Nuray Sayarı 22 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 22 Ekim 2020

Nuray Sayarı 22 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 22 Ekim 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 22 Ekim 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 22 Ekim burç yorumları perşembe…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 22 Ekim 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 22 Ekim burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Perşembe günü, aile üyeleriniz arasında, çalıştığınız takımdaki meslektaşlarınız arasında ve genel olarak kamusal hayatta güçlü bir karakter karşıtlığı olacak. Herkes bir pozisyon kazanmak veya bir miktar başarı elde etmek isteyecektir. Sanki elde etmek istedikleri sonuç, kullanılacak araçlardan daha önemliymiş gibi, çok az kişi kullanılacak yollar ve yöntemler hakkında düşünecektir. Bu anlamda birçok yalan ve manipülasyon olacak.
  • Zodyak burcu ne olursa olsun, erkeklerden özellikle büyük bir egemenlik aranacaktır. İşinizde fikrinizi veya arzunuzu gerçekleştirmeye çabalamıyorsunuz. Oradaki olayların gelişimi, hangi yönde olursa olsun size iyi gelecektir. En azından bu aşamada …
  • Bugün, aile içinde ve aşkta uyum için neler yapabileceğinizi düşünün. Enerjinizi oraya yatırın, yarın önemi olmayan bencil hedeflerin veya değerlerin peşinde koşmak değil. Bugün hane halkı veya mülk davalarının çözümü muhtemelen büyük ölçüde sizin tanımadığınız kişilere bağlı olacaktır.
  • Eğer Koç burcunda, Aslan burcunda veya Yay burcunda doğduysanız, güne içinizde endişelerle veya biraz endişeyle başlayabilirsiniz. Bunun nedeni, garip veya hoş olmayan rüyalar, yeterince uykusuzluk veya o gün önünüzde duran ciddi taahhütler olabilir. Perşembe günü mutlu olacağınız bir şey olacak, ancak bu küçük mutluluk dozları esas olarak kişisel yaşamınızı veya dostane ilişkilerinizi ilgilendirecektir. Perşembe günü, birçoğu seyahat edecek veya birçoğunun farklı bölgelerden insanlarla önemli bağlantıları olacak. Direksiyon başında olacakların sürerken dikkatli olun.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün arkadaşlarınızla canlı olarak, telefonda veya kısa mesajlarla konuşmaktan mutluluk duyacaksınız. Sizin veya onların paylaşacak çok fazla bilgi ve izlenimi olabilir, ancak bu, bu tür konuşmalarla gününüzü boşa harcamanız gerektiği anlamına gelmez. Perşembe günü, bir kurumu ziyaret etmeniz, bir toplantıya veya halka açık bir etkinliğe katılmanız gerekebilir. Bu gün, geleceğinizi inşa etmek için önemlidir. Önemini ne kadar hissedeceğiniz, öncelikle ruhsal gelişiminize bağlı olacaktır.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Perşembe günü kötü bir ruh hali içinde uyanabilir, uykusuz kalabilir veya günün ilk saatlerinden size bazı olumsuz duygular yükleyecek biri olabilirsiniz. Bugün, hak sizin tarafınızda olsa bile, çatışmalardan kaçınmak çok önemli olacaktır, geri adım atın ve başkalarının davranışlarının sonuçlarıyla yaşamasına izin verin. Bugün, ne kadar direnebileceğinizin ve ne zaman durup geri çekilmeniz gerektiğinin sınırını hissetmek çok önemlidir. Bir çatışmada ilerlemeye devam etmek, kaçınılmaz olarak ayrılığa veya kayba (doğasına bağlı olarak) yol açacaktır.
  • Yengeç burcunda, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Perşembe günü size bugün veya yakın gelecekte biraz gelir getirecek şeyler yapmaya istekli olacaksınız. Bu sizin ana işiniz olabilir, ancak çeşitli alanlarda çalışma yeteneğine sahip olanlarınız için ek taahhütler hariç tutulmamaktadır. Bu gün çalışkanlar için elverişli olacak ve onlara bir şekilde doğru yolda olduklarının bir işaretini verecektir. Gerisi, ilerideki deneyimler karşısında şaşıracak. Genel olarak, bu gün liyakate göre çeşitli ödüller ve aynı zamanda cezalar da getiriyor.
Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 8 - 14 Mart 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Koç…

Bugün ilgilenmen gereken önemli meseleler olabilir. Neye ne kadar odaklanacağın gününün nasıl geçeceğini belirleyecek. Önemli kararlar almak ve elini taşın altına koymak senin için önemli olabilir. 

EKİM AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hijyen konularına özen gösterebilirsin. Yaşam veya iş alanını temizlemek, hijyene ekstra özen göstermek senin için daha iyi olabilir. Mikroplara karşı önlemini alabilirsin. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için çaba gösterebilirsin. Bu kişiyle aranda daha samimi bir ortam oluşması için bazı hazırlıkları senin yapman ve bazı tekliflerle senin gitmen gerekebilir. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konuları aceleye getirmemen sana daha iyi gelebilir. Bazı şeylerde kendi hızını ayarlaman gerekecek. Acele edip de hata yapmak yerine iki kere düşünmekte fayda var.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Boğa…

Bugün herkese akıl veren taraf olabilirsin. Olaylara yaklaşımın daha mantıklı olabilir. Çevrendekilerin görmediklerini daha net görebilirsin. Algılarının açılacağı ve insanlarla daha iyi anlaşacağın bir gün. 

EKİM AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Daha sağlıklı olmak için bağışıklık seviyeni artırman gerekebilir. Bunun için de neler tükettiğine özen göstermen gerekecek. Bol vitamin dolu taze sebze ve meyveler tüketmek senin için önemli olabilir. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Bu anlaşmazlıkları çözmek için aceleci olmaman gerekecek. Bir şeylerde ısrar etmek ters tepebilir. Aman dikkat! 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün parasal mevzulara uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Her ne kadar aklının bir köşesinde para olsa da odak noktan başka şeylerde olabilir. Kafanı farklı konulara vermelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili İkizler…

Etrafındaki insanların sana olan yaklaşımı seni biraz rahatsız edebilir. İnsanların nobran olması kafana takılabilir. Bir şeyleri daha sakin görmek için bütün gemileri yakmaman gerekecek. 

EKİM AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Yaşam alanını organize etmek zihnini boşaltmana da yarayabilir. Biraz kendini ev içi düzene verebilirsin. Hem hijyen hem de organize bir ortam kafanı dağıtmana ve mikroplara karşı önlem almana vesile olabilir. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle aranızdaki anlaşmazlıkları çözmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Bir şeyleri abartmamak ve aşırıya kaçmamak, ısrarı çok fazla sürdürmemek iki taraf için önemli olacak. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konularda bildiğin kişilerle iş yapmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan kime ne kadar güvendiğine dikkat etmen gerekebilir. Bazı şeyleri fazla zorlayıp riske atmamalısın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yengeç…

Bugün kendine vakit ayırman ve ufak bir yürüyüşe çıkman sana daha iyi gelebilir. Kendince geçireceğin bir gün kafandaki üzüntüleri atmana yarayabilir. Biraz kendine özen göstermelisin. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Mayıs 2020

EKİM AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmek sana daha iyi bir enerji katabilir. Sağlığın için biraz daha fazla su tüketmen gerekecek. Son zamanlarda çok fazla şekerli içecekler tükettiysen bugün bunu kesmeyi düşünebilirsin. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşk konusunda ilginç durumlarla karşılaşabilirsin. Beklenmedik konuşmalar, ilginç gelişmeler kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir. Yine de bir şeyleri sindirmek için biraz zamana ihtiyacın olacak. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kabuğunu kırıp risk almayı öğrenmelisin. Maddi konularda daha sağlam adımlar atman gerekecek. Bazı konuları daha dikkatle ele alıp riske girmenin tam zamanı olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Aslan…

Bugün eğlenmeye çalışmalısın. Kendini karanlıklara gark etmemeli, eğlenmeye odaklanmalısın. Keyfine göre bir gün geçirmek ve eğlenmek sana çok daha iyi bir enerji sağlayacak bugün. 

EKİM AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığına özen göstermek için önce yediklerine özen göstermen gerekebilir. Şekeri azaltman ve işlenmiş gıdalardan uzak durman sana daha iyi gelecek. Sindirim sistemini yormayan şeyler tüketebilirsin. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün olaylara çok dikkatle odaklanman gerekebilir. Bir şeyleri iyice irdelemek, iki kere sormak, iki kere konuşmak daha dikkatli olmanı gerektirebilir. Her şeye tek seferde inanmamalı ve olayların temeline inmelisin. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün kendi maddi durumundan etkilenmezsen başkasının etkilenmesini de beklememelisin. İlk önce kendi kendini tebrik etmeyi öğrenmen gerekecek. Aynada baktığın insanın başarılarını görmelisin, hatalarını değil.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Başak…

Bugün kendini daha fazla geliştirebilirsin. Olaylara daha iyi bakabilirsin. Kendini geliştirerek daha iyi ve mantıklı kararlar alman olası. Kendin için daha güzel şeylere odaklanabileceksin. 

EKİM AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Şekerli gıdalardan uzak durmak sana daha fazla enerji verebilir. Şekeri yavaş yavaş azaltmak ve sonra da hayatından tamamen çıkarmak için güzel bir başlangıç yapabilirsin bugün. Sağlığını düşünmelisin. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konularında kafana yatmayan durumlar olabilir. Kendini ifade etmede ve karşı tarafı anlamada biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Bir şeyleri zorlamamak ve aceleci olmamak daha önemli olabilir. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün neye odaklanacağın gününün nasıl geçeceğini etkileyebilir. Eğer parasal kaygılara odaklanırsan o zaman kötü bir gün geçirebilirsin. Eğer daha pozitif bakarsan o zaman daha güzel gelişmeler göreceksin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Terazi…

Bugün kendini yazılı olarak daha iyi ifade edebilirsin. Ayrıca boşuna dememişler, söz uçar yazı kalır. Bugün bir şeyleri yazıya dökmek ileride senin işine gelebilir. İşini sağlama almalısın. 

EKİM AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hijyen konularına özen gösterebilir ve sağlığın için daha temiz bir ortam seçebilirsin. İçinde bulunduğun ortamları temizlemek ve mikroplardan arındırmak sağlığın için daha önemli olabilir. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün kafan karışabilir. Bu kafa karışıklığını çözmek için zaman gerekecek. Sevdiğin kişiyle kafana yatmayan mevzuları aceleye getirmeden konuşmak ve yapıcı olmak seni zorlayabilir. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün söylenmek yerine eyleme geçmelisin. Bir şeyleri eleştiren taraf olmak yerine çözüm üreten taraf olmak sana da çevrendekilere de iyi gelebilir. Yapıcı olmanda fayda var.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Akrep…

Bugün enerjin daha yüksek olabilir. Kendini daha iyi ifade edebilirsin. Hayatında değişmesini istediğin konulara daha mantıklı odaklanabilirsin. Kendin için alacağın kararlar daha kalıcı olabilir. 

EKİM AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Ufak egzersizler, daha büyük olanlardan daha iyi gelebilir. Enerjini iyi değerlendirmek ve kaslarını hareket ettirip esnetmek sana yeterli olabilir. Bugün sağlığın için aşırıya kaçmana gerek kalmayacak. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle aranızda ilginç bir konuşma yaşanabilir. Bu konuşma kendini nasıl hissedeceğini şaşırmana sebep olabilir. Kendine biraz zaman tanımak ve olanı biteni anlamlandırmak daha önemli olacak. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konulara ekstra özen gösterebilirsin. Eğer resmi belgelerle veya borçlarla alakalı durumlar varsa bir şeyleri daha net görmen olası. Algılarını bu konuda açman sana fayda sağlayabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 12 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 12 Haziran 2020

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Yay…

Bugüne kadar görmezden geldiğin mevzular bugün kendini daha net gösterebilir. Bir şeyleri yoluna koymak için fırsatın olabilir. Daha önceden ilerleyemeyen konuları bugün daha rahat halledebilirsin. 

EKİM AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Maske, mesafe ve hijyen… Bunlara ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Hem kendin hem de yakınındaki insanlar için bu konuları ciddiye almak ve virüsle savaşta dikkatli olmak önem kazanacak. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konusunda kafan karışabilir. Eğer ilgilendiğin birden fazla insan varsa o zaman hangisine odaklanacağın konusunda düşüncelerin değişebilir. Aşkta önce kendi hislerini ve iç sesini duyman gerekecek. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi konulara fazla zaman ayırmamak sana sıkıntı değil daha fazla keyif verebilir. Bir kez olsun olaylara kaygı ile veya sorumlulukla yaklaşmak yerine keyfine odaklanmak sana daha pozitif gelecek. Maddi konuları daha rahat görebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Oğlak…

Bugün kendini çok daha iyi hissedeceksin. Hayatına daha pozitif odaklanmak yüzüne yansıyabilir. Kendine daha fazla odaklanabilir ve dış görünüşün ile alakalı daha güzel kararlar alabilirsin. 

EKİM AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlığına özen göstermek adına alacağın kararlarda daha net olabilirsin. Hayatında sana fayda sağlamayan şeyleri gündemden düşürebilirsin. Sağlık odaklı bir biçimde daha güzel kararlar alabilirsin. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

“Ağzımızın tadı bozulmasın” düşüncesi pek işe yaramayabilir. Daha mantıklı kararlar alarak daha güzel iletişimlere gitmelisin. Sevdiğin kişiyle canınızı sıkan konulara daha fazla odaklanmanız gerekebilir. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bir şeyleri abartmamanda fayda var. Maddi konularda bazı durumları düzeltmek için kendini hırpalamamalısın. Biraz kendine dikkat etmen ve gerekiyorsa kafana göre bir gün geçirmen sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Kova…

Bugün hafif konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Büyük ve detaylı konulara girmek yerine kendini mutlu edeceğin şeylere odaklanabilirsin. Zihnini açacak ve daha yaratıcı olabileceğin bir gün olabilir. 

EKİM AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Şekeri kesmek için daha mantıklı kararlar alabilirsin. Bugün yeni başlangıçlar yapabilirsin bu konuda. Daha az şeker tüketmek için kendi sınırlarını zorlayabileceksin. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Aşkta risk alabilmelisin. Adım atmak, cesur davranmak sana daha fazla mutluluk getirebilir. Aşk konularına daha pozitif odaklanmalısın bugün. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün yaratıcılığını konuşturman gerekecek. Daha mantıklı kararlar almak ve kendine göre daha dikkatli davranmak sana iyi sonuçlar getirebilir. Herkesin görmediği bir şeyi görmeye çalışman gerekecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 22 EKİM 2020 PERŞEMBE

Sevgili Balık…

Bugün olaylara daha olumlu yaklaşman çevrendekilerin de dikkatini çekecek. Bir şeylere daha pozitif odaklanabilirsin. Sahip olduklarının kıymetini bilmek sana çok daha iyi gelebilir. 

EKİM AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Uyku düzenine dikkat etmen sağlığın için daha önemli olabilir. Vücudunun gereken melatonin seviyesini sağlaması için kendine dikkat etmelisin. Daha fazla uyku çekmek ve sağlıklı bir uykuya odaklanmak vücudunda değişim yaratabilir. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün düşüncelerini bir sıraya koymak ve aşkta canını sıkan meseleleri tek tek ele almak daha önemli olabilir. Her şeye aynı anda odaklanmak sana fazla iyi bir etki sağlamayacak. O yüzden meseleleri tek tek ele almalısın. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün büyük kazançlar beklememeli, elindekilerle yetinmelisin. Sahip olduklarına odaklanmak ve hayatına bakmak sana daha iyi gelecek. Maddi konularda kendini zorlamamalısın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.