Nuray Sayarı 21 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Ekim 2020

Nuray Sayarı 21 Ekim burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Ekim 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 21 Ekim 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 21 Ekim burç yorumları çarşamba…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 21 Ekim 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 21 Ekim burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Çarşamba günü, sizin veya ailenizin sahip olduğu eviniz veya mülkünüz (mülkünüz) için önemli olan görevlerle uğraşanlar için uygun eğilimleri kullanın. Bu haftanın sonundan önce başlayabilecek geleceğiniz için güçlü planlar yapın. Çarşamba, sadakatsizlikle ilgili aile sorunlarını çözmek, yaşlı akrabaların partnerleri ve diğerleri arasındaki ilişkilere müdahale etmek için çok iyi bir gün olmayacak. Önemli belgeleri, mücevherleri, paraları veya kişisel bilgileri bir kadın tarafından çalınmaya karşı koruyun. Gün, çeşitli değişiklikler, mali işler, alış veya satış ile ilgili ev planlarınız hakkında önemli veya faydalı bilgiler getirir. Genç erkekler kişisel gardıropları için önemli bir eşya veya yeni kıyafetler satın alabilirler. Bir şeyi düşünecek ve isteyeceksiniz, ama gerçekte tamamen farklı bir şey yaşayacaksınız.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün dikkatiniz bir kadına ve onun hayatındaki önemli olayların gelişimine odaklanacaktır. Gün, bir çocuğun doğumunu ve aile doğasının diğer hoş olaylarını yansıtır. Sizi aldatma girişimleri, sizin açınızdan hak edilen bir direniş veya ceza ile karşılaşacaktır. Bir kadından alacağınız sohbet veya bilgilerden etkileneceksiniz. Hoş olmayan bir yanlış anlaşılmanın veya partnerinizin duyguları veya sadakatinden şüphe duymak için nedenlerin olabileceği aşk hayatınız için dikkat gerekecektir.
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün karamsar ruh hallerine yatkın olacaksınız veya şu anda sizi endişelendiren sorunlara ve sıkıntılara çok olumsuz bir bakış açısına sahip olacaksınız. Bu durum doğal olarak size zarar verir, ancak yalnızca sözcüklerle hiçbir şey değişmez. Değişim, istikrar ve uyum içinizden, kendinizden başlamalıdır. Olumlu insanlarla hoş aktiviteler ve bağlantılar arayın. Bulunduğunuz yerin dışındaki insanlarla sohbet etmek size keyifli bir deneyim yaşatacaktır. Ancak Çarşamba, tanıdığınız biri için muhtemelen kötü bir haber olacaktır.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Çarşamba günü ailenizin sahip olduğu mülkler veya eşyalar hakkında endişeleriniz olacaktır. Bu, mali nitelikteki mahkeme veya yasal davalar için elverişsiz bir gün olacaktır. Çarşamba günü, birçoğunun başka bir şehirden / ülkeden insanlarla seyahat etmek veya acil görüşmeler yapmak için bir nedeni olacak. Küçük nakit gelirleri hariç tutulmaz. Bu, insanlarla çeşitli vesilelerle toplantılar ve toplantılar için hayırlı bir gün olacak.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Çarşamba günü eylemlerinizde ne pahasına olursa olsun başarılı olmak için çaba göstermezsiniz. Bugün, önemli yaşam dersleri öğrendiğinizi göstermek önemlidir, örneğin: sabırlı olmak ve deneyimlemek için size verilen olayların anlamını doğru bir şekilde anlamak. Bugün, İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan bir kişiye bir toplantıyı reddetmeyin veya yardım etmeyin. Böyle bir kişinin size ihtiyacı olabilir veya ciddi bir sağlık sorunu olabilir. Orta yaşın üzerindeki erkekler, işleri veya işleri için önemli bir gün geçirecek.
Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 29 Eylül burç yorumları | Günlük burç yorumları 29 Eylül 2020

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Koç…

Kendine güvenerek hareket etmen gereken bir gün olacak. Kendinden şüpheye düşmemelisin. Kendine ne kadar güvenirsen hayatına da o kadar sahip çıkabileceksin. Adımlarını sağlam atmalısın bugün. 

EKİM AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Kaybettiğin enerjini toplamak için su tüketimini artırman gerekecek. Şekerli gıdalar tüketmek yerine sıvı tüketimini artırman daha uzun süreli enerji sağlayabilir. 

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konularına negatif odaklanmamalısın. Bir şeyler nasıl olsa olmayacak diye düşünmek seni güzel bir mutluluktan alıkoyabilir. Aşk konularına olumlu ve umut dolu yaklaşman gerekebilir. 

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Geçmişte yaşananlardan ders çıkarıp parasal konuları ciddiye alabilirsin. Aynı hataları tekrarlamamak için kendine güvenerek hareket etmen gerekecek. Maddi konularda son sözü sen söyleyeceksin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Boğa…

Bugün çevrendekilere destek olman gerekebilir. Bazı konularda sadece kendini düşünmemeli, çevresel faktörlere de odaklanmalısın. Eğer çevrende desteğine ihtiyacı olanlar varsa gözünü bu durumlara kapatmaman gerekecek. 

EKİM AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Uyku düzenine dikkat etmen gereken bir süreç olabilir. Erkenden yatağa girmek ve gereken melatonin seviyesini yakalamak için biraz çaba göstermen gerekecek. Akşam saatlerinde uyku getirebilecek bitki çayları tüketebilirsin. 

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanmak aranızda daha pozitif bir etki yaratabilir. Gülüp eğlenebileceğiniz şeylere odaklanmaya çalışabilirsiniz. Birbirinizi eğlendirmek size daha iyi gelecek. 

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Aceleyle hata yapmaya meyilli olabilirsin. O yüzden kendine zaman vermen daha iyi olabilir. Maddi konularda hızla hareket etmek yerine biraz sabretmen ve bir şeyleri iki kere düşünmen sana daha iyi gelebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili İkizler…

Bazı şeyleri sonlandırmak, yarım kalan işleri bitirmek gibi isteklerin olabilir. Hayatında bir şeyleri düzene oturtmak için daha fazla çaban olacak. Bugün daha mantıklı kararlar alabilir ve sağlam adımlar atabilirsin. 

EKİM AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Şekerli ve işlenmiş gıdalarla aran nasıl? Bir şeyleri çok fazla tüketiyor olabilir misin? Sindirim sistemini hafifletmek ve daha az şeker tüketmek için doğru kararlar alabilirsin bugün. Şekeri azaltmalısın. 

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sakin ve samimi bir ortamda sevdiğin kişiyle ufak bir sohbet sana çok daha iyi gelebilir. Aşk konusunda illa karşındaki insanı büyük hareketlerle etkilemek zorunda değilsin. Bugün ufak bir muhabbet size daha iyi gelecek. 

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Farklı konulara odaklanman parasal konulardaki gerginliğini azaltacak. Ve paraya odaklanmadığın zaman işlerin nasıl da yolunda gittiğini görerek şaşırabileceksin. Bir şeye çok odaklanmak başarı garantisi olmayabilir, bunu bugün öğrenebilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yengeç…

Olaylara pozitif odaklanmak iyidir ancak bunun dozunu ayarlamak sana düşecek. Duygusal hareket etmeden önce iki kere düşünmen gerekebilir. Olaylara mantığın ile yaklaşmalısın bugün. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 4 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 4 Kasım 2020

EKİM AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Taze sebze ve meyve tüketmek sana daha iyi bir enerji verebilir. Akşam yemekleri için de sebze yemekleri tercih etmek sana daha iyi gelecek. Sindirim sistemini yormamak ve bol vitaminli besinler tüketmek sana yarayacak bugün. 

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle aranda daha keyifli bir sohbet dönebilir. Eğer hayatında kimse yoksa aşk konularında samimi konuşmalar sana daha iyi gelebilir. Aşkta büyük hareketler ve beklentiler yerine samimi konuşmalar daha ön planda olacak. 

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda duygusal davranmamalısın. Kendini güvenceye almalı ve mantığına güvenerek hareket etmelisin. Parasal açıdan biraz daha dikkatli kararlar alman senin faydana olabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Aslan…

Bugün hayatında bir şeyler daha rahat ilerleyebilir. İsteklerine ulaşmak için çok fazla çaba göstermene gerek olmayabilir. İçtenlik ve samimiyet, işlerinde de insanlarla iletişiminde de sana daha iyi gelecek. 

EKİM AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Egzersiz ve esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir bugün. Evinin rahatlığında yapabileceğin hareketlere odaklanabilirsin. Kan dolaşımını artıracak ve kaslarını esnetecek hareketlere odaklanmalısın. 

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün etrafındakilerin ilgisini üstüne çekebilirsin. Eğer farklı bir ortama gireceksen gözler senin üstünde olabilir. Farklı insanların sana ilgisini fark ederek kendine olan güvenini artırabilirsin. 

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda fikir üretmen gerekebilir. Güvendiğin dostlarından destek alabilirsin. Eline daha fazla para geçmesi için neler yapman gerekecek bugün ona odaklanabilirsin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Başak…

Sevdiğin insanları mutlu etmek için çaba sarf edebilirsin. Herkesi mutlu edecek bir harekete girişmen olası. Bugün sadece kendine değil çevrendeki insanlara da odaklanabileceksin. 

EKİM AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bol bol su tüketmenin sana daha fazla faydası olabilir bugün. Düşen enerji seviyeni artırmak ve zihnini berraklaştırmak için su tüketimini artırmalısın. Bunun için alışkanlık haline getirebileceğin şeylere yatırım da yapabilirsin. 

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sevdiğin insana daha pozitif davranabilirsin. Aşkın daha da netleşebilir. Eğer hayatında bir ilişki yoksa o zaman bir şeyleri değiştirecek boyutta güzel hislerle karşılaşabilirsin. Aşka daha pozitif odaklanacaksın. 

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün maddi kaygılarla güne başlamak seni yorabilir. O yüzden bir şeylere çok fazla odaklanmak yerine keyfine göre bir güne bakmalısın. Maddi kaygılara daha az odaklanmak sana fayda sağlayabilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Terazi…

Bugün bir şeyleri halletmek için kendine daha fazla güvenebilirsin. Harekete geçerek güzel sonuçlar elde edebileceksin. Maddi konularda bir şeyler daha da istediğin gibi gidebilir. 

EKİM AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Virüsle mücadelede dikkatli olman gereken bir gün olabilir. Sağlığını ve çevrendekilerinin sağlığını ekstra düşünmen gerekebilir. Mesafe ve maske konularına ekstra özen göstermelisin bugün. 

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Çevrendeki insanların ilgisini üstünde toplayabilirsin bugün. Ufak flörtler ve ilgiler üstünde olacak. Bugün aşk konularına daha pozitif ve flörtöz yaklaşacaksın. 

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Maddi konularda alacağın kararlar önemli olabilir. Daha mantıklı hareket etmek ve kendine güvenmek güzel sonuçlar verecek. Bugün parasal konularda kendini geliştirebileceksin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Akrep…

Bugün kendine zaman ayırmak ve biraz dinlenmek sana daha iyi gelebilir. Enerjini toplamak ve hayatına bir çekidüzen vermek için kendince bir gün geçirmen gerekecek. Hayatın için isteklerini tek tek gözden geçirebilirsin. 

EKİM AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Sağlıklı kararlar almak için neler yapman gerekeceğine odaklanabilirsin. Özellikle de virüsle sınandığımız bu süreçte. Kendi çabaların ve çevrendekileri koruyabilecek hareketler daha ön planda olabilir. 

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün sosyalleşmek ve aşkı hayatına çekmek için iyi bir gün olabilir. Aşk konusunda daha pozitif etkileri kendine çekebilirsin. Bu güzel etki seni çok daha mutlu edebilir. 

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Etrafındaki herkes parasal konularda iki kere düşünüyor olabilir. Onlardan örnek alman gereken durumlar olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemek maddi açıdan sana daha iyi fayda sağlayabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  16 Şubat hangi burç oluyor| 16 Şubat burcunun yükseleni

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Yay…

Bugün mantığın üst seviyede olacak. Olaylara net çözümler bulabilirsin. Kafan daha fazla çalışabilir. Bazı şeyleri çözmek ve yoluna koymak için güzel kararlar alabileceksin. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin. 

EKİM AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Kaslarını çalıştırmak için kendine biraz zaman ayırman gerekebilir. Esneme hareketleri ve ufak egzersizler sana daha iyi gelecek. Bugün bunlar için kendine bir alan yaratabilirsin. 

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün hoşlandığın birisi ile daha fazla iletişimin olabilir. Eğer daha önceden bu kişiyle konuşma fırsatı bulamadıysan bugün şans senden yana olacak. Kendini iyi bir biçimde ifade edebilirsin. 

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Kendini meşgul tutmalısın. Bir şeyler bugün sonuçlanmasa da üretken kalmaya çaba göstermen gerekecek. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmek için sonuca değil, gidişata odaklanman gerekebilir.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Oğlak…

Negatif insanların etrafında olmak senin de enerjini düşürebilir. O yüzden kimlerle muhatap olduğunu gözden geçirebilirsin. Hayatına daha pozitif etkiler katmak sana daha güzel gelecek. Bugün kimle ne konuştuğuna odaklanmalısın. 

EKİM AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Zihnini boşaltmak ve daha pozitif şeylere odaklanmak seni zorlayabilir. Ancak stres kaynaklarından uzak durmanın bir yolunu aramalısın. Kendi ruh sağlığın için daha pozitif kararlar almalısın. 

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aşk konularında normalin dışına çıkman gerekebilir. Aşkı her zamanki yerlerde bulamayabilirsin. Her zamankinden farklı ortamlar, daha farklı insanlar sana daha güzel bir aşk getirebilir. 

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeylere mantığın ile odaklanacaksın. Ancak mantığının sana işkence etmesine izin vermemelisin. İsteklerini de göz önünde bulundurman gerekebilir. Kendine para harcamak için absürt bekleyişlere girmemelisin.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Kova…

Bugün hayatında nelere öncelik verdiğine dikkat edebilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için rahatlık alanından çıkman gerekecek. Daha pozitif etkiler için kabuğunu kırmalısın. 

EKİM AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Diş sağlığına ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Ağrılar veya çürükler oluşmadan önlem almak daha önemli olacak. Ağız sağlığın için ekstra önlemler alabilirsin bugün. 

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişinin bazı hareketlerine karşı çok eleştirel yaklaşabilirsin. Karşındaki insanın kalbini kırmaman gerekecek. Birbirinize karşı daha nazik olmayı ve kelimeleri dikkatle seçmeyi öğrenmeniz gerekebilir. 

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün olaylara daha pozitif odaklanabilirsin. İşine ve maddi durumlara daha iyi odaklanacaksın. Parasal açıdan kendini kuvvetlendireceğin bir gün olacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA

Sevgili Balık…

Etrafındaki insanlarla olumlu iletişimler için kendini zorlayabilirsin. Bir şeylere tek başına karar vermemeli ve çevrendekilerin de fikrini almalısın. Zorbalık etmemen gereken bir gün olabilir. 

EKİM AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Baş ağrılarına karşı dikkatli olman gerekebilir. Bu ağrıların kaynağına inmek ve bunu engellemeye çalışmak senin için önemli olacak. Ayrıca daha fazla su tüketerek bu ağrıları azaltmaya çalışabilirsin. 

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Sevdiğin kişiyle birbirinizi destekleyeceğiniz bir gün olabilir. Birbirinize karşı daha yapıcı olabilirsiniz. Bazı konularda bir şeyleri birbirinize diretmediğiniz sürece daha pozitif bir gün olabilir. 

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün ani kararlar almamalı ve hızlı adım atmamalısın. Parayı hemen elden çıkarmak sana yaramayabilir. O yüzden dikkatli olman gerekecek. Bazı harcamalar için iki kere düşünmen gerekebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.