Nuray Sayarı 3 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 3 Aralık 2020

Nuray Sayarı 3 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 3 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 3 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 3 Aralık burç yorumları perşembe…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 3 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 3 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Perşembe günü bazı güzel haberler sizi cesaretlendirecek, ancak etkisi çok kısa olabilir. Aralık genellikle her birimizin bir şekilde deneyimleyeceği bir deneme ayıdır. Ancak bugün, biraz temiz hava alma ve sonuçları bir veya iki hafta içinde görünür olması gereken bazı önemli girişimlere başlama zamanıdır. Bir seyahati veya uzaktan gelen bazı haberleri ertelemek ilk başta hoş görünmeyebilir, ancak bunların geliştirilmesi size bir miktar fayda veya güvence sağlayabilir.
  • Bugün genç kadınlar, bazı kozmetik prosedürlerle veya kişisel eşyaların satın alınmasıyla şımartılabilir. Ancak, bu ay için belirlediğiniz bütçenin ötesine geçmeyin. Terazi, Kova veya İkizler burçları altında doğan erkekler, kısa bir mesafeden küçük bir nakit gelir veya iyi haberlerin tadını çıkarabilir. Bugünkü çatışmaların sağlığınız üzerinde hoş olmayan bir etkisi olacaktır. Bir akrabanızın veya arkadaşınızın sağlığıyla ilgilenenler, tedavilerini çevreleyen bazı koşullara kızacaklardır. Su ve karasal burçların temsilcileri, kişisel olarak alacakları bilgileri bugün dikkatle izlemelidir. Bugün sizin için rastgele şeyler yok …
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün çocuklarla veya sizden daha genç insanlarla faydalı sohbetler yapacaksınız. Bu, birçok yönden sizin için özel bir gün olacak, bu nedenle eylemlerinizde aktif, odaklanmış ve doğru olun. Ateşli bir burç altında doğan bir kişiden gelen haberlerden memnun kalacaksınız. Gün, bir bebek, çocuk veya gençle ilgili önemli bir haber veya olay ile hatırlanabilir.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Perşembe daha fazla ev işi veya aile işi ile dikkatinizi çekecektir. Dünyevi burçlar altında doğan insanlarla yapılan konuşmalar veya etkileşimlerin finansal ve maddi bir odağı olacaktır. Bu, özellikle ticaret alanında çalışıyorsanız veya bazı mal ve hizmetler üretiyorsanız, mali işleriniz için hayırlı bir gün olacaktır. Bazılarınız belgelerle çalışmak, bir kurumu ziyaret etmek vb. İle meşgul olacaksınız.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe günü sizin için uygun olan gelişme, parayla ilgili planlarınız ve taahhütleriniz olacaktır. Günü bir gülümsemeyle ve eşsizliğinin tam bir farkındalığıyla karşılamaya hazır olduğunuz sürece, gün sizin için uyumlu ve olumlu bir şekilde gelişebilir. Bugün haberlerden veya bir tekliften memnun kalacaksınız. Arkadaşlarınızla, komşularla veya meslektaşlarınızla olan ilişkileriniz bugünkü planlarınız için önemli olacaktır. Ancak bugün, arkadaş çevrenizdeki bir kişiyle ilgili hoş olmayan haberlerden rahatsız olabilirsiniz.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe günü sizden gelen gerginliği ve stresi azaltmaya çalışın. Kaybettiğiniz veya kaçırdığınız her neyse, geride bırakın. Her yeni gün, gerçekleşmeleri için yeni fırsatlar ve yeni insanlar getirir. Bugün, akraba veya arkadaşların evinde, aile doğasının özel bir toplantısına davet edilebilirsin. İşyerinde bir kadınla yaşanan sorunlar göz ardı edilmemelidir, ancak bunların meydana gelmesinin nedeni hakkında ayık bir şekilde düşünün. Genç erkekler gelecekleri için önemli kararlar vermek için güzel bir gün geçirecekler.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 9 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 9 Temmuz 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Sevgi Odağı: Dışa dönük yollarınız, arzu ettiğiniz kişinin dikkatini çekmeyi başarır.

Şanslı Renk: Altın Kahverengi

Şanslı Alfabe: D

Dost Sayılar: 5, 10

Bugün Dost Burç: Terazi ve İkizler

Dikkatli olun: Yengeç

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Mükemmel sağlığa kavuşma çabaları yakında ödüllendirilecek. Bu, yola çıktığın şeyi elde ettiğin güzel bir gün.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yakın biri sizi bir tatile davet edebilir ve hayatınızın bir anını yaşamanıza izin verebilir! Bir aile üyesi endişe kaynağı olabilir ve sizi sınıra zorlayabilir.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş cephesinde işler sorunsuz ilerliyor ve küçük sorunlar etkili bir şekilde ele alınacak. Uzun süredir beklediğiniz borçlar alınacaktır. Akademik cepheden bir parça iyi haber beklenebilir. Mülkiyet söz konusu olduğunda büyük yürekli olmaya gerek yoktur. 

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Aşk Odağı: Havada aşk var, bu yüzden bugün sevdiğiniz kişiye tamamen şaşırmayı bekleyin!

Şanslı Renk: Beyaz

Şanslı Alfabe: P

Dost Sayılar: 9, 6, 3

Bugün Dost Burç: Akrep ve Aslan

Dikkatli olun: Kova

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yaşam tarzında yapılan değişiklikler sağlık cephesinde büyük olasılıkla iyi getiri sağlayacaktır.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sorunları önlemek için dikkatli olun. Hak sahibi için bir evlilik teklifi, iç cepheyi aydınlatacaktır. İş yerindeki birinin sizi bekleyen hoş bir sürprizi olabilir.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Krediye ihtiyacı olanlar en nominal faizle alacaklardır. Sizin inisiyatifiniz aracılığıyla organize edilen bir sosyal buluşma en zevkli olacaktır. Zaman yönetimi akademik cephede önem kazanabilir. Emlak işine girenler onu zengin edebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Sevgi Odağı: Partnerinizle olan ilişkinizi gençleştirmeyi başaracaksınız.

Şanslı Renk: Mor

Şanslı Alfabe: M

Dost Sayılar: 8, 12

Bugün Dost Burç: Oğlak ve Terazi

Dikkatli olun: Boğa

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Egzersiz rejiminizi en ciddiye almaya başladığınızda, bir fitness delisine dönüşme olasılığınız yüksektir. Mevcut girişiminizde size yardımcı olacak biriyle tanışmanız muhtemeldir. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Heyecan verici bir yolculuğun parçası olabilirsiniz.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir aile büyüğünün görüşü haksız görünebilir, ancak büyük bir değeri olacaktır. İşteki karmaşık bir problem için pratik bir çözüm bulunabilir. Geciken bir ödeme, yakında serbest bırakılacağına dair tüm belirtileri gösterir. Akademik cephede mükemmel bir performans sergilemek moralinizi yükseltecektir. Sizin tarafınızdan rezerve edilen bir mülk şimdi mülkiyetinize geçebilir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 29 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 29 Eylül 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Sevgiye Odaklanma: Partnerin cesur fikirleri gününüzü romantik cephede geçirebilir!

Şanslı Renk: Şişe Yeşil

Şanslı Alfabe: G

Dost Sayılar: 6, 8

Bugün Dost Burç: Başak ve Terazi

Dikkatli olun: Koç

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün meditasyon ve yoga gibi şeyler sana daha iyi gelebilir. Hem ruhun hem de bedenin için bir denge oluşturman gerekebilir. Daha sağlıklı hareket etmek için zihnini boşaltarak enerjini yönlendirmelisin. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yeni bir girişim düşünenler için paranın herhangi bir sorun yaratması pek olası değildir. Yararlı doğanız için çok aranılır hale gelebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Seyahat etmeyi gençleştirici bulabilirsiniz. Eş ve diğer aile üyeleriyle birlikte bir çaba, ev tadilatının tamamlanmasını sağlayacaktır. Devlet çalışanları nihayet çok beklenen borçları alacaklar. Aşırılıklardan kaçınmayı seçmek, formda kalmanıza ve biçiminizi korumanıza yardımcı olacaktır. Akademik cephedeki parlaklığınız, önemli olanlar tarafından fark edilmenizi sağlayacaktır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Aşk Odaklılık: Özel bir şey planlamak bugün romantik cephede kartlarda.

Şanslı Renk: Limon

Şanslı Alfabe: L

Dost Sayılar: 2, 4, 6

Bugün Dost Burç: Yengeç ve Koç

Dikkatli olun: İkizler

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Diyet alımınıza odaklanmak ilginizi çekecektir. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sahne değişikliği muhtemelen sizi gençleştirecektir.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Takılıp kalmamak için profesyonel cephede bazı seçenekleri elinizin altında bulundurmanız gerekebilir. Akıllı yatırımlar, finansal olarak güvende olmanıza yardımcı olacaktır. Bir konudaki yeterliliğiniz sizi akademik cephede çok aranır hale getirebilir. Bazıları için kazançlı bir plana yatırım yapmak olasıdır. Tüm kaynaklarınızı toplamadan mülk sahipliğine itiraz etmeyin. Evde yardım eli uzatmak çok takdir edilecektir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Aşk Odaklılık: Sosyal cephede, eğlence dolu bir gün geçirmek için partnerinizle heyecana katılabilirsiniz.

Şanslı Renk: Açık Gri

Şanslı Alfabe: S

Dost Sayılar: 5, 10

Bugün Dost Burç: Akrep ve Balık

Dikkatli olun: İkizler

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bazıları için kartlarda bonus veya artış var. Çabalarınız nedeniyle sağlık iyi kalır. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İlginç bir yolculuk başlıyor. İç cephede bir yanlış anlaşılmayı hızla çözmek önemli hale gelebilir. İşyerinde birine yardım etmek için yoldan çekilmeniz gerekebilir.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Akademik cephede başarmayı başardığınız bir şey büyük bir rahatlama sağlayacaktır. Bir kredi geri ödenir ve sonunda sizi büyük bir satın alma işleminin gururlu sahibi yapar. Bazıları için bir arazi parçası veya inşa edilmiş bir ev satın almak mümkündür. 

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Aşk Odağı: İçinizdeki âşık büyük olasılıkla birini parçalara ayıracak ve onu hatırlanması gereken bir gün haline getirecektir!

Şanslı Renk: Bebek Pembe

Şanslı Alfabe: T

Dost Sayılar: 9, 18

Bugün Dost Burç: Boğa ve Terazi

Dikkatli olun: Başak

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birisinin iyi hareketi sizi bugün trafikle yüzleşmekten kurtaracak.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Arkadaş çevreniz, can sıkıntısından kurtulmanıza yardımcı olacaktır. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İyi bir finansal hareket, banka bakiyeniz için sağlıklı olabilir. Kendini iyi hissetmeyenler durumlarının iyileştiğini görebilirler. Mülk satın almayı düşünenler bazı iyi pazarlıklar bulabilirler. 

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Sevgiye Odaklanma: Evlilik hayatınız bir sürü sevgi ve tutku ile noktalanmayı vaat ediyor.

Şanslı Renk: Yeşil

Şanslı Alfabe: J

Dost Sayılar: 14,18

Bugün Dost Burç: İkizler ve Yay

Dikkatli olun: Terazi

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Öz disiplin, sağlığınızı korumanızın anahtarı olacaktır. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bazıları için başka bir şehre veya kasabaya transfer olasılığı vardır. Sadece başkalarıyla iletişim halinde olarak sosyal cephede popüler olma olasılığınız var. Birine eğlence dolu bir yolculukta eşlik edebilirsiniz.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ödenmemiş aidatlar alınır ve birine ödünç verilen para da iade edilir. Akademik cephede zorlu bir rekabeti kırmak mümkün görünüyor. Bazıları yeni bir arsa, ev veya apartman satın alabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 10 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 10 Aralık 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Sevgiye Odaklanma: Küçük jestler ve yardımcı bir tutum, arzuladığınız kişinin kalbini kazanabilir.

Şanslı Renk: Turuncu

Şanslı Alfabe: P

Dost Sayılar: 16,19

Bugün Dost Burç: Oğlak ve Terazi

Dikkatli olun: Boğa

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Bir aile toplantısı, size daha önce tanışmadığınız bazı yeni akrabalarınızla tanışma fırsatı verecektir.

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir görüntü makyajına girenler, figürlerini ve fiziğini geliştirmek için adımlar atacaklar.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İşteki sorunlarla başa çıkma konusundaki yeterliliğiniz bugün tam olarak kanıtlanabilir. Acil olarak gerekli bir kredi gerçekleşecektir. kademik cephede dışarıdan yardım, bazıları için bir nimet olabilir. Bütçenize uyan bir mülk bulunması muhtemeldir. Bazıları için yurtdışı seyahat endikedir. 

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Aşk Odaklılık: Romantik cephede partnerle zaman geçirmek size bir tatmin duygusu verecektir.

Şanslı Renk: Elektrik Mavisi

Şanslı Alfabe: L

Dost Sayılar: 8, 17

Bugün Dost Burç: Başak ve Akrep

Dikkatli olun: Aslan

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Egzersizlerinizde düzenli kalmayı başaracaksınız.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sosyal cephede popülariteniz artmaya başladı. Seyahatten hoşlananlar, kendilerine eşlik edecek yakın birinin ilgisini çekebilir.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Daha yüksek seviyeler, bir projeyi hayata geçirdiğiniz için size olan tam inancınızı yeniden canlandırabilir. İyi para kazanmak için çok çalışmak gerekecek. Akademisyenlerin peşinde koşanlar çetin bir rekabetin üstesinden gelecektir. Ev çalışanları, ev bütçesini takdire şayan bir şekilde dengeleyebilecekler. Sizin tarafınızdan başlatılan yeni bir girişim, umut verici sonuçlar verecektir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Aşk Odaklılık: Romantik cephede, partnerinizin zihninde bir şüphe uyandırmayı başaracaksınız.

Şanslı Renk: Kahverengi

Şanslı Alfabe: U

Dost Sayılar: 13, 18

Bugün Dost Burç: Oğlak ve Terazi

Dikkatli olun: Boğa

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlık cephesinde herhangi bir sorun öngörülmemektedir. Bir seçim yapmak hiç bu kadar zor olmamıştı, ama acele etme özgürlüğüne sahip olacaksın.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yurt dışı seyahatleri için bir fırsat kapınızı çalabilir. Bugün güçlü bir ilişki kurmak için aileyle birlikte bir şeyler yapma günü. Bazılarınız önemli bir şey için baskı altında kalabilir, ancak sebat işe yarar. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bu, finansal varlıklarınıza ekleme zamanıdır. Akademik cephede rekabetçi bir durum, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaracaktır. Uygun bir şey arayanlar için yeni bir konaklama yerine geçmek kartların üzerinde.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 3 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Sevgi Odaklılık: Siz gençleşme yoluna çıkarken aşk hayatınız daha iyi hale gelecek.

Şanslı Renk: Kırmızı

Şanslı Alfabe: S

Dost Sayılar: 1, 11, 21

Bugün Dost Burç: Terazi ve Yay

Dikkatli olun: Yengeç

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Aile, sizi olumlu bir ruh haline sokmanıza yardımcı olacaktır. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Profesyonel cephede kalbinizin istediğini elde edebileceksiniz. Sosyal cephede popülerlik bugün garantidir.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bu zor mali zamanlarda kendinizi yerleştirebileceksiniz. Daha yüksek çalışmalar yapmak isteyenler muhtemelen hırslarının farkına varacaklardır. Mülk edinimi, bazıları için yolda. Tatil arayanlar için yolda bir tatil var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.