Nuray Sayarı 27 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 27 Kasım 2020

Nuray Sayarı 27 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 27 Kasım 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 27 Kasım 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 27 Kasım burç yorumları cuma…

Günlük burç yorumları 27 Kasım 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 27 Kasım burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cuma günü dinlenmeniz gerekse bile ev işlerinizi görmezden gelmeyin. Bugün aileniz hakkında daha ciddiyseniz yarın dinlenebilirsiniz. Cuma günü, tanıdığınız insanların sağlığı ile ilgili haberlerden endişe duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızın hayatındaki ciddi problemler de endişe ve üzüntüye neden olabilir.
  • Bugün Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan bir kadının sözlerini dikkatlice dinleyin, çünkü onlar sizin hakkınızda önemli anlamlara veya bilgilere sahip olacaklardır. Genç erkekler ve kadınlar, net hedefleri olduğu ve somut eylemlerde aktif taraf oldukları sürece kişisel farkındalık için harika bir gün geçirecekler. Bugün, geçmişteki hoş olmayan olaylarla ilgili bir konuşma bekleyebilirsiniz, ancak bundan kaçınmak iyidir çünkü çatışma olasılığı çok yüksektir. Gün, bir çocukla ilgili bir konuşma veya karar verme ihtiyacını beraberinde getirir,
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün seyahat etmek veya başka bir yerden misafirleri ağırlamak için hayırlı bir gün geçireceksiniz. Diğer şehirlerden veya ülkelerden insanlarla yeni temaslarınız sizin için ilginç ve faydalı olacaktır. Üzücü anlar, Öteki Dünya’dan insanlarla ilgili rüyalar veya diğer deneyimlerle ilgili olabilir. Bir telefon görüşmesinin keyfini çıkaracaksınız. Bugün, tartışmalı bir durum veya geçmişinizden gelen bir sorun, sizin için birdenbire açıklığa kavuşacaktır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, önünüzde maddi veya finansal açıdan ilginç bir gün var. Bugün birçok kişi evliliklerinde bir çile çekecek veya eski aşkla ilgili farklı deneyimler yaşayacak. İyi olan şey, yaşamak üzere olduğunuz durumlar ne olursa olsun, günün ana gelişiminin size olumlu sonuçlar getirmesidir. Şansınızı piyango bileti ile deneyebilirsiniz. Evinizdeki ev sorunlarını kendiniz çözmeyin, bir uzmandan yardım ve hizmet alın.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, işiniz para içeriyorsa Cuma günü işyerinizde bir çatışma çıkabilir. Sözlere ve suçlamalara dikkat edin. Sabırla olayların gelişmesini bekleyin ve panikten kaçının. Geçmiş, zaten yapmış olduğunuz bir hatayı yapma olasılığınız olduğundan, size kendisini hatırlatmanın bir yolunu bulacaktır. Bu gün evinizde arkadaşlarınız veya akrabalarınızla bir araya gelmeniz için hayırlı olacak. Kişisel veya aile şirketiniz, özellikle bazı çevrimiçi hizmetler sunuyorsa, bugün iyi bir gelişme gösterecektir.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Cuma günü bir meslektaş, yönetici veya müşteri olan bir adamla işinizde sorun yaşayabilirsiniz. Bugünün önemli olayları, halihazırda deneyimlenen daha büyük endişeler ve kaygılar ile ilgili olacaktır. Bugün sakinleşebilecek veya çözünürlüklerinin etrafındaki ışığı görebileceksiniz. Sağlık açısından çeşitli rahatsızlıklar mümkündür. Bir finansal belge veya sözleşmeyle ilgili konuşmalarınız, toplantılarınız veya davalarınız sizin için olumlu bir gelişme sağlayacaktır.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 12 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Haziran 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.