Nuray Sayarı 5 Mart Perşembe burç yorumları | Günlük burç yorumları 5 Mart 2020

Nuray Sayarı 5 Mart Perşembe burç yorumları|Günlük burç yorumları 5 Mart 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 5 Mart 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 5 Mart burç yorumları

Günlük burç yorumları 5 Mart 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 5 Mart perşembe günlük burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Duygularınızı ifade etmenin ve bugün başkalarıyla bağlantı kurmanın yaratıcı yollarını bulmak için iyi bir gün. İnsanlara karşı övgü veya takdir içinde olmanız diğer şansları da yolunuza getirecek. Kendi doğanızın daha nazik, daha açık tarafı ile temas halindesiniz ve çevrenizdekiler de bunu fark ediyor. Venüs, yakın zamanda gerçekleşecek işaretinden hemen önce Merkür ile uyumlu bir şekilde bağlandığı için fikirleri, kişisel düşünceleri, duyguları ve anıları paylaşmaya eğilimlisiniz.

Fikirlerinizin hangisinin, uzun vadede başarı için gerçek bir potansiyele sahip olduğu konusunda her zamankinden daha güçlü bir duygunuz var. Bugünün Merkür-Venüs etkisi daha da sizi içinizdeki sese doğru teşvik etmekte. Başkalarıyla bağlantı kurmak iyidir, ancak Merkür bir süre daha retroda kalacağı için (9’una kadar), bazı saatlerde ruhunuzda biraz zorlanma olabilir. Daha spesifik olarak, büyük resme baktığımızda, kalbiniz olmadan duygusal ve aşksal konular hakkında konuşmak istemeyeceğiniz için öncesinde bir dışarıdan insanları izlemek isteyebilirsiniz. Ayrıca, bugün ortaya çıkan mevzular hakkında daha fazla düşünme eğiliminiz olacak, bu yüzden sonrasında rahat etmek için olayları nasıl sonlandıracağınıza dair planlarınızı kaydedin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Bugün hoş sürpriz bir iletişim veya bir yerden bir bağlantıyla karşılaşabilirsiniz. Geçmişteki bir meselenin daha iyi anlaşılması için bazı adımlar atılacak ve kazanan siz olacaksınız. Aklınızda bulundurun, ortaya çıkan hikayedeki perde arkasında daha fazlası var. Bu da nihai planlarınızın ertelenmesini akıllıca kılıyor. Merkür sizin cetvelinizle uyumlu bir yön oluşturuyor ancak Venüs ise 5 gün boyunca geriye gidecek.

Bazı şeyleri kendinize saklamış olsanız ve belirli gözlemleri paylaşmanız gerekip gerekmediğinden emin olmasanız da çevrenizdeki insanlarla uyum sağlamak ve hayatınıza rahat bir yaklaşımın tadını çıkarmak için tam zamanı! İnceden hissediyorsunuz, sırtınıza yük olan bir kamburdan kurtulacaksınız. Geçmişle alakalı bu ayrıntı, artı olarak bir kariyer meselesini daha iyi anlamanıza neden olacak.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 5 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 5 Ocak 2021

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Bugünün Merkür-Venüs bağlantısı geçmişte gözardı ettiğiniz fırsatları görmeniz için sizi yönlendirecek. Bu sizin için muhteşem bir keşif olabilir. Dostlarınızdan bazı itirazlar duyabilirsiniz. Ancak geçmişle ilgili bu konuşmalar her ne kadar kıvrımlı ve zor bir yol gibi gözükse de yararlı olabilir, belki bir durum üzerine yeni ışıklar saçar! Net gerçekler veya tartışmalar arıyorsanız yine de, Merkür hala beş gün daha retro içinde. Yani şansınız olmayacaktır 🙁

Bununla birlikte, erken kararlardan kaçınabilir ve bunun yerine günün fırsatlarından yararlanmaya odaklanırsanız, iyi durumdasınız demektir. Ay gününü, güneş ikinci evinizde geçiriyor ve bu geçiş evresi de sizi yerleşmeye ve biraz durgunluğun tadını çıkarmaya teşvik ediyor gibi.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Bugün gelen bazı ilginç bilgiler olabilir iken, sadece henüz bütün resmi görmeden herhangi bir karar vermemeniz lazım. Bu elbette hayatta hiç eğlenemeyeceğiniz anlamına gelmez! Merkür-Venüs etkisi dostça işbirliğini teşvik eder. Bazı konular yakında size kendilerini ortaya çıkaracaktır ve bu kendiliğinden gelişen ortaya çıkma olayı bir rahatlama yaşatacak. Ama unutmayın, siz zorla ortaya çıkarmayın, kendiliğinden olmalı!

Derin kazın, araştırın ve açık bir zihin tutun, sonuçlarınızı daha sonra kaydedin. Eğer çevrenizde arabulucu veya danışmanlık yapan birisi varsa karşı karşıya gelebilirsiniz. Merkür, bir beş gün daha kalacak, ancak evrenle iletişiminizi iyi tutarsanız, duaları dönüşü daha fazla yanıt olarak size dönecektir. Ayrıca bugün, ay sizin burcunuzda ve duygularınız gayet ortada açık. Bu da kendinizi tanımayı kolaylaştırıyor, ama belki de biraz sabırsız olmanıza sebep oluyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Hayatınızda daha fazla çeşitliliğin tadını çıkarın, bugün, felsefenizi biriyle paylaşmak özellikle ilgi çekici olabilir. Başkalarıyla sohbet ve fikir alışverişi veya sorunları ile konuşurken zevk alacaksınız. Merkür-Venüs yönü bugün eski bir arkadaşı hayatınıza geri getirebilir veya birinin güçlü anıları ve onunla alakalı tartışmalar gündem olabilir.

Merkür, geri kalanı için sizinle ortaklık peşinde. Sorunlara kolay çözümler bulmak için iyi bir konumdasınız. Güzel bir haber haber alabilirsiniz veya sizi rahat hissettiren bir konuşma gerçekleşebilir. Bugünün gözlemleri yararlı olabilir, ancak ön yargılı olmamakta da fayda var.

Bekle ve gör yaklaşımı ise bugün mantıklı. Her ne kadar sık sık duygularımızı ifade etmeye teşvik etsek de onları serbest bırakmadan önce kendi başımıza daha az evrimleşmiş olanlardan bazılarını sıralarsak, bazen kendimize ve başkalarına daha nazik davranmamız en güzelidir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Büyüleyici bir konuşma ya da bugün düşünmenizi sağlayan samimi ya da kişisel bir doğanın keşfi olabilir. Henüz bir konuda tam olarak hikaye örgüsü size bilinmiyor gibi gelse de durum iyimser. Merkür, retro döngüsünün sona ermesine sadece 5 gün kaldı ve bazı gecikmeler olabilirken, yanlış anlaşılmalar da yaşanabilir. Her ne kadar zar zor fark etseniz de iyi bir ruh halindesiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 17 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 17 Aralık 2020

Şimdi gerçekleşen bir Merkür-Venüs yönü, geçmişinizden birinden bir mesaj getirebilir veya ilerlemeden önce arkanıza bakmak için bir ipucu getirebilir. Ayrıca bir projeye veya ikinci bir işe göz atmak için iyi bir konumdasınız. Sağlık veya iş hayatıyla ile ilgili sezginiz mükemmel, ancak hala bazı önemli bilgileri kaçırdığınızdan doğru bir yargılama yapmanız lazım. Bugün size güzel bir avans yardımcı olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Bugün hayatınızda önemli bir kişi ile tamamen farklı nedenlerden dolayı paylaşılan birtakım fikirler olabilir ve karşılıklı saygı duygusuna geçebilirsiniz. Kozmetik alanına kadar problem yaşamanız ihtimal dahilinde çünkü. Yine de iyimserlik ve işbirliği bugün pürüzsüz akışını tadını çıkarabilirsiniz.

Merkür retro ile beş gün daha birlikte, bu sebepten iletişimsizlik ile ilgili bazı sorunlar olabilir. Öyle olsa bile, bazı şeyleri ileride karşınıza çıkacakmış gibi konuşmanız daha doğru. İşleri yumuşatmak bugün kolay gözüküyor. Şimdilik, geçici planlar yapmak ve farklı fikirlerle insanları eğlendirmek iyi hissettiriyor. Aşk, çocuk, yaratıcı sanatlar, hobiler veya eğlence hakkında konuşmalar hoş ve yararlı olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Ev hayatınızda, ailenizle ve işinizde veya günlük işlerinizde barış arıyorsunuz ve artık bu konularda tatmin edici bir çözüme gelebilirsiniz. İyi enerji; yaraları onarmak, başkalarıyla tadını çıkarmak ve duygularınızı ifade etmek için yanınızda olacak. Aklınızda bulundurun, Merkür 9’una kadar retroda kaldığı için kararları henüz sonuçlandırmamak en iyisidir. Yine de, yol boyunca kendi benliğinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gardını düşürmek için yeterince rahatlamak güzel. Aile, iş ya da çevrenizdekilerde daha fazla güzellik görüyorsunuz ve bu “lens ” ile hayat daha eğlenceli. Merkür-Venüs bağlantısı, eski bir arkadaşı bir mesaj veya sürpriz toplantı yoluyla geri getirebilir. Ya da, anılar güçlüdür ve rahatsız edici bir hikayeyi yeniden yazmanıza yardımcı olan bir şeyi hatırlayabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Bu çarpıcı hoş konuşmalar ve işbirliği biraz zaman olabilir. Yanlış anlamalar olsa da, kendimizi ifade etmek için seçilen belirli kelimelerden daha fazla jestlere dikkat etmek önemlidir. Bir kişiye, fanteziye veya bugün aşk fikrine hoş bir bağlılık hissi olabilir ve bu sizdeki yaratıcı çalışmalara veya fikirlere ilham verebilir.

Geçmiş ilişkileri analiz etmeye ya da tartışmaya meyillisiniz. Bazı bilgiler için gecikmeler olsa bile; sosyal yaşam, romantizm, konfor veya mali durum için sizinle evren arasında paylaşılan bazı hoş enerjiler var. Ay ve güneş sekizinci evinde gün geçiriyor ve daha derinden şeyler hissetme eğiliminde. Çünkü sen daha kolay etkilendin ve o kişiye çoktan dokundun.

Bu da ilginizi çekebilir!  Süper Loto sonuçları 14 Mayıs 2020 perşembe| Süper Loto en çok çıkan rakamlar 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Birkaç işaret, bugün birliktelik ve arkadaşlık konusunda daha güçlü bir odak noktası olacağınızı gösteriyor. Eskiden arkadaşlık kurmak için daha fazla çaba sarf etmeniz ve onları biriktirmeniz gerekirken artık bu seviyeyi iyi arkadaşlarla çoktan aştınız. Ancak her an bunun yerine tek bir kişiyle veya geçmişten gelen bir meseleyle uğraşabilirsiniz.

Aile, ev veya mali işler ile umut verici gelişmeler olabilir. Konuşmalar yararlı olsa da sonuçlar veya nihai kararlar henüz akıllıca olmayabilir. Çünkü ters durum oluşma olasılığı daha fazla. Merkür’de beş gün daha retro var ve bu sizde başka hikayelere sebep olabilir. Unutmayın ki mutluluk, içeriden geldiği için doğaldır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Merkür bugün sizin burcunuza geri dönüyor ve hala beş gün daha geriye dönük bir şekilde hareket halinde. Merkür, Venüs ile iyi bağlantı kurduğundan, başkalarıyla olan etkileşimler bugün hafif ve bilgilendirici olma eğiliminde. Bu yüzden sorunlara özellikle hoşgörülü olarak yaklaşmalısınız. Unutmayın ruhun kalbi huzurlu olmalıdır. İyi haber ya da hoş bir konuşma ruh halinizi artırabilir.

Önümüzdeki günlerde olayları ve fikirleri sindirmek için ekstra zaman ayırmak oldukça önemli. Hatalar, gecikmeler ve iletişimsizlik muhtemel gözüküyor, ancak sorunların üstesinden gelmek ve onlara rağmen eğlenmek sizin için çok kolay! Şimdi ise önemli değişiklikler yapmamak ve kararlar almamak en iyisi. Ancak geçmiş hakkında yeni şeyler öğrenmek için ise oldukça iyi bir gün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 5 MART 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Bugün Merkür ve Venüs arasında uyumlu bir yön var, size doğru yaklaşan duyguları daha objektif bir biçimde benimsemenizi öneriyor. Merkür hala beş gün daha retroda olduğundan, bugün karar verdiğiniz şey daha sonra revizyona ihtiyaç duyabilir. Yine de duygularınızı entelektüel bir perspektiften keşfetmenin farklı faydalarını göreceksiniz. Mali durumunuzu iyileştirmenin bir yolunu da keşfedebilirsiniz.

Geçmişte yaşadığınız bir aşk akla gelebilir veya önemli bir şekilde yeniden ortaya çıkabilir. Şaşırtıcı bir şekilde iş veya para durumunuz artabilir. Fikirler bugün ilham olabilir iken, büyük olasılıkla yavaş bir başlangıç daha iyi olacaktır. Çünkü yepyeni bir projeye başlamak için iyi bir zaman değil, belki daha sonra yeniden gözden geçirilebilir.

Hayat bugün size ilham versin, ancak yeni fikirleri not alırken iletişiminizde biraz daha dikkatli olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.