Nuray Sayarı 25 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Eylül 2020

Nuray Sayarı 25 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Eylül 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 25 Eylül 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 25 Eylül burç yorumları cuma…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 25 Eylül 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 25 Eylül burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cuma günü, romantik veya kişisel ilişkiniz dikkat gerektirecektir. Bugün size sunacakları deneyimlerden zevk alacak mısınız yoksa önceki eylemlerinizden bazı olumsuzluklara katlanacaksınız ve kararlar kesinlikle bireysel olacaktır. Bugün, şu ana kadar doğru yönde hareket edip etmediğinizi veya hala hayat dersleri öğrenmeniz gerekip gerekmediğini öğreneceğiniz bir zamandır. Bazılarınızın sevdiği birinin, büyük olasılıkla bir erkeğin sağlığını daha ciddiye alması gerekecek. Bu, özellikle iş için ve belirli bir amaç için seyahat etmek için hayırlı bir gün olacak. Yeni bir iş arayanlarınızın, başka bir şehre (ülkeye) taşınmakla veya seyahatle ilgili olacak ilginç bir teklif alması mümkündür. Mesleki dış ilişkiler iyi bir gelişme gösterecektir.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün hayatınızda yaklaşmakta olan hoş olmayan olaylara dair kendi önsezilerinize yenik düşerek korku göstereceksiniz. Onlarla ilgili bir rüya nedeniyle veya başka bir önemli nedenden ötürü Öteki Dünya’da olan insanları düşüneceksiniz. Cuma günü duygusal olarak dengesiz olacaksınız, kolayca ağlayacaksınız, sessiz ve üzgün olacaksınız. Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğmuş genç bir kadın hayatınızdaki huzuru size getirebilir. Aslında üzerinizde olumlu etkisi olması, hangi burçtan geldiğinden daha önemlidir.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Cuma için çok fazla görev ve taahhüt planlamayın. Her şeyden önce, kendi günlük ve duygusal rahatlığınıza odaklanın. Bugün birçok kişi para almaktan mutlu olacak, ancak bunu harcamak için mantıksız olmamalısınız. Bu günün sürprizleri eski ve yeni dostluklarınız ve tanıdıklarınız ile ilgili olacak.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cuma günü beklenmedik harcamalar yapmanız gerekecektir. Bugün temas kuracağınız insanlarla mali ilişkilerinizde dikkatli olun. Eylemlerinizde doğru olmaya çalışın ve sizden de aynı adaleti talep edin. Yeni tanıdıklar ilginç bir arkadaşlık olabilir, aynı ilgi alanlarına veya hedeflere sahip bir grup insan yaratmanın bir nedeni olabilir. Ne pahasına olursa olsun yalanlardan, aldatma veya manipülasyon girişimlerinden, diğer insanların yaşamları hakkında yorumlardan ve genel olarak önemli ilişkileri veya kişisel itibarınızı tehlikeye atabilecek benzer eylemlerden kaçının.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Cuma günü, eylemleriniz üzerinde büyük bir konsantrasyona ve öz kontrole sahip olmanız gerekecektir. Bugün, hayatınızı daha karmaşık hale getirmek isteyen insanlar tarafından kasıtlı bir yüzleşmenin nesnesi olabilirsiniz. Bugün, uygulaması muhtemelen önümüzdeki hafta olacak olan mali işlerinizi düzenleyerek çok şey başarabilirsiniz. Beklenmedik karlar veya beklenmedik paralar hariç tutulmaz. Yakın bir kadın veya çocuğun etrafında bugün önemli bir olay meydana gelebilir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Kasım 2020 | Nuray Sayarı Kasım ayı burç yorumları

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Koç…

Hayatında tam olarak nelere öncelik vereceğine karar vermen gerekebilir. Bugün biraz durup gidişatı düşünebilir ve isteklerine öncelik verebilirsin. Kafanı toparlamak için bir fırsat bulabileceksin. 

EYLÜL AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Egzersiz programı çıkarmak ve kendi evinin rahatlığında bunu uygulamak ayrı bir disiplin ister. Bugün bu disiplini kendine sağlamak için elinden geleni yapmalısın. Boş durmamak sana daha iyi gelebilir. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konusunda daha atak olabilirsin. İçgüdülerinle hareket etmek ve istediğin şeye ulaşmak için biraz daha fazla çaba gösterebilirsin. Sevdiğin kişiyle aranda daha farklı bir iletişim olabilir. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hayatında yaşanan güzel şeylerin maddi kaygılarla gölgelenmesine fırsat vermemelisin. Bir şeyleri pozitif görmeyi kendine öğretmen gerekecek. Maddi açıdan kendini gereksiz yere kaygılandırmamalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Boğa…

Bugün alacağın bilgiler senin için çok kullanışlı olabilir. Öğreneceğin konular senin yolunu açacak. O yüzden algıları açık tutmak ve ileriye odaklanmak bugün kendin için yapabileceğin en iyi şey olabilir. 

EYLÜL AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Güneş ışınlarının faydalı taraflarını almak ve zararlı kısımlarını bırakmak için cilt sağlığına özen göstermelisin. Direkt olarak güneşe çıkacaksan eğer güneş koruyucuyu unutmamalısın bugün. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sakin ve huzurlu bir biçimde evde oturmak aşk konularında karşındaki insanı tam olarak tatmin etmeyebilir. Ancak eğer bu ortamı çekici kılarsan karşındaki insan sana daha güzel bakabilir. Bir şeyleri senin çözmen gerekecek. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Düşüncelerini eyleme dökmen gereken bir gün olabilir. Maddi konularda daha iyi gelişmeler görmek için eyleme geçmelisin. Parasal kazanç sağlayacak fikirleri bir yola sokman gerekebilir bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili İkizler…

İnsanlarla iletişimin daha iyiye gidebilir bugün. Kendini daha iyi ifade edebilir ve doğru bir iletişim kanalı seçebilirsin. Halledilmesi gereken meselelerde sorumluluk alabileceksin. 

EYLÜL AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek bugün zihnini açmaya yaratabilir. Enerjini gün içerisinde yüksek tutmak ve sağlıklı tercihler yapmak, genel sağlık bütünlüğün için önemli bir konu olabilir. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyi birlikte bazı etkinlikler için ikna edebilirsin. Sağlık koşullarına uyarak birlikte bir şeyler yapmak ikinize de çok iyi gelebilir. Aşk konusunda pozitif davranacaksın. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Ağustos 2020 | Nuray Sayarı Ağustos ayı burç yorumları

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda çok büyük beklentilere girmek seni üzebilir. Elindekilere şükretmek, sahip olduklarınla yetinmek daha önemli olacak. Maddi konularda kendine yetenle mutlu olmalısın, en azından bugün için.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Yengeç…

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Alacağın kararlar, odaklanacağın konular senin için kalıcı olabilir. Daha pozitif ve sana doğru gelen konulara odaklanabilirsin bugün. 

EYLÜL AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatında değişim gerektiren şeylerin başında belki de alışkanlıkların geliyor olabilir. Daha fazla hareket edeceğin, aktif olacağın bir yaşam tarzı sana daha iyi gelebilir. Bunun için fırsatları kendin yaratman gerekecek. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kendini aşk konusunda tam ifade edemiyor olabilirsin. Bu tıkanıklığı aşmak için sevdiğin kişiye adımlar atman gerekebilir. Aşk konusunda rahatlık alanını aşman ve daha cesur olman gerekebilir. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda daha güzel gelirler elde edebilirsin. Kazancın artabilir, kendini rahat hissedebilirsin. Bu parasal gelişmenin kalıcı olması için biraz dikkatli olmanın ise kimseye zararı olmayacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Aslan…

Bugün kendini sağlıklı ifade etmen ve insanlara iletişim kanalları açman sana daha iyi gelebilir. Aşk ve iş konularında daha baskın kararlar alabilirsin. Mantığınla ve pozitif düşüncelerle daha güzel şeylere odaklanabileceksin bugün. 

EYLÜL AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmek ve şeker tüketimini azaltmak gün içerisinde daha enerjik olmana vesile olabilir. Sağlığın için neler tükettiğine ekstra özen göstermen gerekecek bugün. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında anlayışlı olmak ve yapıcı davranmak etkisini gösterebilir. Eğer sevdiğin kişiyle aranızda bir uyuşmazlık varsa bugün bunu çözmeyi deneyebilirsiniz. İletişim ile birçok şeyi çözebileceksiniz bugün. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda sadece iç sesinle hareket etmemelisin. Mantığa güvenmen ve sevdiğin kişilerden destek alman gerekebilir. Bazı şeyleri endişe bozukluğu ile es geçmemelisin bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Başak…

Bugün hayatında olan bitenleri gözden geçirebilir ve kendinle bir muhasebe yapabilirsin. Bu iç muhasebesi seni beklemediğin taraflara itebilir. Güzel ve beklenmedik gelişmeler için kendinden ilham alabilirsin. 

EYLÜL AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Gece uykusunu iyi çekmek için öncesinden hazırlık yapman gerekebilir. Temiz çarşaflar, sakin bir oda, erkenden yatağa girmek… Eğer bunların işe yaramadığını düşünüyorsan bitki çaylarını da deneyebilirsin bugün. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Romantik bir gün geçirmek için kendini açabilirsin. Sevdiğin kişi seni mutlu etmek için ekstra çabalara girebilir. Eğer hayatında kimse yoksa beklenmedik talipler kendilerini belli edebilirler. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin insanlara maddi konularda çok fazla güveniyor olabilirsin. Bu konularda biraz daha bağımsız olmak sana fayda sağlayabilir. Maddi konularda biraz daha dik durman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Terazi…

Yeniliğe ve değişime açık olacaksın. Bu değişim fırsatını kendine sunman gerekebilir. Hayatında farklılaşmasını istediğin şeyler için daha baskın kararlar alabilirsin. 

EYLÜL AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı kalmak ayrı bir disiplin ister. Bugün bu disiplini sağlamak için plan ve program yapman gerekebilir. Ev içi egzersizleri ve daha sağlıklı beslenme koşulları için neler yapabileceğini düşünebilirsin. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda bir şeyleri yavaşlatmış veya beklemeye almış olabilirsin. Ancak bazı durumlar hareketle ve pozitif enerjiyle bir şekil alabilecek. O yüzden boşvermemeli ve harekete geçmelisin. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sıkıntılı zamanlardan önemli dersler çıkardın. Şimdi önündeki durumları kendi başına değerlendirme zamanı. Parasal açıdan daha kuvvetli adımlar atmak için bilgilerine ve mantığına güvenmelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Akrep…

Bugün kendinle yüzleşmek isteyebilirsin. Kendi ruh halini görmek, isteklerini dinlemek bütün gününü alabilir. Kendince bir gün geçirmenin çok güzel faydalarını görebilirsin. 

EYLÜL AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Esneme hareketleri sana çok iyi gelebilir. Ağır egzersizlerdense biraz esneme hareketleriyle daha rahat hissedebilirsin kendini. Kaslarında biriken gerginlikleri yok etmek için bu konuya özenmelisin. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Her şeyi iki kere düşünmek seni yorabilir. Mutluyken kendine sıkıntılı bir ruh hali çıkarabilirsin. Bunun önüne geçmek ve daha sağlıklı kararlar almak için kendini biraz zorlaman gerekecek. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 11 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 11 Haziran 2020

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İsteklerini yerine getirmek için birinin sana altın tepsi sunmasını beklememelisin. Parasal açıdan kendi elini kuvvetlendirmen gerekecek. Kendi isteklerine kendin öncelik vermelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Yay…

Bugün bir şeylere baştan başlayabilirsin. Yeni başlangıçlar, güzel etkiler sana daha pozitif bir ruh hali katacak. Kendini yenilemek ve sükunetini sağlamak hayatında çok önemli değişimler getirebilir. 

EYLÜL AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hayatında düzene girmesi gereken konuları tek tek ele alabileceksin bugün. Sağlığın için bir rutin oluşturabilirsin. Yediklerine, uyku vaktine, egzersizlere ekstra özen gösterebilirsin. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün hatırlamak isteyeceğin bir gün olabilir. Daha keyifli gelişmelerle kendini mutlu edebilirsin. Aşkta daha baskın adımlar atmak ve sevdiğin kişiyle iletişimi kuvvetlendirmek sana yarayacak. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İsteklerinle elindeki parayı kıyaslayarak bir çözüme kavuşman gerekebilir. Ayağını yorganına göre uzatmayı öğrenmen gerekecek. Bugün bu konulara dikkat etmen ileride çok daha rahat olmana vesile olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Oğlak…

Hayatında büyük değişimlere kendini hazırlaman gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar almak ve ileriye odaklanmak için bugün kendini aşabilirsin. Güzel değişimler için dikkatlice düşünebileceksin. 

EYLÜL AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kendini daha iyi hissetmek için neleri değiştirmen gerekiyor? Hayatında sana fayda sağlamayan şeyleri tam olarak gözden çıkarmaya hazır mısın? Alışkanlıkları değişmek kolay olmasa da bugün bu sorulara cevap bulmak ve değişimlere gitmek senin için çok önemli olabilir. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevdiğin kişiyi mutlu etmek ve onu kendine çekmek isteyeceksin. Aranızdaki bazı iletişimler daha fiziksel olabilir. Aşkta farklı bir boyuta geçmek isteyebilirsiniz. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sakin kalmak ve gereksiz çıkışlarla para harcamamak senin için önemli olabilir. Ani bir hissiyat ile paranı çarçur etmemelisin. Bir şeyleri daha dikkatle gözden geçirmek ve ona göre masrafa girmek daha doğru olacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Kova…

Bugün algıların daha açık olabilir. İç sesini daha fazla duyabilirsin. Bazı şeyleri algılayabilir, leb demeden leblebiyi bilebilirsin. Bu sebeple güzel şeylere erişebileceksin. 

EYLÜL AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Uyku düzenine dikkat etmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Gün içerisinde kendini daha iyi hissetmek için erken uyuyup erken uyanmak için hazırlıklara girebilirsin. Vücudunun dengesini bulman gerekecek. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle güzel bir aktivite planlamak aranızda daha pozitif bir etki yaratabilir. Aşk konusunda iki tarafın da değişime ve yeniliğe ihtiyacı olabilir. Bunu iyi bir aktivite ile bulabilirsiniz. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Paranı nelere harcayacaksın? Esas harcaman noktaları kaçırıyor olabilirsin. Öncelikler listesine ihtiyaçları en başa yazman gerekecek. Sağlığın ve kendi iyiliğini ilk başa yazmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 25 EYLÜL 2020 CUMA

Sevgili Balık…

Bugün kariyerine daha fazla odaklanabilir ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığına dikkat edebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve daha pozitif gelişmelere kendini açmak için bir fırsatın olacak bugün. 

EYLÜL AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Rüyalara ekstra özen gösterebilirsin bugün. Duygusal gerginliklerin ve bilinç altına attıkların rüyalarla kendini belli edebilir. Bir şeyleri net bir biçimde görmek için rüyalara odaklanmalısın. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Centilmenliği ve dürüstlüğü ile kendini sana ifade etmek isteyen birisi olabilir. Kibar ve nahif davranışların etkisi altında kalabilirsin. Bu güzel iletişimi kuvvetlendirmek istemek seni bile şaşırtabilir. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda işleyen şeylere odaklanmalısın, tıkananlara değil. En azından bugün için. Parasal açıdan sana fayda sağlayan şeylere odaklanman daha pozitif kararlar almana vesile olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.