Nuray Sayarı 26 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Aralık 2020

Nuray Sayarı 26 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 26 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 26 Aralık burç yorumları cumartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 26 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 26 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cumartesi günü, Noel tatili için bir hediye veya tebrikler ile mutlu etmeyi unuttuğunuz insanlara zaman ve ilgi göstereceksiniz. Birinin beklenmedik ilgisi veya hareketi sizi hoş bir şekilde şaşırtabilir. Bugün, ailenizde veya bir bütün olarak hayatınızda ortaya çıkacak yeni beklenmedik durumlar nedeniyle toplantı veya yeniden birleşme planlarınızda değişiklikler yaşayacaksınız. Bugün çalışanlarınız iyi satışlar, karlar veya diğer olumlu olayları bekleyebilirler. Orta yaş üstü erkekler, farklı insanlardan alacakları iltifatları, iyilikleri veya ilgileri kabul etmekte zorlanacaktır. Böyle bir eylemde özel bir niyet arama eğiliminde olacaksınız. Genç erkekler, yakından ve uzaktan aldıkları haberlerden keyif alacaklar.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün arkadaşlarınızla ilginç sohbetler yapacak veya onlarla ortak ilişkiler planlayacaksınız. Bu gün çalışacaklar için olumlu fırsatlar ve güzel sonuçlar getiriyor. Bugünkü çatışmalar sizi düşman yapacak veya sizin için başarı olacağı neredeyse kesin olan bir şeyde başarısız olacaktır. Her şeyden önce, arkadaşınız olan insanlarla ilişkinizi bozmayın. Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan insanların kararlarınıza veya planlarınıza etkisi iyi olacaktır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün büyük olasılıkla akrabanız olacak biriyle bir nişanınız olacak. Ailenizdeki bir kişinin sağlığı ile ilgili bakım mümkündür. Yakınınızı ilgilendiren tatsız bir durumdan çıkış yolu bulmak için bir konuşma yapmanız gerekebilir. Sağlığınız dikkat veya özen gerektirecektir. Her şeyden önce, bugün evde ve ailenizde stresten kaçının.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cumartesi günü kendinizi son birkaç gündeki olayların önemi konusunda daha sabırlı ve daha fazla inançla silahlandırmanız gerekecektir. O günkü bazı olumsuz deneyimlerden sonuç çıkarmak için acele etmeyin. Bir toplantı veya yeniden bir araya gelmeyi planlıyorsanız, hoş olmayan bir sahneye, anlaşmazlığa veya çatışmaya şahit olabilirsiniz. Bu seyahat etmek için güzel bir gün olacak, ancak yol işaretlerinin veya trafik kurallarının önemini de gözden kaçırmayın. İyi haber ve hoş duygular bir şekilde çocuklarla veya gençlerle ilgili olacaktır.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Cumartesi günü evinizle ilgili önemli görevlere odaklanacaksınız. Bugünkü eylemlerinizden bazıları öngörülemeyen veya gerekli maliyetler gerektirebilir. Sahip olduğunuz mülk için gelecekteki eylemleri planlamakla ilgili görüşmelerin pratik bir odağı olacaktır. Hakkında konuşacak bir şeyiniz olan bir kadından bir telefon veya mektup bekleyeceksiniz. Orta yaşlı kadınlar, yakın ve uzaktaki insanlarla seyahat etmek ve etkileşim kurmak için güzel bir gün geçirecek.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Koç…

Toplumsal sorumluluklar bir anda seni vurabilir; herkes bir anda sana ihtiyaç duyabilir. Doğuştan kibar ve sosyal olarak dirayetli biri olarak, hiçbirini geri çeviremeyip hepsinin yardımına koşabilirsin. Fakat bugün kendini anlamak için iyi bir gün değil. O yüzden biraz daha dengeli hissedebilmek için kendine birkaç gün zaman tanı. Sonra insanlara LCV yap. Sadece canı gönülden destek olmak veya vakit geçirmek istediklerinle plan yap.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Feminen bir enerjiyle çevreleneceksin. Bugün birçok kadınla vakit geçirebilirsin. Kız muhabbetleri dönecek ve sohbetleri ilgiyle takip edeceksin! Ya da bütün feminen aile üyelerin senle iletişim kurabilir!Evine yeni bir ev arkadaşı mı taşındı? Eğer öyleyse bir süre beraber yaşayacağınızı bekleyebilirsin. Bu iyi bir şey çünkü yeni ev arkadaşın oldukça sevgi dolu, destekleyici ve sorumlulukları paylaşmak için istekli. Sen ve bu kişi sizinle beraber yaşayan diğer kişilerle iyi anlaşabilir ve çok yakın hale gelebilir ve hatta hayat boyu arkadaş olabilirsiniz. tadını çıkarın!

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk ve romantizm bugün ön planda. Fantezileriniz normalden daha canlı, bu yüzden onların kendini göstermesine izin verin. Bugün her şeyi belli etmek istiyorsanız, bunu başarmak için adım atıp inisiyatif almak gerek. İnsanlar bugün duyarlı ve şefkatli olmayabilirler. Kendiniz ve hayal gücünüzle mutlu olabileceğinizi unutmayın. Kalbinizde saklı ve ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, sezgileriniz her zamankinden daha kuvvetli. Olası iş fırsatları da dahil bir kaç telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Bu yüzden, bu kuvvetli sezgilerinizi hangisinin işe yarar hangisinin olmayacağını anlamak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, birkaç arkadaşınız size bir grup aktivitesine katılmayı teklif edebilir bu sizin de isteyeceğiniz türden bir aktivite olabilir. Tereddüt etmeyin. Gidin ve harika bir gün geçirin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 7 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Mayıs 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Boğa…

Toplumun seni etkili ve üretken bir insan olarak koyduğu noktada, hayatındaki yeniden yapılandırma ve orijinallik arzusu ile uzlaşmaya çalışmak oldukça zordur. Bugünlerde bir çok insanın karşı karşıya kaldığı ikilemlerden biri bu. Bu sanki başkalarının senden beklediği gibi yaşamak için gerçek kişiliğinden saklanmak gibi bir şey. Sana bugün için bir tavsiye: kendine çok yüklenme, sen sadece bir insansın.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fikir ve düşüncelerine odaklanmak için güzel bir gün. Aklında uçuşup duran ciddi fikirler varsa, bunları somuta dökebilirsin. Günün enerjisi partnerlik sağlamak konusunda da sana destek oluyor. Aklındaki projelere başkalarını da dahil etmeyi düşünebilirsin. Senden yaşça büyük birini tercih edebilirsin; deneyimleri projeniz için ışık olur.Evet, şimdi sıra sizde. Bir şey için beklemiş durmuşsunuz ve ona erişme zamanı bir türlü gelmemiş olabilir. Yolunuzu tıkayan zihinsel ya da fiziksel büyük bir engel olabilir. Artık beklemeyin, çünkü vakit geldi. Sahneye çıkıp tiradınızı atın. Artık hiçbir bahane kalmadı, o yüzden pes etmeyin. Olaya ne kadar dahil olursanız o kadar büyük bir ödül elde edeceksiniz.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk ve romantizm hayatınızda yavaşladığınızı hissedebilirsiniz. Ancak, bu eğlenmeyi bırakmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Bugün, aşk hayatınızda inatçı olmadığınız sürece bol kahkaha ve güzel zamanlarla dolu bir gün olacak. Her seferinde bir adım atarken iyi vakit geçirebileceğinizi unutmayın. Aceleyle diğer bölüme geçmeye çalışmak yerine anın tadını çıkarın.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

bugün, sistematik olarak son zamanlarda canınızı sıkan tüm küçük sorunlarla yüzleşiyor ve çözüm buldukça, hayatınızdaki memnuniyetsizlikler ortadan kalkacak. Tolerans seviyeniz çok düşük hatta yok denilebilir. Son zamanlarda sizi sinir eden arkadaşlarınıza ya da aile fertlerinizden uzaklaşın. Gardrobunuz, size denk gelmeyen ya da artık kendinize yakıştıramadığınız kıyafetleri gözden çıkarmanıza rağmen çok hızlı doluyor…

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili İkizler…

Temponu biraz düşür. Bugün arkana yaslanıp gözlem yapma günü. Şeyleri özümse ve üzerine düşün taşın. Zihnin yüzlerce farklı yola gitmeye çalışıyor olabilir ve sen hangisinin doğru rota olduğunu bilemiyor olabilirsin. İçindeki vızıltılı sesi bastır. Çevrendeki sevgi dolu ve duyarlı güçlere açık ol. Olumlu enerjileri, yaralayıcı ve alakasız meseleleri masaya koyarak zedeleme.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fazlaca gösterişlisin ve bazen kendini başkalarıyla çok fazla kıyasladığın oluyor. İnsanların başardığı şeyleri sen de başarmak zorunda değilsin. Bugün kendine yükleneceğin bir gün olabilir, hayatın seni doğru yola götürmediğine inanabilirsin. Bu enerjiyi, yapmak istediklerine ulaşmak için bir plan hazırlayarak olumlu bir hale getir. Güç senin ellerinde.Eviniz bugün boş olabilir ve bunu bunaltıcı bulabilirsiniz. Evinizin diğer üyeleri uzakta olabilir ve yalnızlığınızdan zevk almak yerine, muhtemelen etrafınızdaki dört duvarın üstünüze geldiğini hissedeceksiniz. Açıkçası, buna tek çözüm dışarı çıkmak olacaktır. Hava şartlarına uygun bir yürüyüş yapın. Kitapçılara veya antika dükkanlarına gidebilirsiniz. Başka bir şey yapmak için çok yoruluna kadar eve gitmeyin. Gününüzün tadını çıkarmaya çalışın!

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk ve romantizm bugün için gündeminizde en üst sırada. Sevgilinizle, yalnız kalmak ve konuşmak için arkadaşlarınızla buluşmaktan vazgeçebilirsiniz. İyi iletişim kuruyorsunuz ve aranızdaki yoğun hisler ikinizin de birbirinizi tanımanızı (belki utandırıcı bir şekilde) sağlayabilir. Bir süredir birlikteyseniz, ilişkinizi bir adım daha ileri götürmeye, belki evlenmekten bahsedebilirsiniz. Günün tadını çıkarın.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, rutin yaşantınız size çok sıkıcı gelebilir ve aniden zincirlerinizi koparıp bir kaçamak yapmak isteyebilirsiniz. Hala yükümlülüklerinizi yerine getirme hissi içinizde olabilir fakat bu his geçecek. Eğer bugün de geçmezse, hayatınızdaki belli alanları bir kez daha değerlendirmeniz gerekebilir. Etrafınızda bir sürü fırsat var ve hayat gelişmenize olanak vermeyen bir durumda takılı kalmak için çok kısa.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yengeç…

Tumturaklı duygu gösterileri bugün her zamanki gibi mutlulukla karşılanmayabilir. Çevrenizdekilerin saygısını kazanmak için biraz daha kontrollü olmanızın gerekebileceğini anlamalısınız. Hareketlerinize biraz hakim olup yere sağlam basmanın ve istikrarın önemini kavrayın. Siz isteseniz de istemeseniz de sizi bu noktaya çeken güçlü etkenler olacağına göre, direnmenin ne anlamı var?

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Finansal olarak her şey senin için yolunda gidiyor. Ev yatırımına karar verebilirsin. Eğer halihazırda evin varsa, yeniden dekore etmeyi düşünebilir; yoksa önümüzdeki haftaları emlakçıların ofisinde geçirebilirsin. Kendi alanını yaratmaya yöneleceğin bir gün; iyi eğlenceler!Evden uzaklaşacağınız bir seyahate mi çıkmak istiyorsunuz? Avrupa ya da Asya’da mı yaşamak isterdiniz? Vizyonunuzu geliştirirken aklınızdan geçen bazı istekleriniz olabilir. Bu tip bir seyahate gerçekten çıkıp çıkamayacağınızı bir değerlendirin. Çevrenizdekiler şu an size güveniyor bu yüzden her tür ihtimal emrinize amade.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk ve romantizm ile ilgili bazı konular bugün biraz gerginliğe neden olabilir. Aşırı şişirilmiş egolar, siz ve birlikte olduğunuz kişi arasındaki uyum için gereken önemli bir iletişim yolunda engel teşkil edebilir. Normalden biraz daha tartışmacı olduğunuzu görebilirsiniz. Dikkatli olmazsanız, anlaşmazlık kıvılcımları büyük bir ateşe dönüşebilir. Yangın söndürücüyü yanınızda bulundurun.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, uzun zamandır haber alamadığınız bir arkadaşınızdan sürpriz bir telefon ve e-mail alabilirsiniz. Bu sizi mutlu edecek çünkü arkadaşınızı merak ediyordunuz. İş konusunda bazı değişiklikler yaşamış olabilir fakat sizin için olası yeni fırsatlardan da bahsedebilir. Söylediklerini bir dinleyin, düşünün ve bir kaç gün içerisinde karar verin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Aslan…

Televizyonu kapatın ve gazeteyi bir kenara bırakın. Çevrenize bakın. Gerçek hayatın yerel televizyon kanallarından çok daha ilginç olduğunu fark edin. Yaşadığınız hayattan zevk almadığınızı düşünüyorsanız, başkasının yaşantısına sığınmayın. Kendi eğlencenizi kendiniz yaratın. Repliklerinizi verecek bir suflör her zaman olmayacak. Senaryoyu kendiniz yazmalısınız. Bundan keyif alın.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Favori plaklarını raftan indir; pikabını aç. Oturma odanda dans partisi ver; yemek masanı çiçeklerle süsle. Enerjini dış dünyaya yansıtmalısın. Hiç yapacağına ihtimal vermediğin maceralara atıl. Yeni projelere balıklama atla ve şansının seni taşımasına izin ver. Detaylara takılıp kaygılanma.Evinizdeki bazı şeylere tahammül edemeyebilirsiniz bugün. Bir temizlik hastası gibi davranabilirsiniz. Muhtemelen ortalıkta biriken dağınıklıktan bıktınız. Belki de o eski gazeteleri geri dönüştürmenin vakti gelmiştir. Eski dergileri çöpe atar ya da onları bir kütüphaneye veya yaşlı bakım merkezine bağışlarsanız daha iyi hissedebilirsiniz. Ayrıca bugün kirli çamaşırlar ve diğer ev işleriyle de meşgul olmak isteyebilirsiniz.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konuları şu an için daha iyi bir şekil alıyor ve kendinizi ilişkilerle ilgili gelecek planları yaparken bulabilirsiniz. Bu fikirleri partnerinizle paylaşın ve tartışın ancak heyecanınızı paylaşmayabilir ve bir uzlaşmaya varılması gerekebilir. Bunun hevesinizi kırmasına izin vermeyin. İletişim hatları açık tutulduğu sürece, yakın gelecek için romantizm yoğun görünüyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Boğa erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, mantığın her şeyi açıklayamadığına şahitlik edebilirsiniz. Bunu kabul etmek için ne kadar uğraşsanız da, dünya nedenleri yok sayan bir sürü olayla dolu. Son zamanlardaki açıklanamaz olayları anlayamıyorsunuz. Mantıksız olduğu için reddettiğiniz şeyleri neden bırakmıyorsunuz? Bu delilik değil, aptallık değil. Sadece her zamanki düşünme şeklinizden biraz farklı.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Başak…

Tutumunuzu bir az esnetmenizin zamanı geldi. Pek çok şey değişiyor ve siz de onlarla birlikte değişmediğiniz takdirde bir çamur birikintisi içinde arkada kalırsınız. Çevrenizdeki iniş çıkışların farkında, dış dünyaya uyum sağlamanıza yardımcı olacak iç düzenlemeleri yapmaya hazırlıklı olun. Değişim fikri sizi korkutmasın.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fiziksel enerjini kullanmak istediğin bir dönemdesin; bu da hayatına sporsal aktiviteler getirebilir. Yeterince spor yapıyor musun? Yapmıyorsan, bir sağlık programına başlamak veya spor salonuna yazılmak için uygun bir döngü. Hatta grup sporlarına katılırsan çok daha iyi olacaktır! İşe koyul!Evde yapılması gereken temizlik ve tamir işleri, ufak çaplı bir dekorasyon yapmaya sizi teşvik edebilir. Eski mobilyalardan ya da kullanmadığınız eşyalardan kurtulmak evinizi güzel gösterecek başka objelere yer açabilir. Haytınızdaki özel insanla birlikte, arkadaşlarınız da size yardımcı olmaya gönüllü olabilir. Bunu bir eğlenceye dönüştürün! Herkes bu sayede iyi vakit geçirecek.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk ve romantizm ile ilgili konulara gelince, sıkıntılı bir durumda olduğunuz görebilirsiniz. Şu anda daha fazla söz vermeniz istenebilir. Bu isteğe nasıl cevap vereceğiniz konusunda emin olamıyor ve özgürlük duygusundan vazgeçmekte tereddüt ediyor olabilirsiniz. Biriyle ile yakın bir ilişkide olmanın önemli olduğunu fark edin. Kendinize böyle yoğun bir ilişkiyi daha kalıcı bir şekilde yaşama fırsatı verin.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, yeni tanıştığınız ilginç bir insandan sorra sizi heyecan verici fiziksel bir tutku sarabilir. Çok belli etmemeye çalışın – genelde kendinizi ele vermeyi pek sevmezsiniz! – Ayrıca, bu kişinin fazla inatçı olduğunuzu düşünmesini istemiyorsunuz. Odaklanın ve objektif olun. Sonrasında düşünün, bu tutkunun peşinden gitmek iyi bir fikir mi?

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Terazi…

Tebrikler. Her şey hakkında bir düşünceniz var ve başkalarının düşünceleri hakkında tam bir objektiflik haliyle alıntılar yapma yeteceğine sahipsiniz. Başkalarını referans olarak kullanmak değişmeyen bir davranışınız ama bu sadece sizin tereddütlü davranışlarınızı ve düşüncelerinizi belli bir sıraya oturtmanız için bir araç. Her zaman bu teorik şeylerin ve kitaplardan öğrendiğiniz şeylerin arkasına saklanmaya devam edebileceksiniz.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Eğer yaşam tarzın diğer insanlarınkine kıyasla dikkate değer bir farklılık sergiliyorsa, yaşayabileceğin utanç hissine direnmelisin. Unutma ki bazı sebepler doğrultusunda sen bu hayatı seçtin. Eğer bir değişim istiyorsan bile; kötü, utangaç veya küçük düşmüş hissetmene gerek yok. Herkes kendi yolunu çizer ve bu yol normlara uysa da uymasa da hiçbir sorun teşkil etmez.Evinize gelen davetsiz misafirler, hiç ummadığınız bir stres haline girmenize sebep olabilir. Bugünü dinlenerek geçirmek istiyordunuz fakat şimdi birilerini ağırlamak zorundasınız ve bu durum sizi rahatsız edebilir. Ziyaretin kısası makbuldür. İçinizden gelmiyorsa insanları ağırlamak zorunda da değilsiniz. Konuklarınızla aranız bozulsun istemezsiniz tabi. Kibar fakat net olun. Sonra sakinleşin.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk hayatınızdaki bir şey hakkında sorumluluk almanız gerekiyor. Bugün bunu yapma şansınız olacak. Ailevi değerleriniz, sizi “politik olarak doğru” olmayan bir hayat yaşamaktan alıkoyabilir. Bir defalığına masaya yumruğunuzu vurmalısınız! İnsanların seçimlerine saygı duyun ki, kendinize de saygınız olsun.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, kendiniz için uzun-vadeli planlar yapabilirsiniz. Belki, eğitiminiz hakkında düşünebilirsiniz. Belki, öğreneceğiniz yeni şeyler olabilir. Yeni teknoloji becerileri kazanmak için bir bilgisayar kursuna yazılmaya karar verebilirsiniz. Ya da, yaratıcılığınıza ilham verecek bir topluluk aktivitesine katılma kararı alabilirsiniz. Bugün, kişisel anlamda sizi daha fazla tatmin edecek bir program oluşturmak için güzel bir zaman!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Akrep…

Tüm geçmiş tecrübelerinizden dersler çıkarırız. Hatalarımız ve geride bıraktıklarımız bizi çevreleyen şeyleri anlamamızda bize yardımcı olur. Bugün çok fazla şey öğrenecek ve hayatınızdaki bazı sorulara yöneleceksiniz. Eğer özgür bir şekilde kendinizi geliştirme arzusundaysanız, sınırları göz ardı etmeli ve çok ciddi davranmamalısınız.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fiziksel gücünün ve enerjinin yüksek olduğu harika bir gün! Bu enerjiyi doğru şekilde kullanabileceğin aktivitelere girişmelisin. Cesur bir şekilde projelerin üstesinden gelebilir; kükreyerek kendini gösterebilirsin! Yeleni salla ve ormanın kralının kim olduğunu herkese göster. Kimse seni engellemek üzere yoluna çıkamayacak çünkü içindeki savaşçı enerjiyi görecekler.Evde gerçekleştirmek istediğiniz şu büyük proje var ya- bu daha fazla depolama alanı için garajı temizlemek ya da birkaç aydır sizi çıldırtan kırık bir mobilyayı tamir etmek olabilir- şimdi onu gerçekleştirmenin tam sırası! Bugün, halledilmesi gereken işleri halletmek ve bir projeyi bitirmeden bırakmamak için ideal bir gün. İşiniz bittikten sonra kendinizi başarmış hissedeceksiniz.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk ve romantizm konusunda her şey şu anda sizin için iyi gidiyoı. Bugün, hoşlandığınız kişiyle şu anki ilişkinize daha yakından bakmanın tam zamanı. Bugün duygularınıza karşı daha büyük bir hassasiyet söz konusu ve kendinizi her zamankinden biraz daha fazlag geride tutuyor olabilirsiniz. Tıpkı karanlık bir gecede ışığa gelen pervane böceği gibi insanları size çekecek bir gizem ve entrika havası içerisinde olacaksınız.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugünkü gökyüzü haritası, gün boyunca biraz yorulacağınıza işaret ediyor. Bu da büyük projelere dahil olmak için iyi bir zaman olmadığı anlamına geliyor. Bazı projelerinizi durdurup, dinlenseniz ve sonraki günlerde tekrar onlarla uğraşmanıza gerek olmayacağınızdan emin olsanız daha iyi olacak. Tamamlanmış projelerinizi bir kenara bırakıp, yenileri için yola devam etmek için iyi bir gün!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yay…

Tebrikler, an itibariyle bir öncekinden çok daha rahat ve huzurlu bir periyoda giriş yapmaktasın. Son zamanlarda, kendini ifade etmen açısından, birçok şekilde sınanmış ve zorlanmıştın. Fakat bugünden itibaren kişisel gelişimini iletişim, birliktelik ve işbirliği ile başarabilirsin. Bu durumun keyfini çıkar ama geçen ay öğrendiğin özgüven becerilerini kaybetmemen gerektiğini unutma.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Eğer son zamanlarda bir şeyler seni fazlasıyla rahatsız ediyorsa, bugün bu konuya bir el atabilirsin. Belki gazetede ya da televizyonda karşılaştığın bazı görseller seni rahatsız etmiş olabilir. Yakın birisi, sen farkına bile varmadan bu sıkıntıyı aşman konusunda sana destek olacak. İyi arkadaşlıklar böyledir; rahatsız edici hislerden kurtulman konusunda sana destek olurlar…Eğer astroloji çalışmayı düşünüyorsanız bugün bunun için çok uygun bir gün, uzun bir süre boyunca kıpırtısız kalacak olsanız bile. Bayan bir arkadaşınız da sizinle birlikte çalışacak. Sihir ve kimya gibi esrarengiz şeyler hakkında okumak işi büyüleyici kılacak. Bunların yanı sıra bira dışarı çıkmak da önemli çünkü bir bütün gün içerde tıkılı kalmak istemezsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 2 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Kasım 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk hayatınızda, sanki bir şey sizi tamamen mutluluktan alıkoyacakmış gibi hissettiğiniz zamanlar olmuştur. Belki duygularınızda boğuluyor ya da bağlı kalma düşüncesi sizi korkutuyor olabilir. Her halukarda, bir şeye başlama konusundaki isteksizliğinizin ilişkinize zarar verdiğinin farkındasınız. Biraz risk almanın zamanı geldi, yarına ne dersiniz?

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, işinizle veya kişisel olarak bir çok telefon alabilirsiniz. Mailler sürüsüyle gelebilir ve bir çok insan da ilginizi çekmeye çalışabilir. Egonuzun bu olaylardan sonra yükselmesi muhtemel. Bu konuda utanmayın ve kendinizi suçlu hissetmeyin. Hepimizin bazen pohpohlanmaya ihtiyacı olur. Rahat olun ve bu ilginin tadını çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Oğlak…

Tüm iyi şeyler bekleyenlere gelir. Ve bugün bu kişi sizsiniz. Tek istediğiniz rahatlamak, ama şu an bu kartlarınızda yok. Birkaç gün içinde bir mola vermek için kendinizle bir sözleşme yapın. Başınızı arkaya yaslayıp ayaklarınızı uzatana kadar, stresten ve yüzleşmekten kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Kendinizi kaybetmek hiçbir şeyi kanıtlamanızı sağlamaz ve size çok pahalıya patlar…

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fiziksel olarak zindeliğin çok düşünk ve bu seni karşına çıkacaklarla savaşmak konusunda eksi şekilde etkiliyor. Yine de hemen cesaretini yitirme; bunun hayatın bir parçası olduğunu bil. Enerji seviyenin farkına varmak kazanmanın yarısıdır. Kendini hissetmediğin şeyler hissetmeye zorlama, umutsuzluk tarafından da tüketilmeye izin verme. Sadece gereksiz sorumluluklar almadığına ve kendini tüketmediğine emin ol.Evde düzene koyulması gereken çok şey olması bugün sizi biraz huysuzlaştırabilir ya da gezegenlerin konumu nedeniyle biraz keyifsiz hissedebilirsiniz. Morali bozuk bir kadın arkadaşınızın çıkagelmesi durumu daha da zorlaştırabilir. Yorgun olmanıza rağmen yerinizde duramayabilirsiniz. Tek başınıza uzun bir yürüyüşe çıkın. Bu muhtemelen zihninizi boşaltacak ve sizi canlandıracaktır.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk ve romantizmle ilgili meseleler bugün oldukça kafa karıştırıcı olabilir ve şu anki durumda güçlü kuvvetlerin bir zorluk oluşturduğunun farkında olmalısınız. Bu enerjinin sonucunda ortaya çıkan olayların hevesinizi kırmasına izin vermeyin. Unutmayın ki, bu da geçecek ve işler yine netleşecek. Şu an sadece arkanıza yaslanıp bir şeyleri derinlemesine incelemelisiniz.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugünlerde herhangi bir para problemi yaşıyorsanız, bugün onları çözebilirsiniz. Bir şeyleri ödeyebilmedeki yolunuz aniden aydınlanacak ve bu, adımları yerine getirmede yalnızca bir nokta. Bankacınızı veya size yardım edecek diğer insanları arayın. Ya da belki bazı önemli kariyer kararları alma konusunda düşünmeniz gerekebilir. Bugün normalden çok daha az engel olduğunu göreceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Kova…

Tarihle ya da egzotik bir kültürle yeni bir hayranlık, konu hakkında daha fazla şey öğrenmek için sizi yönlendirebilir. En azından bugün için bir takıntı haline gelebilir. İnternette ya da kütüphanede çok zaman geçirebilir ya da bu alanda uzmanlaşan insanlarla konuşabilirsiniz. Günün sonuna gelindiğinde, başınız dönüyor olabilir. Yürüyüşe çıkın ve kafanızı boşaltın. Aksi halde, uyuyamayabilirsiniz.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Eğer bugün bir sorunla karşılaşırsan en basit çözümü seç. Her sorun karmaşık olacak diye bir şey yoktur ve en görünür, göz önündeki cevap en iyi çözümdür. Çözümleme ve düşünme gerektiren sorunlardan duygularını uzak tutmak için elinden geleni yap. Çünkü duygular görüş açını engelleyip seni doğru olanı görmekten alıkoyabilir. Sağ duyundan destek al ve bir eleme yöntemi kullanarak sonuca ulaş.Eğer aynı rüyayı görüp duruyorsan, belki de yapman gereken bir şey vardır. Bazı rüya tabircilerinin dediğine göre içinde insanların olduğu tekrarlayan rüyalar, o insanlara söyleyecek önemli bir şeyiniz var demektir. Eğer bu size oluyorsa, bugün rüyanızda gördüğünüz o kişiyle konuşmak için uygun bir gün. N e söylemek gerektiği konusunda emin olmasan bile onlarla sohbet et. Eğer uzakta yaşıyorlarsa belki onları aramak ya da mektup yazmak da iş görebilir. Ya da rüyalarınız yalnızca bu kimseyi özlediğinizi söylemeye çalışıyor da olabilir!

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk hayatınızda yeni bir yaklaşım benimseyin. Şu anki durum hakkında gerçekçi düşünmüyor olabilirsiniz. Bir süreliğine televizyondan uzaklaşın. Zihninizin sadece Hollywood filmlerinde olan rüya gibi ilişki anlayışlarından temizlemesine izin verin. Her ilişkidesorunla yaşanır. İyiyi ve kötüyü kabul etmeniz gerektiğini anlayın. Sevgilinizdek bekledikleriniz konusunda gerçekçi olun.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, finansal olarak size fayda sağlayacak olan beklenmedik yeni bir arkadaşlığa merhaba diyebilirsiniz. Bu, sosyal bir etkinlik sonrasında veya yakın bir arkadaşınız sayesinde tanışacağınız biri olabilir. Uzun süredir yaşamadığınız yeni bir yakınlık hissedebilir ve alış-veriş fikirleri üzerinde saatler harcayabilirsiniz. Telefon numaranızı veya mail adresinizi birbirinize verdiğinizden emin olun. Zira bu kişiyle kesinlikle tekrar görüşmek isteyeceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 26 ARALIK 2020 CUMARTESİ

Sevgili Balık…

Unutma ki maddi eşyalar sadece -maddidir. Hayatının bir noktasında, onları kaybedecek, çöpe atacak ya da bozacaksın. Tek soru bunun ne zaman ve nasıl olacağı. Hasar gören veya kaybolan maddi eşyaların arkasından abartılı ve gereksiz bir duygusal çöküntüye kapılma. Kendini insanlara bağla, materyal şeylere değil. iyi arkadaşlar ve sadık bir aile sonuna kadar senin yanında olacaktır.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Fiziksel sağlığına odaklanman için güzel bir gün. Düzenli olarak egzersiz yapmaya karar verebilirsin. Marketten besleyici ürünler alıp menülerini daha sağlıklı hale getirebilirsin. Bedeninin dengede kalabilmesi için daha iyi enerjilere ihtiyacı var. Stresli ve tükenmiş hissediyorsan, vücudun için sağlıklı alışkanlıklar edinmelisin.Ev kendinizin mi? Eğer öyleyse, gazeteden ya da haberlerden bölgenizdeki emlak fiyatlarının aşırı yükseldiğini öğrenmişsinizdir. Bu kesinlikle olumlu bir gelişme ancak “Satılıktır” tabelanızı asmak için acele etmeyin. Zira durum dalgalı ve bu bir süre devam edebilir. Bu haberi iyi bir işaret olarak kabul edin, ancak piyasa istikrar kazanana kadar paraya çevirmeye çalışmayın.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk ve romantizmle ilgili meselelerde önümüzdeki birkaç hafta içinde gelişmeler yaşanabilir. Bununla birlikte, bugün sizi en çok endişelendirecek olan şey, şu anki ilişkilerinizde gerçekçi olmayan bir yaklaşım benimsemeniz. Kendinizi, gerçeklikten oldukça uzak bir rüya aleminde bulabilirsiniz. Buna dikkat edin.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bunu daha kibar söylemenin bir yolu yok, tutku bugün aklınızdan çıkmayacak. Bu ruh hali, eğer hayatınızda önemli biri yoksa sizin için oldukça can sıkıcı olabilir. Neden bir değişiklik yapmıyorsunuz? Arkadaşlarınızdan biraz çöpçatanlık yapmalarını isteyin. Ya da, para sıkıntınız yoksa, bir çöpçatanlık hizmetine katılın. Hayatınızda özel biri olacak olursa, bu gece birlikte kaliteli zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.