Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları perşembe…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 6 Ağustos burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Perşembe günü ailenizle ilgili çeşitli haberler veya olaylar gündeme gelecek. Evinizdeki konuklar, hamilelik veya bir çocuğun doğumuyla ilgili konuşmalar vb. olasıdır. Bu, sonunda karmaşık bir ilişkiyi sona erdirmek ve yeni bir romantik ilişki başlatmak için hayırlı bir gün olacak. Bugün çevrenizdeki birinin hilelerine veya kurnazlığına şaşırabilirsiniz. Kova, Terazi veya İkizler burcunda doğan insanlardan alacağınız bilgi veya tavsiyelere açık olun. Onlar aracılığıyla sizin için yeni bir başarı şansı bulmak mümkün. Oğlak burcu, Boğa burcu veya Başak burcu insanlarla yapılan kararlar veya sohbetler sizi şaşırtacak bir şeyler içerecektir.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün işinizde veya işinizde iyi sonuçlar elde edebileceksiniz. Bu çok hareketli ve yoğun bir gün olacak. Perşembe günü, eylemlerinize veya kararlarınıza acele etmeyin. Bugün aşk çelişkileri olasılığı var. Birçoğu parayla mutlu olacak. Bu, mülkiyet veya mülkiyet davalarının geliştirilmesi için hayırlı bir gün olacak. Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğan birini küçük bir hediye ile mutlu edin.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün tanıdığınız biriyle ilgili haberlerle kafanız karışacak veya hayal kırıklığına uğrayacaksınız. İç işlerinizin gelişmesi için gün ilginç ve başarılı olacak. Sevdiğiniz birinin sağlık sorunu dikkatinizi çekebilir. Bugün, genel olarak, aileniz ve akrabalarınızla daha fazla ilişkiye sahip olacaksınız. Gün, bir kız veya genç bir kadınla ilgili önemli bir olay veya ilginç bir haber getiriyor.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe günü profesyonel veya aile çıkarlarınız ve taahhütleriniz bir şekilde seyahat veya başka yerlerden gelen insanlarla ilgili olacaktır. Arkadaşlığınızda tartışmalı bir durum ortaya çıkabilir. Bugün, sürprizler olmadan gelişecek aşk deneyimleri için belirli beklentileriniz olacak. Bu gün, Öteki Dünyadan insanlarla ilgili temaslarla veya rüyalarla hatırlanacak. Evde hasar veya mal kırılması ile bir kaza mümkündür.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe günü çeşitli olaylar sizi açıklanamaz hoşlanmayacağınız, soğukkanlı hissedeceğiniz yabancılarla bağlayacaktır. Bugünkü göreviniz bu insanları oldukları gibi kabul etmektir, çünkü hayatınızdaki görünümlerinin bir amacı vardır. Bugün, başka bir köyde, kasabada veya ülkede yaşayan biriyle ilişkinizde gerginlik olabilir. Gününüzün bir bölümünü çoğunlukla arkadaşlarınız olmak üzere olumlu insanlarla konuşarak veya tanışarak geçirmek iyi olacaktır.
Bu da ilginizi çekebilir!  11 Nisan hangi burç oluyor| 11 Nisan burcunun yükseleni

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Duygusal açıdan gelgitli bir gün olabilir. Bir şeyler seni daha fazla yorabilir bugün. O yüzden büyük kararlar almadan veya gemileri yakmadan önce kendine biraz zaman tanıman gerekecek. 

AĞUSTOS AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Duygusal gerginliklerin sende ağrılar oluşturmaması için sakin bir gün geçirmen gerekebilir. Kendince bir vakit geçirmen ve keyifli konulara odaklanman diğer egzersizlerden daha iyi gelebilir. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri sonlandırmaya şıp diye karar veremezsin. Bazı konuların kendiliğinden gelişmesi ve son halini alması gerekir. Bugün karşı tarafı dinlemek ve onun bakış açısını görmek sana daha iyi gelebilir. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi anlamda sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Parasal olarak seni yoracak adımlardan kaçınabilirsin. Bir bütçeye göre hareket etmek sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Fikirlerin hakkında dürüst olman daha doğru olabilir. Çevrendeki insanları kırmamak için yalana başvurmamalısın. Bir şeyleri başından halletmen daha doğru olacak. 

AĞUSTOS AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yoga gibi egzersizler zihnini boşaltmana yararken vücudunu da çalıştırır. Esneme hareketleriyle vücudunun sınırlarını öğrenirsin. Bugün bu konuya vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Senin bazı konularda daha atak oluşun ile karşı tarafın daha içe dönük olması çakışabilir bugün. Karşındaki insanın kendini ifade etmesi için biraz zamana ve alana ihtiyacı olabilir. Her şeyi sen halletmeye çalışmamalısın. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri kendi içinde gözden geçirmek için zamana ihtiyacın olabilir. Maddi açıdan hataya düşmemek için aceleci olmaman gerekecek bugün. Parasal açıdan biraz zaman sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Etrafındaki insanların sorularına cevapları sen bulabilirsin. Çevrendeki insanlara daha dikkatle yaklaşmak seni güzel bir noktaya koyabilir. Sadece patronluk taslamamayı öğrenmen gerekecek. 

AĞUSTOS AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı kararlar alarak kendi rutinini oluşturmak için bir şeyleri ertelememelisin. Bugünden yeni kararlar alman yarın daha iyi hareket etmeni sağlayabilir. Bugün sağlığına öncelik vermen gerekecek. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişinin kendini içine kapatması seni üzebilir. Ancak bugün bir şeyleri zorlamak veya cevap almaya çalışmak günü olmamalı. Bir şeyleri sakince halletmenin bir yolunu araman gerekecek. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda kararları sen alabilirsin. Bazı sorumlulukları alman etrafındakilerden takdir toplayabilir. Ancak hata yapmamak için dikkatli olman gerekecek.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 4 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 4 Mayıs 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Sevdiğin şeyler için tutkulu davranmalı ve kolay kolay vazgeçmemelisin. Kendine iyi gelecek kararlar alacağın zaman başkasının onayını beklemek seni yorabilir. Kendin için kararlar alırken kendi sorumluluklarına odaklanmalısın. 

AĞUSTOS AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İyi bir egzersiz için çok büyük salonlara veya farklı aletlere ihtiyacın olmayabilir. Ev içinde kendince esneme hareketleri yapmak bile sana çok iyi gelecek. Bugün sağlığın için hareket etmelisin. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Eski fikirlerin işe yaramadığını görebilirsin. Sevdiğin birisi varsa ve onunla her zamanki gibi konuşuyorsan bir şeyleri değiştirmen gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar için iletişim kanallarını açık tutmanız gerekecek. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ufak tefek şeylere odaklanmak daha iyi olabilir. Büyük masraflar yerine bugünden halledilebilecek şeylere odaklanmak sana daha iyi gelecek. İyi kararlar alabilmek için büyük masraflara ara verebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Etrafındaki insanların sana yanlış davranması yüzünden verdiğin tepkiler için kendini suçlamamalısın. Eğer bir şeyleri sürekli kafanda tekrarlıyorsan bunun sebebini bulman gerekecek. Sakince düşünmen gerekebilir bugün. 

AĞUSTOS AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sakin kalmak ve sabrını artırmak için duygusal gerginlikleri iyi bir biçimde yoluna koyman gerekebilir. Bunun için esneme hareketleri ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek. Sakin bir ortamda hareketlerini kontrol edebilirsin. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Umut etmek iyidir ancak onun da bir sınırı olmalı. Umut etmek mutluluğun önüne geçmemeli. Eğer bir şeylerin seni mutlu etme durumu yoksa o zaman rotayı değiştirmen gerekebilir. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün tasarrufa daha fazla özen gösterebilirsin. Maddi açıdan kendini güvenceye almak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan kendini fazla yormayacaksın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Fikirlerine, kararlarına iki kere odaklanman gerekebilir. İçine sinmeyen veya yolunda gitmeyen durumlar için kendi ideallerini gözden geçirebilirsin. Uzlaşmacı olmak sana daha iyi gelebilir. 

AĞUSTOS AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmen bugün daha iyi olabilir. Zihnini berraklaştırman ve enerjini artırman için sıcak günlerde içtiğin suyu artırman gerekebilir. Şekerli içecekler yerine suya odaklanmalısın. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yapılan hatalarda kendi payını görmen gerekebilir. Bir şeyleri ne yöne zorladığını görmen ilişkin açısından daha sağlıklı olabilir. Bugün iletişim kanallarını açık tutmak ve sakin kalmak önemli olacak. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bütçeyi aşacak hareketlerde bulunmak daha sonradan seni pişman edebilir. Onun yerine bugün sakin davranmak ve hemen para harcamaya kalkmamak daha iyi olacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Etrafındaki herkesin kendi bakış açısını görebilir ve onlara anlayışla yaklaşabilirsin. Eğer kendi kafanın dikine gidersen bir şeylerin gerileceğini görmen gerekecek çünkü. Sakin kalıp insanlara olumlu yaklaşmak daha iyi olabilir. 

AĞUSTOS AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ev içi egzersizler sana kendini daha iyi hissettirebilir. Bunun için kendine bir alan açabilirsin. Daha sağlıklı hareket edebilmek için egzersizi boşlamaman gerekecek. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Ufak tefek şeylerin sinirlerini germesine izin vermemelisin. Gereksiz detayların sevdiğin kişiyle arana girmesine fırsat tanımamalısın. Bugün aranızdaki huzur, senin verebileceğin tepkilere bağlı olabilir. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda beklentilerin dışında durumlar yaşanabilir ve bu da seni biraz kızdırabilir. Ancak ani tepkilerle gereksiz gerginlikler yaratmak yerine sakin kalıp yapıcı hareketlere girmen gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Bugün endişeli olabilirsin. Kafanda türlü türlü düşünceler olabilir. Tek bir şeye odaklanmakta sıkıntı çekebilirsin. Derin nefes egzersizleri ve sevdiğin kişilerle sohbet sana daha iyi gelebilir. 

AĞUSTOS AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kafandaki endişeleri atabilmek için yaşam alanını daha temiz ve organize bir hale sokabilirsin. Bir şeyleri yerli yerine koymak ve düzene özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Fiziksel olarak kendine bir alan açman gerekebilir. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle uyumlu iletişimler size çok daha iyi gelecek. Bir şeyleri yoluna koymak için birbirinize eşit derecede değer ve önem vermeniz gerekebilir. İletişiminizi açık tutmalı ve birbirinizi dinlemelisiniz. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Süper Piyango sonuçları 16 Haziran | Milli Piyango sorgulama 2020

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün parasal gelişmelere öncelik vermek pek aklına gelmeyebilir. İş konusunda sadece para değil insan ilişkilerine de özen gösterebilirsin. Paranın satın alamayacağı şeyler daha kıymetli olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Bir şeyleri ne yaparsan yap doğru yola koyamayabilirsin. Bu durum seni germemeli. Kendine biraz zaman ayırarak bir şeyleri oluruna bırakmak daha doğru bir seçenek olabilir. 

AĞUSTOS AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı beslenmek için işlenmiş ve şekerli gıdaları kesmen gerekebilir. Bu konularda kendini disipline etmen gerekecek. Başkası elinden “o şekerli gıdayı bırak” diye bir şeyleri çekiştirmeyecek. Bazı şeyleri kendi içinden gelerek yapmalısın. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Acı çekmemek için kendini içine kapatıyor olabilirsin. Ancak bu şekilde yaşanabilecek iyi şeyleri de gözardı ediyor olabilirsin. Bugün kendi kabuklarını kırman gerekebilir. Aşkta biraz daha girişken olman gerekecek. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi olarak yalnız olmadığını görmen gerekecek. Yaşanan sıkıntıların sadece seni etkilemediğini, bir şeyleri halletme çabasını sadece senin göstermediğini fark etmelisin. Böylece para mevzularını egondan ayrı tutabileceksin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Hayatına biraz hareket katman gerekebilir. Keyifli konulara odaklanmak için zaman ve fırsat yaratabilirsin. İsteklerinin peşine daha fazla düşebilirsin bugün. 

AĞUSTOS AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Biraz yürüyüş ve derin nefes egzersizi sana iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak ve daha fazla hareket edebilmek senin için iyi olacak. Virüs konusunda endişelenmeyeceğin bir ortamda yürüyüş planlayabilirsin. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir kapı kapanırsa öbürü açılır. Aşkta da durum böyle. Bir ilişkinin bitmesi dünyanın sonu olmayabilir. Başka insanlarla iletişimini kuvvetlendirmek ve tekrar mutlu olmak için güzel bir gün olabilir. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Başkalarından kendini uzaklaştırman maddi açıdan o kadar iyi olmayabilir. Alınacak kararlarda ortaklaşa düşünceler geliştirmek daha sağlıklı olacak. Tek başına masraflara girmemelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Hayallere odaklanmak sana daha cazip gelebilir. Ancak bu hayallere göre bir şeyleri kesinleştirmemelisin. Değişime ve farklılığa fırsat vermek ileride senin için daha iyi olabilir. Planlarda ve hayallerde esnek olmak işine gelebilir. 

AĞUSTOS AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zihnini boşaltmak ve daha güzel şeylere odaklanmak stresin etkilerini azaltmanda faydalı olabilir. Güzel ve keyifli bir gün geçirmek için eğlenceli ve bol kahkahalı bir aktivite ayarlayabilirsin. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeylere karşı verdiğin sert tepkiler ilişkinde seni zora sokabilir. Sevdiğin kişiye karşı daha nazik olman gerekebilir bugün. Kullandığın kelimeleri dikkatle seçmen kalp kırıklıklarının önüne geçebilir. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda dikkati elden bırakmamalısın. Riskli masraflara girmeden önce kendini daha iyi bir noktaya çekmen gerekebilir. Parasal konularda biraz daha sağlam basmalısın yere.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 6 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Fikirlerini başkalarına ifade ederken sıkıntı çekebilirsin. Veya alacağın kararları karşı tarafa kabul ettirmen zor olabilir. Ancak bugün ayakların yere ne kadar sağlam basarsa o kadar güzel gelişme göreceksin. 

AĞUSTOS AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 6 Ağustos burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Ağustos 2020

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kişisel bakım öncelik kazanabilir senin için. Aynada gördüğün kişiyle iyi anlaşmak için hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Bakım ve temizlik öncelik kazanacak. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşkta her şeyin iki taraflı olduğunu kendine hatırlatmalısın. Eğer tek taraflı olsaydı bunun adı hayranlık olurdu, ilişki değil. Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı davranışlarınızda bu dengeyi bozmamalısınız. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Cebinden para çıkmadıkça bazı olaylardaki ciddiyeti göremeyebilirsin. Ancak beklenmedik masraflar seni uyandırabilir. Bugün bu konuda dikkatli düşünmen gerekecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.