Nuray Sayarı 26 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Eylül 2020

Nuray Sayarı 26 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Eylül 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 26 Eylül 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 26 Eylül burç yorumları cumartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 26 Eylül 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 26 Eylül burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cumartesi günü dinlenme ve eğlence için ihtiyaç duyacağınız zamana ek olarak, mali işlerinizi organize etmek veya bu konuda önemli sohbetler yapmak için yeterince zaman ayıracaksınız. Kova, Terazi veya İkizler burcunda doğan ve yararlanabileceğiniz ilginç fikirlerle dolu olan kişilerle önemli konular hakkında rahatlıkla konuşacaksınız. Haftanın son birkaç gününe geri dönmek, başardıklarınızı ve boşa harcadıklarınızı bir fırsat olarak değerlendirmenize yardımcı olabilir, ancak hızlı hareket edin ve geçmiş olaylara çok uzun süre bakmayın. Kaçırılan fırsatlardan çok azının yakın gelecekte gerçekleşmesi için yeni bir şansı olacak.
  • Aşk açısından Cumartesi ilginç ve duygusal bir gün olabilir. Bu özellikle yeni tanıdıklar (sanal veya gerçek) için geçerlidir. Bazılarınız bu günü partnerinizle gelecek hakkında ciddi sohbetler için kullanacak. Bugün, başkalarının size anlatmaya veya sizinle paylaşmaya çalıştıklarını dikkatlice dinlemeye çalışın. Dikkatsizliğiniz veya dikkatinizin dağılması nedeniyle onları keskin tepkilere kışkırtmayın.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün alıngan olacaksınız, kolayca kırılacaksınız veya açıklanamaz bir sinirlilik göstereceksiniz. Genel olarak, bu başarılı bir gün olabilir, özellikle de uzlaşmaya istekli olduğunuz sorunları çözmeye kararlıysanız. Günün dinamikleri sizi huzursuz veya güvensiz kılmamalı, maksimum eğlenceye sahip olmamalı, dinlenmemeli veya gecikmemeniz gereken işler yapmamalıdır. Bugün ana işinizle meşgulseniz, görevlerinizi yerine getirirken katı olun.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Cumartesi günü akrabanızın hayatıyla alakalı bir konuşma yapacaksınız. Bu gün, uzun süre hatırlayacağınız garip rüyalar öngörüyor. Bu, gelecekteki toplantı ve çeşitli vesilelerle ilgili kararlar almak için hayırlı bir gün olacak. Bugün güvendiğiniz birinden gelecek bir yalan veya aldatmaca sizi şaşırtabilir. Kadınlar, arkadaşlarıyla buluşma ve maceralar, yeni tanıdıklar ve daha fazlası için daha büyük istek duyacaklar.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cumartesi günü eviniz veya ailenizle ilgili mali sorunları tartışacak veya çözeceksiniz. Öngörülemeyen bir para harcaması gerektirebilecek beklenmedik bir kaza veya başka bir olay mümkündür. Cumartesi, evlilik ve her türlü aile etkinliği için hayırlı bir gün olacak. Bu gün, saygı duyduğunuz, ancak kişisel bağlantınız veya yakın ilişkiniz olmayan biriyle ilgili hoş olmayan haberleri yansıtıyor.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, bugün hafta boyunca yaşadıklarınıza bağlı olarak dinlenmek ve eğlenmek için kendinize yeterli zaman sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü, yaşlı akrabalarınızla ilişkilerinizde gerginlikten kaçının. Ailenizdeki ilişkiler hassas olacak ve tartışılmamalıdır. Cumartesi günü, vermeniz gereken önemli kararlara dikkat edin. Kadınlar, önemli finansal sorunları çözmek için güzel bir gün geçirecekler.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 15 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 15 Haziran 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Koç…

Bugün işe güce çok fazla vakit ayırmak isteyebilirsin. Aklındaki tek konu iş ve maddi konular olabilir. Ancak bu konularda dengenin önemini kendine öğretmen gerekecek. İş kadar diğer konuları da gözden geçirmelisin. 

EYLÜL AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Stres ve gerginliklerle başa çıkabilmek için iletişimini düzeltmen gerekebilir. Yangına körükle gitmemek, yapıcı taraf olmak sana daha iyi gelebilir. En başta kendini germemen gerekecek. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün iletişim ile çözemeyeceğin sorun olmayabilir aşk konusunda. Sevdiğin kişiyle içinizi sıkan konularda daha rahat iletişimler kurabilirsiniz. Seçtiğin kelimeler daha etkili olabilir bugün. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendini iyi hissetmek için keyifli konulara odaklanmak paradan daha iyi sonuçlanabilir. Sadece paranın keyfini yerine getirebileceği algısını kırmalısın. Diğer konulara odaklanmak paradan daha güzel sonuçlar verebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Boğa…

Bugün kendince bir şeyler yapmak isteyebilir, kendine göre aktiviteler seçebilirsin. Keyfine göre seçeceğin bu aktivitelerde sana katılmak isteyenler olabilir. Bir şeylerde paylaşımcı olman gerekebilir. 

EYLÜL AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmek gün içerisinde enerjini toplamana vesile olabilir. Vücudunun sıvı tüketimini artırmasının faydasını göreceksin. Enerji açısından ve daha rahat hareket etmek açısından daha fazla su tüketmelisin. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişinin ilgisini çekmek ve ona daha fazla ilgi göstermek için güzel bir gün olabilir. Onu mutlu etmek için bir zaman ayırmak sana da mutluluk olarak dönecek. Birbirinize vakit ayırmalısınız. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeyleri ilerletmek, sonuca odaklanmaktan daha iyi olabilir. Maddi açıdan emeklere odaklanman gerekecek. Parasal sonuçlar yerine ortadaki emeğe odaklanmak seni mutlu edebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili İkizler…

Bugün alacağın bazı haberler, yeni gelişmelere vesile olabilir. Alacağın bir haber ile yeni bir adım atabilir, yeni bir başlangıca girebilirsin. Daha güzel ve keyifli bir etki seni bekliyor olacak. 

EYLÜL AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün şeker tüketimine dikkat etmen gerekebilir. Fazla şeker tüketimi gün içerisindeki enerjini alıp götürebilir. Bunun önüne geçmek için yediklerinde daha seçici olman gerekecek. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yeni arkadaşlıklar, sohbetler, aşktan daha öte bir durum olabilir senin için. Kalbini yeni dostluklara açmak ve samimi iletişimler kurmak aşka bakış açını da değiştirebilir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 4 Nisan cumartesi burç yorumları | Günlük burç yorumları 4 Nisan 2020

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yapıcı etkilere kendini açman gerekecek. Sadece bir şeylere söylenmemeli, sonuç üretebilmelisin. Bunun için maddi sonuçlara değil de içinde bulunduğun durumlara odaklanabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yengeç…

Bugün desteğini isteyen insanlarla karşılaşabilirsin. Bu kişilere çözüm üretmen, ortamlardaki değerini artırabilir. Bazı konuları baştan savma bir şekilde değil de derinden çözmen gerekebilir. 

EYLÜL AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol vitamin alman gereken bir dönem olabilir. Hem bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek hem de vücudunun işleyişine destek olması adına daha dikkatli olmalısın. Vitamini bol sebze ve meyveler tüketmen gerekebilir. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün daha derin konular gündeme gelebilir. İletişiminizi netleştirmeniz ve iki tarafın da nerede olduğunu görmesi gerekebilir. Bu konularda öncü olman gerekecek. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Etrafındaki insanlardan daha fazla risk almış olabilirsin. Bu durum seni gerebilir. İş ve maddiyat konusunda ortadaki emeğini göz ardı edip endişelere kapılmaktan kendini korumak sana düşebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Aslan…

Baş ağrısı veya mide ağrısı ile sınanabilirsin. Bu tür olayların önüne geçmek için biraz yediklerine ve içtiklerine dikkat etmen gerekecek. Mideni yoracak şeyler gününün nasıl geçeceğini de çok etkileyebilir. 

EYLÜL AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İnsanlarla nasıl konuştuğun, neleri ifade ettiğin bir yana bunları nasıl aktardığın da önemli olabilir. İçinde biriken stres kendini gergin sözlerle gösterebilir. O yüzden dikkatli olmalısın. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişi ile kuracağın iletişim seni daha mutlu edebilir. Sıcak samimi ve huzurlu bir iletişimden çok tutkulu bir iletişim olabilir. Bu ilgi çok hoşuna gidecek. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün parasal sonuçlar almakta zorluk çeksen de emeklerinin bir yolunu bulduğundan emin olabileceksin. Direkt olarak parayı gözünle görmesen bile maddiyat konusundaki emeklerinden emin olarak kendini mutlu edeceksin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Başak…

Elde edemediğin şeylere daha fazla odaklanabilirsin bugün. Gerek maddi gerek manevi konular olsun, elde olmayan seni daha fazla kendine çekebilir. Bu konularda kendine haksızlık etmemeli ve kendi üstüne gitmemelisin. 

EYLÜL AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün üstünde bir huzursuzluk olabilir. Vücuduna gereken özeni göstermen ve biraz dinlenmen bu etkinin azalmasına vesile olabilir. Vücuduna dikkat etmek için neleri tükettiğine de özen gösterebilirsin. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda beklenmedik gelişmeler görmen olası. Genel olarak kimle ne konuşacağın kafanda soru işareti olsa da bugün aşk durumlarında daha pozitif etkiler görebilirsin. Yeni bir flört durumu başlayabilir. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Emeklerin sonucunu çok hızlı bir biçimde görmek isteyebilir, acele ettirebilirsin. Ancak bazı konuları zamana yaymak sana daha iyi sonuçlar verecek. Bugün sonuca değil gidişata odaklanmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Terazi…

Bugün kendini biraz yorgun hissedebilirsin. Sürekli yoğun olmak, işlere güçlere koşmak seni yorabilir. Bu konularda kendine özen göstermen gerekebilir. 

EYLÜL AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Esneme hareketlerine özen göstermen gerekecek. Kaslarını ve eklemlerini çalıştırmak bütün bir egzersizden daha kıymetli olabilir. Sağlığın için esneme hareketlerine dikkat etmelisin. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konuları seni başka bir diyara alıp götürüyor olabilir. Ama günün sonunda dünyaya dönmen gerekecek. Bir şeyleri dengelemek ve aranızdaki konuşmalarda gerçekçi olmak sana daha iyi gelebilir. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konular insan ilişkilerini etkileyebilir. İş ve maddiyat ile alakalı gerginlikler insan ilişkilerinde kötü etkisi olabilir. Veya iş konusunda kötü etkisi olan insanların varlığını fark edebilirsin. O yüzden kimle konuştuğuna dikkat etmen gerekecek bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Akrep…

Halledilmesi gereken işler artmış olabilir. Bu da seni daha fazla yorabilir. Ancak bir şeyleri yarına bırakmak yerine bugünden halletmek sana ileride daha güzel zamanlar kazandırabilir. Tembellik etmemelisin bugün. 

EYLÜL AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatına bir denge getirmek çok daha önemli olabilir. Sağlığın için yediklerine, içtiklerine, hareketlerine ve ne kadar dinlendiğine dikkat etmelisin. Böylece zamansız yorgunlukların önüne geçebilirsin. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 6 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 6 Aralık 2020

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Seninle flört etmek isteyenler hakkında bilgiler gelebilir kulağına. Bu kişiler senin ağzını yoklayabilir. Üstünde biriken ilgi seni daha da mutlu edebilir. Aşkta yeni etkilere kendini açabilirsin. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Çok sıkı çalışmak ve sadece doğru olanı yapmak bazen yeterli olmayabilir. Araya bir de şans faktörünün girdiğini unutmamalısın. O yüzden kendine çok fazla yüklenmek yerine biraz da şansına güvenmen gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yay…

Bugün bir şeylere baştan başlayabilirsin. Yeni başlangıçlar, güzel etkiler sana daha pozitif bir ruh hali katacak. Kendini yenilemek ve sükunetini sağlamak hayatında çok önemli değişimler getirebilir. 

EYLÜL AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatında düzene girmesi gereken konuları tek tek ele alabileceksin bugün. Sağlığın için bir rutin oluşturabilirsin. Yediklerine, uyku vaktine, egzersizlere ekstra özen gösterebilirsin. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün hatırlamak isteyeceğin bir gün olabilir. Daha keyifli gelişmelerle kendini mutlu edebilirsin. Aşkta daha baskın adımlar atmak ve sevdiğin kişiyle iletişimi kuvvetlendirmek sana yarayacak. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İsteklerinle elindeki parayı kıyaslayarak bir çözüme kavuşman gerekebilir. Ayağını yorganına göre uzatmayı öğrenmen gerekecek. Bugün bu konulara dikkat etmen ileride çok daha rahat olmana vesile olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Oğlak…

Dürüstlüğü seviyorsun ancak dürüstlük ile densizlik arasındaki çizgiye dikkat etmen gerekebilir bugün. Doğruları söylemek için kalp kırmamak daha önemli olabilir. Kime ne söylediğine dikkat etmelisin. 

EYLÜL AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün başkalarına odaklanmak yerine kendi sağlığına odaklanman gerekecek. Kendi ihtiyaçlarını öncelikli tutmak sana daha iyi gelebilir. Başkalarına vakit ayırdığın kadar kendine de vakit ayırmalısın. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir süredir vakit ayıramadığın kişiye vakit ayırabilirsin. Sevdiğin kişiyle daha sakin bir gün geçirme isteğin olabilir. Birbirinize ayıracağınız zamanın kıymetini bileceksiniz. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konularda bir şeyler istediğin gibi ilerlemese de yine de rahat davranabileceksin. Bir şeyler en uç noktada olmayabilir senin için. Sahip olduklarınla yetineceksin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Kova…

Bugün algıların daha açık olabilir. İç sesini daha fazla duyabilirsin. Bazı şeyleri algılayabilir, leb demeden leblebiyi bilebilirsin. Bu sebeple güzel şeylere erişebileceksin. 

EYLÜL AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Uyku düzenine dikkat etmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Gün içerisinde kendini daha iyi hissetmek için erken uyuyup erken uyanmak için hazırlıklara girebilirsin. Vücudunun dengesini bulman gerekecek. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle güzel bir aktivite planlamak aranızda daha pozitif bir etki yaratabilir. Aşk konusunda iki tarafın da değişime ve yeniliğe ihtiyacı olabilir. Bunu iyi bir aktivite ile bulabilirsiniz. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Paranı nelere harcayacaksın? Esas harcaman noktaları kaçırıyor olabilirsin. Öncelikler listesine ihtiyaçları en başa yazman gerekecek. Sağlığın ve kendi iyiliğini ilk başa yazmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 26 EYLÜL 2020 CUMARTESİ

Sevgili Balık…

Bugün kariyerine daha fazla odaklanabilir ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığına dikkat edebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve daha pozitif gelişmelere kendini açmak için bir fırsatın olacak bugün. 

EYLÜL AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Rüyalara ekstra özen gösterebilirsin bugün. Duygusal gerginliklerin ve bilinç altına attıkların rüyalarla kendini belli edebilir. Bir şeyleri net bir biçimde görmek için rüyalara odaklanmalısın. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Centilmenliği ve dürüstlüğü ile kendini sana ifade etmek isteyen birisi olabilir. Kibar ve nahif davranışların etkisi altında kalabilirsin. Bu güzel iletişimi kuvvetlendirmek istemek seni bile şaşırtabilir. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda işleyen şeylere odaklanmalısın, tıkananlara değil. En azından bugün için. Parasal açıdan sana fayda sağlayan şeylere odaklanman daha pozitif kararlar almana vesile olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.