Nuray Sayarı 29 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 29 Ekim 2020

Nuray Sayarı 29 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 29 Ekim 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 29 Ekim 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 29 Ekim burç yorumları perşembe…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 29 Ekim 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 29 Ekim burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Bugün, yaşamınızdaki olayların nedenlerini ve önceki eylemlerinizden şu anda karşı karşıya kaldığınız sonuçları kendiniz bulmaya çalışın. Bugün kendinize karşı dürüst olun, sizi korkutan şeylere işaret edin. Bugün kendinizi kaptırmanız ve geçici olanı öncekinden, materyali maneviyattan ayırt etmeyi öğrenmeniz gerekecek.
  • Perşembe günü, nedenleri ne olursa olsun, yalan söylemekten kaçınmak çok önemli olacak. Bu, içeride ve dışarıda büyümek için önemli bir gün ve hiçbir durumda herhangi bir tezahürden utanmamalısın. Bazılarınız hoş olmayan bir durumda arkadaşlarını ziyaret edecek. Birçoğu, evlerinde paradan veya finansal nitelikteki iyi haberlerden memnun olacaktır. Genç erkekler iç korkularının ve güvensizliklerinin üstesinden gelmekte zorlanacaklar.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün daha fazla aile bağlılığınız olacak. Arkadaşlarınızın ailesindeki bir olay, onlarla canlı sohbetler için bir fırsat olacaktır. Bu gün planlarınızın gerçekleşmesi için elverişli olacaktır. Herhangi bir bilginin önemini göz ardı etmeyin. Gün, ateş burç işaretlerini temsil eden insanlarla ilginç ilişkileri yansıtıyor. Bugün, yakın gelecekte önemli bir aile birleşimi daveti alabilirsiniz.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün para işlerinizin gelişmesine sevinmek için nedeniniz olacak. Tabii ki, hepsi beklentilerinize ve ne kadar gerçekçi olduğunuza bağlı olacaktır. Bu bir mucizeler günü değil, gerçekleşebilir olayların günü olacak. Perşembe günü, teklifinizin veya davetinizin onaylanmasını bekleyeceksiniz. Bu, gücünüzün aşık olacağı ve mali işlerinizde olacağı bir gün. Bugün işinizle veya ilişki içinde olduğunuz bir kurumla ilgili önemli haberler alabilirsiniz.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe günü bir akraba veya komşunuzla ilgili sorunları çözmeniz gerekecektir. Genel olarak Perşembe, işte veya yaşadığınız evde bazı değişiklikler getirir. Bu değişiklik ne olursa olsun, düzeltmeye tabi olmayacak. Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan bir çocuk veya gençle ilgili bir konuşma veya deneyim yaşamak üzeresiniz. Bugün, herhangi bir nedenle geçmişte işe yaramayan eski fikrinize veya planınıza geri dönebilirsiniz.
  • Yengeç burcunda, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe günü seyahat, çeşitli toplantılar veya diğer eğlencelerle ilgili planlar yapabilirsiniz. Bu gün Çarşamba gününden çok daha sakin olacak, ancak sorumlulukları ve görevleri olacak. Günümüzde bir çocuğun veya bir akrabanın sağlığı için dikkat gerekebilir. Gün, flört ile ilgili beklenmedik duygularla veya bir tanışma sitesi aracılığıyla yeni bir arkadaşlıkla hatırlanabilir. Genç kadınların önemli bir karar vermeleri veya hayatlarını değiştirecek bir olayı yaşamaları gereken bir günü olacak.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Kasım 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Hayatında nelere öncelik vereceğine tekrar tekrar odaklanacağın bir gün olabilir. Ancak bu ruh halinin seni negatif düşünmeye itmemesine senin dikkat etmen gerekecek. Bir şeylerin daha iyiye gideceğine inanmalısın. 

EKİM AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Stres ve gerginliklerle başa çıkmak için hayatında neleri değiştirmen gerekeceğine odaklanabilirsin. Stres kaynaklarından uzaklaşmak ve kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda içine sinmeyen mevzuları dile getirmekten çekinmemelisin. Sağlıklı bir iletişim için kendini geri çekmemen gerekecek. İsteklerini ve ihtiyaçlarını dile getirmen önemli bir durum oluşturabilir. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Parasal kaygılarla yola çıkmak yerine elindekilerle yetinerek, sahip olduklarına şükretmek daha iyi olabilir. Maddi kaygılarla daha fazlasına odaklanmamalı, sahip olduklarınla mutlu olmalısın bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

İletişim konularına ekstra özen göstereceğin bir gün olabilir. Daha mantıklı kararlar almadan önce çevrendeki insanların fikirlerini alabilirsin. Sağlıklı iletişimler, daha önceden fark etmediğin detayları tek tek görmene vesile olacak bugün. 

EKİM AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hijyen konularına özen göstermen sana daha iyi gelebilir. Virüsten korunmak ve mikroplardan arınmak için biraz temizliğe özen gösterebilirsin. Özellikle eve giren eşya ve yiyeceklere karşı önlem alabilirsin. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle sakin bir gün geçirmen sana daha iyi gelebilir. Aranızdaki iletişimi sakin tutmak ve uzlaşmacı olmak sana daha iyi gelecek. Daha sakin bir ortamda güzel konuşmalar, aranızdaki aşkı artırabilir. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sorumluluk almak ve işlerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Sadece daha fazla para kazanmak için elindeki işleri bitirmek için de dikkatini işe vermen gerekecek. Sahip olduğun sorumluluklara odaklanmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Arkadaşlıklarına özen göstereceğin bir gün olabilir. Kimle ne kadar anlaştığın, kimle anlaşamadığın kafana takılabilir. İnsanlarla iletişiminde yolunda gitmeyen meseleleri çözmek istemek daha farklı gelişmeler görmene vesile olabilir bugün. 

EKİM AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sıcak bir çay içmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunu sıcak tutmak, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek önemli olabilir. Bu arada bol bol vitamin almayı da unutmamalısın tabii. Vücudunu içten kuvvetlendirmeye ve ısıtmaya çalışmalısın. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle samimi bir ortamda baş başa kalmak sana bir hayal gibi gelse de bugün bunun için hazırlıklara girişebilirsin. Bazı hazırlıkları senin yapman ve tekliflerle senin gitmen karşı tarafı mutlu edebilir. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş ilişkilerini kuvvetlendirmen gereken bir gün olabilir. Olaya sadece para olarak bakmamalı, iş konularında daha yapıcı davranarak insanlarla daha iyi anlaşmaya odaklanmalısın. Bu durum sana daha fazla şey katabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

İş ve sorumluluklara çok fazla odaklanarak hayatında gerçekten neyin önemli olduğunu unutmamalısın. Kendini mutlu edecek şeylere odaklanmaktan çekinmemeli ve kendine özen göstermelisin. Hayat sadece işten ibaret değildir, bunu hatırlaman gerekecek. 

EKİM AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kan dolaşımını artıracak hareketlerde bulunmak sana daha iyi gelebilir. Daha fazla hareket etmek vücudunun her yerine daha iyi kan gitmesine vesile olacak. Bu dolaşımı artırarak vücudunun oksijen seviyesini artırmalısın. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 25 Mart çarşamba burç yorumları

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Hoşlanacağın yeni bir insan ile tanışman olası. Aşk konularında farklı etkilere kendini açmak kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir bugün. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddiyat konularını kendi haline bırakmak bugün sana daha iyi gelebilir. Bir şeylerin kendiliğinden gelişmesini beklemeli ve fazla zorlamamalısın. Odak noktanda farklı konular olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Enerjinin artacağı ve daha pozitif olacağın bir gün olabilir. Daha önceden yolunda gitmeyen şeylerin kendiliğinden yoluna girdiğini görebilirsin. İletişim konularında daha pozitif etkilerle karşılaşman olası. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin. 

EKİM AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün enerjik tarafından kalkabilirsin. Daha fazla egzersiz yapabilir, bir yürüyüşe çıkabilirsin. Vücudunu daha güzel bir enerjiye alıştırmak için iyi bir gün olacak. O yüzden bu enerjiyi boş geçmemelisin. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle daha pozitif konularda konuşabilirsiniz. Eğer hayatında kimse yoksa çok daha eğleneceğin bir sohbete dahil olacağın bir flört durumu yaşanabilir. Aşkta güzel etkilere kendini açacaksın. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş ve maddiyat konusunda kendini kime kanıtlamaya çalıştığını hatırlaman gerekecek. Gereksiz sorumluluklarla kendini yormak yerine sahip olduğun meselelere vakit ayırmak ve elindeki işleri bitirmek sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Yeni bir konu öğrenmek, yeni bir dil öğrenmeye çalışmak… Zihnini farklı konulara açmak sana daha iyi gelebilir bugün. Algıların her zamankinden daha açık olabilir, bunu değerlendirmelisin. 

EKİM AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlık konularında pozitif olmak sana fayda sağlayabilir. Kendini daha iyi bir enerjiye alıştırmak için egzersizler yapabilirsin. Kendi hayatını planladığını unutmamalı ve kendin için doğru kararlar almalısın bugün. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Flörtleşmeler kalbini daha da ısıtabilir. Aşk konusunda büyük etkiler görmesen de bazı sohbetler sana daha iyi gelecek. Aşk konularında büyük beklentilerle değil de ufak sohbetlerle hareket etmek senin için daha iyi olabilir. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddiyat söz konusu olduğunda kendinden büyük beklentilere girmek normaldir ancak bu sebeple kendine işkence etmek… İşte anormal olan budur. Sahip olduklarınla mutlu olmadan daha fazlasına odaklanmamalısın bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Bir süredir tam anlamlandıramadığın konuları daha iyi öğrenebilirsin. Bazı konuları iki kere teyit ederek nerede durduğunu netleştirmen olası. Kafana yatmayan meseleleri çözebileceksin. 

EKİM AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yediklerine ekstra özen göstermenin güzel faydasını görebilirsin. Daha sağlıklı tercihlerde bulunmak sende daha iyi bir enerji oluşturabilir. Şeker tüketimini azaltmayı deneyebilirsin bugün. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı abartılı hareketlerden kaçınmalısınız. Ona, onu ne kadar sevdiğini göstermek için abartılı hareketlerle gitmemelisin. Biraz sakin olmak ve işi abartmamak size daha iyi gelecek. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi kaygılarla yola çıkmak yerine sahip olduklarınla mutlu olmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar ile maddiyata odaklanmak için elindekilere odaklanmalısın, hayallere değil.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Değişim rüzgarlarını etrafında hissediyor olabilirsin. Bu değişimin senin hayatını nasıl etkileyeceğine ise sen karar vereceksin. Hayatında sana faydası olmayan şeylerden kurtulmaya çalışmak sana daha iyi gelebilir. 

EKİM AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sürekli olarak senden bir şeyler bekleyen insanlarla arana mesafeler koymak sana daha iyi gelebilir. Duygusal gerginliklerin vücudunda fiziksel etkiler bırakmaması için stres yönetimine dikkat etmen gerekecek. Bugün bu konulara yönelebilirsin. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşkta bir şeyler tam olarak istediğin gibi gitmeyebilir. Ama bunları değiştirmenin senin elinde olduğunu hatırlaman gerekecek. Seni mutlu etmeyen kişiye kapıyı göstermek sana ait bir davranış olacak. Bunu gözden geçirmelisin. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda gereksiz masrafları kısmak daha önemli olabilir. Fark etmeden astarı yüzünden pahalıya gelen şeylere para ayırıyor olabilirsin. Bunları kısmak ve kendine dikkat etmek için iyi bir gün.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 19 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 19 Aralık 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Sevdiğin şeylere odaklanmak için başkalarının iznini beklememelisin. Kendine göre bir zaman çizelgesi oluşturup hem sorumluluklarına hem de ilgilenmek istediğin diğer konulara adapte olabilmelisin. Bugün bu konular daha fazla dikkatini çekebilir. 

EKİM AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Virüs ile savaşta kendine dikkat etmen gerektiği kadar sevdiklerini de gözden geçirmen gerekecek. “Bana bir şey olmaz” diye düşünmen çevrendekilere zarar verebilir. O yüzden üstüne düşen sorumlulukları yerine getirmelisin. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında içine sinmeyen mevzuları gündeme getirebilirsin. Ancak bazı durumları abartmamak yine sana düşecek. Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimde ısrarın, inadın yeri olmaması gerektiğini görebilirsin. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda kendini gereksiz yere zorlamaman gerekecek. Gereksiz masrafları kısmak ve sahip olduğun şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Eğer bir şey için masraf yapılacaksa iki kere düşünerek hareket etmelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Alacağın bir telefon seni etkileyebilir. İnsanlarla iletişimini kuvvetli tutmak gündemini belirleyebilir. Kimle ne konuştuğunun önemli olacağı bir gün olabilir senin için. 

EKİM AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hijyene özen göstereceğin bir gün olabilir. Daha sağlıklı bir ortam için temizliğe odaklanabilirsin. Hem hijyen hem de dekorasyon konularına odaklanmak zihnini boşaltmana ve fiziksel olarak daha sağlıklı bir ortama sahip olmanı sağlayabilir. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Samimi sohbetler, keyifli bir ortam sana da sevdiğin kişiye de iyi gelebilir. Aşk konularında daha pozitif etkilerle kendini çevreleyebilirsin. Neye odaklanacağın önemli olabilir aşk konusunda. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir masraf yapılacaksa neden en iyisi ve en pahalısına odaklanıyorsun? Bugün bu sorunun cevabını araman gerekecek. Sana yetecek olan şeylere para ayırmak ile gösteriş arasındaki farkı görmelisin bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Sevdiğin kişilerle vakit geçirmeye çalışmak senin için daha iyi olabilir. Pozitif konulara odaklanmak için sevdiğin kişilerle vakit geçirmelisin. Kendini diğer konularda gereksiz yere yormamalısın bugün. 

EKİM AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kişisel bakım için güzel bir gün olabilir. Stresin etkilerinden kurtulmak için kendine zaman ayırmalı ve bakım konularına odaklanmalısın. Özellikle cilt sağlığı gibi konular gündeminde olabilir. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda bugüne kadar sana iyi gelmeyen etkileri hayatından çıkarmak ve sana daha iyi gelecek insanları hayatına dahil etmen gerekebilir. Sevilmek de sevmek kadar hakkın, bunu unutmamalısın. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda kendine güvenmelisin bugün. Sahip olduğun yeteneklerin ve para kazanma ihtimallerinin üstüne düşmelisin. Eğer iş değiştirmek gibi bir düşüncen varsa bugün buna daha fazla değinebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 29 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Etrafındaki insanlarla gereksiz ağız dalaşlarına girmemen gerekecek bugün. Daha mantıklı kararlar almak ve sağlam hareket etmek için sakin olmalı ve adımlarında ölçülü olmalısın. Bir şeylerin abartılmasına fırsat vermemelisin. 

EKİM AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmek sana yarayacak bugün. Daha sağlıklı bir su tüketim alışkanlığı bugün kalıcı olmaya başlayabilir. İçtiğin su miktarını artırmak senin için daha doğru olabilir. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve daha pozitif şeylere odaklanmak seni daha mutlu edebilir. Gergin konuşmalar yerine sakin ve huzurlu şeylere odaklanmanız gerekecek bugün. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş konularında dediğini yaptıracğaın bir gün olacak. Ancak bunun için çevrendekilerin kalbini kırmana gerek yok. Patron olmak ile patronluk taslamak arasındaki farklı görmen gerekebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.