Nuray Sayarı 30 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Eylül 2020

Nuray Sayarı 30 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Eylül 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 30 Eylül 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 30 Eylül burç yorumları çarşamba…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 30 Eylül 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 30 Eylül burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Çarşamba günü zihinsel dengeyi ve iç huzuru sağlamak önemli olacaktır, bu yüzden dikkatinizi öncelikle size zevk veren şeylere odaklayın. Bugün kendinizi başkalarının sorunlarına yüklemekten kaçının ve kendi sorunlarınıza daha felsefi bir şekilde bakmaya çalışın. Mali işlerinizde dürüstlüğe güvenin ve sözlü anlaşma ve vaatlerden kaçının. Oğlak burcu, Boğa burcu veya Başak burcu erkekleri, finansal nitelikte olan bir sözleşme veya teklifle ilgili bir konuşma yapabilir.
  • Bugün, bir çocuğu veya başka bir genci etkileyen durumlara veya görevlere girmeyin, çünkü şu andaki koşullar olumlu bir sonuç elde etmenize yardımcı olmayacaktır. Bu dünyayı beklenmedik bir şekilde terk eden genç bir adamı hayal etmek mümkün.
  • Çarşamba günü, beklenmedik bir toplantıya ihtiyacınız olabilir veya neredeyse son dakikada bir toplantı davetiyesi alabilirsiniz. Bugün, alışılmadık derecede konuşkan olacak olan Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan insanlarla ilginç sohbetleriniz olacak. Çarşamba, geçen hafta sizi üzen veya hayal kırıklığına uğratan durum veya olaylarla ilgili önemli haberler getiriyor. Bu olayların dönüşü ilginç olacak.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün kendi hayatınızı yaşamaya çalışın ve başkalarının yaşam işlerine karışmayın. Yalnız daha fazla zaman geçirirseniz bugün hiçbir şey kaybetmezsiniz, ancak başkalarının sizinle iletişim kurma girişimlerini de görmezden gelmeyin. Bugün size teklif edilecek sözleri veya yardımı görmezden gelmeyin. Bugünkü sürprizler, haftalık planlarınızla veya Yengeç, Balık Burcu veya Akrep burcunda doğan insanlarla ilgili olacaktır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Çarşamba günkü çeşitli olaylar, ortaya çıkma nedenleri, nihai gelişmeleri ve tamamlanmaları hakkında düşünmenizi sağlayacaktır. Günümüzde seyahatle veya farklı mesafelerden insanlarla ilgili her şey sizin için gerginlik yaratacaktır. Ana işinizle ilgili olmadığı sürece bugün seyahat etmekten kaçının. Bu durumda, sürüş sırasında taşıma ve konsantrasyon konusunda dikkatli olun. Evinizdeki çatışmaların (meydana geldikleri yerde) bastırılması zor olacak ve önümüzdeki 2-3 gün içinde etkisi olacaktır.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Çarşamba günkü bazı olayların şaşırtıcı gelişimine rağmen sakin kalın ve yerde sağlam bir şekilde kalın. Bugün panik ve gereksiz stresten kaçının çünkü ailenizin veya işinizin diğer tüm üyeleri üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır. Ne kadar dikkatli davranırsanız, o kadar istikrarlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Üzüntü anları, çevrenizdeki insanların hakaret veya düşüncesiz sözleriyle kışkırtılacaktır. Seyahat ederken veya seyahat planlarını değiştirirken sorun yaşanması muhtemeldir.
  • Çarşamba günü Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, sizin için en önemli şey günlük hayatınızın gerginliğini ve endişelerini gidermek, yavaşlamak ve dinlenmek ve düşünmek için kendinize daha fazla zaman vermek olacaktır. Çarşamba günü, hatalarınızı veya birini rahatsız eden eylemlerinizi düzeltmeye çalışın. Eylemlerinizde iyilik için çabalayın veya af dileyin. Bugün haberlerle veya tanıdığınız sohbetle ilgili biriyle şaşıracak veya heyecanlanacaksınız. Bu, o gün içinde belirli bir kâr veya başka önemli bir sonuç beklediğiniz bir iş için hayırlı bir gün olacaktır.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 9 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Kasım 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Koç…

Bugün etrafındaki insanların ilgisini üstünde toplayabileceksin. Aynada gördüğün insanı çok seveceksin. İnsanlar da öyle… Güzel ilgiler toplamak kendine çok daha iyi gelecek etkileri hayatına çekmeni kolaylaştırabilir. 

EKİM AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeylerden keyif almak stresin etkilerini çok azaltacak senin için. Daha sağlıklı kararlar alabilmek ve keyifli hareket edebilmek, zihnini de boşaltmana vesile olacak. Bugün sağlığına daha fazla odaklanabilirsin. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bol muhabbet, hoşlandığın kişiyle arandaki buzları kırabilir. Aranızda daha keyifli bir iletişim olabilir. Bu konular sana daha iyi sonuçlar getirebilir. İletişim kanallarını açık tutmalısın. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ufak tefek şeylere kafanı çok fazla takıyorsan bu durumun endişelerden geldiğini kendine hatırlatman gerekir. Gerçek düşüncelerini anskiyeteden ayırt etmen ve gerçekten neye özen gösterdiğini kendine hatırlatman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Boğa…

Sevdiğin insanlarla iletişimin daha da kuvvetlenebilir. Arkadaşlıklar, aile içi iletişimler çok daha iyi bir noktaya gelebilir. Kendini çok daha iyi ifade edebilir ve sevdiklerinle daha mantıklı konuşmalara girebilirsin. 

EKİM AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmek ve egzersize odaklanmak önemli olabilir bugün. Bu alışkanlıkları bünyene kazandırmanın etkisini ileride görebilirsin. Bugünden bu hareketlere girmek senin için çok önemli olacak. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konuları daha heyecanlı ilerleyebilir. Bir şeyler daha keyifli ve eğlenceli bir hale gelebilir. Beklenmedik gelişmeler, yeni muhabbetler, kalbinin daha hızlı atmasına vesile olacak. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün halledilmesi gerekenler çığ gibi büyüyebilir. Sorumluluklarına ayırdığın vakit seni yorabilir. Ancak bazı işleri bugünden halletmen ileride içinin daha rahat olmasına vesile olacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili İkizler…

Bugün iletişimle bir şeyler daha iyi bir noktaya gelebilir. Eğer çevrendeki insanlarla aranızda ufak tefek gerginlikler varsa, dürüst bir iletişim ile her şey daha iyi bir hale gelebilir. Kendini daha iyi ifade edebileceksin. 

EKİM AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün vücudunun ihtiyaçlarına odaklanabileceksin. Kan dolaşımını artırabilir, daha canlı hissetmek için hareket kabiliyetini çoğaltabilirsin. Bunlar için egzersize odaklanman gerekebilir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 18 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 18 Kasım 2020

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında daha keyifli etkileri hayatına çekebilirsin. Bir şeylere bakış açın değişebilir. Daha güzel gelişmeler görmek aşkta seni çok mutlu bir sürece itebilir. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda bir şeyleri dengelemen gerekecek. Bugün başka şeylerle dikkatini dağıtmadan meselenin özüne inebileceksin. Kazanç ve masrafları dikkatle gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yengeç…

Eşyalarını değiştirmeyi düşünüyor olabilirsin. Bugün bu konular için hazırlık yapabilirsin. Daha güzel ve keyifli değişimlere odaklanmak için bugünün enerjisini kaçırmaman gerek. 

EKİM AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İçine sinmeyen alışkanlıklarını değiştirmek için iyi bir gün olabilir. Daha sağlıklı beslenmek, şekeri azaltmak gibi konular gündeminde olabilir. Değişime içten başlayacaksın. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konularında şansına ve kadere güvenmen gerekecek. Her şeyi tek başına kendi kafanda planlayarak hareket etmen yeterli olmayabilir. Bir şeyleri oluruna bırakmanın etkisi daha fazla olacak. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün etrafındaki insanların kendilerini sana ait bir şeylere dahil etmeye çalışmasını görebilirsin. Ancak kendi masraflarına başkalarınınkini katmamalısın. Bugün kendi yağında kavrulmak ve başkasına da para ayırmamak daha doğru olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Aslan…

Bugün biraz tembel hissedebilirsin. Bir şeyler kendiliğinden yoluna girsin isteyeceksin. Ancak söz konusu olan para veya iş ise kendin işini yine kendin görmen gerekecek. Buna zaman ayırman gerekebilir. 

EKİM AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İnsanlarla iletişime geçmen stres yönetimini kolaylaştırabilir. Bir şeyleri içine atıp kendini germemeli ve geleceğe daha pozitif odaklanabilmelisin. Bunun için de çevrendekilere derdini anlatabilmen gerekecek. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hoşlandığın kişi ile aranda sağlıklı sınırlar çizmen gerekebilir. Bir şeyleri abartmamalı ve fazlasına kaçmamalısın. Dedikleri gibi “çok muhabbet tez ayrılık getirir” lafını kendine hatırlatman gerekebilir. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün para konusunda sadece düşünmemeli aynı zamanda harekete de geçmelisin. Parasal açıdan bir şeyleri eyleme dökmek senin için önemli olabilir. Kendi kararlarını yürürlüğe sokman gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Başak…

Pratik bir insan olarak hayatını bir düzene koymada güzel kararlar alabileceksin. İsteklerini ve içinde bulunduğun durumu birleştirerek kendin için daha mantıklı kararlar almak gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir. 

EKİM AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kilo verme konularına daha fazla odaklanabilirsin. Sağlıklı bir biçimde kilo vermek için yeni şeyler öğrenmen gerekebilir. Araştırmalar yapmak ve ona göre harekete geçmek daha kalıcı olabilir. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yanlış anlaşılmaları daha fazla kendine çekebilirsin. Sen de sevdiğin kişi de birbirinizi yanlış anlamaya hazır olabilirsiniz. Alınganlıklar ve yanlış iletişimlerle işi yokuşa sürmemeniz gerekecek. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Paranı faydalı bir yere harcaman gerekebilir. Sadece keyfi meseleler için değil de mantıklı ve ileride sana fayda sağlayacak şeylere yatırım amaçlı kullanabilirsin. Paranın kıymetini bilmelisin bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Terazi…

Sevdiğin insanlarla iletişimi artırmak sana çok güzel etkiler getirebilir. Bir şeyleri içine atmamak ve yeni konulara kendini açmak daha iyi olacak. Olabildiğince iletişim kanallarını açık tutmalısın. 

EKİM AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığın için doğru adımlar atman gereken bir gün. Gerçekten neye ihtiyacın olup olmadığını sorgulayabilirsin. Eğer bir değişim yapılması gerekiyorsa bugünden bazı kararlar alman gerekebilir. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Beklenmedik konuşmalar seni şaşırtabilir. Aşk konularında kendini ilginç etkilere açabilirsin. Bazı durumlar başta rahatsız edici gelse de daha sonra “iyi ki bunları görmüşüm” diyebilirsin. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda nerelerde açık verdiğini gözden geçirmen gerekebilir. Parasal açıdan kendini kuvvetlendirmek için giderleri tek tek kontrol etmelisin. Böylece gerçekten o kadar da gerekli olmayan yerlere harcadığın paraları daha net görebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Akrep…

Yaratıcılık gerektiren bir iş için uğraşıyorsan bugün senin için güzel gelişmeler olabilir. Hayatına farklı etkiler katabilir ve zihnini daha fazla açabilirsin. Bir şeyleri keşfetmen olası. 

EKİM AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Su tüketimini artırmak zihnini boşaltmana yarayabilir. Stres ve gerginliklerin kaslarındaki etkisini azaltarak kafanın daha da rahat olmasını sağlayabilir. Bugün su tüketimini artırmalısın. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 12 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Mayıs 2020

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün normal şeylere odaklanarak o kadar da mutlu olmayabilirsin. Aşk konusunda farklı hareketlere odaklanmalısın. Hayatına bir enerji ve heyecan katmak sana daha iyi gelebilir. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şansa değil de emeğine güvenmelisin bugün. Maddi kazançlar emeklerle elde edildiğinde bir anlam kazanır. Bugün kendi emeklerine ve hareketlerine özenmek sana daha iyi gelecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yay…

Sevdiğin kişilerin güzel haberler paylaşması olası. Eğer hayatında kimse yoksa o zaman en yakınındaki insanlardan güzel haberler alacaksın. Bir şeyleri kutlama havasına girebilirsin. 

EKİM AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hareketlerinde ve diyet konularında daha dikkatli tercihlerde bulunabilirsin bugün. Yeni şeyler deneyebilir ve sana daha iyi gelecek egzersizlere girişebilirsin. Kendini toparlayabileceksin bugün. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Beklenmedik gelişmeler seni yeni birisi ile tanışmaya itebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile çok keyifli muhabbetlere girebilirsin. Kendini güzel etkilere açabileceksin. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yeni bir yol arayışına girebilirsin. Farklı para kazanma yollarına odaklanabilirsin. Bu süreçte gerçekten ilk olarak neye ihtiyacın olduğunu düşünmek sana daha mantıklı kararlar aldırabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Oğlak…

Bugün elde edeceğin gelişmeler seni çok mutlu edebilir. Sevdiklerinle bir şeyleri kutlama noktasına bile gelebilirsin. Bazı konularda güzel gelişmeler görmek hayatına daha da pozitif odaklanmanın yolunu açabilir. 

EKİM AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sindirim sistemine odaklanacağın bir gün olabilir. Daha sağlıklı beslenmek için mutfağa girebilir ve kendin için güzel yemekler yapabilirsin. Sağlıklı beslenmek için çaba göstereceksin. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında hızlı hareket etmen gerekebilir. Karşındaki insan ile arandaki iletişimi senin bir yere çekmen gerekecek. Bir şeylerde baskın adımlar atman daha mantıklı olabilir. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Değeri olan her şeyi para ile ölçmemelisin. Bazı şeyler paradan daha değerli olabilir. Bugün sahip olduklarına farklı bir gözle bakmak sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Kova…

Aşk konuları daha baskın olabilir. Kendini bu konulara daha fazla verebilirsin. Sevdiğin kişiyle keyifli muhabbetler ve güzel bir ortam birçok şeyin ilacı olabilir. 

EKİM AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Evini temizlemek için biraz zaman gerektiğini fark edebilirsin. Her şey bir günde temizlenmese de bir plan program yapmak ve bir şeyleri düzene bindirmek hijyen açısından sana çok daha iyi gelerek sağlığını iyi yönde etkileyecek. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konusunda alacağın kararlar gidişatı çok derinden etkileyebilir. Yapıcı olup sağlıklı adımlar atmak veya bir şeylere alevlenip daha sonradan pişman olmak… Tercih senin. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sıkıntılı meseleleri halledebilecek enerjin olacak. Yarım kalan işleri çözebilecek ve bir çözüm arayan problemleri yoluna koyabileceksin. Maddi konularda daha sağlam basabilirsin yere.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 30 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Balık…

Emeklerinin karşılığını alma zamanı olabilir. Birçok şeyi yoluna koymak adına keyifli hareketlere girebilirsin. Emeklerinin sonucu görmek sende daha pozitif bir etki yaratabilir. 

EKİM AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri sonuca vardırmanın mutluluğunu yaşayabilirsin. İç huzurunu kazanabilir, tatmin duygusunu yaşayabilirsin. Stresi geride bırakarak daha rahat bir gün geçirebilirsin. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konularında çok fazla konuşma dönebilir. Hem sevdiğin kişiyle hem de arkadaşlarınla bu tür muhabbetler çok geçebilir. Yeni fikirlere kendini açmak aşk konusunda daha pozitif olabilir. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri yetiştirmen gerekiyorsa eğer, acele etmen gerekebilir. Bazı konuları son ana bırakmamalısın. Zamanlı hareket etmek daha mantıklı kararlar aldırabilir. İşini son dakikaya bırakmamalısın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.