Nuray Sayarı 28 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 28 Eylül 2020

Nuray Sayarı 28 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 28 Eylül 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 28 Eylül 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 28 Eylül burç yorumları pazartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 28 Eylül 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 28 Eylül burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Pazartesi günü gününüze, bazı taahhütlerinizi nasıl sona erdireceğiniz ve yeni fikir ve planlarınıza nasıl başlayacağınız konusunda farklı plan ve fikirlerle başlayacaksınız. Ailenizle ve mali işlerinizle ilgili eylemleriniz iyi bir gelişme gösterebilir. Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğan insanlardan yararlı bir etki veya yardım alabilirsiniz. Bugün, genç bir kadın veya kızla ilgili önemli bir olay için bazılarınızın bir hediye veya çiçek satın alması gerekecek. Hava burçları altında doğan genç kadınlar, kişisel eşyalarını ve yeni kıyafetleri satın almak için uygun trendleri kullanabilir. Bugün tanıdığınız bir kadının hayatıyla ilgili bir olay veya haber sizi üzebilir. Mali belgeler, fatura ödemeleri, mali sözleşmelerin imzalanması ile ilgili gerekli eylemlere dikkat edin – her şeyi kontrol edin!
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün arkadaşlarınız veya akrabalarınızla eğlenmek için flört, samimi ve romantik deneyimler için hazırlanacaksınız. Bir erkeğin hayatındaki bir olayın etrafında çeşitli duygular yaşayacaksınız. Bugün sizi geleceğiniz hakkında iyimserlikle dolduracak önemli bilgiler veya sohbetler bekleyebilirsiniz. Bugün sizin için önemli mali ilişkiler kurmak, para almak veya bazı ödemeler yapmak mümkün.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün taahhütlerinizin çoğu kadınlarla ilgili olacaktır. Dünyevi burçlar altında doğan bir kişiye vereceğiniz söz veya desteğe bağlı olacaksınız. Yeni bağlantılarınız veya romantik tanıdıklarınız hayatınızda ilginç bir gelişme yaşayacak. Bugün, kişisel veya samimi yaşamınızı ilgilendiren her eyleminizi ve kararınızı dikkatlice değerlendirin.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Pazartesi günü evlilik veya aileniz için önemli olan çeşitli taahhütleri yerine getirmeyi taahhüt edeceksiniz. Mali işleriniz sizin için olumlu gelişecek ve nakit girişi mümkün olacaktır. Bu, işiniz veya işiniz için yeni fırsatların ortaya çıkacağı veya sizin için önemli sonuçların tadını çıkaracağınız önemli bir gün olacak. Bugün sıkıntılarınıza kolayca çözüm bulabilir, önemli tanıdıklarınızı geri yükleyebilir, işlerinizde önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Pazartesi günü daha önce yapmaya cesaret veya güven duymadığınız şeyleri yapabilirsiniz. Bugün risk alabilir, hayatınızdaki bazı şeyleri değiştirmeye çalışabilir, işinize yeni şeyler katabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Birçoğu sağlıkla ilgili iyi haberlere veya bir kadının hayatındaki başka bir büyük soruna sevinecek. Pazartesi günkü sürprizler evinizi, ailenizi veya yakın akrabanızı büyük ölçüde etkileyecektir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 27 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 27 Nisan 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Koç…

Daha güzel gelişmeler elde etmek için yaratıcı fikirler geliştirmen gerekecek. Her zamanki işlere odaklanmak sana fayda sağlamayabilir. Zihnini açmak ve farklı konulara odaklanmak için ilham alacağın şeylere odaklanman gerekecek.

EYLÜL AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini ruhen ve bedenen beslemenin yollarını aramalısın. Daha sağlıklı kararlar almak ve daha keyifli günler geçirmek için kendine iyi bakmalısın. Yediklerine, odaklandıklarına dikkat etmek ve pozitif değişimler yapmak senin için önemli olabilir. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hoşlandığın kişiyi daha net tanımak için fırsat tanımalısın kendine. Bir şeyleri kestirip atmamalısın. Daha sağlıklı iletişimler kurmak için karşındaki insana fırsat vermen gerekebilir. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda daha fazlasını elde etmek için yeterli enerjin olsa da iş bir yerde tıkanabilir. Yaratıcılık ve fikir üretme konusunda kendini geliştirmen gerekecek. Eğer kendi fikrini geliştiremiyorsan başkasına yardım etmek mantıklı olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Boğa…

Bazı planların gecikmesi, iptal olması seni üzebilir. Kontrolün dışında gerçekleşen konular seni biraz yoracak. Ancak bu süreçte planları esnek tutmak ve ikinci bir plan geliştirmek, yapıcı davranmak senin için daha önemli olabilir. 

EYLÜL AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yoğun günleri önceden planlamak, enerjini neye vereceğini de belirlemene vesile olabilir. Gün içerisinde enerjinin devam etmesi de sağlığın için önemli olabilir. O yüzden planlı, programlı olmalısın. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında farklı olana odaklanabilirsin. Sağlıklı ve güzel iletişimler kurmak için yeniliğe gidebilirsin. Geçmişte kalan ve sana hiçbir şekilde mutluluk vermeyen etkileri aşman gerekecek. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Etrafındaki herkes işinde gücünde, kendi hayatına odaklanmış olabilir. Bugün bu durumda senin de kendi işine odaklanman daha doğru olabilir. Maddi konularda kendine göre hareket etmelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili İkizler…

Sevdiklerinle daha fazla vakit geçirmek sana daha iyi gelecek. Arkadaşlıklar, aile ilişkileri daha ön plana geçebilir. İletişimler kurmak ve daha güzel gelişmelere vesile olmak sana daha iyi gelebilir. 

EYLÜL AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Söylenen kelimeler kulağını tırmalayabilir. Bunu aşmanın yolu, sevdiğin insanların neden hayatında olduğunu hatırlamak ve güzel şeylere fırsat vermek. Negatif enerjilerle başa çıkmak için sevdiklerinden destek almalısın. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Flörtleşmek, keyifli sohbetler seni daha fazla sarabilir. Hele ki istemediğin insanlarla aynı ortamlarda kalmak zorunda kaldıysan. Aşk konusunda daha pozitif etkilere kendini açmalısın. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün büyük gelişmeler görememiş olabilirsin ancak ileride daha fazla şeyi elde etmek için istikrarlı olman gerekecek. Yapman gereken şeyleri yapmak ve sorumluluklarını bilmek sana doğru gelebilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 11 - 17 Ocak 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç…

Sevdiğin insanlarla kuracağın iletişim sana daha iyi gelebilir. Bazı konularda net ve direkt olmak aklına takılanların üstesinden gelmene vesile olabilir. İçine atmamalı, daha fazla konuşmalısın. 

EYLÜL AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatında pozitif değişimler yapman gerekebilir. Sağlıklı ve güzel değişimler seni daha iyi bir enerjiye itebilir. Alışkanlıkları değiştirmek ve sağlıklı rutinler oluşturmak için iyi bir kuvvet bulabilirsin. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sürprizler görmek seni daha da mutlu edebilir. Aşk konularında daha pozitif etkiler görebilirsin. Sevdiğin kişi seni mutlu etmek adına daha fazla şey yapabilir. Bu güzel ve pozitif etkileri kendine çekeceksin. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeyler yolunda gitse bile kendi içinde negatif düşüncelere sahip olabilirsin. Bugün bu konuda dikkatli olman ve kendini yükseltecek düşüncelere odaklanman önemli olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Aslan…

Daha önceden vakit ayıramadığın bir konuya daha fazla vakit ayırabilirsin. Güzel ve keyifli gelişmeler görmek için bu konulara vakit ayırman gerekebilir. Güzel şeylere vakit ayırman ve bunun için çaba göstermen sana da fayda sağlayacak. 

EYLÜL AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı beslenmek ve vücudunun toksinlerden arınması önemli olabilir. Yediklerine özen göstermek, bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Hem yediklerine hem de tükettiğin su miktarına daha dikkat etmen gerekebilir. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda daha pozitif etkiler olabilir. Sevdiğin kişinin anlayışlı ve pozitif tavrıyla karşılaşabilirsin. Bir şeylerin daha kolay yoluna girmesi seni de mutlu edecek. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün dostu düşmandan ayırt edebilirsin. Bunu da maddi durumlarla görebilirsin. Her zaman desteğini isteyen insanlar, senin bir şeye ihtiyacın olduğunda neler yapıyor, daha net görebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Başak…

Bugün ilgileri üstünde daha fazla toplayabilirsin. Etrafındaki insanlar seni daha fazla beğenebilir. İnsanlarla iletişim kurmak ve daha güzel sohbetlere girmek enerjini yükseltebilir. 

EYLÜL AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Evde kendine yemek hazırlamak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak enerjini artırabilir. Daha keyifli ve rahat bir gün için yediklerine özen göstermelisin. Kendin için yemek yapmak hem ruhunu hem de bedenini doyurabilir. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk söz konusu olduğunda herkesin ne kadar garip davrandığını fark edebilirsin. İnsanların bu kadar esnek davranması veya değişik hareketlere girmesini yargılamadan önce onlara anlayışla yaklaşmalısın. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Yanlış yapma lüksünün olmadığını biliyorsun. Söz konusu olan maddi durumlar olduğunda bir şeyleri daha sağlıklı görmen gerekecek. Ayaklarının yere sağlam basması için tasarrufa gidebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Terazi…

Bugün bazı gecikmeler, elektronik eşyalarda sıkıntılar canını sıkabilir. Bazı aksaklıklara hazırlıklı olmalısın. Eğer bir şeyi hallederken işin rast gitmiyorsa enerjini negatif olarak yönlendirmemek sana düşebilir. 

EYLÜL AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Egzersizlere özen göstermen gerekebilir. Spor salonuna gidemiyor olsan bile evinde esneme hareketleri ve ufak hareketlerle enerjini tekrar kazanabilirsin. Günlük rutin hazırlaman önemli olabilir. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda pozitif bir durum gündeme gelebilir. Yeni bir insan ile iletişimini artırabilirsin. Karşındaki insanı daha fazla tanımak için yeterince vaktin olabilir. Sağlıklı iletişimler seni mutlu edebilir. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bazı şeyler için kendinle yüzleşmek istemeyebilirsin. Ancak maddi konularda durumu net ve objektif görmek için kendini zorlamalısın. “Öyle olacak, böyle değişecek” olarak değil de “şu an durum bu” demek daha önemli olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Akrep…

Gelecekte neler yapacağını daha net görmek için bugün planlar yapabilirsin. Maddi açıdan da manevi açıdan da halledilmesi gereken meseleler için yeni fikirler geliştirebilirsin. Sağlıklı kararlar almak için iyi bir gün olabilir. 

EYLÜL AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kızgınlık, öfke, duygu patlamaları… Bunlarla başa çıkmanın bir yolu kendince vakit geçirmen olabilir. Kendi hislerini daha net görmek için meditasyon konularına dikkat edebilirsin. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için çabalara girebilirsin. Aranızdaki muhabbeti daha iyi bir noktaya getirmek için harekete geçebilirsin. Bazı planların ve tekliflerin senden gelmesi daha güzel olabilir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 7 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Mart 2021

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyi ucuz gördüğün için satın alıp daha sonra kazıklandığını düşünebilirsin. O yüzden bugün para harcamadan iki kere düşünmen daha doğru olabilir. Maddi açıdan etrafındakilerin seni kandırmasına fırsat vermemelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yay…

Süregelen ortamlarında farklı bir etki kendini gösterebilir. Her zamankinden farklı bir ruh hali seni sarabilir. Bu enerjinin nereden geldiğini görmek için biraz gözlem yeteneğini kullanman gerekecek. 

EYLÜL AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Daha fazla egzersiz için ortamları yoklayabilirsin. İyi bir yürüyüş, sağlıklı bir koşu veya daha aktif bir gün için elinden geleni yapabilirsin. Hastalığa karşı önlemlerini baskın tutarak güzel bir enerji yakalayabilirsin. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında kafan karışabilir. Bir şeyler tam istediğin şekle girmeden önce kendine çeki düzen vermen gerekecek. Sakin kalmak ve yapıcı davranmak önemli olabilir. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün stresle negatif düşüncelere girmemelisin. Hayatının gidişatının genel resmine odaklanmalısın. Maddi açıdan daha pozitif kalmanın faydasını daha fazla görebilirsin çünkü.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak…

Kendini geliştirecek konulara daha fazla vakit ayırabilirsin. Öğrenmek, kendini geliştirmek gibi durumlar için daha pozitif etkilere kendini açman gerekecek. Boş durmamalı ve gününü güzel etkinliklerle doldurmalısın. 

EYLÜL AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Gün içerisinde daha enerjik olabilmek için neler yapabileceğine bakabilirsin. Egzersiz, sağlıklı beslenme, daha planlı bir gün sana daha iyi gelecek. Sağlığını düşünmek için iyi bir gün. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Canını sıkan mevzuları gözardı etmemelisin. İçine sinmeyen mevzuları dile getirmek, onları çözmeye bir adım daha yaklaştırabilir seni. Aşk konularında yapıcı olup sıkıntıları dile getirmeyi öğrenmelisin. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Emeklerinin karşılığını almak için ayakların yere sağlam basmalı. Bir şeyleri daha net görmek ve kendi çabalarının arkasında durmak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan daha mantıklı kararlar almak adına emeklerine sahip çıkmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Kova…

Eski bir arkadaşla karşılaşabilir veya onunla tekrar iletişime geçebilirsin. Geçmişte olan bitenleri hatırlamak ve bu kişiyle iletişimini kuvvetlendirmek sana daha iyi gelebilir. İletişim seni güzel şeyleri hatırlamaya itebilir. 

EYLÜL AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Canını sıkan şeylerle yüzleşmek için sakin olman gerekecek. Öfke ile hareket etmemeli, yapıcı davranmalısın. Bu ruh haline girebilmek için kendince zaman geçirmen gerekebilir. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda bazı şeyler tam da beklendiği gibi gitmeyebilir. Ancak yeni durumlara kendini açman gerekecek. Bir şeyleri daha net görmek ve anlamak için kendine zaman tanımalısın. Her şeyi tek bir anda kararlaştırmak için acele etmemelisin. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün işlerine biraz yaratıcılık katmalısın. Her zamankinden biraz daha farklı yönelmen daha güzel paralar kazanmana vesile olabilir. Maddi konularda daha güzel gelişmeler elde edebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 28 EYLÜL 2020 PAZARTESİ

Sevgili Balık…

İletişim konuları sana daha pozitif durumlar getirebilir. Gerek insan ilişkilerinde gerek iş konularında kendini yeniliklere açmalısın. İletişim ile gelebilecek teklifler ve değişimleri değerlendirmen gerekecek. 

EYLÜL AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yoga gibi egzersizler hayatında güzel değişimler başlatabilir. Hem esneme hareketleri ile kaslarını açabilir hem de meditasyon ile zihnini boşaltabilirsin. Bugün bu konulara odaklanman gerekecek. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişi ile aranda epey bir enerji olacak. Ama bu enerji çokluğu gerginliğe de sebep olabilir. Her şey iyi giderken bir anda canınızı sıkmamalısınız. Pozitif kalmak ve sakin olmak her şeyden önemli olabilir. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sabah uyandığın anda gün içinde neler yapman gerektiğini, sorumluluklarını bilmelisin. Bir şeyleri erkenden halletmek, planlı davranmak daha güzel gelişmeler görmene vesile olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.