Nuray Sayarı 24 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Aralık 2020

Nuray Sayarı 24 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 24 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 24 Aralık burç yorumları perşembe…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 24 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 24 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Perşembe günü planlarınızın gerçekleştirilmesi sabırla ve çok iyi bir organizasyonla yapılmalıdır. Hiçbir şey için çabalamayın ve bu günü olumsuz duygular veya çatışmalarla kimsenin gölgede bırakmasına izin vermeyin. Aile geleneklerine hizmet etmek, sözler ve eylemler arasında uyum aramak, yıllar boyunca her zaman yanınızda olan insanlara sadakat günü. Sözlerde ve eylemlerde kabalığa veya katılığa izin vermeyin.
  • Bugün herkesin işlerinde sevgiye ihtiyacı olacak. Perşembe günü bazı toplantı veya toplantı randevuları iptal edilebilir ancak bunun ciddi bir sebebi olacaktır. Bu, özellikle genç erkekler için tedavi sonrası iyileşme için hayırlı bir gün olacaktır. Bazılarınız neredeyse son dakikada biri için bir hediye veya tebrik kartı hazırlamayı unuttuğunuzu öğrenecek. Bu ihmali bir şekilde telafi etmenin yollarını arayacaksınız. Ne yazık ki, bugün bazılarınız hoş olmayan bir haberle şaşıracak. İşinizde dikkat dağınıklığına veya organizasyon eksikliğine izin vermeyin.
  • Eğer Koç burcunda, Aslan burcunda veya Yay burcunda doğduysanız, Perşembe günü çeşitli olaylarda beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı bir gün olacaktır. Planlarınızı büyük ölçüde değiştirecekler ve büyük olasılıkla kişisel veya aşk hayatınızla bir ilgisi olacak. Küçük gelirler veya parayla ilgili iyi haberler mümkündür. Boğa burcunda, Oğlak burcunda veya Başak burcunda doğan insanlarla tanışma ve arkadaşlıklar ilginç bir gelişme gösterecek veya sizi bir şeyle şaşırtabilir.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Perşembe günü önemli planlar yapmaktan kaçının. Beklentilerinize göre neredeyse hiçbir şey gerçekleşmeyecek. Elbette bu günün sizin için bir anlamı olacak. Bu tedavi için hayırlı bir gün olacak veya sevdiklerinizin iyileşmesi ile ilgili haberler alacaksınız. Sevgi, çoğunuza neşeli deneyimler getirecek. Orta yaş üstü erkekler yalanlardan veya sahte insanlardan “tütsü şeytanı” gibi kaçarlar.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe günü çabalarınızı aileniz veya işiniz için çeşitli önemli taahhütleri yerine getirmeye odaklayacaksınız. Bugünün haberleri bir nedenden dolayı sizi şaşırtacak veya şaşırtacak. Romantik ilişkileriniz ve mali ilişkileriniz iyi bir gelişme gösterecek. Kendi çocukları olan genç kadınlar onlarla özel anlar yaşayacak.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe günü işinize veya aile yaşamınıza yeni şeyler getirme eğiliminde olacaksınız. Bu, çeşitli yenilikler veya yeni taahhütler için hayırlı bir gün olacak. Perşembe, arkadaş veya akraba çevrenizdeki insanlarla ilişkileri uyumlaştırmak ve yanlış anlamaları gidermek için hayırlı bir gün olacak. Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan bir kadınla ilişkiniz dikkat gerektirecektir.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Bugün uzak bir akrabayla iletişime geçmek gelebilir içinizden. Belki arkadaşa ihtiyacı olan yaşlı bir büyük halanız vardır. Onu arayabilir ve birlikte yiyeceğiniz bir öğle yemeği planlayabilirsiniz. Düşünceliliğiniz ve arkadaşlığınız takdir edilecek. Ya da belki büyük anne ve büyük babanızı bir süredir ziyaret etmemişsinizdir. Onlara biraz ilgi ve şefkat göstermek için yanlarına uğramak hoşunuza gidebilir.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Güvensizlik hissi seni yiyip bitirebilir. Herkes bu tarz hisleri zaman zaman deneyimler – belki başkaları daha da fazla deneyimler. Genellikle, bu his korkudan doğar: reddedilme korkusu, başarısızlık korkusu ve hatta başarıdan korkma… Her biri kaygı hissinin suçlularıdır. Hislerinin altında yatan nedeni bulmak için biraz vakit ayır. Böylece bunları ardında bırakıp; karşına çıkan fırsatlara odaklanabilirsin.Bugün biraz dinlenmeye ve rahatlamaya ne dersiniz? Bunu kesinlikle hak ediyorsunuz. Ne de olsa arada bir bu yarış atı halinden sıyrılmak lazım. Gerçekten halletmeniz gereken bir şeyler varsa bile, sonrası için eğlenceli ya da dinlendirici bir şeyler planlayabilirsiniz. Öğleden sora bir şekerleme yaparak ya da eve yemek sipariş ederek kendinizi şımartın. Keyifli bir yürüyüş ya da uzun bir banyo yapın. Kendinize bakmak için çalışmak kadar dinlenmeniz de gerekli.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için harika bir gün olabilir. Şu andaki gezegensel uyum, geleceğe doğru ilerlememize yardımcı olan belirleyici eylemlerin bir göstergesidir, siz de gelecekteki günler veya yılların dönüşümü için zincirde bir halka olabilirsiniz. Bu, bazı yaratıcı düşünceleriniz varsa kariyerinizi gerçekten sarsabilir, aynı zamanda aşk hayatınızı da!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 21 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Eylül 2020

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Abiniz, ablanız veya komuşunuz uzak bir yerlere taşınmak zorunda kalabilir. Bu sizin için duygusal anlamda bir burkulma olabilir ve bu kişiyle duygusal bir konuşma yapabilirsiniz. Sevdiğiniz birinin gidiyor olması kolay değil fakat bu durum yalnızlık konusunda size değerli bir ders verebilir. Ancak bugünden sonra, hoşunuza gitmese de muhtemelen bu fikre alışmaya başlayacaksınız. Sabırlı olun!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Bugün uzak bir yerden bir telefon görüşmesi mi bekliyorsunuz? Bu görüşme gecikebilir. Çok streslisiniz ve hatta sizinki olmasa bile telefon çaldığında yerinizden zıplıyorsunuz! Bunu kendinize yapmayın. Acil bir durum varsa, siz arayın ve eğer aradığınız kişi müsait değilse de mesaj bırakın. Hiçbir şey günü gergin geçirmeniz için bir sebep değil.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Güçlü bir burçsal enerjiye hazır ol. Şaşırtıcı sürpriz olaylarla karşılaşabilirsin. Yeni insanlarla ilginç şekillerde tanışıklıklar gerçekleştirebilirsin. Bu karşılaşmalar üzerinde oldukça büyük etkiler bırakabilir; en derin inançlarına dokunabilir.İlk başta yüzeysel bir ilgi duyacaksındır; sonrasında adeta fethedileceksin. Birkaç küçük çatışma yaşanan olaylarla beraber vuku bulabilir. Koşuya çıkıp kafanı boşaltsan fena olmaz!Bugün biraz dinlenmek hatta direkt boş boş oturmak isteyebilirsin. İşin garip yanı, başkalarıyla uyumlu, rahat ve tasasız bir ilişki geliştirmek için zorunlu olan basit ödünleri bile vermeye şu an hiç tahammülün yok. İçsel gerilimlerine rağmen etkileşime girecek misin insanlarla? Yoksa sıkılıyor olmana rağmen tek mi kalmayı tercih edeceksin? Bu meselelerle ilgili savaş vereceksin; senin için ufukta birazcık sıkıntı görünüyor.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için harika bir gün, aşk ve güzellik konularının sonunda yolunda gittiğini göreceksiniz. Birinin artık durumlara sizin tarafınızdan bakmaya başladığını görebilirsiniz. Ancak, şu ana kadar anlayamadılarsa hiç bir zaman anlamayabilirler, unutmayın. Belki de artık vaktinizi birilerinin sizin anlamasını umarak harcamamalısınız.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ailenizden biri uzakta mı? Eviniz bir süreliğine yalnız kalabilir. Giden kişiyi özleyeceksiniz fakat size kendi projelerinize odaklanmayı sağlayan (bazen de uyumanızı) bu yalnızlıkğı ve sessizliği de seveceksiniz. Bu gece göreceğiniz rüyalar, size iş ve maddi konulardaki sorunlara çözüm bulmanızı sağlayabilir. Gördüklerinizi her sabah not edin. Daha sonra hatırlamak isteyeceksiniz!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Bugün ukalalık etmeyin. Normalde olduğunuzdan biraz daha ciddi bir tavır takınmanız yerinde olacaktır. Düşünmeden konuşmaya meyilli olabilirsiniz fakat çevrenizdekiler sözlerinizi epey ciddiye alacak. Gerçekten neyi kast ediyorsanız onu söylemeye dikkat edin. Moda ve popüler kültüre olan ilginiz, daha derin ve ruhsal konulara ilgi göstermenz gerektiği gerçeğiyle çatışabilir.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Günün önemli noktası her şeyi pratik boyutta tutmaya çalışmak olacak. Odaklanmak ve gerçekçi olmak için elinden geleni yap. İnsanları kurduğun hayaller ve gerçek dışı şeyler ilgilendirmeyecek; o yüzden bunları kendine sakla. Ortak amaca hizmet etmeye çalışarak grubun enerjisine dahil olmak için elinden geleni yap. Bir bahçeye; yeşillik bir alana git ve toprağı parmaklarının arasında hisset.Bugün biraz dışarıda vakit geçirip sanatın hayatına kattığı zenginlikleri düşünebilirsin. Felsefik bir duruş noktası edin ve senle ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla derin meseleler üzerine tartışmayı dene. Farklı kültürel yönlerle yaşamını zenginleştir ve arkadaşlarının da sana katılması için kapı arala. Şu zamanlar derin düşünmeye oldukça meraklısın.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için aşkın eli kulağında ve sıcak romantizmin bugün içim büyük bir faktör olduğunu göreceksiniz. Sahip olduğunuz kocaman kalbe kulak verin ve insanlara kalbinizi açın. Bugün pek çok insan ilginizi çekebilir çünkü onlar kişiliğinizin eğlenceli yönünü keşfedecekler. Bu gece sevdiğiniz kişinin kollarındayken çok mutlu olduğunuzu göreceksiniz.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

“Sabotaj” teşhisiniz çok doğru. Bunun kaynağı, özellikle finansal istikrarla ilgili devamlı ve çok önemli olan güvenlik ihtiyacınız. Kar elde etme konusunda fazla mı kaygılısınız? Ya da, bilinçsizce ölümcül hatalara sebep olduğunuz planlarınızı ilerletme konusunda çok mu endişelisiniz? Daha fazla sabırlı olmaya çalışın ve şunu unutmayın: Hayattaki en güzel şeyler bedavadır…

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Bugün uzay geminizi rölantiye alıp kendiniz ve mürettebatınız için güvenlik denetimi yapabilirsiniz. Gemide herkesin nereye gidileceğini iyi bildiğinden emin olun. Onları sokaktan rastgele toplayıp inecekleri yeri söylememiş olabilirsiniz. İnsanları farkında olmadan kendi dünyanıza sürüklememeye özen gösterin. Eğer kontrolü isteyerek size bırakacak olurlarsa, o ayrı.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Güçlü duygular hissedebilirsin. Normalde kendini kontrol etmekte başarılı bir insansın ama bugün hislerin seni zor durumda bırakabilir. Damarına basmak kolay olabilir. Eğer yapabiliyorsan öfkeni kontrol altında tut. Düşüncelerini arındırmak için nefes egzersizi ve meditasyona yönelebilirsin. Ayrıca insanların söylediklerine karşı alınganlık gösterme!Bugün biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Ofisinize çok sayıda ziyaretçi gelebilir ve gün boyunca ev sahibini oynamanız gerekebilir. Ya da müşterilerle birçok toplantı yapmak zorunda kalabilirsiniz. Onlarca kişiyle aynı anda iletişim kuracak olmanız muhtemel. Telefonlarınız durmadan çalabilir ve her şeye yetişmeniz gerekebilir. İşleri mümkün olan en iyi şekilde öncelik sırasına koymaya çalışın.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için her şey oldukça iyi gidecek. Romantik doğanız gelişiyor ve sevdiklerinize doğru bir adım atmanın, ilişkiyi başlatmak için gerekli olan şey olduğunu göreceksiniz. Eğer yalnızsanız ve aşk arıyorsanız, bugün dışarı çıkıp birini dansa kaldırmak için iyi bir gün. Durum ne olursa olsun, canlanın, parfüm sıkın ve en iyi kıyafetlerinizi giyin.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Anne-babanız ya da sizinle ilgisi olan başka bir çift bir dizi ev içi sorunlarla boğuşuyor. İkisi de sizinle derdini paylaşabilir ve siz ortada kalmak istemiyorsunuz. Söylediklerini dinleyin ama kesin yargılarda bulunmayın, tavsiye veya görüşlerinizi söylemeyin ya da bir taraf tutmayın. İkisiyle de aranızı bozmak istemezsiniz, fakat şu an, ikisi de size kolaylık sağlamayacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Bugün ufak tefek çatışmalar yaşamanız muhtemel. Damarınıza basan ya da sakin tavrınıza çomak sokmaya çalışan biriyle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Kızmak ya da darılmak yerine, kendinizi #burç adı# burcunun favori silahlarıyla savunun: sükunet, kahkaha ve bakış açısı. Düşmanınızın kendini, bu kötü davranışını haklı çıkarmaya çalışan zavallı savunmalarıyla baş başa bırakın.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Günün teması modelleme ve inşa. Evini silip süpürmek ve bazı iyileştirmeler yapmak isteyebilirsin. Büyük hayallerin olabilir; ama her bir şeyi detaylıca araştırarak hareket etmelisin. Dikkat et, bir duvarı yıkarken yanlışlıkla bütün evi yıkabilirsin! Değişim görme isteğin bugünün güdüleyici olacak.Bugün biraz endişeli hissedeceğin konusunda hiç şüphe yok. Sen hiçbir şeyin durduramadığı, istediğini elde edebilen birisin fakat yol almak için attığın cesur adımlarla akıntıya karşı kürek çekiyor olacaksın gibi görünüyor. Sadece kendi ayakların üzerinde durmayı tercih ediyor olsan da, bugün biraz yardım eli uzatılmasından zarar gelmeyeceğini kendine itiraf edebilirsin, hiç olmazsa biraz moral takviyesi fena olmaz!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 13 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Haziran 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin açınızdan işler iyi gidiyor. Zihniniz açık bir şekilde düşünebilme imkanı tanırken duygularınızın da dengede olduğunu göreceksiniz. Olayın merkezine çok kolay bir şekilde inebilmeniz mümkün. Çok fazla sabır ve konsantrasyon gerektiren zihinsel işlerinizi halledin. Bu tür işlerle uğraşmak için mükemmel bir ruh halindesiniz.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

“Alay etmelerinden korkmadan düşüncelerinizi söyleyin.” Bugün gök haritasının size söylediği şey bu. Alay edilme korkusu sizin tam anlamıyla zayıf noktanız. Bugün, başkalarını fikirlerine atıfta bulunmadan veya almadan düşündüklerinizi söyleyebilirsiniz. Haydi, siz yaparsınız!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Bugün uzun telefon görüşmeleri yapabilir ya da uzun süre araba kullanabilirsiniz. Bir arkadaşınızla ortak bir ilgi alanınızı keşfedebilir ve bu alanda etkinlikler yapabilirsiniz. Bu, anlaşmazlıklara neden olan ya da hakkında çok az şey bildiğiniz bir ilgi alanı olabilir bu yüzden konuyla ilgili kitap değiş-tokuşu yapabilir ya da kurslara katılabilirsiniz. Bu kişiyle ilişkiniz , bu yolla daha da güçlenip yakın bir hal alacak ve ufkunuz da genişleyecek.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Güçlü kelimelerin ve fikirlerin bugün insanları çok etkileyecek. Bu iyi de olabilir kötü de; tamamen senin tavırlarına ve nasıl bir imaj çizmek istediğine bağlı. Ama bil ki; elindeki konuyla ilgili önemli veriler ve hassas bilgiler toplamak için büyük bir fırsata sahipsin!Bugün bir, hatta birden fazla inancınızı kökünden değiştirin ve işlerin dilediğiniz gibi gideceğine güvenin. Yüzünüzü güldürebilecek insanlar sizi çekecek. Bunlar bu aralar yakınınızda bulundurmanız gereken kişiler. Olumlu bir tutum her şeyin gidişatını olumlu etkileyecektir. Bunalıma girmek yerine hayatınızın keyfini çıkarın.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için işler o kadar hızlı ilerliyor ki, bu başınızı döndürebilir! Bir anda önemli anlaşmalar yapılabilir. İş ilişkileri, kısa bir sohbet temelinde kurulabilir (veya yok edilebilir). Romantik flörtler harekete geçebilir ve sonlanabilir. Tüm bu faaliyetler biraz midenizi bulandırsa da, yol boyunca nefesinizi tutmaya çalışın!

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ayağınız zaten gaz pedalındayken hızınızı arttırmak zordur. Ancak, hayatınıza biraz daha tempo gelebilir. Kendinizi, size yol gösterecek çok az bilgiyle çok fazla hızlı karar alıyorken bulabilirsiniz. Bu hıza yetişmek çok önemli, bu yüzden bugün tereddüt etmeyin. Korkularınızı bir kenara bırakın ve sezgilerinize güvenin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Bugün ufacık bir kıvılcım, bir orman yangınına dönüşebilir. Yakınlarınız (dostunuz ya da ebeveynlerinizden biri) aslında hiç de benimsemeye niyetli olmadığınız bir davranışı sergilemeniz konusunda ısrar ediyor gibi görünüyor. Sinsice kaçacak mısınız? Yoksa göstere göstere karşı mı duracaksınız? İkinci seçenek daha muhtemel görünüyor.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Günün sosyal etkileşimlere ve partnerlerle aktivitelere yönelten heyecan verici enerjisinden faydalanmalısın. Dışarıda tam da içsel ateşini koruyacak bir oksijen mevcut. Öncü ol ve bırak diğerleri seni izlesin. Bir süredir sessizce yapmakta olduğun planlarla örtüşebilecek hisler de içinde mevcut olabilir gibi duruyor.Bugün biraz eğlence isteyeceksin. Havaya mizah kokusu hakim…ki mizahı nerede araman gerektiğini de biliyorsun. İçinde bulunduğun stresli periyodda, duraksamak ve nefes almaya çalışmak kolay olmayacak. Ama bunun yanı sıra gülmek seni her şeyden daha fazla rahatlatacak. Yap ve gör!

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizi son zamanlarda bağlayan bir şeyden kurtulabilirsiniz. Belki iş hayatınızda moralinizi bozan zor bir durum olmuştur. Bugün harika bir çözüm karşınıza çıkabilir. Ya da belki kişisel hayatınızda son zamanlarda çok mutlu olmadınız. Bir ilişkiyi bitirdiyseniz, bugün bunun doğru bir karar olduğuna dair işaretler alabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, bugün sevgilinizle romantik bir şekilde bağlantı kurarak hoş vakit geçirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu anki gezegen haritası yeni bir dünya görüşünü benimseyeceğinizi söylüyor. Bu “Yeni Çağ” anlamına gelmiyor, daha doğrusu üzerinde düşündüğünüz fikirleriniz var. Yol gösterici insanlar tarafından verilen konferanslara katıldığınızı hayal edebilirsiniz. Elbette ki, cevapları araştırıyorsunuz fakat duyduğunuz her doğruyu da kabul etmeme konusunda dikkatli olun..

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Bugün vaktinizin çoğunu kitap okuyarak geçirebilirsiniz. Özellikle sezgisel güçleriniz her zamankinden daha yüksek seviyede çalışıyor olacağından psikoloji ya da belki de medyumlukla ilgili konular üzerine kitaplar normalde olmadığı kadar ilginizi çekebilir. Sizi neyin beklediği üzerine çok fazla konuşmak istemeyebilirsiniz ama bu durum anlaşılabilir. Zira açık bir şekilde paylaşabilmek için önce bunun ne anlama geldiğinden emin olmak isteyeceksiniz.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Güçlü kişilik sergilemelerine tanık olabilirsin. Belki aile üyelerin inatçı davranıyordur. Belki de arkadaşların bir konuda çatışma yaşamaktadır. Günün enerjisi insanları huysuz yapacak. Kendi negatif hislerinde beslenmemeye çalışmalısın. Yerine, enerjini pozitif düşüncelere ve arkadaş canlısı insanlara ayır. Günü beklenenin tersine çevirip keyifli zaman geçirmek senin elinde!Bugün bir şeyleri geliştirmeye gönüllü olacaksınız. Sizin akıllıca tavsiyelerinizden faydalansalar herkesin en kadar mutlu olabileceğini göreceksiniz. Fakat ne yazık ki diğerleri bu konuda sizinle aynı fikirde değil. İşleri kendi yöntemleriyle halletmeye ve korkunç hatalar yapmaya kararlı olabilirler. Bugünün en önemli dersi kabullenmek ve tevazu olacak. Bazen insanlar bazı şeyleri yaşayarak öğrenmelidir ve siz buna engel olamazsınız.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için müthiş bir gün. Modunuzun çok yüksek olduğunu ve hayatınızın yolunda gittiğini göreceksiniz. İçinizdeki ateş çok güçlü! Sahneyi kapın ve lider rolü üstlenin. Romantizm ve aşk bugün kesinlikle sizin yanınızda. Kendiniz olun ve kendinizle barışık olmayı unutmayın. Alçakgönüllülük, özellikle mizah ile birleştiğinde, sizi rahatlatacak.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bahçe işleri bugün size yaratıcı bir alan sağlayabilir. İş, kariyer ve/veya para açısından son zamanlarda başınıza gelen bir şey hakkında başarılı olabilirsiniz. Kesinlikle ilerleme sizinle olacak, ve bunu dört gözle bekliyorsunuz. Sosyal etkinlikler ve grup aktiviteleri sayesinde sizinle aynı fikirleri paylaşan insanlarla iletişimde olacabilirsiniz. Rahatlayın ve günün tadını çıkarın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Bugün tüm gününüzü hayal kurarak geçirmeye karar verdiyseniz ne olmuş yani? Şu sıralar gerçeklerin soğuk yüzüyle yüzleşmektense, hayatınızı hayalleriniz sizi yerinize yaşıyor gibi görünüyor. Hayal dünyanız sizi şarj eden ve günlük hayatın gereklilikleri için yaşamanızı sağlayan bir kabuk gibi.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Günün olayları bugün başını döndürebilir. Olayı kontrol altına almaya çalışırken kendini bulabilirsin ama her nedense, bu pek mümkün olmayacak gibi duruyor. Sen denedikçe, ipler elinden daha fazla kayıyor. Bırak durum kendi kendine yolunu bulsun. Ayıca büyük çapta adımlar atmadan önce biraz durumun soğumasını bekle.Bugün biraz farklı bir şeyler yapma şansınız olabilir. Adınızın geçtiği bir proje ya da bir iş gündeme gelebilir! Yeni işleri halletmede gönüllü olmaktan korkmayın. Şu anda biraz değişiklik istiyor olabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı test edecek bir mücadelenin tadını çıkarın. Kendinizi, yeniliklerin olduğu bir yere konumlandırmaya çalışın. Yaratıcı olmak size keyif verecek.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 23 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 23 Kasım 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün size harika haberler gelebilir ve bu da sizi çok heyecanlandırıp şu anki duruma odaklanmanızı zorlaştırabilir. Bir süreliğine sorun olmayacak ancak arkadaşlarınız ve sevdikleriniz muhtemelen durumu anlayacaklardır. Bununla birlikte, artık bir noktada gerçekçi olmanız gerek! Bir yürüyüşe çıkın ve bu heyecanı üzerinizden atın. İhtiyacınız olan şey tam da bu olabilir.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şu an kafanızda milyonlarca düşünce var ve çok iyimser düşünüyorsunuz. Ama bugün size bazı konuların halledilmesi gerektiğini hatırlatabilir. Bugün şikayet etmeyi bırakıp kendini biraz unutulmuş hisseden arkadaşlarınıza kulak verseniz iyi olur. Anlaşılmaktan memnun olduğunuz zaman, artan destek ve ahenk size iyi geliyor.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Bugün ve yarın hayallerine özellikle dikkat et. Bazı geceler rüyaların uç derecede heyecan saçabiliyor ama sabah olunca bu hayalleri hatırlamıyorsun bile. Fakat şu anda gezegenler bilinçdışını harekete geçirecek potansiyele sahipler. Rüyaların aracılığıyla sana önemli mesajlar gelebilir. Sabahları uyandığında rüyalarını bir rüya günlüğüne not edebilirsin. Çözümlemek isteyeceğin önemli sinyallerle karşılaşabilirsin.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hafif ve şen ruhun, günün moduyla armoniyi yakalama konusunda biraz sıkıntı yaşayabilir. Genellikle, köşeye sıkıştığında kendi koruyacak bir sığınak buluyorsun. Fakat bugün zekice manevralardan yoksun kalmış gibisin. Günün zorluklarıyla tek başına ve yardımsız şekilde yüzleşiyor olsan da, atlatmanın yolunu bulacaksındır. Aferin sana!Bugün bir şeylere odaklanmakta zorluk yaşamanız muhtemel görünüyor. Açıların etkisi, bir bilinç bulanıklığı yaşamanıza neden olabilir. Bununla baş etmenin en iyi yolu; ya işlere daha fazla zaman ayırmak – normalden daha uzun sürebileceği için – ya da onları ertelemek olacaktır. Hüsrana uğramanıza ya da strese girmenize gerek yok. Yalnızca elinizden geleni yapın ve bu gece için rahatlatıcı bir şeyler planlayın.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için yoğun bir sosyal gün. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz sizinle iletişim kurmaya çalışırken, telefonlarınız susmuyor olabilir. Sizi bir buluşmaya veya bir aile üyesinin doğum günü partisine davet edebilirler. Muhtemelen her daveti kabul edemezsiniz. Bu nedenle sizi pozitif ve ilham verici kişilerle buluşturacak etkinlikleri seçin. Son haftalardaki stresten sonra, yeniden şarj edilmeniz gerekiyor.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bazı canlı ve güzel rüyalar ya da hayaller sizi uyandırıp yeni fırsatların farkında olmanızı sağlayabilir. Bunlar doğası gereği yaratıcı fırsatlar olabilir bunlardan faydalanmanız gerek. Bu aydınlanma uzun süredir sizdeydi fakat hiç farkında değildiniz. Alışık olmadığınız için bu durumu hayatınızdan çıkarmayın. Fırsatları değerlendirin ve sizi nereye götüreceğine bir bakın. Şansınız yakında dönecek!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Bugün tüm gün sana ait, kendinle gurur duyabilirsin. Bir süredir yaratıcı bir proje hakkında çalışmak için odaklanmaya çalışıyorduysan, bugün çok kolay olacak. Sana yakın olan insanlar neyi başarmaya çalıştığın konusunda seninle oldukça ilgilecekler ve bu amaca ulaşman için ihtiyacın olan arayı sana verecekler. Bugün senin için oldukça tatmin edici bir gün!

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Günün ilk vakitlerinde düşüncelerin dağınık ve aşırı heyecanlı olabilir fakat akşam olduğunda hepsi yerli yerine oturacak gibi duruyor. Duyguların daha sabit olacak ve bitirmen gereken görevler konusunda daha disiplinli hareket edebileceksin. Organize ol ve programını oturt. Neler yapabileceğin konusunda pratik bir tutum benimse. Çiğneyebileceğin fazlasını ağzına atma.Bugün biraz gösteriş yapmak isteyebilirsiniz. Son zamanlarda etkileyici bazı yeteneklerya da bilgiler edinmiş olabilirsiniz. Caka satmaya ve diğerlerine ne kadar uzmanlık kazandığınızı göstermeye hazır olabilirsiniz. Fakat şimdilik biraz sabredin. Çünkü insanlar kendi işleriyle sizinle ilgilenemeyecek kadar çok meşgul olabilirler. Dişinizi sıkın. Muhteşem yeteneklerinizin çok geçmeden herkes farkına varacak.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün siyasi ya da hayırsever işlere ilgi duyabilirsiniz. Topluma bir şekilde hizmet etmek için isteyeceksiniz. Ya da siyasi bir kampanya aracılığıyla başkalarına yardım etmek isteyebilirsiniz. Kalbiniz iyi işler yapmanız için ilham kaynağı olacak. Tutkularınız adaletsizliğe karşı ayaklanabilir. Bir adım atmak ve bir şekilde fark yaratmak isteyeceksiniz.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Şimdiye kadar hayatınızda yansıttığınız gibi, onları o an fark etmeseniz de sizi oldukça etkileyen belli başlı insanlar olduğu aşikar. Olayları analiz etmede çok iyisiniz ve çocukluğunuz ve gençliğinizdeki belli olayları düşündükçe Hayatınızı değiştirmenize neden olan çok önemli anları belirleyebilirsiniz. Bu sessiz nostaljik günün tadını çıkarın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 24 ARALIK 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Bugün yakın akrabalarınla vakit geçirmek isteyebilirsin. Bazen günler ve haftalar hiç anlamadan akıp geçiyor, aile üyelerini ve akrabalarını unutabiliyorsun. Amcalarında, halalarınla, kuzenlerinle vs. sohbet etmek için harika bir gün. Eğer uzakta yaşıyorlarsa bir arayıp hatırlarını sorabilirsin. Yakındalarsa, bir öğle yemeği organize etmeniz hoş olabilir.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hak ettiğini düşünüyorsan eğer, kendine bugün duygusal olarak zaman ayır. Başkalarının hayatlarına o kadar karışmışsın ki iş kendine gelince sana yeteri enerji kalmıyor. Biraz rahatla ve sakinleş; hem fiziksel hem zihinsel. Bir konuda aşırı stres yapmak hiç de sağlıklı değil; ayrıca böyle giderse durumu olduğundan daha kötü hale getirebilirsin. Belki de durumu basitçe akışına bıraksan her şey yoluna girecek.Bugün bir şeyler sizi yeni bir davayı savunmaya teşvik edebilir. Ahlak ve adalet duygunuzun güçlü olması muhtemel. Sizi heyecanlandıracak bir makale okuyacak olabilirsiniz. Ya da sizde güçlü bir karşılık bulan politik bir olaydan haberdar olmanız da mümkün. Kendinizi ifade etmekten korkmayın. Diğerleriyle güçlerinizi birleştirmek isterseniz, toplumsal bir seviyede bazı değişiklikler yapmayı başarabilirsiniz.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sizin için, paylaşma ve beraberlikle ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Belki sevgilinizle ev işlerini farklı şekilde ayırmaya karar verebilirsiniz bu da aranızda daha eşit bir denge yaratır. Veya belki de birbirinizin duygusal ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağınıza dair konuşabilirsiniz. Bir yanınızın nasıl daha korumacı olacağını öğrenmesi gerekiyor. İyi bir kalbiniz var, ama bazen kişisel endişelerinize çok kapılıyorsunuz.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bazı yoğun rüyalar sizi geçmişe götürebilir, belki çocukluğunuza belki de geçmişteki yaşantınıza. Hatırladığınız rüyaların hepsini not edin. Şu anda, size bir anlam ifade etmeyebilir ancak geçmişe gidip onları incelediğinizde önceden farkında olmadığınız bir çok şeyi açığa çıkardıklarını göreceksiniz. Hatta yeni projeler için ilham kaynağı olabilirler. O yüzden, dikkatli düşünün size ciddi paralar getirebilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.