Nuray Sayarı 23 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 23 Kasım 2020

Nuray Sayarı 23 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 23 Kasım 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 23 Kasım 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 23 Kasım burç yorumları pazartesi…

Günlük burç yorumları 23 Kasım 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 23 Kasım burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Bu hafta görevlerinize başlamaya ve çevrenizdeki insanlarla uyum içinde çalışmaya çalışın. Çelişkiler ortaya çıktığında tavizler aramaya ve bulmaya çalışın. Cazibenizi kullanın, ancak yalnızca kendi çıkarınız için değil. Herhangi bir zorluk yaşarsanız arkadaşlarınız yanınızda olacak, ancak ne pahasına olursa olsun aşırı duyarlı olmaktan kaçının. Bu gün, ne kadar büyüdüğünüzü ve hayattan başka neler öğrenmeniz gerektiğini kontrol etmek için küçük denemeler getiriyor. Bir kadının sizinle tartışmaya veya çatışmaya girme arzusunun bir amacı vardır. Bu hiçbir şekilde sizin lehinize değildir. Finansal sorunlarınız bugün çözülmeyecek, ancak aceleci hareketlerle derinleştirirseniz çözümü çok daha uzun sürecektir. Bugün işinizde veya işinizde bazı yenilikleri düşünebilirsiniz. Gün, ailenizin geleceği için bazı planlarınızda size çok yardımcı olacak sürprizler getiriyor.
  • Eğer Koç burcunda, Aslan burcunda veya Yay burcunda doğduysanız, Pazartesi sizin için çok meşgul olacak; Zaten ortaya çıkmış sorunları çözmeniz gereken bir gün olacak. Bu, eylemlerinizde daha fazla konsantrasyona ve pratikliğe ihtiyaç duyacağınız sizin için çok önemli bir gün. Geçen haftanın daha büyük stresi nedeniyle sağlığınızın dengesiz olması mümkündür. Haftanın başı belgelerle ve çeşitli kurumlarla çalışmak için uygun olacaktır. Bugün Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğan erkeklerle ilişkiniz dikkat gerektirecek.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Pazartesi günü bir önceki haftadan itibaren başlamış olan eylemlerin gelişmesini bekleyeceksiniz. Bugün taahhütlerinizin çoğu eviniz için önemli olacak veya sahip olduğunuz mülkü kapsayacaktır. Bu pek çok şeyi bitirebileceğin bir gün olacak. Hepsi sizin faaliyetinize ve hareketliliğinize bağlı olacaktır. Pazartesi, aileniz veya akrabalarınızla ilgili çeşitli önemli haberler getiriyor. O gün başınıza birkaç güzel şey gelecek, ancak muhtemelen onları doğru dürüst takdir etmeye hazır olmayacaksınız – bugün değil.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Pazartesi günü mali işler için uygun bir zamanınız olacak. Bugün işte veya parayla ilgili konuşmalarda kesinlikle şanslı olacaksınız. Aşk da çoğunuza cömert davranacaktır. Sevinç nedeni, işiniz, eğitiminiz veya işinizle ilgili bir olay olacaktır. Bugün sizin için önemli olan şeylere küçük bir miktar para harcayabilirsiniz. Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan bir çocuğun veya gencin olaylarını takip edecek veya yaşam deneyimlerine dahil olacaksınız.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, bu hafta işinize çok daha fazla duyarlılık ve duygu ile başlayacaksınız. Bazı durumlarda, bu hayatınızda başarıya ve uyuma yardımcı olabilir, ancak diğer durumlarda bir sorun olabilir. Bugün sizin için doğru yerde olacak bir kişinin tavsiyelerinden veya yardımlarından yararlanabilirsiniz. Pazartesi gecesi hayalleriniz size önemli mesajlar verecek. Gün, diğer şehirlerden, köylerden veya ülkelerden insanlarla önemli haberler veya sohbetler getiriyor.
Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 23-29 Kasım 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.