derin nefes egzersizlerine ihtiyacın olabilir. Gün içerisinde odaklanmanı kolaylaştırmak ve vücudunun oksijen ihtiyacına odaklanmak için nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek. Bu konuları araştırabilirsin. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeylere odaklanmakta zorlanabilirsin aşk konusunda. Ancak biraz durup düşünmen gerekecek. Karşındaki insan ile iletişim sıkıntılarını gidermek için biraz daha dikkatli davranabilirsin. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda çevrendekileri düşünerek hareket etmen gerekebilir. Parasal açıdan biraz daha paylaşımcı olman gerekecek. Eğer kendine masraf yapacaksan aşırıya kaçmamak daha iyi bir tercih olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Yengeç…

Bir şeyleri gözden geçirip değişime gitmek için iyi bir gün olabilir. İçine sinmeyen konularda daha sağlam adımlar atabilirsin. Elindekilere odaklanmak ve ona göre değişimler yapmak senin için iyi olabilir. 

TEMMUZ AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İştah konularına odaklanabilirsin. Duygusal gerginliklerle yemeklere sarılmak yerine daha sakin bir biçimde yeme programı çıkarmak iştahını kontrol altına almanı kolaylaştırabilir. Sindirim sistemini çok fazla yormamalısın bugün. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hoşlandığın kişi ile keyifli gelişmeler görmen olası. Karşındaki insandan sana güzel jestler gelebilir, seni mutlu edecek durumlar yaşanabilir. Aşkta kendini dış etkilere açmak daha keyifli olabilir. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sahip olduğun şeylere şükretmen gerekecek. Evet belki eline fazla para geçmiyor olabilir. Ancak sahip olduğun diğer şeyler, parasal eksikliği atlatmanda faydalı olabilir, onları gözardı etmemelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Aslan…

Bugün başkaları hakkında neler söylediğine dikkat etmen gerekebilir. Dedikodu çok kötü sonuçlanabilir. O yüzden direkt olmak ve kimsenin arkasından konuşmamak daha iyi olacak. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 7 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Mart 2021

TEMMUZ AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kaslarını kuvvetlendirebilirsin bugün. Kaslarını çalıştıracak esneme hareketleri ve ufak egzersizler sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı bir biçimde hareket edebilmek için vücudunu kuvvetlendirmelisin. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişi ile birbirinize zaman ayıramayabilirsiniz bugün. Bu konu canını sıkmamalı. Bir süreliğine de olsa ikinizin kendi işlerine odaklanması sizin için daha iyi olabilir. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İstikrar en iyi dostun olabilir bu aralar. Bir şeylere katlanamayan kişiler olsa çoktan bırakıp gitmişti bazı şeyleri ancak senin sabrın ve emeğin, birçok şeyi yoluna koyabilecek bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Başak…

Bugünden eyleme geçmen gereken konular olabilir. Sağlıklı kararlar alarak iyi adımlar atabilirsin. Bir şeyleri ertelememeli ve bugünden yarım kalan işleri halletmelisin. 

TEMMUZ AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Vücudunun ihtiyaçlarını gidermek bir günde olacak iş değil. Bir düzen ve rutin gerektiren bir iş bu. O yüzden bugün bir şeyleri yoluna koymak için hazırlık yapabilir ve ileriyi düşünerek hareket edebilirsin. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sıkıntıları gidermek, iletişimi kuvvetlendirmek gibi konularda daha şanslı olabilirsiniz bugün. Sevdiğin kişi ile içine sindiği gibi bir iletişim kurman gerekecek. Aşk konuları daha ön plana geçebilir. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri düzene koymak sana düşebilir. Hem kendin hem de çevrendekiler için kolları sıvayabilirsin. Bazı konularda mantıklı adımlar atmak sana çok iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Terazi…

Bugün bir şeylere odaklanmakta sıkıntı çekebilirsin. Ancak işte tam da bu noktada ne kadar gereksiz şeye fazlaca vakit ayırdığını görebileceksin. Hayatında gereksiz şeyleri azaltıp önem arz eden konulara vakit ayırman gerekebilir. 

TEMMUZ AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İnsanlarla aynı şeyleri yapmak ruhunu sıkabilir. Kimsenin tercih etmediği konulara yönelebilirsin. Ancak bugün insanlarla uyumunu artırman gerekecek. O yüzden sevdiğin kişileri zihnen dışlamamalısın. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hislerinden emin olacağın bir gün olabilir. Aşk konularında daha baskın olabilirsin. Bazı şeyleri daha net görebilmen için kendinle yüzleşeceksin ve hislerini fark edeceksin bugün. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri düzene koymak senin için daha iyi bir tercih olacak. Aynı anda birden fazla şeyle ilgilenmek kafanı yorabilir. Parasal konularda bir şeyleri sadeleştirmek senin için daha iyi olacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Akrep…

Bir şeyleri düzene koymak öncelikli olabilir. Evini temizleme ve organize etme, fazlalıklardan kurtulma gibi konular önceliğin olabilir. Bugün bir elin bir şeyleri düzenlemede olacak. 

TEMMUZ AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişilere vakit ayırmak, bu pandemi günlerinde çok zor olabilir. Ancak ufak bir mesaj, bir telefon konuşması bile olsa sana daha iyi gelecek. Sevdiklerinle konuşarak gerginlikleri azaltabilir ve stresi hafifletebilirsin. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Gerçeklerin açığa çıkması korkutucu olsa da sana iyi gelebilir. Hislerin belli olması, kimin nerede durduğunu görmek aşkta atacağın adımları kesinleştirecek. Değişimden korkmamalısın bugün. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Para harcadığında dünyanın sonu gelmiş gibi hissetmen normal olmayabilir. Bu duygusal gerginliğin temeline inmen gerekecek. Parasal konulara daha rahat odaklanabilmek için kafandakileri görmen gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Yay…

Pratik olmaya özen göstermelisin. Aklına geleni yapabilmek için farklı yollar bulman gerekebilir. Pratik kalmak ve bir şeyleri gözünde büyütmemek sana daha iyi gelebilir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Temmuz 2020

TEMMUZ AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişilerin sağlığına odaklanabilirsin. Onların daha iyi olması için bir harekete girmen olası. Ev temizliği, iyi bir yemek ve güzel aktiviteler sevdiğin kişilerin sağlığı için iyi gelebilir. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişi ile konuşurken bir şeyleri ciddiye alman gerekebilir. Espriyle geçiştirilen bazı şeyler canınızı sıkabilir bugün. O yüzden birbirinize karşı nazik ve ciddi olmalısınız. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kafana göre bir şeyler yapma günleri geçmiş olabilir. Parasal olarak planlı programlı hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Kendine bir bütçe ayırıp bu bütçede kalabilir, daha iyi bir güne odaklanabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Oğlak…

Etrafındaki insanlarla mantıklı ve güzel konuşmalar yapabilirsin bugün. Çevrendeki kişilerle uyumunu artıracak durumlar yaşanabilir. Hatta onlara konuşmalarında yol gösterip sağlam çıkışlarda bulunmak, kendi sınırlarını netleştirmeni de kolaylaştırabilir. 

TEMMUZ AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini daha iyiye teşvik etmen gerekebilir. Sağlıklı beslenme konuları, bol bol su tüketme ve egzersiz yapma gibi konularda kimse seni koltuğundan kaldırmayacak. Bugün bunu yapan sen olmalısın. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hoşlandığın birisi varsa eğer ona karşı hislerini açabilirsin. Karşındaki insanın hislerini görmek isteyebilirsin. Cesur bir adım atmak mutluluk konusunda sana bir dürüstlük ve aydınlık getirebilir. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Etrafındaki insanlar bir şeyleri fazlaca abartıyor olabilir. Sürekli olarak onlara hesap vermek zorunda hissedebilirsin. Bugün maddi bağımsızlığın için sağlam bir adım atabilir ve kendince gelişmeler yaşayabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Kova…

Kafanı bir işe vermekte zorlanıyorsan o zaman duygusal gerginliklerin temeline inmen gerekebilir. Etrafında olan bitenlerin seni ne yönden etkilediğini görmek, bu konularda daha sağlam hareket etmeni sağlayabilir. 

TEMMUZ AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yediklerine özen gösterip bol bol su tüketmen gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin. Sindirim sistemini gereksiz yere yorabilecek işlenmiş gıdalardan uzak durup vücudunun ihtiyaç duyduğu besinleri tüketmen bugün senin için önemli olacak. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında bir şeylerin sakince ve istikrarlı bir biçimde ilerlemesini isteyebilirsin. İşte bu hislerini karşındaki insana aktarabilmelisin. İçinden bir şeyler bekleyip susmak sana yaramayabilir. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyler seni zorlamış olabilir. Ancak şimdi geçmişte yaşananlara bakmak değil, geleceğe odaklanmak daha önemli olacak. Kendine bir bütçe ve hedef koyarak güne başlamak sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 7 TEMMUZ 2020 SALI

Sevgili Balık…

Etrafındaki insanlarla konuşurken sana karşı çıkıldığını hissedebilirsin. Senin düşüncelerine karşı duranların kalbini kazanmak için gereksiz bir çabaya girebilirsin. Bırak onlar seni kazanmaya çalışsın bugün. 

TEMMUZ AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kişisel bakım konularına özen göstermek kendine gelmeni sağlayabilir. Kendine göre bir gün geçirip hijyen ve bakıma odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişimin gereksiz konularla dallanıp budaklandığını görmen olası. Bu konuda bir açıklık ve sadelik oluşması için ilk adımı senin atman gerekecek. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeyler daha kolay gelişebilir. Maddi olarak kendini daha rahat hissedebilirsin. Hayatında bir şeylerin yoluna girmeye başladığını görmen olası bugün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.