Nuray Sayarı 6 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Mart 2021

Nuray Sayarı 6 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Mart 2021

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 6 Mart 2021 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 6 Mart burç yorumları cumartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 6 Mart 2021

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 6 Mart burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cumartesi günü, bazı yeni fikirlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için hayal gücünüzü serbest bırakacağınız uğurlu bir gün geçireceksiniz. Bu etki, özellikle işiniz veya işiniz için faydalı olacaktır. Bugün, sık sık yapmanız gereken telefon görüşmeleri veya bir amaç için yapmanız gereken randevular için endişelenmeyin.
  • Bilgi ve bilgi toplama günü. Her durumda, çeşitlilikten ve artan gerilimden korkmayın. Ayrıca cumartesi gününü evde geçirmeyi, çeşitli keyifli aktiviteler yaparak geçirmeyi tercih edenler de olacak. Genelde evde bile yapacak veya misafirleri ağırlayacak bir şeyler olacaktır. Cumartesi, ortak manevi, bilimsel veya sosyal ilgi alanlarınız olan insanlarla iletişim kurmak için hayırlı bir gün olacaktır. Bu gün boyunca
  • Cumartesi günü Koç, Aslan veya Yay burcunda doğanlarınız için, sizinle birlikte olmak isteyen insanlarla birlikte olmak iyi olacak. Bu gün, çeşitli nostaljik ruh halleri, garip rüyalar veya deneyimlerle anı şeridinde bir yolculukla hatırlanabilir. Küçük nakit gelirleri muhtemeldir. Bugün, her şeyden önce, ruh halinizi kontrol etmeye çalışın, bu da size sorunlara neden olabilir. Gün yabancılarla temaslar, toplantılar ve ortak eylemleri destekleyecek. Bu gün boyunca eski şeyleri yeni ve farklı bir şekilde yapmak gerekecek.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Cumartesi günü beklenmedik haberlere veya olaylara hazır olun. Büyük ölçüde çocukları veya akraba, arkadaş veya tanıdık çevrenizdeki insanları ilgilendirebilirler. Bu gün size bir şekilde Öteki Dünya ile ilgili, bilinmeyen dünyalarla ilgili insanlarla veya deneyimlerle dokunacak. İşinizde, becerilerinizi ve bilginizi açıkça göstermeye çalışıyorsunuz. Hem kendinizin hem de çalışmanızın reklamını yapın. Bugün yeni şeylere odaklanın, yeni ufuklar keşfedin ve gelişme ve ifade için yeni fırsatlar keşfedin.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, bugün yakın ve uzaktaki arkadaşlarınız veya akrabalarınızla dinamik bir iletişiminiz olacak. Pek çok yeni ve heyecan verici şey öğreneceksiniz, farklı duygusal deneyimlerle ilgili olaylar hakkında yorum yapacaksınız. Bu gün boyunca ilginç insanlarla yeni tanışmalar yapabilirsiniz. Yaşadığınız yerle ilgili yeni şeyler öğrenmeye çalışın: bir köy, bir şehir veya ailenizin geçmişi. Bugün, siz ve ailenizdeki veya arkadaşlarınızdaki diğer insanlar arasında anlaşmazlıklara neden olan nedenleri düşünmek için biraz zaman ayırmanız çok önemli olacaktır.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Cumartesi günü bazı olaylar, bazı insanlara veya olaylara olan inancınızı veya güveninizi sınayacaktır. Cumartesi günleri, hatalarınız veya talihsizlikleriniz için başkalarını suçlamaktan kaçının. Beklenmedik sorunları kabul etmeyi kolaylaştırın. Gün kısa gezileri tercih edecek veya arkadaşlarla akşam yemeği için toplanacaktır. Cumartesi, mali veya maddi işleriniz ve ilgi alanlarınızla ilgili güzel haberleri müjdeliyor.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili Koç…

Bugün başkaları ağzını açana kadar siz gözünüzü açın ki arkada kalmayın. Oturup birinin size davetiye getirmesini beklerseniz gideceğinizi yere hiçbir zaman varamayabilirsiniz. Siz el etmezseniz taksi asla durmayacaktır. Yola bir kez çıktınız mı sizi kimse durduramaz. Yapmanız gereken ilk adımı atmak. Bugün başlangıç yapmanın ve sonra da akıntı nereye götürürse oraya gitmenin tam zamanı.

MART AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Özlem Duyabilirsin”

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hızlı bir tempoda hareket ediyorsun. Göksel enerjiler seni gergin hissettirebilir. Kafein ve şekerden kaçınman gerek yoksa iyice enerji patlaması yaşıyor olacaksın! Gün boyunca küçük yürüyüşler yaparak kendini dengede tutmaya çalış. Ya da bir şekilde zihnini boşaltabilmek için molalar ver. Denediğin takdirde birçok şey başarabilirsin, ama duygularının çok hassas olacağı bir gündesin.Duygularını ifade etmek senin için bazen zor olabiliyor. Huzurlu bir yaradışılın var, bu yüzden işler yolunda gitmediğinde ya da birileri seni üzdüğünde konuşmaktan çok, sessizleşme ve yalnız dolaşma eğilimine sahipsin.Normalde bu durum senin için bir olay oluştursa da, bugün farklı bir gün! Kozmik enerji iletişim konusunda bugün sana yardım edecek ve kendini çok iyi bir şekilde ifade edebileceksin. İnsanlar seni daha iyi anlayabilecekler.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yakın çevrenizde gerçekleşen bazı kısa geziler ve komşularınızla bağlantı kurmak, size sosyoekonomik durumunuzu ve muhtemelen profesyonel duruşunuzu iyileştirmenin yolları hakkında düşünmenizi sağlayan ilginç bilgiler getirebilir. Manevi ve felsefi tartışmalar da söz konusu olabilir. Ek olarak, kendi sezgileriniz de dışardan gelen bilgiler kadar değerli olabilir. Sezgilerinize güvenin ve kalbinizi dinleyin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 22 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 22 Mayıs 2020

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Gazetecilik veya analiz yapmak gibi entelektüel bir aktivitiye dahil olduysanız, taraf tutmadığınızdan dolayı eleştirilebilirsiniz. Entelektüel bağlılık konusu bu burçtaki insanların sık sık karşılaştığı bir sorun çünkü bu insanlar gizliden gizliye zeki olarak görülmeme korkusu yaşıyor. Kendinizi kişilere adamamaya çalışın…

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili Boğa…

Bugün başkaları hakkında dedikodu yapmak için uygun bir gün değil. (Aslında hiçbir gün, böyle bir şey için uygun değil!) Belki de başkalarının ne dediğini duyabilmek için biraz sesi kısmanız gerekiyordur. Bir fırsatını bulup söz kesmek yerine arkanıza yaslanıp sohbetin gidişarını gözlemlemek yerinde olacaktır. Enerjinizi iç dünyanıza yönlendirin ve sessizce oturun. Bu zamanı meditasyon yapmak ve düşünmek için değerlendirin.

MART AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Eksiklerini Tamamlıyorsun”

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hızını yavaşlat ve biraz planlama yap. Günün enerjisi, düşüncelerini ve eylemlerini gerçekçi, ayakları yere basar hale getirmene yardım ediyor. Rüzgar tam istediğin güçte seni desteklemiyor olabilir ama yine de bunu avantaja çevirebilirsin. İnsanların davranışlarının altında yatan şüphe ve tereddüt sana bir miktar destek bile olabilir. Yanlış olanı bul ve ele; gerçek olana odaklan.Duygusal açıdan iyi hissediyor olabilirsiniz, ancak bir şeyler içinizi kemiriyormuş gibi bir duyguya kapılabilirsiniz. Kendiniz için güvenli ve korunaklı bir ortam yaratma çabalarınız içinde hareket kabiliyetinizi ve özgürlüğünüzü kısıtlamış olabilirsiniz. Kendinizi gittikçe daha sıkı bağlamışsınız ve şimdi de dilediğiniz zaman kalkıp gitmekte zorlanıyorsunuz.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yalnızca evde kalıp güzel yemekler yaptığınız veya biraz kestirdiğiniz günler vardır. Ancak, ne yazık ki bugün o günlerden biri değil. Yapacak çok işiniz var. Hatta kendinizi günün sonuna doğru sinirli ya da öfkeli bulabilirsiniz. O zaman anlayacaksınız ki artık dinlenme zamanınız geldi…

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Gecikmeler ve yanlış anlaşılmalarla dolu can sıkıcı bir gün olabilir. Evle ilgili küçük bir problem evde tamirci beklemenize sebep olacak. Aslında sabah onu aradınız ama öğle ortasına kadar gelmedi. Bugünün çöp olduğunu düşünebilirsiniz ama onun yerine bunu avantaja dönüştürmeye ne dersiniz? Evden çıkamadığınıza göre, bunu masanızı ve elbise dolabınızı toplamak ve genel olarak evde canınızı sıkan tüm karmaşıklıktan kurtulmak için bir fırsat olarak görebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili İkizler…

Bugün başka insanlardan bazı olumlu geri bildirimler alabilirsiniz. Muhtemelen kalabalık bir insan grubuyla sosyalleşiyor olacaksınız. Arkadaşlığınızdan çok keyif aldıkları için insanların gözleri sizi arıyor olabilir. Onları zekice esprileriniz ve sıcacık hikayelerinizle eğlendireceksiniz. Burcunuz gerçekten bir seyirci kitlesine sahip olmaktan çok hoşlanıyor, bu nedenle de sahneye çıkmaktan çekinmeyin. Onlara coşkulu kişiliğinizi ve eşsiz mizah anlayışınızı göstererek biraz neşe saçın.

MART AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Duygusalsın”

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hırslarının seni ne ölçüde yıprattığını ve bunların ne noktada miadını doldurmuş olacağını şimdiye kadar kendi içinde analiz yapıp çözmüşsündür. Eğer hırs dolu bir hayat yaşamaya can atıyorsan, fakat biraz daha hafif ve sakini olmak üzere, göksel enerjiler bu isteğin doğrultusunda önemli kararlar almanın zamanının geldiğini vurguluyor.Durmaksızın dünyanızdaki her şeyi sakin ve dengede tutmaya çabalarken, en önemli şeyi yani kendinizi unutuyor olabilirsiniz. Emin olun, bu aralar ihtiyacınız olan ilgili görüyorsunuz. Yeri geldiğinde söylenmesi gerekenleri söylemek için daha girişken bir tutum sergilemekten korkmayın. Unutmayın ki dengeli olmanın bir parçası da pasif olduğunuz ölçüde aktif de olmak demektir.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yakın bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz bir kişiyle birbirinizi daha iyi anladığınızı hissedebilirsiniz. Romantik durumlar ön planda ve engellerin yavaş yavaş ortadan kaldırıyorsunuz. Kendinizi gösterdiğinizde ortaya çıkan coşku ve heyecanı fark ediyor ve eğlenceli ruhunuzun dünyayı etkilemesine izin veriyorsunuz. Ciddi konuları bir kenara bırakın, eğlenmek ve daha sosyal olmak için zaman ve zihinsel alan yaratın.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Finansal konuda beklenmedik fakat güzel bir talih kuşu, yaşam koşullarınızda uzun zamandır istediğiniz değişkliklere yol açabilir. Gerçek bir adım atmaya karar verebilir ya da dekorasyon, düzenleme veya mobilya konularında daha az köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Ailenizden biri başka bir yere taşınabilir veya yakınlarınıza yeni biri taşınabilir. Bunların hepsi olumlu değişimler ve hayatınızda büyük farklar yaratacak gibi görünüyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili Yengeç…

Bugün başkalarına ulaşmak sizin için çok sinir bozucu bir hal alabilir. E-mailler ulaşmayabilir, ya da telefon mesajları aksayabilir. Bunlar yapmak istediğiniz şeyi unutmanıza ve denemeyi bırakmanıza yol açabilir ama bu duruma kapılmayın! Devam edin! Beklerken yapacak başka bir şey bulun. En nihayetinde iletişime geçebildiğinizde ve bu arkadaşlarınızla görüşmeniz gereken konuları görüştüğünüzde, bu durum sizi çok sandığınızdan daha çok mutlu edebilir.

MART AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Tavsiyelere Uyabilirsin”

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İdeal aile diye bir şey yok. Artık bu fikri ardında bırakma zamanı geldi. Bu fikir bir süredir başına bela olmaktaydı. Bu fikre uzun süre inandın çünkü ailenin dışında çok daha büyük insan topluluğuna dahil olma gibi bir arzuya sahiptin. Ama ne yazık ki, o grubu henüz bulamadın. Profesyonel alanındaki insanları hiç bu kategoriye alabileceğini düşündün mü?Duygusal bir çöküntü mü yoksa muzaffer bir aydınlanma mı yaşadığına karar veremediğin günlerden birindesin. Pozitif bir sonuç almaktan emin olmak adına, kendini ve başkalarını çok ciddiye almadığına emin ol. Günün herkes üzerinde heyecanlı ve gergin bir hava yaratması söz konusu. Dikkatsizce yapılan küçük bir hamle bile bir felakete yol açabilir. Tansiyon düşürmek için elinden geleni yap; onu besleme.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yaratıcı bir çözüm bulabilir ve ortağınıza yeni fikirler önerebilirsiniz. Ya da belki iki farklı taraf arasındaki bir anlaşmazlığı nasıl çözeceğinizi bulabilirsiniz. Analitik bir aklınız ve güçlü sezgileriniz var. Psikolojiden çok iyi anlıyorsunuz. Bu yetenekleri iyi kullanın. Gözlemlerinizi başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyin, çünkü harika fikirleriniz olacak.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Gizli bir tarafınız var gibi görünüyor. Gün boyunca, iş bitirici çalışan olacaksınız. Fakat havanın kararmasıyla bir palyaçoya dönüşebilirsiniz. Kesinlikle hem yazılı hem de sözlü becerileriniz çok iyi. Seyirci kitlenizi genişletmenin tam zamanı. Arkadaşlarınız yıllardır sizinleyken çok eğleniyor: Hünerlerinizi gerçek canlı bir seyirciye sunmanız için uygun zaman budur. Evet, çok korkutucu ama aynı zamanda çok heyecan verici. Bir deneyin. Ya şimdi ya hiç.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili Aslan…

Bugün bazı şeyleri yumuşatmak yerinde olacaktır. Rahatlayın ve bırakın akşam yemeğinizi başkası hazırlasın. Eğer hiçbir şey yapmayıp dinlenerek vakit geçirmek istiyorsanız buna sonuna kadar hakkınız var. Bırakın başkaları kararlarını kendileri versin. Her şeyi sizin istediğiniz şekilde yapmaları için onları yönlendirmeyin. Kontrolü biraz bırakırsanız her şey doğal akışına dönecek.

MART AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Radikal Kararlar Alıyorsun”

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hırsların üzerine düşünmek için güzel bir gün. Yaşamdan tam olarak ne istediğini çözümlemek, hedefler koymak ve hayallerini gerçekleştirmek konusunda hayati önem taşır. Genelde, bu hedeflere ulaşmak için yapılması gereken basittir:karar vermek ve ilk adımı atmak. Mesela, eğer hayalin ideal bir partner bulmaksa ve sen böyle bir kişiyle mevcutta birlikte değilsen, yapılacak ilk şey mevcut ilişkiyi sonlandırmaktır. Korku, kaygı ve güven eksikliği ise sana sadece hareket kısıtlaması yaratır…Doğuştan gelen yaratıcılığınızı bugün yeni şeyler yaratmak için kullanın. Bu durum her zaman bir projenin son halini almasına yaramaz ama bir işe, projeye ya da probleme yaklaşırken yeni ve inovatif yaklaşımlar geliştirmemizi sağlayabilir. Bir çok yolla keşfedebileceğiniz bu özelliğinize güvenin. Çocukken burcunuza sahip kişiler, keskin düşünme ve yaratıcılık yeteceği ile bilinirler. Bu iki özelliği bir bütün haline getirerek durdurulamaz bir araç yaratabilir, neredeyse her şey için bir çözüm bulabilirsiniz. “Keskin düşünme ve yaratıcılık yeteneğiniz ile tanınıyorsunuz. Bu iki özelliği bir bütün haline getirerek durdurulamaz bir araç yaratabilir, neredeyse her şey için bir çözüm bulabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 19 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 19 Mayıs 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yakın arkadaşlarınız veya sevgililerinizle olan ilişkilerinizle kendinizi derin duygu ve inatçı tavırlar arasında sıkışmış hissedebilirsiniz. Belki de gerçekten ne hissettiğinizi söylemeniz zordur, çünkü etrafınızdaki herkes tarafından test edilip yargılandığınızı düşünüyorsunuz. Başkalarının ne tepki vereceğini umursamadan ne hissettiğinizi söyleyin.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eğer üzerinizde bir mülk varsa, bugün değerinin hayal edemeyeceğiniz kadar arttığını görebilirsiniz. Bu bir gayrimenkul olabilir fakat çiftlik hayvanı, senet ve hatta eski bir aile yadigarı bile olabilir. Bu bilgiyle ne yapacağınız size kalmış ancak sahip olduğunuz şeyi elinizde tutacaksınız gibi duruyor. Elinizdeki şeyin değerli olduğunu bilmek güzel bir şey.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili Başak…

Bugün başkalarına çok güvenmemeye çalışın. Yapılacaklar listesinizin üstünden kend,kendiniz geçseniz daha iyi olacak. Belirli işleri veya görevleri yerine getirmeyi umuyor olabilirsiniz, ancak bugün çevrenizdekiler dikkati dağınık veya güvensiz olabilir. Sadece şu an kendiniz için bir şeyler yapın ve kendinize ekstra zaman ayırın. Sıkı çalışmanızın ve özverinizin işleri yoluna soktuğunu bildiğiniz için bir memnuniyet duygusu hissedeceksiniz.

MART AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Yeni Düzenlemeler Yapabilirsin”

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İki farklı yöne çekiliyormuş gibisin. Bir değişim için hazırsın ama muhtemelen bu değişimi bugün yapamayacaksın. Aklını toparlamak için güzel bir zaman. Hedeflerinin listesini yap ve uzun vadeli geleceğini düşün. Fakat eylemlerinde aceleci olma. Günün enerjisi ısrarcı ve aceleci davranışı hoş karşılamıyor. Hem eyleme geçmeden önce biraz oturup meditasyon yapmak iyi gelecektir.Duygusal olarak bugün biraz keyifsiz hissedebilirsiniz. Sizin tarafınızda olduğunu düşündüğünüz insanların ihanetine uğramış olmanız muhtemel. Birdenbire kafalarını farklı bir yöne çevirdikleri için yapayalnız kaldınız. Boşverin şimdi kaç kişinin sizi desteklediğini; siz zaten ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz muhteşem bir manevi güç rezervine sahipsiniz. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yaratıcı yönünüz bugün ön planda olabilir. Gezegensel enerjiler hayal gücünüzü artıracak. Birdenbire bir şiir yazabilir ve sevgilinize okuyabilirsiniz. Veya biraz müzik çalmaya ve bir şarkı bestelemeye karar verebilirsiniz. İçinizde yaşayan âşık ve şair dışarı çıkmak isteyecek. Denemekten korkmayın. Kendinizi yeni yollarla ifade edin ve eğlenin!

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Grup aktiviteleri ve toplantılar bugün oldukça yoğun çünkü etrafınızdakiler ilgilendikleri konularda tartışmalara çekiliyor, bunlar hepsinin hemfikir olmadığı konular da olabilir. Zekanız bu fikri çok cazip bulsa da, bugün bu hararetli tartışmalara siz girmeseniz iyi olur. Sizin için bu yalnızca yorucu bir aktivite olur. Bu tartışmalardan uzak duran bir başkasını daha bulun, onunla konuşun.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili Terazi…

Bugün bazı yogun düşüncelerden silkelenmeniz gerekebilir. Motive ve ilhamlı kalabilmek biraz ekstra çaba isteyebilir. Bu döngüyü biraz esneme hareketi yaparak ya da tempolu yürüyüşlere çıkarak kırabilirsiniz. Bütün gün aynı yerde oturmayın, yoksa horlamaya başlayabilirsiniz! Yapabiliyorsanız kendinize gün boyu yapabileceğiniz alternatif görevler ve basit kaçışlar belirleyin. Arkadaşlarınızla çeşitli değiş tokuşlar yaparak olayların canlanmasını sağlayın!

MART AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Yeni Hobiler Keşfedeceksin”

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Huysuz ve mıymıntı hissediyorsun çünkü enerji açığın var. Ama günün enerjisi, hayatında olan bitene gerçekçi ve objektif bir pencereden bakman için sana gerekli araçları sunacak. Örneğin, arzu ve isteklerini ortaya çıkaramamanın muhtemelen yaşadığın bazı değişikliklerdir.Doğuştan gelen spiritüel bir yatkınlığınız var ve bugün özellikle böyle hissediyor olabilirsiniz. Meditasyon grupları ve çeşitli dünya dinlerinin kutsal çalışmaları ilginizi çekebilir. Ayrıca fazlasıyla psişik hissediyor olmanız muhtemel ve gerçek anlamda gerçekleşen bazı önsezilerle karşılaşabilirsiniz. Bugün psişik yeteneklerinizi eğitmek ya da kendinizi falcılıkta ya da Tarot kartlarında denemenin tam zamanı.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Verecek çok şeyiniz var. Herkes gerçekten kim olduğunuz ve nelere katkı sağladığınız konusunda sizi takdir ediyor. Ancak, başardığınız şeyler için kendinizi yeterince ödüllendirmediniz. Bunun neden böyle olduğunu düşünmeye biraz zaman ayırsanız sizin için faydalı olacak. Sevilmeye gerçekten ihtiyacınız var, ama önce kendinizi sevmelisiniz. Evet, belki klişe bir söz ama siz de biliyorsunuz ki doğru. Aileniz ve arkadaşlarınız sizi destekleyecekler, ama önce siz kendinizi desteklemelisiniz.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eğer kendi eviniz veya gayrimenkulünüz varsa, bugün bu mülkünüzün değerlendiğini öğrenebilirsiniz. Eğer bir eviniz veya arsanız yoksa da, böyle bir mülk edinme fikrini düşünebilirsiniz. Bugün yapacağınız – özellikle de gayrimenkul alanında – herhangi bir yatırım normalde düşündüğünüzden çok daha kazançlı olacak gibi görünüyor. Biraz araştırma yapın, profesyonellere danışın, bu yatırımı değerlendirin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 2 MART 2021 SALI

Sevgili Akrep…

Bugün başkalarının dramıyla uğraşmadan önce kendi sıkıntınızı biraz atmalısınız ki denge ve uyumu teşvik edebilesiniz. Kaygılarınızı dışa vurabileceğiniz, birkaç yastık yumruklayabileceğiniz ya da binanın etrafında birkaç tur koşabileceğiniz stabil bir bölgede kendinizi güvenceye alın. Stresinizi bir defa attınız mı günün sizi bekleyen maceralarına tazelenmiş bir zihinle katılabilirsiniz.

MART AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Yeni Projeler Yolda”

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İlerlemeci ve genişlemeci bir moddasın. Başkaları sadece problemleri görüyorken sen çözümleri görüyorsun. Oldukça analitik ve stratejik düşünebiliyorsun. Eğer harekete geçmek için bir plan yapmak istiyorsan şu an harika bir zaman. Her şey kendiliğinden gelecek, başarı için güzel fırsatlar elde edeceksin. Hayallerinin peşinden koşmalısın!Duygusal özgürlüğe ihtiyacın var. Nasıl hissedeceğin konusunda baskılandığın bir durum içinde olduğunu düşünerek kendini tuzağa düşmüş gibi hissedebilirsin. Eğer kendini olaydan uzaklaştırmayı başarabilirsen, gerçekten de bir başkasını ilgilendiren bir dramaya karıştığını göreceksin. Şu anda kendini özgürce ifade edebilmek için bir çıkış yolu bulman oldukça elzem.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yaratıcı zihninize odaklanın. Bugün, sağlıklı ve güçlü büyüdüğüne emin olacağınız kalp tohumları açısından çok verimli bir zaman. Çok mutlu olabilirsiniz fakat kesinlikle kolay olmayacak. Sizin için anahtar kelime, sakinliğinizi korumak. Karşınıza çıkan küçük sorunlara aşırı tepki göstermeyin. Ufak tefek didişmelerden çok daha fazlasısınız. Onlarla zaman kaybetmeyin.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hayattan ne istediğinizi dair açık bir görüşünüz var, bu konuda şanslısınız. Birçok insan ne yapacağını tam olarak bilmez durumda. Ancak sahip olduğunuz bu ayrıcalıklı avantaj yüzünden, deyim yerindeyse “mutluluğunuzu yaşamak” sizin için zor olabilir. Çok fazla insan, bir çoğu iyi niyetli, fikirlerini size empoze etmeye çalışıyor. Bunlardan etkilenmemek gerçekten zor. Teslim olmayın. Sizin için en iyi olanı ancak siz bilebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili Yay…

Bugün bazı yeni etkinlikler hayatınızın bazı kısımları hakkında şüphe duymanıza sebep olabilir. Ama henüz kesin bir cevap bulmayı beklemeyin. İşin açığı bir kaç gün boyunca sabretmelisiniz. Bu süreç sizin için çok kritik olabilir, çünkü uzun zamandır hayatınıza vermek istediğiniz yönü en sonunda belirleyebilirsiniz. Bugün her şeye dikkatli yaklaşın.

MART AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Kişisel Gelişimine Önem Veriyorsun”

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, zor bir durum içerisindesin. Duyguların hayatının akışında ve yapıp ettiklerinde ağır basıyor ve adeta duygusal açıdan sınırlarda yaşıyorsun. Şu anda deneyimlediğin şey her ne ise, bunun hatalı bilgilere veya varsayımlara dayanıyor olma olasılığı yüksek. Gerçeği göremeyecek hale gelecek kadar kendini dramaya kaptırmamaya dikkat etmelisin. Mevcut eğilimin seni sabit bir bakış açısına kilitleyebilir.Doğuştan bir yenilikçi olma özelliğiniz bugün ortadan yok olmuş gibi görünüyor. Aslında, otomatik olarak gerçekleştirebileceğiniz rutin görevlerin dışında bir şey yapmak istemeyebilirsin. Sadece düşük vücut ritminizden muzdaripsin, bu yüzden tembel bir serseriye dönüştüğünüzü hissetme tuzağına düşme. Bugün ve yarın dinlenirsen, yarın her zamanki enerjik ve yaratıcı kendin olacaksın. Bu akşam takip ettiğin dizileri izle ve bugünü unut.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 15 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Mayıs 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Uzun zamandır beklediğiniz parayla ilgili nihayet bugün iyi haberler alabilirsiniz. Yüksek hayal gücü ve ilham, aynı zamanda en sevdiklerinizle iletişim kurma ihtiyacı, gün boyu kalbinizi ve zihninizi meşgul edebilir. Bu duyguları bastırmayın, yoksa hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Düşüncelerinizi not edin, resim çizmeye çalışın. Arkadaşlarınızı toplayın ve akşam için bir araya gelin. Keyfinize bakın ve bunun için zaman ayırın!

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eğer bugün büyük bir işbirliğiyle çalışan bir savaş gemisinin kaptanı olsaydınız, önemli bir stratejik karar alırdınız. Piyasa payınızı arttırmanız ve üretim araçlarını geliştirmeniz gerektiğinin farkında fakat aynı zamanda, kendini yenilemeyen işlerin ölüme mahkum olduğunu da biliyor olurdunuz. Bugün, aklınızdaki en önemli konu!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili Oğlak…

Bugün başkalarının görüşlerini hesaba katarken dikkatli olmalısınız. Kendinizi bildiğinizi okumaya fazlasıyla kaptırıp iş birliği yapmanın önemini gözden kaçırabilirsiniz. Çevrenizden birisi bir işi halletme biçiminizi onaylamayabilir. Savunmaya geçip paranoyaya kapılmayın, zira amacı sizi üzmek değil! Büyük olasılıkla farklı şekilde çözülmesi gerektiğine inandığı bir durumla ilgili samimi endişeleri var.

MART AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Günün Mottosu: “Değişim Vakti”

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İletişim hızının arttığını fark edeceksin. Güne hız enerjisi hakim; öyle ki telefon aramaları, e-postalar, toplantıları ve görevler peşini bırakmayabilir. Önemli detayları hatırlamakta zorlanabilirsin. Listeler yaptığından ve hatırlatıcı notlar aldığından emin ol ve bunları ulaşılabilir yerde bulundur. Aklın fikirlerle dolu. Bu sebeple birinden ötekine atlayabilirsin ve küçük detayları kaçırmak kolay olabilir.Dün gece olması gerekenden çok daha geç bir saatte eve dönmüş ve bu yüzden yorgun, bitkin hissediyor olabilirsiniz. Vitamin alın ve ayılmak için kahve içmeyin. Zihninizi temizlemek için temiz havada yürüyüşe çıkıp endorfin salgılayın ve enerjinizi yükseltin. Bu, normalde olduğunuz gibi bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır. Bundan sonrası için tavsiyemiz: gece geç dönmeler alışkanlık haline gelmemeli!

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yaratıcılığınız bugün artıyor. Aklınız muhtemelen saatte bin km hızla çalışıyor. Gelecekteki projeler için yeni fikirler ortaya çıkıyor ve günün bir bölümünü onları denemekle geçireceksiniz. Sevgi ve romantizm aklınızda da olabilir, ancak gün boyunca sevgiliniz/eşinizle temasınız sınırlı olabilir. Mümkünse romantik bir akşam planlayın. Yorucu bir güne böyle sonlandırmak mükemmel olacak!

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hayatınızın giderek dengesiz bir hale büründüğünü hissediyorsanız, bugün bazı değişiklikler yapmanın tam zamanı. Zamanınızın çoğunu başkalarına yardım etmekle ve kendinizi boş vermekle geçiriyorsunuz. Eğer bu hızda devam ederseniz, kendi kendinizi mahvedecek ve artık diğerleri için de faydasız hale geleceksiniz. Her gün yarım saat veya 1 saati yalnızca kendinize ayıracağınıza söz verin. Böyle bir zamanınızın olmadığını söyleyebilirsiniz fakat biz de diyoruz ki bunu yapmanız şart.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili Kova…

Bugün bazı konularda gösterişçi ve doğrucu olmak konusunda dikkatli olun. Normalde sakin ve sessiz biri olabilirsiniz fakat söz konusu müzik ve sanatsa fikrinizi hemen dile getirmek istiyorsunuz. Orada durun. Sizinle aynı fikirde olmayanların üzerine gitmeyin. Giderseniz kesinlikle başarılı olamayacaksınız.

MART AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Rüzgâr Tersine Dönecek”

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hiç olmadığın kadar enerjik hissediyorsun. Günün göksel açıları zihinsel keskinlik ve fiziksel dayanıklılık sağlayacak bir enerji sunuyor. Bu enerji de geçmişten kalan proje ve görevlerini bitirmek konusunda seni destekliyor! Birçok şey tamamlayacak vaktin olabilir; hatta bir de başkalarına destek olmayı düşünebilirsin. Yine de önce kendi işlerine odaklanmalısın…Doğrudan sizin eseriniz olan bir şey için bir başkasının övgüleri toplamasına izin verip gölgede kalmak yerine, ait olduğunuz yere yani sahneye çıkın. Çalım yaparak yürümekten ve benliğinizle gurur duymaktan çekinmeyin. Normalde bu şekilde davranan insanları yüzeysel ve benmerkezci olarak gördüğünüz için muhtemelen onlardan uzaklaşırsınız. Ancak, bilin ki, siz çok daha derin ve daha duyarlı birisiniz. Olduğunuz kişiyle gurur duymalısınız.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Ulaşmaya çalıştığınız kişinin mesajlarınızı kesinlikle aldığı konusunda kesin olmayın. Belki de bu kişinin sizi tamamen görmezden geldiğini düşünerek bir cevap bekliyorsunuz. Belki de bu kişi sormaya çalıştığınız soruyu anlamıyordur. Aşk ve romantizm meseleleri söz konusu olduğunda, bir şeyleri harfi harfine dile getirmeniz gerekir.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Eğer bir satış işindeyseniz, bugün para yığınla gelebilir. Sezgisel becerileriniz en yüksek seviyede bu da müşterilerinizin isteği ve ihtiyacını sezmenizde yardımcı oluyor. Siz onlara tam olarak ihtiyacı olan şeyleri sundukça şaşkına dönecekler. İnsanlar bu başarınızın sırrını sorarlarsa sadece gülümseyin. Sanki hep sürecekmiş gibi bu şanslı günün keyfini çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 6 MART 2021 CUMARTESİ

Sevgili Balık…

Bugün başkalarının sizi sindirmesine pabuç bırakmayın. İnsanlar bir hayli çok kendilerini övebilir, ancak sözlerinin arkasında çok az şey olması muhtemel. Elinize geçen fırsatları ıskalamamaya dikkat edin. Bugün kendinize ve kendi gereksinimlerinize önem vermelisiniz. İstediğinizi elde etmenizi sağlayacak girişken adımlar atın. Son zamanlarda tanıştığınız kişilerle bağlantı kurun. Zira kalabalık ortamlara girmenizde fayda var.

MART AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Harcamalarını Azaltıyorsun”

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İlginç bir şekilde zaman yolculuğu yapmış hissine kapılabilirsin. Geçmiş ilişkiler ve işler kendini tekrar sana hatırlatabilir ve yoğun duygular yaşayabilirsin. Günün enerjisi geçmişe kafa yormanı istiyor; fakat bu iyi bir şey olsa gerek. Nereden geldiğini anlamak önemlidir ki böylece şu anda olduğun yeri daha iyi bilesin…Dünya gerçekten küçük bir yer. Bugün kişisel yaşamınızda bunun doğru olduğunu kanıtlayan bir şey gerçekleşebilir. Beklenmedik bir anda nadiren gördüğünüz birine rastlayabilirsiniz. Bu kişi bir akraba, eski bir okul arkadaşı ya da başka bir şehirden müşteriniz olabilir. Bunun gibi tesadüfler size birisiyle bağlantı kurma konusunda özel bir fırsat sağlayabilir, bu yüzden onlara ulaşmak için biraz zaman ayırın.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yaratıcılığınızı yeni bir seviyeye taşıyın. Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmenin birçok yolu var, o yüzden birini seçip o yolu takip edin. Sahnede olma arzunuzun yanı sıra hayallerinzi ve iç dünyanızdaki tutkunuzu paylaşmak istiyorsunuz. Güçlü duygularınız ve hayali bakış açılarınız bir servet niteliğinde, bu yüzden onları bastrmaya ya da uzaklaştırmaya çalışmayın. Aklınızı çok fazla dinlemek, sizi kalbinizde ve hayal gücünüzde sakladığınız servetten mahrum edebilir.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Her şey hakkında bir fikir sahibi olmaya çalışırken bir konuda açık bir fikirinizin olması zor bir durum. Fakat herkes yapabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz! Kabul edilemez olarak gördüğünüz bir şeyi şu an tolere ettiğiniz noktada görüşlerinizi yumuşatma sürecindesiniz. Bu yolda devam edin ve bugün bir şeyler belirsiz gibi görünse de hevesinizi kırmasına izin vermeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.