Nuray Sayarı 29 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 29 Eylül 2020

Nuray Sayarı 29 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 29 Eylül 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 29 Eylül 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 29 Eylül burç yorumları salı…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 29 Eylül 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 29 Eylül burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Salı günü, şimdiye kadar deneyimlediğiniz denemeleri anlamlandırmanın iyi olacağı önemli bir günle karşılaşacaksınız. Anlamları neydi, sana ne öğrettiler. Bugün, son altı yılda yaşanan olaylar için başkalarını suçlamayın. Cevaplar içinizde ve kendi kararlarınızın ve eylemlerinizin meyvesidir. Bugün eski veya unutulmuş arkadaşlarınızla, tanıdıklarınızla, sınıf arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla ve daha fazlasıyla iletişim kurmaya devam edebilirsiniz. Yeni tanıdıkların ruhsal gelişiminiz üzerinde önemli bir etkisi olacaktır.
  • Orta yaş üstü erkekler, bencillik ve kötü davranışlar hâkim olmadıkça, bu günü ilginç aşk sohbetleri ve deneyimleriyle hatırlayabilecekler. Orta yaşlı kadınlar, dahil oldukları birinin samimiyetsizliğine veya sahtekarlığına dair kanıt alacaklar. İkizler kadınları bulutların arasında gezinmemeli ve bugün sadece kendilerine güvenerek doğru kararlar almaya çalışmalıdır. Bugün Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan bir kişinin sağlık sorunu ile ilgili haberler sizi üzebilir.
  • Eğer Koç burcu, Aslan burcu veya Yay burcunda doğduysanız, Salı günü sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza, onların ihtiyaçlarına veya şu anda yaşadıkları deneyimlere dikkat edin. Bu, yakın ve uzaktaki arkadaşlarla buluşmak veya konuşmak için hayırlı bir gün olacak. Akraba veya arkadaşlardan beklentileriniz gerçekleşecek. Bugün mali durumunuzu dengelemek ve yaklaşan harcamalarınızı planlamak iyi olacak. Birçoğu, bir çocukla veya bir çocuk veya torunla ilgili diğer önemli olaylarla tanışmaktan veya ziyaret etmekten mutlu olacaktır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün birinin yerine getirmeyi beklediği bir sözü kaçırıp kaçırmadığınızı düşünmek iyidir. Bu tür taahhütleri yerine getirmek için bu günü kullanın. Bugün ailenizde istikrarlı olmak ve sevdiklerinizin size güvenebileceklerini bilmeleri önemli olacaktır. Yakın geçmişinizin başarısızlıklarını ve aksiliklerini unutun. Önünüzde yeni şanslar ve fırsatlar doğar, bu da sizden daha fazla konsantrasyon ve sorumluluk gerektirir. Hayal kırıklıklarından veya kötümser düşüncelerden kaçınmak için içinde bulunduğunuz gerçeklikte yaşamaya çalışın.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Salı günkü gerginlik doğrudan seyahat veya başka yerlerde yaşayan insanlarla ilgili olacaktır. Bugün yapmanız gereken, çevrenizdeki insanlara rahatlık sağlamaktır. Bu fark edilmeyecek. Bugün anne ve baba, öğretmen ve vaiz, akıl hocası ve destek olacaksın. Çatışmaları unutun ve beladan kaçının! Ev faturalarının ödenmesi veya önemli bir olaya hazırlık ile ilgili aile giderleri muhtemeldir. Balık burcu, Yengeç veya Akrep burcunda doğan insanların sözlerini veya öğütlerini küçümsemeyin. Çok yakında sizin için iyi çalışacaklar.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Salı günü kendinize iyi bakmanız önemli olacaktır: görünüşünüz, sağlığınız, zihinsel ve duygusal rahatınız. Arkadaşlarla buluşmak veya konuşmak, hayatlarındaki olaylar hakkında sizi endişelendirecek veya endişelendirecektir. Salı günü, parayla ilgili daha fazla veya öngörülemeyen harcamalar, gecikmeler veya gecikmeler olacak. Bugün ev görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Beklenmedik olaylar, akıllıca davrandığınızı ve evinizde sorunlara neden olduğunuzu gösterecektir. Genç kadınlar mali işleri için güzel bir gün geçirecekler. Beklenmedik para, kar vb. mümkündür.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 22 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 22 Ekim 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Koç…

Daha önceden yaşananları gözden geçirmek için iyi bir gün. Eğer ileride çok daha meşgul olacaksan ve bazı işlerin peşinden gideceksen bugün biraz durup neler olup bittiğine kendi bakış açınla odaklanman gerekebilir. Biraz analiz yapmalısın. 

EKİM AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fiziksel aktiviteleri artırmak enerjini de artırabilir. Eğer sürekli olarak enerjin çekilmiş gibi hissediyorsan o zaman kan dolaşımını artırman gerekebilir. Biraz daha fazla hareket sana daha iyi gelebilir. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevdiğin kişiyle uyumun artabilir. İki taraf da aynı şeyi isteyebilir veya hisleriniz daha karşılıklı olabilir. Bu güzel etkiyi iyi bir iletişime dökmek aşk konusunda size daha iyi gelecek. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendi konforunu sağlamak her şeyden önemli olabilir. İlle de bir şeylerin peşine düşüp olayları zorlamamalısın. Kendini çok fazla sıkmamanın ve olayları gidişatına bırakmanın önemini görebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Boğa…

Her şeye kafa önde dalmamalısın. Biraz durup düşünmek sana daha mantıklı kararlar aldırabilir. Her şeye balıklama atlamak seni zora sokabilir, o yüzden dinlemeyi ve biraz geride durmayı öğrenmen gerekecek. 

EKİM AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İçinde bulunduğun ortamı temizlemek ve düzenlemek için iyi bir gün olabilir. Hem zihnini boşaltmak hem de yaşam alanının hijyenini sağlamak senin için önemli olacak. Temizlik sağlığın için önemli olabilir. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İlgisini çekmek istediğin birisi varsa bugün ona odaklanabilirsin. Onunla karşılaşabilir veya birbirinizi tanımak için gereken fırsatı yaratabilirsin. Aşk konusunda daha pozitif etkiler kendini gösterebilir. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendin için masraflar yapabilirsin. Bazı şeyleri fazla abartmadan kendin için önemli olan şeylere para ayırabileceksin. Önceliklerini iyi belirlemen gerekecek bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili İkizler…

Düşüncelerini eyleme dökebilirsin. Bir şeyleri daha güzel bir biçimde yoluna koyman olası. Ancak bazı konuları iki kere düşünmen ve her şeyden emin olman gerekecek. Tedbiri elden bırakmamalısın. 

EKİM AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İhtiyaçlarını gidermek demek isteklerine değil de vücudunun gerçekten ihtiyaç duyduğu şeylere odaklanmak demek. Sağlıklı bir öğün, bol su tüketimi ve erkenden uyumak sana daha iyi gelebilir. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle aranda gerginlikler olabilir. Bu gerginlikleri çözmek için sakin kalmanız gerekecek. Hemen bütün gemileri yakmak yerine bir şeyleri zamana bırakmak size daha iyi gelebilir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Mart cumartesi burç yorumları

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün faturalar, resmi belgeler ve ödemelerle ilgili algılarını çok açık tutman gerekecek. Gereksiz gibi görünen detayları iki kere okuman ve bir şeyleri daha ciddiye almanda fayda var. Resmi belgeler önem kazanabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Yengeç…

Masraflara ve belge işlerine odaklanabilirsin bugün. Bir şeyleri yoluna koymak için dikkatle düşünebileceksin. Eksik giden veya tam içine sinmeyen mevzularda daha güzel kararlar alabilirsin. 

EKİM AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sabrını artıracak hareketlerde bulunmak, yeni hedefler koyup ona ulaşmaya çalışmanla kendini göstermene vesile olabilir. Kilo vermek gibi konularda zamana yayılmış bir biçimde kendine odaklanabilirsin. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda kendini ifade etmekte zorlanıyor olabilirsin. Ancak bunu aşman gerekecek. Eğer hoşlandığın birisi varsa onun ilgisini çekmek sana düşen bir hareket, gökten bir ses ona “bu kişi seni seviyor” demeyecek. Kendini ifade edebilmelisin. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün detaylara odaklanmalısın. Hem masraflarda hem de kazançlarda ufak görünen konulara vakit ayırman gerekecek. Daha önceden hiç fark etmediğin şeyleri görüp önlemler alabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Aslan…

Bugün biraz tembel hissedebilirsin. Bir şeyler kendiliğinden yoluna girsin isteyeceksin. Ancak söz konusu olan para veya iş ise kendin işini yine kendin görmen gerekecek. Buna zaman ayırman gerekebilir. 

EKİM AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İnsanlarla iletişime geçmen stres yönetimini kolaylaştırabilir. Bir şeyleri içine atıp kendini germemeli ve geleceğe daha pozitif odaklanabilmelisin. Bunun için de çevrendekilere derdini anlatabilmen gerekecek. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hoşlandığın kişi ile aranda sağlıklı sınırlar çizmen gerekebilir. Bir şeyleri abartmamalı ve fazlasına kaçmamalısın. Dedikleri gibi “çok muhabbet tez ayrılık getirir” lafını kendine hatırlatman gerekebilir. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün para konusunda sadece düşünmemeli aynı zamanda harekete de geçmelisin. Parasal açıdan bir şeyleri eyleme dökmek senin için önemli olabilir. Kendi kararlarını yürürlüğe sokman gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Başak…

Pratik bir insan olarak hayatını bir düzene koymada güzel kararlar alabileceksin. İsteklerini ve içinde bulunduğun durumu birleştirerek kendin için daha mantıklı kararlar almak gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir. 

EKİM AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kilo verme konularına daha fazla odaklanabilirsin. Sağlıklı bir biçimde kilo vermek için yeni şeyler öğrenmen gerekebilir. Araştırmalar yapmak ve ona göre harekete geçmek daha kalıcı olabilir. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yanlış anlaşılmaları daha fazla kendine çekebilirsin. Sen de sevdiğin kişi de birbirinizi yanlış anlamaya hazır olabilirsiniz. Alınganlıklar ve yanlış iletişimlerle işi yokuşa sürmemeniz gerekecek. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Paranı faydalı bir yere harcaman gerekebilir. Sadece keyfi meseleler için değil de mantıklı ve ileride sana fayda sağlayacak şeylere yatırım amaçlı kullanabilirsin. Paranın kıymetini bilmelisin bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Terazi…

İletişim konularında karşıtlıklarla karşılaşabilirsin. Herkesle tam olarak anlaşamaman olası. O yüzden dinlemeyi ve sakin kalmayı öğrenmen gerekecek. Bir şeyleri çözmek için anlayışlı olmalısın. 

EKİM AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendine bir disiplin sağlamak için spor ve egzersizle uğraşabilirsin. Gereken şartlara sahip olmasan da kendi ortamında bu disiplini kendine öğretmen gerekecek. Sağlığın için daha mantıklı kararlar alabilirsin. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için daha ne kadar çaba göstermen gerek? Bunun için kendine bir sınır çekmen gerekebilir. Karşındaki insanın seninle ilgilenmediğini görmen sana daha aydınlatıcı gelecek. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda çevrendeki insanları dinlemek senin de algılarını açabilir. Onların hatalarından kendine ders çıkarabilir, aynı meselelerde kaybolmamak adına daha baskın hareketlere girebilirsin. Dinlemeyi öğrenmen gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Akrep…

Geleceğin için yeni kararlar almak ve kendine yeni hedefler koymak için iyi bir gün olabilir. Hayatında isteklerini daha net görebilir ve bunun için güzel kararlar alabilirsin bugün. Geleceğe odaklanabileceksin. 

EKİM AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ufak başlangıçlar seni daha ileriye götürebilir. Sana faydası olmayan alışkanlıkları kesmek ve daha fazla egzersize odaklanmak sağlığın için önemli olabilir. Bugün egzersiz için bir adım atabilirsin. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 5 Ocak burç yorumları | Günlük burç yorumları 5 Ocak 2021

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İlişki içerisindeysen, sevdiğin kişiyle aranız gerilebilir. Bazı konularda konuşmak sizi yorabilir. Eğer bir ilişkin yoksa insanlarla pozitif konuşman zorlaşabilir. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri tam olarak yoluna sokmak için şansının yanına ek olarak emeklerini de eklemen gerekecek. Bazı konularda yarım ağız davranmamalı, işini tam anlamıyla yerine getirmelisin. Bugün bir şeylerden kaçış yok, işine odaklanmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Yay…

Bugün heveslerine daha net odaklanabilirsin. Hayatında sahip olmak istediğin şeyleri düşünmek ve kendince bir plan yapmak için iyi bir gün olabilir. Bir şeyleri düzene oturtmayı isteyebilirsin. 

EKİM AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri daha ciddiye alabilirsin bugün. Özellikle de sağlığını. Hastalığın kol gezdiği bugünlerde kendini sağlama almak isteyebilirsin. Daha sağlıklı tercihlerde bulunman olası. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşkı hiç aramadığın, olmadık bir yerde bulabilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa o zaman hiç beklemediğin bir muhabbetin sana aşk olarak döndüğünü görebilirsin. Kendini güzel etkilere açman gerekecek. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bazı konularda paranın az olması seni sıksa da söz konusu olan sorumluluklar olduğunda kendini biraz daha rahat hissedebileceksin. “Param yok” deyip ileride seni çok daha fazla sıkabilecek konulardan kaçınabilirsin bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Oğlak…

Etrafında olan bitene çok fazla kendini kaptırıp esas ilgi gösterilmesi gereken konuları unutmuş olabilirsin. Bugün biraz geri durup hayatında neyi göz ardı ettiğini düşünmen gerekebilir. 

EKİM AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Vücudunun isteklerini ve ihtiyaçlarını gözden gelmemelisin. Beslenmene dikkat etmek ve uyku düzenine odaklanmak önemli olabilir. Aynı şekilde sevdiğin kişilere sarılmak da stres düzeyini kontrol edebilir. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında daha şanslı olabilirsin. Sevdiğin kişiyle daha keyifli vakitler geçirebilirsin. Birbirinizle baş başa kalabileceğiniz ortamlar size daha güzel bir etki bırakabilir. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İlerisi için daha planlı ve düzenli olman elinde daha fazla para kalmasına vesile olabilir. Maddi konularda kendi elini kuvvetlendirmek için ileriyi düşünerek hareket etmelisin. Planlı ve tutumlu olmak gününü kurtaracak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Kova…

Yakın geleceğinde yaşamak istediğin değişim için gereken adımları daha net atabilirsin bugün. Bu değişimler hayatında görmek istediğin farklılıkların başlangıcı olabilir. O yüzden algılarını açık tutmalısın. 

EKİM AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yürüyüş yapmak sana daha iyi gelebilir. Kendine iyi bir yürüyüş yolu seçmek ve hareket etmek senin için iyi olacak. Sağlığına odaklanmak için biraz daha fazla hareket etmen gerekebilir. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yeni bir insanın etkisi seni mutlu edebilir. Ancak bu kişiyi tam olarak tanımak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemeli ve karşındaki insanı anlamak için zamanı iyi değerlendirmelisin. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş arkadaşlıklarına özen göstermen gerekebilir. Kimin ne amaçla seninle konuştuğunu gözden geçirmelisin. Parasal açıdan kendini sağlama alman ve herkese para dağıtmaman önemli olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 29 EYLÜL 2020 SALI

Sevgili Balık…

Bugün bir şeylere ani tepkiler vermemek senin için daha iyi olabilir. Gereksiz tepkilerle kendini zora sokmamalısın. Sakin kalmak ve dinlemeyi öğrenmek seni zorlayacak ancak bunu görmen gerekecek. 

EKİM AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Farklı şeyler denemek, diyetini değiştirmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı beslenmek için biraz farklı besinler tüketmek senin için daha doğru olabilir. Bugün bu konulara odaklanabilirsin. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda daha pozitif etkiler karşına çıkabilir. Bu güzel etkileri nasıl değerlendireceğin ise sana kalacak. Yeni etkiler, güzel sohbetler kalbini çokça ısıtabilir bugün. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Fazla para harcama konularında çok net duracaksın. Bir şeyler seni rahatsız ediyorsa açık açık dile getirebilirsin. Hele ki senden borç para alıp başka şeylere para harcayanlara keskin bıçak gibi tavır koyabilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.