Nuray Sayarı 5 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 5 Nisan 2021

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 5 Nisan 2021 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 5 Nisan burç yorumları pazartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 5 Nisan 2021

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 5 Nisan burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Bugün yeni haftaya harika bir başlangıç ​​yapabilirsiniz. Bugün gerçekleştirmeniz gereken görevlerin çoğundan korkmayın. Harekete geçin, yeteneklerinizi ve niteliklerinizi kanıtlayın! Farklı insanlarla tanışın, yeni fikirlerin farkına varın! Stres ve boş zaman eksikliği sizin için önemli sonuçlarla ödüllendirilecektir.

35 yaşın üzerindeki bir erkekle yaşanan sıkıntı, önemli haberler veya öneriler sayesinde çözülme fırsatına sahip olacaktır. Bu, mülkün veya ev işlerinin geliştirilmesi için araçlarla çalışmak için hayırlı bir gün olacak. Aşk ilişkiniz doğal olarak gelişmelidir. Sizden gelen baskı, size istenmeyen endişeler veya hassas durumların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Birçoğu, özel bir günü olan bir arkadaş için bir hediye veya çiçek alacak. Bugün evinizde, aile ilişkilerinizde sürprizler olacak ve olumlu duygular ve deneyimler için bir fırsat olacaktır.

Eğer Koç burcu, Aslan burcu veya Yay burcunda doğduysanız, Pazartesi günü bir çocuk veya gençlerle ilgili olarak gün içinde yerine getirilmesi gereken bazı sorumluluklarınız olacaktır. Bu, seyahat etmek ve farklı mesafelerden insanlarla iletişim kurmak için hayırlı bir gün olacak. Bugün başka bir yerden sizin için olumlu haberler bekleyebilirsiniz. Su burçları altında doğan insanlarla iletişim kurmanız ilginç olacak, bunun için belirli nedenleri olacak.

Koç – bugün az miktarda paranın veya beklenmedik bir gelirin tadını çıkarabilirsiniz.
Aslan – bugün yeni tanıdıklarınıza dikkat edin. Her yeni ilişkiye doğal olarak test edilmesi ve doğal olarak gelişmesi için zaman verin.
Yay – bu günü önemli belgeler, sözleşmeler, finansal konular ve daha fazla konsantrasyon gerektiren diğer eylemlerle çalışmak için kullanabilirsiniz.


Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Pazartesi günü daha fazla aile göreviniz ve taahhüdünüz olacak ve bunlardan bazıları başkalarının yardımına güvenmek zorunda kalacaksınız. Bugün, günlük işlerinizde önemli bir rol, dünyevi burç burcunun altında doğan bir kişi tarafından oynanacak. Genel olarak, önünüzde sonuçların yalnızca sizin iradenize ve hırsınıza bağlı olacağı önemli ve başarılı bir gün var.
Boğa – para, finansal belgeler ve ödemelerle ilgili makul ve pratik konular için harika bir gün.
Başak – bugün yaşadığınız ülkedeki veya dünyanın dört bir yanındaki haberleri takip edin. Bazıları sizin için kişisel olarak ve planlarınız için önemli olabilir.
Oğlak burcu – Pazartesi günü çok fazla çalışma size gerginlik getirecek, aynı zamanda profesyonel becerilerinizi kanıtlamak için önemli bir fikri, projeyi gerçekleştirme fırsatı verecektir.

İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Pazartesi günü beklentilerinizin veya planlarınızın gerçekleşmesi ve bazı durumlarda parayla ilgili hoş duygular yaşayacaksınız. Bu, belgelerle çalışmak, bir sözleşme veya başka bir anlaşma imzalamak için hayırlı bir gün olacak.
İkizler – gün, ailenizden bir kız veya bir kadınla önemli bir olay veya deneyimle hatırlanacak.
Terazi – bugün uğraşacağınız tüm önemli konularda dikkatli olun. Yalanlara, aldatmaya veya kendini kandırmaya dikkat edin.
Kova – Olumlu eğilimlere rağmen Pazartesi, zaten taahhüt ettiğiniz görevlere devam etmeniz için bir gün olacak.

Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, haftaya birçok farklı görev ve deneyimle başlayacaksınız. Bu, size seyahat için çeşitli değişiklikler ve durumlar getiren bir zaman olacak. Bugün, çeşitli aile olaylarını ve vakalarını tartışacağınız komşularla veya arkadaşlarınızla iletişim kurmaktan keyif alacaksınız.
Yengeç – Başkalarının sizinle konuşma veya sizinle birlikte olma arzusuna açık olmanın önemli olacağı harika bir gün, özellikle de Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğmuşlarsa.
Akrep – çeşitli kurumlara ziyaretler, farklı yerlerden insanlarla sohbet veya toplantılarla çok yoğun bir gün.
Balık – orta yaşın üzerindeki bir kadınla ilgili bir olay sizi üzebilir, hayal kırıklığına uğratabilir veya hakaret edebilir.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Koç…

Çoğu zaman aklını toplamakta güçlük çekiyorsun. Neyi seçmen gerektiğini bilemiyorsun! Bugün kendinle huzur içinde olacaksın. Eğer bugün özel hayatın ile ilgili önemli bir karar alman gerekirse, bunu yapabileceksin. Ama eğer kendini çok büyük bir karar almanın eşliğinde hissediyorsan, bunun üzerinde düşünmek için kendine gereken zamanı tanımalısın. Aklının daha net olduğunu düşündüğün bir zaman karar vermelisin.

NİSAN AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Çabalıyorsun”

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ciddi meselelerle uğraşacak halin olmayabilir. Günün enerjisi, seni yaratıcı hayal gücünü keşfetmeye yöneltiyor. Bilgisayarlar, arabalar veya sanat gibi tutkularını düşünürken kendini bulacaksın. En sevdiğin hobinle uğraşırken zamanın nasıl geçtiğini unutacaksın. Kendi ilham denizinde dolaş.Bugün birisiyle yoğun bir tartışmaya girmeniz muhtemel. Kendinizi cesur bir şekilde ifade etmek isteyeceksiniz. Sulu mizah anlayışınız iş başında olabilir. Birkaç ince espri patlatabilirsiniz. Ya da insanları güldüren keskin veya ironik bir yorum yapabilirsiniz. O ateş gibi zekanız körüklenecek. Tartışmalı bir mesele hakkında konuşmak isteyebilirsiniz. Bazen başkalarını kışkırtıp güldürmek nasıl da hoşunuza gidiyor!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 11 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 11 Nisan 2020

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Lisede kızlara yazmak için kullandığınız aşk notlarını hatırlıyor musunuz? Kendinizi daha yaratıcı bir şekilde ifade ettiğiniz bir sanatçıdan daha fazlası olduğunuz bir dönemdi. Son zamanlarda bu yönleriniz biraz köreldi fakat bugün yine ilham alabilirsiniz. Hayat sadece iş ve paradan ibaret değil. İnsanlarla anlamlı bir şekilde bağlantı kurmak kalbinizi ısıtır ve ruhunuzu rahatlatır. Bu yönlerinizi ortaya çıkarmaktan korkmayın.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için yoğun bir gün olacak. Arabada fazla zaman geçirebilir, ayak işleri yapabilir, ziyaretlerde bulunabilir ve hatta projeyle ilgili birkaç iş yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ya da bağlı olduğunuzu grup üyelerine bir çok defa aramanız gerekebilir. Bu telefon görüşmeleri, sizi ilginç bir sohbetin içine çekecek birkaç güzel haber ve heyecanlı bilgileri almanız anlamına da gelebilir. Yani bugü yoğun olduğu kadar hareketli de geçecek. Tadını çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Boğa…

Çoğu zaman aklını toplamakta güçlük çekiyorsun. Neyi seçmen gerektiğini bilemiyorsun! Bugün kendinle huzur içinde olacaksın. Eğer bugün özel hayatın ile ilgili önemli bir karar alman gerekirse, bunu yapabileceksin. Ama eğer kendini çok büyük bir karar almanın eşliğinde hissediyorsan, bunun üzerinde düşünmek için kendine gereken zamanı tanımalısın ve başka bir zaman bu kararı vermelisin.

NİSAN AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Önemli Bir İtiraf Olabilir”

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Canını acıtan biri mi var? Katlanılamaz derecede zulmedici bir durum mu söz konusu? Bugün, sorunların kaynağına inmekte başarılı olacaksın. İyi haber şu ki, bunlardan kurtulmanın ilk basamağı da sorunun köküne inmek. Ama kolay olmasını bekleme. O yüzden biraz bunalabileceğin bir gün.Bugün biriyle bazı şeyleri açığa çıkaran bir sohbet edebilirsiniz. Bazen din, spiritüelizm ve felsefe gibi konulara derinlemesine dalabiliyorsunuz. Bugün biriyle derin bir sohbet edebilirsiniz. Bu sohbet sırasında karşınızdaki kişi hakkında pek çok şey öğrenebilirsiniz. Kendinizi hakkında da önemli bir şey öğreneceğiniz muhakkak. Değerleriniz ve inançlarınız hakkında net bir cevaba varmak için iyi bir zaman.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kırılmış kalbinizin ruhunuzu da kırmasına izin vermeyin. Son zamanlarda bir kişilik çatışmasından dolayı biriyle yollarınızı ayırdıysanız, kötü duyguların sizi sarmış olması normal. Tek başınızayken ilişkideki yarım elma olduğunuz zamandan daha az değerli olduğunuzu hissetmeniz muhtemel ve kaçılması zor bir düşünce. Unutmayın ki, bu kadar zorluk yaşadığınız biriyle devam etmek sağlıksız bir karar olurdu. Genç yaşlarınızı bir düşünün. O zamanların üstesinden gelmiştiniz, bu sefer de yaparsınız.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için mümkün olduğunca rahat bir gün. Güne kesinlikle yapmanız gereken şeylerin bir listesiyle başlayabilirsiniz fakat eski bir arkadaşınız veya tanıdığınız yoluyla öğreneceğiniz bazı haberler dikkatiniz dağıtabilir. Eskiden çok önemli görünen şey artık öyle olmayabilir ve tüm gününüz bu yeni bilgiye alışmakla geçebilir. Günün nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz fakat tatmin edici bir gün olacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili İkizler…

Çverenizdeki insanlar sözlü olarak size saldırabilir ve bundan korunmak isteyebilirsiniz. Bugün eleştirilerin odak noktası olabilirsiniz. İnsanların size agresif sözler sarf ederek keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Geçerli sebepleri varsa, kibar ya saygılı bir biçimde de ifade edebilirler. Kaba davranışlar karşısında kendinizi savunmak zorunda değilsiniz. Haklarınız söz konusu olduğunda net ve ısrarcı olun. Geri çekileceklerdir.

NİSAN AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Koşullarını Düzeltmek İstiyorsun”

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Coşkulu hissedeceğin bir gün; içinde bulunduğun bir proje konusunda oldukça tutkulu hissediyorsun. Yeni başladığın bir ilişkiyle ilgili de arzu dolu olabilirsin. Bir optimizm ve cesaret hissi sana eşlik ediyor olacak. Bu enerjileri iyi yönde kullanabilirsin. Bütün bunlar, kendini güçlü şekilde ifade etmeden destek olacak! Eğer karşına odak noktası olma fırsatı çıkarsa bunu sakın kaçırma!Bugün birisiyle fikirleriniz konusunda ters düşebilirsiniz. Kendi inanç ve görüşlerini tutkulu bir şekilde savunabilirsin ve karşıdakini fikirlerini değiştirmesi için ikna etmeye çalışabilirsin. Fakat ortak olana odaklanman gerektiğini unutma lütfen. Aranızdaki farklılıkları görmek yerine, ortaklıklarınızı görmeyi dene. Anlayışlı davranmalısınız ki birbirinizin fikirlerine saygı duymayı öğrenebilin.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Manevi ya da felsefi meselelerle ilgili bilgi edinebilirsiniz fakat bu o kadar da güvenilir bir kaynaktan gelmeyebilir. Bugün duyduklarınıza hemen inanmamaya dikkat edin. Yakın bir arkadaşınız ya da sevgiliniz çok uzakta olabilir ve kendinizi çok yalnız hissediyor olabilirsiniz. Ayrılık sürecini atlatmanın en iyi yolu, çalışma ya da araştırma ya da bir tür sanatsal faaliyetlerle meşgul olmanızdır.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sözleşme imzalamak ya da büyük alımlar yapmak için uygun bir gün değil. Bir markete gidin, tabii ki bonfile deüil hamburger alın. Paranızı güvende tutun ve biriktirdiklerinizden istifade edin. Bugün hiç bir şey hakkında görüşme yapmayın. Teklif kulağa ne kadar iyi gelirse gelsin, pazarlık ne kadar zorlayıcı olursa olsun siz yolunuza bakın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç…

Çok yakın olduğunuz birisiyle yaşadığınız geçici bir ayrılık, özelllikle de son birkaç hafta boyunca, o kişiyle yaşadığınız güzel zamanları düşünmenize neden olabilir. Bir noktada onunla telefonda görüşmeniz muhtemel. Etrafınızdaki herkese karşı oldukça sıcak ve şefkatli hissediyorsunuz ancak bir parça da üzgünsünüz; hele de o uzaklarda yaşayan yakınlarınız aklınıza geldiği zaman. Onlara telefon etmeye ne dersiniz? Sesinizi duymaktan memnun olacaklar.

NİSAN AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “İsteklerinin Ötelenmesini İstemiyorsun”

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bırak bugün ipleri senin adına bir başkası eline alsın; otobüsün ise ne yöne gittiği konusunda hiç kaygılanma. Aklında bir rota olmaması iyi olacaktır; böylece beklentisizlik ve tahminsizlik seni hayal kırıklıklarından uzak tutacaktır. Bugün biraz veri toplama günü. Sonrasında bunları konuşma kürsüne çıkıp dünyaya duyurabilirsin.Bugün birtakım heyecan verici ve ilginç insanlarla iç içe olabilirsiniz. Size ilham veren insanlarla birlikte olmak için can atacaksınız. Modunuzu düşüren arkadaşlarla ya da aile üyeleriyle takılmak istemeyeceksiniz. Yaratıcı insanların bir araya geldiği ortamlarda yer almaya çalışın. Şık bir kafeye gidin mesela ve gelip giden müşterileri gözlemleyin. Ya da bir tiyatro etkinliğine katılmak ve gösteriden sonra sanatçılarla takılmak da fena fikir olmayacaktır.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Konuşursanız daha iyi hissedebilirsiniz. Aklınızda bir şey varsa, bunu söylemek en iyisi. Daha doğrudan ve açık bir şekilde iletişim kurmak için ilham alacaksınız. Utangaç bir su burcu olduğunuzdan, özel düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşma konusunda her zaman rahat hissedemezsiniz. Ama şimdi dürüstçe kendinizi ifade edebileceksiniz. Bir meslektaşınızla, arkadaşınızla veya sevdiğiniz biriyle ilgili yanlış anlamaları gidermek için iyi bir zaman.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için entelektüel anlamda heyecanlı bir gün olacak. Birçok ilginç kavram dikkatinizi çekecek ve onlar hakkında bir an önce daha fazla şey öğrenmek isteyeceksiniz. Bunlar, sosyal veya politik konularla ilgili olabilir. Yeni fikirler sizin için karşı konulmaz fakat bunlarla ilgilenirken günlük yaşantınızdaki işleri de unutmayın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Aslan…

Ölçülü adımlarla ilerlemek istiyorsun. Ama bugün olaylar arzuladığından daha hızlı gelişecek. Günün temposu bir miktar yoğun olabilir. Hızlı kararlar almaya itilebilirsin. Kafandan bir tahmin uydurman beklenebilir, hem de sağlıklı hiçbir tahminin olmadığı halde. Doğru olmayan veriler vermemeye çalış, çünkü bir süre sonra karşına çıkabilirler!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 2 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Kasım 2020

NİSAN AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Donanımlı Bir Birey Olmak Senin İçin Önemli”

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Daha ilerlemeci düşünmelisin. Bazen hem kişisel hem profesyonel hayatına dair gelenekselci olabiliyorsun. Günün enerjisi seni standart paradigmanı değiştirip yeni bir bakış açısı sahiplenmen konusunda dürtüyor. Bakışını değiştirebilirsen, bazı harika başarılar ayağına gelebilir!Bugün birisinin sizi tasvip etmeme durumuyla yüzleşmeniz gerekebilir. Bu, muhtemelen bir üst ya da bir otorite figürü olarak gördüğünüz birisinden – belki bir ebeveynden gelecek. Bu kişiyi dinlemek önemli de olsa, işinizi, kişisel yaşamınızı içeren şeyler söyleyecekler ancak hayatı nasıl yaşadığınız ve seçtiğiniz ancak sizi ilgilendirir. Bir şeyi nasıl yaparsanız yapın, birileri bir yerlerde sizi onaylamayabilir.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Modernliğin ne olduğu üzerine kafa yormak için güzel bir gün. Kendinizi yıllarca, figüratif resmin avangard akımın kalbinde olup olmadığını sorgulayan soyut bir ressam gibi hissediyorsunuz. Ya da artık hiçbir akımın sizi tatmin etmediğini düşünebilirsiniz. Hal böyleyse, belki de işe kendinizden başlamalısınız.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün tüm finansal giişimleriniz iyi yönde ilerleyecek. Yeni bir iş girişimine atılmayı düşünüyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse, bugün ideal iş ortağınızla tanışmanız muhtemel. Rutin işinizi yapmaya devam ederken bir yandan da gözünüzü kulağınızı dört açın. Hayatınızda ihtiyacınız olan özel kişiyle ne zaman tanışacağınızı bilemezsiniz. Arkadaşlarınızla akşam biraz sosyalleşebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Başak…

Çok sevdiğiniz arkadaşlarınızdan biriyle vakit geçirmelisiniz. Arkadaşlarınızın yapısı ve kişilikleri çok farklı. Bazı arkadaşlarınız daha agresif ve kararlı. Bazıları ise daha sakin ve geçinmesi kolay insanlar. Bugün sevecen ve anlayışlı birinin çekim gücüne kapılabilirsiniz. Bu kişi kafanızı karıştıran kişisel bir meselede size benzersiz bakış açıları sunabilir. Bu konuda ona açılmaktan çekinmeyin.

NİSAN AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Formuna Dikkat Ediyorsun”

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Büyük egolara karşı mücadele vereceğin bir gün! Kendini abartılı davranan insanların arasına sıkışmış bulabilirsin. Bunlardan bazıları rol yapıyor; maskeleriyle geziyor olabilirler. Fakat bazı davranışlar ise bireylerin gerçek zihniyetlerini yansıtıyor. Toksik insanlarla muhatap olmamalısın. Enerjini ve yaşam ruhunu kaybetmene değmez.Bugün birtakım tuhaf telefon çağrıları alabilirsiniz, muhtemelen de tanımadığınız insanlardan. Gayri menkul yatırımları, özellikle de konut alımı ile ilgili olanlar, bu aralar başarılı olacak gibi görünüyor ya da bu alanda yeni bir yatırım yapmaya da karar verebilirsiniz. Bugün önsezilerinize kulak verin ve sakın her zaman devrede olan mantığınızın yolunuza çıkmasına izin vermeyin! Zihniniz bu aralar öte alemlerden gelen mesajlara özellikle açık olduğu için bundan en iyi şekilde faydalanmalısınız.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Konu cazibeye gelince, kişiliğinizin daha gizemli yönlerinin en önemli varlığınız olduğunu biliyorsunuz. Bugün, ‘baştan çıkarıcı güçlerinizi’ çalışma ortamında veya kişisel yaşamınızda uygulayabilirsiniz. Ancak, gerçekten sahip olmadığınız bir şeyi saklıyormuş gibi davranmayın. İstediğiniz şeyi elde etmek istiyorsanız, kişiliğinizin en iyi yönlerini ortaya koymaya çalışmalısınız…

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün size oldukça moral bozucu bir telefon gelebilir. Bu, geçici olan projelerinizden biriyle ilgili bir aksilik haberi olabilir fakat yine de size bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Sizi raahtsız etmeyen bazı küçük detaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ve bu da çok fazla zamanınızı alabilir. Metanetli olun, hala iyisiniz. Hayal kırıklığının size galip gelmesine izin vermeyin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Terazi…

Önceden katılacağınıza dair söz verdiğiniz bugün gerçekleşecek grup aktiviteleri ya da sosyal etkinlikler size eskisi kadar çekici gelmeyebilir. Yorgun olabilir, çok tembel hissedebilir ve kılınızı bile kıpırdatmak istemeyebilirsiniz. Bunlara katılıp katılmamak size kalmış ancak evde kalmaya karar verirseniz de kendinizi suçlu hissetmeyin. Hepimizin ara sıra kendine vakit ayırmaya ve televizyon karşısında uyuklamaya hakkı vardır. Rahatlayın biraz!

NİSAN AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Duyguların Yoğunlaşabilir”

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Dans etmek istiyor gibisin. Hareket ve egzersiz ihtiyacın baş göstermiş olabilir. Spor yapmak da istiyor olabilir. Belki de arkadaşlarınla birlikte bir baloya katılmalısın. Belki de bir dövüş sanatına başlamak istediğin bir şey olabilir. Ruh, his ve hareketi birleştirmek istiyorsun. Kendini bunı gerçekleştirebileceğin bir alana ver.Bugün birisine onun hakkında gerçekte ne düşündüğünüzü söylemeye karar verebilirsiniz! Genelde çevrenizde mülayim bir insan olarak bilinirsiniz. Şaibeli davranışlar da sergileseler her zaman insanlara iyi niyetle yaklaşırsınız. Ancak şu anda birisinin sınırlarınızı fazla zorladığını fark etmeniz muhtemel. Sesinizi çıkarmaktan ve sert bir duruş sergilemekten korkmayın. Net bir mesaj gönderebilirseniz, insanların gelecekte daha fazla saygısını kazanacaksınız.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Muhtemelen “tevafuk” diye bir şey duymuşsundur. Bu,kendinizi doğru zamanda doğru yere koymak anlamına gelen manevi bir tesadüf sanatıdır. Bugün size profesyonel olarak yardımcı olması için yeni biriyle bağlantı kurmaya çalışıyorsanız, böyle bir şansınız olabilir. Veya heyecan verici, yeni ve romantik bir fırsat arayan biriyle karşılaşabilirsiniz. Bugün sezgilerinizin size rehberlik etmesine izin verin, özel bir şeyler olmaya başlayacağını göreceksiniz.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yapmak istemediğiniz şekilde para harcamaya zorlanmış hissedebilirsiniz. Belki de, bir projenin başına geçmek için söz verebilirsiniz ya da yakın bir arkadaşınız bugün özel bir şeyleri ele almanız gerektiğine karar verebilir. Her iki şekilde de bunları gerçekleştirme konusunda rahat hissetmezseniz, bunu söyleyin. Kendinizi ifade edebilme ve anlatabilme beceriniz bugünün enerjisiyle daha da artacak ve bir şeylere yeniden vadelendirmeniz olası dargınlıkları önleyebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Akrep…

Çok hassassınız ve bazen başkalarına yardım etmek istiyorsunuz. Bugün, topluma hizmet etme isteğiyle dolabilir ya da ilişkilerinize yaklaşımınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Son zamanlarda son derece benmerkezli yaşadıysanız bir hayır kurumunun etkinliklerine vakit ayırmak size iyi gelebilir. Çocuklarla da aranız iyi, bir gence “ağabeylik ya da ablalıké edebilirsiniz.

NİSAN AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Sakinliğini Koruyorsun”

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Büyük bir enerji ve özgüvene sahipsin şu ara; bu harika ve heyecan verici elbette ama bunun seni tehlikeli deneyimlere ve kazalara açık hale getirdiğini de unutma. Eylemlerinde de çok daha atılgan ve agresif olduğunu fark edebilirsin, özellikle de birisi duygusal açıdan senle ters düştüğünde. Duygusal iritasyon kendini umursamaz tavırlarla gösterebilir; öfkeni hak etmeyen insanlara yöneltebilirsin.Bugün birçok sıcak ve sevgi dolu haber alabilirsiniz. Bunlar mesajlaşma ya da telefon görüşmesi veya belki de birkaç kartpostal gönderimi şeklinde olabilir. Bir süredir sesini duymadığınız, uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla telefonda arayı kapatmakla meşgul olabilirsiniz. Aile üyeleriyle ya da bir partnerle ilişkileriniz bugün destekleyici ve içten olabilir. Hal böyle iken, sahip olduklarınız için duyduğunuz şükran duygusu ön plana çıkabilir.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kontrolü bırakın ve başkalarının motivasyonlarını değiştirmemeye çalışın. Kendinize konsantre olun ve çevrenizdeki insanlarla kendinizi karşılaştırmayın. En mükemmele ulaşmaya çalışırsanız, şimdiye kadar başarmış olduğunuz şeylerden asla tatmin olamazsınız. Kendinize iyi davranın ve kararlarınıza saygı gösterin. Rahatlayın ve fantastik romantik yanınızın bu gece ortaya çıkmasına izin verin.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizde bir haller var. İçinizdeki geleneklere karşı çıkan canavar bugün özellikle de sanat camiasındaki tüm tekdüzelikleri yıkmaya kararlı gibi. Neden gelenekçiliğe bu kadar öfke duyuyorsunuz? Bir taklitçinin sizin fikirlerinizi çaldığını ve onlar sayesinde bir şans yakaladığını düşünsenize? Eğer bir sanat eleştirmeni olsaydınız, bugün övgü dolu cümleler alabilirdiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yay…

Önem verdiğiniz ve uzun yıllardır görmediğiniz bir kişinin canlı ve yoğun bir yansıması bu gece rüyanıza gelebilir. Rüyayı çevreleyen aura muhtemelen mutlu olacak. Bu rüya, kişinin sizinle iletişim kurma girişimi olabilir, bu yüzden içeriği ciddiye alın. Numarasına sahip olduğunu varsayarak bu kişiyi aramak isteyebilirsin. Ya da internette bulmayı deneyebilirsiniz. İyi şanslar!

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 6-12 Temmuz 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

NİSAN AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Değişime İhtiyacın Var”

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Dağları yerinden oynatacak bir hisle uyanabilirsin. Fiziksel enerjin ve istekliliğin çok yüksek; özgüvenin de öyle! Yaratıcı projeler zamanının büyük kısmını alabilir. Hem senin hem de çevrendekilerinin diyelim. Birilerine koçluk yapıyor veya bir konuda yardımcı oluyorsan, projeye hükmenin cezbediciliğinden kaçın.Bugün birisinden biraz tavsiye almanız gerekebilir. Fevri bir tabiatınız olduğu için bazen etraflıca araştırma yapmadan aceleyle bir şeylere girişebiliyorsunuz. Bugün işleri çok zorlamayın. Bir prosedür ya da bilgisayar uygulamasıyla ilgili kafanızda sorular varsa, size yardımcı olacak birilerini bulabilirsiniz. Akıl danışma hakkınızı da kullanabilirsiniz. Ya da yalnızca birkaç ipucu edinmek için bir arkadaştan öneri isteyebilirsiniz. Başka insanların rehberliğine açık olmayı başardığınız sürece gayet iyi olacaksınız.

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Muhtemelen bugün çalışma modunuzda olmayacaksınız! Kişisel yaşamınızdaki konulara daha fazla odaklanıp dikkatinizi daha az dağıtabilirsiniz. Çocuklarınızı veya eşinizle ilgili bir konu hakkında düşünebilirsiniz. Bu, geçen hafta boyunca yaptığınız bir konuşma olabilir. Yalnızsanız, özel biriyle daha fazla zaman geçirmenin hayalini kuruyor olabilirsiniz. Sevdiklerinize zaman ayırmaya çalışın. Bu size iyi gelecek!

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yaratıcı fikirlere kulak vermek için güzel bir gün. Bunu her zaman fark etmezsiniz fakat içinizde bir sanatçı yaşıyor. Belki hayal gücünüz kendini hikaye anlatıcılığıyla ifade ediyor. Bugün arkadaşlarınıza zeki hikayeler anlatmaya son verebilirsiniz. Ya da, yapmak istediğin bir şey hakkında planlarınız olabilir. Bir marangozluk projesi veya ev yenileme hakkındaki fikirlerinizi kaleme alın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak…

Çok değer verdiğiniz birinin iyilik meleği olmayı bırakın. Yalnızca hoş olmayan bir yüzleşmeden kaçınmak için birinin tehlikeli bir bağımlılıkla davranmasına izin veriyor olabilirsiniz. Bu tavrın kimseye bir faydası olmadığının farkına varın. Bu yalana dahil olmaya devam ettiğiniz sürece, bu işin içindeki herkes daha fazla zarar görmeye devam edecek. Endişelerinizi dürüst ve açık bir biçimde ifade edin.

NİSAN AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Günün Mottosu: “Emeğinin Karşılı Ufukta Beliriyor”

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bütünüyle kararsız ve güvensiz hissedeceğin zorlu bir durumun ortasında kendini bulabilirsin. Özgüvenin bir yöne çekilirken olumlu enerji tam zıt yöne çekilecek. Bu ikilem, yaşamının birbirinden ayrı tutmaya çalışabileceğin farklı yönlerini bütünleştirememenle ilgili. Her şeye bir bütün olarak yaklaş ve eylemlerinin her türlü şeye olabilecek büyük etkisini düşün.Bugün bol bol öğüt verdiğin bir gün olacak. Arabuluculuk rolü üstlendiğin durumlarda bulabilirsin kendini. Arkadaşların yaşanan gruplaşmalar adına ortak paydalar bulman için sana ihtiyaç duyabilir. Evde çocuklar için kurallar koymak durumunda kalabilirsin örneğin. İnsanların iletişim kurma becerilerini nasıl geliştirebileceği üzerine görüşlerin değer kazanacak. Rahatça fikirlerini beyan etmelisin. Sen doğuştan psikologsun ve kabiliyetli bir elçisin.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kişisel istekleriniz konusunda netleşmelisiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa, özel biriyle tanışmak için kedinize daha çok güveneceksiniz. Bir organizasyon veya bir atölyeye katılmaya karar verebilirsiniz. Bu sosyal ortamda, kafanızın uyuştuğu insanlarla bağlantı kurabilir veya şu anki ilişkinizi geliştirmeye hazır olduğunuzu görebilirsiniz. Sevgilinize bir hediye verin ve ona ne kadar değer verdiğinizi gösterin.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sessizce oturup etrafınızdaki telaşı gözlemleme fırsatınız olduysa, insanların neden bu kadar sabırsız olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Tabii ki, böyle bir felsefi fikirde olacağınıza dair çok küçük bir olasılık var. Ancak, bazı günlerde huzur ve meditasyon, endişe ve sıkıntıdan çok daha verimli olabiliyor. Bugünkü durum da aynı bu şekilde.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Kova…

Önemli bir safhayı geride bıraktınız ve şimdi onun meyvelerini toplama dönemine girdiniz. Bu yalnızca sosyal açıdan tanınma ihtiyacınızla ilgili bazı sorunlarının bilincine varma ve onların çaresine bakma meselesiydi. Onay görmek meğer sizin için ne kadar önemliymiş, sevgili Kova. Her Kova burcu kişisinin içinde sert bir baba vardır ve tamamıyla kendine yeterek sıkıntı çekmeden hayatta kalabilir. Aslına bakarsanız, bu da sizin en büyük gücünüz.

NİSAN AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Dikkatin Hemen Dağılabilir”

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Denge sağlamak konusunda bugün büyük zorluklar yaşayabilirsin. Günün enerjisine büyük miktarda bir baskı binecek. Kendini iki zıt ve kuvvetli kamplaşmanın ortasında bulabilirsin. Önemli olan bu gerilimi ilerleme kaydedebilmek adına bir ilham kaynağı olarak görebilmendir. Önemli meseleler yüzeye çıkmak zorunda kalacak ve bunlara kafa yoracaksın.Bugün birini kanatlarınız altına alabilirsiniz. Yakın çevrenizde biraz daha yardıma ya da yönlendirmeye ihtiyacı olan biri olabilir. Bugün bir adım atıp bu kişiyi muhtemel br felaketten kurtarabilirsiniz. Akıl hocası gibi davranıp onu gelecek haftalara hazırlayabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve bilgeliğinizi sunmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Muhtemelen gelecek yıl boyunca sizin için muazzam değişiklikler olacak. Fütüristik ve ilginç bir şeyle aranızda bağ kurun. Ancak, şu anda yolunuzda bir engel olduğunu da görebilirsiniz. Kalbiniz ilerlemenenizi engelliyor olabilir. Unutmayın, hissettiğiniz herhangi bir boşluğu doldurmak için başka bir kişiye ihtiyacınız yok. Kendi özgüveniniz, uçurum arasında bir köprü kurmak ve mesafeler kat etmek için tek ihtiyacınız olan şey.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yeni insanlarla tanışmanız oldukça muhtemel fakat bunlar tanışmayı beklediğiniz bu insanlar değil. Sizin için bir amacı temsil eden biriyle karşılaşabilirsiniz. Ama tuzağa düşmeyin. Bazı insanlar gerçekte olduklarıyla alakasız bir imaj çizmede çok yetenekli olabiliyor. O yüzden bugün tetikte olmakta fayda var.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 5 NİSAN 2021 PAZARTESİ

Sevgili Balık…

Çok büyük olasılıkla bugün yakın birisinden yardım, destek ya da teselli alacaksınız. Bu kişi sizin kendi anneniz ya da ofis annesi gibi anaç bir insan tipi olabilir. Her ortamın bir ofis annesi vardır, değil mi? Bu kişiden tavsiye ya da yardım istemekten çekinmeyin; zira size yardımcı olabilmek onu da mutlu edecek. İnanın, yardım istediğinize pişman olmayacaksınız.

NİSAN AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Kendine Olan Güvenini Tazeliyorsun”

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bütünlük seviyesini yüksek tutmalısın. İnsanlar gerekçelerinden şüphelenebilir; o yüzden onlara bu şüpheyi taşımaları için bir sebep verme. Kendine güvenerek hareket et ve sözlerini yerine getir. Büyük güce sahipsin evet; fakat biraz dengesiz bir güç bugün mümkün. Enerjini dengelemek ve korumak adına küçük yürüyüşlere çıkıp zihnini toplamayı dene.Bugün boşa koysanız dolmaz doluya koysanız almaz bir durumda kalabilirsiniz. Bir yanınız bulutlarda gezinirken bir yanınız da mantıklı, planlı, düzenli ve tertipli bir yaklaşımı sahiplenmekten endişeli olabilir. Bu içsel çatışma, her iki yaklaşımın da değerli olduğunu kabul etmediğiniz sürece devam edecek.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kişisel bir tatil için bazı seyahat planları yapabilirsiniz. Uzak adalara veya kozmopolit bir şehre gitmeyi düşünebilirsiniz. Şu anki hayat tarzınız içinde biraz sıkılmış veya huzursuz hissediyorsunuz. Bir süredir tatile çıkmadıysanız, belki artık zamanı gelmiştir. Sevgilinizin de fikirlerini alın veya internetten tatil ve seyahat yerlerini araştırın.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün ruhani ve metafiziksel kavramlar size belirsiz ve anlaşılması güç gelebilir. Arkadaşlarınızın doğası gereği kabul ettiği fikirler size tuhaf gelebilir. Fakat bir tartışmaya dahil olmayın. Onun yerine, biraz ek bilgi ve sonunda biraz açıklık kazanabilmek için kitaplara, websitelerine ve dergilere başvurun. Konuyla ilgili gelecekteki konferanslara göz atın. Hepsi en sonunda önünüze serilecek: Siz sadece sabırlı olun!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.