Nuray Sayarı 23 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 23 Aralık 2020

Nuray Sayarı 23 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 23 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 23 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 23 Aralık burç yorumları çarşamba…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 23 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 23 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Çarşamba günü, keyifli deneyimler ve eğlence için bir fırsat ve bir yer arayın. Bugün, sadece önünüzdeki tatiller nedeniyle değil, aynı zamanda hayatınızın başka bir yılını (muhtemelen bilgelikle) geçirdiğiniz için bir teşekkür olarak, böyle bir enerjiyle suçlanmanız gerekiyor. Yaşadığınız ülkedeki epidemiyolojik duruma rağmen iyimserliğinizi korumaya çalışın. Kendinizi korumak ve sorunsuz bir şekilde üstesinden gelmek size ve çevrenizdeki insanlara bağlıdır. Çarşamba günü tebrik kartları, mesajlar, küçük hediyeler ve daha fazlasıyla arkadaşlarınızı mutlu etmenin bir yolunu bulun.
  • Bugün çevrenizdeki insanları, sözlerindeki ve eylemlerindeki asalet nedeniyle tanıyacaksınız. Provokasyon eksikliği olmayacak. Birisi size uygun olmayan yorumlarla meydan okuyarak veya sizi hoş olmayan durumlara dahil ederek sabrınızı test edecek. Çatışmalar çabuk geçecek, ama onlardan gelen hakaret uzun süre kalacak. Orta yaş üstü erkekler bugün nasıl seyahat ettiklerine dikkat etmelidir. Herhangi bir durum veya aksilik mümkündür. Bu, çocuğunuz veya torununuzla ilgili mali işlemler için hayırlı bir gün olacaktır. Genel olarak Çarşamba, para işleriniz için düne göre daha uygun bir gün olacaktır.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Çarşamba’nın sizi hiçbir şeyle şaşırtması pek olası değildir. Genel olarak bugün ön planlarınızı ve görevlerinizi gerçekleştirme fırsatınız olacak. Bir telefon görüşmesi veya toplantı sizi olumlu duygularla suçlayacaktır. Bu, mali işlerinizi geliştirmek veya para almak için hayırlı bir gün olacak. Çarşamba günü, bazılarınızın sağlığı öncelikli olmak zorunda kalacak. Bugün sizin için önemli veya faydalı sohbetler veya bilgiler bekleyeceksiniz.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün eylemlerinizde acele veya dürtüsellikten kaçının. Evinizin dışındaki insanlarla ilgili sorunlar size hatalarınızı veya ihmallerinizi gösterecektir. Gelişimini derinleştirmek yerine bu durumdan ders almaya çalışın. Genelde Çarşamba önemli bir olayla anılacaktır. Bugün, eviniz için pahalı eşyalar veya akrabalarınız ve arkadaşlarınız için pahalı hediyeler almaktan kaçının.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Çarşamba günü akrabalarınızla ilgili eylemlerinizi ve taahhütlerinizi değerlendireceksiniz. Önümüzdeki birkaç gün içinde gelecek olan tatillerinin nedeni bu olabilir. Çarşamba, mesleki veya ticari ilişkilerinizin gelişmesi için hayırlı bir gün olacak. Ayrıca aşk deneyimleri için bir arzunuz olacak. Bugün sürprizler çoğunlukla duygusal olacak. Bir aile toplantısı veya toplantısı hariç değildir.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Çarşamba günü duygularınız ve hassasiyetiniz her eyleminizde veya kararınızda parlak bir şekilde hissedilecektir. Onlara koyduğunuz iyi enerjiler, eylemlerinizde olumlu sonuçlara yol açacaktır ve bunun tersi de geçerlidir. Çarşamba seyahat etmek, başka yerlerden gelen insanlarla mektup veya gönderi alışverişi yapmak için hayırlı bir gün olacak. Genç erkekler bu günü ilginç bir toplantı veya sohbetle hatırlayacaklar.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Koç…

İçinizde bir filozof var. Bazen kendinizi etrafınızdaki insanları izleyen yaşlı bir ruh gibi hissediyorsunuz. Bir tarafınız her zaman bir şeyleri analiz ediyor ve olaylara daha geniş bir çerçeveden bakmaya çalışıyor. Bugün içinize yönelmek ve hayatınızda nasıl daha büyük bir denge elde edebileceğinizi görmek isteyebilirsiniz. Beslenme ve egzersiz alışkanlıklarınız gibi temel konularda birtakım gelişmeler olabilir.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Başarı fırsatları parmaklarının ucunda; o halde karşına çıkacak olan yeni enerjilere karşı açık ol. Eğer rastlantı sonucu karşına çıkan yol ayrımlarını veya kavşakları kullanmazsan, bir daha karşına böyleleri çıkmayabilir. Ayağına gelen şeylere karşı dikkatli ol; direkt altın kesesiyle karşılaşmamış olabilirsin ama seni gökkuşağının sonuna yani altının olduğu yere götürecek ipuçları mevcut olabilir! Eğer hiçbir şey olmazsa da, ruhunu güçlendirebilecek fırsatlar sayesinde kendini sonraki güçlüklere hazırlayabileceksin.Bugün uzak bir akrabayla iletişime geçmek gelebilir içinizden. Belki arkadaşa ihtiyacı olan yaşlı bir büyük halanız vardır. Onu arayabilir ve birlikte yiyeceğiniz bir öğle yemeği planlayabilirsiniz. Düşünceliliğiniz ve arkadaşlığınız takdir edilecek. Ya da belki büyük anne ve büyük babanızı bir süredir ziyaret etmemişsinizdir. Onlara biraz ilgi ve şefkat göstermek için yanlarına uğramak hoşunuza gidebilir.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Belli bir konuda sizinle zıt görüşlere sahip olan biriyle hararetli bir sözlü tartışma yaşamanız muhtemel. İkinizin de puan kazandırmanızı sağlayacak gerçek bir bilgi birikiminiz var. Ancak büyük olasılıkla, duymayı beklemeyeceğiniz bir şey olabilir. Belki de endişe konusu olarak görmediğiniz bazı şeyler aslında resmin tamamında çok önemli şeylerdi.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 10 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 10 Haziran 2020

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kafanızdaolması gerektiğinden daha fazla parasal sorunlar olabilir. Onları biraz fazla büyütüyor ve normalde olduğundan daha kötü görüyor olabilirsiniz. Bu nedenle, objektif olmak için özel bir çaba harcamanız mantıklı olabilir. Bir şeylere kestirme yoldan ulaşıp geçici ekonomik önlemler alma ihtiyacı duyabilirsiniz fakat şu anki durumunuz 1 veya 2 hafta içerisinde normale dönecek. Rahat olun!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Boğa…

İçindeki sanatçının açığa çıkmasına izin ver. Gezegenlerin dizilimleri bugün normalden çok daha rahat bir şekilde anlaşılacak olan sanatsal bir açı yapıyor. Aslında bugün bir şey eksikmiş gibi hissedebilirsiniz, eğer bu sanatsal yönünüzü açığa çıkaracak bir yol bulamazsanız. Sanat bir zevk meselesi, bunu bilmenize izin verin. Bu noktada yalnızca oyununuzu oynamak için size zevk verecek şeyler yapmayı unutmayın.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Başa çıkmaya çalıştığın bir zorlukla ilgili karmaşık hisler geliştireceksin. İlerlemeci ve yenilikçi tutum takınman yönünde destekleyici enerjiler söz konusu. Bir beyinfırtınası yapman hiç fena olmayacaktır. Sorunlarına farklı açılardan bakmayı dene. Kısa süre içinde harika bir çözüm üretebilirsin. İçgüdülerine güven ve onların seni doğru yola sevkettiğine inan.Bugün uzak bir yerden bir telefon görüşmesi mi bekliyorsunuz? Bu görüşme gecikebilir. Çok streslisiniz ve hatta sizinki olmasa bile telefon çaldığında yerinizden zıplıyorsunuz! Bunu kendinize yapmayın. Acil bir durum varsa, siz arayın ve eğer aradığınız kişi müsait değilse de mesaj bırakın. Hiçbir şey günü gergin geçirmeniz için bir sebep değil.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Belki de bugün birini daha derinden tanımaya hazırsınızdır. Bir süredir biriyle çıkıyor ve yavaş yavaş kendinizi ona daha yakın hissediyor olabilirsiniz. Bu, aşk ve romantizm için heyecan verici bir zaman olabilir! Eğer zaten bir ilişkiniz varsa, sevgilinizin yeni bir yönünü keşfedebilirsiniz. Aklınızdakileri paylaşın ve bugün birbiriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İşteki stres bugün keyifsiz hissetmenize neden olabilir. Biraz şişkin ve toksik dolu gibi hissedebilirsiniz bu yüzden bol bol sıvı tüketmeniz iyi olacaktır. Biraz egzersiz ve dinlenmek de seçenekler arasında. Ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun! Kitap okumak, ders çalışmak ya da biraz araştırma yapmak için iyi bir gün. Fiziksel olarak olması gerektiği gibi hissetmeyebilirsiniz fakat bugün zekanız çok keskin!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili İkizler…

İçinizdeki gücü ortaya çıkarın. Oralarda bir yerde büyük bir güç saklı ve çok büyük bir ihtimalle bir volkan gibi patlamaya hazır. Tutkunuzun sizi harekete geçirmesine izin verirseniz, varacağınız inanılmaz noktalar karşısında hayrete düşeceksiniz. Aşırıya kaçmaktan korkmayın. Yüksek olasılıkla, muhteşem talihiniz sayesinde kendinizi içinde bulabileceğiniz her türlü zor durumdan kolayca sıyrılacaksınız.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Başkalarına karşı merhametli ol. Günün enerjisi oldukça yoğun. İnsanlar stresli hissedebilir. Bu stres işlerin kontrolden çıkmasıyla alakalı değil. Sadece ekstra hassas hissedilen bir dönem. Kimse eleştirme ya da uzlaşmazlıklar yaşamamaya çalış. Barışçıl, arkadaş canlısı bir ton benimse. Dramadan kaçın!Bugün ukalalık etmeyin. Normalde olduğunuzdan biraz daha ciddi bir tavır takınmanız yerinde olacaktır. Düşünmeden konuşmaya meyilli olabilirsiniz fakat çevrenizdekiler sözlerinizi epey ciddiye alacak. Gerçekten neyi kast ediyorsanız onu söylemeye dikkat edin. Moda ve popüler kültüre olan ilginiz, daha derin ve ruhsal konulara ilgi göstermenz gerektiği gerçeğiyle çatışabilir.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bildiğiniz gibi, bir konuda bir karar vermeniz gerekiyor ve bu hayatınızda bir dönüm noktasına ulaştığınız anlamına geliyor. Bu kararı vermedeki en zor kısım, her zamanki gibi geçmişle vedalaşmak. Geçmiş, özellikle belli belirsiz olduğunda çok sıcak ve güven verici gibi görünebilir. Onu geride bırakmak için güçlü ve kararlı olmanız gerekir. Fakat bu, kariyerinizde veya aşk hayatınızda bir gündem konusu olsun veya olmasın, sizin ödün veremeyeceğiniz ya da inkar edemeyeceğiniz kişisel hedefleriniz var.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kazancınızı arttırma şansı ayağınıza gelebilir. Bu ekstradan çalışma ya da belki bir yatırım şansı olabilir. Özellikle de arsa veya gayrimenkulle ilgili yatırımlar bu dönemde kazançlı olabilir. Size para getirecek şeyler aynı zamanda sözleşmeler veya hukuki belgeler de olabilir, bu nedenle hazırlık olun. Bu yılın sonunda, finansal olarak başta olduğunuzdan çok daha güvenli olacaksınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yengeç…

İçinde büyük bir ateş yanıyor. Bu ateşi nasıl kullandığına dikkat etmelisin. Eğer kendi heyecanına çokça kapılıp kaba tavırlar sergilersen bunların insanları nasıl etkilediğini göremeyebilir ve birilerinin gücenmesine neden olabilirsin. İçsel neşeni kolektif olarak kullan; diğer insanları da güçlendir. Kendini daha iyi hissedeceksin; arkadaş sayın da artacak.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bağımsız davranışlarını göstermekte kendini rahat hisset. Yapmak istediklerini yapmana engel olan kısıtlamalardan kurtul. Ayrıca başkalarının ihtiyaçları için kendinden fedakarlıklar yapmadığına emin ol. Her şeyin kendiliğinden yolunu bulacağı bir gün ve sen de kendini uykudan ilk uyandığın vakitler iyi hissedeceksin. Çevrendeki insanlara gülümse.Bugün uzay geminizi rölantiye alıp kendiniz ve mürettebatınız için güvenlik denetimi yapabilirsiniz. Gemide herkesin nereye gidileceğini iyi bildiğinden emin olun. Onları sokaktan rastgele toplayıp inecekleri yeri söylememiş olabilirsiniz. İnsanları farkında olmadan kendi dünyanıza sürüklememeye özen gösterin. Eğer kontrolü isteyerek size bırakacak olurlarsa, o ayrı.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Beklenmedik bir sosyal etkinlik için davetiye alabilirsiniz. Örneğin, bir müşteriniz sizi yemeğe davet edebilir ya da belki bir tanıdığınız sizi bir partiye çağırabilir. Sevgiliniz bazı ani sosyal planlarla sizi şaşırtabilir. Dışarı çıkıp yeni insanlarla vakit geçirmeye açık olun. Kendinizi büyüleyici bir şekilde ifade etmenin keyfine varacaksınız. Sakin ve zeki tavırlarınızla insanların üzerinde olumlu bir izlenim bırakacaksınız.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İşiniz tamamen kendi sezgilerinizi gündeme ortaya çıkarırken kariyer hedefleriniz konusunda hayaller ve diğer gelişmeler için umutlarınız su üstüne çıkabilir. Diğerleri için fedakarlık yapmadan hem içsel hem de dışsal hayatınızın çoğunu düzenliyorsunuz gibi görünüyor. Bir süreliğine, sezgisel olarak içinize doğan şeyleri not edin. Sonrasında hatırlamak isteyebilirsiniz!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Aslan…

İçinize sinmeyen bir şeyler ya da birileri için kendinizi bir şeyler yapmaya zorlamayın. Otobüs kaçarsa sorun değil, nasıl olsa bir sonraki yine gelir. Hedeflerinize ulaşmada dolambaçlı yolları seçmektense bildiğiniz yoldan gitmeniz çok daha etkili olacaktır. Emin olmadığınız kestirme yollara sapmamanızda fayda var.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Başkalarının fikirleri seni kaygılandırmasın. İyi bir insan olmaya çalışıyorsun ve insanları memnun etmek için elinden geleni yapıyorsun. Fakat bazı insanlar gerçekten zor mutlu oluyor! Ebeveynin veya patronun seni eleştiriyorsa da bunu çok ciddiye alma. Kimsenin seni kontrol veya manipüle etme hakkı yok. Kendi kararlarını verip senin için doğru olduğuna inandığın yolu izlemen en önemlisi.Bugün ufak tefek çatışmalar yaşamanız muhtemel. Damarınıza basan ya da sakin tavrınıza çomak sokmaya çalışan biriyle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Kızmak ya da darılmak yerine, kendinizi #burç adı# burcunun favori silahlarıyla savunun: sükunet, kahkaha ve bakış açısı. Düşmanınızın kendini, bu kötü davranışını haklı çıkarmaya çalışan zavallı savunmalarıyla baş başa bırakın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Koç erkeği Terazi kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bilgiye olan açlığınız bugün ön planda olabilir. Tam burcunuzun insanı olarak, hayatta hep bir öğrenci gibisiniz. Yeni konular hakkında bilgi edinmeyi ve kendinizi yeni zorluklara daldırmayı seviyorsunuz. Şu anda, kariyerinizle ilgili bir konuya ilgi duyabilirsiniz. Belki fazladan bir eğitim almak için tekrar okula dönmeyi düşünebilirsiniz. Belki de kendi başınıza bir konuyu araştırıyor ve bu konuyla ilgili kitap ya da kayıtları inceliyor olabilirsiniz. Bugün yeni fikirleri tıpkı bir sünger gibi içinize çekin.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kendinizi bir şeylere adama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu profesyonel veya iş hayatınzla ilgili olabilir. Fakat bu konuya biraz fazla hızlı bir şekilde atlayabilirsiniz. Şu anda, bir şeyler sizi verdiğiniz sözleri tekrardan düşünmeye itiyor. Bu bir daha tek başınıza sözler vereceğiniz anlamına geliyor, daha ziyade partnerizle ortak bir karar alabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Başak…

İçinde bulunduğumuz şu günler, meleklerin varlığını açıkça algılayabildiğin günlerdir, tabi varlıklarına inanıyorsan. Varlıklarını birkaç şekilde farkedebilirsin: Bir işaret, bir olay veya hassas bir problemin üzerine konuşan ve çözüm üreten bir insan formu. Eğer meleklere inanmıyorsan, artık inanmaya başlayabilirsin, hiç olmazsa inançsızlığını sorgulayabilirsin!

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bazı sığ ve dar görüşlü insanlar bugün sinirlerini bozmak için adeta sözleşmiş gibi etrafında toplanıyor. Neyse ki sen açık ve hoşgörülü bir insansın. İnsanları ve yaşananları olduğu gibi kabul edebiliyorsun. Bugün, kendini zıt görüşlere sahip iki insanın karşı karşıya bir ortamda bulabilirsin. Birbirlerinin bakış açılarına dair gözlerini açmalarına yardım et.Bugün uzun telefon görüşmeleri yapabilir ya da uzun süre araba kullanabilirsiniz. Bir arkadaşınızla ortak bir ilgi alanınızı keşfedebilir ve bu alanda etkinlikler yapabilirsiniz. Bu, anlaşmazlıklara neden olan ya da hakkında çok az şey bildiğiniz bir ilgi alanı olabilir bu yüzden konuyla ilgili kitap değiş-tokuşu yapabilir ya da kurslara katılabilirsiniz. Bu kişiyle ilişkiniz , bu yolla daha da güçlenip yakın bir hal alacak ve ufkunuz da genişleyecek.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bekar mısınız? Öyleyse, bugün yeni ve heyecan verici biriyle tanışabilir ve bunun sizin için mükemmel bir partner olduğunu düşünebilirsiniz. Dikkatli olun! Bu harika yeni insanın para problemleri olabilir, ayrıca çok kıskanç ve sahiplenici bir insan olabilir. Doğru hissediyorsanız ilerlemeye devam edin, ancak dikkatli bir şekişde. Bu kişinin sizin için uygun olduğundan emin olana kadar, tedbiri elden bırakmayın.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş ve sosyal yükümlülükleriniz arasında biraz sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Bu gece eğlenceli bir şey yapacaksınız, ekstra yardıma ihtiyacınız olabilir. Yemek için mümkünse yardımcı olacak birini ayarlayın. Misafirleri eğlendirmek ve mutlu olmalarını sğalamak zordur. Superwomen gibi olmaya çalışmayın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Terazi…

İçten içe güçlendiğinizi hissedebilirsiniz ve bu da kişiliğinizin görünen ve gizli yönlerini uzlaştırmanıza yardımcı olabilir. Bütün birlikleriniz ortak bir cephede toplanmış ve hedeflerinize doğru uygun adım yürüyormuş gibi gelebilir. Bu kadar yüksek ivmeyle hareket ederken sakın durulmayın. Harekete geçirdiğiniz şeylerin zaman içinde çığ gibi büyüdüğünü göreceksiniz.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Başkalarıyla etkileşimine dikkat etmelisin. Kontrolü elde tutmak konusunda bugün aksaklıklar yaşayabilirsin ve özellikle hassasiyet konusunda bir dakikan öbür dakikanı tutmayabilir. Yine şu hız treni misali inişli çıkışlı günlerden birindeyiz. Modunda bir uçtan ötekine doğru değişirken, ifadelerin ve kararların konusunda dikkatli olmalısın. Sonrasında söylediğine ve yaptığına pişman olabileceğin şeyler gerçekleşebilir.Bugün ufacık bir kıvılcım, bir orman yangınına dönüşebilir. Yakınlarınız (dostunuz ya da ebeveynlerinizden biri) aslında hiç de benimsemeye niyetli olmadığınız bir davranışı sergilemeniz konusunda ısrar ediyor gibi görünüyor. Sinsice kaçacak mısınız? Yoksa göstere göstere karşı mı duracaksınız? İkinci seçenek daha muhtemel görünüyor.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir Terazi olarak, aktif olmak muhtemelen sizin doğanıza özgü bir şey. Ancak, bu kadar aktif olursanız kendinizi çok yorabilirsiniz! Bugün sağlığınıza dikkat edin ve çok fazla çalışmayın. Çok yorgunsanız, bağışıklık sisteminiz çöktüyse ve gribe yakalandıysanız, kalp ritminizi hızlandırmak iyi olmayacaktır. Sağlıklı aktivite ve sağlıklı rahatlama arasında iyi bir denge kurun.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmek için güzel bir gün. Henüz ödeme yapılmamış bir girişime zaman harcayabilirsiniz. Bu konuda ilerlemeye çalıştığınız favori projeniz bu olabilir. Ya da, kazanç sağlamayı beklediğiniz maddi bir yatırım olabilir. Bugün ümit verici haberler alabilirsiniz. Zamanınız asla boşa gitmedi! Tohumlarınızın filizlenmesi için biraz daha vakit var.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Akrep…

İçgüdülerinize güvenerek hareket ederseniz yanılmazsınız. Kontrolü biraz bırakmanız ve mantıklı düşünme takıntınızı askıya almanız gerekiyor. Bırakın, rüzgar nereye eserse oraya gidin. Hislerinizi tartın ve çevrenizdekilerin bu hisleri nasıl etkilediğini gözlemleyin. Bugün kesin bir plan yapmanın ne kadar zor olduğunu fark edeceksiniz. Seçenekleri keşfetmek ve gözlemlerinizi diğer insanlarla karşılaştırmakta ne kadar iyi olduğunuzu göreceksiniz. Kendinizi tek bir biçimde düşünerek sınırlamayın.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bazı açılardan, hayalleriyle pek teması olmayan, kayıp bir ruh gibi hissediyor olabilirsin. Her ne kadar enerjik ve içten hissediyor olsan da, aynı zamanda enerjinin yanlış yere yönelmiş olduğunu düşünebilirsin. Yapman gereken kendine rehberlik etmek. Kendine liderlik et. İnsanları bırak; kendi yolunu izle! Ne kadar inisiyatif alırsan o kadar mutlu olursun.Bugün vaktinizin çoğunu kitap okuyarak geçirebilirsiniz. Özellikle sezgisel güçleriniz her zamankinden daha yüksek seviyede çalışıyor olacağından psikoloji ya da belki de medyumlukla ilgili konular üzerine kitaplar normalde olmadığı kadar ilginizi çekebilir. Sizi neyin beklediği üzerine çok fazla konuşmak istemeyebilirsiniz ama bu durum anlaşılabilir. Zira açık bir şekilde paylaşabilmek için önce bunun ne anlama geldiğinden emin olmak isteyeceksiniz.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Başkalarıyla birlikte yaşamak her zaman kolay değildir! Muhtemelen bugün düşündüğünüz şey budur. Aile hayatınızda, şeyler hakkında oldukça idealist bir tutuma sahip olacaksınız. Kendinizi arada bir hayal kırıklığına uğratırsanız şaşırmayın. Ancak kendiniz için koyduğunuz hedeflere tam olarak ulaşmasanız da, bu idealizm size hayatınızda yön verecek.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş ve maddi konularda kendinizi daha güvende hissettiğinize göre, ruhani ve metafiziksel yönlerinizi genişletmenin yollarını arayabilirsiniz. Sezgisel ve fiziksel becerileriniz çok yüksek düzeyde bu da bazı canlı rüyalar ve hayaller görmenize ve hatta bunlardan kaynaklanan sezgilere sebep oluyor. İlginizi çeken her hangi bir konudaki kitaplar ve konferanslar sizin için aydınlatıcı olabilir. Keşfedilmek için sizi bekliyorlar!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yay…

İşler bugün oldukça garip mi görünüyor? Belki kimsenin nasıl davranacağını bilmediği bir şey vardır havada. Diğer insanlar etrafta huzursuzca dolanıyor olabilir, eğer yapılacak bir şey varsa çok az çabalıyor olabilirler, ve senin öngörülerin bugün çok yüksek olduğu için biraz olsun üzüntülerini alabilirsin. Neler olduğunu anlayana kadar en iyisi yapacak bir şey bulmaktır, bu dolabını temizlemek dahi olsa. Dayan!

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Beklemek konusunda iyisin ama hiçbir hedefin olmadan umutsuzca beklemek de olmaz! Eyleme geçmeden önce bir plan ya da stratejinin aklına gelmesini bekliyorsun. Bugün, planlarının meyve vermeye başlarken, yığdığın bütün o bastırılmış enerjiyi bırakacaksın; ve beklediğin olaya veya nesneye ulaşacaksın.Bugün tüm gününüzü hayal kurarak geçirmeye karar verdiyseniz ne olmuş yani? Şu sıralar gerçeklerin soğuk yüzüyle yüzleşmektense, hayatınızı hayalleriniz sizi yerinize yaşıyor gibi görünüyor. Hayal dünyanız sizi şarj eden ve günlük hayatın gereklilikleri için yaşamanızı sağlayan bir kabuk gibi.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 26 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Mayıs 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir akraba veya komşunuzun geçirdiği hastalıktan dolayı biraz üzülebilirsiniz. Haberleri ikinci kişiden duymuş olmanız muhtemel, bu yüzden aslında o kadar da kötü bir durum olmayabilir. Projeleriniz üzerindeki çalışmalar yavaş olabilir çünkü daha sonra yapılacaklar konusunda geçici bir zihinsel boşluk yaşıyor olabilirsiniz. Belki de hepsini bir kenara bırakmalısınız. Bilinçaltı düşüncelerinizi kafanızdan attığınızda, çözüm kendiliğinden gelebilir.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kesinlikle hassas ve sezgisel bir insansınız fakat bu duygular bugün her zamankinden biraz daha fazla olabilir. Farklı yerlerden hatta zamanlardan insanların hayatını okumak, insan doğasına yeni sezgiler getirerek o insanların duygu ve hislerini anlayabilmenizi sağlıyor. Özellikle yazma alanındaki yaratıcı projeleriniz için bu durumdan istifade edebilirsiniz. Aklınıza gelen şeyleri daha sonra unutmamak istiyorsanız, en iyi şey not etmek!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Oğlak…

İç ve dış kimlikleriniz arasında bir çatışma yaşanabilir. Belki de etrafa belli bir imaj yansıtmaya alışıksınız. Pek çok kişi bu maskenin gerçekten siz olduğuna ve gerçek benliğinizi sergilediğinize inanabilir, ancak görünenin ardında daha utangaç ve sessiz sedasız bir mizaca sahip olabilirsiniz. Bu iki yönünüzü uzlaştırmanın bir yolunu bulmalısınız. Aynı anda iki kişi olmak hiç de kolay olmasa gerek!

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bazen oynayıp eğlenmek istiyorsun; tabi hayatındaki ciddi meselelere tepeden bakmak kolay iş. Bugün göz ardı ettiğin bir mesele çözüm gerektirebilir. Finansal olarak borçluysan, bütün ödemelerinin zamanında yapıldığına ve yapılacağına emin olman gerekebilir. Hayatında stres yaratan bir insan varsa, onlara karşı gelmekten kaçınma.Bugün ve yarın hayallerine özellikle dikkat et. Bazı geceler rüyaların uç derecede heyecan saçabiliyor ama sabah olunca bu hayalleri hatırlamıyorsun bile. Fakat şu anda gezegenler bilinçdışını harekete geçirecek potansiyele sahipler. Rüyaların aracılığıyla sana önemli mesajlar gelebilir. Sabahları uyandığında rüyalarını bir rüya günlüğüne not edebilirsin. Çözümlemek isteyeceğin önemli sinyallerle karşılaşabilirsin.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Başkalarının size ilgi duyup duymadığı konusunda şüpheleriniz mi var? Kendinize güven vermek isterseniz, bugün dış görünüşünüz için biraz çalışabilirsiniz. Kendinizle ilgili bir şeyi değiştirmek isteyebilirsiniz, fakat aynı zamanda bunu abartmamanız gerektiğini de biliyorsunuz. Günün enerjisi zaten doğal çekiciliğinizle birleştiğinde, kendinize fark yaratacak özel bir dokunuş katacaksınız.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş konuları bugün bir uçak yolculuğu yapmanızı gerektirebilir. Bu bir sürpriz olarak gelebilir fakat olaylar düşündüğünüzden daha hızlı gelişiyor olabilir. Bir arkadaşınız size eşlik etmek isteyebilir. Her şey çok heyecanlı, bu yüzden odaklanın ve yanınıza alabileceğiniz her şeyi aldığınızdan emin olun, yoksa pişman olabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Kova…

İşler bugün sizin açınızdan kritik bir noktaya geliyor ve diğer insanların açık bir şekilde eylemlerinize itiraz ettiğini göreceksiniz. Eğer durum öyle olmayı gerektiriyorsa, biraz bencil olmaktan bir şey çıkmaz. Aynada kendinize bakın be gördüğünüz insanla gurur duyun. Kalabalıkta kaybolmamaya dikkat edin ve kendi kişisel başarınızın ve mutluluğunuzun diğer insanlarınkine bağlı olduğunu göz önünde bulundurun.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Beklenmedik olaylar vuku bulabilir ve seni içten içe dürtebilir. Yoktan var olan şeyler adeta seni sinir etmek için ortaya çıkmış gibi hissedebilirsin. Sabit bir tutum takınmalısın ve alışılmamışı bir şekilde günlük rutinine bugünlük dahil etmelisin. Duyguların baş döndüren yoğunluktaki hareket sebebiyle olumsuz etkilenebilir. Kontrol edemeyeceğin şeyleri düşünüp boş yere kendini huzur etmemelisin.Bugün tüm gün sana ait, kendinle gurur duyabilirsin. Bir süredir yaratıcı bir proje hakkında çalışmak için odaklanmaya çalışıyorduysan, bugün çok kolay olacak. Sana yakın olan insanlar neyi başarmaya çalıştığın konusunda seninle oldukça ilgilecekler ve bu amaca ulaşman için ihtiyacın olan arayı sana verecekler. Bugün senin için oldukça tatmin edici bir gün!

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bir arkadaşınız ya da sevgilinizden beklenmeyen bir mektup, ziyaret ya da telefon görüşmesiyle heyecan verici haberler alabilir ve bu kişi ile bir araya gelip bunu kutlamaya karar verebilirsiniz. Tahmin edemediğiniz bir kaynaktan iyi bir para geliyor ama bu konuda merak etmekle zaman harcamayın. Akışına bırakın ve keyfini çıkarın çünkü gelecekte sizi başarılar bekliyor olabilir. Günün sonunda, kendinize bu sabahkilerden tamamen farklı hedefler belirlediğinize tanık olabilirsiniz.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kiliseye gitmek veya bir meditasyon programına katılmak gibi ruhani aktiviteler yeni dostluklar edinmenizi ya da uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla tekrar görüşmenizi sağlayabilir. Bu kişiler parlak, yaratıcı ve tamamen faydalı bilgi ve fikirlerle dolu insanlar olabilir. Bu nedenle, onlardan bir sürü şey öğrenebilir, entelektüel ve felsefi konular odaklı sohbetlerde bulunabilirsiniz. Duyduğunuz her şeyi kavrayın ve onları akıllı bir şekilde hayatınızda kullanın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Balık…

İç dünyanda eski ve yeninin çatışması yaşanabilir. Daha muhafazakar ve eski olan bakış açısı ağır basıyor olabilir. Bu durum, hayata karşı yeni ve sıra dışı olana yöneldiğin takdirde yüzüne daha da çarpacak gibi duruyor. Öyleyse eskiyi bırak yenisini benimse. Eskilerden dersler çıkararak yeni bir gelecek inşa et.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bazen karar vermekte ve düşünmekte gerçekten zorlanıyorsun. Bugün evini organize etmek konusunda yeni ve ilginç fikirler üretebilirsin. Bazı mobilyaların yerini değiştirmek, daha iyi bir planlama yapmak söz konusu. Ya da bazı dekorasyon eşyalarıyla ortamını güzelleştirebilirsin. Önce tozdan ve karmaşıklıktan kurtul.Bugün yakın akrabalarınla vakit geçirmek isteyebilirsin. Bazen günler ve haftalar hiç anlamadan akıp geçiyor, aile üyelerini ve akrabalarını unutabiliyorsun. Amcalarında, halalarınla, kuzenlerinle vs. sohbet etmek için harika bir gün. Eğer uzakta yaşıyorlarsa bir arayıp hatırlarını sorabilirsin. Yakındalarsa, bir öğle yemeği organize etmeniz hoş olabilir.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Başkalarını kendi yanınıza çekmeye karar verebilirsiniz. Belki de kariyerinizde yaptığınız bir hamle için destek toplamaya çalışıyorsunuz. İnsanlardan kişisel veya profesyonel referanslar sağlamalarını isteyebilirsiniz. Veya arkadaşlarınızdan ticari bir girişimde size katılmalarını istiyor olabilirsiniz. Hatta bir yatırım fikri aklınızda olabilir ve bir gruptan bununla ilgili tavsiye almanız gerekebilir. Cazibeniz sayesinde, dikkat çekme konusunda hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

İş hayatınızda güzel rüzgarlar esiyor. Kendinizi organize bir hale soktunuz. Şüphesiz ki, bazı projelerinizi incelediniz ya da en azından yaklaşımınızı değerlendirdiniz. Mademki bu konuda tamamsınız, neden diğer organizasyon metotlarına da bakmıyorsunuz? Fakat kendiniz hakkında çok sabırsız olmayın: Öğrenmek bazen zaman alabilir!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.