Nuray Sayarı 22 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 22 Aralık 2020

Nuray Sayarı 22 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 22 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 22 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 22 Aralık burç yorumları salı…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 22 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 22 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Salı günü, etraflarında herhangi bir parlaklık veya gürültü olmadan, sessizlikte duymaya, doğanın veya Kaderinizin işaretlerini hissetmeye çalışın. Görünmeyeni görmeye çalışın ama sizin için önemli olan, geleceğinizi belirleyen, bireyler olarak gelişiminiz. Yeni 2021 yılı, farklı bir yaşam tarzı için sizden yeni tutumlar gerektirecek ve siz, bugün ve yarın ve önümüzdeki günlerde bu değişikliklere hazırlanacaksınız. Uyum sağlama yeteneğiniz bugün çeşitli durumlarda gösterilmelidir.
  • Aşkta çatışmalardan kaçının. Partnerinizin bakış açısını anlamaya çalışın. Yapamazsan, senin için zorsa, o zaman bu ilişki senin gerçek aşkın değil. Bugünkü zorluklar, mali kaynaklarınızın uygun şekilde tahsis edilmesiyle ilgili olacaktır. Beklediğinizi alamama veya planladığınızdan daha fazla harcama tehlikesi vardır. Cüzdanınızı veya banka kartı bilgilerinizi halka açık bir yerde çalma girişimleri göz ardı edilmez.
  • Bugünkü sürprizler mektuplarla, yeni ve eski arkadaşlardan gelen telefon görüşmeleriyle ilgili olacak. Salı günü Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan insanlarla yanlış anlaşılmaları veya karmaşık ilişkileri temizleme fırsatınız olacak. Genel olarak, önünüzde güzel bir gün var, özellikle günün ana titreşimleriyle uyum sağlamayı başarırsanız.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün sizi seven insanların sözlerini veya öğütlerini görmezden gelmeyin. Düşünmeden veya eylemlerini ve sözlerini tartışmadan onları takip etmelisin demiyorum, ama onları da görmezden gelme. Bugün, sizi zihinsel olarak zorlayan sorunları veya diğer sorunları çözmeye ciddi şekilde odaklanmanız gerekecek. Başkalarını dinlemeye ve onların tavsiye ve önerilerini akıllıca kabul etmeye istekli iseniz, bu sizin için çok önemli ve başarılı bir gün olabilir. Bu, işinizi veya profesyonel taahhütlerinizi ve yükümlülüklerinizi yerine getirmek için hayırlı bir gün olacaktır.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Salı günü hayatınızı veya sevdiklerinizin hayatını değiştirebilecek bir söz vereceksiniz. Aşırı duygusal duyarlılığınız nedeniyle gereksiz tartışmalara ve çatışmalara eğilimli olacaksınız. Bu sizin için önemli ve başarılı bir gün olacak, bu yüzden duygularınızdan etkilenmeyin. Önemli günlük planlarınızı gerçekleştirmeye odaklanın. Genç kadınlar ve kızlar sağlıkları konusunda daha dikkatli olmalı ve riskli, uygunsuz davranışlardan kaçınmalıdır.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Salı günü diğer insanların özellikle mali konularda yardımına veya desteğine güveneceksiniz. Bu gün para davalarını halletmek için elverişli olacak ve bu da sizi umursamaz hale getirmemelidir. Salı, aile toplantıları veya önemli ailevi meselelerin gelişmesi için hayırlı bir gün olacak. Bir dava veya yasal işlemle ilgiliyseniz, bugün iyi sonuçlar elde etmeyi umabilirsiniz. Maalesef bugün bazılarınız tanıdığınız bir kadınla ilgili kötü haberler alacak.
  • Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, Salı günü enerjinizin bir kısmını günlük sorunları çözmeye odaklayın. Çeşitli ulaşım zorlukları ortaya çıkabileceğinden seyahat sorunlu olacaktır. Bugün hayatınıza girecek olan sürpriz bir şekilde bir kadınla ilişkiye girecek. Finansal ilişkileriniz ve planlarınız bazı nedenlerden dolayı sorunlu olacaktır. Bugün geleceğinizle ilgili önemli kararlar vermekten kaçının ve bunu yapmanız gerekiyorsa duygularınızı değil sezgilerinizi takip edin.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Koç…

Bazen yazı yazmaktan nefret ediyorsunuz. Fakat bugün, temize çekilmesi gereken notlar ve belgeleri halletmeye niyetlenerek kendinizi bile şaşırtabilirsiniz. Bazen bu görevleri en son ana kadar bekletiyorsunuz fakat bugün onları en ön sıraya koyup kolayca halledebilirsiniz. Bugün sözlü iletişimde daha başarılı olacak ve doğru kelimeleri bularak kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İlgi çekici ve kariyerin için kullanabileceğin fikirlerle karşılaşabileceğin bir gün. Bir ticaret yayınında yararlı bir yazıya rastlayabilirsin ya da yaratıcı dürtülerini harekete geçirecek şeyleri haberlerde duyabilirsin. Şu anda kariyer alanına yepyeni bir enerji giriş yapmak istiyor. Taze stratejilere, uzmanların fikirlerine karşı açık ol. Biraz zaman ve şansın yardımıyla kendine profesyonel bir kapı açabilirsin.İçinizde bir filozof var. Bazen kendinizi etrafınızdaki insanları izleyen yaşlı bir ruh gibi hissediyorsunuz. Bir tarafınız her zaman bir şeyleri analiz ediyor ve olaylara daha geniş bir çerçeveden bakmaya çalışıyor. Bugün içinize yönelmek ve hayatınızda nasıl daha büyük bir denge elde edebileceğinizi görmek isteyebilirsiniz. Beslenme ve egzersiz alışkanlıklarınız gibi temel konularda birtakım gelişmeler olabilir.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kendini ifade etmenizin engellendiğini mi düşünüyorsunuz? Belki de hayatınızda bir yön belirlemek için daha fazla zamana ihtiyacınız var. Bugün, size yakın birinden çok fazla baskı hissedebilirsiniz. Bu kişinin taleplerini karşılamak zorunda kalacaksınız. Bunun can sıkıcı olabileceği gibi, bu kişiyle ortak ilgi alanlarınızın olduğunu bilmek sizi rahatlatabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Mayıs 2020

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, diğer insanlardan gelecek fikirlere açık olmaya çalışın. İlginç bir şeyler karşınıza çıkabilir. Mesela, biri size profesyonel bir fırsat sunmaktan bahsedebilir. Hayatınızda bir değişim istemiyorsunuz ama yine de bir düşünün. Ya da, bir şekilde size yardımı dokunacak haberler alabilirsiniz. Gözünüzü ve kulağınızı dört açın, yeni bilgileri sünger gibi kendinize çekin!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Boğa…

Bazen çok derin düşüncelere dalıp gidiyorsunuz. Bugün biraz meditasyon yaparak, tasavvur ya da ibadet ederek vakit geçirebilirsiniz. İlahi kudrete odaklanmak için bazı ilham verici kitaplar okuyor olabilirsiniz. Ya da daha pratik bir şekilde düşünüyor ve bir ilişki ya da kişisel durumun iç yüzünü anlamaya çalışıyor da olabilirsiniz. Zihninizi ve ruhunuzu keşfe çıkması ve yüzeyin altında ne olduğunu görmesi için serbest bırakmanın tam zamanı.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İlginç bir şekilde zaman yolculuğu yapmış hissine kapılabilirsin. Geçmiş ilişkiler ve işler kendini tekrar sana hatırlatabilir ve yoğun duygular yaşayabilirsin. Günün enerjisi geçmişe kafa yormanı istiyor; fakat bu iyi bir şey olsa gerek. Nereden geldiğini anlamak önemlidir ki böylece şu anda olduğun yeri daha iyi bilesin…İçindeki sanatçının açığa çıkmasına izin ver. Gezegenlerin dizilimleri bugün normalden çok daha rahat bir şekilde anlaşılacak olan sanatsal bir açı yapıyor. Aslında bugün bir şey eksikmiş gibi hissedebilirsiniz, eğer bu sanatsal yönünüzü açığa çıkaracak bir yol bulamazsanız. Sanat bir zevk meselesi, bunu bilmenize izin verin. Bu noktada yalnızca oyununuzu oynamak için size zevk verecek şeyler yapmayı unutmayın.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kendinize biraz zaman ayırmaya ihtiyacınız olabilir. Günün enerjisi sizi biraz fazla hassaslaştırabilir. Muhtemelen büyük insan kalabalığı ile çevrili olmak istemeyeceksiniz ve kendinizi bunalmış hissedeceksiniz. Uzun bir yürüyüşe çıkın ve biraz meditasyon yapın. Aklında çok şey olduğunu görebilirsiniz. Hayattan gerçekten ne istediğinizi düşünün. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için neler yapabileceğinizi değerlendirin.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, dışarı çıkmak ve biraz egzersiz yapma isteği arasında gidip gelebilirsiniz, ya da sandalyenizde kıvrılmak ve yarım bıraktığınız kitabı okumaya koyulmak arasında. İkisini de yapmamanız için gerçekten bir neden yok. Dışarı çıkın, enerjik bir yürüyüş yapın ve döndüğünüzde en sevdiğiniz kitabı okumaya başlayın. Önemli olan, bir şeyi yapmak için diğerinden vazgeçmek değil, ikisi arasındaki dengeyi kurabilmek. Haydi başlayın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili İkizler…

Bazen mükemmeliyetçilik hastalığına kapılabilir ve bu durum vahşi bir ateş yaratabilir. Aniden her şeyin çözümünün sıkı bir programa bağlı kalmak olduğun farkına varabilir, ya da kendiniz için yeni bir bütçe yaratmaya karar verebilirsiniz. Tasarruf etmek için bir süreliğine restoranlara yaptığınız gezileri ertelemeniz gerekebilir. Ama yalnızca bunları planlayarak harekete geçme, varlığınızı hiçbir eğlence olmaksızın reddederseniz, planınız sürmeden ertelenecek.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İletişim becerilerini bugün harika bir şekilde kullanıyor olacaksın. Telefonda kendini onlarca insanla konuşurken bulabilirsin. Birçok e-postaya da yanıtl vermen gerekebilir. Tempon yoğun olabilir, o yüzden uyum sağlamaya çalışmalısın. Sağlıklı bir öğle yemeği ye. Akşam vakti ise, gün boyu yaptıklarına karşı ödül olarak senin için özel biriyle vakit geçirerek rahatla!İçinizdeki gücü ortaya çıkarın. Oralarda bir yerde büyük bir güç saklı ve çok büyük bir ihtimalle bir volkan gibi patlamaya hazır. Tutkunuzun sizi harekete geçirmesine izin verirseniz, varacağınız inanılmaz noktalar karşısında hayrete düşeceksiniz. Aşırıya kaçmaktan korkmayın. Yüksek olasılıkla, muhteşem talihiniz sayesinde kendinizi içinde bulabileceğiniz her türlü zor durumdan kolayca sıyrılacaksınız.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kararlı zihniniz size diğer dünyaları keşfetmenize izin veren çok fazla güvenlik sağlıyor. Uydu istasyonunuzun bir şekilde çalışmasını sağladınız ve artık geri çekilebileceğiniz güvenli bir tesisiniz olduğunu bilerek sınırlara doğru seyahate çıkabilirsiniz. Sevgiyi hayatınıza sokmanın yeni yollarını bularak kendiniz için kurduğunuz bu iyi sistemden yararlanın.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, birilerinin arkadaşlığını isteyebilirsiniz ve bir grup aktivitesi bunun için iyi bir seçenek olabilir. Bu aktivitede eski arkadaşlarınızla karşılaşacak, yeni arkadaşlıklar edineceksiniz ve bazı ilginç finansal sohbetlere dahil olacaksınız. Ancak, eğer birkaç kişi arasında gerginlik yükselirse şaşırmayın. Sezgisel bir kişiliksinz ve bunlar sinirli insanlar. Buna maruz kalmamaya çalışın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Yengeç…

Bazen öyle olmak istemeseniz bile çoğu zaman çok hassas bir insansınız. Fakat bu ay gezegenler hassaslığınızı daha da arttıracak. Müzikler ya da gökyüzünün rengi bile tüylerinizi ürpertebilir ve çocuğunuzun yüzünü görmek mutluluktan ağlamanıza yol açabilir. Üzerinizden geçecek bu kadınsal dalgaya karşı koymayın çünkü bu durum sizin çok daha dengeli bir insan olmanız konusunda size yardımcı olacak. Bu sadece çok “erkeksi” bir gün olmayacak, o kadar.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İlham dolu hissedeceğin bir gün. Yeni projeler, fikirler gün boyu aklına gelecek. Yine de bir arkadaşın stresli bir halde yanına geldiğinde bu keyifli halden çıkabileceksin. Yardım edebiliyorsan et ama o kişinin duruma karşı abartılı tepki veriyor olabileceğini de unutma. Başkalarının senden kendi çıkarları için yararlanmasına izin verme. Ne zaman uygunsa o zaman geri çekil.İçinde büyük bir ateş yanıyor. Bu ateşi nasıl kullandığına dikkat etmelisin. Eğer kendi heyecanına çokça kapılıp kaba tavırlar sergilersen bunların insanları nasıl etkilediğini göremeyebilir ve birilerinin gücenmesine neden olabilirsin. İçsel neşeni kolektif olarak kullan; diğer insanları da güçlendir. Kendini daha iyi hissedeceksin; arkadaş sayın da artacak.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kendinizi açın ve bugün daha hassas tarafınızı ortaya çıkarın. Siz insanlarla bir şeyler paylaşmaya ne kadar istekli olursanız, onların da sizinle bir şeyler paylaşma konusunda o kadar rahat hissedeceğini göreceksiniz. Aklınız ve kalbiniz aynı fikirde, bu yüzden bunu kendi lehinize kullanın. Gerçekçi olun ve duygularınızda mantıklı bir yaklaşım benimseyin. Böylece durumun gerçeği netleşecek.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, felsefi ya da ruhani konularda bir grup aktivitesine katılmak isteyebilirsiniz. Katılan herkes bu konuyla yakından ilgilenecek böylece tartışmalar da oldukça canlı ve hararetli geçecek. Oradan ayrıldığınızda, başınız tıpkı bir topaç gibi dönüyor olabilir. Bu yüzden, eğer yapabilirseniz biraz yürüyün ki kafanızı boşaltın. Eve geldiğinizde ise, düşüncelerinizi not edin. Daha sonra hatırlamak isteyebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Aslan…

Bazen kendinizi en sevdiğiniz filmin ya da televizyon programının bir parçası olarak düşlemek ve hayal aleminde kaybolmak hoşunuza gidiyor. İzlediğiniz, karakterleri sizi büyüleyen ve ilham veren bir film üzerine kafa yoruyor olabilirsiniz bugün. Bir filmde farklı karakterlerin yaptıklarını dikkatle inceleyerek insan psikolojisi hakkında bir şeyler öğrenebilirsiniz. Bugün senaryoyu kurcalayabilir ve yönetmen koltuğunda oturan siz olsaydınız, yapacağınız değişiklikler neler olabilirdi diye düşünüyor olabilirsiniz!

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İki zıt yöne çekiliyormuş gibi hissediyorsun. Büyük bir karar vermeye çalışıyorsan da kendine çok yüklenme. Harekete geçmeden önce belki de biraz daha araştırma yapman gerekiyordur. Biraz meditasyon yap ve içselliğinle etkileşime geç. Durum hakkında içgüdülerin ne diyor? Ve duyguları dışarıda bırakabilseydin nasıl bir eylem gerçekleştirirdin? Bunlar düşün ve sabret.İçinize sinmeyen bir şeyler ya da birileri için kendinizi bir şeyler yapmaya zorlamayın. Otobüs kaçarsa sorun değil, nasıl olsa bir sonraki yine gelir. Hedeflerinize ulaşmada dolambaçlı yolları seçmektense bildiğiniz yoldan gitmeniz çok daha etkili olacaktır. Emin olmadığınız kestirme yollara sapmamanızda fayda var.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 24 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Kasım 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kalbinizin arkasında büyük bir güç var ve kendinizi aşk ve romantik hayatınızda her zamankinden daha güçlü bulabilirsiniz. Bugün hislerinizin yoğun olduğı birine karşı cesur bir adım atmak için iyi bir gün. İçinizdeki ateş her zamankinden daha parlak. Bu sıcaklığı çevrenizdeki insanlarla da paylaşın. Sevginizi başkalarına yayın bu sayede, ateşinizi söndüğünde sizi ısıtmaktan mutlu olacak insanları etrafınıza toplayacaksınız.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, artık size faydası olmayan ilişkilerinizden kurtulmak için doğru an! Bu kolay olmayacak ama yapmalısınız. Hem profesyonel hem de kişisel hayatınızda, sizi rahatsız eden durumlardan veya yükümlülüklerden kurtulma konusunda çok kararsızsınız. İnsanları kırmaktan ya da kızdırmaktan korkuyorsunuz. Ancak, en sonunda yine siz üzülüyorsunuz. Kendi isteklerinize daha fazla önem verin ve kendi yolunuzu izleyin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Başak…

Bazen, özellikle sanatsal bir gerçeği ararken, karşılaşılmayan duyguları ifade etmek imkansız gibi görünüyor. Kendinizi bazen bitmeyen efsaneler ve imgeler fırtınası altında gömülü kalmış ve boğuluyormuş gibi hissedebilirsiniz. İletişim Çağı, Yaratıcılığın Sonunu mu bildiriyor bize? Eğer kendinize ne kadar bireyci olduğunuzu hatırlatırsanız, gerçeği ifade etmeniz o kadar kolaylaşacak. Arkadaşlarınız bu konuda yardımcı olabilir…

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İnatçılık konusunda ödül alabileceğin bir gün, diretiyorsun ve kendi bildiğini okuyorsun. Belki de cevabın sende olduğuna inandığın bir mevzu söz konusudur. Kendininkinin tek çözüm olduğuna inanıyorsun. Gezegende başka insanların da yaşadığını unutma; arada onlardan da geçerli tavsiyeler ve çözümler gelebilir!İçinde bulunduğumuz şu günler, meleklerin varlığını açıkça algılayabildiğin günlerdir, tabi varlıklarına inanıyorsan. Varlıklarını birkaç şekilde farkedebilirsin: Bir işaret, bir olay veya hassas bir problemin üzerine konuşan ve çözüm üreten bir insan formu. Eğer meleklere inanmıyorsan, artık inanmaya başlayabilirsin, hiç olmazsa inançsızlığını sorgulayabilirsin!

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kendinizi bugün karşı cinsten insanlarla çatışmada bulmanız mümkün. Erkekler önünüze engel koymaya devam ediyor ve girişimlerinizde sizi yavaşlatıyormuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Ancak, kendinizi eninde sonunda yüzleşmelere neden olacak çatışmalara sokmak yerine, nerede yanlış yaptığınızı düşünün. Kişiliğiniz, daha maskülen tarafınızı hesaba katıyor mu?

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, gününüzü hukuki konulardaki konuşmalarla geçirebilirsiniz. Belki de, bir iş veya ortaklık kurma hakkında düşünüyor olabilirsiniz. Finansal sözleşmeler, anlaşmalar ve diğer resmi belgelere odaklanmak için güzel bir gün çünkü zihniniz çok odaklanmış durumda ve başka zamanlarda kaçırabildiğiniz kavramları anlayabileceğiniz bir gündesiniz. Her şeyi dikkatlice düşünün, belirsiz şeyleri not etin ve yapacaklarınızı kafanızda hazırlayın. Büyük ihtimalle doğru kararı vereceksiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Terazi…

Bazen kayıtsız ve mesafeli bir auranız olabiliyor. Kral edasıyla gezindiğiniz için insanların gözünü biraz korkutabiliyorsunuz. Ancak an itibariyla cana yakın ve kibirsiz davranarak diğerlerini şaşırtabilirsiniz. Dünyevi, kişisel anekdotları paylaşmaya hazır olacaksınız ve soğuk olmak istemediğinizi açıkça belirtmiş olacaksınız. Bırakın arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız size daha kolay ulaşsın. İyi hissedeceksiniz!

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İki farklı projeyi dengede tutmaya çalışıyor olacaksın. Bu cambazlık işi biraz yorucu olabilir! Belki de tek bir şeye odaklanman gerekiyordur. Bir görevi devretmeyi veya yardım istemeyi düşün. Kendine bu kadar yüklenme. Enerji seviyeni ve zihnini, iyi bir çıkarmak istiyorsan yüksek tutmalısın.İçten içe güçlendiğinizi hissedebilirsiniz ve bu da kişiliğinizin görünen ve gizli yönlerini uzlaştırmanıza yardımcı olabilir. Bütün birlikleriniz ortak bir cephede toplanmış ve hedeflerinize doğru uygun adım yürüyormuş gibi gelebilir. Bu kadar yüksek ivmeyle hareket ederken sakın durulmayın. Harekete geçirdiğiniz şeylerin zaman içinde çığ gibi büyüdüğünü göreceksiniz.

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kalbinizi açın ve çevrenizdeki insanlara yani, sizi seven ve destek verenlere teşekkür edin. Bugün çok fazla eleştiri ve yargılama yapabilirsiniz. Şu an, bu tavrı bir kenara koyup şükretme zamanı. Kendinizi ve başkalarını, sizi çevreleyen sıkı çalışma, özveri ve sevgiyi yansıtan ödüllere boğun. Bugün kutlama ve coşku günü, bu yüzden sevginizi daha fazla ifade edin.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün şans sizinle olacak özellikle de ilişkiler konusunda. Belki, bir arkadaşınız size profesyonel hayalgücünüz konusunda faydalı olacak harika bir kişiyle tanıştırabilir. Ya da, partneriz çok düşünceli bir hediyeyle size sürpriz yapabilir. Şansınız yüzünüze gülüyor, bugün harika bir gün olacak inanın!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Akrep…

Bazı beklenmedik ama hoş karşılanılan misafirlerinizin gelmesiyle, bugün evde doğaçlama bir parti gerçekleşebilir. Sohbetler bazen komik bazen ise çok ciddi konularda olacak. Parti geceye kadar güzel bir şekilde devam edebilir ancak artık yorulduğunuz noktalarda bu etkinliği sonlandırmaya çalışın. Tekrarını başka bir zaman da yapabilirsiniz.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İnsanlar gün içinde senin kadar derin düşünmeye meyilli olmayabilir. Hafif ve değişken bir atmosfer var ve hiçkimse senin kadar derine inme modunda olmayacak. Bugünü rahatlamaya ve kontrolü biraz bırakmaya ada. Derin nefes al, açık havada yürüyüşler yap. Bisikletle etrafı turla. Bir yandan da sürprizlere hazırlan. Gün boyu beklenmedik olaylar vuku bulabilir.İçgüdülerinize güvenerek hareket ederseniz yanılmazsınız. Kontrolü biraz bırakmanız ve mantıklı düşünme takıntınızı askıya almanız gerekiyor. Bırakın, rüzgar nereye eserse oraya gidin. Hislerinizi tartın ve çevrenizdekilerin bu hisleri nasıl etkilediğini gözlemleyin. Bugün kesin bir plan yapmanın ne kadar zor olduğunu fark edeceksiniz. Seçenekleri keşfetmek ve gözlemlerinizi diğer insanlarla karşılaştırmakta ne kadar iyi olduğunuzu göreceksiniz. Kendinizi tek bir biçimde düşünerek sınırlamayın.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kendinizi geçmiş ilişkileriniz konusunda çok duygusal hissedebilirsiniz. Bunun nedeni, hala çözülmesi gereken konuların olması olabilir.Kalbinizdeki duygulara kulak asmaz ve kendiniz için huzurlu bir yer bulamazsanız, bu hisler yıllarca tekrarlayabilir. Belki birinin şimdi gitmesine izin vermiştiniz ve şu an pişmansınız ya da belki içinizde size zarar vermeye devam eden bir acı vardır. Sezgilerine değer verdiğiniz güvenilir bir arkadaşınızla bu konuyu konuşun.

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, kendini bir grubun merkezinde bulabilirsiniz. İçinizde her zaman bir oyuncu vardı. Oyun sergilemek ve insanların önünde konuşmak tam size göre. Bu yüzden, eğer bugün görüşlerinizi ifade etme şansınız olursa konuşmakta tereddüt etmeyin. İnsanları cesur ve tutkulu sözlerinizle etkileme şansına sahip olabilirsiniz. Belki bugün bir tür hareket başlatabilir veya değişimlere ön ayak olabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Yay…

Bazen işleri kendi bildiğiniz gibi halletmek konusunda oldukça inatçı olabiliyorsunuz. Özel hayatınızda, artık bir dürtüye dönüşmüş alışkanlıklarınız var. Aksamayan ve şaşırtmayan bir günlük rutininiz olabilir. Bu ritim bozulduğunda, Bay #burç adı# oldukça nemrutlaşabilir! Bugün öğrenmeniz gereken ders ufak tefek aksaklıkları kafanıza takmamak olabilir. Pireyi deve yapmayın. Daha ılımlı davranmalı ve olumlu düşünmelisiniz.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İdareli olabilme yetin bugün ön plana çıkıyor. Evrenden gelen fazladan destekle, gününün bir kısmını alışverişe ayır. Gerek iş yeri gerek evin olsun, ucuz ürünleri bir kilometre öteden fark edebileceksin. Harika indirim ve fırsatlarla karşılaşırsan da şaşırma. Kuponlarını ve alışveriş listeni kap, ve günün tutumlu enerjisinden faydalan.İşler bugün oldukça garip mi görünüyor? Belki kimsenin nasıl davranacağını bilmediği bir şey vardır havada. Diğer insanlar etrafta huzursuzca dolanıyor olabilir, eğer yapılacak bir şey varsa çok az çabalıyor olabilirler, ve senin öngörülerin bugün çok yüksek olduğu için biraz olsun üzüntülerini alabilirsin. Neler olduğunu anlayana kadar en iyisi yapacak bir şey bulmaktır, bu dolabını temizlemek dahi olsa. Dayan!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 1 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 1 Ekim 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kalbinizde biri var ve muhtemelen belirli bir ilişkinin sorumluluğunu üstlenmeniz gerektiğini hissediyorsunuz. Bu aşkın peşinden düşüncesizce ve aceleci bir şekilde koşmak yerine, daha fazla planlama yapmalısınız. Uzun vadeli bir bakış açısıyla durumu inceleyin ve ilişkinin şu anda nasıl ilerlediğine bakarak, istediğinizin bu olup olmadığına karar verin. Avantajlı bir duruma geçebilirsiniz.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün özellikle güzel görünüyorsunuz ve zinde görüntünüzle ışık saçıyorsunuz. Kendinizi çok sıcak ve diğer insanlara özellikle de küçük hayvanlara karşı sevgi yumağı olmuş halde görebilirsiniz. Eğer bir evcil hayvan sahiplenmeyi istiyorsanız, bunun için daha iyi bir gün olamaz. Kariyer ve maddi konular gayet yolunda gidiyor ve oldukça iyi bir yerdesiniz. Bu ruh hali uzun zaman sürecek gibi görünüyor. Günün keyfini çıkarın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Oğlak…

Bazı garip rüyalar, görüler ve psişik deneyimler gün boyu yakanızı bırakmayabilir. Bu sizin için alışılmadık bir durum olabilir ve bu defa ayaklarınızın yere sapasağlam bastığı bir ruh hali içerisinde olduğunuzdan tüm bunlar size hayal ürünü şeyler gibi gelebilir. Soru: Hayal gücü tam olarak nedir? Bilmiyoruz! Hisssettiklerinize şüpheyle yaklaşabilirsiniz ama ne olursa olsun altında yatan mesajları da bir düşünün. Size bir şeyler söylemeye çalışıyor olabilir.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İnsanlar her zamankinden daha sakin ve sessiz olduğunu düşünebilir. İçinde olup bitenler yüzünden insanlarla uğraşacak enerjin kalmamış olabilir. Öte yandan son birkaç yıldır hayatına hakim olan düzensizliğin sona ermekte olduğunu hissediyorsun. Yaşamın için zaruri olan şeylerin bir daha asla görüş açından çıkmaması için elinden geleni yapmalısın.İç ve dış kimlikleriniz arasında bir çatışma yaşanabilir. Belki de etrafa belli bir imaj yansıtmaya alışıksınız. Pek çok kişi bu maskenin gerçekten siz olduğuna ve gerçek benliğinizi sergilediğinize inanabilir, ancak görünenin ardında daha utangaç ve sessiz sedasız bir mizaca sahip olabilirsiniz. Bu iki yönünüzü uzlaştırmanın bir yolunu bulmalısınız. Aynı anda iki kişi olmak hiç de kolay olmasa gerek!

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kendinizi şu anda aşk hayatınız konusunda oldukça can alıcı bir noktada bulabilirsiniz. Yaratıcılık seviyeleriniz doruğa çıkıyor ve dev bir tuvalde bir şeyler yaratma konusunda güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Bu sanatsal yeteneklerin ortaya çıkması için disipline ihtiyaç duyulduğunun farkına varın. Korku, bunu yapmanızı engellemesin. Hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayın ve taşlar daha sonra yerine oturacak.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, kendinizin bir grup ortamında ışık saçtığını görebilirsiniz. Bir konuşma veya sunumu bitirdiniz ve düşüncelerinizi harika bir şekilde açıklayabilirsiniz. Zihninizdeki netlik ve ince zekanız sizi başarıya götürebilir. Sizi dinleyenleri inovatif fikirleriniz denemek için kullanabilirsiniz. Şimdi konuşursanız, yaratıcılığınız tanınabilir ve takdir görebilir. Profesyonel ve yaratıcı fikirlerin çok daha fazla değer gördüğü bir çevreye yönelebilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Kova…

Bazen insanlar size hayata karşı maskülen bir yaklaşımınız olduğunu söyleyebilir ki bu da savaşçı doğanızdan kaynaklanıyor. Fakat bugün savaş alanında öncü olmaktan yorulduğunuzu göreceksiniz. #burç adı# burçlarında öğreneceğiniz çok şey var. Size, durumların değişkenliğini duygusal olarak dahil olmaksızın kabul etmek gerektiğini öğretebilirler. Bir istisna yapıp rahatlayın.

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Hızlı bir tempoda hareket ediyorsun. Göksel enerjiler seni gergin hissettirebilir. Kafein ve şekerden kaçınman gerek yoksa iyice enerji patlaması yaşıyor olacaksın! Gün boyunca küçük yürüyüşler yaparak kendini dengede tutmaya çalış. Ya da bir şekilde zihnini boşaltabilmek için molalar ver. Denediğin takdirde birçok şey başarabilirsin, ama duygularının çok hassas olacağı bir gündesin.İşler bugün sizin açınızdan kritik bir noktaya geliyor ve diğer insanların açık bir şekilde eylemlerinize itiraz ettiğini göreceksiniz. Eğer durum öyle olmayı gerektiriyorsa, biraz bencil olmaktan bir şey çıkmaz. Aynada kendinize bakın be gördüğünüz insanla gurur duyun. Kalabalıkta kaybolmamaya dikkat edin ve kendi kişisel başarınızın ve mutluluğunuzun diğer insanlarınkine bağlı olduğunu göz önünde bulundurun.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kalbiniz yakın zamanlarda kırıldı mı? Öyleyse, kendinizi toparlamak için ne yaptınız? “Ya olursa?” Diye merak ederek zamanınızı mı harcıyorsunuz? Yoksa bir arkadaşınızla konuşmak ya da yeni bir kıyafet almak gibi sakinleştirici ve canlandırıcı faaliyetlerle uğraşıyorsunuz? Hislerinizi değiştiremezsiniz ancak bunlarla nasıl başa çıkacağınıza karar verebilirsiniz. Kendinize mümkün olduğunca iyi bakmaya çalışın.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün öfkenizi kontrol etmeye çalışın. Finansal ve iş kısıtlamalarını kontrol altına alan doğanız sayesinde bugünlerde çok iyi durumdasınız. Şu an, gösterişli ilüzyonlarla eğlenmenize gerek yok. Dahası, eğer yapabilirseniz bazı yüzleşmeler yapabilirsiniz. Daha tutucu olmanız konusunda tavsiyeler alıyorsanız, tavsiyelere kulak verin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 22 ARALIK 2020 SALI

Sevgili Balık…

Bazı hedeflere ulaşma konusunda yaşanacak gecikmeler, bugün biraz üzgün ve depresif hissetmenize neden olabilir. Yanlış bir şey yapıp yapmadığınızı merak ediyor olabilisiniz. Şansınız yaver gitmedi. Gecikmeler muhtemelen ilgili kişiler arasındaki zayıf iletişimden kaynaklanıyor. Mektuplar, fakslar ve diğer mesajlar zamanında teslim edilmemiş olabilir. Dayanın ve kendinize inanmaya devam edin.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

İnsanlar kuvvetli enerjiler üretiyor fakat sen sadece evde sakin bir şekilde oturmak istiyorsun. Arkadaşların maç izlemek için sana ısrar ediyor olabilirler ama sen kendinle baş başa kalmak istiyorsun. Ev işlerine el atmak ya da kitap bitirmek için güzel bir gün. Son zamanların hareketli enerjisinden arınmak ve yenilenmek için zamana ihtiyacın var.İç dünyanda eski ve yeninin çatışması yaşanabilir. Daha muhafazakar ve eski olan bakış açısı ağır basıyor olabilir. Bu durum, hayata karşı yeni ve sıra dışı olana yöneldiğin takdirde yüzüne daha da çarpacak gibi duruyor. Öyleyse eskiyi bırak yenisini benimse. Eskilerden dersler çıkararak yeni bir gelecek inşa et.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Kimse mükemmel değil, yani mükemmel olmaya çalışmanın da bir anlamı yok. Şu anda bir şeyin sizi aşk hayatınızın belirli yönlerini mükemmelleştirmeye zorladığını hissediyor olsanız da, bazen çok fazla şey yapmanın zararlı olabileceğini unutmayın. Aşırı dolu bir programınızın olmasına gerek yok. Biraz yavaşlayın ve hızınızı az tutun. Zihninizin ve vücudunuzun sınırları var.

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün, pratik işler üzerine odaklanabilirsiniz. Hatta evinizde fiziksel birşeyler yapmak bile isteyebilirsiniz. Bahçe veya manzarayla ilgili bir şeyler yapmak ilginizi çekebilir. Ya da, garajı temizlemeye karar verebilirsiniz. Ev içerisinde bazı tamirat işlerine girişebilirsiniz. Zihniniz temizlendikçe ve elleriniz bir şeylerle meşgul oldukça bir tür hareket yogası size iyi gelecek. İlham verici müzikler açın ve yaptığınız şeyin keyfini çıkarın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.