Nuray Sayarı 25 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Aralık 2020

Nuray Sayarı 25 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 25 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 25 Aralık burç yorumları cuma…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 25 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 25 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cuma günü hem planlarınızda hem de yakından takip ettiğiniz olayların gelişiminde birçok hareket ve çeşitli değişiklikler olacak. Bu, toplantılar ve buluşmalar için bir gün, ancak yaşadığınız ülkede kabul edilen kuralları hiçbir şekilde göz ardı etmeyin (Covid-19 ile ilgili durum göz önüne alındığında). Bugün bazılarınız, alacağınız veya sevdiklerinize vermek zorunda kalacağınız hediyeler için hazırlıksız olacak. Bu tür beklenmedik durumlar için her zaman bazı yedekleme seçeneklerine sahip olmak iyidir.
  • Bugünkü sürprizlerden bazıları, şu anda başka bir şehirde bulunan arkadaşlarınızla ilgili olacak. Çalışanlarınız, işlerini etkileyen haberlerden veya değişikliklerden hoşnutsuz bir şekilde şaşırabilir. Genç erkekler bu günü nedense onlar için özel olarak alacak. Yerine getirilmesi dikkatinizi çekecek belirli beklentileriniz ve arzularınız olacaktır. Orta yaşın üzerindeki erkekler hoş olaylar yaşayacaklar veya beraberlerinde çoğunlukla olumlu duygular getiren haberler alacaklar. Bugün hayatınızdaki bir durum, bu yılın sonuna kadar olan günler için beklenmedik bir karar vermenize veya planlarınızı değiştirmenize neden olabilir.
  • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Cuma sizin için ilginç bir gün olabilir. Herhangi bir bilgi veya öneriyi kabul etmeye açık olun. Bugün başınıza gelen her şeyde özel bir anlam aramayın. Geleceğe bakışınız sınırlı olacaktır, bu nedenle olayların doğal akışını takip edin. Bu, sizin için önemli olan ilişkileri geliştirmek için önemli bir gün olacak. Birçoğu evde paradan veya olumlu finans haberlerinden memnun kalacak.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Cuma aşk, yeni tanıdıklar ve romantik buluşmalar için hayırlı bir gün olacaktır. Mesleki görevlerinizi (bugün çalışıyorsanız) ihmal etmeyin, çünkü koşullar onları başarıyla tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Bugün bir kadınla (veya kadınlarla) önemli bir konuşma veya ilişki kuracaksınız. Bu günün olumlu trendlerini kullanın ve mümkün olduğunca çok çalışın. Ailenizde bir olay veya kaza ile ilgili gerginlikler ortaya çıkabilir.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Cuma günü sorunların veya kişisel sorunlarınızın çözümünü daha ciddiye almanız gerekecektir. Bu gün haberleri haber veriyor yoksa tanıdığınız bir kişinin sağlığı ile ilgili komplikasyonlar olacak. Bugünden beklentileriniz, size fayda sağlayacağını veya sizi memnun edeceğini umduğunuz bir durumun gelişmesiyle ilgili olacaktır. Ödeviniz gittikçe daha ciddi olacak, bu yüzden ihmal etmeyin. Gün, evinizde yaşamayan sizden daha genç çocuklarla veya insanlarla etkinlikler veya toplantılar getirir.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Cuma oldukça yoğun bir gün olabilir çünkü haberler ve olaylar sizi farklı deneyimler veya duygularla yükleyecektir. Tanıdığınız insanların hayatlarındaki dram, hayatın ne kadar öngörülemez olduğunu ve planlarımızın bazen ne kadar anlamsız olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Bugün, belirli bir olay sabrınızı kışkırtacak ve sizi zafer kazanamayacağınız bir çatışmaya kışkırtabilir. Arkadaşlarınız veya akrabalarınız olan kişilerle destek ve hoş deneyimler arayın. Orta yaşlı kadınlar aşk ve romantik deneyimler için hayırlı bir gün geçirecek.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Koç…

Bugün biraz dinlenmeye ve rahatlamaya ne dersiniz? Bunu kesinlikle hak ediyorsunuz. Ne de olsa arada bir bu yarış atı halinden sıyrılmak lazım. Gerçekten halletmeniz gereken bir şeyler varsa bile, sonrası için eğlenceli ya da dinlendirici bir şeyler planlayabilirsiniz. Öğleden sora bir şekerleme yaparak ya da eve yemek sipariş ederek kendinizi şımartın. Keyifli bir yürüyüş ya da uzun bir banyo yapın. Kendinize bakmak için çalışmak kadar dinlenmeniz de gerekli.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Çevrendekileri zekanla etkileyeceksin. Bir sosyal ortama girebilir ve dikkatli üzerine toplayabilirsin. İçindeki gösteri ruhu ortaya çıkacak. Çok kısa süre sonra da şakalar yapıp en sevdiğin karakterleri canlandıracaksın! Komedyenlikten ve kendini dışa vurmaktan çekinme. Yaratıcı, hayalperest bir moddasın. O halde bırak içindeki çocuk çıkıp oynasın!Toplumsal sorumluluklar bir anda seni vurabilir; herkes bir anda sana ihtiyaç duyabilir. Doğuştan kibar ve sosyal olarak dirayetli biri olarak, hiçbirini geri çeviremeyip hepsinin yardımına koşabilirsin. Fakat bugün kendini anlamak için iyi bir gün değil. O yüzden biraz daha dengeli hissedebilmek için kendine birkaç gün zaman tanı. Sonra insanlara LCV yap. Sadece canı gönülden destek olmak veya vakit geçirmek istediklerinle plan yap.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İçgüdülerinize güvenmenin zamanı geldi. Kalbinizin derinliklerinde bir şey hakkında güçlü bir his var. Sevdiğiniz biriyle ilgili bir şey hissetmiş olabilirsiniz ya da iş ortamınızda olan bir şey hakkında bazı sezgileriniz var. İzlenimlerinize göre hareket etmekte tereddüt etmeyin. Sizi doğru yönde yönlendirmeleri için sezginize güvenebilirsiniz. Manevi duyularınıza göre hareket ederseniz gerçek bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 2 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Mart 2021

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün hayranı olduğunuz ünlüyle ilgili skandal bir haberle karşılaşabilirsiniz. Bu sizi bir döngüye sokabilir ve küçük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ancak şu anlık duygunuzla hareket etmeyin. Duyduklarınızın çoğu dedikodudan ibaret ya da safsata haber olabilir. Şaşırtıcı olabilir fakat olayları bir de hayran olduğunuz ünlüden dinlemek isteyebilirsiniz. Ancak o zaman objektif düşünebileceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Boğa…

Bugün biraz dinlenmek hatta direkt boş boş oturmak isteyebilirsin. İşin garip yanı, başkalarıyla uyumlu, rahat ve tasasız bir ilişki geliştirmek için zorunlu olan basit ödünleri bile vermeye şu an hiç tahammülün yok. İçsel gerilimlerine rağmen etkileşime girecek misin insanlarla? Yoksa sıkılıyor olmana rağmen tek mi kalmayı tercih edeceksin? Bu meselelerle ilgili savaş vereceksin; senin için ufukta birazcık sıkıntı görünüyor.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Çevrende olup biten her şeyi açıklama isteği içindesin. Her şeyi bir anda rasyonalize ediyorsun ve bütün deneyimlerini büyük teoriler halinde grupluyorsun. Fakat bir süredir oldukça sessizsin. Sanki bir şeyler seni konuşmaktan ve ağzını açmaktan alıkoyuyor gibi. Bugün, neyse ki birkaç kelime sarfedebileceksin.Toplumun seni etkili ve üretken bir insan olarak koyduğu noktada, hayatındaki yeniden yapılandırma ve orijinallik arzusu ile uzlaşmaya çalışmak oldukça zordur. Bugünlerde bir çok insanın karşı karşıya kaldığı ikilemlerden biri bu. Bu sanki başkalarının senden beklediği gibi yaşamak için gerçek kişiliğinden saklanmak gibi bir şey. Sana bugün için bir tavsiye: kendine çok yüklenme, sen sadece bir insansın.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İyi kalpli olmak genellikle Boğa ile ilişkilendirilen bir şeydir. Ancak, bu diğerlerinden çok sizin için büyük bir tehdit oluşturuyor. Bunun olmasını önlemek için içgüdülerinize gerçekten güvenmeniz gerek. Duyduğunuz şeyler, hissettiğin şeylerle çelişiyorsa, hislerinize güvenin. Kullanıldığınızı hissederseniz, takmamaya çalışın. Eğer bunlara alınıp yardımsever doğanızı yok ederseniz, bu gerçekten utanç verici olur.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün hayatınıza yeni ve heyecan verici bir kişi girebilir ve ikiniz de birbirinize karşı çekim hissedebilirsiniz. İkiniz de ortak şeyleri paylaştığını ve birlikteliğinizden keyif aldığınızı bilmeniz için bu kişiyle biraz zaman geçirebilirsiniz. Bu çekimin peşinden gidip gitmemeniz tabii ki durumunuza bağlı ama her halukarda bugün çok eğleneceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili İkizler…

Bugün biraz dışarıda vakit geçirip sanatın hayatına kattığı zenginlikleri düşünebilirsin. Felsefik bir duruş noktası edin ve senle ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla derin meseleler üzerine tartışmayı dene. Farklı kültürel yönlerle yaşamını zenginleştir ve arkadaşlarının da sana katılması için kapı arala. Şu zamanlar derin düşünmeye oldukça meraklısın.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Çevreni yorgun ve huysuz insanlar sarabilir; o yüzden kendini korumak zorunda kalabilirsin. Sen kendi işlerine odaklan ve beladan uzak dur. Eğer aile üyelerin veya arkadaşların asabi ve alıngan tavırlar sergiliyorsa, seni alevli tartışmalara çekmeye çalışabilirler. Halbuki bu tartışmalara girmene gerek yok. Onlarla sohbetini daha pozitif bir zamana sakla!Temponu biraz düşür. Bugün arkana yaslanıp gözlem yapma günü. Şeyleri özümse ve üzerine düşün taşın. Zihnin yüzlerce farklı yola gitmeye çalışıyor olabilir ve sen hangisinin doğru rota olduğunu bilemiyor olabilirsin. İçindeki vızıltılı sesi bastır. Çevrendeki sevgi dolu ve duyarlı güçlere açık ol. Olumlu enerjileri, yaralayıcı ve alakasız meseleleri masaya koyarak zedeleme.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İçsel bir güç ve sezgi dalgalanması bugün alışılmadık bir mesleği düşünmenizi sağlayabilir. Özgürlük ve bağımsızlık arzunuz şu anda çok güçlü, bu nedenle kendi başınıza, belki sanatsal bir alanda veya hizmet sektörlerinden birinde çalışmayı düşünebilirsiniz. Bugün harikaları başaracak gücünüz var. Pratik olun ve dikkatli bir şekilde ilerleyin, fakat kalbinizin sesini dinlemeyi unutmayın!

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün hep gitmek istediğiniz bir yere seyehat etme fırsatı yakalayabilirsiniz, bu bir iş seyehati olabilir. Bu çok heyecan verici fakat ayarlama yapma konusunda zorluk çekebilirsiniz. Uçuşlar dolu, oteller çok pahalı olabilir ve evde halletmeniz gereken sorumluluklarınız olabilir. yine de, bunların hepsiyle baş etmenin bir yolunu bulacaksınız. Yaratıcı düşünün!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Yengeç…

Bugün biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Ofisinize çok sayıda ziyaretçi gelebilir ve gün boyunca ev sahibini oynamanız gerekebilir. Ya da müşterilerle birçok toplantı yapmak zorunda kalabilirsiniz. Onlarca kişiyle aynı anda iletişim kuracak olmanız muhtemel. Telefonlarınız durmadan çalabilir ve her şeye yetişmeniz gerekebilir. İşleri mümkün olan en iyi şekilde öncelik sırasına koymaya çalışın.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Çatı katında ya da bodrumda kendini bulabilirsin. Evini düzene sokmak ve nesneleri organize etmek isteyeceksin. Kağıtları saklamak için yeni bir dosya ya da düzenleyici alabilirsin. Uzun süredir kullanmadığın eski nesneleri de elden çıkarabilirsin. Eski kıyafet ve gazeteleri ayıkla ve geri dönüşüme ver. Biraz arınmaya ve yaşam alanını tazelemeye ihtiyacın var.Tumturaklı duygu gösterileri bugün her zamanki gibi mutlulukla karşılanmayabilir. Çevrenizdekilerin saygısını kazanmak için biraz daha kontrollü olmanızın gerekebileceğini anlamalısınız. Hareketlerinize biraz hakim olup yere sağlam basmanın ve istikrarın önemini kavrayın. Siz isteseniz de istemeseniz de sizi bu noktaya çeken güçlü etkenler olacağına göre, direnmenin ne anlamı var?

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İstediğinizde iyi bir oyuncu oluyorsunuz. İstediğiniz şeyi elde etmek için cazibenizi nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz. İşlerin yolunda gitmesi için kendinizi bir durumu manipüle ederken bulabilirsiniz. Küçük beyaz yalanlar söyleme konusunda dikkatli olun. Göz açıp kapayana kadar, kendiniz için içinden çıkması imkansız olan çok derin bir çukur kazdınız. Neye başlarsanız başlayın, bitirmeye hazır olmalısınız.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün harika bir gün fakat yurtdışına çıkma konusunda dikkatli olun. Bir an, küçük maddi sıkıntılarınızın artık bittiğini düşünebilirsiniz. Maalesef ki, durum öyle değil. Bugün yaptıklarınız geleceğiniz için size bir şablon sunacak. Hareketlerinizi stabilize etmek için sarf ettiğiniz devamlı çaba gelecek için istediğiniz güvenliği size sağlayacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Aslan…

Bugün biraz endişeli hissedeceğin konusunda hiç şüphe yok. Sen hiçbir şeyin durduramadığı, istediğini elde edebilen birisin fakat yol almak için attığın cesur adımlarla akıntıya karşı kürek çekiyor olacaksın gibi görünüyor. Sadece kendi ayakların üzerinde durmayı tercih ediyor olsan da, bugün biraz yardım eli uzatılmasından zarar gelmeyeceğini kendine itiraf edebilirsin, hiç olmazsa biraz moral takviyesi fena olmaz!

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Çok agresif olmamaya çalış. Bazen sabırsızlığın seni yiyip bitiriyor. Bugün incelik, sakinlik ve sabır odaklı olmalısın. Öfke ve sıkıntının etkilerinden arınabildiğin ölçüde iyi olacaksın. Sakinliğini kaybetmemeyi başarabilirsen insanlar profesyonel davranışlarından etkilenecektir. Bir soğukkanlılık veya kendi halindelik enerjisi senden talep edilebilir.Televizyonu kapatın ve gazeteyi bir kenara bırakın. Çevrenize bakın. Gerçek hayatın yerel televizyon kanallarından çok daha ilginç olduğunu fark edin. Yaşadığınız hayattan zevk almadığınızı düşünüyorsanız, başkasının yaşantısına sığınmayın. Kendi eğlencenizi kendiniz yaratın. Repliklerinizi verecek bir suflör her zaman olmayacak. Senaryoyu kendiniz yazmalısınız. Bundan keyif alın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 2 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Kasım 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İş stresi veya aile sorunları, sizin ya da hayatınızdaki önemli bir kişinin bugün biraz yorgun olmasına neden olabilir. Sinirler oldukça gergin durumda, kendinizi kontrol etmeye çalışın. Durumun dışına çıkın ve bunu geçici bir şey olarak görün. Sevdiğiniz kişiyle herhangi bir kavgaya girmeyin. Pişman olabileceğiniz ve geri döndürmeyeceğiniz bir şey söylemek istemezsiniz.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün iki yoldan gideceksiniz. İkisi de ruhani ve meditasyonla ilgili, kendinize iyi bir arkadaş bulabilir ve memnuniyetsizliklerinizi paylaşabilirsiniz. Gardınızın inmesinden ve kendinizi normalde olduğundan daha dürüst bir şekilde açıklamaktan çekinmeyin. Arkadaşınız sorunlarınızdan sıkılacak diye endişe etmeyin. Gerçek arkadaşlar yardım etmekten mutlu olurlar.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Başak…

Bugün bir, hatta birden fazla inancınızı kökünden değiştirin ve işlerin dilediğiniz gibi gideceğine güvenin. Yüzünüzü güldürebilecek insanlar sizi çekecek. Bunlar bu aralar yakınınızda bulundurmanız gereken kişiler. Olumlu bir tutum her şeyin gidişatını olumlu etkileyecektir. Bunalıma girmek yerine hayatınızın keyfini çıkarın.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zıt enerjilerle başa çıkabilmek bugün senin için kolay olmayacak. Çatışması bakış açıları ve dolambaçlı perspektifler dünyan içinde çarpışabilir. Duyguların seni bir konuyle ilgili bir yöne çekmeye çalışacak; fakat bir yandan da etkili bir güç seni daha devrimsel nitelikte olan yaklaşıma yöneltecek. Bütün durumlarda dengeyi korumaya çalış – özellikle de başkalarının hassas duygularını içerenlerde.Tutumunuzu bir az esnetmenizin zamanı geldi. Pek çok şey değişiyor ve siz de onlarla birlikte değişmediğiniz takdirde bir çamur birikintisi içinde arkada kalırsınız. Çevrenizdeki iniş çıkışların farkında, dış dünyaya uyum sağlamanıza yardımcı olacak iç düzenlemeleri yapmaya hazırlıklı olun. Değişim fikri sizi korkutmasın.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İnsanların olumlu tarafını görmeye çalışın. Rahatlayın ve kendi iç duygusallığınızı harekete geçirmeyin. Bu kargaşanın sorumlusu sizsiniz. Yaratıcı bir projede olmanın keyfini çıkarın. Yapmayı sevdiğiniz bir şey yapın, bu sizi gerçekten mutlu edecek. Havada, şu anki modunuzu yükseltecek bir his var.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün finansal konularda bazı şanslı haberler alabilirsiniz. Bu harika bir haber tabii ki ancak henüz kutlamasanız iyi olur. İkramiye alarak veya maaşınız yükselemesi ile kazancınız bir şekilde artacak gibi görünse de, para hemen gelmeyebilir. Şu andan itibaren hayatınıza yine olduğunuz gibi devam edin, tabii ki bir şeylerin yakında düzeleceğini bilmenin verdiği haz ile.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Terazi…

Bugün biraz eğlence isteyeceksin. Havaya mizah kokusu hakim…ki mizahı nerede araman gerektiğini de biliyorsun. İçinde bulunduğun stresli periyodda, duraksamak ve nefes almaya çalışmak kolay olmayacak. Ama bunun yanı sıra gülmek seni her şeyden daha fazla rahatlatacak. Yap ve gör!

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Çok organize ve planlı bir insan değilsin ve bu durum bugün seni etkileyebilir. Beklenmedik şekilde karşına senle tanışmak veya buluşmak isteyen biri çıkabilir ve seni şaşırtabilir. Sonrasında bu randevunun ajandanda yazılı olduğunu görebilirsin ve ajandana bakmayı unuttuğunu fark edebilirsin! Planlama, dosyalama ve yerleştirmeyle ilgili küçük detaylar seni meşgul edebilir. Bu meselelerle bugün yakından ilgilen ve ihmalde kaçın ki karşına çıkabilecek belaları engelle.Tebrikler. Her şey hakkında bir düşünceniz var ve başkalarının düşünceleri hakkında tam bir objektiflik haliyle alıntılar yapma yeteceğine sahipsiniz. Başkalarını referans olarak kullanmak değişmeyen bir davranışınız ama bu sadece sizin tereddütlü davranışlarınızı ve düşüncelerinizi belli bir sıraya oturtmanız için bir araç. Her zaman bu teorik şeylerin ve kitaplardan öğrendiğiniz şeylerin arkasına saklanmaya devam edebileceksiniz.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İşiniz ve içsel hayatınız arasında gidip geldiğiniz bir dönemdesiniz. Oldukça karamsar olacaksınız, aileniz ve arkadaşlarınız bunun sebebini anlayamayacak. Gezegen ilerlemesi sonunda bu geçiş dönemini sona erdirecek. Bir hafta içinde, meselelerin merkezine ineceksiniz. Ayrıca etkinlikleriniz hız kazanabilir.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün ilgiler üzerinizde. Yaratıcı yazma, hikaye anlatıcılığı, konuşma, öğretme veya aktörlük bugünkü gündeminizde olabilir ve bu konularda başarılı olacaksınız gibi. Zihniniz odaklanmaya hazır, hafızanız çok güçlü. Bugün ne yaparsanız yapın, bunu uzun süre devam ettireceksiniz gibi görünüyor ve kesinlikle bundan keyif alacaksınız. Aynı zamanda, alacağınız iltifatlara da hiç şaşırmayın. Günün tadını çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Akrep…

Bugün bir şeyleri geliştirmeye gönüllü olacaksınız. Sizin akıllıca tavsiyelerinizden faydalansalar herkesin en kadar mutlu olabileceğini göreceksiniz. Fakat ne yazık ki diğerleri bu konuda sizinle aynı fikirde değil. İşleri kendi yöntemleriyle halletmeye ve korkunç hatalar yapmaya kararlı olabilirler. Bugünün en önemli dersi kabullenmek ve tevazu olacak. Bazen insanlar bazı şeyleri yaşayarak öğrenmelidir ve siz buna engel olamazsınız.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zor bir durumu mantık süzgecinden geçirmeye çalıştıkça, çözüm bulmak da o kadar zorlaşacak. Büyük ihtimalle, hislerin yaşadığın rahatsızlığın kaynağı. Bu hisleri tanımlamaya çalışarak rahatlamayı dene. Sorunların kökenine inmek için uygun bir zaman. Geçici çözümler pek de işe yaramayacaktır.Tüm geçmiş tecrübelerinizden dersler çıkarırız. Hatalarımız ve geride bıraktıklarımız bizi çevreleyen şeyleri anlamamızda bize yardımcı olur. Bugün çok fazla şey öğrenecek ve hayatınızdaki bazı sorulara yöneleceksiniz. Eğer özgür bir şekilde kendinizi geliştirme arzusundaysanız, sınırları göz ardı etmeli ve çok ciddi davranmamalısınız.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İnsanlarla çevrili olsanız bile, bugün biraz yalnız hissedebilirsiniz. Bu nedenle sevgilinizi veya yakın bir arkadaşınızı aramak ve bir araya gelmek için plan yapmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki en sevdiğiniz yerlerden biri özellikle çekici gelebilir, ancak sıradanlıktan uzak durun. Bir konser ya da bir tiyatroda akşamınızı geçirmek faydalı olabilir. Eğlenin ve yaratıcı olun!

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün finansal anlamda düşündüğünüzden çok daha zekisiniz. Harcamalarınızı dengeleme ve her ay kredi kartı faturalarınızı ödemeniz konusunda pek istekli olmasanız olmasanız da, öz kaynaklar ve mal mülk gibi büyük çapta bir gelir yakalayabilirsiniz. Gerçekten ne kadar iyi olduğunuzun farkında mısınız? Artık kaybetme yok, tüm işaretler sizin şampiyon olduğunuzu gösteriyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Yay…

Bugün biraz farklı bir şeyler yapma şansınız olabilir. Adınızın geçtiği bir proje ya da bir iş gündeme gelebilir! Yeni işleri halletmede gönüllü olmaktan korkmayın. Şu anda biraz değişiklik istiyor olabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı test edecek bir mücadelenin tadını çıkarın. Kendinizi, yeniliklerin olduğu bir yere konumlandırmaya çalışın. Yaratıcı olmak size keyif verecek.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Çöpleri dışarı çıkar. Çamaşırları yıka ve odanı temizle. Güzel bir müzik fonda çalsın ve koridor süpür. Bu tarz işler için güzel bir gün. Ev işlerine kendini ver. Bugün, pozitif bir tavır takınmayı sürdürdüğün sürece bu tip işler daha az acı verici gelecek. Evi pırıl pırıl yaptıktan sonra ne kadar iyi hissedeceğini bir düşün!Tebrikler, an itibariyle bir öncekinden çok daha rahat ve huzurlu bir periyoda giriş yapmaktasın. Son zamanlarda, kendini ifade etmen açısından, birçok şekilde sınanmış ve zorlanmıştın. Fakat bugünden itibaren kişisel gelişimini iletişim, birliktelik ve işbirliği ile başarabilirsin. Bu durumun keyfini çıkar ama geçen ay öğrendiğin özgüven becerilerini kaybetmemen gerektiğini unutma.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 3 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 3 Kasım 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İşler bugün sizin için bir şekilde küçük bir zirveye ulaşıyor. Kendinizi sevme konusunda neler yapabileceğinizi düşünmeye biraz zaman ayırın. Çevrenizdeki kolektif ihtiyaçları çok düşünmekten kendinizi unutuyor olabilirsiniz. Unutmayın, fikirlerinizi ve değerlerinizi dünyaya duyurmak bu alışkanlıkları edinene kadar hiçbir şey ifade etmeyecek.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün için bir beklentiniz olmasa iyi olur çünkü bazı sürprizler yaşayacaksınız gibi görünüyor. Sıkıca elinizde tuttuğunuz yapmanız gerekenler listenizi kararlılıkla düzenleyebilirsiniz. Fakat gün ortasında bazı haberler veya sürprizlerin ortaya çıkması rota değiştirmenize sebep olacak. Bugün beklemediğiniz bir şekilde de olsa verimli olmayı bir kenara bırakacaksınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Oğlak…

Bugün bir şeylere odaklanmakta zorluk yaşamanız muhtemel görünüyor. Açıların etkisi, bir bilinç bulanıklığı yaşamanıza neden olabilir. Bununla baş etmenin en iyi yolu; ya işlere daha fazla zaman ayırmak – normalden daha uzun sürebileceği için – ya da onları ertelemek olacaktır. Hüsrana uğramanıza ya da strese girmenize gerek yok. Yalnızca elinizden geleni yapın ve bu gece için rahatlatıcı bir şeyler planlayın.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zihnini ilhama açmak için harika bir gün. Adeta spiritüel bir his sana ulaşacak. Tıpkı meleklere özgü bir enerji seni güçlendirmek istiyor olabilir. Yüce ve pozitif bir güçle kuvvetli bir bağlantı hissedebilirsin. Bu enerjinin seni çevrelemesine izin ver. Modun da kısa süre içinde hafifleyecektir. Zihnin ise engellerden arınacağa benziyor. Çözümler ayağına geliyor olacak.Tüm iyi şeyler bekleyenlere gelir. Ve bugün bu kişi sizsiniz. Tek istediğiniz rahatlamak, ama şu an bu kartlarınızda yok. Birkaç gün içinde bir mola vermek için kendinizle bir sözleşme yapın. Başınızı arkaya yaslayıp ayaklarınızı uzatana kadar, stresten ve yüzleşmekten kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Kendinizi kaybetmek hiçbir şeyi kanıtlamanızı sağlamaz ve size çok pahalıya patlar…

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İnsanlarla ortak hedeflerinize ulaşmak için çalışmak sizi arkadaş ve sevgili olarak bir araya getirebilir. Aynı zamanda, bütünlüğün parçalardan daha çok olduğu bir durum söz konusu olabilir ve bu nedenle grup halinde daha iyi sonuçlar üretebileceğinizi görebilirsiniz. Bu kesinlikle bir “herkesin beraber olduğu” bir gün! Aşk hayatınızda ise, heyecan verici ve tutkulu bir karşılaşma yaşamanız mümkün! İyi günler!

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün evinizde her oda için veya bahçeniz için bir bitki dikmeye karar verebilirsiniz. Eğer hava güzelse, bir fidanlık veya botanik bahçeye gitmek isteyebilirsiniz. Normalde bitkiler ve bahçeler o kadar da ilginizi çekmiyor fakat bugün bu güzellik ve doğa size özellikle güzel gelecek. Geçici de olsa bu yöneliminizle ilgili bir şeyler yapın. Bu isteğiniz sayesinde eviniz her zamankinden daha güzel görünebilir!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Kova…

Bugün biraz gösteriş yapmak isteyebilirsiniz. Son zamanlarda etkileyici bazı yeteneklerya da bilgiler edinmiş olabilirsiniz. Caka satmaya ve diğerlerine ne kadar uzmanlık kazandığınızı göstermeye hazır olabilirsiniz. Fakat şimdilik biraz sabredin. Çünkü insanlar kendi işleriyle sizinle ilgilenemeyecek kadar çok meşgul olabilirler. Dişinizi sıkın. Muhteşem yeteneklerinizin çok geçmeden herkes farkına varacak.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Öfke bazı sorunlara yol açabilir. Aslında kaygılanman gereken öfkenin kendisi değil; onu nasıl dışarı yansıttığındır. Kontrolden çıkıp öfkeni olaylarla hiç ilgisi olmayan birinden çıkarman ve sorunun böylece başka sorunlarla birleşip büyümesi olası. Kimseye agresifliğini yansıtmadığın bir yol bulmalısın; kendin de dahil…Tarihle ya da egzotik bir kültürle yeni bir hayranlık, konu hakkında daha fazla şey öğrenmek için sizi yönlendirebilir. En azından bugün için bir takıntı haline gelebilir. İnternette ya da kütüphanede çok zaman geçirebilir ya da bu alanda uzmanlaşan insanlarla konuşabilirsiniz. Günün sonuna gelindiğinde, başınız dönüyor olabilir. Yürüyüşe çıkın ve kafanızı boşaltın. Aksi halde, uyuyamayabilirsiniz.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İşler sizin için gerçekten bir araya geliyor olabilir. Olayların yolunuza nasıl çıktığına bakarak hayatınızdan daha fazla memnun olacak, düzen ve huzur hissedeceksiniz. Acımasız mükemmellik arayışınız bazen sizi strese sokuyor, bu da hayattan zevk almanızı zorlaştırıyor. Ama şimdi kendinize ve yolunuza daha fazla inanıyor ve güveniyorsunuz. Bugün bunu sevdiklerinizle kutlamak isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kafanızın içi bilgilerle dolup taşabilir. Sohbet esnasında ilginç bulduğunuz ve güçlü bir şekilde sizi kendine çeken bazı fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Bu fikirler tarih, felsefe veya diğer entelektüel konularda olabilir. Bunlar etkileyici bir tartışmaya yol açacak gibi görünmüyor değil mi? Yine de bunun hakkında çok heyecanlı olmayın. Diğerlerine de kendi düşüncelerini üretmeleri için zaman verin. Kitaplar, dergiler, internet ve dğer kaynaklar da kullanımınıza açık. Günün tadını çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 25 ARALIK 2020 CUMA

Sevgili Balık…

Bugün bir şeyler sizi yeni bir davayı savunmaya teşvik edebilir. Ahlak ve adalet duygunuzun güçlü olması muhtemel. Sizi heyecanlandıracak bir makale okuyacak olabilirsiniz. Ya da sizde güçlü bir karşılık bulan politik bir olaydan haberdar olmanız da mümkün. Kendinizi ifade etmekten korkmayın. Diğerleriyle güçlerinizi birleştirmek isterseniz, toplumsal bir seviyede bazı değişiklikler yapmayı başarabilirsiniz.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zihnin ilginç bir berraklığa sahip. Düşünme biçimin de egonun isteği doğrultusunda faaliyet gösteriyor olacak. Kilit nokta ise duygularının kendini göstermesine izin vermen olacaktır. Sorumluluğu alarak yapmak istediklerinin peşinden gitmelisin. Son birkaç gündür düşüncelere dalmış vaziyettesin; önümüzdeki günler ise daha çok eylem odaklı olacak.Unutma ki maddi eşyalar sadece -maddidir. Hayatının bir noktasında, onları kaybedecek, çöpe atacak ya da bozacaksın. Tek soru bunun ne zaman ve nasıl olacağı. Hasar gören veya kaybolan maddi eşyaların arkasından abartılı ve gereksiz bir duygusal çöküntüye kapılma. Kendini insanlara bağla, materyal şeylere değil. iyi arkadaşlar ve sadık bir aile sonuna kadar senin yanında olacaktır.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İnsanlardan çok fazla ilgi göreceksiniz. Karizmanız tıpkı bir film yıldızı gibi, bugün tüm gözleri üzerine çekecek. Sevgiliniz belki de bazı kıskançlıklardan dolayı aniden sizinle daha fazla ilgilenmeye başlayabilir. Birileri sizinle flört etmeye çalışıyor ve bu da onun endişelenmesine sebep olabilir. Arkadaşlarınız bile size daha fazla saygı ve hayranlık gösteriyor olacak, tadını çıkarın!

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün ev içerisinde veya evinizi ilgilendiren bir iş size ekstra para getirme açısından oldukça başarılı olabilir. Bu konuda özellikle iyimser hissetmeniz muhtemel ve gelecekte karşınıza çıkacak yeni fırsatları da dört gözle bekliyorsunuz. Sezgileriniz kuvvetli ve bu nedenle iş fırsatlarının olduğu yerlerde sapla samanı ayırt edebilecek kapasitedesiniz. Harekete geçin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.