Nuray Sayarı 22 Mart burç yorumları | Günlük burç yorumları 22 Mart 2021

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 22 Mart 2021 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 22 Mart burç yorumları pazartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 22 Mart 2021

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 22 Mart burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

 • Yeni hafta çoğunuz için hoş deneyimler ve haberlerle, mutlu etkinliklerle veya heyecan verici bağlantılarla başlayacak. Yaratıcı çalışma günü, sahip olduğunuz yetenek ve becerilerin gösterilmesi için bir gün. Sanatçılar, sanatçılar, müzisyenler ve daha fazlası için harika bir gün. Pazartesi günü, çalıştığınız alanda beceri geliştirmeniz, ders çalışmanız, kendinizi geliştirmeniz gerekecek. Yeteneklerinizi ortaya çıkarın ve diğer insanların fikirlerinden, hatta olası başarısızlıklardan korkmayın. Böyle bir deneyim yaşarsanız, hedefleri size nerede yanıldığınızı, neyi öğrenemediğinizi veya daha iyi geliştiremediğinizi göstermek olacaktır.
 • Haftaya üzgün veya depresif bir ruh hali ile başlayanlarınız, başarısız bir hafta geçirme riski taşır. Eylemlerinizi ve kararlarınızı kontrol etmek için negatif enerjilere daha fazla özgürlük vereceksiniz. Bugün, erkeklerle olan ilişkileriniz duygusal ve zihinsel istikrarınızda etkili bir rol oynayacaktır. Bu gün akrabalarınızla veya evinizle ilgili önemli sorumluluklar ve taahhütler getiriyor.
 • Eğer Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, Pazartesi, yakın ve uzak insanlarla keyifli toplantılar ve sohbetler yaşama fırsatı sunar. Yakın veya evli partnerinizle duygusal veya diğer konuları tartışmak için hayırlı bir gün olacak. İlişkinizde uyumu korumayı başardıysanız, Pazartesi aşk deneyimleri taşır.
 • Koç – bugün bazı hoş olmayan insanlar veya hoş olmayan durumlar sabrınızı tetikleyecektir. Bu tür zorlukları felsefi olarak kabul edin ve günün olumlu eğilimlerinin başarısız olmasına izin vermeyin.
 • Aslan – Bir erkekle bir konuşma veya toplantı, sizin için bazı önemli görevleri yerine getirmede size değerli bilgiler, yardım veya destek sağlayacaktır.
 • Yay – bugün harika bir gün geçireceksiniz ve haftaya bir roman başlayacak. Neşeli, sakin, hoşgörülü olun ve çevrenizdeki insanlara elinizden gelenin en iyisini yapın.
 • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Pazartesi, çoğu arkadaşlarınız veya akrabalarınızla ilgili olacak daha fazla hedef getirir. Bugünkü taahhütlerin çoğu, çabucak yorulacağınız veya daha keyifli aktiviteler yapma arzusu duyacağınız için sizi sinirlendirebilir. Pazartesi, hafta sonuna kadar görevlerinizi planlamak için zorunlu bir gün olacaktır.
 • Boğa – sağlığınız rahatsızlığa neden olabilir. Kendinize iyi bakın ve özel durumun sizden gerektirdiğini yapın.
 • Başak – hızlı tempolu birçok etkinliğin olduğu verimli bir gününüz var önünüzde. Bugünkü psikolojik istikrarınız başarı için çok önemli olacaktır.
 • Oğlak burcu – bugün akranlarınızla veya sizden daha genç insanlarla ilişkileriniz veya ilişkileriniz alışılmadık bir gelişme gösterecek. Bazılarınız bir bebek veya çocukla ilgili kritik haberler alacak.
 • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Pazartesi günü akrabalarınız, meslektaşlarınız veya arkadaşlarınız gibi diğer insanlarla olan taahhütlerinizi doğru ve sorumlu bir şekilde yerine getirmeniz gerekir. Gün boyunca, finansal çıkarlarınızla ilgili planlar hakkında verimli bir şekilde konuşabilirsiniz. Mali işlerinize başkalarını dahil etmek size bir miktar fayda veya kazanç sağlayacaktır.
 • İkizler – bugün arkadaşlarınızla birçok bağlantınız, konuşmanız veya toplantınız olacak. Kendiniz için değerli ve temel bilgileri veya fikirleri değiş tokuş edeceksiniz.
 • Terazi – bugün eylemleriniz, erkeklerin üzerinizdeki ruh hali veya etkisi tarafından belirlenecektir. Ailenizin, meslektaşlarınızın veya iş ortaklarınızın üyeleri olabilirler.
 • Kova – bugün en üretken gününüz olmayacak, ancak bugün bile, birincil ilgi alanlarınızın sonuçlarını elde edebileceksiniz. Geçmişiniz, depresyon, kendine acıma veya diğer benzer duyguların kaynağı değil, değerli bir deneyim kaynağı olmalıdır.
 • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Pazartesi günü akrabalarınızı veya arkadaşlarınızı etkileyen bir durumda sempati veya destek gösterin. Bu gün, duygusal veya ruhsal yaşamınızda, hayır işleri veya hayır işleriyle ilgili eylemlerde ve genel olarak yaşadığınız toplumun iyiliği için iyi şanslar ve şanslar getiriyor.
 • Yengeç– kişisel yaşamınız ilginç olacak, size gelecek için olumlu duygular veya umutlar getirecek, elbette, neye sahip olduğunuzu, neleri başarabileceğinizi ve genel olarak yeteneklerinizin neler olduğunu bildiğiniz sürece.
 • Akrep – bugün bir şekilde elde edilen bilgileri seçmek için acele etmeyin. Haberler önemlidir ve onlar için en iyi uygulamayı kontrol etmek, düşünmek ve bulmak için zamana ihtiyaç duyar.
 • Balık – Çok şey başarma ya da görünüşünüzle ya da röportajınızla etkileme arzunuz sizi huzursuz, sabırsız ve hatta bazen sert yapabilir. Aşk veya evlilikteki anlaşmazlıklar veya muhalefetler son derece istenmeyen bir durumdur!

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Koç…

Bazı garip rüyalar, görüler ve psişik deneyimler gün boyu yakanızı bırakmayabilir. Bu sizin için alışılmadık bir durum olabilir ve bu defa ayaklarınızın yere sapasağlam bastığı bir ruh hali içerisinde olduğunuzdan tüm bunlar size hayal ürünü şeyler gibi gelebilir. Soru: Hayal gücü tam olarak nedir? Bilmiyoruz! Hisssettiklerinize şüpheyle yaklaşabilirsiniz ama ne olursa olsun altında yatan mesajları da bir düşünün. Size bir şeyler söylemeye çalışıyor olabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 10 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 10 Aralık 2020

MART AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Fırsatları Değerlendiriyorsun”

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Göksel enerjiler, seni özellikle spor veya mesleki alanda bir eğitim almaya yöneltebilir. Mesleki alanda bulunduğun konumun değerini sorgula. Uzmanlığınla insanları ikna edebiliyor musun? İyi bir öğretmen olmak için daha fazlasını bilmen gerektiğini düşünme. Doğrusu, profesör de öğretirken öğrenir.Bugün uçağa binmiyorsan da, yakın gelecekte bunu yapmayı düşünüyorsun. Yolculuk tutkunu ruhun başını dışarı uzattı ve sen egzotik yerlerdeki bilinmeyen diyarları keşfetmek istiyorsun. Uzaklarda olacağın bu zamanların tadını çıkar, ama geri gelmeyi unutma. Öyle görünüyor ki, bazen maceracı ruhun şevkli, ama daha gerçekte daha günü gününe yaşayan birisin.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün gerçek bir yenilik yaşayacaksınız. Belki bir katılmak istediğiniz bir iş aniden size fırsat olarak sunulacak. Kariyeriniz ilerlemeye devam etmeye hazır, bu yüzden kendinizi değişim için ani fırsatlara açık tutun. Ya da aşk hayatınızda, duygularınızla şansınızın güzel bir şekilde bir araya geldiğini görebilirsiniz.

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Rolling Stones ne güzel söylemiş: “Tatmin olamıyorum.” Son zamanlarda hissettiğiniz ruh hali tam da böyle. Aslında son aktivitelerinize bakarsanız, yalnızca aynı yerde kalabilmek adına olabildiğince hızlı koştuğunuz için Alice Harikalar Diyarı’nda gibi hissetmeniz normal. Sonraki gün size yeni, daha tatmin edici yollar açmanın yanı sıra biraz rahatlamanızı da sağlayacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Boğa…

Bazı günler motive olmak zor gelebilir, ancak bugünün onlardan biri olmadığı kesin. Aklınız etrafınızla uyum içinde ve ayaklarınızın yere sağlam basması dilediğiniz şeyleri zihninizde canlandırmanıza yardımcı oluyor. Zamanınızın kısıtlı olduğu duygusu sizi hemen harekete geçmeye teşvik ediyor.

MART AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Değişim İçin Harekete Geçiyorsun”

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Görmezden gelemeyeceğin kadar dram ve kaosun yaşanabileceği bir gün. Mevcut enerjinin seni çok bunaltmasına izin vermemelisin. Ayrıca bu hayatta, olduğundan daha büyük ve abartılı görünün şeyler vardır. Belki bugün de böyle bir şeye tanık olursun. O yüzden kaygılanmamalısın. Büyük olasılıkla, düşündüğünden daha az kaygılanmanı gerektirecek şeyler var. Bu durumun üstesinden gelmek elinde ihtiyacın olan bütün araç gereçler var. En zor kısım ise, zihnini ikna etmek…Bugün vaktinizin çoğunu kitap okuyarak geçirebilirsiniz. Özellikle sezgisel güçleriniz her zamankinden daha yüksek seviyede çalışıyor olacağından psikoloji ya da belki de medyumlukla ilgili konular üzerine kitaplar normalde olmadığı kadar ilginizi çekebilir. Sizi neyin beklediği üzerine çok fazla konuşmak istemeyebilirsiniz ama bu durum anlaşılabilir. Zira açık bir şekilde paylaşabilmek için önce bunun ne anlama geldiğinden emin olmak isteyeceksiniz.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün gerçek sevgi ve şefkatle karşılaşmaya hazır olun. Arkadaşlarınız, aileniz ve çok özel olan sevgiliniz size normalden çok daha fazla ilgi gösteriyor olabilir. Bir grup etkinliği veya başka bir sosyal etkinlikte, sevgilinizle beraber arkadaşınız olabilecek ilginç insanlarla temasa geçebilirsiniz. Önemli iş bağlantıları olabilecek kişilerin isimleri ve telefon numaraları dahil olmak üzere birçok konuda bilgi alışverişi yapacaksınız. İyi eğlenceler!

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Ruhani ve dini konulardaki merakınızı sizi bu konuda bir sürü kitap okumaya itebilir. İlginiz şu anda çok fazla olduğundan bir seferde çok fazla şey öğrenmeye çalışabilirsiniz bu da biraz kafa karıştırıcı olabilir. Şunu hatırlamakta fayda var: Beyniniz aşırı dolmadan çok fazla bilgi alabilir. Ayrıca, kafanızı kitap okumayla da çok doldurmayın egzersiz yapmaya vakit bulamayabilirsiniz. Kafanızı boşaltmaya ihtiyacınız olacak!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili İkizler…

Bazı beklenmedik ama hoş karşılanılan misafirlerinizin gelmesiyle, bugün evde doğaçlama bir parti gerçekleşebilir. Sohbetler bazen komik bazen ise çok ciddi konularda olacak. Parti geceye kadar güzel bir şekilde devam edebilir ancak artık yorulduğunuz noktalarda bu etkinliği sonlandırmaya çalışın. Tekrarını başka bir zaman da yapabilirsiniz.

MART AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Yaşam Alanında Yenilikler Yapabilirsin”

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Göksel enerjiler özgüvenini arttırdıkça hiç olmadığı kadar iddialı ve kuvvetli hissediyorsun. Eğer birisiyle zorlu bir ilişki sürecinden geçtiysen, bugün aranızda bu meseleleri konuşabilir; sorunu tanımlayabilirsiniz. Kendini açıkça ifade edebilecek ve senden olumsuz anlamda faydalanılmasına fırsat vermeyeceksin. Bu keskin enerji, ilerlemeni sağlayacak.Bugün uzun telefon görüşmeleri yapabilir ve ara vermeden uzak yerlerdeki ya da yabancı ülkelerdeki kişilerden gelen elektronik postaları yanıtlayabilirsiniz. Bir seyahat için ayarlamalar yapabilir ya da eğitimle ilgili bir projenin parçalarını bir araya getirebilirsiniz. Şu an bu size rutin bir iş gibi görünebilir fakat bu sizi yanıltmasın. Uzun vadede hayatınızda büyük değişimlere yol açabilir, o yüzden hazırlıklı olun.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün geleceğiniz yokmuş gibi hissettiğiniz günlerden biri olabilir. Halihazırda bekliyor olduğunuz bir miktar paradan hala haber yok ve fiziksel olarak da kendinizi durgun ve yavaş hissediyor olabilirsiniz. Fakat kesinlikle etkileyici tarafınızı hissetmiyorsunuz. Günü geçirmenin en iyi yolu, kitap okuma, resim yapma veya boyama gibi az fiziksel çaba gerektiren ve yapmaktan zevk aldığınız şeylerle ilgilenmek olacak. İç gözlem çoğu zaman harekete geçmekten daha faydalıdır.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Profesyonel hayatınızda durumları değerlendirmenin zamanı geldi. Bu sizin için hep olan bir mevzu fakat bugün konular daha net ve kesin olacak. Şüphesiz ki, profesyonel hayatınızı ilgilendiren gerçek ilerlemeler kaydettiğiniz hissindesiniz. Ya da, hiç olmazsa, problemleri ve potansiyel çözümlerini ifade etmede kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Güzel bir his, değil mi?

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç…

Bazı ilginç kitaplar ya da we siteleri ufkunu genişletmek açısından dikkatini çekebilir. Oldukça duygusal bir mektup ya da telefon senden çok uzakta olan birinden gelebilir ve bu seni çok şaşırtabilir. Haberler iyi de olabilir rahatsız edici de ama her iki şekilde de şu an temiz bir şekilde düşünemediğin için olayları anlamaya çalışma. Bir iki gün bekle ve gerçekleri öyle anlamaya çalış.

MART AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Beklediği Haberler Geliyor”

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Görüşlerini açıklamak için güzel bir gün. Konuşmak ve fikirlerini açıklamak için uygun modda olacaksın. Birilerini önemli konularda eğitmek ve bilgilendirmek için de elverişlisin. Tartışmalı bir konu hakkında bir fikir alışverişine girmek için de kendini hazır hissediyorsun. Bakış açınla insanları aydınlatabilirsin. Farklı bir perspektife sahip olan rakiplerine karşı zekanı göstermekten keyif alacaksın.Bugün ve yarın hayallerine özellikle dikkat et. Bazı geceler rüyaların uç derecede heyecan saçabiliyor ama sabah olunca bu hayalleri hatırlamıyorsun bile. Fakat şu anda gezegenler bilinçdışını harekete geçirecek potansiyele sahipler. Rüyaların aracılığıyla sana önemli mesajlar gelebilir. Sabahları uyandığında rüyalarını bir rüya günlüğüne not edebilirsin. Çözümlemek isteyeceğin önemli sinyallerle karşılaşabilirsin.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün gerçekten halletmeniz gereken ve sizin çok zor bir iş var. Aklınız başka kalbiniz başka söylerken bir şeyleri dengede tutmak aradığınız çözümü bulmanızı zorlaştıracak. Çok stresli olmamaya çalışın. Ne kadar az endişe duyarsanız ve kontrol etmekten ne kadar vazgeçerseniz, sorunları da o kadar kolay ve acısız bir şekilde çözebileceksiniz.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Rüyalar, hayaller ya da sezgisel görüşler, hayatınızda belirli konuları nasıl ele alacağınız konusunda keşiflere yol açabilir. Başkalarının düşüncelerine, isteklerine ve duygularına uyum sağladığınız hissine kapılacaksınız. Ve bu yüzden, arkadaşlarınız, aile üyeleriniz ve etrafınızdaki diğer insanların anlayışı büyük ölçüde artacak. Anlayışlı insanlara kulak vermekten korkmayın çünkü kafanız yüksek bir düzeyde çalışıyor. Zekanızı kendinize ve diğerlerine yardım etmek için kullanın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Aslan…

Bazen, özellikle sanatsal bir gerçeği ararken, karşılaşılmayan duyguları ifade etmek imkansız gibi görünüyor. Kendinizi bazen bitmeyen efsaneler ve imgeler fırtınası altında gömülü kalmış ve boğuluyormuş gibi hissedebilirsiniz. İletişim Çağı, Yaratıcılığın Sonunu mu bildiriyor bize? Eğer kendinize ne kadar bireyci olduğunuzu hatırlatırsanız, gerçeği ifade etmeniz o kadar kolaylaşacak. Arkadaşlarınız bu konuda yardımcı olabilir…

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 25 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 25 Temmuz 2020

MART AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Gözler Üstünde”

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Göksel enerjiler sosyalliği vurgularken; sen de birçok davet alıyor olacaksın. Bu fırsatlardan faydalan; herkesin iyi bir modda olduğundan ve iyi vakit geçirdiğinden emin ol. Yeni insanlarla tanışmak için de iyi bir gün. Romantik partnerler, yeni dostlar ve iş kontaktları olası!Bugün uzakta yaşayan birisi için mektup yazmaya, kutlama kartı göndermeye ya da bir paket hazırlamaya ne dersiniz? Bu oldukça eğlenceli olacaktır; özellikle de alıcı kişi sizden herhangi bir şey beklemiyorsa. İçine resimler, el yapımı ürünler, kurabiyeler, şekerler veya kitaplar koyarak özel birine gönderebileceğiniz harika bir paket oluşturabilirsiniz. Basit bir kutlama kartı bile birisinin gününü aydınlatabilir. Hadi bununla biraz renk katın hayatınıza.

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün farklı çiftlerle zaman geçiriyor olabilirsiniz. Sevgilinizle beraber başka bir çiftle yemeğe çıkabilirsiniz. Ya da, geniş ailelerinizle zaman geçirip akrabalarınızın evliliklerini gözlemleyebilirsiniz. Başarılı bir ilişki için neler gerektiğini düşünüyor olacaksınız. Aklınıza bir şey gelirse not almayı unutmayın!

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Parasal mevzular bugün sizin için korkunç görünüyor. Geçici bir aksilik yaşadınız fakat fazlasıyla kötümsersiniz ve resmin tamamını görmüyorsunuz. Elinize bir kağıt kalem alın, oturun ve birkaç figür çizmeye çalışın. Bu size iyi gelecek ve ilk başta olduğunuzdan çok daha iyi durumda olduğunuzu fark edeceksiniz. Ne pahasına olursa olsun, hayatınızdaki ters giden şeylerle başa çıkabileceksiniz. Sadece yapmanız gerekenlere odaklanın ve yapın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Başak…

Bazı planlama yapmak için mükemmel bir gün. Yapmak ve hayatınızda düzenli olarak gerçekleştirmek istediğiniz şeyleri düşünmek için zaman ayırmak, işlerin nasıl yürüdüğüne dair kontrol sahibi olduğunuzu hissetmeniz için gerekli olan bir şeydir. Somut bir plan olmadan, hedeflerinize ulaşmak neredeyse imkansız olabilir. Plansız bir ev inşa etmeyeceğiniz gibi, bu olmadan da bir hayat inşa etmek akıllıca değildir.

MART AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Soruların Cevaplarını Buluyor”

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Gözlerini aç ve çevrene dikkatle bak. Bir şeyler ilgini çekmek istiyor. Neyse ki, duyguların her zamankinden daha sabit ve böylece kendini hislerinle bağlantılı hissediyorsun. Doğrusu, bugün kendini bulutlarda bulabilirsin ve atmosferin bu kısmında gezinirken bir sorun yaşamayacaksın da. İnsanlar ise sana tavsiyelerini almak üzere gelebilir.Bugün yakın akrabalarınla vakit geçirmek isteyebilirsin. Bazen günler ve haftalar hiç anlamadan akıp geçiyor, aile üyelerini ve akrabalarını unutabiliyorsun. Amcalarında, halalarınla, kuzenlerinle vs. sohbet etmek için harika bir gün. Eğer uzakta yaşıyorlarsa bir arayıp hatırlarını sorabilirsin. Yakındalarsa, bir öğle yemeği organize etmeniz hoş olabilir.

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün gezegenler arasındaki uyumlu bir etkileşim ile, biriyle barışmanız söz konusu olabilir. Belki de sevdiklerinizle bir takım anlaşmazlıklar veya çatışmalar yaşıyorsunuzdur. Bugün farklılıklarınızı çözmek ve birbirinizin bakış açısını anlamak daha kolay olacak. Ortak bir paydada buluşacak ve birbirinizle ilişki kurmanın farklı bir yolunu bulabileceksiniz, böylece bir dahaki sefere benzer bir stresten kaçınabilirsiniz.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Semtinizdeki telefon şebekesiyle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Trafik kontrolden çıkmış durumda mı? Belki de bugün evde kalıp telefonda arkadaşlarınızla sohbet etmek en iyisidir. Uzaklardan biri size telefon edebilir fakat bu kişi muhtemelen size sonra ulaşmaya çalışacak. Rahatlayın, kendinize bir sıcak çikolata yapın ve sessizliğin tadını çıkarın. Biraz sessizlik size iyi gelecek!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

V

Sevgili Terazi…

Bazen öyle olmak istemeseniz bile çoğu zaman çok hassas bir insansınız. Fakat bu ay gezegenler hassaslığınızı daha da arttıracak. Müzikler ya da gökyüzünün rengi bile tüylerinizi ürpertebilir ve çocuğunuzun yüzünü görmek mutluluktan ağlamanıza yol açabilir. Üzerinizden geçecek bu kadınsal dalgaya karşı koymayın çünkü bu durum sizin çok daha dengeli bir insan olmanız konusunda size yardımcı olacak. Bu sadece çok “erkeksi” bir gün olmayacak, o kadar.

MART AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Gururlanıyorsun”

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Göksel enerjiler sana bir şeyler öğretmeye çalışıyor. Bu da büyük ihtimalle insanlarla paylaşım yapmayı öğrenmekle ilgili olacak. Ama ilk olarak, kendinden bir şeyler paylaşmak istediğin bir noktaya gelmen gerek. İnsanlardan kaçmaya olan yatkınlığını gözlemledin mi? Seni bunaltacaklarından veya onlara borçlu çıkacağından çekiniyorsun. Bu hiç de düşündüğün gibi değil aslında. Neden insanlara seni tanımaları için fırsat vermiyorsun?Bugün uzak bir akrabayla iletişime geçmek gelebilir içinizden. Belki arkadaşa ihtiyacı olan yaşlı bir büyük halanız vardır. Onu arayabilir ve birlikte yiyeceğiniz bir öğle yemeği planlayabilirsiniz. Düşünceliliğiniz ve arkadaşlığınız takdir edilecek. Ya da belki büyük anne ve büyük babanızı bir süredir ziyaret etmemişsinizdir. Onlara biraz ilgi ve şefkat göstermek için yanlarına uğramak hoşunuza gidebilir.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün fantezilerinize ve romantik doğanızın ortaya çıkmasına izin verin. Sevdiğiniz biriyle bulutların üstüne çıkın ve hayatın sunabilecekleriyle kendinizi şımartmaktan çekinmeyin. Bugün, bir süreliğine gerçeklikten uzaklaşmak ve hayatın diğer yönlerini keşfetmek için harika bir gün. Bırakın, hayal gücünüz sizi ele geçirsin. Endişeleri bir kenara bırakın.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Parasal durumuzun bugün çok iyi görünüyor. Bir şekilde kazancınızı nasıl arttıracağınız konusundaki ipucu hiç beklenmedik bir yerden gelebilir. Bu sizin tanımadığınız biri de olabilir daha önce hiç finansal zekasıyla tanışmadığınız biri de. Bu kişi hakkında biraz şüpheye düşebilirsiniz fakat söyledikler biraz düşünmeye değer. Fikirlerini profesyonellere veya daha bilgili olduğunuz kişilere danışarak düşünün. Kimden yardım geleceği belli olmaz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Akrep…

Bazı zamanlar başkalarının fikirlerinin modunu aşağı çekmesine izin veriyorsun. Çünkü biraz fazla güvenmeye eğilimlisin. O insanların da bencil ve dar görüşlü günlerinin olabileceğini gözünden kaçırıyorsun. Bugün başarılarını düşünerek veya anneni arayarak (seni bol bol övsün diye) özgüvenini yükseltebilirsin. Gayet güzel işler başarıyorsun. Lütfen at gözlüklü insanların moralini bozmasına izin verme.

MART AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Uzun Soluklu Görüşmeler Yaşanabilir”

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Gülüşünü dünyanın dört bir yanına göster; karşılaştığın her bir duruma eğlence aşıla. Havada aktivasyon enerjisi var ve bu enerjiyi yaşadıklarına tat katmak için kullanabilirsin. Problemlerini çözmek için ciddi bir tavır takınmak zorundaymış gibi hissetme. Hatta tersine, eğer eğlence dolu bir tutum sergilersen çok daha fazla şey başarabilirsin.Bugün yakın bir arkadaşınızla konuşmaya ne dersiniz? Gururunuzun ihtiyacınız olan desteği ve yardımı almanıza engel olmasına izin vermeyin. Bir hata yaptıysanız ya da uygunsuz bir şey yaptığınızdan korkuyorsanız, bu konuda çok fazla kendinizi paralamayın. Bunun yerine, bir arkadaşınızla kahve içmeye gidin ve olan biteni onunla paylaşın. Unutmayın ki en iyilerimiz de dahil herkes kötü günler geçirebilir.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün geçmişe doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Gün boyunca bu enerji sizi biraz nostaljik bir moda sokabilir. Belki de yaşadıklarınızı şimdiki hayatınızla kıyaslayarak son tatilinizde olanlar hakkında kafa yorabilirsiniz. Ya da yıllar öncesinde kalmış ama sizin için romantik açıdan önemli birini hatırlıyorsunuzdur. Eski sevgilinizin ne yaptığını merak edebilirsiniz. Belki de bu kişiye yazmalı veya onu aramalısınız.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Son 30 gün adeta bir deprem gibi görünebilir. Yeni aya girerken hala sarsıntılarını hissediyor olabilirsiniz. Neyse ki, önünüzdeki 30 gün yoğnluk anlamında bir farklılık yaratmasa da daha sakin geçecek. Ev hayatınızla ilgili son zamanlarda aldığınız kararları uygulayabilecek ve önemli konuları kesin olarak çözüme kavuşturacaksınız.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Yay…

Bazen çok derin düşüncelere dalıp gidiyorsunuz. Bugün biraz meditasyon yaparak, tasavvur ya da ibadet ederek vakit geçirebilirsiniz. İlahi kudrete odaklanmak için bazı ilham verici kitaplar okuyor olabilirsiniz. Ya da daha pratik bir şekilde düşünüyor ve bir ilişki ya da kişisel durumun iç yüzünü anlamaya çalışıyor da olabilirsiniz. Zihninizi ve ruhunuzu keşfe çıkması ve yüzeyin altında ne olduğunu görmesi için serbest bırakmanın tam zamanı.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Kasım 2020

MART AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Olumlu Yanıtlar Alıyorsun”

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Göksel açılar hayatında yeni bir periyodun başlamakta olduğunu işaret ediyor. Mod ise şu ankinden çok daha hafif olacak. Periyodun odak nokrası insanlarla iletişimi dengelemek ve aynı zamanda belli bir mesafeyi korumak. Yine de, geçmişten bazı olaylar karşına çıkarsa bunları görmezden gelmen pek mümkün olmayacaktır.Bugün ukalalık etmeyin. Normalde olduğunuzdan biraz daha ciddi bir tavır takınmanız yerinde olacaktır. Düşünmeden konuşmaya meyilli olabilirsiniz fakat çevrenizdekiler sözlerinizi epey ciddiye alacak. Gerçekten neyi kast ediyorsanız onu söylemeye dikkat edin. Moda ve popüler kültüre olan ilginiz, daha derin ve ruhsal konulara ilgi göstermenz gerektiği gerçeğiyle çatışabilir.

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün eğlenceli ve tutkulu bir ruh halinde olabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde sevgi ifade etmeye ve romantizm yaratmaya hazır olacaksınız. Hayatınızda biri yoksa, özel birinin ilgisini çekebilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla flört etmek, etrafınızdakileri etkilemek ve insanlarla sohbet etmek hoşunuza gidiyor. Eğer bir ilişkiniz varsa, bugün sevgilinle dinlenmek ve rahatlamak için mükemmel bir gün. Güzel bir restorana ya da güzel bir parka bir gezi gidebilirsiniz.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Para mevzularında iyi haberler bugün hanenizde büyük bir heyecan yaratabilir. Hedeflerinizden biri, yaşam koşullarınızı iyileştirme konusunda yatırım yapmak olabilir. Yeni bir eve taşınmak veya satın almayı düşünebilirsiniz. Bu talih kuşunu nasıl kullanacağınızla ilgili bir sürü fikir nugün kafanızı kurcalayabilir ama sakin olun. Bir yandan da, bu parayı kötü günler için bir kenara atmak isteyebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak…

Bazı zamanlar gerçek duygularınızı ifade etmek hoşunuza gitmiyor. Asıl düşüncelerinizi kendinize saklayarak gizemli adamı oynamayı tercih ediyorsunuz. Çevreyi izlemekten ve etrafınızdaki insanları gözlemlemekten hoşlanıyorsunuz. Bu durum daha stratejik hamleler yapmanıza olanak veriyor! Ancak bugün insanlara karşı daha açık olmaya hazır olacaksınız. Umutlarınız ve hayallerinizle ilgili önemli bir itirafta bulunursanız, kendinizi iyi hissedeceksiniz.

MART AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Günün Mottosu: “Yol Göstericilik Yapabilirsin”

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Gün boyu pozitif tutumlar sergiliyor olacaksın. Enerji seviyen yüksek ve herhangi bir şeyin üstesinden gelebileceksin. Ama kendini çok da zorlama. İçinde yanan bir istek olsa da, işlerini tamamlamak için biraz fazla ileri gidebilirsin. Süpermen olmaya çalışma! Yerine, küçük, ulaşılabilir hedefler koy. Böylece günün yumuşak ve rahat geçecektir.Bugün yakınınızda bir toplantı ya da başka türden bir toplanma gerçekleşebilir ve bu uzun zamandan sonra etrafınızdan olan en heyecan verici şey olabilir. Bazı ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Bu toplantıyla ilgili sosyal bir etkinlikler bugün çok fazla zamanınızı alabillir hatta neredeyse kendinizi yıpratacağınız noktaya kadar. Hızınızı kendinize göre ayarlayın ve çok yüklenmeyin.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün geçmişte yapmış olduğunuz şeylerin meyvesini alabilirsiniz. Mesela son zamanlarda birine borç para verdiyseniz, bu paranın bir kısmını ödeyebilir ya da birine önemli bir iyilik yaptıysanız, bu kişi size şükranlarını sunabilir. Bazen kocaman kalbiniz ve cömertliğiniz kıymet bilmiyor. Ama bugün bu yönlerinizin tedildiğini görmek güzel olacak!

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Son durum, özgüveninizi geliştirmenize yardım edecek gibi görünüyor. Bugünün gezegen sıralaması kendinizle ilgili kötü düşünceleri bir kenara atmanız gerektiğini söylüyor. Siz daha iyisini hak ediyorsunuz ancak bunu kendiniz için yapmasanız bile başkaları sizi desteklemeyebilir. İşte içinizdeki özgüveni harekete geçirmenin tam zamanı!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Kova…

Bazen size ne söylenirse söylensin sadece bir kısmını duyuyorsunuz. Bunun nedeni kafanızda dönen onlarca ilginç düşünceyi bir türlü susturamamanız! Bugünün enerjileri dikkat dağınıklığınızı artırabilir. Size söylenen her şeyi kulağınızı dört açıp dinleyin. Bunları not alıp kontrol etmediğinizi takdirde bir hata yapmanız işten bile değil.

MART AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Şanslı Günündesin”

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Grubun yapmak istediği şeye dahil olmak istemezsen, sadece onlara ait olduğunu hissetmek adına kendini onların yaptığı şeyi yapmaya zorlama. Saygılarını daha farklı şekillerde kazan. Uygun olmadığını düşündüğün durumlara kendini sokmana gerek yok. Bütünlüğünü ve eylemlerini güvenle hatta küstahlıkla sürdür. Sırf insanlarla uyumlu olabilmek için sakın kendi inançlarından feragat etme.Bugün ufak tefek çatışmalar yaşamanız muhtemel. Damarınıza basan ya da sakin tavrınıza çomak sokmaya çalışan biriyle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Kızmak ya da darılmak yerine, kendinizi #burç adı# burcunun favori silahlarıyla savunun: sükunet, kahkaha ve bakış açısı. Düşmanınızın kendini, bu kötü davranışını haklı çıkarmaya çalışan zavallı savunmalarıyla baş başa bırakın.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün evinizde bayram havası var. Bir aile üyesinin doğum günü mü? Çok sayıda eğlenceli şakaların ve derin konularda yoğun tartışmalar yapıldığı, dünyadaki garip öykülerin anlatıldığı bir gün. Başka birinin evinde yine böyle bir buluşma planları yapılabilir. Herkes gittikten aşk konusu gündeme gelecek. Bu akşam olan bir şey sizi ve sevgilinizi yakınlaştırmış olabilir. Keyfini çıkarın!

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Para konuları kesinlikle bugün biraz dikkat etmeniz gerekecek. Telefon hattı sıkışık ve ATM’ler de her yerde bozuk olabileceğinden bankaya gidip doğrudan yetkililerle konuşmanız gerekebilir. Endişelenilecek bir durum yok.Yalnızca dikkat edilmesi gereken küçük sıkıntılardan biri. Dişinizi sıkın, arabaya binin ve bu işi halledin. İş hallolduğunda, harika bir tatmin olma duygusu hissedeceksiniz!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 22 MART 2021 PAZARTESİ

Sevgili Balık…

Bazı şeyler hayatınızda çok kötü gidiyorsa, biraz danışmanlık almaya ne dersiniz? Her şey gereğinden fazla üstünüze gelmeye başladığında gurur yapmaktan vazgeçin, utanmayın ve biraz destek almayı deneyin, bundan zarar gelmez. Bu alanla ilgili olarak hiç ilanlara baktınız mı? Emin olun binlerce var. Kafanızı kaldırın ve insanların buna ne kadar ihtiyacı olduğunu görün artık! Yalnız değilsiniz, çok az bir zaman içerisinde kendinize dönüp kendiniz için doğru olan adımı atacaksınız.

MART AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Günün Mottosu: “Duygusallaşabilirsin”

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Gün ilerledikçe gerilim kokusu alabilirsin. Üzerinden atamadığın yorgunluk gittikçe yığılarak birikiyor gibi hissedebilirsin. Sana yakın birisiyle de tartışmaya girebilirsin. Ama bunun da bir nedeni var elbet. Durumdan, arkadaşınla aranı temizlemek ve yeni bir başlangıç yapmak için faydalan…Bugün yanlış bir şey söyleme ya da yapma ihtimaliniz yok. Aslında, bugün sergilediğiniz yetenekler genel geçer dorğular olacak. Niçin bu yeteneğinizi biraz daha ciddiye almıyorsunuz? Bu yeteneği ucuz bir numara gibi görüyor, eğlenceli ama getirisi olmayan bir şey olarak değerlendiriyorsunuz. Bu düşüncenizi gözden geçirmeniz gerekiyor. İsterseniz, bu “ucuz numara”nızla para bile kazanabilirsiniz.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün gizli bir tarafınızı ortaya çıkarmaya karar verebilirsiniz. Şu anda daha derin bir samimiyet ve dostluk isteyen bir tarafınız var. Bir şeyleri daha derin bir düzeyde paylaşabileceğiniz arkadaşlarınız olmayabilir. Ya da her şeyinizi sevgilinizle paylaşmak zor olabilir. Bugün kendinizi biraz daha fazla açmaktan korkmayın, çünkü ne kadar istekli olursanız, o kadar fazla insanla tanışacaksınız.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Sonunda, harika bir gün! Liderlik becerileriniz bugün çok daha önemli olacak. Eğer bir ekipten sorumluysanız, bir işin başında veya bir orkestranın şefiyseniz ekibinizdeki insanlarla doğrudan konuşun. İnsanlar sizi ciddiye alacak bu da bitmeyen bazı zorlu problemleri çözmenizi sağlayacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.