Nuray Sayarı 6 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ocak 2021

Nuray Sayarı 6 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ocak 2021

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 6 Ocak 2021 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 6 Ocak burç yorumları çarşamba…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 6 Ocak 2021

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 6 Ocak burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Çarşamba günü, günlük işlerinizi ve planlarınızı yerine getirmek için yine aceleniz olacak, zamanın uçup gittiğinden endişeleneceksiniz ve zamanınızı anlamsız veya sorumsuz eylemlerle harcarsanız kendinizi kaçınılmaz bir durumda bulabilirsiniz. Bugün genel eğilim, eylemlerinizde iyimserlik ve ilham veriyor, ancak bu olumlu etkileri ikiyüzlülük veya öfke tezahürleriyle ihlal etmiyor.
  • Çevrenizde iyi arkadaşlarınız var, onlara saygı duyun ve onları oldukları gibi kabul edin. Onları değiştirmeyin, çünkü bu sizi de değiştirecek. Çarşamba günkü kıskançlık patlamaları, sevginizde veya evliliğinizde yıkıma neden olabilir, özellikle de eşlerden biri hava burcu altında doğmuşsa. Başka bir şehirde veya ülkede yaşayan bir çocuğu veya genç akrabası olanlar, onlardan / onlardan haberler alacaklardır. Ev ve mülk işleriniz ve taahhütleriniz iyi bir gelişmeye sahip olacaktır, bu nedenle atmosferi homurdanan veya olumsuz yorumlarla yüklemeyin. Gün, özel sonuçları olmayan geçici sağlık sorunlarını beraberinde getirir.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün zor bir karaktere veya zihniyete sahip insanlarla iletişiminizde dikkatli olun. Aileniz ve aile taahhütleriniz önceliğiniz olmalıdır. Her şeyden önce, bugün beladan ve nahoş insanlardan kaçının. Sevgide veya kişisel yaşamınızda neşe ve hoş deneyimler için bir fırsat bulabileceksiniz. Erkekler, yaşları ne olursa olsun, önemli kararlar vermek veya yeni girişimler yapmak için iyi bir gün geçirecekler.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün gençlerin yanında olmaktan veya onlarla çalışmaktan mutlu olacaksınız. Çarşamba, mali işlerinizin gelişmesi için hayırlı bir gün olacak. Muhtemelen gelecekteki geliriniz veya giderleriniz hakkında önemli bilgiler alacaksınız. Bugün çatışmalar, birinin sabırsızlığı veya seçme eğilimi tarafından kışkırtılacaktır. Bu önemli bir gün çünkü bugünün çabaları, işleriniz üzerinde kalıcı bir gelişme veya etkiye sahip olacak. Dikkat, aileniz için önemli olan belgeler veya ödemelerle ilgili eylemler gerektirecektir.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Çarşamba günü dikkatinizi çeşitli koşullar nedeniyle daha önce yerine getirilmemiş taahhütlere veya vaatlere çevireceksiniz. Bu, başlangıçta size biraz korku veya paniğe neden olan anlaşmalar veya çözümler aramak için hayırlı bir gün olacak. Başkalarının aşk hayatınıza müdahalesi entrika, kötü niyetli yorumlar ve dedikodular için ön koşullar yaratabilir. Bugün size ulaşacak her türlü bilgiye açık olun, ancak şeylerin önemini ve doğruluğunu kontrol etmeyi ve yargılamayı öğrenin. Bugün, bazılarınız profesyonel veya iş ilişkinizi bırakacak veya sona erdirecek.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Çarşamba günü çevrenizdeki insanların değişen ruh halleri sizi şaşırtacak ve bu da planlarınızı tatsız bir şekilde etkileyecektir. Belirli olayların gelişimi için gerçekçi olmayan beklentileriniz olduğu ortaya çıkacaktır. Bugün bazı hoş olmayan deneyimler veya hayal kırıklıkları, sizin ilgi alanlarınıza veya planlarınıza aykırı hareket eden kadınlarla ilgili olacaktır. Bugün hayatınızdaki sürpriz, Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan bir kadından veya böyle bir yükselenle gelebilir.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Koç…

Başkalarının beklentilerine de bir göz atmanız gerekebilir. Bu özellikle yakın zamanda bir anlaşmazlık yaşamanız durumunda ortaya çıkacak. Biri sizi mükemmeliyetçi olarak görüyor ve sizin için yeterli olmadığını düşünüyor olabilir. Bu, bazı eleştirilerden kaynaklanan bir yanlış anlaşılma olabilir. Bugün başkalarıyla olan ilişkilerinizde ne istediğinizi düşün. Ayrıca, bunu muhattapına iletmek için zaman ayırmanız gerekebilir.

OCAK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Havaya işleri hızlandıran canlı bir enerji hakim; o yüzden her şeye hazırlıklı ol. Çevrendeki insanların sebep olabileceği anlaşmazlıkların modunu aşağı çekmesine izin verme. Ayrıca herkesin senle aynı frekansta ya da dalga boyunda olduğunu düşünme. İnsanların modları ve tavırları seni şaşırtabilir. Hatta kendini bile şaşırtabilirsin. Böyle bir günde her şeyi ciddiye al! Sizinki gibi dolu bir adres defteri olan birisiyle sıkılmak imkansız. Size dinlenmek yok! Ancak, gerçek arkadaşlarınızla hayatınızda çok da yeri olmayıp sizi anlamaya çalışan diğer insanları birbirinden ayırmak için zor zamanlar yaşayacaksınız. Gününüzü ilişkileriniz açısından temizlik yaparak geçirin. Kişisel hayatınızın buna gerçekten ihtiyacı var…

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün içinizde çiçeklenen bir şey var. Son birkaç günün yoğun baskısı azaldı ve işinizi artık eğlenerek yapabileceksiniz. Vücudunuza daha fazla dikkat ederseniz iyi olur, daha fazla aerobik egzersiz yapmaya çalışın ve yağ ve şekeri azaltın. Sağlıklı alışkanlıklar kazanın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Kasım 2020

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Taşınmak veya hayat koşullarınızı bir şekilde değiştirme isteği, şu anda maddi konularda çok fazla endişe etmenize sebep olabilir. Bu şu an yapabileceğiniz bir şey değil, bu isteğiniz sahip olduğunuzdan çok daha fazla şey gerektiriyor. Gelirinizi arttırma yolları üzerinde düşünebilirsiniz fakat şu an bir şeylere kalkışmak için iyi bir zaman değil. Bir kaç gün bekleyin, eğer hala isteğiniz devam ediyorsa o zaman seçenekleri değerlendirirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Boğa…

Başkalarının ihtiyaçlarına ve hislerine duyarlılığınız nedeniyle karışmak istemediğiniz bir dramın içine çekilip zorlu bir ikilem yaşayabilirsiniz. Bunun sonucu olarak ne yapılması gerektiğine dair kafanız karışabilir. Kendi gereksinimlerinizi karşılamak ve başka insanlarınkini düşünmek arasında dengeyi bulmalısınız. Bir kere bir karara vardınız mı bundan kuşkunuz olmadığını göreceksiniz.

OCAK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayal gücün fazla aktif olabilir. Aklında farklı ve garip senaryolar canlanmasına sebebiyet verebilecek dedikodulara maruz kalabilirsin. Bazı kişiler çalıştığın şirketin tam bir bela olduğunu öne sürebilir ve bu da seni feci olasılıklar düşünmeye itebilir. Meraklanma – işini falan kaybetmeyeceksin! Dedikodudan kaçınmaya çalış çünkü doğru bilgiler alma olasılığın düşük. En kötüsünü hayalinde canlandırma!Sizinle ilgilenen birisi, bir başkasına ilgi göstermeye başlayabilir. Bu durum sizin kendinizi güvensiz hissetmenize ve biraz da kıskanmanıza yol açabilir. Kendi kendinizi delirtmeyin. Göründüğü gibi olmayabilir. Bu durumun seni yıkmasına izin vermekten önce gerçekleri fark etmeye çalışın. Aynı gece iççin alacağın iki davetiye seni nahoş bir karar vermeye zorlayacak. Sana en iyi gelecek seçeceği seç.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün içinizdeki feminen ve maskülen taraflar arasında biraz gerginlik var. Bu enerji sizin için son derece rahatsız edici ve te avuntunuz bunun kısa bir süre içinde biteceğini bilmeniz. Bugün ne yaşarsanız yaşayın, etrafınızdaki insanların her zaman göstermeseler de sizi sevdiğini ve takdir ettiğini unutmayın.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Telefon, belgesel veya internet aracılığıyla tuhaf ve ilginç bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler size etkileyici gelebilir fakat bunlar daha önce duyduğunuz türden şeyler değil. Bir yerden sonra, çıkıp yakınlarda bir yürüyüş yapmaya ve komşularınıza merhaba demeye karar verebilirsiniz, fakat bu kişiler çok da görmek isteyeceğiniz kişiler olmayabilir. Günün tadını çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili İkizler…

Başkalarını düşünmekten ve düzenli olarak hayatlarına müdahil olarak onlara rehberlik etmekten keyif alıyorsunuz. Ama ironiktir ki bugün tavsiyeye ihtiyacı olan kişi sizsiniz. bugün muhtemelen tüm bunlardan kendi hayatınız hakkında daha temiz düşünmek için uzak kalmaya ihtiyacınız var. Bugün seyahate çıkmak için gerekli düzenlemeleri yapmaya karar verebilirsiniz.

OCAK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hatanın olmadığı bir gün. Hatta kaygan ve değişken doğan, hiç kimse fark etmeden çatlaklar arasından yol alarak yolunu bulacak. Yine de, sahnenin ortasında rol alman gerektiğini öğrenebilirsin. Tercih senin tercihin olduğu sürece bir sıkıntı yok. Senin için bugün bağımsızlık temel tema. Zincirlerini kırdıkça genel modunun da o kadar iyi olduğunu göreceksin.Sizin için en zor şeylerden biri, yalnız kalmak. Ancak şu işe bakın ki, bu muhtemelen yaşamanız gereken en önemli şeylerden de biri. Şu an diğer insanlardan tamamen ayrı olduğunuzda nasıl mutlu olacağınızı öğrenmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz. Bunu kendiniz için bir ceza olarak görmeyin. Aksine büyüyüp kendi içsel durumunuzu geliştirebileceğiniz bir zaman olarak görmelisiniz.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün içgüdüleriniz fırtınadan korunmak için bir sığınak olabilir. Bu, gerçek bir fırtına da olabilir, duygusal bir fırtına da. Sevdiğiniz kişi bir konuda stresli olabilir ve ona sabır göstermeniz gerekiyor. İnsanlar teslim tarihleri veya diğer baskılardan dolayı endişeli olabirler. Olumsuz duygulardan kurtulmaya çalışın. Koruyucu bir duygusal balonda kalmak için elinizden geleni yapın.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sosyal bir etkinlik veya grup toplantısı, diğerleriyle paylaştığınız yeni hedefler hakkında hevesinizi arttırabilir. Bu hedefler, size akranınız olan grup üyelerinin dostluğu ve yoldaşlığından keyif almanızın yanı sıra yaratıcı becerilerinizi kullanmanız için de bir şans getirebilir. Bu nedenle, bugün ayarladığınız etkinlikler sizin için hem tatmin edici hem keyifli olabilir. Tereddüt etmeyin! devam edin, faydalı bir şeyler yapın ve tadını çıkarın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Yengeç…

Başkalarıyla iletişim kurmak geçmişte sizin için zor olduysa bugün işlerin biraz değiştiğini hissedebilirsiniz. İnsanların motivasyonlarını daha iyi kavramaya başlayabilirsiniz ve bu da onlarla başa çıkmanızı kolaylaştırabilir. Sezgisel yetilerinizin iyi işlemesi sayesinde başkalarına dair hisleriniz yeni bağlar kurmanızı sağlayabilir. Bu akşam ise: Kutlamaya yapın! Biraz eğlenmek size iyi gelecektir!

OCAK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayallerine karşı bonkör ol. Var olan durumlarla, gerçeklik anlayışın pek uyuşamayabilir fakat hemen kaygılanma. Kanatlı ayakkabılarını giy ve stratosfere doğru yol al. Sınırları zorla. Büyümen ve gelişmen için gerekli olan tek yol varlığının normal modunun ötesine gitmek. Bugün bunu yapmak için uygun bir gün.Son bir gayretle, bir süredir aklınızı meşgul eden sorunun temeline ulaşacaksınız. Kimliğinizle ilgili sorunun cevabını köklerinizde bulamayabilirsiniz. Bir aileye ait olduğunuz kadar bir neslin de üyesisiniz. Her ikisinin de tepkilerinizde etkisi var.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün iş hayatınızda bazı anlaşmazlıklar gözlemleyebilirsiniz. Rekabet eden gruplar, birbiriyle çelişen görüşler dile getirebilir. Görüşlerin farklılığı etkili olabilir hatta çalışanlar ve yönetim arasında düşmanlığa yol açabilir. Ya da müşteri ile satış elemanı arasında bir anlaşmazlık ortaya çıkabilir. Bunlardan kendinizi soyutlamak için elinizden geleni yapın. Bu karmaşadan uzak durursanız daha rahat hissedeceksiniz! Ve eğer bunu önleyebilirseniz, stresli olmanız için hiçbir sebep yok.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Uzakta yaşayan bir arkadaşınızdan bazı şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Bu muhtemelen sizi doğrudan etkilemeyecek çünkü çoğunlukla dünya ekonomisi, siyaset veya büyük işlerle alakalı bir haber fakat genel olarak topluj üzerindeki uzun-vadeli etkilerinden dolayı endişelenebilirsiniz. Diğer arkadaşlarınızla bu konudan doğan tartışmalar yapabilirsiniz. Objektif kalmaya ihtiyacınız var ancak bu konuyla ilgili haberleri takipte kalın. Görüldüğü kadar ciddi bir durum olmayabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Aslan…

Başkalarından hediye almaya açık olun. Bazen diğerlerine yardım etmekle o kadar meşgulsünüz ki insanların size yardım etmesine izin vermiyorsunuz. Bir arkadaşınız size öğle yemeği ısmarlamak isteyebilir. Bırakın yapsın! Ya da eşiniz size küçük bir hediye verebilir. Kısık sesle: ‘Bana bunu almana gerek yoktu.’ demeyin hemen. Onun yerine, gülümseyin ve teşekkür edin. Bırakın bir sefer de diğer insanlar size özel bir şeyler sunsun.

OCAK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hassas ve duyarlı olduğun günlerden biri daha. Aslan oldukça ketum bir burçtur. Karmaşık ve zorlayıcı duygular yaşadığında bile bunları kendine saklamayı tercih edersin. Meditasyon yapmak isteyebileceğin bir gün. Ya da doğaya çıkıp bir yürüyüş yapabilirsin. Seni hissettirecek şeyler yap. Stresli olayların içinden biraz da olsa sıyrılabilirsen, çok daha iyi hissedeceksin.Sizi hararetli bir biçimde haksız olduğunuza ikna etmeye çalışanlar olabilir. Biriyle belli bir konuda hemfikir olmadığınız için kendinizi aşağı görme tuzağına düşmeyin. Bugün yaratıcı yönünüze odaklanırsanız sanatsal yeteneğinizi ve entelektüel zekanızı birleştirerek yolunuzdaki tüm engelleri patlatacak bir dinamit oluşturabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 3 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 3 Mayıs 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün iyi haberler alabilirsiniz. Belki de beklenmedik bir fırsatla ilgili ailenizden bir telefon gelebilir. Ya da sevgiliniz, ilişkinizde büyük bir değişiklik yapmayı önerebilir. Bu değişiklikleri sizin için bir tehlikeli olarak görmeyin. Güçlü enerjiler şu anda sizi koruyor ve başarılı olmanıza yardımcı oluyor.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Son zamanlarda sizi meşgul eden para konusundaki endişelerinizin asılsız olduğunu anladınız. Bu size gerçekten bir rahatlatmış olmalı. fakat ilk bakışta bunu anlamak zor olabiliyor. Beyniniz hala bunu kabullenme aşamasında. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar yazışmalarınızın ve banka hesaplarınızın üstünden geçin. Cevap yine aynı olacak: Her şey göründüğünden çok daha iyi gidiyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Başak…

Başkalarıyla olan ilişkilerini gözlemlemek için uygun bir gün. Her zaman insanları incelemek ve onları nelerin harekete geçirdiğini öğrenmek istemişsindir. Aile ve dostların sana içini dökerse bir psikolog rolü oynayabilirsin. Bazı kaygılarını dile getirebilirler ve sen de faydalı olabilecek tavsiyelerde bulunabilirsin. İçgüdülerine güven.

OCAK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayat arzu ettiğinden hızlı ilerliyor ve yapman gerekenleri yapıp ihtiyaçlarını karşılayabildiğinden şüphelisin. Kilit nokta ise kendini akışa bırakmak. Zamanın kurbanı olduğunu düşünmek yerine onunla bir bütün olarak hareket ettiğini düşünerek daha uyumlu bir yaklaşım benimse. Elindeki şimşek hızındaki enerjiyi çabaların adına kullan.Son birkaç aydır hayatınızda dönüm noktaları yaşıyorsunuz. Şu ana kadar arabayı sürerken aynalara çok fazla bakmadınız. Bugün birkaç saatliğine sessiz ve sakin bir yerde durup son birkaç aydır hayatınızda neler olup bittiğine bakmaya çalışmalısınız. Gerçekten bu yolda mı gitmek istiyorsunuz?

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kalbinizin sesine kulak verin ve fantezilerinizi ortaya çıkarmaktan çekinmeyin. Tıpkı kalbinizin istediği her şeyi yapmanız ve akışına bırakmanız gibi, bu haftanın enerjisini de ortaya salın. Sevgilinizle bir akşam yemeğine çıkın ve duygularınızı onunla açıkça paylaşın. Bugün, enerjinizi dışarıya doğru atmak ve yönlendirmek için iyi bir gün. Yeni ve farklı şeyleri keşfetmekten çekinmeyin.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Uzun süredir görmediğiniz biriyle bir araya gelmeniz bazı güzel haberler ve faydalı bilgiler almanızla sonuçlanabilir. Biriyle olan ilişkiniz bugün sıcak ve cana yakın olacak. Sizinle aynı fikirde olan insanlarla ufkunuzu genişletecek tartışmalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda, bugün bir tatil planı yapmak veya okula dönüp notlarınızı yükseltmek için harika bir gün. Tadını çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Terazi…

Beklenmedik bir iletişim kuracak ve bunun epey faydasını göreceksiniz. Başkalarının söyleyeceklerine hazırlıklı olmanız mümkün değil, dolayısıyla bunu denemeyin bile. Bütün argümanlarınızı tasarlamışsınız ve bir münazaraya giriyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Aynı zamanda karşı tarafın söyleyeceklerini de kestirmeye çalışıyorsunuz ki bunları çürütmeye hazır olun. Buna rağmen gafil avlanacaksınız.

OCAK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatın anlamıyla ilgili bazı sohbetlere girebilirsin. Ruh arayışındasın, düşüncelisin ve bu enerji seni insanlarla entelektüel konuşmalar yapmaya itiyor. Yaşam denilen şeyi çözmeye çalışıyor, sana ne ifade ettiğini düşünüyorsun. Belki de içerisinde bulunduğun bir ilişkinin spiritüel seviyesini keşfediyorsundur.Son birkaç gündür epey yoğundunuz ve bugün biraz rahatlayıp gevşemek isteyeceksiniz. Bin tane işe yetişeceğim diye koşturmayın, zira bedeninizin ve zihninizin biraz yavaşlamaya ihtiyacı var. Mümkünse kendinize tembellik izni tanıyın! Uzun zamandır görmek istediğiniz bir film kiralayıp televizyonun karşısında dinlenin ya da bir süredir okumayı ertelediğiniz bir kitaba gömülün.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kelimelerinizi nasıl kullandığınıza dikkat edin, çünkü insanlar bir şeyleri ciddiye alabilirler. Bugün, başarısızlık kadar başarı için de harika bir fırsat. Birini mutlu etme ve onu neşelendirme gücünüz var. Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı olun ve normalden daha fazla kulak verin. Birinin daha önce hiç görmediğiniz bir tarafını görebilirsiniz.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Vay canına, finansal durumunuzu ilk kez gözden geçiriyor, toparlıyor ve düzenliyorsunuz. Yapılacak daha çok şey var fakat en sonunda tamamen farklı bir şekile ulaşacaksınız. Örneğin, bugün biri beklenmedik bir şekilde fikirlerinizi destekleyebilir. Finansal istikrarınızı geliştirme sürecindesiniz ve buna dahil olan insanların hepsi bunu destekleyecek gibi görünüyor!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Akrep…

Başkalarına yardımcı olmak önemli, ancak bunu yaparken kendinizi ihmal etmediğinizden emin olun. Bugün işlerin biraz üzerine gitmenin ve ufkunuzu genişletmenin tam zamanı. Günün olayları fazlasıyla dramatik bir hava içinde gelişebilir. Tuhaf durumlara müdahil olmaktan çekinmeyin. Gerçeklerden biraz uzaklaşma arzunuzu böylelikle giderebilirsiniz.

OCAK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Harika bir modda olacaksın ve bu pozitif tavırlarının insanlarla iletişim kura kura iyice arttığını fark edeceksin. Bugün dikkat etmen gereken tek şey tembellik. Olan biten bir ton şey olabilir – özellikle senin alanında. Güzel enerjini oturup hiçbir şey yapmayarak harcama – her ne kadar cezbedici de olsa. Size özel ilgisi olan bir grup konuk evinize uğrayabilir ve spontane bir parti düzenlenebilir. Pek çok farklı entelektüel meselenin yanında yakınlarda meydana gelen olaylar da tartışılabilir. Bundan büyük keyif alabilir ve pek çok şey öğrenebilirsiniz. Bunun tek olumsuz yanı, bırakırsanız bu partinin gecenin geç saatlerine dek sürmesi ve uyku vaktinizden çok daha geç bir saate dek sizi ve ev halkını uyanık kalmaya zorlaması olacaktır.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün iyi arkadaşlarınızla zaman geçirin. Sevdiğiniz insanlarla büyük bir akşam yemeğine çıkın ve yiyecek ve içecek konusunda bütçenizi aşmaktan çekinmeyin. Hemen her durumun kontrolünü elinizde tutabiliyorsunuz. İnsanlara, büyük bir bütünün parçası olduklarını ve büyük başarılar elde etmenin anahtarının birlikte çalışmak olduğunu hatırlatın. Onlara olabildiğince iyi olma konusunda ilham verin.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Son birkaç aydır duygusal hayatınızda bazı problemler yaşadıysanız, şimdi onları arkanızda bırakmanın zamanı. Bunlardan bir şeyler öğrendiğiniz kesin. Yıllarca aynı yemeği servis ettiniz ama artık yeter! Şu andan itibaren, eskiden düştüğünüz tuzaklara düşmeyeceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Yay…

Başkalarına karşı biraz sert bir tavır içinde olabilirsiniz. İnsanların size ne yapmanız ya da kime inanmanız gerektiğini söylemesinden hoşlanmıyorsunuz. Bu tip tavırlar hareket alanınızı daraltıp belli ilişkilerin fişini çekebilir fakat bu sorun değil. Kendinizi açıp diğer insanların saldırılarına karşı savunmasız kalmaktansa bir tavrınız olması daha iyi. Kendinize dikkat etmeyi iyi biliyorsunuz.

OCAK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Harika bir gün geçireceksin. Adeta tuttuğun her şey altın olacak! Günün olayları seni doğru yöne götürüyor olacak. Sakin ve verimli olmanın keyfini çıkaracaksın. Ama fark edemeyeceğin nokta, bunun her gün yaşanabileceğidir. Bugün nelerin yolunda gittiğini görmek için vakit ayır ki yarın da aynı yöntemleri uygula!Size yakın olan birileri bugün rahatsızlık verici bir şekilde sessiz olabilir. Bir şey onu korkunç bir şekilde rahatsız ediyor ve onlar hakkında konuşmak istemiyor. Her şekilde onları dinlemek veya yardım etmek için istekli olacaksınız, ama arkadaşınızı paylaşmaya zorlamayın. Neler olup bittiğini anlamak için sezgilerinizi kullanın ve neler olduğunu sormadan gerekli olanı yapın. İnanın çabaların fark edilip takdirsiz kalmayacak!

Bu da ilginizi çekebilir!  Süper Piyango sonuçları 29 Nisan | Milli Piyango sorgulama 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün insanları eğlenceli ruh halinizle şaşırtabilirsiniz. Bazen biraz sert ve eski kafalı oluyorsunuz ama bu gerçek siz değilsiniz. Bütün Boğa’lar sıcak, romantik bir doğaya sahiptir. Ama bu doğalarını meraklı gözlerden saklarlar! Bugün kendinize karşı biraz daha açık ve samimi olmanıza izin verin, ağzınıza kadar mutluluk dolu hissedeceksiniz.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Size borçlu olan bir yakınınız aniden çıkagelip size borcunu ödeyebilir. Bu sizi biraz şaşırtabilir fakat yine de bu davranış hoşunuza gidecek. Bir arkadaşınızı öğle yemeğine çıkararak veya birine hediye alarak modunuzu daha da yükseltmek isteyebilirsiniz. Bu gece uykunuzda güzel rüyalar sizi bırakmayabilir ve hatta uyandığınıza üzülebilirsiniz bile. Onları not edin, çünkü size bir şeyler anlatıyor olabilirler.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Oğlak…

Beklenmedik sorumluluklar bir yolculuk planınızı bozabilir. Biri yardımınıza ihtiyaç duyabilir ve bu nedenle birkaç günlüğüne kendi faaliyetlerinizi durdurmanız gerekebilir. Bu sinir bozucu bir durum ancak sadece yaptığınız şeyleri başka bir zamana erteleyecek. Onları tamamen iptal etmeyecek. Yapmanız gerekeni yapın ve daha sonra planlarınıza devam edin. Bu şekilde daha iyi hissedeceksiniz!

OCAK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatın tıpkı bir kabus gibi sanki! İnsanlar güya konuşuyorlar ama ağızlarından hiç kayda değer bir şey çıkmıyor gibi görünüyor. Belki de sana yakın kişiler bazı sıkıntılı dönemlerden geçmektedir. Araya girip sakinleşmelerini söylemek ve onlarla yüz yüze konuşmak istiyorsun. Çevrendekilerin de sana en çok böyle günlerde ihtiyacı olduğunu biliyorsun…Son birkaç gündür yaşadığınız aşırı stres partnerinizle tartışmaya girmenize neden olabilir. Bu katiyen bir felaket değil ancak gününüze gölge düşürmesi muhtemel. En iyisi birkaç dakika uzaklaşmanız ve etrafta kimse yokken bütün negatif enerjinizi atmanız olabilir. Böylece ailenizle, arkadaşlarınızla ve hayatınızdaki adam ya da kadınla yüz yüze geldiğinizde daha iyi hissedeceksiniz.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendinize dikkat etme ile başkalarını da bu denkleme dahil etme ihtiyacı arasında gidip geldiğiniz zor konularla uğraşıyor olabilirsiniz. Çok duygulanacak ve günün yoğun enerjisini görmezden gelemeyeceksiniz. Sizi kalkıp devam etmeye çağıran sabırsız bir his yaşıyor olabilirsiniz. Bu konuda elinizden geleni yapacaksınız.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yakın bir arkadaşınız veya romantik partneriniz bugün çok da konuşkan gibi durmuyor ve bu yüzden bu kişinin sizi hala önemseyip önemsemediği konusunda endişelenebilirsiniz. Ancak, maddi konularda bazı zorluklardan geçiyor bu da onları hüzünlü yapıyor olabilir. Eğer konuşmak isterlerse onları dinleyin, istemezlerse de yine de yanlarında olduğunuzu bilmeleri önemli.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Kova…

Başarıya hızlı trenle gidiyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Başarının farklı ölçütleri olduğunu da unutmayın. Bugün, duygusal başarınız üzerine düşünmek, kendi hislerinizin hayatınızın denklemine ne kadar uyumlu olduğunu tartmak son derece önemli. Yolcusu olmanız gereken trenin, yolcusu olduğunuz trene tam dik açıyla seyrettiğini fark edebilirsiniz. Bir sonraki durakta inip başka bir hatta geçmekten korkmayın. İstayon şefine nasıl gideceğinizi sorun.

OCAK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Harekete geçmek için yoğun bir ihtiyaç hissedeceksin. Neredeyse herkes sessiz aktiviteleri tercih etmekte: kitaplar, sanat ve hatta öylece oturmak… Fakat aktif olunmadığı takdirde sağlık da zayıflar. Temiz hava, egzersiz ve güneş ışığı sağlık için elzemdir. Bugün, kalkıp bir şeyler yapma isteğiyle dolduğunda kendine karşı koyma! Dışarı çık ve bu isteğinin keyfini çıkar…Size oldukça yakın yaşayan bir kişi size karşı düşündüğünüzden daha güçlü duygulara sahip. Bu kişiyi çok iyi tanımamış olabilirsiniz, ama bugün onun şaşkın bakışlarını üzerinize çekerken bulursanız şaşırmayın. Bu cazibeyi sürdürmeye karar verseniz de vermeseniz de, bu tamamen size bağlı. Bununla birlikte, öyle ya da böyle bununla başa çıkmaya hazır olmalısınız.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün insanlarla ilişki kurmanın çok kolay olduğu bir gün olmayabilir, ama her zamanki gibi akışına bırakırsanız, oldukça eğlenebilirsiniz. Birilerinin yaşadıklarına kendinizi kaptırmayın. Her tarafınızda pembe diziler var, açıkçası bunlardan kendinizi korusanız iyi olur. Gün boyunca rahat bir tavır sergileyin ve bir şeylere derin anlamlar yüklemeyin.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sanki bir şey yapmanız gerekiyormuş gibi fakat hatırlamıyormuşsunuz gibi, bu tuhaf ve rahatsız edici his gün boyu başınızı ağrıtabilir. Bu konuda sakin kalmaya çalışın. Aslına bir şeyi unutmadınız hepsi sadece rahatsız edici bir düşünceydi. Bu düşünceyi pek umrunuzda değilse, arkanıza yaslanın ve hayal kurun. Sonra hayalinizi not edin. Neyle ilgili olduğunuz bir tek siz biliyorsunuz, özgür hissedin. Günün tadının çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA

Sevgili Balık…

Belirli bir olaya dair daha fazla özgürlük istediğini hissedebilirsin. Belki de bu, seni, sana zarar veren bir insandan uzaklaştırmaya çalışan hislerindir. Bir yandan, içsel boşluğunu doldurmak için dostluk ve samimiyet istiyorsun. Öte yandan ise; bağımlı gibi hissediyor olmana içerliyorsun. Birisiyle derin bir bağ kurup bir ilişkiye girişmeden önce kendini ‘kendin’ gibi hissettiğine emin ol.

OCAK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatında gerçek manada bir önem teşkil etmeyen şeylere enerji harcamayı bıraksan iyi edersin. Elindeki görevlere odaklanman gereken bir gün. Dikkatini dağıtacak ortamlardan uzak durmalısın. Kendi kanalında kalmaya bak. Biraz kritik bir tavır benimsersen, seni alakadar etmeyen şeylere takılıp vakit kaybetme riskini azaltmış olursun.Son günlerde deneyimlediğiniz coşku hissi bugün gerçeklikle bağınızın zayıfladığını fark ettikçe zirveye ulaşacak. Gerçk hayatla yeniden bağ kurun, ve uçarı kişiliğinizi biraz plan yaparak dizginleyin. Hesaba katmadığınız şeyler, onları şimdi ve burada halletmeniz gerektiğini hatırlatan bir tokat olup yüzünüze çarpabilir.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendinizi flörtöz ve eğlenceli bir ruh halinde bulabilirsiniz. Tanıştığınız her çekici insanla sohbet edebilirsiniz. Bu önemli cazibenizi kullanmak ve başkalarını kendi isteğinize göre şekillendirme isteğinde olacaksınız. Muhtemelen biraz pohpohlanmaya ve ilgiye ihtiyacınız var. Bugün tüm ışıkları üzerine toplayan bir sahne sanatçısı gibi hissediyorsunuz. İlgi odağı olmaktan zevk alacaksınız!

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yakın çevrenizdeki grup aktiviteleri, topluluğunuzda pozitif değişikliklere yol açabilir. Grup içerisinde, diğerleriyle fikir ve bilgi alışverişi yapmaktan zevk alacaksınız ve bu aktivitelerden keyifli bir şekilde ayrılacaksınız. Eve yürüyerek gitmek belki sonrasın da bir kahve içmek veya bir film seyretmek iyi bir fikir olabilir. Uyuyana kadar düşüncelerin kafanızı kurcalamasına izin verirseniz, uykuya dalamayabilirsiniz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.