Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları cumartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 25 Temmuz burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

  • Cumartesi günü bilgi ve becerilerinizi diğer insanlarla paylaşın. Bugün cömertliği sadece maddi olarak (para ve şeyler) değil, aynı zamanda sahip olduğunuz bilgilerle ruhsal olarak da göstermelisiniz. Bu büyük bir sevgi için doğrudur, eğer birini seviyorsan, yanında bir tane varsa.
  • Bugün sempatik olun ve çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarını ve isteklerini anlayın. Birikmiş olduğunuz bilgeliğe ya da sezginize olan eylemlerinize güvenin. Bugün herhangi bir ıstırap yaşarsanız, büyük ihtimalle aceleci, pervasız duygularınızın ve tepkilerinizin sonucu olacaktır. Bugün, Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanların bilgilerini veya önerilerini göz ardı etmeyin.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün daha fazla çalışmanız gerekecek. Şehrinizin yakınında seyahat etmek, arkadaşlarınız veya akrabalarınızla buluşmak için hayırlı bir gün geçireceksiniz. Tanıdığınız bir kişiyle ilgili bir etkinlik, görüşmeler ve yorumlar için bir fırsat olacaktır. Yaşadığınız ülkede önemli bir olayla ilgili haberler mümkündür. Ayrıca işiniz veya işinizle ilgili önemli haberler veya teklifler de alabilirsiniz.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Cumartesi sizin için önemli şeylere başlamak için hayırlı bir gün olacaktır. Bugün küçük ama önemli başarılarda sevinmek için bir nedeniniz olacak. Birçoğu paradan veya mali açıdan elverişli başka bir olaydan memnun olacaktır. Çatışmalardan kaçının çünkü geliştirme ve ilerleme için harika bir gününüz var. Bu gün Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan bir çocuk veya gençle ilgili özel bir olay getiriyor.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cumartesi günü para veya finansal nitelikteki bilgilerin tadını çıkaracaksınız. Bu size aile bütçesinde iyi bir ruh hali veya daha fazla para getirecektir. Bugün işle ilgili çeşitli fikirler veya öneriler tartışılacaktır. Arkadaşlarınız veya akrabalarınızla ilişkileriniz duygularla dolu olacaktır. Bugün, bir anlaşmaya varılması zor olacağından, mülkiyet sorunlarını veya hane halkı sorunlarını çözmektan kaçının.
  • Eğer Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Cumartesi günü hayatınızdaki dengenizi geri yükleyebilir ve istikrar elde edebilirsiniz. Bir akraba için yardım etmeye veya iyi bir şey yapmaya çalışacaksın. Kadınlarla çalışma veya toplantı planlarınız varsa, Cumartesi bu tür katılımlar için hayırlı bir gün olacaktır. Büyük ölçüde kadınlarla ilgili toplantılar veya ziyaretler olasıdır. Bir erkeğin sağlığı endişe veya endişe yaratabilir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 6-12 Aralık 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Bu aralar zihnin fazla çalışıyor olabilir. Tek bir düşünceye odaklanmakta sıkıntı çekebilirsin. Bu sıkıntıları aşmak için kendine zaman ayırıp stresten uzaklaşman gerekebilir. Her şeyi senin düşünmen gerekmez. 

TEMMUZ AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün çevrendeki insanların sağlığına da odaklanabileceksin. Herkesin iyi olduğunu görmek sana daha iyi gelebilir. Sağlık konularında genele odaklanmak sana daha iyi gelebilir bugün. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hoşlandığın kişiye karşı hislerini neden bastırmak istiyorsun? Bu kişiyi neden görmezden gelmek istiyorsun? Bugün bunları sorgulayabilirsin. Ve içinde kopan fırtınaları doğru yönlendirebilmek için kendine biraz daha zaman verebilirsin. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bu aralar yaşadığın maddi sıkıntılar ile alakalı nerede hata yaptığını düşünüp kendinde suç arayabilirsin. Ama bu konuda birden fazla etken olduğunu ve bazen kontrolün bizde olmadığını kendine hatırlatman gerekebilir. Bir şeylere daha sakin yaklaşmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Bir şeylere kafayı takmak sana iyi gelmeyebilir. Bazı konuları düzeltmek için planlı programlı hareket etmek iyidir ama bu düşüncelere kapılıp kenarda oturmak iyi değildir. Bugün düşünce yoğunluğu bu ikinci seçeneğe seni itebilir, aman dikkat! 

TEMMUZ AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Can sıkıntısının açlık gibi kendini gösterdiğini bilirsin bazen. Hiç ihtiyacın yokken bile yeme hissi olabilir. Vücudunda bu şekilde işleyen birden fazla şey olabilir. Ağrıların altının boş olması, bir şeyin eksikliğini farklı bir şeyle kapatmak gibi etkiler… O yüzden vücudunu dinlemeyi öğrenmelisin bugün. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Halledilmesi gereken meseleler, yapılması gereken konuşmalar… Aşk konularında meşgul olabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için çaba göstermek ve daha sağlıklı iletişimler kurmak kalbini hafifletebilir. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Herkesin izlediği yolların para getirdiği görülseydi ortada fakir kalmazdı. Bugün herkese göre değil de kendince bir yol bulman ve birikim konularında kendi kararlarını vermen gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Bir şeyleri fark etmek ve ona göre hareket etmek için iyi bir gün. Eğer daha önceden yaşanmış bir gerginlik varsa bugün esas sebebiyle karşılaşabilirsin. Bu durum, daha iyi adımlar atmana vesile olacak. 

TEMMUZ AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yeşil sebzeler tüketmek sana çok daha iyi gelebilir. Salatalara öcü gibi yaklaşmamalısın. Yeterince doyurucu bir salata yapabilmek için biraz araştırmalar yapman gerekebilir. ‘Yeşil sebzeler’ sadece maruldan ibaret değil, bunu unutmamalısın. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişi ile aranızda daha keyifli bir enerji olabilir. Bir şeylere bakış açınızda daha pozitif bir etki olabilir. Birbirinizle konuşurken daha iyiye odaklanarak yapıcı tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu enerjiyi boş geçmemelisiniz. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bilmediğin konulara daha fazla girebilirsin. Parasal konularda bilmediğin şeyleri araştırmak önemli olabilir. Eğer bir para kazanma süreci varsa o zaman yaptığın işi sonuna kadar anlamak daha hayırlı olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Düşünce biçimini değiştirerek daha farklı gelişmeler elde edebilirsin. Daha önce işe yaramayan adımlar, bugün şekil değiştirebilir. Bazı olaylara daha farklı bakış açılarıyla yaklaşabilirsin. Zihnini yeniliklere açman gerekecek. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 12 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Ekim 2020

TEMMUZ AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmek ve şekerli gıdalardan uzak durmak sana çok iyi gelebilir. Gereksiz yere işlenmiş gıdalarla bünyeni yormamalısın bugün. Sağlığına özen göstermek için biraz daha doğal beslenmen gerekebilir. Ve tabii su içmeyi de artırmalısın. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konuları daha fazla gündeme gelebilir. Senden yana bir durum olmasa bile dış etkilere kendini açabilirsin. Belki gizli bir hayranın artık gizlenmek istemiyordur… Belki seni tanımak isteyen birisi daha fazla muhabbet açmak istiyordur… Bugün bu etkilere kendini açmalısın. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yeni planlar yapmak, maddi getiri elde etmek için güzel şeyler düşünmek önemli olabilir. Elinde bir fırsat olmasa da ilerisi için bazı düşünceler geliştirmek sana çok iyi gelecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Beklenmedik konuşmalar gündeminde yer edinebilir. Bir şeyleri halletmen gerekecek. İnsanlarla iletişiminde yapıcı olmak ve ani tepkilerle hareket etmemek sana çok şey kazandırabilir bugün. Kontrolü elden bırakmamalısın. 

TEMMUZ AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Meşguliyeti bol olan vakitlerde zihnini toparlamak giderek zorlaşabilir. Her şeyin bittiği ve artık uyku vaktinin geldiği zamanlarda bile zihnini durduramayabilirsin. Bu yorgunluğu ve yoğunluğu atmak için meditasyona odaklanmalısın. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Eğer bugün daha fazla insan ile konuşma ihtimalin varsa bu ihtimal sana çok tatlı bir aşk getirebilir. Yeni bir flörtleşme, tanışma durumuna kendini açmalısın. Karşındaki kişiyi tanımak seni mutlu edecek. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sakin davranışların, ani olmayan tepkilerin ekmeğini yiyebilirsin. Herkes bir telaş içinde yanlışa sürüklenirken senin soğuk kanlılığın maddi konularda daha güzel gelişmeler yaşanmasına vesile olabilir. Kendine güvenmelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Etrafındaki insanlar sen onlardan destek istemesen bile sana destek olmak isteyebilirler. Bunu emrivaki olarak görmemeli, sevdiklerinin düşünceli hareketleri olarak görmelisin. Sakin kalıp bir şeyleri gözlemlemek sana daha iyi gelebilir. 

TEMMUZ AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Güne biraz daha erken başlamak birçok sıkıntını yoluna koymana vesile olabilir. Gün içinde sana daha fazla vakit kalması için biraz daha erken uyanabilirsin. Bugün uyku düzenine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda pozitif etkiler görebilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa keyifli konuşmalar görebilirsin. Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişiyle daha güzel bir enerji yakalamanız mümkün. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda güzel gelişmeler için insan ilişkilerine özen göstermen gerekebilir. İş konularında ortaklaşa bir fikre varmak, takım çalışması gibi konular daha iyi para getirebilir bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Gerçekleri daha açık bir biçimde görebilirsin. Daha önceden senden gizlenen şeyler olduysa eğer, bugün bu konulara daha rahat odaklanabilirsin. Bir şeyler kendini açık edecek bugün. 

TEMMUZ AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Canının sıkkın olduğu zamanlarda hiçbir şey yokmuş gibi davranmak iki katı yorucu etki taşıyabilir. Canın sıkkınsa sıkkındır, bunu kabullenmelisin. Kendine vakit ayırmak zihinsel sağlığın için daha iyi olabilir bugün. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ilk adımı atmanın önemini görebilirsin. Bir şeylerin ayağına gelmesini beklemek yerine ilk adımı atarak daha baskın olmak sana mutluluğu garantileyebilir. Aşk için geri durmamalısın. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda üzüntülerle hareket etmemelisin. Her zaman, her şeyin bir yarını olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Parasal durumların değişime açık olduğunu ve bir şeylerin iyiye gideceğini kendine ifade etmen gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Sorumluluklara göre davranmak yorucu olabilir. Öncesinden mental bir hazırlık ister. Bugün bu hazırlık için kendine zaman ayırman gerekebilir. İleride olabilecekler için bugünden sakince kararlar almak sana iyi gelecek. 

TEMMUZ AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yediklerine dikkat etmek ve sindirim sistemini kuvvetlendirmek için önemli bir gün olacak. Bol bol su tüketerek sindirimini kolaylaştırabilirsin. Sıvı tüketimini artırmak enerjine de iyi gelecek bugün. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Gelecekte olabileceklere odaklanmak bile kalbini ısıtabilir bugün. Eğer hayatında kimse yoksa bile ileride güzel şeyler olabilmesi için kendini açabilirsin. Aşk konularında daha pozitif olacaksın. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 10 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 10 Kasım 2020

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Parasal inişler ve çıkışlar hayatın bir parçası. Her şey dümdüz devam edecek diye bir kaide yok. Bu süreçte kendini güvenceye almak ve inişler kısmında kendini sağlam bir biçimde tutmak için çaba gösterebilir, biraz bütçe ayarlayabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Dış etkenlerin seni her zamankinden farklı düşünmeye itmeye çabaladığını fark edebilirsin. Ortada bir manipülasyon olabilir. Neden kendinden ödün veren taraf sen oluyorsun? Neden işlerin zorlaştığı kısım senin sahip olduklarından geçiyor? Bir şeyleri sorgulayabilirsin. 

TEMMUZ AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Duygusal davranıp ani tepkilere düşmemelisin. Zihnini boşaltmak ve stresin etkilerini üstünden atmak için biraz egzersize odaklanabilirsin. Hem hareket edeceğin hem de esneyeceğin bir egzersiz sana çok daha iyi gelebilir. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşkta güzel etkilere kendini açabilirsin. Yeni birisi ile flörtleşebilirsin. Bu kişiyi tanıma isteği bile seni mutlu edebilir. Aşk konularında daha keyifli etkilere kendini açacaksın. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hayattaki sıkıntıların hepsinin maddiyattan kaynaklandığını düşünmemelisin bugün. Parasal gelişmeler bir şeyleri istediğin gibi yoluna koyamayabilir. O yüzden bugün paradan daha farklı şeyler düşünmen gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Kendinden şüpheye düşmen başkalarının çıkarı için olabilir. O yüzden kendinden emin olmalısın. Başkalarına göre hareket etmemeli ve kendi kararlarının arkasında durmalısın bugün. Kolay kolay fikir değişikliğine gitmeyeceksin. 

TEMMUZ AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı bir rutine sahip olmak için güzel çabaların olabilir. Egzersiz ve beslenme ile alakalı daha net kararların olabilir. Kaslarını hareket ettirmek ve eklemlerini esnetmek sana çok daha iyi gelebilir bu süreçte. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda kendine güvenin artabilir. Etrafındaki insanların iki kere baktığını hissedebilirsin. Sana gelen ilgiler artabilir, senin ilgini çekmeye çalışanlar olabilir. Güzel etkilere kendini açabileceksin. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda yaratıcı düşünmen gerekecek. Parasal gelişmeler için herkesten farklı hareket etmen gerekebilir. Maddi olarak kendi kararlarını alman daha iyi bir gelişme görmene vesile olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Başkalarının senin sınırlarını zorlaması mümkün bugün. Kendi kuvvet denemelerini senin üstünde yapmak isteyebilirler. Dik durmak ve bu duruma izin vermemek sana daha iyi gelecek. Kolay kolay başkalarına fırsat vermeyeceksin bugün. 

TEMMUZ AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yediklerine özen göstermen gerekecek. Bazı değişimler yapabilirsin. Kırmızı et yerine balık veya tavuk tercih edebilirsin. Daha fazla sebze ile öğünlerini düzenleyebilirsin. Bütün bunlar enerjini artıracak. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aklındaki kişi ile alakalı durumları çözebilmek isteyebilirsin. Bu kişiyle daha fazla iletişim kurabilir ve onu anlamaya çalışabilirsin. Aşk konularında öğrenmek, anlamak ve iletişim kurmak önemli olacak. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kredi kartları ile alakalı dikkatli olman gerekebilir. Maddi açıdan bir şeylerin daha sağlıklı ilerlemesi için krediler veya kredi kartları gibi konularda kendine dikkat etmen gerekecek. Gereksiz masraflarla bir şeyleri cepte görmemelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 25 TEMMUZ 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Aklın bir şeyde takılı kaldığında gerisini önemsemeyebiliyorsun. Bugün kafandaki fikirlere odaklanırken çok net olacaksın. Başka şeylerin yoluna çıkmaması için kendine biraz zaman ve alan tanıman gerekebilir. 

TEMMUZ AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Diş sağlığına özen göstermen gerekebilir. İleride gereksiz ağrılarla uğraşmamak için bugünden bu konulara özen göstermelisin. Diş ipi kullanımını artırman gerekebilir. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Senden hoşlanan birisi direkt olarak karşına çıkıp senin hislerini sorabilir. Aşk konularında karşı tarafın etkisi daha ağır basabilir. Bu kişiyle alakalı düşüncelerini tartmak için zamana ihtiyacın olacak. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Parasal konularda sadece kendin için değil de çevrendekiler için de bir gelişme görebilirsin. Günün sonunda senin alacağın kararlar değil de karşı tarafın hareketleri daha önemli olabilir. Dış etkenlere kendini açmalısın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.