Nuray Sayarı 24 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Eylül 2020

Nuray Sayarı 24 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Eylül 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 24 Eylül 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 24 Eylül burç yorumları perşembe…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 24 Eylül 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 24 Eylül burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Perşembe günü depresif olmayın. Bugün gururla başınızı kaldırma ve yeteneklerinize ve fikirlerinize güvenerek hareket etme zamanı. Sizi bir şey yapmaktan alıkoyan diğer insanların korkularını veya yorumlarını unutun. Ancak inatçı veya inatçı olmayın. Olayları gerçekte görmeyi öğrenin, illüzyonları geride bırakın. Bugün İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan birçok insanı öğrenebilir veya edinebilirsiniz. Yeni tanıdıklarınızdan kurtulmak için acele etmeyin. Onlara gelişmeleri için zaman verin. Birisinin sizden farklı olması, size yeni bir şey öğretme potansiyeline sahip olacağı anlamına gelir. Bu, bir çocuğu hamile bırakmak veya doğurmak ve çocuklarla ilgili planları gerçekleştirmek için hayırlı bir gün olacaktır. Bu konuda çeşitli sürprizler mümkündür. Boğa burcunda doğan erkeklerin sözleri veya eylemleri, Oğlak burcu veya Başak sizi olumsuz etkilememelidir. Hâlâ duygularını ve ısıran dillerini nasıl kontrol edeceklerini öğrenmek için dersleri var.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bu günün önemi kadınlarla olan ilişkinizde ve onlarla iletişim kurma yeteneğinizde yatacaktır. Şehrinizde yaşamayan ya da birlikte sadece sanal olarak tanıdığınız bir kadınla ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Yeni tanıdıklar ilginç olacak. Bu, farklı insanlarla iletişiminize daha fazla dinamizm getiren bir gün. Mali işleriniz sürpriz değil.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysan, bugün son günlerde iş yerinde seni rahatsız eden dertlerin çözümünde kararlı olacaksın. Meslektaşlarınız veya müşterilerinizle iletişim kurarken kaba davranmaktan kaçının. Bugün hayatınızda daha fazla sevgi ve ilgiye ihtiyacınız olacak. Duygusal istikrarınız yalnızca çevrenizdeki insanlardan ne aldığınıza değil, aynı zamanda onlara ne verdiğinize de bağlı olacaktır. Bugünkü sürprizler, geçmişinizle bir şekilde ilgili olabilir.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe günü eski planlarınız veya fikirleriniz yeni bir gelişme gösterecektir. Bugünün sürprizleri hoş olacak, ancak geçmişinizle veya son üç gündeki eylemlerinizle ilgisi olacak. Günümüzde para çatışmalarından kaçınmak önemlidir. Manipülatif insanların etkisi altında olan gençlerle ilişkileriniz dikkat gerektirecektir. Bugün, mülk anlaşmazlıklarını ve görevleri çözmek için evinizde düzen ve temizlik için zaman ayırın. Günlük problemleriniz bugün daha büyük zorluklarla çözülecektir.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe yeni planların ve taahhütlerin başlatılması için hayırlı bir gün olacaktır. Bugün, evinizde kilitli kalmayın ve tanıyor olsanız da olmasanız da, kendinizi insanlarla temastan izole etmeyin. Aşk ilişkiniz gergin anlardan geçebilir. Bugün, partnerinizle yanlış anlamalar veya anlaşmazlıklar kolayca ortaya çıkacaktır. Perşembe günü sizin için önemli haberler veya bilgiler bekleyin. Bugün alabilir veya satabilir, verebilir veya alabilirsiniz. Profesyonel bağlantı kurduğunuz insanlarla ilişkileriniz dikkat gerektirecektir.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 12 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Mayıs 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Bugün bağımsız kararlar alman olası. Bir şeylere daha farklı odaklanabilirsin. Çevresel faktörlere kendini kapatman ve kendince bir gün geçirmen olası. Bunu özlemiş olabilirsin, bu etkiyi iyi değerlendirmelisin. 

EYLÜL AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

COVID-19′ un sadece başkalarını etkileyen bir şey olduğunu düşünmemeli ve gardını indirmemelisin. İçinde bulunduğun ortamlarda gereken şartlara uymak, sağlığına özen göstermek çok önemli olabilir. Bu konuları boşlamamalısın. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda bir şeyler düşündüğün kadar heyecanlı ilerlemeyebilir. Ancak kendini mutlu hissedeceğin bir nokta olacak, o da güven. Birbirinize olan güveni artırabileceğiniz bir gündesiniz. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeylere daha rahat odaklanmak ve kafana göre masraflar yapmak senin için daha güzel bir enerji çekebilir. Kendini kısıtlamadan isteklerine odaklanmanın faydasını görebilirsin. Daha mantıklı kararlar alabileceksin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Bugün kendini gereksiz yere üzmemelisin. Bir şeyler daha iyiye giderken kendini huzursuz hissetmen normal ama bunun üstesinden gelmen gerekecek. Kendine zaman ayırıp keyifli bir aktivite hazırlayabilirsin. 

EYLÜL AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlık adına alacağın kararlar daha kalıcı olabilir. Bugün yeni başlayacağın bir diyet, bir egzersiz programı daha uzun süreli olabilir. O yüzden güzel başlangıçlara kendini açman gerekecek. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda pozitif gelişmeler görmeye hazır olabileceğin bir gün gelebilir. Bazı şeylere daha pozitif odaklanabilirsin. Hayatında kimse olmasa bile aşk konusu sana çok yabancı gelmeyebilir. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeylerin daha iyiye gitmesinden önce ufak tefek sıkıntılarla karşılaşman olası. Son düzlüğe girdiğini ve her şeyin yakın bir zamanda tam anlamıyla yoluna gireceğini kendine hatırlatman gerek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Aşk konularında bir şeyler son noktaya gelebilir. Ya tamam ya devam diyebilirsin. Hayatını etkileyen önemli konularda alacağın kararlar için biraz daha dikkatli düşünmen gerekebilir. 

EYLÜL AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığına özen göstermen için ille bir şeylerin kötüye gitmesi mi gerek? Bazen önlem almak, ağrılarla başa çıkmaktan daha kolaydır. Bugün sağlığında seni zorlayabilecek noktaları gözden geçirip destek alman daha iyi olabilir. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sakin ve huzurlu bir gün geçirerek kendine gelebilirsin. Zihnini boşaltmak ve kalbini dinlemek için güzel bir etki olabilir. Bugün bu etki seni güzel bir mutluluğa itebilir. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Etrafındaki insanlara gereksiz yere çıkışarak iş ilişkilerini zora sokmamalısın. Uyumlu olmak ve dikkatli davranmak sana daha iyi gelebilir. İnsan ilişkilerine dikkat ederek maddi kazancını artırabilirsin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 15 - 21 Mart 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Etrafındaki insanların sana çok sıcak davranmasını beklememelisin. Ancak onlarla olan iletişimini pozitif tutması gereken tarafın kendin olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Herkes birbirini sevmek zorunda değil belki ama saygı her zaman gerekli olan bir elementtir. 

EYLÜL AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Temizlik ve hijyen bu son zamanlarda daha fazla önem kazanmış olabilir. Pandeminin seni negatif etkilememesi için içinde bulunduğun ortamı temiz tutman gerekebilir. Sağlığın için hijyene odaklanabilirsin. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

İlişkilerde uyum görmen olası. Eğer hayatında birisi varsa aranızdaki enerji daha pozitif olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa iyi anlaştığın bir kişiyle iletişimini daha iyi bir noktaya taşıyabilirsin. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Resmi belgeleri okurken, onları imzalarken iki kere düşünmen gerekebilir. Gereksiz hatalara düşmemek ve maddi olarak kendini zora sokmamak için okuduğunu anlamalı ve aceleci olmamalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Duygusal anlamda bir şeyler daha netleşebilir. Aşk konularına daha fazla vakit ayırabilirsin. Kendini ifade etmen gereken konularda daha baskın olman gerekebilir bugün. 

EYLÜL AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmenin faydasını görebilirsin bugün. Kendini daha iyi hissetmek ve gün içinde enerjinin devam etmesini sağlamak için su tüketimini artırmalı ve bunu bir alışkanlık haline getirmelisin. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konularında daha pozitif ve yapıcı etkilerle karşılaşabilirsin. Kendini daha net ifade edebilir ve sevdiğin kişiyi daha farklı algılayabilirsin. Bir şeyler sana daha yapıcı gelebilir. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi durumlara kaygılarla değil merakla odaklanman gereken bir gün olacak. Yeni gelişmeler ve farklı hedeflere negatif düşünerek dalmamalısın. Bir şeyleri öğrenmek için pozitif olman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Bir şeylere daha heyecanla odaklanman mümkün. Bazı konular ve yaşanan gelişmeler seni heveslendirecek. Ancak bunun korkusunu yenebilmek de sana düşecek. Bir şeylere anksiyete ile değil, merakla yaklaşmalısın. 

EYLÜL AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Şekerli ve işlenmiş gıdalardan uzak durman gerekebilir. Çok fazla şeker tüketiyor olabilirsin. Bunu kontrol altına alman gereksiz ağrılar ve yorgunlukları da aşmanı sağlayabilir. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeyler daha sakin ilerleyebilir aşk konusunda. Eğer bir sevdiğin varsa aranızda daha keyifli etkiler olabilir. Eğer hayatında birisi yoksa bir şeylere daha sakin odaklanabilirsin. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Maddi konularda tam olarak böyle hissedebilirsin. Bir şeyleri daha dikkatle gözden geçirmek için gereğinden fazla önlem alıyor olabilirsin. Biraz rahat olman gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Beklenmedik konuşmalar, yeni sohbetler gündeme gelebilir. İş ve arkadaşlık konularında daha fazla dış etkiyle karşılaşabilirsin. Bir şeylerin aksi yönde gitmemesi için kendini biraz gerebilirsin. 

EYLÜL AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı bir beden için eksiklerin neler, onları düşünebilirsin. İyi bir egzersiz programı oluşturmak ve öz disiplinini kurmak hayatın için öncelikli olabilir. Bugün bu konulara odaklanabilirsin. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için ona bazı jestlerde bulunabilirsin. Ufak bir hediye, güzel bir jest size daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişiye kendini bu yönde daha iyi ifade edebilirsin. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda eşit derecede sorumluluk alman gerekecek. Ne eksik, ne fazla. Herkesle eşit derecede bir şeylerden sorumlu olmak ve herkesin buna uyduğunu görmek sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Bir şeylere takılıp kalmanın sana iyi bir etkisi olmadığını daha net görebilirsin. Takıntı oluşturmamak ve gereksiz yere kendi ruhunu germemek için dikkatini farklı konulara vermeyi öğrenmen gerekecek. 

EYLÜL AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Stres ve kaygıyla hayatı kendine zehir etmemelisin. Her şey bu kadar zor hissettirmemeli. Bir şeyleri daha rahat görmek için meditasyon konularına odaklanman gerekebilir. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 27 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 27 Nisan 2020

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Stres ve kaygıyla hayatı kendine zehir etmemelisin. Her şey bu kadar zor hissettirmemeli. Bir şeyleri daha rahat görmek için meditasyon konularına odaklanman gerekebilir. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün biraz geri durmak ve gelecek için bir şeyler planlamak sana daha iyi gelebilir. İlerisi için yapacaklarını adlandırmak ve bunun hazırlıklarına girmek senin için önemli olabilir bugün.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Aşk konularında güzel gelişmeler görmen olası. Bir şeyleri daha net görebilir ve ona göre hareket edebilirsin. Kendi hislerini daha iyi anlayacak ve bunları es geçmeyeceksin. 

EYLÜL AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hijyen konuları gündeminde yer edinebilir. Daha sağlıklı ve ferah bir ortamda bulunmak için ortamını temizlemen gerekebilir. Hijyen, bir çok şeyin daha iyiye gitmesine vesile olabilir bugün. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Yeni ilişkiler başlatmak için güzel bir gün olabilir. Direkt olarak büyük ve uzun vadeli bir ilişki olmasa da insanlarla olan muhabbetini artırabilir ve flörtleşmeye daha yakın olabilirsin. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün keyfine göre masraflar yapmak isteyeceksin. Ve bunu yapabileceksin de. İstediğin şeylere vakit ayırmak ve keyfince paranı harcamak sana çok daha iyi gelecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Bazı şeyleri oluruna bırakmanın önemini görebilirsin. Bazı konularda daha net gelişmeler görmek istesen bile her şeyi kontrol edemeyebilirsin. Onun yerine keyfine göre bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. 

EYLÜL AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Egzersiz ve diyet konuları öncelikli olabilir. Neleri tükettiğini görüp bunları değiştirmek, alışkanlıkları yıkıp daha sağlıklı kararlar almak zor olsa da bugünün önceliği olacak. Sağlığına özen göstermelisin. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Daha pratik davranacağın bir gün olabilir. Seni mutlu etmeyen şeyleri hayatından çıkarmaya daha yakın olabilirsin. Bu şey bir sevgini kötüye kullanan bir insan da olabilir. Bu konularda kendine öncelik vereceksin. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda kendi hızınla hareket etmek istesen de çevresel koşulları gözardı edemeyebilirsin. Daha mantıklı ve güzel kararlar almak, ona göre hareket etmek için çevre ile uyum içerisinde olman gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Bugün birçok işi yoluna koyabilirsin. İş ve aşk konularında mantıklı kararlar alabileceksin. Sosyal konularda sevdiklerine zaman ayırabilirsin. Bir şeyleri daha net görmek için çaba gösterebileceksin. 

EYLÜL AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı kararlar almak için kendine biraz zaman ayırman gerekebilir. Bir analiz yapıp hayatında neleri değiştirmen gerekeceğini düşünmen lazım. Bugün bu konuları düşünmek için biraz geri durman gerekebilir. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Hoşlandığın kişiyi tanımak ve onunla güzel zaman geçirmek için iyi bir gün olabilir. Aşk konularında algıların daha açık olacak. Hareketlerine netlik katabileceksin. Bu etkiyi iyi değerlendirmelisin. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri kendine saklamak isteyebilirsin. Yapacağın masrafları herkese duyurmanın alemi olmayabilir. Bir şeylerde daha alçak gönüllü olmak sana fayda sağlayabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Bugün bağımsız olmak isteyeceksin. Yapmak istediğin planlarda, harcamak istediğin zamanda… Kendine göre kararlar almak ve kendince bir gün geçirmek sana çok iyi gelebilir. 

EYLÜL AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

COVID-19′ un etkilerini es geçmemen gerekecek. Gereken önlemleri almak ve sevdiklerinin de bu önlemlere uyduğundan emin olmak sana düşebilir. Bu konuyu daha ciddiye alabilirsin. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk için güzel bir gün olacak. Kendini bu konuda daha net ifade edebileceksin. Eğer hayatında bir aşk yoksa bile bu konulardaki netliğin güzel etkileri sana çekebilir. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ufak olsa bile risk alırken dikkatli olman gerekebilir. Bir şeyleri iki kere düşünmelisin. Söz konusu olan parasal durum olunca bazı riskleri iki kere düşünmek senin için daha doğru olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.