Nuray Sayarı 7 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Aralık 2020

Nuray Sayarı 7 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 7 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 7 Aralık burç yorumları pazartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 7 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 7 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Haftaya, neredeyse hafta boyunca tamamlanması zaman alacak daha sorumlu görevler ve taahhütlerle başlayacaksınız. Haftanın sonunda önemli başarılar ve sonuçlarla övünebilmeniz için evde ve işte bir anlayış ortamı yaratmaya çalışın. Sevginiz ve aile yaşamınız ne tür bir enerji yaydığınıza bağlı olacaktır.
  • İster çevrenizdeki uyumu arıyor olun, ister hızlı bir şekilde çatışmaları açma eğiliminde olun. Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğmuş, yakın veya evli bir partneriniz varsa, bu gün hatırlamanız gereken bir şey olacaktır.
  • Bugünkü mali işlerinizin kendi gelişimi olacak ve eylemlerinizden etkilenmeyecektir. Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan veya böyle bir yükselişe sahip olan sevilen birinin sağlık masrafları muhtemeldir. Orta yaş üstü erkeklerin bu gün belirli bir olayın gelişimi için özel beklentileri olacaktır. Bir mülk davasına veya sahip olduğunuz bir mülkle ilgili bir davaya dahil olursanız, sizin için bir anlaşmaya veya başarılı bir gelişmeye varmanız zor olacaktır (ancak imkansız değildir).
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün küçük bir miktar zevk ve eğlenceyi karşılayabilirsiniz. Bu gün, evinizden veya ailenizden biriyle ilgili iyi haberleri veya hoş bir olayı yansıtıyor. Bu iş ve iş geliştirme için hayırlı bir gün olacak. Ateşli burçların altında doğan bir adamla yapılan bir olaydan veya sohbetten etkileneceksiniz. Genç kadınların iş, eğitimle ilgili eylemler, çeşitli kurumların temsilcileriyle temasa geçmeleri için uygun bir günü olacak.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün size kontrol edemediğiniz veya gelişimi size bağlı olmayan bir değişim hissi verecek bir durum yaşayacaksınız. Kasvetli düşüncelerin veya olumsuz yorumların etkisine izin vermeden makul bir çözüm bulmak için yeterli güce ve iradeye sahip olacaksınız. Aşkta, hoş olmayan anlaşmazlıklar veya sorunlar hafta sonundaki olayların sonucu olacaktır. Herhangi bir şüpheniz veya şüpheniz varsa, şimdilik kendinize saklayın.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Pazartesi günü çeşitli ev işleriyle meşgul olacaksınız. Bugün, size şans ya da başarı getirecek önemli bir toplantınız olacak. Bu, başka bir yerde yaşayan biriyle ilgili çeşitli eylemler için hayırlı bir gün olacak. Bugün bir yakınınızın sağlık sorununa bağlılığı olanlarınız, bir tür tedavi hakkında karar vermek zorunda kalacaklar. Genel olarak bu, akrabalarla ilgili toplantılar, sohbetler veya eylemler için hayırlı bir gün olacaktır.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Pazartesi günü kötü bir ruh hali içinde olmaktan kaçının. Bugün başlamanız gereken değişikliklere ve görevlere odaklanın. Zor bir karar vermen gerekebilir ama cesur ol ve kaderine güven. Bugün birlikte yaşamadığınız bir kişiyle ilgili bir konuşma veya nişan alacaksınız. Dostane ve meslektaş ilişkileriniz sizin lehinize ve ilginize göre gelişecektir. Bugünkü sürpriz, yaşadığınız şehir veya ülkedeki bir kaza veya hoş olmayan bir olayla ilgili olacaktır.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 5 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 5 Ekim 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Koç…

Sevgi ve bağlılık asla eksik olmadığından, ilişkide kendinizi gösterdiğiniz yolu gözden geçirin.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yeme ve fiziksel aktivite alışkanlıklarını değiştirmek için güzel bir gün. Kendinizi yalnız hissediyorsanız, bir arkadaşınızı size katılmaya davet edin.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevgi ve bağlılık asla eksik olmadığından, ilişkide kendinizi gösterdiğiniz yolu gözden geçirin.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Büyüme ve büyük mutluluk sizi bekliyor, sizden üstün olanlara başınızı eğmeyin; her zaman işinizin farkında olun.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Boğa…

Bunun gölgede güzel ve rahatlatıcı bir gün olması gerekiyor, bu yüzden ona öyle davranın. Şu anda herhangi bir harika savaş stratejisi planlamanıza gerek yok. Sakin olmaya çalışın ve gereksiz strese girmeyin. Bu, anın tadını çıkarma zamanınız. Yolunuza çıkan her şeyi aşırı analiz ederek zihninizi çok fazla zorlamayın. Akışına devam edin ve sonunda ne yaparsanız yapın harika zaman geçirin.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Başka bir zorlu çalışma döngüsüne başlamadan önce değiştirebileceğiniz her şeyi listelemek için bu zamanı ayırın.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İçiniz rahat olsun, dürüst davranıyorsunuz ve şüphelenmek için hiçbir sebepleri yok. Duruşunuzu koruyun ve asılsız kıskançlık için eğilmeyin.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş ve kişisel hayatı karıştırmak için hayır. Bunu nasıl yöneteceğinizi öğrenin ve ileriye dönük her şey çok daha iyi akacaktır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili İkizler…

“İlerlemek” bugün için anahtar sözcüktür. Kendiniz için belirlediğiniz belirli hedefler konusunda çok iyimser ve heyecanlı olmalısınız. Muhtemelen onlara ulaşacağından ve her şeyin iyi gideceğinden eminsin. Bu olumlu tutum, kişisel ilişkilerinize yayılır. Arkadaşlarınızı kendi hayallerine gitmeleri için cesaretlendirmek ve ihtiyaç duydukları her türlü yardımı onlara vermek için doğru zihin çerçevesinde olmalısınız.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Öncelikle sağlık hizmetlerine geri dönmek için iyi bir gün, sizi rahatsız eden şeyleri ertelemeyin. Kemiklere ve eklemlere dikkat.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Küçük ekranlarda mutluluk kapınızı çalıyor. Hayatın size sunduğu her şeyi şükranla ve korkusuzca gözlemlemeyi ve karşılamayı öğrenin.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Olumlu bir tutum sergileyin ve davranışlarınızın başkalarına göstermek istediğiniz şeyle tutarlı olup olmadığına bakın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç…

Sizin açınızdan bencil bir tavır, koşullar ne olursa olsun bugün hoş görülmeyecektir. Çevrenizdekilerin incinmiş duygularını fark etmiyormuş gibi davranarak kendinizi daha da kötüleştirmeyin. İnsanlar bugün muhtemelen daha hassas olacaklardır, bu yüzden iradenizi gerçekten sadece konuşmak için bir kulaktan ve ağlayacak bir omuzdan başka bir şey istemeyen birine empoze etmeye çalışırken dikkatli olun.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Mart 2021 | Nuray Sayarı Mart ayı burç yorumları

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İyi beslenin ve öğün atlamayın, çünkü bu sadece sağlığınıza değil, hayatın bu aşamasında size güvenenlere büyük bir zarar verir.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kendinize yatırım yapın ve bu ilişkinin devam etmesi için uyumu maksimumda tutun. Bu gelişme zamanı.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Büroda başarınıza tanık olmak isteyen müttefikleriniz olmalıdır. Daima bu tür arkadaşlık ve desteğin karşılığını ödeyin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Aslan…

Çözüm bulma konusunda iyisiniz. Analitik güçleriniz test edilebilir. Belki çalışanlarınız bir tür küçük acil durumla size gelir. Hızlı tepki vermeniz ve soruna pratik bir şekilde yaklaşmanız gerekebilir. Ya da belki eşiniz evinizdeki bir cihazla bazı zorluklar yaşayacaktır. Problemi belirlemek için bu konsantrasyon güçlerini kullanarak eve gidip bu cihazı tamir edebilirsiniz.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Dikkatinizin dağılması için evde kalmak ya da sessiz bir yere gitmek iyi bir seçimdir. Yutturmaca ve kalabalıktan kaçının.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Taciz gibi görünebileceğinden kıskanç ve dikkatli olma konusunda dikkatli olun. Kelimelerinizi iyi seçmeyi öğrenin.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Size ait olan için savaşırken ince ve akıllı olun. Entrikadan kaçınmak çok akıllıca.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Başak…

Rutininize ara verin. Sürekli olarak yeni maceralar ve yeni toprakların fethi için çabalarken, büyük bir savaş atını savaşa götürdüğünüzü hissedebilirsiniz. Bugün durup atınızın içmesine izin vermek için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun. Biraz dinlenmeyi hak ediyorsun. Saldırı planınızı zihinsel olarak oluşturmak için bu durgun anı kullanın, böylece bir sonraki adımda nasıl ilerleyeceğinizden tam olarak emin olursunuz.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Boş zamanınızı bazı gönüllü faaliyetlere yatırmak size harika gelebilir. Komşunuza yardım etmenin sizi ne kadar memnun ettiğini düşünün.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Canınızı yakan ağırlıklardan ve şüphelerden kurtulun. Sağlıklı bir ilişki başından beri güven ve özveri gerektirir.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Pek çok profesyonel kaygı kafanızı kaybetmenize neden olabilir; sakinleşmek için elinizden geleni yapın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Terazi…

Başkalarından hediye almaya açık olun. Bazen başkalarına yardım etmekle o kadar meşgulsün ki, insanların sana yardım etmesine izin vermiyorsun. Bir arkadaş sana öğle yemeği ısmarlamayı teklif edebilir. Bırakın yapsınlar! Ya da eşiniz size küçük bir hediye verebilir. Kabaca “Bunu benim için satın almamalıydın” deme. Bunun yerine gülümseyin ve minnettar olun. Başkalarının bir değişiklik için size özel bir şey yapmasına izin verin.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yeni bir hobi edinmeyi veya yeni bir sağlık rejimine başlamayı düşünüyorsanız, bugün sizin günün. İdeal olarak, benzer ilgi alanlarına sahip bir grup insana katılacaksınız. Birini motive etmek için akran baskısı gibisi yoktur ve harika arkadaşlar edinme şansınız yüksektir. Hayal gücünüz ve yaratıcılığınız bugün akıyor; neden orijinal bir şey yaratarak onları iyi bir şekilde kullanmayasınız?

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hiçbir şey için stres yapmayın. Yapılacak en iyi şey sakin olmak ve bu hassas anda kendinizi yüzüstü bırakmamaktır.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Projeniz henüz karşılığını almıyorsa üzülmeyin. Sabır ender ama çok gerekli bir hediyedir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Akrep…

Bugün sihirli yolunuzu kelimelerle göstereceksiniz. İletişim kurmayı içeren herhangi bir faaliyet bugün kolay olacak. Yazışmaları iade etmek veya rapor yazmak için harika bir gün. Düşüncelerinizi ifade ederken doğru ifadeyi bulacaksınız. Topluluk önünde konuşma yapıyorsanız, bugün notlarınıza çok fazla güvenmeyin. Bu doğal sıcaklık ve mizahın parlamasına izin verirseniz en iyisini yaparsınız.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bağımlılıklarınızdan kurtulmanız ve bu seçimlerin sonuçlarına katlanmamak için kökten değişmeyi düşünmeniz gerekir.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiklerinize daha nezaket ve anlayışla bakın. Sevecen olun ve birlikte bir şeyler inşa etmeye ilgi gösterin.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Daha sakin bir rutine sahip olmaya çalışın ve entrika ve saygısızlıktan uzaklaşın. Odaklanın ve üzerinize düşeni yapın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 31 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 31 Ekim 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yay…

Geçmişte yardım ettiğiniz insanlardan beklenmedik hediyeler gelebilir. Bu iyiliği gerçekten unutmuş olabilirsiniz ama arkadaşlarınız unutmadı. Şimdi size geri ödeme yapacak bir konumdalar ve tam da en çok ihtiyacınız olduğu anda olabilir. Minnettar olmayı unutma. Arkadaşınız teknik olarak size borçlu olabilir, ancak verdiğinizde bunu geri ödeme üzerinde durmadan yapma eğiliminde olursunuz. İyi günler.

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Herkesin sorunlarını çözmeye çalışmayı bırakma zamanı çünkü sizi yıpratır ve gereksiz yere acı çekmenize neden olur.

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Güven olmadan bu ilişki gelişemez. Bir kez başarısız olursa, diğer zamanlarda başarısız olabilir. Dikkat edin ve kendinizi kandırmayın.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yeni başlayan insanlara yardım etmeye ilgi göstermek, her zaman ekibinizi geliştirmekle ilgilendiğinizi gösterir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak…

Hayal gücü ve hayal kurma, gününüzün temaları olabilir. Gezegensel enerjiler sizi eterlerde mahsur bırakarak yere inmenizi zorlaştırabilir. Kişisel fanteziler sizi takıntı haline getirebilir. Bir gece önce izlediğiniz bir filmden sahneler, kafanızda sonsuza dek oynayabilir. Gün boyunca sık sık mola vermeye çalışın ve mümkünse biraz hava almak için dışarı çıkın!

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığınız söz konusu olduğunda akıllı olun. Ortaya çıkan semptomlarla ilgilenmek bir lüksten öte, şu anda bir zorunluluktur.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İki kişilik eğlenmek için sıcak gece. Ateşli bir aşamadasınız ve harika bir şirketin tadını çıkarmalısınız.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Başkalarının fikirlerine fazla bağlanmayın. İstediğiniz şeyin çok daha değerli olduğunun farkında olmalısınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Kova…

Okuduğunuz kitaplar veya belki de katıldığınız dersler veya dersler sizi içinizde olup biten bazı ince değişikliklere uyandırabilir. Farkında olmadan fiziksel, ruhsal ve duygusal ufkunuzu genişletiyor olabilirsiniz. Birdenbire büyümekten fazlasını yaptığınızı fark edersiniz – dönüştünüz, eski benliğinizin çoğunu geride bıraktınız. Bununla başa çıkmanız biraz zaman alabilir. Bunu düşün!

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bu rahatsızlıklar gününüzü sona erdirebileceği için trafikten uzaklaşın. Diğer alternatifleri arayın.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kalp ağrıyor ama baş her zaman yukarıda olmalı. Gücünü ve kendine olan sevgini göster.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Düzenlenmek ve daha fazla çaba sarf etmeden nasıl daha fazla para kazanılacağını düşünmek için bir gün. Çalışmanızı optimize edin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 7 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Balık…

Bugün kendinizi yalnızlığı, belki de meditasyon için can atarken veya mevcut durumunuzu düşünürken bulabilirsiniz. Bir yol ayrımında olduğunuzu hissedebilir ve hangi çatalı alacağınıza karar vermeniz gerekebilir. Bu, maddi ilerlemenizdeki bir sonraki adımı içerebilir veya kendini ifade etmeyi içerebilir veya bir şekilde ruhsal yolunuzu içerebilir. Geçmişten gelen duygular iyi olabilir, ancak bu olumlu bir gelişme. Onunla savaşmayın.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğiniz insanları ziyaret etmek için dışarı çıkın ve birlikte iyi vakit geçirmeye çalışın, sizi daha hafifletecektir.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Daha uyumlu olun ve mümkün olduğunca romantik davranın, böylece partnerinizin gözlerinde duyarsız görünmekten kaçınırsınız.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Takım çalışması bu aşamada temel olacaktır, iyi ortaklar arayın ve kariyerinizin geliştiğini görün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.