Nuray Sayarı 5 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 5 Kasım 2020

Nuray Sayarı 5 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 5 Kasım 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 5 Kasım 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 5 Kasım burç yorumları perşembe…

Günlük burç yorumları 5 Kasım 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 5 Kasım burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Bugün, başkalarını dikkatle dinlemeye, onların sözlerine veya hoşlanmadığınız davranışlarına sakince tepki vermeye, dünden itibaren hayatınızda ortaya çıkan yeni koşullara uyum sağlamaya istekli olursanız, uyumu yakalayabilirsiniz. Bugün “boynuzları öne doğru” gitmenin zamanı değil. Olağandışı, bilinmeyen, farklı olana karşı duyarlılığınız, diğer insanların fikirlerine saygı duyma yeteneğiniz, bugünün başarısı veya başarısızlığı için önemli bir belirleyici faktör olacaktır.
  • Perşembe günü dikkat, seyahat planları ve eylemler gerektirecektir. Önemli sosyal veya politik olaylarla ilgili hem değişiklikler hem de alışılmadık yeni koşulların ortaya çıkması mümkündür. Ulaşımla ilgili olası kazalar veya kazalar. Bugün genç bir kadının hayatında, büyük olasılıkla arkadaş çevrenizden bir olaya katılabilirsiniz. Mali işleriniz başarılı olabilir, Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğanlar, büyük olasılıkla bekledikleri parayı alabilirler. Orta yaşın üzerindeki erkekler, çalışma biçimleri ya da yaşam biçimleri hakkında önemli bir karar vermek ya da bir şeyler değiştirmek zorunda kalacak.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün bir çocukla veya sizden daha genç biriyle ilgili bir taahhüdünüz olacak. Akrabalarınızla ilgili masraflar veya diğer mali ilişkilerin çözümü mümkündür. Bütçenizde Perşembe günü küçük gelirler elde etmek mümkündür, ancak genellikle giderlerinizi kontrol eder. Geçmişteki olaylar veya Öteki Dünyadaki insanlar, arkadaşlarla konuşmak için bir fırsat olacaktır. Bugün yakın geleceğiniz için önemli planlar yapabilirsiniz, ancak hayatınızın gerçeklerini ve içinde yaşadığınız ortamı hesaba katın.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Perşembe para veya finansal belgelerle ilgili işler için hayırlı bir gün olacaktır. Hükümet, bankacılık veya diğer kurumların temsilcileriyle iletişim kurmak için bu günü kullanın. Bu günün önemli olaylarından biri, yakın arkadaş veya tanıdık olduğunuz biriyle ilgili olacak. Birçoğu Perşembe’yi hayatınızda biten veya değişmeye başlayan bir olayla hatırlayacak.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe günü muhtemelen önceden randevu alacağınız bir randevu veya toplantı yapacaksınız. Bu, belgelerle ilgili davaların sonuçlandırılması için hayırlı bir gün olacak. Perşembe, sevgiyi veya ailevi yanlış anlamaları ve tartışmaları çözmek için hayırlı bir gün olacak. Ancak bu gün içinde, çözülmemiş bir sorunu çözmek zorunda olduğunuz eski eşiniz veya iş ortağınızla tatsız bir çatışma çıkabilir. Çözümlenmemiş hane halkı sorunları nedeniyle de çatışmalar ortaya çıkabilir.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe günü daha fazla görevle görevlendirileceksiniz. Her birine daha büyük sorumlulukla yaklaşmanız gerekecek. Bugün, finansal belgeler, kredi veya ipotek ile ilgili konuları tartışırken dikkatli olun. Beklenmedik sorunlar, size bir durumu veya o belirli kişiyi yanlış değerlendirdiğinizi gösterecektir. Genç erkekler riskli veya aceleci davranışlardan sakınmalıdır.
Bu da ilginizi çekebilir!  Arda'nın Ramazan Mutfağı 7 Mayıs 2020 Perşembe tarifi

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.