Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları pazartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 6 Temmuz burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Koç…

Beklenmedik gelişmeler seni şaşırtabilir. Bir şeyleri planlamışken plan dışına çıkman gerekecek. Esnek olmalı ve hayatın sana getirdikleri ile daha rahat başa çıkabilmek için kendini oluruna bırakmalısın. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 6 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Kasım 2020

TEMMUZ AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ufak egzersizlerle bünyeni harekete alıştırmalısın. Tembellik yapmamalı ve kan dolaşımını artırmalısın. Ancak bunun için ilk günden otuz setli egzersiz alıştırmalarına da bakmaman gerekecek. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hoşlandığın kişiyle bir şeyleri açık açık konuşabileceksin. Aranızdaki iletişimin artışı size daha iyi gelebilir. Bazı beklentilere girmeden evvel aranızdaki iletişimi bir seviyeye getirmeniz gerekebilir. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeylere egoya göre bakmamalısın. Biraz farklı bir bakış açısı sana daha iyi gelebilir. Objektif olmak senin için daha iyi olabilir, daha rahat kararlar alabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Boğa…

Eğer bir kapıyı açmak için çok zorluyorsan kilidi kırman olası. Bir şeyler bu kadar zor olmamalı. Eğer etrafındaki olaylar seni zorluyorsa o zaman bir şeyleri değiştirmen ve daha akıcı şeylere odaklanman gerekecek. 

TEMMUZ AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Eski alışkanlıklardan kurtulmak zordur ancak bugün bunu deneyebilirsin. Öz disiplininle sana daha iyi gelecek yeme planları ve egzersizlere odaklanabilirsin. Biraz kendine göre bir plan düşünmelisin. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için güzel jestler düşünebilirsin bugün. Özellikle son zamanlarda zor vakitler geçirdiğini düşünüyorsan ona düşünceli hareketlerinle daha iyi gelebilirsin. Bu kişiyle daha keyifli bir gün geçirmen olası. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bütçe kontrolü yapman gerekebilir. Bir şeyleri daha sakin bir biçimde planlamak sana daha iyi gelebilir. Tasarruf yapmak ve bir masraf yapılacaksa uygun seçenekleri düşünmek sana kendini daha iyi hissettirecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili İkizler…

Bugün bir şeylere kendi bakış açından odaklanmak kolaylaşabilir. Etrafındaki insanlarla uyum için kendini zorlamayabilirsin. Bazı şeyleri kendi bakış açından değerlendirmen ve ona göre adımlar atman olası. 

TEMMUZ AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişilerle vakit geçirmek duygusal gerginlikleri atmanı sağlayabilir. Sana iyi gelen ve keyfini yerine getiren kişilere vakit ayırmalısın bugün. Bol bol gülmek senin ilacın olabilir. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında daha samimi olabilirsin. Kendini ifade etmen ve karşı tarafı anlaman daha kolay olabilir. Aşkın seni daha fazla etkilemesi olası. O yüzden kabuğuna çekilmemelisin. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün karşına çıkacak olayları parayla çözmeye çalışmamalısın. Hemen elini açmak ve birikimlerini harcamak sana iyi gelmeyebilir. O yüzden bugün biraz daha dikkatli olman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç…

Ya eski yolla bir şeyleri halledeceksin ya da yeni bir yol deneyeceksin. İki şekilde de kendi kararların önemli olacak. Eğer ortada halledilmesi gereken bir mesele varsa o zaman bu konuda sağlıklı düşünmek için kendine zaman verebilirsin. 

TEMMUZ AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Vücudunun toksinlerden arınma vakti gelmiş olabilir. Detoks konularıyla ilgilenebilirsin. Sağlıklı meyve ve sebzeler tüketmek, bünyende biriken negatif elementleri üstünden atmanı kolaylaştırabilir. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konularında mucizeler gerçekleşebilir. Seni daha iyi bir ruh haline sokacak gelişmelerle karşılaşabilirsin. Aşk konularına kendini kapatmamalı ve ruhunu sıkmadan bu konulara vakit ayırmalısın. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda dikkatli kararlar alman gerekebilir bugün. Özellikle de masraf yapılacak ise bu masrafların neye göre olacağına karar vermek sana düşecek. Tasarruflu olman işe yarayabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Aslan…

Dün yaşananları bugüne taşıyabilirsin. Ancak yine de güne uyum sağlaman gerekecek. Bir şeyleri durup düşünmek önemli olabilir. “Ben ne yaşadım şimdi” diye sorabilir ve cevaplarla kendini şaşırtabilirsin. 

TEMMUZ AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendine zaman ayırmak ve bakıma odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Hijyen için bir şeyler yapabilir, daha rahatlamak için keyifli bakım kürleri uygulayabilirsin. Dikkati biraz kendine vermen gerekecek. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 11 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 11 Temmuz 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle aranızda iletişim eksikliği olabilir. Bir şeylere bakış açınız aynıyken, kendinizi birbirinize ifade edemeyebilirsiniz. Bir şeylerin yerine oturması için biraz zaman size daha iyi gelebilir. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Karşına çıkan fırsatları tam olarak göremiyor olabilirsin. Bugün biraz geri durmak ve olan biteni düşünmek için iyi olabilir. Böylece karşına çıkan maddi fırsatları daha iyi değerlendirebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Başak…

Bugün içinde bir savaş vermen olası. Duygusal açıdan bir şeyleri nasıl gördüğün ve gerçekte olanları kontrol etmen gerekecek. Kendini, hislerini ve düşüncelerini net görmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. 

TEMMUZ AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bünyeni beslemen gerekecek. Sağlıklı şeyler tüketmeli ve açlığını gidermelisin. Vücudunu kuvvetlendirmek için ve tabii ki enerjini artırmak için yediklerinin ekstra bir önemi olabilir bugün. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevdiğin kişi ile aranızdaki sıkıntıları gidermeniz gerekecek. Ve bu durum biraz ciddiyet gerektirebilir. Bir şeyler seni gerse de açık açık sıkıntıları konuşmak sizin için daha iyi olabilir. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün üretken olacak ve maddi konularda daha iyi sonuçlara varabileceksin. Sağlıklı kararlar almak ve kendine göre gelişmeler düzenlemek için zihnini açabileceksin. Bu enerjiyi iyi kullanmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Terazi…

Her şeyi bir dengede tutmak seni zorlayabilir bugün. Ancak hayatında devam eden şeylerin durmaması için bu çabayı göstermen gerekecek. Bir şeylere çözüm bulmak ve devam etmek, sana daha iyi gelebilir. 

TEMMUZ AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yeni şeyler denemek sana daha iyi enerjiler verebilir. Her zamankinden farklı şeyler yemek, yeni egzersizlere bakmak, daha farklı aktiviteler düşünmek… Bütün bunlar sana kendini çok daha iyi hissettirecek. O yüzden değişime açık olmalısın. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Önceden yaşananları düşünmen gerekebilir. Aşk konularında içine sinmeyen şeyleri kendine ifade edebilirsin. Bazı şeylerde kendine karşı dürüst olmak ona göre davranmanı gerektirebilir. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hayatındaki sıkıntıları tek tek çözmek için kendini meşgul tutman gerekebilir. İşe daha fazla odaklanabilir, kendine yeni projeler üretebilirsin. İşte aktif kalmak sana daha iyi bir ruh hali sağlayabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Akrep…

Birden fazla konuda ufak tefek gerginlikler görebilirsin. Ancak burada önemli olan bu gerginliklere nasıl tepkiler vereceğin olacak. Senin bu olaylara yapıcı yaklaşman bir çok şeyi iyi anlamda değiştirebilir. 

TEMMUZ AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün vücudunu kuvvetlendirmelisin. Kaslarını çalıştırmalı ve bol bol su tüketmelisin. Hem kan dolaşımını artırmak hem de kaslarını kuvvetlendirecek hareketlerde bulunmak sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ilginç bir insan ile karşılaşabilirsin. Aşk konularında keyifli gelişmeler görmen olası. Çok büyük beklentilere girmediğin sürece flörtleşmeler sana çok daha keyifli ve güzel gelebilir. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bazen dinlenmek, çalışmaktan daha zordur. Bugün kendini biraz yavaşlatman gerekebilir. Çok fazla yorulmak sana daha iyi paralar getirmeyebilir. Bugün hem çalışmayı hem dinlenmeyi bir dengeye oturtman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yay…

Bugün kendini, uzun bir zaman sonra, deplasmanda maça çıkar gibi değil de kendi sahanda oynar gibi hissedeceksin. Bir şeyler sana daha iyi gelecek. Daha tanıdık yüzler, daha samimi ortamlar… Bunun kıymetini bilmelisin. 

TEMMUZ AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Herkesin canının sıkkın olduğu bir noktada ortamı neşelendiren sen olabilirsin. Bir şeylere pozitif bakman seni daha iyi bir ruh haline sokacak. Bu güzel enerjiyi sağlığın için değerlendirmelisin. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 11 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 11 Haziran 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeylere hevesle yaklaşınca sadece güzel sonuçlar çıkacağını düşünmek sadece bir yanılgıdır. Aşk konusunda da bu böyle. Kendini ve beklentilerini gözden geçirmek, büyük hayaller kurup üzülmekten daha iyi olabilir. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Normalde bir para için büyük emek harcaman gerektiğini bilirsin. Ancak bugün eline geçen paraların büyük emeklerle geçmemesi de olası. Her iki türlü de eline para geçmesi seni daha mutlu edebilir. Bu paranın keyfini çıkarmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak…

Bugün hislerin ön plana çıkabilir. Olaylara bakış açında bir duygusallık olarabilir. Ancak bu duyguları pozitif tutmak sana düşecek. Güzel şeylere odaklanmanın faydasını görebilirsin. 

TEMMUZ AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Etrafında olan bitene daha fazla odaklanabilirsin. Bir şeyleri anlaman ve onları hissetmen sende ufak gerginlikler yaratabilir. Gün içinde bu stres kaynağından kurtulmak için bir yol aramalısın. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Son zamanlarda sevdiğin kişiyle aranızda gerginlikler oluştuysa bunu çözmek için çaba gösterebilirsiniz. Bu çaba seni biraz yorabilir ancak yavaş yavaş bir şeylerin yoluna girmesi seni mutlu edecek. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün parasal olarak daha iyi bir enerjin olabilir. Emek verdiğin konularda güzel gelişmeler görebilirsin. Daha fazla çaba gösterebilirsin. Parasal olarak içinin rahat edeceği bir gündesin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Kova…

Bir denge yakalamak zor iştir ama bunu yakalayabilecek birisi varsa o da sensin. İşlerde gidişatı bir yoluna sokmak, özel hayatta bir hareket yakalamak sana çok daha iyi gelecek bugün. 

TEMMUZ AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün enerjini iyi şeylere yönlendirmenin faydasını görebilirsin. Sağlığın için daha iyi bir egzersiz ve hareket seni çok iyi bir noktaya getirebilir. Enerji seviyeni artıracak şeylere odaklanarak kendine bir iyilik etmiş olacaksın. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hislerini açmak seni daha mutlu edebilir. Ancak karşı tarafın bunu hazmetmesi için zamana ihtiyacı olacak. Bir şeyleri zorlamamak ve oluruna bırakmak senin için daha iyi olabilir bugün. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün biraz lükse kaçan şeyler düşünebilirsin. Ancak bazı konularda sadece paçayı kurtarmak değil de daha iyisini hedeflemek sana iyi gelecek. Yeni hedefler için kendini güzel şeylere alıştırabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 6 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ

Sevgili Balık…

Hayatında yeni şeyler isteyebilirsin. Bu yeni şeylere giden yolun sahip olduklarından geçtiğini kendine hatırlatmalısın. Güzel hedeflere ve hayallere odaklanırken bu iki gerçeği göz önünde bulundurmalısın. 

TEMMUZ AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Temmuz 2020

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kaslarını hareket ettirmen gereken bir gün. Hem esneme hareketleri hem de kasları kuvvetlendirme hareketleri sana iyi gelebilir. Bugün hareket konusunda daha fazla şey düşünmelisin. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konularında bir şeyler gergin olabilir. Bunun sebebi de tutkuların çok yoğun olması olacak. Yine de yapıcı konuşmalar bazı endişelerin önüne geçmenize vesile olabilir. Aman dikkat! 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeylerin az olması kalbini kırmayacak. Elindekilerle mutlu olacaksın. Bir şeylerin daha iyi bir hale gelmesi için bugünden kendini sahip olduklarınla hareket etmeye itebilirsin. Başlangıçlar için iyi bir gün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.