Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 29 Mart 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

İçindekiler

Günlük burç yorumları 29 Mart 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 29 Mart pazar günlük burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Pazar günü, ailenizdeki veya iletişim kurduğunuz kişilerin sözlerine daha yakından bakmanız gerekecektir. Size ne kadar garip gelse de, konumlarını ve duygularını anlamaya çalışın.
  • Bugün, finansal kalkınma veya bir erkekle yapabileceğiniz parayla ilgili konuşmalar iyi bir gelişme gösterebilir. Genel olarak, bugün erkekler parasal işlerinde daha duygusal ve öngörülemeyen kadınlardan daha iyi bir konumda olacaklar.
  • Bugün, bir hediye veya bir buket çiçek gerektirecek önemli bir olay getiriyor, ancak kendi ülkenizdeki COVID-19’un özel durumuna göre, her biriniz böyle bir toplantıya katılıp katılmayacağınıza karar vereceksiniz. Pazar günü, görüşmelerinizden bazıları haberler veya arkadaş çevrenizdeki bir kadınla ilgili bir etkinlikle ilgili olacaktır.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün başka bir şehirde veya ülkede yaşayan birinden haberler, telefon görüşmeleri veya e-postalar bekliyoruz. Bugün yaptığınız konuşmaların veya etkileşimlerinizin bazılarının Ötesinde olan biriyle bağlantısı olabilir. Bu tür insanlarla ilgili rüyalar çok olasıdır ve önemli mesajlar taşır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün yeni veya eski arkadaşlıklar ve arkadaşlıklar beklenmedik bir gelişime sahip olacak ve farklı deneyimlerin temeli olacaktır. Gün dinamik ve duygusal olacak ve hayatınızda önemli bir anı bırakacak. Pazar günü hayallerinizin veya önsezilerinizin önemini göz ardı etmeyin.
  • Eğer İkizler, Terazi ya da Kova burcunda doğduysanız, Pazar günü bir taahhütle bitirmeye çalışacaksınız. Bugün, kendinizi zorlaştırmanıza izin vermemeniz gereken hafif bir sağlık rahatsızlığı yaşayabilirsiniz. Sizden uzakta olan haberler veya olaylar, akrabalarınız veya arkadaşlarınızla daha sık konuşmanız için bir fırsat olacaktır.
  • Eğer Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Pazar günü arkadaşlarla ilgili haberler uzun sürmeyecek bir endişe yaratacaktır. Bir kadınla randevunuz varsa, bugün onu değiştirecek bir durum olacaktır. Bugün, sıkıntıları veya hassas ilişkileri derinleştirmekten kaçının, çünkü etrafınızdaki gerginlik yeterince yüksek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Koç…

Bugün geçmişinizden biriyle görüşmeniz ve o kişinin geleceğinizde önemli bir rol oynaması olasılığı güçlü. Tamamen yeni ve heyecan verici bir sayfa açabileceğiniz için plan yapmadan önce gelecekleri kabul etmeye hazır olun. Durumunuzdaki değişiklik ancak böyle ödüllendirici olabilir.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zihninizi sadece sağlıklı yiyecekler için can atmak ve vücudunuzun her günün başında egzersiz için güçlü bir disiplin eylemi gerçekleştirmeniz gerekebilir. Ve bu hayatınızın en başarılı macerası olacak! Gerekirse kendinize özel olarak sorun; nasılsınız? Kendinize daha iyi bakmak için!

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Mevcut ilişkinizi incelediğinizde pembe renkli gözlükleri çıkarmanız ve gerekli sert adımı atmanız gerekir. Bir ilişkiyi, sadece olması gerektiği ya da toplumsal baskıdan kaynaklandığı için sürüklemeyin. Sizi mutlu edip etmediğini ve bunu yapmıyorsa, o zaman onu atmanın doğru zamanı.

Bu da ilginizi çekebilir!  Koç erkeği Yay kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş yerinizdeki yeteneklerinizin takdir edilmesi ve evinizde güzel bir hediye gününüze ışık katacak. Hepsi tamamen hak ediyor. Kariyerinizde muazzam bir çaba harcadınız ve şimdi bunun için övüleceksiniz ve ödüllendirileceksiniz. Bu, emeğinizin meyvelerinin tadını çıkarma zamanıdır. Bugün bazı pahalı alışverişlere kendinizi kaptırmanız muhtemeldir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Boğa…

Yardıma ihtiyacınız var ve bunu ne kadar çabuk fark ederseniz o kadar iyi olur. Bir arkadaşınıza veya akıl hocanıza zamanında çağrı yapmak, gönül rahatlığınızı ve yaşamdaki konumunuzu belirlemek için uzun bir yol kat edebilir. Direnmekte olduğunuz değişiklikler daha anlamlı olmaya başlayacak ve bu değişiklikleri uygulama sürecine başlayacaksınız. Egonuzun pratik zorunlulukların önünde durmasına izin vermeyin.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Semptomlar artabilir ve derinden rahatsız olabilirsiniz. Ancak tüm bunları kendi başınıza halledebilirsiniz. Bu semptomların verdiği ipuçlarını takip etmeye çalışın. Geri gitmenize ve hastalığın kök nedenine ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Enfeksiyonu gidermek için uygun önlemleri alın ve şimdiye kadar göremediğiniz daha fazla hastalığı sileceksiniz.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk hayatını yöneten gezegenler artık zirvede. Yani, bu sizin için heyecan verici ve tutkulu bir zaman olacak. Bundan en iyi şekilde yararlanın. Eşinizle özel bir şey planlayın veya abartılı bir jestle onu şaşırtmaya karar verin ve eşit bir coşku ile geri dönecektir. Aşk hayatınıza tamamen dikkat etme zamanı geldi.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İşini seviyorsun ve işinde de iyisin. Ancak, gezegensel hizalamalar bugün işyerinizde geçici rahatsızlıklara neden olabilir. Bu geçici duygulara dayanarak dürtüsel bir karar vermemeye özen gösterin. Öfkenizi işyerinizde korumanız ve küçük tahrişleri göz ardı etmeniz gerekir. Aksi takdirde, sevmenize rağmen işinizi bırakabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili İkizler…

Enerji dolusun ve parlak bir görünüme sahipsin. Son birkaç gündür kasvetli görünen şeyler şimdi çok umutsuz görünmüyor. Tutumunuzdaki güç ve canlılık, durumla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Gün ayrıca görüşlerinizi, görüşlerinizi ve isteklerinizi güçlü bir şekilde ifade etmek için de uygundur. Gerçekten arzu ettiğiniz şeyin peşinden gidin ve hedeflerinize ulaşmanız muhtemeldir.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Gün özellikle yeni bir şeye başlamak için uygundur. İş veya kariyer değişikliği veya farklı bir işverene geçiş veya hatta yeni bir ilişki başlatmayı düşünüyorsanız, bu gün bunun için mükemmeldir. Bir hamle riskli görünse bile, bir şans yakalayın ve büyük olasılıkla ve yapmanız gereken şey ortaya çıkacaktır.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bekarlar bugün spor veya manevi merkezlerde ruh eşini bulma konusunda güçlü bir şansa sahip olabilirler. İlişkileri olanlar için yorucu ilişkilerinden bir ara vermeli ve onları memnun eden veya genellikle yapacak zaman bulamayan şeyler yapmalıdır! Bazen iki kişi birlikte olmak zorunda olduklarının farkına varmak için parçalanmalı!

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yeteneğiniz azami düzeyde çalışmaya çalışırsanız çabalarınız cömertçe ödüllendirilecektir. Bu yüzden işinize ve sorumluluğunuza odaklanın. Sizin tarafınızdan herhangi bir dikkatsizlik ağır bir sorumluluk oluşturabilir. Ancak gün parasal kazançlar kazandımaya söz veriyor. Önceki yatırımlarınız size zengin ödüller veriyor gibi görünüyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Yengeç…

Bugün hayali bir ruh halindesiniz. Rol oynama ve fanteziler sizin için alışılmadık cazibe merkezleri barındırır. Her yerde romantizm bulursunuz ve gerçekte çoğaltma şansı elde edebileceğiniz aktif bir fantezi hayatına sahipsiniz. Kariyerinizde veya ilişkinizde imkansız bir rüyayı takip etmeyi seçebilirsiniz. Ancak, şimdi büyük kararlar almamalısınız.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yeni bir çalışma denediniz ve bu sizin için harikalar yaratıyor. Bugün iltifatlara boğulabilirsiniz. Belinizden birkaç cm kaybetmiş olabilirsiniz. Daha enerjik ve aktif hissediyor olabilirsiniz. Yeni bir hobi sizi çekebilir ve kendinizi tamamen içine dalmış bulabilirsiniz. Çok olumlu bir gün sizin için işaretlendi bile.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün partnerinizle ufak tefek şeyler olabilir. Kaçınılmaz görünse de sinirli veya tartışmasız kalmaya çalışın. Sorunlar orantılı olarak kolayca uçabilir. Bugün yüzleşmekten kaçının: Çocuklarınıza özellikle dikkat etmeli ve onlarla kaliteli zaman geçirmelisiniz. Bugün romantik aktiviteler yerine aile aktivitelerine gitmek daha iyidir.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İşinizle ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Bu bir promosyon, bir artış, yeni bir görev, istenen yeni bir yer, iş değişikliği veya farklı bir firmadan teklif olabilir. Kısa aramalara açık kalın. Telefon veya e-posta yoluyla olabilir. Proaktif tutumunuz hakkında yeni işvereninize veya iş arkadaşınıza gösterin. Zihinsel olarak hazırlıklı olun çünkü yeni rol talep edecektir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Aslan…

Daha sonra biraz telaşlı olmasına rağmen gün başlangıçta iyi olacak. Evde biri hasta olabilir ve reçel dolu bir programa katılmanız gerekebilir. Arkadaşlarınızdan ve hatta meslektaşlarınızdan mutluluk alabilir ve yakın gelecekte onlarla zaman geçirmeyi planlayabilirsiniz.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Öfkenizin artması sizin için şaşırtıcı derecede utanç verici bir durum olabilir. Bu tepkiniz için zihninize baskı uygulamayın. Hatalar olur ve bunları yapan tek kişi siz değilsiniz! Son birkaç gündür yaşamakta olduğunuz zihinsel stres patlaması olabilir. Önce onu tedavi etmeye çalışın!

Bu da ilginizi çekebilir!  Fox TV yayın akışı 14 Temmuz 2020 | Fox TV canlı yayın izleme linki

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Tutku günün sırasıdır. Partnerinizi abartılı ve romantik bir jestle şaşırtacaksınız ve bunun için ödüllendirileceksiniz. Bugün hem masraflarda hem de sevgi eyleminde çok cömert hissediyorsunuz. Sizin doğanız, eşinizden tutkulu ve tatlı bir tepki uyandıracak. Çabalarınız nedeniyle özel olarak büyüyen sıradan bir günün tadını çıkarmaya hazır olun.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Gün inşaat işinde olanlar için uygundur. Bu fırsatın kısa ömürlü olması muhtemel olduğundan bugün paranızı iyi yatırmalısınız. Bir ev veya daire satın almayı düşünüyorsanız, bugün iyi bir pazarlık yapabilirsiniz. Bu alanda uzun zaman önce benimsediğin bazı finansal stratejiler şimdi meyve verecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Başak…

Önünüzde yeni ufuklar açılıyor. Her zaman hobi olarak gördüğünüz bir yetenek daha fazla bir şey haline gelebilir ve kendinizi sevdiğiniz şeyi yaparak geçimini sağlayabilirsiniz. Her cephede fikirlerinizi genişletecek ve hayatınızın karakterini tamamen değiştirebilecek yeni gelişmeler beklenmektedir. Hayatınızdan nadir bir memnuniyet anı yaşayacaksınız.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zindelik sadece bedenin bir koşulu değil, aynı zamanda bir ruh hali ve bugün onu tanımak için en iyi gün. Zihninizin dağınıklığını ortadan kaldırmanın ve gerçekte kim olduğunuzu kabul etmenin zamanı geldi. İmkansızı hedeflemeyi bırakın; bunun yerine, nimetlerinizin tadını çıkarın ve sizi bu kadar uzun süredir kaçan bir memnuniyet hissedeceksiniz.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bekar olanlarınız ilişkilerine hızlı bir başlangıç ​​yapmak için planlar yapıyorsunuz. Zaten bağlı olanlar, kayıp romantizmi ilişkilerine eklemenin yollarını arayacaklar. Cesur eylemler, karşılaşılan tüm zorlukların üstesinden gelecek ve varsa korkuyu ortadan kaldıracaktır!

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir harcama olabilir! Bilinçaltınıza manevi rehberlerden gelen işaretler rehberlik ediyor gibi görünüyor ve işte burada tuzağa düştünüz! Çare denemek iyidir, ancak tüm tasarruflarınızı kaybetme pahasına değil! Aslında tüm bunlar iyi olmayacak, sadece sabrı koruyun ve işler yavaş yavaş işe yarayacaktır.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Terazi…

Bugün mütevazısınız ve özverili hizmete tanık olabilirsiniz. Sen vereceksin. Başkalarını tatmin etmek için zamanınızı, alan paranızı ve hatta yiyeceklerinizi feda edebilirsiniz. İnsanlar bu eyleminize saygı duyacaklardır. Eşiğinize dikkat edin. Çocuklarınıza dikkat edin. Bazı enfeksiyonlara yakalanma eğilimi gösterebilirler. Evde zaman geçirin ve hijyenik yiyecekler yiyin.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir güç dalgası hissedeceksiniz. Son birkaç gündür sizi geride tutan umutsuzluk duygusu bugün yok olacak. İnanılmaz bir zihinsel gücünüz olacak ve herhangi bir görevi üstlenmeye hazır olacaksınız. Bununla birlikte, güven dalgalanmanızdan ve imkansız görevleri üstlenmeden önce görevin pratikliğini değerlendirdiğinizden emin olun.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Gün, eski hayaletleri katartik etkiler ortaya çıktıkça dinlenmek için en uygun gün. Yeni başlangıçlar tüm cephelerde gösterilir. Birbirinizi sevme taahhüdünüzü yenileyebilir veya hayatınızdaki yeni bir bölüme gidecek biriyle tanışabilirsiniz. Yeni bir hayata doğru ilerleyebilmeniz için sizi geride tutan şeyin ne olduğunu tanımlamanız gerekir.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İşiniz veya kariyerinizle bağlantılı olarak yurt dışına gitmek zorunda kalabilirsiniz. Yurtdışında okumak için vize başvurusunda bulunanlar bugün vize alacaklar. Ofisiniz tarafından egzotik bir yere transfer edilebilirsiniz. Yurtdışına çıkma ve kariyerinizi ilerletme şansını yakaladığınızdan emin olun. Zaten yabancı bir ülkede bulunuyorsanız, kendi ülkenize geri aktarma olasılığı iyi görünmüyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Akrep…

Özellikle evinizle ilgili bazı iyi haberlere hazırlanın. Konutta bir değişikliğe yol açan fırsatlar ortaya çıkabilir veya bir ev satın alma planlarınızı sonuçlandırabilirsiniz. Pozitif enerjilerden yararlanın. Bir yenileme projesi düşünüyorsanız veya evinizi veya bir kısmını yeniden şekillendiriyorsanız, projeyi yerden kaldırmak için en iyi zaman.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hoş bir kişiliğiniz var ve sadece dikkatinizi çekmeniz gerekiyor! Düzenli egzersiz yapmak her şeydir! Zihniniz de çok uyanık ve aktif! Ancak günlük aktivitelerde dikkatli olun, beklenmedik kazalarla karşılaşabilirsiniz, ancak bunlar doğada önemsiz olacaktır.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yeni ittifaklar kurabilirsiniz. Umarım ciddi olacak ve uzun bir yol kat edecektir. Özel biri tarafından sevilecek ve onu da seveceksiniz. Bununla birlikte, aile müdahalesi ve ilişkinizin dayanıklılığını test etmeyi bekleyen diğer görünmeyen durumlar nedeniyle bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Liderliğiniz ve organizasyona değerli katkılarınız için ödüllendirileceğiniz zaman bugün egonuz tamamen doygun hale gelecektir. Sahne arkasında iyi çalışamazsınız, bu nedenle yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi çeşitli konular üzerinde çalışırken ve ne zaman ortaya koyduğunuzu göstermeniz gerekir. Dün yaptığınız hatalar konusunda iyi bir gülüşünüz olacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Yay…

Bugün herkesi büyüleyecek büyük kapasiteniz var. Etrafınızdakileri zekâ ve zarafetinizle etkileyeceksiniz. Etrafınızdaki herkesin beğenisini kazanacaksınız. Yeni arkadaşlar edinmek ve yeni insanlarla bir araya gelmek için bu parlak dönemden yararlanın ve önünüzde yeni fırsatlar açılacak.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Duygular yüzeye çıkacak ve duygusal travmalara karşı çok savunmasızsınız. Duygusal patlama nedeniyle herhangi bir karar vermeden önce duygularınızı yeniden değerlendirmeye çalışın. Duruma biraz güç katmak için en çok sevdiğiniz şeyleri yaparak kendinizi şımartmaya başlayın. Bu şekilde, duygusal dengenizi koruyuncaya kadar duygular önlenebilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Show TV yayın akışı 3 Temmuz 2020 | Show TV haber canlı yayın izleme linki

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Gün özellikle ailenizle zaman geçirmek için elverişlidir. Son zamanlarda çok meşgulseniz, onları aramak ve hazırlıksız bir ziyaret düzenlemek için en uygun zamandır. Bu, stresinizi önemli ölçüde azaltacaktır. Eşinizi ebeveynlerinizi veya kardeşlerinizi ziyaret etmeye dahil edin ve sıcak bir aile zamanının geliştiğini görün. Bekarsanız, bugün ebeveynleriniz aracılığıyla özel biriyle tanışabilirsiniz.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, işinizde hissettiğiniz sevgiyi ve neşeyi yeniden keşfedeceksiniz. Dış baskı, son birkaç haftadır sizi bu sevinçten sürekli olarak mahrum ediyor, ancak bugün bir etkinlik, bu kariyeri neden seçtiğinizi ve size ne kadar uygun olduğunu hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Bu, işyerinizdeki tutum değişikliğini tanıtmak için harika bir gün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Oğlak…

Çevrenizdeki zamanlar ve olaylar değişecek, böylece iyi düşünülmüş bir kararı değiştirmeniz gerekebilir. Hayat size atılan her şeye daha sorumlu tepki vermelisiniz. Acil ve öngörülemeyen bir şey ortaya çıkacağı için daha önce çalıştığınız programı takip edemezsiniz. Bu etkinliğin tüm kısa vadeli planlarınızı etkilemesi muhtemeldir.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kilo almamak için çok dikkatli olmalısınız. Diyetinizi kontrol etseniz bile, ağır ve şişkin hissediyorsunuz. Bir tür uyuşukluk sizi yenebilir ve kendinizi yorgun ve kayıtsız hissetmenize neden olabilir. Bu bedeninizden ziyade zihninizin bir koşulu. Meditasyon ve diğer zihin beden disiplini bugün daha hafif ve zinde hissetmenize yardımcı olabilir.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Eğlence ve oyunlar bugün yıldızlarda. İlişkilerinizi analiz etmeyi bırakın ve çok ihtiyaç duyulan gevşeme dozuna çıkın. Bir dansa veya açık yürekli bir filme katılın. Gün, parti ve hızlı geri dönüş için mükemmeldir. Muhtemelen şirkette parıldayacak ve sevdiğiniz birini veya potansiyel bir ortağınızı çekiciliğiniz ve zekâ ile göz kamaştıracaksınız.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Lüks malların meslekleriyle uğraşanların bugün çok faydası var gibi görünüyor! Serbest meslek sahibi olanlar bile oranlarını yükseltebilir ve istenen miktarda para da temin edebilir. Sizi takdir etmeyenlere dikkat etmeyin. Sadece uzmanlık becerilerinizden yararlanmak isteyenleri kabul edin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Kova…

Önerileriniz ne kadar pratik ve yararlı olursa olsun, insanların bunları geri çevirmeye devam ettiğini göreceksiniz. Sonunda oldukça sinirli hissedebilirsiniz. Tavsiyeniz tam olarak işaret üzerindeyken, tutumunuzun çok fazla koruyucu olduğunu ve bu yüzden insanların tam tersini yapmakta ısrar ettiğini bilmeniz gerekir. Fikirlerinizi sunma şeklinizi değiştirmeye çalışın ve daha iyi sonuçlar görün.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Son birkaç gündür sizi rahatsız eden mide rahatsızlığından kurtulmak istiyorsanız, gelişigüzel yemeyi bırakmanız gerekir. Sıkı bir diyet rejimi birkaç gün içinde sizi iyileştirebilir, ancak sağlığınızı görmezden geliyorsunuz ve sağlıklı bir diyet ve yaşam tarzına en büyük önem vermek gerekiyor.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk size yakın olabilir ama titreşimleri yakalayamazsınız. Bugün yakınınızdaki insanların sizinle nasıl konuştuğuna ve sizinle nasıl davrandığına odaklanın. Yakınınızdaki biri ilginizi çekiyor. İlişkideki insanlarla biraz karışıklık olacak. Sorunu çözecek şekilde partnerinizi konuşun ve dinleyin.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Doğal olarak güce ve otoriteye ilgi duyuyorsunuz ve bu sizi her zaman çok odaklanmış bir şekilde çalıştırdı. Tüm emeğiniz bugün meyve verebilir, ancak sabırlı olmanız ve zamanınızı ısırmanız gerekir. İş yerinde açık fikirli olmak da gereklidir. Görüşlü veya yargılayıcı olmayın ve iş yerinizdeki herkesle çok daha iyi geçineceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 29 MART 2020 PAZAR

Sevgili Balık…

Gün sakin ve sessiz olacak – geçen haftanın telaşlı programından sonra hoş bir mola. Üstlerinizin sizi izliyor olması nedeniyle biraz sıkı çalışmanız gerekiyor. Tamamen tahmin edemediğiniz birkaç kişisel sorun ortaya çıkabilir. Sizi şaşırtacaklar, ancak onlarla tatmin edici bir şekilde başa çıkabileceksiniz.

29 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 29 Mart pazar burç yorumları

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ateş ve titreme bugün sizi etkileyebilir. Bir ucube virüsü yakalayabileceğiniz için dışarı çıkarken yeterli önlemleri almak en iyisidir. Bu küçük bir sağlık sorunudur, ancak günlerce sürebilir ve sizi huzursuz edebilir. Diyetinizde bazı radikal değişiklikler de deneyebilirsiniz, ancak ayarladığınız diyet rejimine bağlı kalıp kalmayacağınızı pratik olarak düşünmeniz gerekecektir.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İşinize ve kariyerinize gittikçe daha fazla zaman ayırdığınız için aşk hayatınızı ve eşinizi görmezden gelme eğilimindesiniz. Eşiniz oldukça iyi anladı, ancak şimdi sabırsızlık belirtileri gösteriyor olabilir. Tam teşekküllü bir krize dönüşmeden önce kişisel yaşamınıza dikkat etmeniz çok önemlidir. Ancak, sorunu çok geç olana kadar tanıyamayabilirsiniz.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün size yanlış yapmış olan herkese çok bağışlayıcı olabilirsiniz! Size kıskançlıktan zarar vermeye çalışan meslektaşlarınız ya da size hiç işitmeyen ve ilerlemenizi her zaman engelleyen acımasız patronlarınız olun! Mali durumunuz zirveye ulaşabilir, ancak kazançlar için çok az risk almanız gerekebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.