Nuray Sayarı 7 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Mart 2021

Nuray Sayarı 7 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Mart 2021

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 7 Mart 2021 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 7 Mart burç yorumları pazar…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 7 Mart 2021

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 7 Mart burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Pazar günü, öz saygınız büyük ölçüde görünüşünüz, nasıl göründüğünüz ve başkalarının etrafınızdaki varlığınıza nasıl tepki vereceği ile belirlenecek. Bugün giysilerinize ve kendi ışıltınıza sıcaklık ve ışık yaymak iyi olacak. Bugün sorumluluklardan kaçmayın. Başkalarının taahhütleri ve görevleri ile kendinizi zorlamayın. Rahatınız önemlidir ve günlük sorumluluklarınızı yerine getirmek bunun bir parçasıdır. Ama sadece yükümlülükleriniz, sadece sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Arkadaşlarınızın yardıma ihtiyacı varsa, onlara yardım edin, ancak işlerine karışmazlarsa, onların sorumluluğu onlar olmalıdır. Bugün, sorumlulukları doğru bir şekilde dağıtmak ve sizin ve başkalarının sorumlulukları arasında katı sınırlar belirlemek önemlidir. Pazar günü, mali veya maddi işlerinizle ilgili çeşitli haberlerin veya olayların keyfini çıkarabilirsiniz. Genel olarak, bugün neşe, toplantı veya toplantıları kaçırmayacaksınız. Bu günün hayatınızda özel bir anlamı var ve umarım anlamını doğru anlarsınız.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Pazar günü eylemlerinizde tembellik veya sorumsuzluğa izin vermemeniz gereken önemli bir gün olacaktır. Yararlı ve ilginç insanlarla yapılan toplantılar ve sohbetler size önemli bilgiler getirecek, ancak bunlar daha fazla doğrulanması gerekecek. Bu günün olayları, hafta içinde yaşadığınız çeşitli olayları düşünmenize neden olacaktır. Bugün planlı bir geziye çıkabilir veya gelecek hafta için bir tane organize edebilirsiniz.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Pazar günü ailenizden veya diğer akrabalarınızdan yakın ve uzaktaki insanlarla sosyalleşmenin tadını çıkaracaksınız. Bu, aile kutlamaları, nişan veya düğünler için hayırlı bir gün olacak. Bu gün ilginç bir deneyimle hatırlanacak. Birçoğu kişisel aile bütçesindeki paradan veya bu konuda iyi haberlerden memnun olacak. 35 yaşın üstündeki kadınların bu gün için önemli beklentileri olacak, ancak bunların hepsi geçen hafta yaptığınız eylemlerinize, konuşmalarınıza ve kararlarınıza bağlı olacaktır.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, bugün bazı bitmemiş görevlerle uğraşmanız gerekecek ve bu sizin için hoş olmayacak. Başkalarının eylemlerinde size yardımcı olmayacak bir bahane arama eğiliminde olacaksınız. Boğa, Oğlak veya Başak burcu temsilcileriyle ilişkilerinizde daha dikkatli olun. Bu gün hoş bir sohbet veya bir kadınla buluşma ile hatırlanacak. Bu, aile veya ev planları geliştirmek için önemli bir gündür, bu nedenle zamanınızı bunlara doğru şekilde odaklayın.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Pazar günü günlük işlerinizde pratik eylemlerle başarıya ulaşabileceksiniz. Bugün birçok yönden şans sizin tarafınızda olacak, ama onu kötüye kullanmayın. Gerilim zamanlarında aceleci davranma tehlikesi olduğu için sabırsız olmayın. Bugün çalışıyorsanız, müşterileriniz veya iş arkadaşlarınızla çatışmalardan ve gerginliklerden kaçının. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan çocuklar, sizden daha fazla ilgi ve bağlılık gerektirecektir.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Koç…

Duygularını ifade etmek senin için bazen zor olabiliyor. Huzurlu bir yaradışılın var, bu yüzden işler yolunda gitmediğinde ya da birileri seni üzdüğünde konuşmaktan çok, sessizleşme ve yalnız dolaşma eğilimine sahipsin. Normalde bu durum senin için bir olay oluştursa da, bugün farklı bir gün! Kozmik enerji iletişim konusunda bugün sana yardım edecek ve kendini çok iyi bir şekilde ifade edebileceksin. İnsanlar seni daha iyi anlayabilecekler.

MART AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Kendinle Yüzleşeceksin”

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini kolla. Belli ki dikkatini odaklaman gereken şeyler var. Neyse ki, duyguların her zamankinden daha sabit ve böylece kendini hislerinle bağlantılı hissediyorsun. Doğrusu, bugün kendini bulutlarda bulabilirsin ve atmosferin bu kısmında gezinirken bir sorun yaşamayacaksın da. İnsanlar ise sana tavsiyelerini almak üzere gelebilir.Aniden bir kaya önünüze düştüğünde dengenizi sürdürmek zordur. Konuyu çözümlemek düşündüğünüz kadar zor değildir, çünkü bu kaya size bir hediye olarak da düşmüş olabilir. İlk başta sizi biraz şok etmiş de olsa, bu sürprizin içinde önemli bir mesaj da olabilir. Olay mesajın ne olduğunu anlamaya çalışmakta…

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, muhteşem sarayları ziyaret edip sonsuz ve tamamen özgür ve zamansız bir aşkı tatmak için dünyanın dört bir yanına bir yolculuğa çıkma şansınız olabilir! Hatta belki Disneyland sizi bekliyor olabilir! Fakat şimdiye kadar tecrübelerinizden öğrendiniz ki, böyle şeyler sadece masallarda olur.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çevrenizde avantajlı bir sürü değişim olabilir. Yeni işler, size taşınacağınız yerdeki komşularınızı ya da yaptıracağınız bazı gerekli tamiratlarla ilgili yeni kapılar açabilir. Haberleri aktarırken arabada veya telefonda uzun zamanlar harcayabilirsiniz. Heyecan verici bir pozisyon fırsatı yakalayabilir ya da size yakın biri mail veya telefon yoluyla size ulaşabilir. Gününüz güzel geçsin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Şubat 2022 | Nuray Sayarı Şubat ayı burç yorumları

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Boğa…

Duygusal açıdan iyi hissediyor olabilirsiniz, ancak bir şeyler içinizi kemiriyormuş gibi bir duyguya kapılabilirsiniz. Kendiniz için güvenli ve korunaklı bir ortam yaratma çabalarınız içinde hareket kabiliyetinizi ve özgürlüğünüzü kısıtlamış olabilirsiniz. Kendinizi gittikçe daha sıkı bağlamışsınız ve şimdi de dilediğiniz zaman kalkıp gitmekte zorlanıyorsunuz.

MART AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Anlayışlısın”

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini kullanışlı bir hale getir; öylece oturup hiçbir şey yapmamaya kendini teslim etme. Şu aralar, parmağını bile kıpırdatma zahmetine girmene gerek olmayan harika dönemlerden bir tanesi. İyi ve pozitif hissediyorsun. Yapmak istediğin şeyler için gerekli özgürlüğe de sahipsin. Öyleyse işleri batırma. Bu enerjiden faydalanmak için kalk ve bir şeyler yap.Aniden bir panik yaşanabilir ve gününü ele geçirebilir. Birkaç gün için, bazı planların ince ipliklere bağlı ve bu sebeple düşmek üzere olduğundan, tehlike çanlarının çaldığını duyabilirsin. Bugün yaşam donanımların, acil tamir ve bakım için seni çağıracak. Fakat dikkat et elinde kalmasınlar; bu donanımlara çok da fazla asılmadığından emin ol!

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, oldukça kısıtlayıcı bir gün olacak. İçsel hedeflerinize rağmen, gündelik hayatta ortaya çıkan küçük sorunlarla ilgilenmeniz için gerçekliğe ihtiyaç duyacaksınız: Biraz daha gerçekçi olmak ya da gerçek dünyanın gerçekleriyle yüzleşmek. Bu burçta doğduysanız, yapacak bir şeyiniz yok.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çevrenizdekilerin bugün kafası karışık olabilir bu yüzden bilgi aktarırken açık olma konusunda çok insaflı davranmak isteyeceksiniz. Buna tüm sözsel etkileşimler, elektronik veya yazılı uyarılar dahil. Her seferinde, söylediğiniz şeyde açık olmaya çalışın. İnsanlardan söylediğiniz şeyi tekrar etmelerini isteyin ki herhangi bir yanlış anlaşılma veya zaman israfı olmasın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili İkizler…

Durmaksızın dünyanızdaki her şeyi sakin ve dengede tutmaya çabalarken, en önemli şeyi yani kendinizi unutuyor olabilirsiniz. Emin olun, bu aralar ihtiyacınız olan ilgili görüyorsunuz. Yeri geldiğinde söylenmesi gerekenleri söylemek için daha girişken bir tutum sergilemekten korkmayın. Unutmayın ki dengeli olmanın bir parçası da pasif olduğunuz ölçüde aktif de olmak demektir.

MART AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Kendin İçin Bir Şeyler Yapıyorsun”

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini iyi hissedeceksin. İnandığın bir şeyle uğraşmak isteyebileceğin bir gün. Hem seni inançlı hem de cesaretli kılacak bir etkenin enerjisi mevcut. Mucizeler, onlara inandığın takdirde var olur. Bırak hayalperest zihnin çalışsın. Yeni ve geleneksel olmayana odaklan. Zaman hızlıca akıyor ve değişiklikler geliyor.Anahtarları koyduğunuz yeri unuttuğunuzda ve yanlışlıkla kurutma makinesine yeni yıkanmış çamaşırlarınızla birlikte çamaşır deterjanı koyduğunuzda muhtemelen kendinizi sersemin teki gibi hissedeceksiniz. Zihniniz dört bir yana uçuşuyor, bu yüzden de başladığınız bir şeyin sonunu getirmek sizin için kolay olmayabilir. Buna çok fazla takılmamaya çalışın. İçinizden gelmeyen bir şeye kendinizi zorlamaya çalışmayın ve yalnızca akışına bırakın.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, koruyucu meleğinize veya Yüksek Güç’e ulaşmak için iyi bir gün. Çevrenizde pozitif ve canlandırıcı bir enerji hissedebilirsiniz. Bu, sevgi dolu manevi rehberlerin varlığına işaret ediyor olabilir. Meditasyon yapmak veya dua etmek için biraz zaman ayırmaya çalışın. Şu anki hayatınız için size yol gösterebilecek bir ilham kaynağı olabilir. Huzurun ve sevginin kalbinize nüfuz etmesine izin verin.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Zihniniz entelektüel uğraşlara yönelecek gibi görünüyor ve bunları sorgularken fazlasıyla meşgul olacaksınız. Fakat bugün, beyniniz çok hızlı çalışıyor ve merakınız üst düzeyde diğer işler yapılmayı beklese de bu isteğe karşı koyamayacaksınız. Kitaplar, videolar, web siteleri ve konuyla ilgili herhangi bir bilgi düşüncelerinizi besleyecek. Arkadaşlarla sohbet etmek de ilgi çekici olabilir. Keyfini çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Yengeç…

Duygusal bir çöküntü mü yoksa muzaffer bir aydınlanma mı yaşadığına karar veremediğin günlerden birindesin. Pozitif bir sonuç almaktan emin olmak adına, kendini ve başkalarını çok ciddiye almadığına emin ol. Günün herkes üzerinde heyecanlı ve gergin bir hava yaratması söz konusu. Dikkatsizce yapılan küçük bir hamle bile bir felakete yol açabilir. Tansiyon düşürmek için elinden geleni yap; onu besleme.

MART AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Çabalarının Karşılığını Alıyorsun”

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini müziğe ve sanat dallarına verebileceğin bir gün. Hep yaratıcı bir tarafın olmuştur; ve bugün bu tarafını göstermeye karar verebilirsin. Bir enstrüman çalabilir veya şan dersi alabilirsin. Belki de yazmak ve çizim yapmak ilgini çekiyordur. Kendi yeteneklerin konusunda yeterli güvene sahip değilsen, başka birinin performansını seyretmeye gidebilirsin. Bir müzikale veya tiyatroya git.Aniden ve beklenmeyen bir olay bugün partnerinizle geçici olarak ayrılmanıza neden olabilir. Olaydaki karmaşıklık ve karşı tarafın bundaki rolü sizi gün boyu rahatsız edebilir. Bunun nedenleriyle ilgili bazı şüpheleriniz var. Bu durumda, onunla konuşmak ve bu şüphelerinizi kafanızdan atmanız iyi olacak. Bu düşüncelerin (kısa bir süre için bile olsa) aklınızda durmasına izin vermek, ilişkiniz için ciddi zorluklar yaratabilir. Bu durumu hemen çözün.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, rahatlamak için iyi bir gün. Biraz sosyalleşmek için zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bazı düşüncelerinizi ve hayallerinizi paylaşmanız için yakın bir arkadaşınızı öğle yemeğine davet edin. Sizi önemseyen biriyle vakit geçirmek daha iyi hissettirecek. Ayrıca sevgilinizle evde tembel bir akşam geçirme fikrine de sıcak bakabilirsiniz. Birlikte basit şeyler yapın: bir film izleyin, konuşun ve sarılın.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çok fazla para harcayıp, öte yandan da çok fazla biriktiriyor olabilirsiniz. Şu çok açık ki, eğer sonsuz bir hüzünden ziyade mutluluk bulmak istiyorsanız, hayatınızda bir denge olmalı. Bu çok ilginç bir olay, sanki vücudunuzla ilişkiniz kesilmiş gibi. Fakat, dengeyi sonunda bulacağınız yer yine vücudunuzda gizli: Onu kesinlikle mental olarak bulamazsınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Aslan…

Doğuştan gelen yaratıcılığınızı bugün yeni şeyler yaratmak için kullanın. Bu durum her zaman bir projenin son halini almasına yaramaz ama bir işe, projeye ya da probleme yaklaşırken yeni ve inovatif yaklaşımlar geliştirmemizi sağlayabilir. Bir çok yolla keşfedebileceğiniz bu özelliğinize güvenin. Çocukken burcunuza sahip kişiler, keskin düşünme ve yaratıcılık yeteceği ile bilinirler. Bu iki özelliği bir bütün haline getirerek durdurulamaz bir araç yaratabilir, neredeyse her şey için bir çözüm bulabilirsiniz. “Keskin düşünme ve yaratıcılık yeteneğiniz ile tanınıyorsunuz. Bu iki özelliği bir bütün haline getirerek durdurulamaz bir araç yaratabilir, neredeyse her şey için bir çözüm bulabilirsiniz.

MART AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Yeni Fikirlere Açıksın”

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini ifade etmek için farklı bir araç bulabilirsin. Yaratıcı bir aktiviteyle eğlenceli bir deneyim gerçekleştirebilirsin. Mesela bir kısa hikaye ya da şiir serisi yazabilirsin. Ya da piyanoda küçük besteler yapabilirsin. Hatta şarkı söyleyebilir; stand up komedisi bile yapabilirsin! Yaratıcı ilham perilerin iş başında. Onlara kulak ver. Sonuç olarak keyifli ve güzel bir şeyler elde edebilirsin.An itibariyla yoğun bir iletişim rüzgarı esebilir. Bir gün içinde onlarca e-posta alabilirsiniz. Ve bir sürü ziyaretçiniz olabilir! Sizi sekteye uğratacak hiçbir şeye elinizden geldiğince izin vermemeye çalışın. Bugün bitirmeniz gereken işlerin bir listesini oluşturun. Kendinize bir yol çizebilirseniz, gün içinde bazı bölünmeler dahi yaşasanız, kısa süre içinde her şeyi rayına oturtacaksınız.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, kendinizi şarj etmek ve hayatınız hakkında iyi hissetmeniz için harika bir gün. Gezegensel enerjiler, şansınızı ve ruh halinizi yükseltiyor. Sevdiklerinizle bir şeyleri kutlamak, aile üyeleriyle özel bir buluşma planlamak isteyebilirsiniz. Ya da özel biriyle romantik bir akşam organize edebilir ve muhteşem bir gece geçirebilirsiniz. Bugünü evde televizyonun önünde oturarak harcamayın. Dışarı çıkın ve biraz eğlenin!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 6 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Mart 2021

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yıldız haritası bugün finansal anlamda size talih kuşu konacağını gösteriyor. Bu harika bir haber tabii ki ancak henüz kutlamasanız iyi olur. İkramiye alarak veya maaşınız yükselemesi ile kazancınız bir şekilde artacak gibi görünse de, para hemen gelmeyebilir. Şu andan itibaren hayatınıza yine olduğunuz gibi devam edin, tabii ki bir şeylerin yakında düzeleceğini bilmenin verdiği haz ile.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Başak…

Duygusal olarak bugün biraz keyifsiz hissedebilirsiniz. Sizin tarafınızda olduğunu düşündüğünüz insanların ihanetine uğramış olmanız muhtemel. Birdenbire kafalarını farklı bir yöne çevirdikleri için yapayalnız kaldınız. Boşverin şimdi kaç kişinin sizi desteklediğini; siz zaten ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz muhteşem bir manevi güç rezervine sahipsiniz. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

MART AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Kontrolcüsün”

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini savunmaya kararlısın. Açık ve özgün bir iletişim kurma modunda olacaksın. İnsanlara ne istediğini belli edebileceğin güzel bir gün. Hem profesyonel hem kişisel yaşamlarında hak ettiğin şeyler talep etmekten korkma. Lideri oyna ve yapılması gereken tartışmaları başlat. Utangaçlığın sırası değil!Annenizin etkisi bugün aklınızda olabilir. Annenizin geçmişte ve günümüzde nasıl düşündüğünüz, hareket ettiğiniz ve hissettiğiniz üzerinde muazzam bir etkiye sahip olması muhtemeldir. Her burç için, karşıt bir burç vardır. Sizin için Başak, karşıt burcunuz Başak. Eğer anneniz karşıt burcunuza mensup ise, çatışma ve yanlış anlaşılma daha kolay meydana gelebilir. Onu ve ilişkilerini anlamanıza yardımcı olmak için bugün onun burcu hakkında bilgi edinmek için zaman ayırın.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, romantik bir kaçamak yapmak için güzel bir gün. Sevgilinizle şehir merkezine gitmek isteyebilirsiniz. Bazı güzel manzaraların ve rutininizin dışına çıkmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Birlikte bir dağ yürüyüşü ya da hareketli bir şehri ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği yiyin ve bir konserine katılın. Ya da hiç birini yapmayıp sadece şehirdeki mimariyi hayranlıkla seyretmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çok yaratıcı bir kişiliğe sahipsiniz, neden bunu ev ortamınızı güzelleştirmede kullanmıyorsunuz? Biraz zaman ayırma ve parayla yapabileceğiniz çok şey var. Basitçe evinizdeki dağınıklığı toplamakla başlayabilirisiniz. Ondan sonra, bazı özel dokunuşlar uygulayabilirsiniz. Mutfağa yeni bir halı atıp, tezgaha dekoratif bir tabak koyabilir, salonunuzu eski siyah beyaz aile fotoğraflarınızla süsleyebilirsiniz. Bu aradığınız dekoratif görüntüyü size sağlayacaktır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Terazi…

Doğuştan gelen spiritüel bir yatkınlığınız var ve bugün özellikle böyle hissediyor olabilirsiniz. Meditasyon grupları ve çeşitli dünya dinlerinin kutsal çalışmaları ilginizi çekebilir. Ayrıca fazlasıyla psişik hissediyor olmanız muhtemel ve gerçek anlamda gerçekleşen bazı önsezilerle karşılaşabilirsiniz. Bugün psişik yeteneklerinizi eğitmek ya da kendinizi falcılıkta ya da Tarot kartlarında denemenin tam zamanı.

MART AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Geçmişe Perde Çekiyorsun”

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini geliştirmeye oldukça düşkünsün ve istendiğinde, asla fiziksel ve duygusal sağlığa dair ürettiğin son teorileri paylaşmaktan çekinmiyorsun. Muhtemelen şişe şişe vitamin hapları ve fitness dergileriyle dolup taşan bir dolabın var. Bugün ise çevrende egzersiz ve diyet konusundaki bilginden çok yararlanabilecek biri var. Bu kişiye terapistlik, doktorluk veya holistik sağlık praktisyenliği yapabilirsin?An itibariyla klonlanmanız gerekiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Muhtemelen o kadar yoğunsunuz ki gece uyumaya bile yeterince vakit ayıramıyorsunuz. Şu anda programınızı aktivitelerle ve sorumluluklarla fazla doldurmamanızda fayda var. Biraz dinlenmek için zaman ayırın. Kendinizi o kadar çok zorlarsanız, piliniz bitebilir. Buna meydan vermemek için kendinize daha nazik yaklaşmalısınız.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, kalbinizde şiirselliğin ortaya çıkacağı bir gün olacak. Kendinizi yaratıcı bir kişi olarak görmüyorsanız bile, bugün ilham periniz yanınızda olacak. Sevgilinizi özel aşk sözleriyle baştan çıkarmaya karar verebilirsiniz. Romantik bir not yazabilir veya içten bir konuşma planlayabilirsiniz. Bu ince, nazik yönünüzü ifade etmek ve bunu daha spiritüel bir şekilde paylaşmak hissedeceksiniz.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yeni projeler planlamak için harika bir gün. Beyniniz çok hızlı çalışıyor ve düşüncelerle dolu durumda. Bu da onun ne kadar faydalı bir kaynak olduğunu kanıtlıyor. O an kullanamadığınız fikirleri bir kenara yazın ki sonra unutmayın. Kitaplar, dergiler, internet ve aynı zamanda insanlarla diyalogda olmak sizin için ilham kaynağı olabilir. Gününüz güzel geçsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Akrep…

Bugün başkalarının dramıyla uğraşmadan önce kendi sıkıntınızı biraz atmalısınız ki denge ve uyumu teşvik edebilesiniz. Kaygılarınızı dışa vurabileceğiniz, birkaç yastık yumruklayabileceğiniz ya da binanın etrafında birkaç tur koşabileceğiniz stabil bir bölgede kendinizi güvenceye alın. Stresinizi bir defa attınız mı günün sizi bekleyen maceralarına tazelenmiş bir zihinle katılabilirsiniz.

MART AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Duyguların Yerine Mantığını Kullanmalısın”

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini yazı alanında deneyebilirsin. Böylece düşüncelerini ifade edebilir; yalnızlık veya üzgünlük gibi duygularını yapıcı sonuçlara kapı aralayacak şekilde dışarı akıtabilirsin. Şiir ve yaratıcı kurgu, yıllardır tam da bu sebeplerle kullanılıyor. Eğer yazmak seni bazı şeylerden kurtarıyorsa, bugün yine buna sarılabilirsin. Kendini bırak ve düşüncelerin kağıda dökülsün; gramer ya da imla hatalarına bile takılma. Bunları sonra düzeltirsin. Bu aktivitenin ne kadar keyifli olduğunu görünce şaşıracaksın.Arabulma ve uzlaştırmada uzman birisiniz. Ama bu özelliğinizin olumsuz da bir yanı var, insanlar yardıma ve tavsiyeye ihtiyaç duyduğunda ilk önce sizin kapınızı çalıyorlar. İnsanların hayatını iyileştirmek için çözümler bulmak sizin benzersiz özelliklerinizden biri ve bu özelliğinizi kullanma zorunluluğu hissediyorsunuz. Çevrenizdekiler, sadece nasıl yapılacağını değil neler yapılacağını da sizden duymak istiyor.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, sahne sanatçısı modunuzda olabilirsiniz. Sizinle aynı burca sahip bir sürü ünlü aktör, avukat ya da politikacı var. Bu, sizi dinamik bir karakter yapan aslan enerjisinden kaynaklanıyor! Bugün bu yönünüz ön planda olabilir. Bir çeşit sunumlar yapabilirsiniz ve enerjiniz de olumlu tepkiler alacak. Ya da eğlenceli veya etkili insanların olduğu sosyal bir etkinliğe katılabilirsiniz, cazibeniz burada da insanların ilgisini çekmeyi başaracaktır.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çoğu insan konu hakkında bilgisi olan diğer insanların onlara söyledikleriyle düşüncelerini şekillendirir. Belli başlı fikirler entelektüeller arasında bile moda olabiliyor. Bugün böyle bir şey için hiç sabrınız yok. Aslında, sahte entelektüelleri şaşkına çevirmek için kaba bir dil kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat şaşıracak gibi değiller. Size sadece burun kıvırıp ve kaşlarını çattıktan sonra arkalarını döneceklerdir. Bir çizgi film açın, size iyi gelecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Yay…

Doğuştan bir yenilikçi olma özelliğiniz bugün ortadan yok olmuş gibi görünüyor. Aslında, otomatik olarak gerçekleştirebileceğiniz rutin görevlerin dışında bir şey yapmak istemeyebilirsin. Sadece düşük vücut ritminizden muzdaripsin, bu yüzden tembel bir serseriye dönüştüğünüzü hissetme tuzağına düşme. Bugün ve yarın dinlenirsen, yarın her zamanki enerjik ve yaratıcı kendin olacaksın. Bu akşam takip ettiğin dizileri izle ve bugünü unut.

MART AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Tepki Gösteriyorsun”

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini geliştirmekle ilgilenmeye başlamış olabilirsin. Şu anda, göksel enerjiler hayatında daha iyi bir düzen oluşturma gereksinimini vurguluyor. Belki dini inancını geliştirmelisin. Ya da spiritüel bir konsept veyahut bir felsefe sana rehberlik edebilir. Mevcut kaygılarının bazılarına karşı farklı bir bakış açısı benimsemelisin. Eğer bu yüksek rehberlik teklifine açık olursan kaotik enerji de uçup gidecektir!An itibariyla arı gibi meşgul olabilirsiniz. Belki bir aile toplantısına hazırlanmaya çalışıyorsunuzdur. Her şeyi kendi başınıza halletmeye zorlamayın kendinizi. Aile üyelerinizden ya da arkadaşlarınızdan yardım alın biraz. Ya da çok fazla hazırlık yapmaya giriştiyseniz, orta kararda bir şeyler yapmaya çalışın. Belki de böyle abartılı bir eğlence düzenlemenize hiç gerek yoktur. Ayrıca her tarifi sil baştan pişirerek de kendinizi gereksiz yere yoruyor olabilirsiniz!

Bu da ilginizi çekebilir!  20 Eylül hangi burç oluyor| 20 Eylül burcunun yükseleni

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, iş ve finansla ilgili konularla uğraşmanız gerekebilir ve bu durum birazcık göz korkutucu olabilir. Bir yığın bitmemiş işiniz m var? O halde paçaları sıvayın, işleri hallettikçe kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu eski işlerinizi halledince, hayatınızda yeni fırsatlar için yer açıldığını göreceksiniz. Ancak, sonraki günlerde sevgilinizle ilgili ekstra çaba göstermeniz gerekiyor, onu sonsuza dek ihmal edemezsiniz.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yeni iş projeleriniz henüz hazır değil. Biraz daha zamana ihtiyacınız var. Eğer biri size “4 ay daha bekleyin” derse, sinirlenebilirsiniz. Projelerinizi doğru bir şekilde başlatmak istiyorsanız, bu zamana ihtiyacınız var. Bu hazırlık süresi canınızı sıksa da, inanın netice almanız için bu çok önemli.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Oğlak…

Dün gece olması gerekenden çok daha geç bir saatte eve dönmüş ve bu yüzden yorgun, bitkin hissediyor olabilirsiniz. Vitamin alın ve ayılmak için kahve içmeyin. Zihninizi temizlemek için temiz havada yürüyüşe çıkıp endorfin salgılayın ve enerjinizi yükseltin. Bu, normalde olduğunuz gibi bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır. Bundan sonrası için tavsiyemiz: gece geç dönmeler alışkanlık haline gelmemeli!

MART AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Günün Mottosu: “Hatalarını Telafi Ediyorsun”

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İletişim hızının arttığını fark edeceksin. Güne hız enerjisi hakim; öyle ki telefon aramaları, e-postalar, toplantıları ve görevler peşini bırakmayabilir. Önemli detayları hatırlamakta zorlanabilirsin. Listeler yaptığından ve hatırlatıcı notlar aldığından emin ol ve bunları ulaşılabilir yerde bulundur. Aklın fikirlerle dolu. Bu sebeple birinden ötekine atlayabilirsin ve küçük detayları kaçırmak kolay olabilir.Dün gece olması gerekenden çok daha geç bir saatte eve dönmüş ve bu yüzden yorgun, bitkin hissediyor olabilirsiniz. Vitamin alın ve ayılmak için kahve içmeyin. Zihninizi temizlemek için temiz havada yürüyüşe çıkıp endorfin salgılayın ve enerjinizi yükseltin. Bu, normalde olduğunuz gibi bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır. Bundan sonrası için tavsiyemiz: gece geç dönmeler alışkanlık haline gelmemeli!

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yaratıcılığınız bugün artıyor. Aklınız muhtemelen saatte bin km hızla çalışıyor. Gelecekteki projeler için yeni fikirler ortaya çıkıyor ve günün bir bölümünü onları denemekle geçireceksiniz. Sevgi ve romantizm aklınızda da olabilir, ancak gün boyunca sevgiliniz/eşinizle temasınız sınırlı olabilir. Mümkünse romantik bir akşam planlayın. Yorucu bir güne böyle sonlandırmak mükemmel olacak!

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hayatınızın giderek dengesiz bir hale büründüğünü hissediyorsanız, bugün bazı değişiklikler yapmanın tam zamanı. Zamanınızın çoğunu başkalarına yardım etmekle ve kendinizi boş vermekle geçiriyorsunuz. Eğer bu hızda devam ederseniz, kendi kendinizi mahvedecek ve artık diğerleri için de faydasız hale geleceksiniz. Her gün yarım saat veya 1 saati yalnızca kendinize ayıracağınıza söz verin. Böyle bir zamanınızın olmadığını söyleyebilirsiniz fakat biz de diyoruz ki bunu yapmanız şart.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Kova…

Doğrudan sizin eseriniz olan bir şey için bir başkasının övgüleri toplamasına izin verip gölgede kalmak yerine, ait olduğunuz yere yani sahneye çıkın. Çalım yaparak yürümekten ve benliğinizle gurur duymaktan çekinmeyin. Normalde bu şekilde davranan insanları yüzeysel ve benmerkezci olarak gördüğünüz için muhtemelen onlardan uzaklaşırsınız. Ancak, bilin ki, siz çok daha derin ve daha duyarlı birisiniz. Olduğunuz kişiyle gurur duymalısınız.

MART AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Çevreni Genişleteceksin”

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini fantezilerine ver ve yaratıcı yönünü konuştur. Sanatla uğraşmak, şarkılar söylemek için harika bir gün. İçinin derinlerinden bir yerden bırak o yaratıcı enerji gelsin ve kendini bu hazineyle şaşırt. Günün organizasyon eksikliği ve değişkenliğinin seni olumsuz etkilemesine izin verme. Hayaller ve dileklerle kendini ayakta tutabilirsin.Altıncı hissiniz on ikiden vuracak, bu yüzden içgüdülerinize her daim güvenin. Muhtemelen kuracağınız muhteşem bir ortaklık sayesinde bu aralar tam da geliştirmeyi düşündüğünüz o planı geliştirme fırsatı bulacaksınız. Sizin ve ahlaki değerleriniz için büyük önem teşkil eden şeylerden uzaklaşmayın. Cevap tam önünüzde duruyor, bu yüzden onu uzaklarda aramanıza hiç gerek yok.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, insanlar sizi her zamankinden daha kafası karışık ve dalgın bulacaklar. Neler oluyor? Bunu açıklamak için çok erken olabilir, ancak sizi tanıyanlar aklınızın başından gittiğini anladı zaten. Bir şey sizi çılgınca büyüledi ve dünyaya artık bu pencereden bakıyorsunuz, kim bilir belki de bu aşktır. Bu, size dünya konusunda harika bir bakış açısı kazandıracak.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yatırım yapma konusunu düşündüğünüzde, bugün bir şeylere kalkışmak için doğru bir zaman değil. Seçeneklerinizi değerlendirmek, ekonomik eğilimlerinizi incelemek, yatırımdan elde etmek istediğiniz şeyi analiz etmek için harika bir gün. Fakat, bugün parasal yatırım için iyi bir gün değil. İpucu: Ortaya güçlü bir olasılık ortaya çıkabilir. Profesyonellere danışın, yazılar okuyun ve bir işe kalkışmadan önce bütün fırsatları gözden geçirin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 7 MART 2021 PAZAR

Sevgili Balık…

Dünya gerçekten küçük bir yer. Bugün kişisel yaşamınızda bunun doğru olduğunu kanıtlayan bir şey gerçekleşebilir. Beklenmedik bir anda nadiren gördüğünüz birine rastlayabilirsiniz. Bu kişi bir akraba, eski bir okul arkadaşı ya da başka bir şehirden müşteriniz olabilir. Bunun gibi tesadüfler size birisiyle bağlantı kurma konusunda özel bir fırsat sağlayabilir, bu yüzden onlara ulaşmak için biraz zaman ayırın.

MART AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Eski Eşyaları Değerlendiriyorsun”

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Keşke bütün günler bugünkü gibi kolay olsa! Eğer başlamak ya da tamamlamak konusunda tereddüt ettiğin bir projen varsa, günün enerjisi seni projeni gerçekleştirmek konusunda olumlu destekleyecek. Bırak orijinalliğin ve yaratıcılığın çiçeklensin! Denemek istediğin her ne ise, bugün güzel bir gün. Ayrıca unutma ki denemeden kendi kapasiteni bilemezsin.Arkadaşlarınız sizi dansa, sinemaya ya da bir tür grup etkinliğine sürüklemek isteyebilir. Zorlu birkaç gün geçirdiğiniz ve dinlenmek isteyeceğiniz için muhtemelen canınız gitmek isteyemecek. Ancak yalnız kalmak sizin genel bir eğiliminiz, bu yüzden belki de yorgun olsanız bile diğerleriyle dışarı çıkmalısınız. Konuşmak yerine dinleyebilir ve dans etmek yerine oturabilirsiniz. Nasılsa daha sonra her zaman dinlenecek vakit bulabilirsiniz.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün, sevdiklerinizle bağlantı kurmak için güzel bir gün. Günün enerjisi, hayatınızdaki özel kadınlarla kaliteli zaman geçirmeniz için size ilham verecek. Annenizle veya kız kardeşinizle öğle yemeği yiyebilir ve sohbet edebilirsiniz. Ya da kızınızla takılmak için biraz zaman ayırın, eşinizle veya sevgilinizle romantik bir öğleden sonranın keyfini çıkarın. Feminen enerji çok güçlüdür ve bugün onu kullanmaktan zevk alacaksınız!

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu anda, sahip olduğunuz şeyler hakkında düşünüyor olabilirsiniz. Yeni birkaç şey almanız gerektiğini düşünebilirsiniz, mesela bazı mobilyalarınız eskimiş ve yıpranmış olabilir. Yeni şeylere para harcama konusunda rahat olun. Bugün alışveriş yapmak size iyi gelebilir ve hatta sadece vitrinlere bakmak bile. Böylece, istediğiniz şeylerin evinizde nasıl duracağını gözünüzde canlandırabilir ve size uygun eşyaları seçmede daha net olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.