Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 28 Mart 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

İçindekiler

Günlük burç yorumları 28 Mart 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 28 Mart cumartesi günlük burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Koç…

Aşırı duygusal doğanız size yardımcı olur, ancak bazen utanç verici bir durumda sizi boğabilir. Böyle bir durumdan çıkmak için partnerinizden yardım isteyin. Bu, samimi ve gizli bir iletişim zamanıdır. Finansal kazançlar büyük olasılıkla mümkün, ancak kumardan uzak durun. Sevdiklerine zarar vermemek için sözlerini dikkatli bir şekilde söyleyin.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ne yediğinize özellikle dikkat edin. Bağışıklık sisteminiz oldukça esnek ve bu geçmişte hijyenik olmayan yiyecekleri bile yemenize yol açmıştır. Ancak, fiziğiniz aslında savunmasız bir durumda. Diyet alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmanız gerekir. Aslında, diyet düzeninizde çok ihtiyaç duyulan bazı uzun vadeli değişiklikleri başlatmak için en uygun gün.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün randevuya çıkmak için iyi bir gün. Bazı hafif konuşmaların tadını çıkarın ve şımartın. Taahhütten kaçının. Ayrıca eşinizi yargılamaya çalışmayın. Eşiniz bile parti havasında ve ciddi bir taahhütte bulunmamakta. Henüz çok erken. İlişkiniz sizi şaşırtmak için gelişebilir veya bir hamleyle ölebilir. Sadece iyi zaman geçir.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Gözlem ve analiz gücünüz bugün zirvede. Yani, bu becerileri gerektiren herhangi bir işte iseniz, o zaman bugün yüksek derecede başarıdan yararlanacaksınız. Bilim adamları, araştırmacılar ve araştırmacılar verimli bir gün geçiriyorlar. Muhtemelen işyerinizde herkes tarafından takdir edilecek problemleri çözmek için oldukça yaratıcı ve ustaca yollar bulacaksınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Boğa…

Genel olarak, bu sizin için duygusal bir gün olacak. En içteki düşüncelerinizi ve duygularınızı çıplak bırakmanız gerekebilir. Bu korkutucu bir ihtimal çünkü bunu daha önce yapmadıysanız, ancak bu adımı atarsanız, sizi duygusal doyuma yakınlaştıracaktır. Yakınınızdaki biri de duygusal olabilir ve uygun tepkiniz artık çok önemlidir.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birisi sizi beslenme alışkanlıklarınızın ve yaşam tarzınızın sağlığınızı nasıl etkilediğini etkileyebilir ve durumu düzeltmek için kararlı bir adım atmanız muhtemeldir. Eğer sigara içiyorsanız, bugün bırakmaya karar vereceksiniz ve bir fast food bağımlısıysanız, gün bitmeden sağlıklı yiyecekler için alışveriş yapacaksınız.

Bu da ilginizi çekebilir!  Sayısal Loto sonuçları 18 Nisan 2020 cumartesi| Sayısal Loto en çok çıkan sayılar 2020

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ailenizle özel olarak ilgilenmeniz hayati önem taşımaktadır. Uzun süredir kariyer taahhütleriniz için ilişkilerinizi görmezden geliyorsunuz. Ayrıca, kariyerinizde ne yapmak istediğinizi de başardınız. Şimdi dikkatinizi ilişkilere çevirmeniz gerekiyor. İlişkilerinizi geliştirmek bu noktada hayatınıza bazı hayati bileşenler sağlayabilir.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Başarıyla ilerliyorsunuz. Ancak ilerlemeniz durdurulabilir. Herhangi bir fikir veya yenilikçi bir şey ürettiyseniz, en erken patentini alın. İnsanlar işinizin onların olduğunu kanıtlamaya çalışıyorlar; ancak gerçekte ürünlerinizin bir kopyasını bile üretmeye neredeyse hiç yaklaşamazlar.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili İkizler…

Bu, etrafınızdakileri anlayışınız ve herhangi bir durumu anlamanızla etkileyebileceğiniz mükemmel bir gündür. İş yerinizdeki veya arkadaşlarınızdan biri için bazı önemli sorunlara yenilikçi bir çözüm sunabileceksiniz. Sizin için heyecan verici bir zaman. Dikkat etmeniz gerekmez. Bunun yerine, insanlar yardımınız ve desteğiniz için size dönecektir.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendinizle ilgilenecek ve her şeyi kendi başınıza yapacak kadar eminiz. Ama bu sizi sağlıklı bir zihin ve ruh gelişimi için çok riskli olan diğerlerinden izole eder. Bu yüzden çevrenizdeki insanlarla mümkün olduğunca karışmaya çalışın. Hayatınızı ne kadar iyi yönettiğinize dair görüşlerini isteyin.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğiniz kişi bugün yardım ve desteğinizi isteyecek. Koşulsuz sevginizi ve desteğinizi genişletmenin ve partnerinizi yüceltmemenizin veya eleştirmemenizin zamanı geldi. Küçük sorunlarınızı ve şikayetlerinizi bir kenara bırakmanız gerekir. Şimdi nasıl davrandığınız ilişkiniz üzerinde uzun vadeli bir etkiye sahip olacaktır. Şimdi, bazı uzun vadeli kararlar vermeniz gerekiyor.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Görevlerinizi tamamlamak için körü körüne acele etmeden önce, geçmiş deneyimleriniz için biraz zaman ayırıp kıskanmanız gerekir. Geçmişinizi değerlendirmeniz ve potansiyelinizi yerine getirmek için neleri değiştirebileceğinizi ve neleri kabul etmeniz gerektiğini bulmanız gerekir. Ayrıca, uzun süredir takip ettiğiniz yolda ilerlemeniz gerekip gerekmediğini belirlemek için kendi yeteneklerinizi değerlendirmeniz gerekecektir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yengeç…

Bugün ulaşımınızla ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. Önemli bir iş arıyorsanız, alternatif ulaşım modunuzu iki kez kontrol edin ve bir yedek plan hazırlayın. İçeriden biraz tedirgin olabilirsiniz. Ama sadece kısa bir faz olduğundan ve kolayca geçeceğinden coolluğunuzu kaybetmeyin. Ailenle vakit geçir.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bir durumun artılarını ve eksilerini tartmak için fazla zaman harcamazsınız. Sadece yoluna çıkan her şeye gidiyorsun. Gezegensel pozisyonunuz enerji yayıyor. Bu enerjiyi bir fırsatı anlamak ve sizin için nelerin depolandığını görmek için kullanın. Sağlığınızla başlayın. Bol bol uyuyun. Doğru yemek yiyin. Kızarmış yiyeceklerden kaçının.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Zihniniz şimdi özgür ve gül renkli gözlükleri olmayan birini bulmaya hazırsınız. Bilinen belirsizlik hissinin size dokunmasına ve omurganızı soğutmasına izin vermeyin. Sevginin yemyeşil bahçelerine yumuşak bir şekilde bas. Romantizm boğucu olmayacak ve aşk ve huşu evinde serince yaşayacaksınız!

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Seyahat içeren mesleklerde olanlar için iyi zaman, iyi para kazanabilirsiniz! Yakında ödülleri alacağınız yüksek makamlarla bağlantı kurmak için çaba gösterebilirsiniz. Siz de mülke veya kıymetli madenlere yatırım yapabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Aslan…

Bugün açıkça kendi kendini eleştirme eğilimindesin. Endişelerinizin çoğu asılsız ve bunu biliyorsunuz. Yine de ama endişelenebilirsin. Bununla başa çıkmanın tek yolu korkularınızı size yakın ve destekleyici birine iletmektir. Dikkatiniz dağılmadan önce sorunların ciddiyeti konusunda ikinci bir fikre ihtiyacınız var.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sağlığınızın zirvesinde olacaksınız. Gün özellikle sporcular ve rekabetçi sporlara katılanlar için uygundur ve büyük bir başarı ile karşılaşmanız muhtemeldir. Buna ek olarak, inanılmaz bir enerji dalgası hissedeceksiniz ve zihniniz de taze ve uyanık olacaktır.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Eşiniz ilişkinize olan güveninizi artıracak bir şey yapabilir. Birlikte mutlu bir zaman garanti ederek lehine geri dönebilirsiniz. Sevginizle mutlu zaman geçirebilirsiniz. Birlikte dışarıda yemek yiyebilirsiniz. Eşinizi ailenize tanıtmak için zaman ayırın. Yavaş ve istikrarlı yarışı kazanır unutmayın. Bir adım atmadan önce herkesin ruh halini tartın.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İnsanların yaşamlarında bir fark yaratma ihtiyacıyla yönlendirileceksiniz. Muhtemelen zamanınızı ve taahhüdünüzü alacak bazı hayır işlerine katılmanız muhtemeldir. Bu yardım kuruluşunda kalmak, başkalarına yardım etmek ve çok daha az kazanmak ya da normal işinize geri dönüp çok kazanmak gibi zor kararlar almanız gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Başak…

Bugün çekimin odağı olacaksın. Odak noktası olmak, başkalarının eksik olduğu doğuştan gelen yeteneğinizdir ve bu nedenle sizi daha önce hiç olmadığı gibi kıskanırlar! Zaman bulduğunuz zaman geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek hakkında düşünmeye çalışın ve sorularınızın çoğu cevaplanacaktır. Sorunlarınızın çoğuna da çözüm bulabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 15 - 21 Mart 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Disiplin bugün sağlığınızın anahtarıdır. Abur cubur yemiyor ve egzersiz yaparken, bunları zamanında veya düzenli bir şekilde yapmıyorsunuz. Sonuç olarak, sahip olmanız gereken fayda düzeyini elde edemezsiniz. Bu nedenle, en yüksek faydayı elde etmek için bir yeme ve egzersiz rutini ayarlamanız gerekecek.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevgili sevginizle bağlantı kurmanız biraz zor olabilir. Aslında onlara yakınsınız ama hala olgunlaşmamış olanlarla onlarla duyguları pazarlık etmeye çalışıyorsunuz. Çözüm, ikiniz hem duygusal hem de fiziksel düzeyde yaklaşmaya karar vermeden önce birbirinizi iyi tanımak olacaktır. Bu duygusal paylaşımdan sonra ilişkiniz çok daha iyi olacak.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün para açısından size şanslı bir gün. Geçmişte birine ödünç verdiyseniz paranızı alabilirsiniz. Şansınızın loto veya başka herhangi bir kumar türü gibi finansal programlarda da parladığını görebilirsiniz. Öğrenciler bugün kariyerinin doğru yolda ilerlediğini görebilir, bu da herhangi bir sınavın veya küçük sınavın iyi sonuçlar vereceği anlamına gelir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Terazi…

Bugün siz değişmiş bir insansınız. Her zaman iyi bir konuşmacı olmanıza rağmen, daha iyi bir dinleyicisiniz. Bu, herkesin artık bu kadar kendi merkezli olmadığınızı ve başkalarının iyiliği için çalışmaya hazır olduğunuzu etkili bir şekilde bilmesini sağlayacaktır. 40 yaşlarındaki bir bayan size büyük destek olacak.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Diyet rejiminizi özenle oluşturdunuz. Bir anlık sapmanın tüm iyi işlerinizi mahvetmesine izin vermeyin. Bir arkadaşınız veya iş arkadaşınız sizi aşırı şımartmaya zorlayabilir, ancak ᅠ yarın ᅠ sabah ne hissedeceğinizi unutmayın. Bugün size bir dizi cazibe sunulacak. Eğer verirseniz, değerli bir enerji kaybı olacaktır.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk hayatınızı gereksiz yere karmaşık hale getiriyorsunuz. Bunun nedeni, tam önünüzde ne olduğunu görmeyi ve kabul etmeyi reddetmenizdir. Durumu açık ve açık bir zihinle değerlendirmeniz ve ardından uygun eylemi yapmanız gerekir. Hangi eylemin gerçekte sonuç üreteceğini ve hangi eylemleri egonuz tarafından yönlendirildiğini görmeniz gerekir.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yeni bir projeye daltığınızda, başka şeyler için neredeyse hiç zaman bulamazsınız. Bu yüzden yolunuza çıkan önemli bilgileri kaçırmamaya dikkat edin! Daha yüksek bir pozisyona ulaşmanıza yardımcı olacak önemli bir mesaj olabilir. Mali durum, planlandığı gibi oldukça uzun bir süre sabit kalacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Akrep…

Ne olacağını kolayca tahmin edebilirsiniz. Etkileyici iletişim becerileriyle etkileyici bir tutumunuz var. Yani sadece istediğin için çok çabala! Her zaman hata bulma olan saldırgan insanlarla herhangi bir değişime girmekten kaçının.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yıldızlar, bugün sizin için ateşten veya sıcaktan yüksek bir kaza şansı gösteriyor. Elektrikli aletleri kullanırken veya mutfakta çalışırken çok dikkatli olun. Aslında, bugün tüm sıcak nesneler konusunda dikkatli olmalısınız. Ateşli silahlardan uzak durmalısınız. Stresiniz kendini başkalarıyla olan etkileşimi etkileyebilecek sinirlilik içinde gösterecektir.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk hayatınıza müdahale etmeye çalışacak üçüncü bir kişi var. Ne kadar başarılı oldukları size kalmış. Eğer söylediklerini dinlerseniz ve bundan etkilenirseniz, romantizminiz oldukça kayalık bir yamaya çarpabilir. Öte yandan, bir yabancıya katılmamak ilişkinizi güçlendirmeye yardımcı olabilir.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün gezegensel enerjinin etkisi altında, iç seslerinizi duyabileceksiniz. Bu seslerin derinlemesine anlamını anlayın. Onları anladıktan sonra, görevleri kolayca üstlenebileceksiniz. Ayrıca, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Duygularınızı ifade etmek için keskin kelimeler kullanın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yay…

Havada güven var. Tamamlanmamış bırakılmış bir projeye başlayacaksınız. Engeller görünüyor gibi görünüyor, ancak yolunuzu engellemeyecekler. Yakın bir arkadaş kurtarmanız için gelecek. İş yerinde önemli bir bağlantı, hayal gücünü ortadan kaldırmak için fırsat kapısını açacaktır. Geçmişi kazmak için geri dönmeyin.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Özellikle evinizle ilgili bazı iyi haberlere hazırlanın. Konutta bir değişikliğe yol açan fırsatlar ortaya çıkabilir veya bir ev satın alma planlarınızı sonuçlandırabilirsiniz. Pozitif enerjilerden yararlanın. Bir yenileme projesi düşünüyorsanız veya evinizi veya bir kısmını yeniden şekillendiriyorsanız, projeyi yerden kaldırmak için en iyi zaman.

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bazılarının kalbine kalıcı erişime sahip olabilirsiniz. Yeni ilişkinizin samimi ve yeni bir başlangıcı olacak. Özgür fikirli olacaksınız ve gül renkli gözlükler olmadan gerçek sevgi ve şefkat unsurlarını arayacaksınız. Geçmişin acı deneyimlerinin sizi etkilemesine izin vermeyin. Ancak korkuyorsanız, yumuşak bir şekilde geçin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Şans Topu sonuçları 15 Nisan 2020 çarşamba | Şans Topu en çok çıkan sayılar 2020

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ayrıntılara dikkat ederek bazı büyük harcamaları planlayacaksınız. Gün finansal planlama için mükemmeldir – bir süredir görmezden gelmekte olduğunuz bir görev. Tasarruflarınızın ve varlıklarınızın tam bir listesi ile bugün oturmalısınız. Bugün bunları düzenlerken bazı iyi haberleri keşfedebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Oğlak…

Olumsuzluklarla dolu insanlardan uzak durun. Zihninizde aynı şeyi delmeye çalışıyorlar, bu da hedefinize çok yakın olduğunuzda sizi felç edecek. Bugün barış için ve tüm bekleyen işleri bitirmek için ailenizle birlikte olmaya çalışın. Bazı tatlı anıları da sevindirmek için odanızı fotoğraflarla süsleyin.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Takip ettiğiniz katı sağlık rejimi şimdi meyve vermeye başlayacak. Diyet düzeninizi değiştirdiyseniz, bugün sağlığınızda belirgin bir iyileşme göreceksiniz. Bu, sağlıklı rutininizi takip etmenizi teşvik edecektir. Ayrıca yakın zamanda yaptığınız herhangi bir fiziksel egzersizi iyi sonuçlarla yoğunlaştırabilirsiniz.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk hayatınızı tamamen yeni bir ışık altında sunacak çeşitli olaylar olacak. Yeni bilgilerin farkında olabilir veya partnerinizin karakteri ve istekleri hakkında yeni bir fikir edinebilirsiniz. Sonuç olarak, bu gün ilişkinizde bir dönüm noktasıdır. Eşinizle uğraşırken kendi arzularınızı ve öz saygınızı dengelemek gerekir.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün iş arkadaşlarınızla ilgilenirken özel dikkat göstermeniz gerekiyor. İşyerinizdeki değişken bir atmosfer tam teşekküllü bir tartışmaya dönüşebilir. Bu nedenle, bugün işyerinde çatışmalardan kaçınmak en iyisidir. Yaşlılarla küçük anlaşmazlıklar da mümkündür. Bununla birlikte, bazı metallere veya tarımsal ürünlere yatırım yapmak sizin için çok şanslı olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Kova…

Bugün her zamankinden daha duygusalsın, böylece başkalarına karşı savunmasız benliğini riske atıyorsun. İş yerinde, gün sonuna kadar sizi yormayacak basıncı emeceksiniz. Çalışmanızı ekip arkadaşları arasında bölmeye çalışın veya başka bir gün için biraz çalışma planlayın. Birkaç iş alın ve kaliteli iş üretin. Özel biriyle lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Başkalarına bakmak konusunda çok iyisiniz, ancak kendi sağlığınıza karşı ihmalkarsınız! Bu, yakında dengenizi bozacak ve insanlığa hizmet etmenin duygusal çekişi bile size yardımcı olmayacak! Suda birkaç damla okaliptüs yağı serpilmiş sıcak su banyosu alarak kendinizi yenileyin ve iç dünyanızı uyandırın. Bu tür uçucu yağları her zaman yanınızda bulundurun ve iyi değerleri hakkında başkalarını da aydınlatın!

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İlişkiniz, konuşulmamış sorunların ve adressiz sorunların ağırlığı altında yavaş yavaş boğuluyor. Onlarla yüzleşmenin ilişkinizin bozulmasına yol açacağı korkusundan kaçınıyorsunuz. Ancak, bugün alışılmadık bir şekilde çatışmacı bir ruh halinde olacaksınız ve daha önce sizin için yanlış görünen tüm konulara bakmaya istekli olacaksınız.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendinizi çok hırslı hissedeceksiniz. Çalışmanızın yerinde yeni fırsatlar açılıyor ve bu fırsatlardan yararlanmak için çok istekli olacaksınız. Şevkinizin meslektaşlarınız arasında kıskançlık ve rahatsızlık yaratmadığına dikkat edin. Projelerin başarılı bir şekilde tamamlanması için sadece üst düzeylerinizi etkilemekle kalmayıp aynı zamanda iş arkadaşlarınızın da desteğini almanız gerektiğini bilmelisiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 28 MART 2020 CUMARTESİ

Sevgili Balık…

İş toplantısı, bekleyen müzakerelerin olumlu yönde ilerlediğini görecek. Bugün istikrarlısınız. Kararlarınız iyi düşünülmüş süreçlerin bir sonucudur. Çalışma ortamı olumlu bir değişiklik görebilir. Eski bir tanıdık ile karşılaşabilirsiniz. Evde sakin ve ihtilaflı olabilirsiniz. Entelektüel büyüme benzersiz olacak. Sevdikleriniz iyi haberlerle hayatınıza neşe getirebilir.

28 Mart 2020 Günlük burç yorumları | Nuray Sayarı 28 Mart cumartesi burç yorumları

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sizinle sağlıklı alışkanlıkları paylaşmak isteyen ortaklar arayın! Sizden ağırlık yaşlandırmadan kişisel çıkarlarını yerine getirmenizi isteyenlere dikkat edin. Onlar sadece sağlığınızı tehlikeye atmak için sizi duygusal olarak sarfetmeye çalışıyorlar! Seni çok zorlarlarsa devam et!

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevginizin ve bağlılığınızın gücünü test edecek bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eşinizin size tam olarak iman ettiğini ve mutlu ve tatmin edici bir ilişkide devam etmek istiyorsanız bu testi geçmeniz gerektiğini unutmayın. Biraz merhametle, kaderin sana attığı her şeyle başa çıkabileceksin.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir spekülasyon havasındasınız; yine de odaklanma yeteneğiniz oldukça güçlü olacaktır. Minimum çalışmayı en kısa sürede bitirmek için ofis masanıza veya iş istasyonunuza bağlı kalmalısınız. Ancak evde çalışmak daha fazla zaman, enerji ve para tasarrufu sağlayacaktır. Bir şey sipariş edin veya çevrimiçi alışveriş yapın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.