Nuray Sayarı 28 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 28 Kasım 2020

Nuray Sayarı 28 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 28 Kasım 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 28 Kasım 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 28 Kasım burç yorumları cumartesi…

Günlük burç yorumları 28 Kasım 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 28 Kasım burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

 • Cumartesi, iyi ve kötü kurt benzetmesini hatırlamanın iyi olduğu bir gündür. Uzun metin için şimdiden özür dilerim ama eminim mesajı anlayacaksınız. “Yaşlı bir Cherokee lideri, torununa her insanın önderlik ettiği iç mücadeleden bahsetti. Küçük çocuğa ruhumuzda iki kurtun savaştığını söyledi.
 • Biri kötü ve vahşi – dedi büyükbaba – tüm olumsuz duygularımızı somutlaştırıyor – Öfke, açgözlülük, kibir, inkar, tatminsizlik, kendine acıma, üstünlük ya da aşağılık duyguları, benmerkezcilik, gurur.
  “Ve diğer kurt,” diye devam etti yaşlı adam, “iyi olan.” Bunların hepsi bizim iyi düşüncelerimiz ve sevinç, sevgi, barış, umut, nezaket, alçakgönüllülük, şefkat, samimiyet gibi duygular.
  Sonunda, çocuk endişeyle kötü ya da iyi kurttan savaşı kazanmasını istedi.
  “Beslediğin kazanır oğlum,” diye cevapladı büyükbabası.

 • Bugün, çalışmalarınızda ruhunuzun yüksekliğini gösterin. Çatışmalardan kaçının ve eğer biri sizi kasıtlı olarak kışkırtırsa, mümkünse sessizliğinizle onlarla ilgilenin. (İroni koymadığınız sürece bir gülümseme de yardımcı olabilir).
 • Bugün sürprizler, toplantı yapacağınız veya sohbet edeceğiniz veya onlardan haber alacağınız arkadaşlarınızla ilgili olacaktır. Evinizde var olmayan sorunları aramayın. Muhtemelen daha büyük bir şüpheye maruz kalıyorsunuz. Bununla birlikte, sezginiz şüphe duymak için iyi bir nedeniniz olduğunu “fısıldarsa”, oturun ve benzer bir sorununuz olan insanlarla açıkça konuşun. Genel olarak Cumartesi, çeşitli tuhaf deneyimler veya rüyalar aracılığıyla size önemli mesajlar getirir. Size hassas bir şekilde yeni gelişim yolları gösterebilir veya sizin için yeni ufuklar açabilir.
 • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün sabırsız olacaksınız ve temas kurmak üzere olduğunuz insanların yorumları veya sözlerinden kolayca rahatsız olacaksınız. Bu kesinlikle sizin kaybınız olacak çünkü iletişim kurmanızı, birlikte çalışmanızı veya başka taahhütlerde bulunmanızı zorlaştıracak. Bugün, yaşadığınız bölgedeki belirli hava koşullarına göre evin bazı köşelerini veya diğer ev işlerini tazeleyerek evin düzenine odaklanın. Sadece farklı gelişim yollarınız olduğu için bugün insanlarla ayrılmak için acele etmeyin. Ayrılığınız uzun sürmeyecek.
 • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysanız, Cumartesi günü neredeyse tüm gün aklınızda akrabanız, arkadaşınız veya Öteki Dünyada olan bir kişi olacaktır. Bu, büyük olasılıkla, bu kişiyi özlemeniz veya şu anda karmaşık bir ilişkiniz olması nedeniyle olacaktır. Cumartesi, yakın ve uzak insanlarla sosyal temaslar, toplantılar ve sohbetler için hoş bir gün olacak. Beklenmedik bir olay sizi hoş bir şekilde şaşırtabilir. Bugün, sizin için önemli olan soruların yanıtlarını almanıza yardımcı olacak bir konuşma bekleyeceksiniz. Genç kadınlar seyahat için uygun bir gün geçirecek, aynı zamanda duygusal kararlar için elverişsiz bir zaman geçirecek.
 • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, bugün kızlarınız, torunlarınız ve diğerleriniz olan çocuklarla veya gençlerle daha fazla zaman geçirmekten mutluluk duyacaksınız. Bugün böyle bir dilek için belirli bir nedene sahip olmak mümkündür: doğum günü, doğada yürüyüş, özel bir yer ziyareti ve daha fazlası. Cumartesi günü, önümüzdeki hafta gelişmesi planlanan önemli finansal ilişkiler ve taahhütlerle ilgili konuşabilir veya haber alabilirsiniz. Bugün çevrenizdeki insanları mutlu etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Kendi haysiyetinizle yüzleşmedikleri sürece, onların isteklerini yerine getirmekten korkmayın.
 • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Cumartesi günü rahatlamak için bir ruh haliniz olacak ve sadece ertelenemeyen yükümlülüklere odaklanacaksınız. Tanıdığınız insanların hayatındaki hoş olmayan bir durumla ilgili en son haberleri arkadaşlarınız veya akrabalarınızla tartışacaksınız. Bugün bir gezi planlıyorsanız, çevrenizdeki biri muhtemelen sizi şaşırtacak davranışları veya sohbetleriyle sizi şaşırtacaktır. Aşık, inatçılık, kaprisler göstermeyin ve eşinizin duygularını ve sabrını zorlamayın.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 26 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Nisan 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.