Nuray Sayarı 21 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Aralık 2020

Nuray Sayarı 21 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 21 Aralık 2020

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği günlük burç yorumları 21 Aralık 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı 21 Aralık burç yorumları pazartesi…

İçindekiler

Günlük burç yorumları 21 Aralık 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 21 Aralık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

  • Pazartesi günü, astrolojik ve numerolojik olarak, bize hayatımızda bir dizi beklenen ve beklenmedik, istenen ve istenmeyen değişiklikler getiren yeni bir gelişim döngüsüne başlıyoruz. 2020’de içine düştüğümüz durgunluk, kişisel hayatlarımıza ve yaşadığımız çevreye (ülkeye) daha fazla dinamizm getirmek için şimdiye kadar kademeli olarak arka planda kayboldu. Pazartesi, iş için seyahat etmeyi veya önemli meseleleri halletmeyi planlayanlar için hayırlı bir gün olacak. Pazartesi günü, olayların daha büyük dinamikleri ve bazen onlara hızlı bir şekilde uyum sağlayamamanız nedeniyle stres ve panik anları yaşanacak. Birçoğunun aşk hayatı romantik mektuplar, mesajlar, hediyeler, telefon veya çevrimiçi sohbetler ve diğer hoş deneyimler getirir. Önümüzdeki on iki ay için önemli hedeflerini işaretlemek için iyi vakit geçirecek erkekler için bu önemli bir gün olacak.
  • Bu planda, fikirlerinizi tartışmak ve başkalarının gözünden ne kadar uygulanabilir olduğunu görmek için bugün bazı görüşmeler veya toplantılar yapabilirsiniz. Kader bilinçli, gerekli değişikliklerle ilgili eylemler için onlara baskı uygulasa da, kadınlar planlarında daha temkinli olacaklar. Bununla birlikte, önümüzdeki tatillerle ilgili görevlere öncelik vermeye ve yalnızca 1 Ocak’tan sonra 2021’de gerçekleştirmeniz gerekenlere odaklanmak isteyeceksiniz.
  • Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün bir belge veya sözleşmeyle ilgili bir taahhüt veya söz vereceksiniz. Sağlıkta dengesiz olacaksınız, bu nedenle viral enfeksiyonlara, soğuk algınlığına ve diğer rahatsızlıklara dikkat edin. Eylemlerinizde düşünün ve sabırlı olun. Sizin için günün dinamikleri büyük bir meydan okuma olacak. Bugün, tatiller için evinizin rahatlığına, son hediye satın alımlarına odaklanın (birini unutmamak için listenizi kontrol edin)!
  • Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, Pazartesi günü kötü bir ruh halinde veya birine kızgın olarak uyanabilirsiniz. Neredeyse hafta boyunca olayları belirleyeceği için bu tür duygulardan kaçınmak için elinizden geleni yapın. Kişisel veya profesyonel sorunlarınız hakkında çevrenizdeki insanlarla açıkça konuşun. Negatif ruh halinizi kontrol etmeyi başarırsanız Pazartesi, kariyeriniz için hayırlı ve başarılı bir gün olacaktır. Bugün hem başkalarına hem de kendinize karşı dürüst ve açık olun.
  • İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, Pazartesi günü sohbetlerinizden veya toplantılarınızdan olumlu sonuçlar beklersiniz. Taahhütlerinizin gelişimi konusunda iyimser olacaksınız. Kendinizi önemli bir güne önceden ayarlamak ve sizin için uygun olan havayı boşa harcamamak iyidir. Gerçekçi olmayan şeyler için çabalamadığınız sürece şans ve şans eksik olmayacaktır. Bir kadınla yapılan bir konuşma ya da toplantı karşısında şaşıracaksınız. Arkadaşlarınızdan ve tanıdıklarınızdan gelen mektuplar veya haberler sizi şaşırtacak.
  • Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğduysanız, Pazartesi günü bugünden başlayarak haftanın daha büyük dinamiklerini hissedeceksiniz. Her şey plana göre gitmeyecek ve her şey size hoş duygular getirmeyecek. Terk edilmiş ev sorunları, bunları daha hızlı veya daha pratik bir şekilde çözmeniz için size baskı uygulayacaktır. Pazartesi günü daha fazla aile veya mesleki sorumluluk üstlenebilirsiniz. Birçoğu aile bütçesinde taze paranın veya finansal nitelikteki iyi haberlerin tadını çıkaracaktır.

Bizi her akşam aynı saatlerde büyük ilgiyle bekleyen Adana ve Bursa’daki okurlarımıza buradan çok teşekkür ederiz 🙂

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOÇ YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Koç…

Bugün insanlar sizi normalde olduğundan daha fazla dinleyebilir. Sıklıkla, bir şeyler söylüyorsunuz, insanlar sizi duyuyor ama söylediklerinizi birkaç dakika sonra unutuyorlar. Bugün öyle olmayacak. Sözleriniz daha derinlere işleyecek ve her zamankinden daha geniş bir alana yayılacak. Söyleyeceklerinizi esirgemeyin. İnsanlara durumla ilgili tüm düşüncelerinizi söyleyin. Önemli bir etki yaratacaksınız.

ARALIK AYI KOÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bu aralar çok hırslısın. Kariyerinde ilerlemek konusunda kararlı gidiyorsun. Bir de finansal başarı sağlamak konusunda tabi ki! Zorlayıcı iş meseleleriyle bugün karşılaşabilir ve adrenalinli bir gün geçirebilirsin. Sinirlerin adeta zıpladığı için de kendini öfkeli bir şekilde ifade etmek olası. Sakin kalmaya çalış, sinirlendiğin şeylerin çok da değmeyecek şeyler olduğunu anla. Küçük şeyler için gereksiz yere moralini bozma.Bazen yazı yazmaktan nefret ediyorsunuz. Fakat bugün, temize çekilmesi gereken notlar ve belgeleri halletmeye niyetlenerek kendinizi bile şaşırtabilirsiniz. Bazen bu görevleri en son ana kadar bekletiyorsunuz fakat bugün onları en ön sıraya koyup kolayca halledebilirsiniz. Bugün sözlü iletişimde daha başarılı olacak ve doğru kelimeleri bularak kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz.

KOÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün çekici bir kadın ortaya çıkabilir ve bu yeni bir arkadaşlığa yol açabilir, ancak bu kadın öylesine çekici ki güvende olmayabilirsiniz. Bunları bir kenara koyun, harika görünüyorsunuz. Verimliliğiniz bugün çok yüksek olduğu için, bu yüzden bir süredir ertelediğiniz bazı işleri de bugün halledebilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Koç erkeği Yay kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

KOÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün dünyadaki en sıkıcı saçmalıklarla dolu bir gün olabilir. Rutin işler, yazışmalar, fatura ödeme işleri. Hiçbirinden kaçamayacaksınız fakat bazı noktalarda kesinlikle bunun ne kadar gerekli olduğu ve ne kadar sonraya ertelenbildiği konusunda bazı kararlar verebilirsiniz. Huzursuz bir gün geçiriyorsanız, her şeyi bir kenara bırakın ve akşamınızın tadını çıkarın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BOĞA YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Boğa…

Bugün insanlar size karşıymış ve her dediğinizi kulak ardı ediyorlarmış gibi hissedebilirsiniz. Belki de bu sizin konuşanı gerçekten dinleyememe sorununuzun bir yansımasıdır. Büyük resme bakın ve gözlerinizi açıp çevrenizde olup biteni görün. Zaman zaman sırf kendinize odaklanmak yerine topluluk düzeyinde bir şeylere dahil olun.

ARALIK AYI BOĞA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BOĞA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bu aralar çevresinde bulunulması zor bir insansın. Zaman zaman kendi kendine karamsarlıklara kapılıyorsun. Fakat çevrendekiler sağladığın küçük bir miktarda eşliğe bile minnettar oluyorlar. Büyümek istemediğin, oyun oynamak istediğin günler olur bunlar. Peki kendine oyun oynamak için yeteri kadar vakit ayırıyor musun?Bazen çok derin düşüncelere dalıp gidiyorsunuz. Bugün biraz meditasyon yaparak, tasavvur ya da ibadet ederek vakit geçirebilirsiniz. İlahi kudrete odaklanmak için bazı ilham verici kitaplar okuyor olabilirsiniz. Ya da daha pratik bir şekilde düşünüyor ve bir ilişki ya da kişisel durumun iç yüzünü anlamaya çalışıyor da olabilirsiniz. Zihninizi ve ruhunuzu keşfe çıkması ve yüzeyin altında ne olduğunu görmesi için serbest bırakmanın tam zamanı.

BOĞA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yıldızlara doğru yola çıkın. Kendinize ve yaptığınız işe inandığınız sürece karşınıza çıkacak olanaklar için aklınızla kalbinizi hep açık tutun. Bir şeyde ustalaşmak, onu bir sonraki seviyeye taşıma cesaretiniz varsa gerçekleşir. Şu an hayatanızdaki güven gerektiren farklı alanları düşünün ve bu cesur tavrınızı oralarda uygulayın.

BOĞA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün derin bir nefes alın! Şimdi bir tane daha. Meditasyon iş hayatınızla ilgili sorunları çözmenizi sağlayacak. Unutmayın, belirsizlik büyümenin habercisidir. İçinizdekilere güvenmeseniz de, bugünkü atmosfer sizi bunu yapmaya zorlayabilir. Devam edin, bu hoş bir değişim olacak!

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ İKİZLER YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili İkizler…

Bugün insanlara karşı fazla sabırsız olmamaya özen gösterin. Yerinde duramadığınız ve her şeyin arzu ettiğinizden daha yavaş ilerlediği günlerden biri olabilir. Akışına bırakmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve kendinizi işleri belli bir zamanda bitirmeye o kadar da kaptırmayın. Kalite hızdan daha önemli ve sakin bir kafa stresli olana kıyasla çok daha verimli ve üretkendir.

ARALIK AYI İKİZLER BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

İKİZLER BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bu gece ailenle vakit geçirmek ve onlarla derin sohbetler etmek istiyorsun. Geçmiş haftaların çılgınlığının sanki biraz hafiflemesi gerekiyor ve konforlu bir ortamda rahatlamak istiyorsun. Çocuklarınla oyunlar oynamak, romantik partnerinle vakit geçirmek veya ebeveynlerini ziyaret etmek için süper bir dönem.Bazen mükemmeliyetçilik hastalığına kapılabilir ve bu durum vahşi bir ateş yaratabilir. Aniden her şeyin çözümünün sıkı bir programa bağlı kalmak olduğun farkına varabilir, ya da kendiniz için yeni bir bütçe yaratmaya karar verebilirsiniz. Tasarruf etmek için bir süreliğine restoranlara yaptığınız gezileri ertelemeniz gerekebilir. Ama yalnızca bunları planlayarak harekete geçme, varlığınızı hiçbir eğlence olmaksızın reddederseniz, planınız sürmeden ertelenecek.

İKİZLER BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün çok fazla dikkat çekebilirsiniz. Bir konuşma ya da sunum yapacak olabilirsiniz. İnsanlar size olumlu şekilde geri dönebilir ve performansınızdan dolayı sizi övebilir. Ya da birinin sizinle çıkmak istediğini öğrenebilirsiniz. Bir süredir bu kişinin ilgisini çekmeye çalışıyorsanız, bu büyük adımın tadını çıkaracaksınız. Dostça bir öğle yemeği ya da romantik bir akşam yemeği planlamaktan korkmayın. Bu harika bir şeyin başlangıcı olabilir.

İKİZLER BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün ekstradan para kazanma şansınız olacak. Son zamanlarda çok kurnazsınız ve yatırım seçimleriniz meyve veriyor gibi görünüyor. Kesinlikle keskin bir iş zekasına sahipsiniz. Bunu kutlayın ve son zamanlarda kafanızı kurcalayan ufak tefek problemleri unutun.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YENGEÇ YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yengeç…

Bugün insanlar her zaman yaptığınız şakalara tepki vermeyebilir bu yüzden köşenize çekilmeniz gerekebilir. Daha az konuşup daha çok dinleyin ve sarkastik yorumlarınızı asgari düzeyde tutun. İnsanlar daha ciddi bir ruh halinde olabilirler özellikle de söz konusu duygularıysa. Yaptığınız her şeye disiplinli bir şekilde yaklaşın ve zaman kavramı konusunda dikkatli olun. Dünyada geçireceğimiz zaman oldukça kısıtlı.

ARALIK AYI YENGEÇ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YENGEÇ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Boğucu derecede yoğun bir atmosfer güne hakim. Duyguların açısından, pratik ve somut şekilde düşünmelisin. Eğer biraz yavaşlarsan ve hareket etmeden önce iyice düşünürsen her şey daha kolay olacak. Bütün seçenekleri göz önünde bulundurduğundan emin ol ve başkalarına olacak etkilerini de düşün.Bazen öyle olmak istemeseniz bile çoğu zaman çok hassas bir insansınız. Fakat bu ay gezegenler hassaslığınızı daha da arttıracak. Müzikler ya da gökyüzünün rengi bile tüylerinizi ürpertebilir ve çocuğunuzun yüzünü görmek mutluluktan ağlamanıza yol açabilir. Üzerinizden geçecek bu kadınsal dalgaya karşı koymayın çünkü bu durum sizin çok daha dengeli bir insan olmanız konusunda size yardımcı olacak. Bu sadece çok “erkeksi” bir gün olmayacak, o kadar.

YENGEÇ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yumuşak bir enerji hissedeceksiniz ve ruh haliniz kişisel yaşamınızı etkileyecek. Biriyle barışma ya da sevişme havasında olabilirsiniz. Geçen haftaların yoğun enerjisi yavaş yavaş bitiyor ve hayatınıza düzen geliyor. Sevgiliniz sizinle sevgi dolu bir akşam geçirmek isteyecek. Bu karşılıklı ilgi hayatınıza yeni bir eğlence getirebilir.

YENGEÇ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün büyük egonuza dikkat edin. Her şeyde iyi olduğunuzu ve her konuda doğru yolda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Fakat kendiniz hakkında bu kadar abartmayın. Eğer kendinizi diğerlerinden daha iyi görme tuzağına düşerseniz, Şu anda hayatınız biraz değişken olduğu için inatçı olmanız geçerli bir sebep değil.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ ASLAN YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Aslan…

Bugün insanlarla -özellikle başka kadınlarla- aranızda duygusal barikatlar olduğunu görebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız -hatta belki de anneniz- sizin için her şeyin en iyisini bilirmiş gibi son derece inatçı bir tavır takınabilir. Bu tavsiyeye uymadan önce dikkatli olun ve büyük resme bakmaya gayret edin. Yüksek ihtimalle, konuştuğunuz kişi durumunuzu tam anlamıyla kavrayamıyor. Kendi fikriniz yerine başkasının fikirleriyle ilerlerseniz, kafa karışıklığı ve sinir bozukluğu kaçınılmaz olacaktır.

ARALIK AYI ASLAN BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ASLAN BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün adeta dünyanın zirvesindesin. Manzaranın keyfini çıkar. Durdurulamazsın!Ailen ve arkadaşların da bu modundan hoşlanıyor olacak. Hem maddi hem manevi açıdan bonkörsün ve gün geçtikçe insanlar senin ışığından faydalanabilmek için sıraya girebilir! Aşırı isteğini zaptetmeye çalış ve biraz sağduyulu ol. Çok kişiye azar azar vermektense hakeden bir azınlığa yeteri kadar vermek çok daha iyidir. Anladın sen…Bazen kendinizi en sevdiğiniz filmin ya da televizyon programının bir parçası olarak düşlemek ve hayal aleminde kaybolmak hoşunuza gidiyor. İzlediğiniz, karakterleri sizi büyüleyen ve ilham veren bir film üzerine kafa yoruyor olabilirsiniz bugün. Bir filmde farklı karakterlerin yaptıklarını dikkatle inceleyerek insan psikolojisi hakkında bir şeyler öğrenebilirsiniz. Bugün senaryoyu kurcalayabilir ve yönetmen koltuğunda oturan siz olsaydınız, yapacağınız değişiklikler neler olabilirdi diye düşünüyor olabilirsiniz!

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 13 Mart cuma burç yorumları | Günlük burç yorumları 13 Mart 2020

ASLAN BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün çok fazla şey okumamaya çalışın. İyi kalpli ve kaygısız bir tavır sürdürdüğünüz sürece bugünden en iyi şekilde keyif alacaksınız. İlk içgüdüsel deneyiminiz, birinin yüzündeki sahte gülümsemenin altındaki gizli anlamı çözmek olabilir. İnsanları olduğu gibi kabul edin ve her şeyi sorgulamamaya çalışın. Her taraftaki insanlarda ve durumlarda açıkça görülen enerji ve tutkunun akışına kapılın.

ASLAN BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün evinizde finansal konuda bir grup toplantısı gerçekleşebilir. Bu grubun planladığı iş her neyse, hızlı ve etkili bir şekilde dikkate almalısınız, daha sonrasında istediğiniz gibi takılabilir, sosyalleşebilirsiniz. Bu süreçte, misafirlerinizin yeni taraflarını keşfedebilirsiniz ve bu da ilgili herkes için oldukça aydınlatıcı olabilir. Onlarla olan bağınız git gide artacak.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BAŞAK YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Başak…

Bugün insanlar düşüncelerinde en az sizin kadar inatçı olabilirler. Dikkatli olmazsanız bir felakete davetiye çıkarabilirsiniz. Baraj kapaklarını biraz daha açın ve diğerlerinin fikirlerini biraz daha sahiplenin. Bir sorunun çözülmesi için insanların sizin bakış açınızı benimsemesi gerektiğini düşünmeyin. Yüksek ihtimalle, her iki tarafın dahil olduğu bir alış veriş gerekli.

ARALIK AYI BAŞAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BAŞAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bitkin hissediyor olabilirsin. Hayatının bir listesini çıkarmak için uygun zaman. Bir süredir sana acı veren bir insanla ilgili bazı haberler almış olabilirsin. Şu anda bu ilişkinin desteği ve varlığı sana iyi gelebilir ve bir şekilde enerjini yenilemene imkan sağlayabilir. Kendine iyi baktığına ve davrandığına emin olmalısın…Bazen, özellikle sanatsal bir gerçeği ararken, karşılaşılmayan duyguları ifade etmek imkansız gibi görünüyor. Kendinizi bazen bitmeyen efsaneler ve imgeler fırtınası altında gömülü kalmış ve boğuluyormuş gibi hissedebilirsiniz. İletişim Çağı, Yaratıcılığın Sonunu mu bildiriyor bize? Eğer kendinize ne kadar bireyci olduğunuzu hatırlatırsanız, gerçeği ifade etmeniz o kadar kolaylaşacak. Arkadaşlarınız bu konuda yardımcı olabilir…

BAŞAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yeni ilişkiler kurmaya açık olun. Gezegensel enerjiler sizi yeni insanlarla tanışma yoluna sokacak. Örneğin, ilginç bir meslektaşınızla sohbet edebilirsiniz. Eğer gerçekten iyi anlaşıyorsanız, bunu değerlendirin. Belki de birlikte çalışmak güzel olabilir. Kaynakları ve bilgileri paylaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. İş hayatınızda size yardımcı olacak bir “ruh eşi” bulmanın vakti geldi.

BAŞAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bolca mükafat alacağınız bir gün fakat bunu tam anlamıyla hak ettiğiniz düşünmezseniz bundan hiç bir zevk alamazsınız. Hayatınızın bu noktasında, burcunuz gerçeklik bekliyor. Öz saygısı olan bir kişinin, kendini saygının ön sıralarda geldiği bir hayata adamasındaki ana sebep de bu.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ TERAZİ YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Terazi…

Bugün insanlarla dostluğunuzu pekiştirmeye odaklanmak için güzel bir gün. Genelde utangaçsınız, fikirlerinizi kendinize saklıyor ve kişisel sorular sormamaya gayret ediyorsunuz. Fakat diğerleri iyi olup olmadığınızı ve ailenizin durumunu sormakta bir beis görmüyor. Bugün kendinizle ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmaktan çekinmeyin. Yyeni arkadaşlar edinme ve moralinizi düzeltme fırsatını kaçırmayın. Peşinden gidin.

ARALIK AYI TERAZİ BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün adeta test ediliyor gibi hissediyorsun; küçük kağıt kesiklerinden geciken trenlere kadar yaşananlar keyfini kaçırabilir. Çevrende olup biten dramaları ise kişiselleştirme ve kaygı ile korkudan uzaklaşmak için elinden geleni yap. Sevdiğin müzikleri dinleyerek tek başına yürüyüş yap. Evde yoga veya meditasyon da yapabilirsin.Bazen kayıtsız ve mesafeli bir auranız olabiliyor. Kral edasıyla gezindiğiniz için insanların gözünü biraz korkutabiliyorsunuz. Ancak an itibariyla cana yakın ve kibirsiz davranarak diğerlerini şaşırtabilirsiniz. Dünyevi, kişisel anekdotları paylaşmaya hazır olacaksınız ve soğuk olmak istemediğinizi açıkça belirtmiş olacaksınız. Bırakın arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız size daha kolay ulaşsın. İyi hissedeceksiniz!

TERAZİ BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün çok romantik bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa, özel biriyle tanışabilirsiniz. Ya da hoşlandığınız birinin bir anda duygularınıza karşılık verdiğini görebilirsiniz. Eğer zaten bir ilişkide içindeyseniz, partnerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Sıra dışı bir yakınlık duygusu ve harika bir ruh eşiyle beraber olduğunuzu hissedeceksiniz.

TERAZİ BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün evinizi düzende tutma konusunda endişelisiniz ve bunu ilk başta düşündüğünüzden daha ürkütücü bir görev olarak görebilirsiniz. Asla dayanıksız çatı katı merdivenleri düzeltmediğinizi fark edebilir veya salon halısında kocaman bir lekeyle karşılaşabilirsiniz. Evinizde onarma ve yeniden dekorasyona dair çok fazla yapılması gereken şey var. Bu işi yapamazmış gibi hissediyorsanız, yardımcı olabilecek profeyonel kişiler de var.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ AKREP YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Akrep…

Bugün inisiyatif almanın tam zamanı. Bugün sezgisel bir dürtüyle hareket edecek olabilirsiniz. Bir süredir görüşmediğiniz birisiyle sırf bir anlık bir hevesle bağlantıya geçmeye karar verebilirsiniz. Diğerlerinin belki de görmediği yolları keşfetmeye hazır olacaksınız. Bu izi takip ettiğiniz takdirde ilginç bir şeylerle karşılaşacağınız kesin.

ARALIK AYI AKREP BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

AKREP BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birçok yönden bugün başlangıçları temsil ediyor. Eski bir arkadaşın hayatına yeniden girip hem iyi hem kötü anıları önüne getirebilir. Kaygılanma – onları güzelce serbest bırakacaksın. Ayrıca tutkulu olduğun alanlarda belirli hedefler olan bir grupla da kaynaşabilirsin ve yeni dostlar edinebilirsin. Birçok sürpriz karşına gelecek!Bazı beklenmedik ama hoş karşılanılan misafirlerinizin gelmesiyle, bugün evde doğaçlama bir parti gerçekleşebilir. Sohbetler bazen komik bazen ise çok ciddi konularda olacak. Parti geceye kadar güzel bir şekilde devam edebilir ancak artık yorulduğunuz noktalarda bu etkinliği sonlandırmaya çalışın. Tekrarını başka bir zaman da yapabilirsiniz.

AKREP BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yeni bir rol üstleniyor gibi hissedebilirsiniz. Her zaman bir bukalemun gibi davranabilme yeteneğiniz var çünkü çeşitli şekillerde hareket edebilen doğuştan bir oyuncusunuz. Bugün kişisel hayatınızda bir değişiklik yapmak için istekli olabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni bir şeye başlama mı istiyorsunuz? Sevgilinizle karşı daha farklı bir şekilde davranmaya başlayın ve işleri biraz karıştırma konusunda cesaretli olun!

AKREP BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün biraz yolculuk yapabilirsiniz. Şehrin dışına çıkıp farklı yerler görmek size iyi gelecek. Bazen rutin hayat içinden çıkıp yeni ortamlarla kendinizi harekete geçirmeniz gerekir. Eğer bir şehre gidecekseniz, turistik yerleri gezip görmeye zaman ayırın. Bir müzeyi veya bir anıtı ziyaret edebilirsiniz. Tarihi bir bölgeyi gezin ve harika restaurantların tadını çıkarın. Etrafınızdaki güzellikleri de gözden kaçırmayın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ YAY YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Yay…

Bugün insanlarla o ya da bu şekilde ilişki kurmak kolay olmayabilir. Muhtemelen bu aralar söylemek istediğiniz herhangi bir şeyi aktarabilmek için birisini tercüman olarak işe almanız gerekecek. Gümbür gümbür geliyor olabilirsiniz ve diğerleri bu duygu patlamasıyla baş etmeye hazır olmayabilir. Zekice imalarınızı hemen fark edemezlerse hiç şaşırmayın. En iyi yol her şeyi harf harf hecelemeniz olacak.

ARALIK AYI YAY BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

YAY BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün ajanda kullanmaya gayret et. Günün etkileri düşüncelerinde dağınıklıklar ve parçalanmalar yaratabilir. Planlama yaparken, kendi enerjini de göz önüne al; böylece en zorlu projeleri bile daha kolay tamamlayabilirsin. İşleri teker teker yap ve mümkün mertebe dikkatini dağıtacak şeylerden kaçın. Çok fazla stres yapma. Unutma ki bugünün yarını da var.Bazen işleri kendi bildiğiniz gibi halletmek konusunda oldukça inatçı olabiliyorsunuz. Özel hayatınızda, artık bir dürtüye dönüşmüş alışkanlıklarınız var. Aksamayan ve şaşırtmayan bir günlük rutininiz olabilir. Bu ritim bozulduğunda, Bay #burç adı# oldukça nemrutlaşabilir! Bugün öğrenmeniz gereken ders ufak tefek aksaklıkları kafanıza takmamak olabilir. Pireyi deve yapmayın. Daha ılımlı davranmalı ve olumlu düşünmelisiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 2 Aralık burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Aralık 2020

YAY BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün çok uzun süredir olduğunuzdan daha kendinden emin ve rahat hissediyorsunuz. Söyleyebileceğimiz tek şey şu ki; zamanı geldi! Çok başarılısınız ancak neden bunu kabul etmekte zorlanıyorsunuz? Ah, peki önemli olan, sonunda elde ettiğiniz şey. Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle biraz rahatlamak ve sosyalleşmek için başınızı masanızdan yeterince yukarı kaldırmaya çalışın. İşe o kadar odaklandınız ki, ilişkilerinize çok zaman ayıramadınız. Bugün değer verdiğiniz insanlarla kaliteli zaman geçirin.

YAY BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün finansal açıdan iyi haberler alabilirsiniz. Siz para harcama konusunda stratejiler oluşturmaya başladıkça zihniniz çok hızlı çalışıyor. Eğer dikkatli olmazsanız, ödeme günü gelmeden paranızı harcayıp bitireceksiniz. Neden kazancınızı yarıya düşürmüyorsunuz? Yarısını düşük riskli ve uzun vadeli bir yatırım için kullanabilir diğer yarısını da istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ OĞLAK YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Oğlak…

Bugün imajınızı değiştirmeye karar vermeniz muhtemel. Kova burçları çok çabuk sıkılırlar. Birkaç aydır aynı tarzda giyiniyorsanız, yeni bir şeyler denemenizin vakti gelmiş olabilir. Muhafazakar bir giyim tarzınız varsa, biraz renk katmak isteyebilirsiniz. Parlak desenli gömlekler veya kravatlar kullanmaya ne dersiniz? Ya da tamamen siyah giymek gibi yeni bir renk seçimine de gidebilirsiniz.

ARALIK AYI OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birçok açıdan işler senin için olumlu gidecek gibi görünüyor. Düşüncelerin berrak, duyguların kontrol altında ve bütünün parçaları doğru yerlerde. Şimdi bu cep dolusu talihten faydalanma ve bunları birer hazineye çevirme zamanı. Güçlü bir ateşi en küçük bir kıvılcım bile başlatabilir. İçinde herhangi bir şeyi gerçekleştirebilecek bir güç mevcut! Özellikle de şu anda!Bazı garip rüyalar, görüler ve psişik deneyimler gün boyu yakanızı bırakmayabilir. Bu sizin için alışılmadık bir durum olabilir ve bu defa ayaklarınızın yere sapasağlam bastığı bir ruh hali içerisinde olduğunuzdan tüm bunlar size hayal ürünü şeyler gibi gelebilir. Soru: Hayal gücü tam olarak nedir? Bilmiyoruz! Hisssettiklerinize şüpheyle yaklaşabilirsiniz ama ne olursa olsun altında yatan mesajları da bir düşünün. Size bir şeyler söylemeye çalışıyor olabilir.

OĞLAK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yardım teklif etmekten çekinmeyin. Ebeveynleriniz ev işleriyle ilgili biraz yardıma ihtiyaç duyabilirler. Yakınlarda yaşıyorlarsa, onları ziyaret edin ve yardım edeceğiniz bir konu var mı diye bakın. Ya da kardeşiniz/kuzeniniz bebeğini bırakabileceği bir kişi arıyor olabilir. Yeğenlerinize bakabilir ve çocuklarla çocuk olmaktan keyif alabilirsiniz! Oyun oynamayı seviyorsunuz, bu yüzden onlarla evde olmak size iyi gelecek.

OĞLAK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün biraz gevezeliğiniz tutabilir. Kimse sizi yalancı çıkaramaz veya başkalarının fikrini çaldığınızı ima edemez. Gerçekten hemen öfkelenebilme potensiyeliniz var. Söyleyip de daha sonra pişman olacağınıza, düşüncelerinizi bir günlüğe yazın. Eğer bir konuşma yapma gereği duyuyorsanız, bunu herkesin içinde yapın.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ KOVA YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Kova…

Bugün insanları etkilemeye çalışma. Aklın başındaymış gibi davranmaya çalıştığın zamanlarda, kendini bazı fırsatlara erişmekten alıkoyuyorsun. Kaybedecek hiçbir şeyin yokmuş gibi yaşa. Kontrolü elinde tutmadığında, karşına neler neler çıkabileceğini kim bilir!

ARALIK AYI KOVA BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

KOVA BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Bugün aklına annen gelebilir. Enerji, ailenle ilgili şeyler destekleyici nitelikte. Eğer annene yakın değilsen, belki senden gelecek bir hareketle aranızdaki ilişki güzelleşebilir. Annenin şu anda neye ihtiyacı olduğunu düşün, ve bunun üzerinden bir arkadaşlık köprüsü kurmaya çalış. Sıfırdan başlayıp hızla ileri gitmenin zamanı gelmiş olabilir.Bazen insanlar size hayata karşı maskülen bir yaklaşımınız olduğunu söyleyebilir ki bu da savaşçı doğanızdan kaynaklanıyor. Fakat bugün savaş alanında öncü olmaktan yorulduğunuzu göreceksiniz. #burç adı# burçlarında öğreneceğiniz çok şey var. Size, durumların değişkenliğini duygusal olarak dahil olmaksızın kabul etmek gerektiğini öğretebilirler. Bir istisna yapıp rahatlayın.

KOVA BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün çılgınca flört etmek için eğlenceli bir gün olabilir! Hilekar olmayı seviyorsunuz, ayrıca iltifat etme ve heyecan yaratma konusunda da oldukça yeteneklisiniz. Bugün birçok kişinin ilgisini çekebilirsiniz. Mecbur kalmadıkça kalp kırmamaya çalışın! Biri şakacı sözlerinizi ciddi bir sevgi işareti olarak yorumlayabilir. Bu hassas kişilere dikkat edin.

KOVA BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün gelirinizi arttırma yönünde bazı önemli bilgiler alabilirsiniz bu yğüzden gözünüzü kulağınızı dört açın. Bu, bugün gerçekleşmesi gereken harika şeylerden sadece bir tanesi. Harika görünüyorsunuz ve insanlar sizin bu sıcak ve samimi tavırlarınız karşısında kayıtsız kalmıyor. Üzerinizdeki bu ışığın keyfini çıkarın. Ne yazık ki sonsuza kadar böyle sürmeyecek.

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

NURAY SAYARI GÜNLÜK BURÇ BALIK YORUMLARI 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ

Sevgili Balık…

Bugün ilişkileriniz inişli çıkışlı olursa hiç şaşırmayın. Başta bu doğal ve basit bir durum gibi görünürken bir an sonra yalnız ve rahatsız hissedebilirsiniz. Aynı anda birbiriyle çelişen hisler yaşamanın normal olduğunu anlamalısınız. İki ruh halinizi de benimseyin ve kişiliğinizin önemli parçaları olarak kabul edin.

ARALIK AYI BALIK BURCUNA ETKİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BALIK BURCU SAĞLIK YORUMU GÜNLÜK

Birkaç gün boyunca yaşanan ilgisizlik ve lakaytlık sonrası bugün enerjin tekrar yükseliyor. Seni zaptetmeye çalışan her kim olursa olsun dikkatli olsa iyi olur çünkü bu tarz engelleme girişimlerine hiçbir şekilde hoşgörülü yaklaşmayacaksın. Basıtırılmayı reddediyorsun! Ayrıca harika bir lider olarak da itibarını geri kazanacaksın.Bazı hedeflere ulaşma konusunda yaşanacak gecikmeler, bugün biraz üzgün ve depresif hissetmenize neden olabilir. Yanlış bir şey yapıp yapmadığınızı merak ediyor olabilisiniz. Şansınız yaver gitmedi. Gecikmeler muhtemelen ilgili kişiler arasındaki zayıf iletişimden kaynaklanıyor. Mektuplar, fakslar ve diğer mesajlar zamanında teslim edilmemiş olabilir. Dayanın ve kendinize inanmaya devam edin.

BALIK BURCU AŞK YORUMU GÜNLÜK

Bugün yalnız mısınız? Bir ilişkiniz veya takılacağınız biri yoksa, neden bir arkadaşınızı çağırmıyorsunuz? Neşelenin! Henüz kimseyi bulamamanız, asla birini bulamayacağınız anlamına gelmez. Bu gece arkadaşınızla dışarı çıkarsanız, belki de ruh eşinizle tanışabilirsiniz, o halde süslenin!

BALIK BURCU PARA YORUMU GÜNLÜK

Bugün bir şeyler sizin için inişli çıkışlı. Çözmeye çalıştığınız finansal konuları etkileyen iletişim problemleri veya bilgisayarla ilgili teknik sorunlardan kaynaklı bir kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Sabırlı olun, üstesinden geleceksiniz. Sizin için tamamen yeni olan bir projeye katılmanız istenirse, şaşırmayın. İlk başta biraz endişeli olabilirsiniz fakat sorun yok. Gidin ve teklifi kabul edin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.