Nuray Sayarı 24 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Ekim 2020

Nuray Sayarı 24 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Ekim 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 24 Ekim 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 24 Ekim burç yorumları cumartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 24 Ekim 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 24 Ekim burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Cumartesi günü, yapmayı planladığınız iş her şeyden önce bir zevk olmalı. Bugün sadece para kazanmak için hiçbir şey yapma. Bugün yapacağınız şeyleri göstermek veya yenilik yapmak için içsel dürtülerinizi takip edin. Cumartesi günü evinizi, atölyenizi, stüdyonuzu veya çiftliğinizi düzenlemek için uygun bir zamanınız olacak. Akrabalarınızla ev ödevinizi nasıl organize edeceğiniz konusunda iyi vakit geçireceksiniz.
  • Bugün çoğu, bir doğum günü veya diğer önemli kişisel tatillerle ilgili bir toplantıya katılacak. Orta yaşlı insanlar sözlerinde dikkatli olmalı, kendilerinden genç olanların eylemlerini yargılamaktan kaçınmalı çünkü nesiller arası gelişim seviyesi farklı. Bugün, ailenize veya arkadaşlıklarınıza sadece sizin için önemli olabilecek fikirleriniz veya kurallarınızla yük olmayın. Kişisel özgürlük herkes için önemlidir ve seçme hakkına saygı duyulmalıdır.
  • Cumartesi günü, uygulaması gelecek hafta önemli olacak ve sizin açınızdan daha ciddi bir hazırlık gerektirecek profesyonel veya ticari görevleri planlayabilirsiniz. Bugün, doğrulamak için çaba harcamadan birisinin sizinle aceleyle paylaşacağı bilgileri alabilirsiniz.
  • Eğer Koç burcunda, Aslan burcunda veya Yay burcunda doğduysanız, Cumartesi günü geçmişinizle ilgili farklı düşüncelere ve hayatınızda kalıcı izler bırakan farklı deneyimlerle kendinizi şımartmaya meyilli olacaksınız. Çoğu durumda, arkadaşlığınızla veya eski aşkınızla ilişkilendirilirler. Bugün alacağınız haberlerle bu tür ruh hallerinin kışkırtılması mümkündür. Cumartesi, gelecek haftanın sonunda tamamlanacak olan gelecekteki görevlerinizi organize etmek için önemli bir gün olacak.
  • Boğa burcunda, Başak burcunda veya Oğlak burcunda doğduysan, bugün hayatında yaşadığın dertlere ve sorunlara ne veya kiminle ilgili olursa olsun çok olumsuz bakacaksın. Başkalarıyla kendi başarısızlıklarınız veya yerine getirilmemiş planlarınız için onları suçlayarak kavga etme eğiliminde olacaksınız. Sağlığınız istikrarsız olacaktır, bu da bazen kendi başınıza yarattığınız stres nedeniyle olabilir. Bugün sizin açınızdan mantıklı eylem sakin kalmak, hoş arayışlar peşinde koşmak ve bazı insanların varlığı sizi rahatsız ediyorsa, kendi dünyanızda yalnız kalmaktır.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, bugün her eylemin kararınızın meyvesi olacağı ve bu nedenle her başarı veya başarısızlığın erdeminiz olacağı ilginç bir gün yaşayacaksınız. Bu, zor kararlar vermek de dahil olmak üzere ileriye doğru büyük bir adım atma fırsatına sahip olacağınız bir gün olabilir. Bugün birinden vazgeçmek veya birinden ayrılmak zorunda kalırsanız, güvensizliğiniz veya suçluluğunuz hızla ortadan kalkacaktır.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Cumartesi kendi çocuklarınızla daha fazla zaman geçirmek veya gençlerle aktivitelere katılmak için iyi bir zaman olacaktır. Bugün, bu tür eylemler sizi olumlu duygularla, coşkuyla yükleyecek, sizi çocukluğunuzun anılarına geri getirecektir. Cumartesi günü stresli durumlar göz ardı edilmiyor, ancak bugün seyahat edecek olanlara veya diğer şehirlerden ve ülkelerden insanlarla bağlantı kuracak olanlarınıza zarar verecek.
Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 1 - 7 Mart 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Koç…

Bugün resmi evraklar, halledilmesi gereken sorumluluklar aklında olabilir. Eğer halledilmesi gereken ciddi meseleler varsa bugünden halledebilirsin. Algıların açık ve dikkatli davranabileceksin. 

EKİM AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hijyene özen göstereceğin bir gün olabilir. Mikroplardan arınmak ve yaşam alanını temizlemek sana iyi gelecek. Hem zihnini boşaltmak hem de yaşadığın yeri temizlemek sana daha iyi bir enerji katabilir. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeylere şüphe ile yaklaşman olası. Ancak önemli olan bu şüphelerin derinine sakince dalmak olacak. Neden bazı şeyleri böyle gördüğünü kendin sorgulayabilir ve kendinle alakalı yeni şeyler keşfedebilirsin. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin insanlara destek olmayı daha sık düşünebilirsin. Çevrendeki insanların ihtiyaçlarına koşmak veya onlara ufak jestler yapmak maddi konularda seni sıkıntıya sokmaz, sevdiklerini mutlu etmek de seni ayrıca sevindirir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Boğa…

Bugün çevrendeki insanların desteğini görebilirsin. Bu destek bir fikir alma şeklinde de olabilir. Kendini daha net ifade etmek ve onları daha iyi anlamak için algılarını açık tutmalısın. 

EKİM AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yaşam alanını düzenlemek ve organize etmek sana daha iyi gelebilir. İçinde bulunduğun ortamları daha düzenli bir hale getirmek zihnini boşaltmana vesile olacak. Fazla eşyaları gözden çıkarabilirsin. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşkta yeniliklere özen göstermen gerekebilir. Daha keyifli bir etki için yüzünü yeni insanlara dönmen gerekecek. Eğer geçmişte kalan etkilerden beklentilerin varsa bunları kesmek isteyebilirsin. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Geleceği düşünmen gereken bir gün olabilir. Daha mantıklı ve güzel kararlar almak için bugünü iyi değerlendirebilirsin. Parasal açıdan tasarruf planları ve geleceğe dönük harcamalar planlayabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili İkizler…

Sevdiğin kişilere ne kadar zaman ayırdığın önem kazanabilir. Her şeye iş güç olarak bakmamalı ve sevdiğin kişilere vakit ayırabilmelisin. Daha sağlıklı bir ilişki için insanlarla iletişimini artırman gerekecek. 

EKİM AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Güzel bir yemek yapmak için neyi bekliyorsun? Mutfağa girip kendin için ve belki de sevdiklerin için bir yemek yapmak sana daha iyi gelebilir. Daha güzel tercihler için mutfağa senin girmen gerekebilir. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle tam olarak anlaşamadığın bazı konular olabilir. Bunu çözmek için kolları sıvayabilirsin. Kendini ifade etmek ve sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşmak için kafa patlatabilirsin. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sahip olduğun şeylere fazla takıntı geliştirmemelisin. Paranın gelip gittiğini kendine hatırlatman gerecek. Bir şeyleri kısmak için gereğinden fazla çaba sarf etmen seni gereksiz yere yorabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yengeç…

Sevdiklerin için bir şeyler hazırlaman olası. Onları sevindirmek, keyifli vakitler geçirmek… Bir süredir görüşmediğin arkadaşların varsa onlarla iletişime geçmeyi düşünebilir ve bunlar için hazırlık yapabilirsin. 

EKİM AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmek zihnen ve bedenen enerjini daha dikkatle toplamana vesile olabilir. Zihnini boşaltmak ve enerjini artırmak için içtiğin su miktarını artırabilirsin. Bugün bu konuyu daha fazla alışkanlık haline getirebilirsin. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 12 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Ekim 2020

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir süredir hoşlandığın birisi varsa onunla daha güzel bir iletişim için fırsat ayağına gelebilir. Aşk konularında kendini daha net ifade etmen bu konuda daha güzel gelişmeler görmene vesile olabilir bugün. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Hem kazanmada hem de harcamada şanslı olabilirsin bugün. Maddi konularda şans senden yana olacak. Elini attığın konularda daha güzel kararlar alabilir ve maddiyatı düzenleyebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Aslan…

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana daha iyi bir enerji sunacak. Bu kişilerle yüz yüze görüşemesen bile görüntülü aramalar yapabilir veya onlarla telefonda konuşabilirsin. Sevdiklerine vakit ayırmalısın bugün. 

EKİM AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hijyen konusuna ekstra özen gösterebileceğin bri gün. Mikroplardan arınmak ve özellikle eve giren eşyaları temizlemek için biraz fazla çaba gösterebilirsin. Koronavirüs için ekstra önlemler alabilirsin bugün. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda yüzünü yeni insanlara dönmen gerekebilir. Geçmişi geçmişte bırakmak ve yeni insanlara odaklanmak sana daha iyi gelecek. Aşk konularında daha pozitif etkilerle karşılaşabilirsin. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün sahip olduklarınla gurur duyacaksın. Elde ettiğin paralar seni memnun edecek. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmenin sonucunu kendine ifade edebileceksin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Başak…

Bugün birden fazla insan ile ilginç konuşmalar yapabilirsin. Beklenmedik konular gündeme gelebilir, kendini daha farklı ifade edebilirsin. İletişim konuları daha baskın olabilir bugün. 

EKİM AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ağrılara karşı önlem almak, onları geçirmeye çalışmaktan daha faydalı olabilir. Kaslarını çalıştırmak ve esnetmek tutulmalara karşı önlem almanı kolaylaştıracak. Bugün sağlığına özen göstermelisin. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda ani değişimlerle karşılaşabilirsin. Yolunda gitmeyen bir durum daha farklı bir hale gelebilir. Aşk konusunda daha farklı düşünmeye başlayabilirsin. Kendi hislerini anlamak için zamana ihtiyacın olabilir bugün. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün etrafındaki durumlara uyum sağlaman maddi açıdan önemli olabilir. Çevrendeki insanlara göre kendini ayarlaman gereksiz masrafların önünü alabilir. Herkes kadar sorumluluk alman sana yetecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Terazi…

Bugün bazı planları ertelemen gerekebilir. Bu planları erteleme mevzusunun seni aşağı çekmesine izin vermemelisin. Durumlara anlayışla yaklaşmak ve olaylara adapte olmak sana daha iyi gelebilir. 

EKİM AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ufak bir yürüyüş sana daha iyi gelebilir. Daha sağlıklı hissetmek için kan dolaşımını artırabilirsin. Yürüyüş ile enerjini artırabilir ve kendine daha iyi gelecek bir enerji toplayabilirsin. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşka daha heyecan ile yaklaşabilirsin. Daha pozitif etkiler görmen olası. Kendi hislerini net bir biçimde görmek ve karşı tarafı anlamak sana çok daha iyi gelebilir. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konularda neye dikkat etmen gerekeceğine kendin karar vermelisin. Önceliklerini dikkatle seçmek ve hayatına daha net odaklanmak sana daha güzel bir getiri sunabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Akrep…

Bugün parasal mevzular daha fazla aklında olabilir. Neyi nasıl yoluna koyacağını düşünmek gündeminde olacak. Bir şeyleri daha da netleştirmek ve gününe böyle devam etmek isteyeceksin. 

EKİM AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ufak egzersizler sana daha iyi gelebilir bugün. Ev içinde yapabileceğin egzersizlere odaklanabilirsin. Özellikle esneme hareketlerini es geçmemen gerekecek. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konusunda daha pozitif etkiler görmen olası. Etrafındaki bazı insanların sana daha fazla yaklaştığını görebilirsin. Çevrende senin ilgini çekmeye çalışanlar olabilir. Aşka daha açık olabilirsin. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün mantığınla hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda net olmanın faydasını görebilirsin. Eğer bir masraf yapılacaksa faydasını ve zararlarını kendine net bir biçimde ifade etmen gerekecek.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Ekim 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Yay…

Bugün sevdiğin insanlarla daha fazla vakit geçirme isteği ağır basabilir. Bunun için hazırlıklar yapabilirsin. Daha sağlıklı bir ortamda görüşmek için önceden hazırlık yapmak düşünceli bir davranış olarak görülebilir. 

EKİM AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı kararlar almak için yarını beklememelisin. Özellikle diyet ve egzersiz için daha farklı şartlar beklemek pek işine gelmeyebilir. Daha mantıklı kararlar almak ve bugünden adım atmak önemli olacak. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı kararlar almak için yarını beklememelisin. Özellikle diyet ve egzersiz için daha farklı şartlar beklemek pek işine gelmeyebilir. Daha mantıklı kararlar almak ve bugünden adım atmak önemli olacak. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konularda net kararlar vermek seni yorabilir. O yüzden bir şeyleri aceleye getirmemende fayda var. Maddi açıdan kendini daha net anlamak için kendine biraz zaman tanıman ve ihtiyaçlarını gözden geçirmen gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Oğlak…

Kariyer ile alakalı konular seni biraz düşündürebilir. Yarına dönük alacağın kararlarda dikkatli olman gerekecek. Daha sağlıklı kararlar almak için kendini zorlaman gerekebilir bugün. 

EKİM AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Tembellik etmemen gereken bir gün olabilir. Biraz egzersize vakit ayırabilirsin. Enerjini artırmak ve daha sağlıklı olmak için biraz daha egzersize odaklanman gerekecek. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevdiğin kişi ile uyumlu bir gün geçirmekte zorlanabilirsiniz. İkinizin de önceliği farklı olabilir. Karşındaki insanın kendince farklı düşünceleri olabilir. Biraz anlayışlı olmak sana düşebilir. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Parasal mevzulara fazlaca kafayı takıp gün içerisindeki diğer önemli konuları görmezden gelmemelisin. Parasal kaygıları bir kenara koyup hayatına odaklanman gerekecek. Yarına değil, bugüne odaklanmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Kova…

Yeni şeyler öğrenmek istiyorsan bugün algılarını açık tutman gerekebilir. Çünkü bugün kendini geliştirme ve bazı şeyleri değiştirme konusunda daha sağlıklı kararlar alabilirsin. Yeni bir konuya adapte olmak için algılarını açman gerekecek. 

EKİM AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Açık havada bir yürüyüş sana daha iyi gelebilir. Enerjini artırmak ve kan dolaşımını hızlandırmak için biraz yürümelisin. Bugün bu konuda hazırlık yapıp kendini dışarı çıkarmak önemli olabilir. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Uzun zamandır seni düşündüren bir mesele bugün sonuçlanabilir. Aşk konusunda kafanı karıştıran bir durum daha netleşebilir. Kendini daha iyi anlayabilirsin. Aşk konularına daha farklı odaklanabilirsin. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Elden kaçan fırsatlar için üzülmek yerine ileride karşına çıkabilecek durumlar için heveslenmek sana daha iyi gelebilir. Maddi konularda geçmişe takılı kalmamalı ve geleceğe daha net odaklanmalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 24 EKİM 2020 CUMARTESİ

Sevgili Balık…

Bugün rüyalarına özen göstermelisin. Onları hatırlamaya çalışmak, anlamlarını öğrenmeye çalışmak sana daha iyi gelebilir. Bilinç altının sana söylediklerini net bir biçimde görebilmelisin. 

EKİM AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ağrılara karşı dikkatli olman gerekebilir. Özellikle kramp ve tutulmalara karşı… Bugün kaslarını esnetmen ve hareketlerinde dikkatli olman sana daha iyi gelebilir. Bu konularda önlem alarak ilerlemelisin. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda bir denge kurmak için çok fazla çaba sarf ediyor olabilirsin. Ancak bu dengeyi tek başına kurmaman gerekecek. İlişkide tek başına olmadığını kendine hatırlatman gerekebilir. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün parasal konularda daha net ve güzel kararlar alabileceksin. Bir şeyleri istediğin bir biçime sokmak seni mutlu edecek. Önceliklerini daha net belirleyebilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.